W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt nowego ruchu społecznego - zainteresowani?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2324
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="W moim poprzednim poście są pytania do zacytowanych fragmetów programu.
Dlaczego do nich Jerzy się nie ustosunkował co ?

Wykazałem tam niescisłości tego programu.] Koniec cytatu


Musisz zapytac o to autorow prgaramu bo ja go tylko popieram i reklamuje gdzie moge .

A do twoich pytan "ustosunkowalem" sie od razu:powiedzialem im (tym pytaniom ) co ja z nimi robie...
Czy to ,ze powiedzialem twoim pytaniem ,ze je ....ten...dole nie jest najbardziej bezposrednim sposobem "ustosunkowania " ?

Jerzy

ps. "POLKA" pisze sie przez "O" z kreska
a nie przez "U".
Reszta tez z bledami....

J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy.
Z tego co tutaj napisałeś wynika że bezkrytycznie przekazujesz program w którym mówi się o dawaniu na wszystko z budżetu państwa, nie mając jednocześnie żadnych dochodów z podatków.
Panie Jerzy tak to można prowadzić państwo grając w jakąś grę wpisując kody na kasę, a nie zarządzać krajem w realnym świecie.
Z pustego i Salomon nie naleje.

Zastanawia mnie jaka jest pańska inteligencja skoro pan tego tam nie zauważył. A może nie chciał pan widzieć ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Z tego co tutaj napisałeś wynika że bezkrytycznie przekazujesz program w którym mówi się o dawaniu na wszystko z budżetu państwa, nie mając jednocześnie żadnych dochodów z podatków. "

Nie zrozumiales nic z tego o czym mowi i co proponuje program pospolitego ruszenia.Twierdze tak na podstawie powyzszego wpisu.
Zapomnij ,ze to ja podrzucilem bo osobista niechec przeslania ci reszte.
Przedtem ,gdy myslales ,ze to ja jestem autorem programu zarzucales mi dazenie do wladzy.Teraz gdy okazalo sie ,ze to nie ja (niestety) jestem taki madry zarzucasz mi ,ze nie zroumialem tego co podrzucam.

Zapytaj o to czego nie rozumiesz autorow tego madrego programu.
A mnie daj spokoj bo ,jak juz pisalem ,rozmowa z toba mi ubliza.
Nie dlatego ,ze niewiele wiesz bo kazdy z nas wie wiecej lub mniej ale dlatego ,ze chcesz mnie przekonac ,ze wiesz wiecej ode mnie na KAZDY TEMAT.
Sa tacy ludzie..Wiedza wszystko.
I nic poza tym.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli w nierealnym dawaniu wszystkim mimo że nie ma z czego widzi pan idealny program ?
Naprawdę smutne to jest panie Jerzy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Czyli w nierealnym dawaniu wszystkim mimo że nie ma z czego widzi pan idealny program ?
Naprawdę smutne to jest panie Jerzy.



Zapytaj o to czego nie rozumiesz ,autorow tego madrego programu.



Jerzy

tu masz sciagawke:


http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm

Powyzej jest czesc I -sza i II -ga

J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę @pzebudzony, że troszkę przesadzasz. ten program obejmuje kilka punktów i faktycznie ma braki, na przykład dokładny opis finansowania funkcji społecznych (sektora nieprodukcyjnego) nie zmienia to jednak faktu, że naprawia najważniejsze wady obecnego systemu.
Na pewno należało by jeszcze nad nim popracować, by nie wprowadził innych głupot ale mi się ten program podoba jako wstęp do ustanawiania nowego prawa.
Tak naprawdę, jak zlikwiduje się te tysiące niepotrzebnych nikomu stanowisk i darmozjadów to i podatki będą malutkie.

Panie Jerzy, jaki ma Pan pomysł by dać szanse na ustanowienie podobnego prawa w Polsce? na razie to jest chyba w sferze marzeń. Ale chętnie z Panem o marzeniach porozmawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
przebudzony napisał:
Czyli w nierealnym dawaniu wszystkim mimo że nie ma z czego widzi pan idealny program ?
Naprawdę smutne to jest panie Jerzy.



Zapytaj o to czego nie rozumiesz ,autorow tego madrego programu.



Jerzy

tu masz sciagawke:


http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm

Powyzej jest czesc I -sza i II -ga

J.


To dziwne że taki zaangażowany propagator programu nie umie go obronić samodzielnie.

Wraz z pojawieniem się tego programu skończyły się propozycje możliwych inicjatyw a zaczął koncert życzeń.

Proponuje powrót do prezentacji rzeczy możliwych do zrealizowania.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:


Panie Jerzy, jaki ma Pan pomysł by dać szanse na ustanowienie podobnego prawa w Polsce? na razie to jest chyba w sferze marzeń. Ale chętnie z Panem o marzeniach porozmawiam Smile


Ja też. Chodzi o sam sposób wprowadzenia tego nazwijmy to "programu prawdy". Jak? Mając przeciw sobie media, no i właściwie jakby nie mówić WSZYSTKO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 28 Gru '07   Temat postu: Od czego zaczac? Odpowiedz z cytatem

Od poznania programu na wszystkie strony po to aby moc odpopwidac na pytania go dotyczace.
Potem zaczac o tym pisac i mowic ,zeby moc organizowac spotkania z ludzmi i twarza w twarz im to przedstwiac.
W miedzyczasie ZORGANIZOWAC COS W RODZAJU NASZYCH "BOJOWEK' PO TO ,ZEBY CZAS PRZEZNACZONY NA POPULARYZACJE programu nie mogl byc przerywany przez "tych co wiecie" i ich kumpli.
A co w tym zlego ,ze sie zabezpieczamy przed atakiem.
Z-dzi maja swoje bandy my mozemy miec swoja.

W samych rekawiczkach sie tego nie zalatwi.
W miedzyczasie mozna przeprowadzic akcje przekonywania kioskarzy aby antypolskich zydowskich gazet po polsku takich jak gowno wybiorcze i "nie' nie sprzedawali.
Naturalnie beda ich straszyc z gory ,ze jesli nie wezma gowna to nie dostana nic innego,dlatego brac musza ale ze sprzedaza sie nie spieszyc.
Dowiedzic sie jak mozna legalnie zalozyc rozglosnie radiowa np.
Niech ma zasieg dzielnicy ale niech bedzie.
Przy okazji bedzie reklamowac polskie firmy w danym rejonie.
Mozliwosci jest cala masa i wcale nie trzeba zaczynac od razu od kasy,ktorej nie ma.
Trzeba moim zdaniem zaczac tak :NIE MAMY KASY NA RAZIE .CO MOZEMY ZROBIC bez kasy.
Pokazcie ,ze jestescie dorosli i mozna was traktowac powaznie to i kasa sie znajdzie.
I NAJWAZNIEJSZE : ZNAJCIE SWOJE PRAWA I KONSTYTUCJE.
jesli ktos bedzie zabranial wam czegos co kontytucja gwarantuje to moze nam skoczyc .
A jesli bedzie wystarczajaco silny by nas przyciskac to my bedziemy wrzeszczec 10 razy bardziej niz boli.
czasy totalnej blokady sie skonczyly.
A zreszta niedlugo bede w Szczecinie,spotkamy sie,pogadamy...

Nawet z przebudzonych moga byc ludzie...


Jerzy

ps.Siade jutro i raz jeszcze ,powoli przeczytam program Pospolitego Ruszenia ,ktory tak niepospolicie poruszyl przebudzonego i zobacze czy moge cos "madrego" powiedziec.
Napisze do nich rowniez bo wiecej informacji.To kosztuje tylko pare minut i troszke dobrych checi.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę stawiać pytania swoim nauczycielom, którzy tak bardzo chcieliby być autorytetami dla uczniów. Te pytania będą tak kompromitujące, że wątpię, aby się nie zainteresowali. Będę ich dręczył aż miło Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wraz z pojawieniem się tego programu skończyły się propozycje możliwych inicjatyw a zaczął koncert życzeń. "

Przebudzony,nic nie stoi na przeszkodzie abys zaproponowal wlasny program.Ludzie zdecyduja ,ktory uwazaja za bardziej przekonywujacy .
Bo na razie ograniczasz sie do bezprzedmiotowej krytyki i narzekasz ,ze nie ma innych pomyslow.
PODAJ swoj.
To wszystko.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 28 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Wraz z pojawieniem się tego programu skończyły się propozycje możliwych inicjatyw a zaczął koncert życzeń. "

Przebudzony,nic nie stoi na przeszkodzie abys zaproponowal wlasny program.Ludzie zdecyduja ,ktory uwazaja za bardziej przekonywujacy .
Bo na razie ograniczasz sie do bezprzedmiotowej krytyki i narzekasz ,ze nie ma innych pomyslow.
PODAJ swoj.
To wszystko.

Jerzy



Już wcześniej podałem. Zanim wkleiłeś swój program.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że to dobrze, że dyskutujemy już nad konkretnym programem, różnice poglądów zawsze będą występować - mam nadzieje że posłużą one raczej dojściu do nowych wniosków i przeorganizowania swoich programów a nie do wycieczek osobistych i antypatii (które moim zdaniem są niepotrzebne).
Co do mnie przeanalizuję trochę tu podanych programów i zbiorę to co już od dawna mi w głowie gdzieś tam świtało i może też coś zaproponuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla przebudzonego :

http://husarz33.bblog.pl/wpis,list;otwarty;-;5;11;2007;,7764.html#komentarze

LIST OTWARTY
D O
w pierwszej kolejności
nowo-wybranych ustawodawców
a dalej
konstytucjonalistów - doradców poprzedników,
którzy zmajstrowali knot legislacyjny
w postaci "konstytucji" z dnia 6 kwietnia 1997 r.
i jeszcze dalej:
nowo-wybranych władz nad suwerenem - Polakami
oraz
do ludzi sumienia, odpowiedzialnych za swój los,
a także i przede wszystkim do SUWERENA,
który jest w stanie dokonać właściwego wyboru.

SZANOWNI ADRESACI !


Jako Rzecznik, tworzonego oddolnie, politycznego, a-partyjnego Ruchu Społecznego, pod nazwą Pospolite Ruszenie w organizacji, zostałem zobowiązany do napisania listu otwartego, w którym między innymi mam zadać kilka fundamentalnych dla Życia Narodu i Państwa pytań, z których wyniknie nasze, czyli Ruchu Społecznego działanie w interesie każdego człowieka, żyjącego na terenie Polski i Życia Narodu, jako całości.

Stawiam pierwsze, zasadnicze pytanie: Czy Państwo legislatorzy macie zamiar przywrócić zgodność obecnie obowiązującego karykaturalnego prawa z prawem objawionym przez Boga???, bo dzisiejsze prawo stanowione jest zaprzeczeniem sprawiedliwości.!!!

Dowodem na karykaturalność stanowionego przez ustawodawców prawa jest Art. 227 obowiązującej konstytucji, który moc tworzenia pieniądza, oddaje w prywatne ręce bankiera, który tworzy go w wyłącznie swym prywatnym interesie. Ponadto, w Ustawie o NBP z dnia 21 listopada 1997 r. w Art. 12 pkt. 2 ust. 1 napisane jest, że Rada Polityki Pieniężnej "ustala wysokość stóp procentowych NBP".

Powyższa decyzja o ustalaniu stóp procentowych jest w prostej linii ZEZWOLENIEM na legalne okradanie SUWERENA, czyli narodu i to w majestacie prawa. JEST to ewidentne złamanie Bożego prawa, czyli przykazania NIE KRADNIJ.!!!

Wobec powyższego zadaję następne pytanie: Dlaczego napad na bank i zrabowanie pieniędzy jest wielkim przestępstwem, a okradanie ludzi poprzez stosowanie lichwy przez krwiopijców-bankierów jest ich powinnością??? Przecież obydwa akty są takim samym złamaniem prawa Bożego.!!!

Ksiądz Piotr Skarga w swych kazaniach powiedział: "Jeśli zaś brakuje troski o szacunek dla praw Bożych w państwie oraz stanowionych przez niego prawach, szybko przekształca się ono w karykaturę sprawiedliwości. Gnuśność i ospałość tych, którym powierzono pieczę nad narodem w promowaniu dobra i powstrzymywaniu zła, prowadzi do katastrofy.". Elitom zarzucił, że nie wypełniają swojego powołania. Oto cytat: "Najważniejszym zadaniem dla ustanawianego przez władzę świecką prawa jest jego sprawiedliwość, czyli zgodność z prawami Bożymi.".

Jakże aktualne są dziś słowa ks. Piotra Skargi, w których zarzuca Polakom: egoizm, prywatę i brak troski o wspólne dobro Ojczyzny. Brak zgodności prawa stanowionego z prawem Bożym jest przyczyną patologii społecznych i brakiem jakiejkolwiek odpowiedzialności rządzących przed narodem.!!! Jest to także przyczyną wzniecania wojen i swarów między narodami. Brak poszanowania dla praw Bożych pochodzi od złoczyńców. Tylko powrót do zgodności prawa stanowionego z Bożym daje szansę na poprawę jakości życia na ziemi.!!! Wobec powyższego, stawiam następne pytanie: Dlaczego to ZŁO mamy tolerować oraz udawać głuchych i niemych w jego obliczu???

W związku z odbytymi ostatnio wyborami, suweren udowodnił, że jest go stać na mobilizację wyborczą. Szkoda tylko, że tak fatalnie wybrał. Robiąc na złość "prawym i sprawiedliwym???", wpadł z deszczu pod rynnę (prawdziwość i aktualność tej prognozy, ujawni się dopiero po około roku od objęcia władzy przez PO), bo wybrał najprawdopodobniej opcję spod znaku globalnego oszustwa, którego tajną światową radą ministrów jest "Klub Bilderberg". Z czasopisma "PANORAMA", wydawanego w Chicago U.S.A. można się było dowiedzieć, że jeden z trzech tenorów, założycieli PO, niejaki A.O. - klubowicz - Bilderberg's - napisał dla platformistów program - tajny do dziś i nadal będzie tajny, a który najprawdopodobniej będzie teraz realizowany pod przykrywką przez PO. Można się jedynie domyślać, że nic dobrego nie wyniknie z tych rządów PO dla suwerena. Zapowiedź lidera PO, że uda się najpierw do Brukseli wskazuje, że najprawdopodobniej zamierza realizować dyrektywy tajnego światowego rządu, znanego pod niewinnie wyglądającymi nazwami jak: Komitet Trzystu, Klub Rzymski, Iluminaci, Klub Bilderberg i czort wie jakie jeszcze inne kluby w tym masońskie, a jeden z nich został ostatnio reaktywowany w Polsce i namaszczony przez przedstawiciela Prezydenta L.K. Dodam jeszcze, że tzw. Unia Euro-pejs-ka jest polem doświadczalnym dla ustanowienia jednolitej, absolutnej władzy nad światem. Instrument tej władzy już jest kilka lat temu zainstalowany w Brukseli. Jest to samo-programujący się superkomputer, trzypiętrowej wysokości pod nazwą "BESTIA" , od pierwszych liter właściwej nazwy. Jest to ciekawa paralela do Apokalipsy w/g św. Jana. Cóż za zbieżność nazwy???

Przeglądając listy wybrańców do nowego parlamentu zauważyłem, że na tych listach są nazwiska naszych (naszego, oddolnie tworzonego Ruchu Społecznego) emisariuszy, oczywiście ściśle tajnych, którzy mają nakaz zachowania tajności do czasu, kiedy znajdą się na naszych listach kandydatów w wyborach, kiedy nasz Ruch Społeczny będzie gotowy do walki z "Goliatem".Ci nasi emisariusze, mają do wykonania specjalne zadanie, zlecone im przez Pospolite Ruszenie w organizacji.


Dla nowo-wybranych władz mamy następujące pytanie:
Czy w świetle beznadziei, na jakąkolwiek poprawę losu narodu,
z powodu włożonej WAM belki w szprychy wozu, zwanego władzą,
przez bazylejską ośmiornicę - oligarchię finansową -
skorzystacie z oferty pomocy naszego Ruchu Społecznego,
przyjmując tą naszą ofertę, którą "prawi i sprawiedliwi???" odrzucili???
to znaczy pominęli milczeniem skierowane od nas do nich pisma.


Dla parlamentarzystów, nie będących naszymi tajnymi emisariuszami, mamy ofertę przystąpienia do naszego Ruchu Społecznego, jeśli zignorują swych mocodawców - partyjnych pryncypałów-demiurgów i porzucą mentalność "Szawła", przemieniając się w "Pawła", angażując się bez reszty w tworzenie razem z nami "masy krytycznej", która w przyszłości, może nie dalekiej, zmiecie ze sceny zdrajców-oszustów, w tym lichwiarzy-krwiopijców. Gwarantujemy im tajność swych decyzji oraz to, że gdy znajdą się na naszych listach, tworzą razem z nami drużynę, to dzisiejsi ich mocodawcy znajdą się w rozsypce.

Informuję wszem i wobec, że już dziś toczy się kula śniegowa, nabierająca na siebie "kamyczki" (ludzie podejmujący razem z nami walkę o życie, wysyłający przekazy pieniężne na adres skrzynki kontaktowei Banku Informacji HUSARZ), która to kula śniegowa w odpowiednim momencie, poruszy lawinę kamieni i przysypie tą całą lichwiarską sitwę. Potłuczeni będą też niewolnicy (obłudnicy-ustawodawcy i rządzący), będący "pretorianami" dzisiejszych globalnych oszustów.


W tym miejscu należy zadać kilka pytań:
Po co mamy tą żabę jeść i walczyć z lichwiarzami-krwiopijcami???
TO MAMY SIĘ DAWAĆ OKRADAĆ JAK BARANY???
Tylko dlatego, że wybrańcy narodu sprzedali za srebrniki
narodową suwerenność finansową, prywatnej anty-narodowej sitwie???

Koniecznie należy zadać pytanie o to, jakie mamy wyjście???
Czy jest jakiś wybór???
WYJŚCIEM JEST zainstalowanie systemu sprawiedliwości,
znanego pod nazwą "KREDYT SPOŁECZNY",
którego odkrywcą (twórcą) był Clifford Hugh Douglas w 1918 roku.

Cóż to za system ten "KREDYT SPOŁECZNY"???
Pierwowzorem tego systemu jest: system krwionośny człowieka,
zarządzany systemem nerwowym z mózgiem w Roli Głównej.
Zasadą tego systemu jest nieustanne odżywianie każdej komórki organizmu.
W rzeczywistości jest to Narodowa DYWIDENDA dla każdego.

W przeciwieństwie do Kredytu Społecznego
obecnie praktykowany, lichwiarski system globalnego oszustwa
jest przeciwieństwem KS, w którym każdy obrót gospodarczy
wiąże się z upuszczaniem "pacjentowi" życiodajnej krwi w postaci lichwy!!!!!!!

Odkryłem, że NIE MOGĄ być praktykowane oba systemy jednocześnie,
na tym samym podmiocie - gospodarce narodowej.!!!
Tą niemożność, można porównać do sytuacji, gdy na tej samej drodze
miałyby się poruszać pojazdy w systemie lewostronnym (angielski)
i prawostronnym, takim, jaki jest u nas.
Byłaby to katastrofa na katastrofie.


Dla informacji podaję, że na wyższych uczelniach w świecie, także w Polsce nie wykłada się doktryny Douglasa, zwanej Kredytem Społecznym. Stawiam pytanie: Dlaczego??? Ano dlatego, że dzisiejsza :nauka" finansowana jest głównie przez złoczyńców, posiadających światowy monopol na kreację pieniądza.
Wykładanie doktryny Douglasa, byłoby śmiertelnym ciosem dla uprawianego przez nich lichwiarskiego globalnego oszustwa. Kto jest taki głupi i podcina gałąź, na której siedzi??? Wykształciuchy, finansowani przez złoczyńców, robią wszystko, by przypodobać się dyktatorom finansowym, fałszują rzeczywistość i oczywistość, wynikającą z doktryny Douglasa lub milczą na jej temat. W przeciwnym razie utracili by kasę (srebrniki).

Innym obrazem, objaśniającym świat pod rządami obu systemów są obrazy nocy i dnia.
NOC - w której złoczyńcy czują się jak ryba w wodzie. Wszelkie przekręty z korupcją włącznie, ukrywa, ciemna, bezgwiezdna noc, gdzie grasują pod jej osłoną, wszelkie lucyferyczne typy, okradając naiwnych nie ze swej winy, bezbronnych, osaczonych przez lichwiarzy ludzi.
DZIEŃ - nie daje szansy na oszustwo, bo wszystko jest jasne i jawne, co w świetle Bożych przykazań, nabierze blasku dnia i niezaprzeczalnej sprawiedliwości.!!!

W świetle powyżej przedstawionych obrazów, nasz Ruch Społeczny czyni przygotowania do zamiany dzisiejszej bezgwiezdnej lucyferycznej nocy, na jutrzejszy słoneczny dzień, w którym słońce SPRAWIEDLIWOŚCI nam zaświeci i nie zgaśnie do końca świata.!!! Będzie też świecić do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

Pospolite Ruszenie w organizacji zamierza postawić na nogi to, co dziś stoi na głowie, gdzie lucyferyczna oligarchia finansowa niszczy wszystko, co jej na drodze stanie, okradając całe narody poprzez lichwę, finansując tych, z których jest gwarancja ich prywatnych zysków.!!! Ludzie biedni nie liczą się dla złoczyńców, bo na nich nie można zarobić (okraść), a jest ich miliony w tym żyjących poniżej minimum socjalnego.

W 1956 roku niejaki W. Gomółka (tow. Wiesław) powiedział, że "nie jest w stanie naprawić zegarek ten, kto go zepsuł". Coś w tym powiedzeniu jest!
Dzisiaj przetransponowałem to powiedzenie, które brzmi: NIE KAŻDY KOWALSKI MUSI SIĘ ZNAĆ NA BUDOWIE ZEGARKA. WYSTARCZY, BY UMIAŁ ODCZYTAĆ GODZINĘ, KTÓRA WIDNIEJE NA JEGO TARCZY!!!" Nie jest trudno zrozumieć istotę Kredytu Społecznego, ale trzeba chcieć się z nią zapoznać. Jestem przekonany, że bez zrozumienia tej istoty, Kowalski będzie umiał odczytać godzinę z tarczy zegarka. Na pewno Kowalski się zorjętuje, że na jego konto bankowe wpłynęła DYWIDENDA, a wtedy już będzie wiedział, co z nią zrobić.!!!

Natura człowieka, składa się z dwóch sfer, jakby z dwóch skrzydeł tego samego ptaka. Są to: sfera duchowa i materialna. By ten ptak był zdolny do fruwania, musi mieć oba skrzydła jednakowo sprawne, co nie ulega żadnej wątpliwości. Przechodząc do meritum i rzeczywistości, okazuje się, że sfera duchowa jest nad wyraz rozbudowana, zaś sfera materialna jest jakby kikut skrzydła z powodu lichwy - RAKA systemu finansowego, a do tego w rękach krwiopijców.

W przedmowie do książki pt: "Globalne oszustwo i drogi wyjścia" Ekselencja ks. bp. Edward M. Frankowski z Sandomierza napisał: "Władza pieniądza, czyli siła międzynarodowej finansjery leży w ignorancji ludzi. Finansjera straci swą siłę jedynie wtedy, gdy ludzie poznają jej oszustwo." Piękne i dosadne słowa. Cóż z tego, że pasterze kościoła katolickiego rozwinęli sferę duchową do właściwych i znacznych rozmiarów, gdy o sferze materialnej przypominają sobie tylko na chwilę, kiedy wypada im iść z tacą. Zaraz potem, natychmiast zapominają o sferze materialnej. Rozumiem, że domeną pasterzy jest głoszenie słowa Bożego, ale traktowanie przykazań wybiórczo, to już przesada!!! Efekt widać na każdym kroku. Złoczyńcy spowodowali, że skrzydło materialne jest jakby kikutem, a pasterze jeszcze ten kikut oskubują z ostatnich piórek. To TAK ma wyglądać to pasienie owieczek??? Dalej owieczki mają być usypiane, by nie odczuwały bólu, kiedy kończy się ich egzystencja??? Widać pasterze dbają tylko o własny interes, że się tak wyrażę.
My kredytowcy społeczni, zajmujemy się jednakowo obydwoma sferami życia.
Nasze zwracanie się do pasterzy o wsparcie, spotkało się z brakiem reakcji. Ubolewamy z tego powodu, ale nie poddajemy się i tworzymy wbrew wszystkim, oddolny, polityczny, ale a-partyjny Ruch Społeczny.

My zajmujemy się KOWALEM (złoczyńcami) a nie kleszczami w jego rękach (ustawodawcy i rząd). Budujemy siłę (masę krytyczną), która w odpowiednim czasie, tego kowala a także kleszcze osądzi, wyda wyrok i wyrok ten WYKONA. Siła argumentu, zawarta w doktrynie Douglasa nie wystarczy. MUSIMY tą siłę argumentu, przekuć ARGUMENT siły, bo jako naród w swej masie nie możemy liczyć na tych, którzy są niewolnikami oligarchii finansowej, przez własną głupotę, ani na tych, którzy sprawują rząd dusz. Dotychczasowe doświadczenia życiowe nas w tym utwierdza. Nie mniej jednak, i mimo złych doświadczeń, liczymy na opamiętanie się, przynajmniej części tych, na których NIE LICZYMY.

W dotychczasowej naszej działalności, spotykamy się głównie z zarzutem indywidualnego wzbogacenia się kosztem naiwnych "graczy" o życie. No cóż. My mamy jedynie wiarę, że mimo starych złych doświadczeń elektoratu z dotychczasowych oszustw i to za każdym razem, trudno jest Kowalskiemu przyjść po rozum do głowy i uwierzyć, że mamy czyste i leżące w interesie Kowalskiego i całego Narodu Polskiego intencje. Środki masowego przekazu, utrwalają jeszcze u Kowalskiego nieufność, wobec każdego nowego (starego, bo od 1918 r.) poglądu. Nic zresztą dziwnego, skoro złoczyńcy finansują wykształciuchów, pismaków i innych im usłużnych. Pozostałych, biednych i przez to nie przydatnych pomijają, a także ośmieszają z powodu nie zawinionej przez nich biedy.

O naszych - Pospolitego Ruszenia w organizacji - intencjach, można się przekonać, korzystając z naszej oferty, zamieszczonej na blogu; http://husarz33.bblog.pl/

Nasza oferta, to walka o życie w tym lichwiarskim świecie. By ją podjąć, należy: zainwestować w siebie "magiczne" 10 złotych, wysyłając przekaz pieniężny na adres skrzynki kontaktowej Banku Informacji HUSARZ. W sytuacji, kiedy ilość żołnierzy walczących o życie przekroczy 15 milionów, Pospolite Ruszenie wchodzi do "GRY" i nie długo potem, zaczynamy wypłacać wygraną, "Dywidendę Narodową dla Wszystkich".

NASZA OFERTA jest skierowana do wszystkich i realizowana poprzez pocztę pantoflową (proszę się nie śmiać). Ci, co już weszli na drogę, prowadzącą do kryjówki pełnej chleba, to wiedzą na czym to polega.!!! Inni mogą się dowiedzieć jak podejmą decyzję o podjęciu walki o życie. Od momentu wejścia w strefę przygotowań do walki właściwej, rozpoczynają kampanię wyborczą.
Nie możemy liczyć na media, finansowane przez wrogów Kredytu Społecznego. Nie możemy liczyć na udział sprawujących władzę, bo oni są oskarżeni o to, że sprzedali za srebrniki naszą narodową suwerenność finansową obcym. Nie możemy liczyć na duszpasterzy, pomijających sferę materialną swych owieczek. Na kogo więc możemy liczyć w tej walce o życie, własne i całego umęczonego lichwą NARODU??? TYLKO NA SIEBIE - Szanowny Kowalski i na nikogo więcej z wyjątkiem Pana Boga.!!!

Podwaliny, pod nowy ustrój w Polsce zrobiłem, pisząc projekt Konstytucji Rzeczypospolitej Narodu Polskiego z grudnia 2006. zamieszczony niżej na blogu. Grupa naszych ekspertów już pracuje nad zupełnie nowymi aktami prawnymi, koniecznymi do zainstalowania nowego ustroju, a nie mającymi odpowiedników w obecnym karykaturalnym prawie. Wśród kredytowców społecznych jest wystarczająca ilość ekspertów od doktryny Douglasa, do obsadzenia kluczowych stanowisk w NOWYM Państwie Polskim. Skrót naszego programu politycznego jest zamieszczony niżej na blogu.
Winnica "Pańska" jest, tylko robotników trochę mało. Niezależnie od tego, kiedy poszczególny Kowalski zgłosi się do pracy w winnicy, wszyscy otrzymają takie samo wynagrodzenie (Dywidenda Narodowa).

Największe kontrowersje, budzi tajność naszych działań. Wcale się nie dziwię, bo nie tolerujący u siebie tzw. "demokracji", dyktatorzy, lichwiarze-krwiopijcy, wytresowali swych niewolników (ustawodawców-obłudników i tzw. rządy), by ci absolutnie stosowali tą utopię, zwaną uczenie demokracją, tylko po to, by okresowo urządzać Kowalskim (w domyśle głupkom) igrzyska, bo władzę absolutną i tak mają od dawna lichwiarze. Lichwiarze ci, zachowują się jak bankier w grze zwanej POKEREM. Wymagają od innych graczy, by grali oni z kartami odkrytymi na stole, gdy tymczasem "bankierzy" mają karty zakryte. Głupotą byłoby z naszej strony, gdybyśmy zgodzili się z warunkami gry, stawianymi przez lichwiarza-złoczyńcę.!!! Mogli byśmy od razu się poddać i nie zawracać sobie głowy realizowaniem sprawiedliwości, która jest dziś fikcją z powodu praktycznego stosowania moralności Kalego przez złoczyńców.!!!


NO I CO - Szanowny Kowalski???
Czy MASZ jeszcze wątpliwości, co do tego jak powinieneś postąpić???
Godzisz się, by CIĘ lichwiarze okradali???

Prognoza - jak może wyglądać Polska
po zainstalowaniu systemu sprawiedliwości (Systemu KS)


Dywidenda Narodowa dla każdego, płacona co miesiąc (w ciemno po 500 zł na osobę), każdemu zarejestrowanemu w Systemie KS sprawi, że zniknie pojęcie biedy. Matki przestaną wyskrobywać dzieci ze swego łona. Inne matki przestaną wyrzucać swe nowo-narodzone dzieci na śmietnik, konserwować je w beczkach z kapustą lub kopcować. Dzieci szkolne przestaną być głodne i będą myśleć o nauce, a nie o jedzeniu. Wreszcie matki, będą mogły zająć się wychowywaniem swych dzieci, a nie zabiegać o to, by zarobić na chleb, zaniedbując swe macierzyńskie obowiązki, co przyczyni się do spadku poziomu patologii społecznych.


Wielce Szanowny SUWERENIE.!!!
Czy taka wizja absolutnej sprawiedliwości, odpowiada CI.???
Nie jest to żadna FIKCJA.!!!
ale REALNA WIZJA, która może się ziścić jedynie wtedy,
kiedy każy Kowalski i Kowalska, razem, wszyscy RAZEM
podejmą RUCH w jedynym, określonym KIERUNKU.
NIKT INNY, oprócz CIEBIE - Szanowny, ale nie szanowany NARODZIE
NIE ZROBI TEGO, co SAM MOŻESZ ZROBIĆ
jeśli tylko zechcesz???
NIE OBAWIAJ SIĘ, ŻE TYM RAZEM ZOSTANIESZ OSZUKANY.!!!
MY
KREDYTOWCY SPOŁECZNI
NIE JESTEŚMY ZAKAMUFLOWANYMI OSZUSTAMI
jak dotychczasowi wybrańcy, trzymający władzę
i działający wyłącznie we własnym interesie.!!!
Udowodnili to już wielokrotnie
a dowodem ich zdrady narodowej jest Art. 227 "konstytucji",
w który złamali przykazanie NIE KRADNIJ,
a niektórzy z nich, obłudnie wzywają Boga do pomocy w ślubowaniu.
Najwyraźniej jest to kpina,
zarówno z Boga, jak i SUWERENA - umęczonego lichwą NARODU.

DO DZIEŁA NARODZIE!!!
Pospolite Ruszenie w organizacji na WAS czeka.!!!


HUSARZ

Kęty dnia 22 listopada 2007 r.

PS:
Przekazujcie sobie wzajemnie ten list otwarty, bo jest on niezaprzeczalnym nośnikiem dobra i prawdziwej sprawiedliwości.!!! WASZ los jest w WASZYCH RĘKACH.!!!
Korzystajcie z okazji, która może się nie powtórzyć.


KOMENTARZ
do powyższego listu otwartego,
który się należy Państwu Kowalskim jak psu buda.!!!

Dla barwnego zobrazowania rzeczywistości, posłużę się już raz użytym porównaniem.


Z rozbitego na morzu powszechnej światowej biedy okrętu pod nazwą "globalizm", Starszy Bosman opuścił w morze szalupy z rozbitkami i kiedy opuścił ostatnią z nich, nagle zasłabł i przeniósł się do wieczności. Jedną z szalup zaopatrzył w przyrządy nawigacyjne i mapę z wyznaczoną trasą do bezpiecznego portu, którym jest Polska. W tej szalupie umieścił samych kredytowców społecznych, jako jedynych, którzy dysponują wystarczającymi umiejętnościami, by dopłynąć bezpiecznie wraz z innymi szalupami do portu, o ile nie zatracą się w rozszalałym z powodu lichwy morzu zła. Ja , piszący te słowa, jestem jedynie sternikiem. Pilnuję kursu szalupy, by był on zgodny z kursem wykreślonym przez St. Bosmana.

A co dzieje się na tonącym okręcie, który trafił w górę lodową powszechnej biedy.
Generalicja zamknęła się w swych luksusowych kajutach i świętują, nie dbając o to, co dzieje się z okrętem. Dalej budują komin z niespłacalnych długów, zwanych "długami publicznymi", nie przyjmując do wiadomości, że ten komin się już wali. W sali balowej gra orkiestra, jakby jej nie obchodziło to, że okręt globalizmu tonie. Zmieniają się tylko dyrygenci. Dyrygenta L.K. zmienił Donald T. Jest to jednak tylko jedna odsłona katastrofy globalizmu. W drugiej odsłonie, trzeba się przenieść na teren portu, pod nazwą Polska. Co stało się z legendarnym Titanikiem, to wszyscy wiedzą i nie ma potrzeby snuć dalszej relacji.

W porcie - odbyły się ostatnio wybory. Rezultat znacie. Na lądzie jednak należy skorygować obraz, ze względu na specyfikę problemu. Wspomniany już raz - niżej na blogu - obraz przeprawy przez bród rzeczny, znów nabrał aktualności. Na środku brodu stoi kareta, którą co tylko opuścił , a właściwie został wysadzony z kozła poprzedni woźnica z powodu własnej głupoty. Następny woźnica już się przymierza do powożenia, ale nie wie, że ma wsadzoną belkę w szprychy przez lichwiarzy, a do tego poprzedni woźnica już przymierza się wraz z kompanami, by wsadzić swe kije w szprychy kół tego wozu, zwanego władzą. Mimo wszystko ten nowy woźnica, cudotwórca T. robi dobrą minę do złej gry. Pewnie liczy na cud, bo już powiedział na czym ma on polegać. Słyszałem z jego ust, że chce "połączyć liberalizm z solidaryzmem". Rzeczywiście byłby to cud, by połączyć ogień z wodą, bo tak się mają do siebie te dwa ZMY. Przecież one się wzajemnie wykluczają.!!! Czyżby ten cudotwórca o tym nie wiedział???

My kredytowcy społeczni, jesteśmy w trakcie zbierania rozbitków z rozszalałego przez lichwę morza i nie mogliśmy brać udziału w odbytej ostatniej farsie wyborczej. Złoczyńcy - globalni oszuści - podobnie jak prawo, uczynili z pierwowzoru demokracji ateńskiej karykaturę demokracji. Wymyślili kartkę wyborczą, która stała się orężem dla oszustwa, jako tajna decyzja, po prostu "BROŃ".

Powiedziane jest: jaką kto bronią walczy, to od takiej ginie.!!!

Dokładnie taką broń zastosujemy. W jednodniowym akcie wyborczym, osądzimy zdrajców i lichwiarzy, wydamy wyrok i wyrok ten wykonamy. Zaraz potem zainstalujemy system sprawiedliwości, zwany KREDYTEM SPOŁECZNYM, oparty na doktrynie Douglasa. Jesteśmy w posiadaniu "partytury" na orkiestrę, która to orkiestra zagra, kiedy dopłyniemy do portu w najmniej oczekiwanym momencie dla złoczyńców-lichwiarzy. Prowadzimy nabór orkiestrantów, ale o zupełnie innej mentalności niż ci, co grali na Titanicu. Mentalność podobną do orkiestrantów z Titanica mają dziś platformiści (PO).

Oceniając pierwsze kroki Premiera D.T. można się domyślać, że on sieje plewy. Z tego zasiewu plonu nie będzie. Skoro w jego wypowiedziach pomija doktrynę Douglasa, to pewnikiem są to plewy. Ja piszący te słowa, jestem za stary "wróbel" bym się na te plewy nabrał. Takich "starych wróbli" jest w naszym Ruchu Społecznym bardzo dużo. Ci, co dziś zachwycają się tymi plewami, nie wyciągnęli jeszcze ręki z nocnika po ostatnich igrzyskach. Pewnie przyjdzie otrzeźwienie nieco później.
My, kredytowcy społeczni siejemy ziarno prawdy i sprawiedliwości zaczerpnięte z doktryny Douglasa, która jest zgodna z tzw. Nauką Społeczną Kościoła Katolickiego.
Szkoda, że pasterze tak uparcie milczą na te niewątpliwe dobra w tej doktrynie zawarte. Mamy nadzieję, że pasterze ci najpierw siebie nawrócą, a później zaczną nawracać innych, czyli swe owieczki.


By dokładniej zrozumieć dzisiejszy czas, trzeba się cofnąć w czasie do okresu przed Chrystusem. Nie było wtedy zdefiniowane pojęcie dobra i zła. Dopiero Chrystus te pojęcia zdefiniował. Dziś wiemy, że nasz pisarz Sienkiewicz, przybliżył nam te definicje przed-chrystusowe w postaci "moralności Kalego". Dokładnie tą moralnością Kalego są zakażeni lichwiarze oraz ustawodawcy. Prawo przez nich stanowione jest tego przykładem. Koronnym przykładem na stosowanie mentalności Kalego jest przykład: co fiskus zrobił z przedsiębiorcą Romanem Kluską.! Wystarczyło tylko podejrzenie o oszustwo fiskusa, a ten zniszczył jego firmę. Teraz się okazało, że Pan Roman Kluska wykorzystał jedynie luki w tym karykaturalnym prawie.Takich przykładów jest cała masa. Wystarczy kliknąć na strony internetowej gazety "AFERY PRAWA", by się dowiedzieć co w trawie piszczy.!!!

Powiedziane jest, że "łyżka dziegciu jest w stanie zepsuć beczkę miodu". Tak właśnie się stało, że zezwolenie na stosowanie lichwy, dane bankierom przez ustawodawców, zepsuło całą "KREW GOSPODARKI". Wiadomo, że pieniądz ma dziś udział we wszystkich dziedzinach życia. Spełnia (to znaczy ma spełniać) taką samą rolę jak krew w organizmie człowieka. Skoro lichwa czyni z pieniądza gnojówkę, którą lichwiarze handlują, to czy jest to przyczyną zdrowia pacjenta, czy choroby???


Jaki koń jest, to każdy widzi.!!!


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mało konkretów w tym liście. Poza tym z tego co wiem Kościół walczy z wszelkiego rodzaju socjalizmami, a tu mamy mowę o dywidendzie dla każdego. Ciekawe tylko kto będzie płacił podatki, skoro każdy będzie dostawał kasę Very Happy . Nie muszę chyba wspominać jak kończyły się próby zainstalowania socjalizmu. Każda książka od historii o tym mówi.

Po drugie jest tu mowa o jakiś wpłatach pieniężnych, prawda? Laughing Nie zdziwiłbym się gdyby pod przykrywką walki z iluminatami i światowym spiskiem rozkręcała sie machina finansowa mająca za zadanie okraść ludzi z kasy dzięki manipulacji ich uczuciami i powoływaniu się na jakiegoś bliżej nieokreślonego Boga Rolling Eyes . Gdyby ruch SPOŁECZNY potrzebował przeprowadzić kampanię znalazłoby się tysiące osób z drukarkami i drugie tyle które roznosiłyby ulotki, więc nie wiem po co pieniądze dla ruchu społecznego. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby stali za tym ludzie którzy chcą ośmieszyć teorie spiskowe.

Cytat:
Przekazujcie sobie wzajemnie ten list otwarty, bo jest on niezaprzeczalnym nośnikiem dobra i prawdziwej sprawiedliwości.


No to już całkowita przesada Confused .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan Nowalski




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 29 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Poszukiwacze Prawdy,
No nareszcie trafiłem na jakąś (bez obrazy), mam nadzieję, że posiadacie poczucie humoru, a więc i trochę dystansu - rozsądną stronę! Mówię to tylko na podstawie powyższej dyskusji. Dla mnie, przechodząc od razu do rzeczy, to poszukiwanie oznacza przede wszystkim, że potrafimy bez urazy uznać wyższość czyichś racji, co wcale przecież nie jest takie oczywiste wśród ludzi myślących! Stopień w jakim sobie na to pozwolimy, kierując się tylko prawdą, pokazuje na jakim poziomie wewnętrznego rozwoju się znajdujemy. A im ktoś dalej zaszedł, tym czuje się bardziej samotny. OGLADAC FILMY MOGA I POWINNI CI, KTORZY ICH JESZCZE NIE WIDZIELI i mają na to ochotę. Działania w tym kierunku są bezwzględnie konieczne. Ale żeby babrać się w tym na okrągło i zamulać sobie głowę??? To jest kanał. Popieram dunkelheita. Chociaż ruch społeczny to może za dużo powiedziane, jak pokazuje historia zawsze dotąd kończyło się ...
To, co wyżej napisałem, miało być moją naiwną opinią na temat PIERWSZEJ STRONY tego tematu. Na szczęście dla własnego zdrowia psychicznego nie zorientowałem się wtedy, że są i następne... współczuję gospodarzom forum. W ten sposób bardzo łatwo można doprowadzić do samounicestwienia najszczytniejszych idei. Jest to kliniczny przykład na to, w jaki sposób rozpoczyna się proces, którego końcowym etapem jest całkowita marginalizacja i izolacja. Szkoda tego miejsca.
Nota bene, wyżej rozwinięte cywilizacje, do 2012 i jeszcze wiele lat później, na pewno taką nie będziemy, nie używają pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garret




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 126
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 30 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są wśród nas jacyś prokuratorzy ? studenci prawa ? ekonomiści ? dyrektorzy szkół ? profesorowie ? I inni... ?

Tak sobie pomyślałem że oni będą bardzo potrzebni a nawet już są, jeśli mamy zamiar uratować ten kraj/świat i uświadomić 'wielbłądy'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 02 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżmy przez chwilę że teorie Alexa Jonesa są powszechnie znane. Ludzie wiedzą o NWO, o 11 września i tak dalej.

Tylko co wtedy? Jak to można wykorzystać? Nie raz już mówiłem że walka z NWO to nie walka z ludźmi tylko z konkretnymi "reformami" godnymi średniowiecza krępującymi wolność we wszystkich aspektach. Co z tego że ludzie będą uświadomieni jeśli i tak będą płacić 70% podatku.

Jeśli chcemy coś zrobić to musimy się organizować i wyjść przede wszystkim z konkretnym programem.

O i jeszcze coś. Polecam stronkę o podobnej tematyce (nawiasem mówiąc koleś pisze fajnym stylem):
http://www.pospoliteruszenie.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 03 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

list jerzego wygląda jak sugestia "wpłać na moje konto"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:53, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonwron napisał:
list jerzego wygląda jak sugestia "wpłać na moje konto"


Moze konkrety jakies?Bo to nie moj list ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
simonwron napisał:
list jerzego wygląda jak sugestia "wpłać na moje konto"


Moze konkrety jakies?Bo to nie moj list ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia Smile
Jerzy


Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Nasza oferta, to walka o życie w tym lichwiarskim świecie. By ją podjąć, należy: zainwestować w siebie "magiczne" 10 złotych, wysyłając przekaz pieniężny na adres skrzynki kontaktowej Banku Informacji HUSARZ. W sytuacji, kiedy ilość żołnierzy walczących o życie przekroczy 15 milionów, Pospolite Ruszenie wchodzi do "GRY" i nie długo potem, zaczynamy wypłacać wygraną, "Dywidendę Narodową dla Wszystkich".


Chodzi zapewne o to. Dostawać dywidendę narodową w zamian za 10 złotych. Skąd wiec się wezmą te pieniądze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 04 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadnijcie do mojego forum to JAsiek z Toronto wyjasni wam to dokladnie.On jest expertem od kredytu spolecznego ,.ja sie dopiero ucze i przekazuje informacje.Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frust




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasiek - uważaj na amerykańskie strony - komuna kanadyjska działa

Tomasz Winnicki skazany przez sąd kanadyjski na 9 miesięcy więzienia


Ku aplauzie organizacji żydowskich, kanadyjski sąd Canadian Human Rights Tribunal w Ottawie skazał 30-letniego obywatela Kanady Tomasza Winnickiego zamieszkałego w London, Ontario na 9 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności za umieszczanie, jak stwierdzono: "neo-nazistowskich i antysemickich" wypowiedzi w Internecie. Sędzia Konrad von Finckenstein w uzasadnieniu wyroku napisał, że wypowiedzi Winnickiego cechują się "pełną jadu nienawiścią do Żydów, do osób rasy czarnej i do imigrantów". Sędzia zarzucił Winnickiemu, iż "był aktywny w pisaniu emaili ukazujących Holokaust jako 'bajkę' (Hoax), przedstawiających osoby nie-białoskóre jako bardziej skłonne do popełniania przestępstw oraz intelektualnie mniej rozwiniętych".
_________________
I poznacie prawdę, a prawda da wam wolność.
Autor: Jezus Chrystus, Ewangelia wg św. Jana, 8(32)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frust
Juz samo to powinno sklonic ludzi do myslenia.
Moze Jasiek wie cos wiecej o tym odwaznym Polaku.Musz zapytac.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt nowego ruchu społecznego - zainteresowani?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile