W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
onet i zatajanie faktów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3386
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 17 Lis '07   Temat postu: ONET i Zatajanie Faktów Odpowiedz z cytatem

Wszedłem dzisiaj ok 11 na onet.pl i zaczalem sobie czytać różne tematy.

Po jakichś paru minutach klikam na temat :

"Agent CBA: nie miałem wyjścia przystawiono mi spluwe do głowy."
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71e65e6323a0e38b.html


I niestety takiej strony nie ma Smile Odświeżam portal i tematu już nie ma Smile

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d808ca6317bdba36.html


Co sie stało, że sie zesrało ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sie dzieje nieustannie na onecie jesli piszesz na forum o prawdzie czyli
o tematach tu poruszanych i nie tylko to pa pa cezura jest nadal ,a ludzie mysla ze jest wolnosc slowa .niestety ta sama gra dotyczy tez portali rozwoju duchowego itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onet bardzo sprytnie manipuluje masami.
Oczywiście pod kątem "jedynej słusznej" opcji.

1. Porównajcie temat artykułu z jego treścią. Czy są logicznie spójne?

http://biznes.onet.pl/0,1643087,wiadomosci.html

Prawda jest niestety taka, że wielokrotnie ludzie rzucają okiem jedynie na tytuł, a nie czytają już samego artykułu :/

2. Artykuł "Jest decyzja w sprawie podatku liniowego"

http://podatki.onet.pl/1639343,1,0,wiadomosci.html

Tytuł nad artykułem jest oczywiście inny niż ten który był widoczny z głównej strony onetu. Często tak robią. Jawny przekręt. Na szczęście nie tylko ja to zauważam:

http://podatki.onet.pl/1,68,8,37023053,100440103,4274383,0,forum2.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubie ich zagrywke destrukcyjna


Lepiej w nią nie graj!
grales w nia w pracy
napweno grales w nia na lekcjach itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://fider.idg.pl/info.asp?j=1&id=16774834 pozostalosci po newsie
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=329&start=25 post Bimiego.

Cytat:
Iran ostrzega Francję

Irański minister spraw zagranicznych Manuszehr Mottaki oznajmił, że apel francuskiego szefa MSZ do krajów Unii Europejskiej o zaostrzenie sankcji wobec Iranu był bezprawny. Zapewnił również, że Teheran nie zamierza porzucić swych nuklearnych aspiracji.

W tym tygodniu minister spraw zagranicznych Francji Bernard Kouchner rozesłał do szefów dyplomacji krajów Unii Europejskiej list z propozycją poszerzenia obowiązujących już wobec Iranu sankcji, szczególnie w sferze finansowej, jeszcze przed przyjęciem nowej rezolucji ONZ w sprawie programu atomowego Teheranu.


Bimi napisał:
Nie wiem na czym polega to "ostrzeganie" z tytułu wiadomości..
Z treści wynika że to raczej Francja ostrzega Iran, niż odwrotnie.

A tu proszę:


link oczywiscie juz nie działa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z agentem to żart "Rzeczpospolitej"
W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" ukazał się felieton Pawła Lisickiego, informujący, że "Newsweek" opublikuje w poniedziałek wywiad z agentem CBA, który uwodził i korumpował b. posłankę PO Beatę Sawicką.

Artykuł jest żartem redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej", ale uwierzyło mu wielu czytelników i kolegów z innych redakcji, m.in. Onetu i TVN. Niektórzy prosili nas nawet o udostępnienie fragmentów tekstu. Właściwie trudno się dziwić - my też często mamy problem z rozróżnieniem, który z komentarzy "Rzeczpospolitej" jest na serio, a który jest tylko ekstrawaganckim żartem.


http://maryla.salon24.pl/47300,index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Don Jordan




Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To screenshoty tego artykuły:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem. jak to żart rzeczpospolitej?
co w tym miałoby być śmiesznego?
wygląda raczej na zwykłe kłamstwo niż na żart.
może taki wywiad miał się ukazać, ale ostatecznie został cofnięty, po tym jak ktoś przeczytał na onecie, że ma się ukazać... więc zdążył zabronić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Don Jordan




Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie rozumiem. Informacja została podana do wiadomości publicznej, a 99,9% odbiorców nie dowie się, że to "żart". Confused Jakieś konsekwencje powinny być.
W dodatku info na podstawie Rzeczpospolitej, która wydawała się neutralna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś tu śmierdzi zdechłą rybą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten felieton.

Cytat:
2007/11/18
Paweł Lisicki: Spowiedź Tomka

Drodzy czytelnicy, w tym felietonie przytoczę fragmenty artykułu, który ukaże się dopiero w poniedziałek. Korzystam z uprzejmości znanego tygodnika, który w ostatnim numerze opublikował wyznania Beaty Sawickiej, przyłapanej na gorącym uczynku posłanki PO. Redakcja uznała, że sprawa jest poważna i nie cierpi zwłoki. Państwa domyślności pozostawiam odgadnięcie, co to za pismo.
“Nie jestem święty. Grzeszę. Błądzę. Ale to, co zrobił mi Mariusz, szef CBA… Nigdy więcej. Dobrze, że są dziennikarze tacy jak wy. Postanowiłem wam wszystko opowiedzieć. Wyrzucić z siebie. Kiedy przeczytałem to, co powiedziała Beata, moje serce prawie pękło. Zrozumiałem, że Kamiński był potworem. Tak dalej nie może być. Łzy Beaty były straszne. I dlatego też zacząłem płakać. Naprawdę. Rozczuliłem się. Ryczałem, aż mnie brzuch rozbolał. Kiedy mówiła o moim pięknym uśmiechu, w którym każdy ubytek był łatany porcelaną, to się wzruszyłem. Jak cholera.
Wyznaję, jestem łotrem. Draniem. Ta kobieta cierpi przeze mnie. A ja z nią tańczyłem. Całowałem po włosach. Ona czuła moje podniecenie, ja czułem jej. Ale pozostała czysta jak łza.
Nie miałem wyjścia. CBA przystawiło mi spluwę do głowy. Beato, powiedziałaś prawdę. Oni mnie złamali. Przychodzili do mnie rano i wieczorem. I wciąż pytali, czy mam coś na nią, bo szef chce sukcesów, bo ci z góry chcą, żeby zatopił opozycję. To co miałem robić? Brzydziłem się, ale nie miałem wyjścia. Raz poszedłem do Mariusza i mu powiedziałem, że tak dalej nie mogę. Wtedy on powiedział, że też się boi. Wstał, odkręcił kran i otworzył okno. Chyba chciał coś ważnego powiedzieć, wtedy jednak, jak na złość była awaria. A w ciszy nie chciał mówić. Tylko drżał na całym ciele. Przeciągał palcem po szyi i kładł go na usta. Że jego też załatwią, znaczy się. Pytacie, kto? Nie wiem. Pewnie Jarosław. Więc tak żeśmy milczeli. A potem poszedłem i zrobiłem, co należało. Napisałem, że tęsknię. Posłałem róże. Dałem pieniądze. Ona nie chciała. Powiedziałem, że jak nie weźmie, to nas oboje wykończą. Patrzyła bezsilnie. Wcisnąłem jej te tysiące do ręki. Wzięła.
Nie miała wyjścia. Poświęciła się dla mnie. Dla miłości. I kraju. Ona kochała Polskę. Teraz wszystko skończone. Jestem gotów zeznawać. To mój powód, żeby żyć. Innego nie mam. Może jeszcze Beata. No i chciałbym pomagać ludziom. Wszystkim”.
Dzięki odwadze Beaty i Tomka oraz dzielnych dziennikarzy tygodnika wreszcie widać, czym były rządy CBA.
Źródło: Rzeczpospolita
Autor: Paweł Lisicki


Bimi napisał:
nie rozumiem. jak to żart rzeczpospolitej?
co w tym miałoby być śmiesznego?


Śmieszne bo pokazuje jak to niektórym już rozum odebrało i są w stanie przychylić się do kazdej bzdury. Ci ludzi ze złodzejki okradającej wyborców robią męczennice. Z normalnej pracy policjanta "inwigilację". Kuźwa, ci POpaprańcy chcieliby policji co tylko babcie handlujące czosnkiem aresztuje. No bo jak bez technik operacyjnych rozbić przestępczość zorganizowaną? To co innego niż włam do sklepu, tutaj dowodów nie ma. Jest prywatyzacja za 1/10 ceny i wszystko zgodnie z prawem. I czepianie się tego tak POpaprańcom przeszkadza. Rozgryzanie złodziejskich elit w białych kołnierzykach. Prowokacja Lisickiego (ktorego i tak nie lubię) pokazała, że POpaprańcy tak się zagalopwali w swoim fanatyźmie, że uwierzyli we własne kłamstwa. Piękna robota. Smile Smile

Identyczne prowokacje. Robił Fakt, np. zamawiał w imeiniu Rydzyka państwową limuzynę u ministra z LPR. Wtedy było śmieszne. Wtedy było demaskatorsko! Banda hipokrytów.
źródło

A co mnie jeszcze rozśmieszyło to komentarz onetowca do wiadomości. Wiadomość:

Cytat:
"Wprost": Policja udaremniła serię zamachów
Centralne Biuro Śledcze udaremniło serię zamachów bombowych w Warszawie – dowiedział się nieoficjalnie "Wprost". Według policjantów, planował je Rafał Skatulski, ps. Szkatuła.
Gangster chciał z hukiem wyeliminować kilku ostatnich oponentów i przypieczętować przejęcie władzy w stołecznym podziemiu kryminalnym.

http://wiadomosci.onet.pl/1643380,11,1,1,item.html

Cytat:
Czy Szkatuła nie był iwigilowany przez piękną policjantkę, czy nie był

emocjonalnie związany z rozpracowującymi go agentami Policji ? To niezwykle ważne pytania. Nie chciałbym znowu zobaczyć rozhisteryzowaną osobę w telewizji, która z płaczem przyzna, że nie mogła się oprzeć głosowi serca i dlatego wstąpiła na ścieżkę przestępczą.



~adam , 18.11.2007 13:25

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,37251968,101096511,4291789,0,forum.html

Dokładnie. Fani Blidy i Sawickiej to idioci uniewinniający złodzeja. Bo im PIS nie pasuje, kurna. Mi też nie pasuje, ale co to ma do ZŁODZIEI z PO?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
...POpaprańcy chcieliby policji co tylko babcie handlujące czosnkiem aresztuje.

No bo jak bez technik operacyjnych rozbić przestępczość zorganizowaną? To co innego niż włam do sklepu, tutaj dowodów nie ma. Jest prywatyzacja za 1/10 ceny i wszystko zgodnie z prawem. I to tak POpaprańcom przeszkadza. Rozgryzanie złodziejskich elit w białych kołnierzykach. ...
dokładnie ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Śmieszne bo pokazuje jak to niektórym już rozum odebrało i są w stanie przychylić się do kazdej bzdury. Ci ludzi ze złodzejki okradającej wyborców robią męczennice. Z normalnej pracy policjanta "inwigilację".


z normalnej pracy policjanta??? Smile
sorry, ale ja osobiście widziałem film CBA na którym jest kolesiana z bukietem kwiatów w towarzystwie tego "policjanta". sama sobie te kwiaty kupiła?
od kiedy to normalna praca policjanta polega na wręczaniu kwiatów przestępcom?
koleś pracował nad nią przez 8 miesięcy, mając do dyspozycji sztab swoich kolegów i praktycznie nieograniczone środki - to się nie liczy? to nie jest inwigilacja?

kto tu okrada wyborców? ile kosztowała cała ta 8-miesięczna normalna praca policjanta?

dalej piszesz o "przestępczości zorganizowanej"... żartujesz, tak?
czy masz na myśli mafię o nazwie PiS+CBA?
gdzie tu przestępczośc zorganizowana, jeśli jedyne co mają na babkę po 8 miesiącach nakłaniania jej (przy pomocy "technik operacyjnych") do wzięcia łapówki to... wzięcie łapówki. Smile
i nic więcej - nawet nie spełniła żadnej obietnicy. nie sposób stwierdzić czy zamierzała zrobić to za co wzięła forsę.
8 miesiecy stosowania "technik operacyjnych" a na koniec całe gówno - wielka medialna sensacja i nic więcej.
przestępczość zorganizowana? Laughing

spójrzcie prawdzie w oczy: jej wina jest niewielka co niedługo potwierdzi sąd. nie jest to żadna afera korupcyjna - dajcie mi władzę nad cba to skorumpuję i was w ten sam sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
...gdzie tu przestępczośc zorganizowana, jeśli jedyne co mają na bakbę po 8 miesiącach nakłaniania jej do wzięcia łapówki to... wzięcie łapówki. ...i nic więcej - nawet nie spełniła żadnej obietnicy
Rywin też, nie spełnił żadnej obietnicy, ani nawet niczego nie wziął, a poszedł siedzieć za kratki skazany prawomocnym wyrokiem ...

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale rywina nikt nie namawiał przez 8 miesięcy.
sam przyszedł i zaproponował...
to zasadnicza różnica.

w każdym razie taka jest oficjalna wersja tej historii, której sąd musiał się trzymać Smile
dlatego rywin poszedł siedzieć, a sawicka pewnie nie pójdzie. bo w zaistniałych okolicznościach jej wina będzie dla sądu niewielka. zresztą jest niewialka, bo większość z nas wzięłaby 100tys za obietnicę bliżej nieokreślonej pomocy w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tak, ale rywina nikt nie namawiał przez 8 miesięcy. ...
bo Rywin był mniej atrakcyjny od Sawickiej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rem




Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CBA zachowało się jak wywiad, może nie jest to modelowy przykład honeypot, ale coś w tym stylu. Długo to trwało a i efekt przyniosło mizerny. Nie będę jednak oceniał CBA, bo chyba sami wystawili sobie odpowiednią laurkę.

Jednak posłanka Sawicka w pełni władz umysłowych (zakochanie, o ile miało miejsce, nie jest prawną przesłanką świadczącą o ich ograniczeniu) wzięła łapówkę. Nie jest zwykłą obywatelką, tylko reprezentantem obywateli i powinna ją spotkać surowa kara. Jedyną okolicznością łagodzącą jest metoda działania agenta CBA. Gdyby mnie odwiedzała piękna kobieta z kwiatami itp też chyba bym się w końcu złamał - zwłaszcza gdybym się zabujał.
Jednak nic nie usprawiedliwia wzięcia łapówki.

Artykuł czytałem i wydawał mi się dziwny. Jeśli to rzeczywiście fałszywka, to nigdy więcej nie kupię Rzepy.
_________________
"Jakim szczęściem dla rządzących jest to, że ludzie nie myślą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym co powiedział rem z jednym tylko wyjątkiem... że nigdy nie kupiłem Rzepy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Zgadzam się z tym co powiedział rem ...
no to jest nas dwóch ... Cool Wink



p.s.
ja też nie kupiłem Rzepy Shame on you


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że to był taki żart, artykuł , który udawał, że jest rozmową z agentem.
Zrobił se jaja dziennikarz.
Czyż nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Mnie się wydaje, że to był taki żart, artykuł , który udawał, że jest rozmową z agentem.
Zrobił se jaja dziennikarz.
Czyż nie?
myślę, że tak ... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rem




Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest to druga "Wojna światów", jednak wystarczy aby potwierdzić wszechmogącą siłę prasy. Są jak bóg - słowo(pisane) ciałem się staje.
_________________
"Jakim szczęściem dla rządzących jest to, że ludzie nie myślą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Don Jordan




Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


jedyne co mają na babkę po 8 miesiącach nakłaniania jej (przy pomocy "technik operacyjnych") do wzięcia łapówki to... wzięcie łapówki. Smile
i nic więcej -


Z małym wyjątkiem:

Cytat:

Natomiast w momencie, kiedy ruszy nowy parlament, on ruszy od grudnia podejrzewam, że przez pierwsze pół roku, gdzieś koło maja, czerwca, można spodziewać się, że machina ruszy.
Biznes na służbie zdrowia będzie robiony.


To plus parę innych dających do myślenia zdań, których nie przytaczam bo bez kontekstu tracą na znaczeniu, wypowiedziane przez posła PO to nie byle co. Nawet jeśli z Sawickiej robi się ofiarę.


Cała treść rozmowy:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64310
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 18 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzepa jest propisowska i zrobiła sobie jaja z TVN24 i onetu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


onet i zatajanie faktów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile