W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lądowanie na Księżycu to prawda2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 11210
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 14 Lip '10   Temat postu: Lądowanie na Księżycu to prawda2 Odpowiedz z cytatem

41 lat temu – 20 Lipca 1969r pierwsi ludzie dotarli na Księżyc. Byli to dwaj Amerykanie: dowódca wyprawy Apollo 11 - Neil Armstrong oraz pilot lądownika - Edwin „Buzz” Aldrin. Jako pierwsi Ziemianie wyszli na jego powierzchnię i zebrali 22kg próbek księżycowych skał. W orbitującym wokół Księżyca statku macierzystym towarzyszył im trzeci astronauta – pilot Michael Collins. Pierwsza księżycowa wyprawa Apollo 11 łącznie trwała 8 dni, 3 godziny, 18 minut i 35 sekund. Ta pionierska misja zapoczątkowała serię kolejnych sześciu lotów załogowych, zrealizowanych w okresie Listopad 1969-Grudzień 1972.




Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też wrzucę jakąś bajkę Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody, wyluzuj i wrzuć se nawet 4 pancerzy ze psem w wersji 3D. Twoja zajawka ma się do rzeczy jak pieprz do napoleonki.

Scorpio, pozdrawka!
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.
bajkopisarz kurwa się obudził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poluzuj se szalik, boś niedotleniony Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Młody, wyluzuj i wrzuć se nawet 4 pancerzy ze psem w wersji 3D.

Wiem, że NASA ma spore doświadczenie w obróbce filmów, ale że 4 pancernych zrobili w 3D, to nie wiedziałem...!? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
poluzuj se szalik, boś niedotleniony Laughing

w lipcu nie noszę szalika.

postaraj się nie wierzyć we wszystko co zobaczysz na obrazkach - każdy na tym skorzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 15 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mooniu - przyznam, że wzruszyłeś mnie tą notką historyczną, bo pamiętam to zdarzenie o tyle, że wówczas byłem akurat na randce z dziewczyną i później wielokrotnie żałowałem, że nie oglądałem tej - jak mi się wówczas wydawało - transmisji na żywo. Od kilkunastu lat wiem, że nie miałem czego żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 15 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mooniek a w domu wszyscy zdrowi? Tak? A to w porządku bo już myślałem, że coś jest nie tak.

W zasadzie to wszystko trzyma się kupy: ..........................................41 lat temu.....................Apollo 11..............22kg próbek.........8 dni, 3 godz 18min 35s.......pionierska misja.........

O w mordę, że też wcześniej tego nie dostrzegłem, faktycznie byli tam:O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 16 Lip '10   Temat postu: Re: Lądowanie na Księżycu to prawda2 Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Jako pierwsi Ziemianie wyszli na jego powierzchnię i zebrali 22kg próbek księżycowych skał.


Very Happy Very Happy Very Happy


Tak dla przypomnienia:

Cytat:

"Księżycowy kamień" podarowany premierowi Holandii okazał się być nieautentyczny - podał dziennik "Daily Telegraph". "Znalezisko" podarowali politykowi astronauci z Apollo 11, z czasem stało się ono jedną z największych atrakcji holenderskiego muzeum.

Zarząd amsterdamskiego Rijksmuseum, gdzie znajduje się "księżycowy kamień" oświadczył, że jest on jedynie skamieniałym fragmentem drzewa. Informacja ta jest tym bardziej istotna, że wcześniej okaz ten wyceniano na ponad 300 tys. funtów.

Xandra van Gelder, która nadzorowała badania nad autentycznością "kamienia", powiedziała, że będzie on nadal wystawiany, ale już jako ciekawostka, a nie autentyk z Księżyca. - To dobra historia, co do której są jeszcze pytania bez odpowiedzi - powiedziała, dodając, że cała sytuacja jest powodem do śmiechu.

Kamień został wręczony byłemu już premierowi Holandii Willemowi Dreesowi podczas objazdu świata przez astronautów z Apollo 11, którymi byli Neil Armstrong, Michael Collins i Edwin "Buzz" Aldrin. Objazd ten miał uświetnić zdobycie Księżyca. "Kamień" w końcu trafił do Rijksmuseum.

NASA podarowała kamienie z satelity Ziemi ponad 100 krajom.

viewtopic.php?t=8802&postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 16 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla innego przypomnienia:
Cytat:
Naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej jako drudzy po Amerykanach stworzyli materiał identyczny jak ten, który został pobrany na księżycu. W laboratorium jest już 400 kilogramów księżycowego pyłu, który pomoże przetestować penetrometr zbudowany w Centrum Kosmicznym PAN.

viewtopic.php?t=11340
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 16 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Mooniek. Nudzi Ci się? Co to za "z dupy wysrany" temat tutaj założyłeś chłopie?

Ty jak zwykle swoje. Brak postów o księżycu i niemożność powielania przez Ciebie pseudo naukowych głupot sprawia że stajesz się nerwowy jak ćpun na głodzie. Piszesz jakieś dziwaczne wzmianki historyczne na które nie ma niezbitych dowodów a te co są wydają się wszystkim normalnym ludziom fałszywe.

Nie masz co liczyć na 60 stron tematu.
_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 16 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja zapamiętałem z lądowania na księżycu ?

Polecieli na Księżyc, Armstrong cały czas myślał co powiedzieć jak będzie stawał na księżycu. No bo głupio tak stanąć pierwszy raz na księżycu i otworzyć gębę ze zdziwienia ?! No to wymyślił, że nie ważne co zobaczy to i tak powie: "to mały krok dla człowieka a wielki dla ludzkości" no i tak też zrobił. .
Wyszedł na księżyc i natychmiast wypowiedział te słowa, na ziemi nagrali, zapisało się.
Chłopaki zebrali kupę kamieni, chociaż większość filmów przedstawia jak skaczą, przewracają się, fikają koziołki.
Wszystko wydawało się fajnie, szło jak po maśle, a tutaj nagle problem. Rakieta powrotna nie chce wystartować. Złamał się przełącznik uruchamiający start rakiety - wyobrażacie sobie ?!!
Ale nasi dzielni astronauci, nie poddali się. Przy pomocy długopisa i gumy do żucia zrobili przełącznik i uruchomili rakietę.
Po kilku misjach chłopaki stwierdzili, że na księżycu jest nudno. Chociaż plan był ściśle ustalony to oni i tak postanowili się rozerwać. Więc jeden, całkowicie niepostrzeżenie zdołał wsunąć do kombinezonu (do lewej nogawki) kij do golfa i piłeczkę. W przerwie podczas zbierania skał, ciupnęli sobie maleńką partyjkę w golfa, bo to taki fajny sport. Szefowie dowiedzieli się dopiero jak wyciągnęli sprzęt do gry. Było dużo podśpiewywania, dowcipkowania. Czuli się jak u siebie.
A teraz jest zbyt bardzo rozwinięta technika więc na razie na księżyc nie latają.

Moniek, przecież to bajka dla idiotów. Nie możesz oczekiwać od ludzi, żeby wierzyli w takie bzdury. Co z tego, że niektóre zdjęcia i filmy wyglądają wiarygodnie? Co z tego, że każdy może mieć skały księżycowe ale nie my ? Co z tego, że każdy może zrobić sobie potężny laser i wystrzelić nim w kierunku księżyca ?
Co z tego, że w 40 rocznicę lotów pokazali nam jakieś ślady butów i że potrafią rozwalić pojazd o księżyc ?

Ludzie stają się coraz mądrzejsi i po woli przestają wierzyć w bzdury. Nie możemy im na siłę dalej wkładać głupot o księżycu, bo jest to spisek historyczny, który dawno już przeszedł do historii.
Ludzie czytali młodego technika i pamiętają, że już do 2000r, na księżycu miało powstać pełno baz, a bogatsi mieli jeździć tam na weekend. Tak się nie stało.
Myślę, że nie ma co mówić o historii, z tamtego stulecia. Ponoć w tamtym stuleciu byli na księżycu, może atlantydzi też byli. Ale teraz nie latamy i to jest główna podstawa do myślenia normalnego człowieka.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:


Ludzie stają się coraz mądrzejsi i po woli przestają wierzyć w bzdury


Ludzie tak, hoaxerstwo nie.
Dlatego osoby inteligentne maja ubaw z nieukow.
Tak, wiem, ze to prymitywna rozrywka, ale taka juz ludzka natura od wiekow Very Happy
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:
AQuatro napisał:


Ludzie stają się coraz mądrzejsi i po woli przestają wierzyć w bzdury


Ludzie tak, hoaxerstwo nie.
Dlatego osoby inteligentne maja ubaw z nieukow.
Tak, wiem, ze to prymitywna rozrywka, ale taka juz ludzka natura od wiekow Very Happy

Ja też lubię czasem prymitywnie się rozerwać i na tej zasadzie pozwolę sobie zwrócić uwagę, że nawet zdjęcie w twoim awatarze jest dowodem hoaxu - oświetlenie punktowe terenu, a dalej - strefa mroku. No cóż, jeżeli oświetla go takie "słoneczko":

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Trochę" dziwne że pewnego Typa który w 1939 odbył turne po Europie uwieczniono miedzy innymi tak:





a jedno z najdonioślejszych dokonań Ludzkości (mając do dyspozycji naj, naj , naj sprzęt) tak :



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 23 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadanie dla nieuka na wieczor:

Sprawdzic czym sie rozni (uwaga, skoncentrowac sie , bedzie trudne slowo):
analogowa transmisja telewizyjna na odleglosc 300 000 000 metrow, a nagranie na tasmie filmowej.


Filmy z Ksiezyca nagrywane na tasme, sa jakosci DVD i dopiero stosunkowo niedawno
udalo sie uzyskac lepsza jakosc, jesli chodzi o jakosc zdjec sredniego formatu
to do tej pory bije na glowe jakoscia 99% dostepnych cyfrowek, a wczesniej 100% aparatow maloobbrazkowych
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 23 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:
Filmy z Ksiezyca nagrywane na tasme, sa jakosci DVD

Popełniono ogromny błąd, nie uwieczniając pierwszego kroku człowieka na taśmę. Na szczęście hitler był przezorniejszy i uwiecznił się na taśmie.
Skoro uwieczniali na taśmę w jakości DVD inne rzeczy, to szkoda że nie uwiecznili tej przełomowej.
A z tą jakością DVD, to nie wiem czemu, wynajęli ostatnio tą firmę od retuszu, przecież jakości dvd retuszować nie potrzeba?
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 24 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk

mówimy tu Kolego o NASA, a przede wszystkim o czasie jaki upłynął od 1940 roku, mam na myśli postęp technologiczny itd. itp ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 31 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byli, nie byli ale idziemy dalej... dlaczego teraz nie polecą ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 25 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mooniek mam dla Ciebie ekstra zabawe

http://www.wright-flyer.net/desertaviation/eagle/downloads.html

http://www.download.com/3001-7551_4-10490749.html

Wez wyladuj tym ustrojstwem za pierwszym razem, albo za chociaz za 20 razem. Bedziesz wtedy 20 razy gorszy od naszej wesolej gromadki. Oczywsicie na poziomie real.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 27 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J. P. Skipper wrzucil kilka ciekawych postow w temacie podnoszonym m.in. w naszym wątku





http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2010/190/moon-fakery-1.htm
http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2010/191/moon-fakery-2.htm
http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2010/192/moon-fakery-3.htm
http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2010/193/moon-skull.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 19 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film obalający teorię spiskową na temat lądowania ludzi na srebrnym globie.



Nie powiem, że mnie ten film przekonał, ale wrzucam go z przrekory, taka malutka zemsta za zlimitowaniemnie mnie do 1. Teraz pozostało mi tylko siać zamęt w waszych głowach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 19 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na twoim miejsc starał bym się raczej uniknąć zamętu we własnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 29 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


3:22, Adam Szczech, prawda2.info... Eh? ..a to ci ciekawostka. hehe, bardzo ciekawe; znacie typa? Surprised
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lądowanie na Księżycu to prawda2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile