W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156244
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt jest jedna definicja - holocaust to zaglada narodu, zabojstwo 10tys ludzi to ludobojstwo, ale jezeli mialo miejsce w ramach holocaustu, to takze jego element: ludobojstwo i holocaust moga sie pokrywać.

prawdą nie jest to, że holocaust został stworzony przez Niemców trakcie II wojny światowej - tak naprawde po raz pierwszy zostasowało o cesarstwo rzymskie w trakcie podoboju Dacji przez Trajana - zreszta zostało to później uwiecznione na kolumnie Trajana (na której od 1587 stoi święty Piotr Very Happy ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grand napisał:
prawdą nie jest to, że holocaust został stworzony przez Niemców trakcie II wojny światowej - tak naprawde po raz pierwszy zostasowało o cesarstwo rzymskie w trakcie podoboju Dacji przez Trajana - zreszta zostało to później uwiecznione na kolumnie Trajana (na której od 1587 stoi święty Piotr Very Happy ).


Zgadza się. Napisano o tym w książce "Historia starożytna"
Autorów: Maria Jaczynowska, Danuta Musiał, Marek Stępień

W publikacji "Dzieje Imperium Romanum" Marii Jaczynowskiej jest o tym jeszcze więcej.

Skoro w takiej prostej sprawie mogłem podać literaturę. A pan Jerzy w sprawie którą jak mówi zajmuje się wiele lat, nie potrafi przytoczyć nic konkretnego. O czym to świadczy odpowiedzcie sobie sami.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

holocaust jest faktem, ten pański Piper, którego podaje pan jako autora stwierdzenia o "atrapach komór" sam mówi o 1,1 mln ofiar. A komory mogły być odbudowywane w jakiejś tam części ze względu na ich wysadzenie przez nazistów....

Cytat:
Birkenau revolt

On October 7, 1944, the Jewish Sonderkommandos (those inmates kept separate from the main camp and put to work in the gas chambers and crematoria) of Birkenau Kommando III staged an uprising. They attacked the SS with makeshift weapons: stones, axes, hammers, other work tools and homemade grenades. They caught the SS guards by surprise, overpowered them and blew up the Crematorium IV, using explosives smuggled in from a weapons factory by female inmates. At this stage they were joined by the Birkenau Kommando I of the Crematorium II, which also overpowered their guards and broke out of the compound. Hundreds of prisoners escaped, but were all soon captured and, along with an additional group who participated in the revolt, executed. The girls from the munitions factory were brutally tortured, but refused to name any of their co-conspirators[citation needed]. Destroyed crematoria were never rebuilt....

The gas chambers of Birkenau were blown up by the SS in November 1944 in an attempt to hide their crimes from the advancing Soviet troops


faktem jest też zawyżanie ilości ofiar przez władze komunistyczne, dopiero po upadku PRL liczby zostały zweryfikowane mocno w dół, ale taka żonglerka liczbami jest powszechna wystarczy wspomnieć ilość ofiar cywilnych w Iraku... a właśnie... Ilu Irakijczyków zginęło od 1989 ri pierwszej wojny w zatoce? 500 tys? 5 mln? Czy to nie ludobójstwo?

panie jerzy, co pan chce udowodnić światu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


panie jerzy, co pan chce udowodnić światu?


Voltar przesledz jego wypowiedż.Przecież napisał ,że nie było holocaustu

Jest to najgorsza postać tu uzyje tego słowa antysemityzmy w czystej postaci.
Poprzez nienawiść podwaza sie wszystko włącznie z najwieksza zbrodnia wszechczasów.

To przez takich nienawistników i pseudo-badaczy czesto ,gęsto przypisuje sie nam Polakom miano antysemitów.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Voltar przesledz jego wypowiedż.Przecież napisał ,że nie było holocaustu


psychozis, wyciąłeś to z kontekstu i pogrubiłeś, niczym prokurator. Smile
jerzy napisał to troche inaczej:
Cytat:
Studujac sprawe przez 25 lat ,w kilku jezykach,jestem pewien ,ze nie bylo zadnego "holokaustu"


naprawdę nie rozumiem coście się tak wszyscy wzburzyli.
przecież nikomu krzywdy nie zrobił. nawet nikogo nie obraził. w kazdym razie nikogo z was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. 3 mln. zabitych tam żydów było przed wojną obywatelami II RP, w obozach zginęło też kilkaset tysięcy Polaków. Wielu Polaków może w swojej rodzinie znaleźć kogoś kto został tam zabity, okaleczony, zmuszony do niewolniczej pracy. Myślę, że to normalne iż jeśli ktoś neguję masowe zbrodnie dokonane na obywatelach własnego kraju budzi to zgorszenie i oburzenie, tak więc chyba nie ma sensu wnikać w to jak haniebnymi motywami kierują się kreatury pokroju Pana Jerzego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda Bimi że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przecież Jerzy bez wątpienia zaprzecza temu że holokaust miał miejsce.

Mówisz Bimi że nikomu nic Jerzy nie zrobił. Tylko że działalność Jerzego może doprowadzić do tego że całe to zło kiedyś się powtórzy.

Nie dawaj przyzwolenia na zło Bimi. Rozumiem dyskusje na temat ilości ofiar. Ale negować sam fakt to tak jakby mówić że faszyści byli aniołami.

Przez 25 lat studiuje sprawę a nie ma żadnych dowodów a jedynie manipulacje. W dodatku to co głosi jest karane więzieniem.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne. cala polska przeczyta jerzego na tym forum, wszyscy mu uwierza i stwierdzą, że skoro holokaustu nie było to trzeba go zorganizować... Smile

przebudzony, obudź się! gadasz jak nawiedzony.

o tym co jest karane a co nie decycuje sąd, a nie użytkownicy forum.
ja myślę, że żaden polski sąd by go za to nie skazał. chyba, że pan jerzy miałby słabego adwokata Smile

a ponadto uważam, że przytoczony paragraf nie powinien istnieć, gdyż kłóci się z konstytucyjnym prawem do swobody wyrażania poglądów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gnosis napisał:
Voltar przesledz jego wypowiedż.Przecież napisał ,że nie było holocaustu


psychozis, wyciąłeś to z kontekstu i pogrubiłeś, niczym prokurator. Smile
jerzy napisał to troche inaczej:
Cytat:
Studujac sprawe przez 25 lat ,w kilku jezykach,jestem pewien ,ze nie bylo zadnego "holokaustu"


naprawdę nie rozumiem coście się tak wszyscy wzburzyli.
przecież nikomu krzywdy nie zrobił. nawet nikogo nie obraził. w kazdym razie nikogo z was Smile


Psychozis.......
Zamilcz najlepiej.
Przesledż te dwa cytaty i powiedz jaka jest tam róznicz miedzy nimi.
Jeżeli nie widzisz ,że nie ma żadnej to wracaj do podstawówki na lekcje polskiego.

Z mojej rodziny obraził wiele osób.Jakbys czytał dokładnie to bys znalazł moja wypowiedż.

Pogrążasz sie coraz bardziej Bimi.....
........przykre.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz psychozis, równie dobrze ja mogę powiedzieć, ze obraziłes wiele osób (rodziny ofiar) gdy kazałeś nam udowadniać sobie, że za 11 września stali zbrodniarze z rządu USA.
czyż nie zaprzeczałeś wówczas zbodni nazistowskiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ponadto uważam, że przytoczony paragraf nie powinien istnieć, gdyż kłóci się z konstutucyjnym prawem do swobody wyrażania poglądów.



Twoje zdanie na temat paragrafu nie ma tu żadnego znaczenia. Ważne jest to że on istnieje i że jest stosowany. Właśnie na jego podstawie zamknęli stronę BLOOD I HONOUR i jej autorów.

Zrozum Bimi że pamięć ludzi o tragedii jaką był holokaust jest przestrogą dla przyszłych pokoleń i jednocześnie pewnym środkiem ochronnym jeśli NWO będzie chciało spróbować tego samego w przyszłości.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wiesz psychozis, równie dobrze ja mogę powiedzieć, ze obraziłes wiele osób (rodziny ofiar) gdy kazałeś nam udowadniać sobie, że za 11 września stali zbrodniarze z rządu USA.
czyż nie zaprzeczałeś wówczas zbodni nazistowskiej?


My nie zaprzeczamy zbrodni, która miała miejsce. Pokazujemy tylko prawdziwych sprawców a to różnica. I w odróżnieniu od Jerzego mamy dowody.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no my nie... ale ja mówiłem o gnosisie.
teraz zgrywa oświeconego, ale jeszcze niedawno głosił herezje niczym andrzejh

z technicznego (prawnego) punktu widzenia, gdybyś powiedział, że holokaust był dziełem np. polski, byłbyś tak smao winny jak mówiąc, że holokaustu nie było. czyż nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wiesz psychozis, równie dobrze ja mogę powiedzieć, ze obraziłes wiele osób (rodziny ofiar) gdy kazałeś nam udowadniać sobie, że za 11 września stali zbrodniarze z rządu USA.
czyż nie zaprzeczałeś wówczas zbodni nazistowskiej?


Ty masz problemy z językiem polskim!!!!!

Ja nie negowałem mordu z 9/11 nieważne kto go dokonał!!!
Można dyskutować kto ,ale nie czy?!!!

_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


z technicznego (prawnego) punktu widzenia, gdybyś powiedział, że holokaust był dziełem np. polski, byłbyś tak smao winny jak mówiąc, że holokaustu nie było. czyż nie?


Nie o to chodzi.
Jezy mówi ,że w ogóle nie było zbrodni.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze wystarczająco wyraziłem już swoje zdanie na ten temat.
nie uwazam, zeby jerzy poplenil przestepstwo, a nawet jesli to jest to sprawa miedzy nim a prokuraturą, ostatecznie sądem - mi nic do tego.

generalnie to uwazam, ze się czepiacie.
że śmieci - spoko, nawet sie zgadzam, nie on pierwszy i nie ostatni.
ale co do tresci to nie sądzę aby były bardziej ekscentryczne niż choćby to: viewtopic.php?t=1101
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mysle, ze wystarczająco wyraziłem już swoje zdanie na ten temat.
nie uwazam, zeby jerzy poplenil przestepstwo, a nawet jesli to jest to sprawa miedzy nim a prokuraturą, ostatecznie sądem - mi nic do tego.

generalnie to uwazam, ze się czepiacie.
że śmieci - spoko, nawet sie zgadzam, nie on pierwszy i nie ostatni.
ale co do tresci to nie sądzę aby były bardziej ekscentryczne niż choćby to: viewtopic.php?t=1101


Szkoda i przykre ,że nierozróżniasz między ekscentryzmem a negowaniem mordu.......

Ciekawe jakbys sie zachował gdyby Twoją rodzine dotknęło piekło obozów zagłady......
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten link jest krytyką polityki ze wskazaniem kto gdzie pracuje:
viewtopic.php?t=1101

Nikt nie neguje tu zbrodni . Te tematy to zupełnie inne rzeczy. Od tych głoszonych przez Jerzego.

Gdyby Jerzy napisał o wykorzystywaniu faktu holokaustu w polityce, nie miał bym nic do niego.
Ale on pisze że holokaustu wcale nie było !!!
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Ten link jest krytyką polityki ze wskazaniem kto gdzie pracuje:
viewtopic.php?t=1101

Nikt nie neguje tu zbrodni . Te tematy to zupełnie inne rzeczy. Od tych głoszonych przez Jerzego.


dla naszych mediów niestety nie... stwierdzenie że Mossad mógł maczać palce w 9/11 dla opinii publicznej jest tak samo dyskryminujące i karalne jak negacja holocaustu... bo "ci których imion nie należy wymawia Wink" mają media w małym palcu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

dla naszych mediów niestety nie... stwierdzenie że Mossad mógł maczać palce w 9/11 dla opinii publicznej jest tak samo dyskryminujące i karalne jak negacja holocaustu...


Jak zwykle gadasz bzdury. Podaj w takim razie przykłady uwarunkowań prawnych potwierdzających Twoje słowa.
A porównywanie przez Ciebie holocaustu do lądowania na księżycu to już chyba jakaś kpina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwarunkowania prawne powstają po latach.
dziś są o zbrodniach nazizmu i komunizmu, kiedyś będą pewnie i o terroryźmie...
o ile wcześniej nie uda nam się rozpieprzyć w pizdu tego całego systemu propagandy. ewentualnie, on nie rozpieprzy się sam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na negowanie holokaustu mamy paragraf. Na to o czym mówi Voltar nie. Więc to nie to samo.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jean-Claude Pressac w swojej, cytowanej już uprzednio książce: „Auschwitz: Technique and Operation of the Gas Chambers” zamieszcza fotografie gazoszczelnych drzwi z komór gazowych, mają one zupełnie inny wygląd. "

Pokaz te drzwi.Gazoszczelne.
Francuski aptekarz ,ktorego wspominasz w swojej zabawnej ksiazce ma tez zdjec ie tzw.lejka Pressaca.
OTO ON:





Tajemnicze "sole" wsypywane przez tem lejek po polaczeniu sie z woda dawaly jakis nie mnie tajemniczy smiercionosny gaz.
To ,ze chemicy nie znaja takowego srodka to pestka.
To ,ze to scisle takie urzadzenie czyli kran z lejkiem nie moglby dzialac nawet gdyby ktos wlewal w niego wode ,nie mowiac o "solach" to tez betka .Strzalka pokazuja kierunek przeplywu.W gore.

Panowie.
A znacie zeznania niejakiego Piekarskiego?
On byl ,jak twierdzi kolega W.Pileckiego w obozie i mowi o tym ,ze hitlerowcy "gazowali" 30 tysiecy Zydow dziennie.
Przestancie powatrzac te sama smieszna propagande i przejmdzy do faktow moze.

Kiedy 3 lata temu pytalem takich ja wy dyskutantow czy widzieli basen plywacki w Oswiecimiu slyszalem takie argumnety ,ze padalem ze smiechu.
Jeden nawet twierdzil ,ze nie bylo basenu tylko jakis ogromny zbiornik w jakiejs garbarni obozowej.
A basen byl.



Nie wiedzac wreszcie co z tym fantem zrobic komendantka obozu ,Oleksy ,zrobila TAK :




I mamy zbiornik przeciwpozarowy w KSZTALCIE BASENU.
Ale szkopska perfidia.

A to znacie:
znalazlem kiedys i wyslalem natychmiast do dyrekcji obozu.Jedyne zdjecie na swiecie ;kominek przez ktory ss mani wsypywali zyklon b do srodka komory gazowej.
Zgoda,raz podis mowi ,ze to Majdanek,raz ,ze Oswiecim ale nie badzmy drobiazgowi.Jest kominek i yle.
Z drewnianym gazoszczelnym deklem jak od wiejskiego sracza.
Do dzisiaj czekam na odpowiedz w sprawie moich rewelacji.




Ciekaw jestem czy moi szanowni rozmowcy wiedza o tym ,ze w czasie slynnego trybynalu w Norymberdze oskarzano Niemcow o to ,ze w 1942 roku nordowali ZYdow wOSwiecimiu BOMBA ATOMOWA?
Nie wiecie?
A szkoda.
20 tysiecy za jednym zamachem.
"Poczytaj mi mamo"... Smile

Co sadzicie o tym braku blekitu pruskiego na scianch pomieszczenia gdzie 'zagazowano' pre milionow Zydow?
Moze konkretnie?



Zdjecie "komory gazowej" ,w glebi te drzwi z szyba.



I na zakonczenie ,cytat:

"My nie zaprzeczamy zbrodni, która miała miejsce. Pokazujemy tylko prawdziwych sprawców a to różnica. I w odróżnieniu od Jerzego mamy dowody."

Macie-to pokazcie.
jest 50 tysiecy dolarow narody .Latwe pieniadze do zarobienia.

POKAZCIE JEDEN ,SLOWNIE -JEDEN DOWOD-WTEDY POGADAMY.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a'propos tego tematu, na zacnym i starym juz forum conspiracy central znajduje się wiele materiałów:
http://conspiracycentral.info/index.php?showtopic=14598 (trzeba się zarejestrować)

mają też ankietę przy wątku:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie :

[url] http://www.onethirdoftheholocaust.com/ mozecie zobaczyc cos unikalnego. [/url]

Jest tam 30 krociutkich filmow traktujacych poszczegolne etapy holo-mitu "medrca szkielkiem i okiem" czyli z naukowego tylko i wylacznie podejscia.

Zobaczcie sami ile warte sa holo-brednie wydobyte na swiatlo dzienne.
W chwili obecnej z bogatej kolecji komor roznych roznistych,ktore zgodnie z zydowskim stanowislkiem mialy brac czynny udzial w pozbawianiu ich zycia ocalaly w holo-propagandzie jedynie "kommory gazowe' a i te tylko "na polskiej ziemi".

Pomimo desperackich wysilkow holo-klamcow nie udalo sie dluzej podtrzymac i utrzymac przy zyciu bredni o "komorach gazowych" w Dachau,Mathausen i innych obozach na terenie owczesnej Rzeszy .
Nawet Wiesethal musial to publicznie oznajmic.

Oczywiscie nikt dzisiaj nie wspomina nawet o np. komorach parowych gdzie Zydow gotowano goraca para.
A szkoda.
Bo przeciez przedstawiciel zydowskiego rzadu osadzonego w Warszawie w 1945 roku niejaki "Dr.Tadeusz Cyprian" dostarczyl dokumenty,ktore byly przedlozone Trybunalowi w Norymberdze , a ktore nie pozostawialy zadnych watpliwosci co do tej kulinarnej metody unicestwiania Zydow.
Ciekawe gdzie te dokumenty sa dzisiaj?

A co z dokumentami mowiacymi o komorach prozniowych?
Elektrycznych ? Gazowych -dieslowskich?

Wstyd sie przyznac ,ze kiedys byly i dlatego holo-klamcy omijaja ten teren jak zaminowany.

A moze cos o masakrze w Babim jarze?
Wedlug holo-hiostorykow zginelo tam -rozstrzelanych- od 200 do 700 tysiecy Zydow.
Rozrzut wlaciwy holo-bredniom.
Podobnie jak w innych relacjach: 4 miliony...8 milionow...
Wracaja do tej rozpadliny na przemiesciach Kijowa.
Nie ma trupa,nie ma sprawy.

A trupa nie ma bo zgodnie z kolejna zydowska brednia tuz przez zajeciem tych terenow przez sowietow hitlerowcy przywieli 360 wizniow (oczywiscie Zydow) i ci przez 3 tygodnie wykopywali i pali zwloki pomordowanych wspolplemiencow aby slad nie pozostal.
Tym,ktorzy maja pod reka kalkulator proponuje male doswiadczenie :
Przyjmijmy ,ze tych "zjaranych' w Jarze bylo 200 tysiecy.
3 tygodnie to 21 dni.
Zaloga kopaczy liczyla 360 osob.
Ile cial -wykopanych i spalonych -regularnie,dzien w dzien ,przypada na jednego "palacza"?

A co bedzie jesli przyjmiemy wersje w ktorej w Babim Jarze byly ciala 700 tysiecy rozstrzelanych Zydow?
3 tygodnie..
360 kopaczo-palaczy
i 700 tysiecy do odkopania i spalenia.
Odkopania (czym) i spalenia (JAK?)

Ile tysiecy cial przypada na jedna dniowke kazdego kopaczo-palacza?

I oni chca zeby czlowiek przy zdrowych zmyslach w te brednie uwierzyl.

Ale dlatego wlasnie jaka kolwiek proba prawidlowego zbadania tych bredni spotyka sie z dzikim zydowskim wrzaskiem.

Niech wrzeszcza.
Prawda -nawet jesli mowiona szeptem i tak jest lepiej slyszalna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 108, 109, 110   » 
Strona 3 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile