W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Ostatni przekaz - 30 miesięcy samodzielności  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 3378
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 14 Lip '10   Temat postu: Ostatni przekaz - 30 miesięcy samodzielności Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od 9 lipca wasze DNA się zmieniło, a po uaktywnieniu nowej helisy, naprawdę jesteście w stanie wykonywać rzeczy, które nazywa się cudami. Nie wiem, kiedy uda się wam tego dokonać, bo nie siedzę w waszych ciałach, ale naprawdę od tego dnia jesteście w stanie wszystkiego dokonać. Naprawdę wszystkiego!
Musicie tylko w to uwierzyć.

Od tego dnia będzie wam tez dużo łatwiej uaktywnić wasze świetliste ciało z trzeciej przestrzeni. Sami poczujecie, jak to zrobić. Uaktywnienie tego ciała pozwoli wam postrzegać wszechświat wielowymiarowo i zakrzywiać światło wg potrzeb. W ciągu tych 30 miesięcy, bawienie się materią z radością, jest jednym z waszych celów.

Do uaktywnienia ciała świetlistego prowadzą 4 główne kroki:

1. Podstawowy - to bycie uważnym, czyli teraźniejszość i oddychanie.
2. To pokochanie siebie - zarówno swoich zalet jak i rzekomych wad oraz uznanie swojej boskości i nieograniczonych możliwości.
3. To pozbycie się oceny kogokolwiek i czegokolwiek. To po prostu całkowita akceptacja tego, co jest.
4. To tworzenie waszej indywidualnej hiperprzestrzeni, co będzie dla was łatwiejsze po dzisiejszej nocy.

Twórzcie swą hiperprzestrzeń, czyli osobisty świat pełen piękna, radości, miłości i obfitości. Wasze myśli będą się manifestować dość szybko, a po pewnym czasie nawet natychmiast. Potrzebna jest do tego tylko wasza wiara bez wątpliwości.

Nie zdajecie sobie sprawy, że za to co robicie - że jesteście pionierami Nowej Energii - już zawsze będziecie honorowani i podziwiani w całym wszechświecie. Chociaż do tej pory wykonywaliście swoją wspaniałą pracę, nie mającą precedensu we wszechświecie, to jednak robiliście to z dużą pomocą zza zasłony.

Od jutra tej pomocy już nie będzie, choć nie do końca jest to prawda. Istnieje bowiem pomoc dla całej planety, oraz szczególnie dla was - grupy lightworkers, ale już nie indywidualnie. Taki był jednak plan, abyście na około 30 miesięcy, byli już zupełnie samodzielni i nauczyli się boskiej kreacji.

Teraz jest czas pracy tylko dla siebie, teraz jest czas na indywidualną boskość!
Szukajcie więc wiedzy w sobie, bo jest ona o wiele potężniejsza, niż wiedza którą uzyskujecie w channelingach, przekazach, księgach i słowach proroków, bo to wasza wiedza i wasza prawda.

To ostatni przekaz dla was, teraz zaczynacie cudowny okres polegania tylko na sobie.


Z mejla, źródło : Hunab Ku.
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie miałem przekaz że moje świetliste ja będzie się raczyć w sobotę bursztynowym nektarem. ciekawy jestem co ci ludzie biorą bo tez tak chce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 14 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi mam prośbę. Wypierdol takie tematy do kosza, bo nazbierało się tutaj gimnazjalistów z paranormalne.pl
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:13, 15 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te techniki opisane powyżej zawsze działały, co niby zmieniło się 9 lipca ?
Przejście świadomości w nowy wymiar i zmiany elastyczności materii miały następować płynni więc skąd ta data?
Co wy kurde bierzecie? Ja też chce Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 15 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też chcę, to musi być wspaniałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ostatni przekaz - 30 miesięcy samodzielności
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile