W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Independent - Stablishing our population  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1556
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 26 Lip '10   Temat postu: The Independent - Stablishing our population Odpowiedz z cytatem

Witojcie!

Wklejam jako nowy temat, gdyż ciężko mi było znaleźć odpowiedni post do doklejenia ;P. Materiał pojawił się 19 lipca 2010 w "The Independent International" (w języku angielskim) i porusza (dość ogólnie) kwestię "regulacji populacji". Zatkało mnie, gdy w samolocie dorwałem gazetę i natknąłem się na te dwie strony. Czy u nas również (ogólnie dostępne czasopisma/gazety codzienne) pojawiają się takie materiały? Nie zauważyłem (i nie przeglądam polskiej prasy zbyt często)... i swoją drogą nie jestem pewien przeznaczenia takiego materiału (przekonanie, że to faktycznie jest problem z tą naszą populacją?)

http://theindepentent19julypopulation.patrz.pl i mirror na Imageshack Smile

PS. Ja nie jestem wierzącym głęboko w spiski, NWO itd. jednak po lekturze zwątpiłem Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 26 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie niewyraźny ten skan...
http://www.independent.co.uk/opinion/let.....30155.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 26 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coyote napisał:
strasznie niewyraźny ten skan...
To jest zdjęcie Razz dlatego takie niewyraźne Wink
Dzięki za link na artykuł, nie miałem już sił szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:19, 28 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/1,75476,8183689,Ziemia_coraz_bardziej_zatloczona.html
Cytat:
Od 1930 r. populacja Homo sapiens urosła z 2 do 6,8 mld - donosi serwis BBC.

Szacuje się, że w połowie wieku będzie nas aż 9 mld. Wyżywienie i zapewnienie dobrobytu takiej liczbie ludzi przy jednoczesnym zachowaniu równowagi ekologicznej będzie na pewno jednym z największych wyzwań przyszłego świata. Tym bardziej że już dziś, w dobie globalizacji i błyskawicznego przepływu informacji, mieszkańcy biednych rejonów Afryki czy Azji chcą żyć na poziomie USA lub Europy Zachodniej. Ekolodzy ostrzegają zaś, że nie wystarczyłoby do tego jednej ziemi.

Galopujące przeludnienie ziemi to temat, który zafrapował naukowców. Badania dotyczące wpływu rosnącej liczby ludzi na rozwój świata rozpoczyna brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe. Mają zakończyć się w 2012 r. Będzie im przewodniczył znany biolog, laureat Nobla z medycyny i fizjologii z 2002 r. sir John Sulston.
Szukajcie a znajdziecie Neutral ... rozumiem, że chodzi o przygotowanie umysłów ludzi na jakąś radykalną zmianę (jaką?). WTF?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Independent - Stablishing our population
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile