W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holokaust  
Podobne tematy
Odszkodowania za holocaust22
Mit holokaustyczny i jego zadanie3bez ocen
Negowanie Holokaustu niedopuszczalne3
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
95 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 156230
Strona:  «   1, 2, 3, ... 108, 109, 110   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka twoim zdaniem jest liczba ofiar holokaustu?
powyżej 5 milionów
11%
 11%  [ 17 ]
od 3 do 4 milionów
9%
 9%  [ 14 ]
od 1 do 2 milionów
26%
 26%  [ 40 ]
mniej niż 1 milion
52%
 52%  [ 80 ]
Wszystkich Głosów : 151

Autor Wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
No to juz swiadczy tylko o Tobie.
Gość mówi ,że nie było holokaustu!!
Ślepy jestes czy co?!
Mam udowadniać ,że Piłsudski nie był wielbłądem.
Sory nie mam na to dowodów i żródeł. "

Boska logika

A wracaja do konkretow:masz jakies dowody na swoj HOLOKAUST?
JEDEN?
DOWOD?

ZAMIAST SWIETEGO OBURZENIA?

Jerzy
_________________


A czytałeś mój link?
Wystarcza mi wspomnienia mojej rodziny o komorach i o ludobójstwie w Aushwitz , na Majdanku.
Ostatni post w tym temacie .
Bimi zawiodłeś mnie.
Mysle ,że IPN do Ciebie zapuka.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gnosis napisał:
No to juz swiadczy tylko o Tobie.
Gość mówi ,że nie było holokaustu!!
Ślepy jestes czy co?!
Mam udowadniać ,że Piłsudski nie był wielbłądem.
Sory nie mam na to dowodów i żródeł.

zarówno co do tego ilu zydów zostało wymordowanych w obozach w czasie wojny, jak i co do tego czy piłsudzki był w istocie bohaterem (a nie np. zbrodniarzem typu józek stalin) słyszałem różne opinie...
forum służy do dyskusji i wymiany poglądów.
mam banować kogoś tylko dlatego, że nie wierzy w oficjalną wersję? Smile


Chyba udajesz głupiego?
Nie czy Piłsudski był zły czy dobry ,ale czy był wielbłądem?
A ten Ulicki podwaza ogólnie fakt mordu ,a nie ilośc trupów.
Nie widzisz różnicy?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH podał konkretnie co nam zagraża w związku z osobą Jerzego.
Zostaniemy uznani za stronę propagującą idee nazistowskie i zamknięci.

Dlatego też ostatni raz proszę cię Bimi o zrobienie porządku.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony, nie rozumiesz chyba istotny wolnego forum.
czy kiedykolwiek usunąłem jakąkolwiek wypowiedź tylko dlatego, że się z nią nie zgadzałem?
nie. i nie zamierzam.

jeśli chcesz się wypisać - trudno. ale zanim to zrobisz postaraj się zrozumieć, że forum samo w sobie nie prezentujue żadnych poglądów. nie możesz winić forum za to, ze pisują na nim ludzie z którymi się drastycznie nie zgadzasz.


przebudzony napisał:
[b]AndrzejH podał konkretnie co nam zagraża w związku z osobą Jerzego.

AndrzejH?
Gdybym miał banować za prezentowane poglądy tego kolege powinienem zbanować już dawno temu Smile

przebudzony napisał:
Zostaniemy uznani za stronę propagującą idee nazistowskie i zamknięci.

Jacy "my"? Moje poglądy zawsze były antynazistowskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


jeśli chcesz się wypisać - trudno. ale zanim to zrobisz postaraj się zrozumieć, że forum samo w sobie nie prezentujue żadnych poglądów. nie możesz winić forum za to, ze pisują na nim ludzie z którymi się drastycznie nie zgadzasz.


Bimi.Twój dziadek był SS manem.
20 lat mi to zajęło i mam dowody.
Podaj 1 dowód ,że nie.

Chcesz ,żeby tak to wyglądało?
Nie rozumiesz ,że temat o tym czy były mord ergo holocaust jest dawno zamkniety?
Brak mi słów...
Może sam napisze do IPN-u
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis, dane na temat tego ilu żydów zginęło w czasie holokaustu są sprzeczne. różne źróła podają wartości od setek tysiecy do sześciu milionów... którym mam wierzyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym ,ktorzy nie wiedza a mowia.
Ktos zauwazyl ,ze cyjanowodor rozpuszcza sie doskonale w odzie.Ktos inny wpadl na pomysl aby tym wodnym roztwoerem trucizny nasaczac ziemie okrzemkowa -granulki ,ktorych zdjecia pokazuja w obozach, oraz krazki z tektury produkujac w ten sposob NAJBEZPIECZNIEJSZY DLA PRACOWNIA I SKUTECZNY srodek owado-szczuro bojczy.

Jest maly figiel.A wlaciciwe dwa:
pierwszy to to co napisalem porzednio: oswiadczenie F.Piopera w nagranym na video wywiadzie z dzielnym amerykanskim Zydem davidem Cole ,w ktorym to wywiadzie F.Piper oficjalnie potwierdza fakt, ze to co sie pokazuje ludziom to atrapa zrobiona po wojnie.

2.Cyjanowodor bardzo latwo i na trwale wchodzi w reakcje z tlenkami metalu jakie zawieraja cegly dajac przy tym bardzo silny kolor tzw.pruski blekit.
TEGO ZBARWIENIA NIE MA ANI W 'KOMORZE GAZOWEJ" JAKA SIE POKAZUJE NAIWNYM ani w ruinach innych 'komor gazowych".
JEST TEN BLEKIT doskonale widoczny,nawet wystawiony na deszcze i niepogode WEWNATRZ I NA ZEWNATRZ komr dezynfekcyjny gdzieZYKLON B uzywant byl do dezynfekcji kocy ,materacy odziezy.
Drogi kolego.

Znasz raport Freda Leuchtera?
Znasz ksiazke doktora chemii Germara Rudolfa ?
Czytales zisiatki innych prac na ten teamt po anigielsku i po niemiecku?
Chcialem rowniez poszperac w archiwum w Oswiecimiu ale niestety tolerancja do badan historycznych az tak daleko nie siega.
Wiesz za co wylecial z pracy dr,Ratajczak?

Ja to sprawdzam i badam 27 lat.
Odrobine szacunku do mojego wysilku bio jak na razie to twoja "reakcja badacza' ogranicza sie do jednego:"Zamknac mu pysk".
Bardzo badawcze.
A jakie polskie?






Wiesz jak wygladaja drzwi do pradziwej komory gazowej w ktorej traci sie skazancow?

TAK:



Po to ,zeby tylko skazaniec wykitowal a nie pol wiezienia lacznie z obsluga.
A wiesz co sie pokazuje naiwnym ?
TAKIE DRZWI:






Naiwny prawnik zapytal swiadka w czesie jednego z procesow norymberskich:
CYTUJE:

"A czy ofiary w komorze gazowej nie probowaly uciekac z niej tlukac te szyba?"
Swiadek:
Nie ,bo po drugiej stronie stal ss man z pistoletem maszynowym gotowy zastrzelic kazdego ,kto podszedlby do szyby ?

Kolego
Jesli ty wierzysz w te rzeczy to twoja sprawa.
Ale nie obrazaj mnie ,ze swoja mikroskopijna wiedza,ze ja nie wiem co mowie.
Ok ?
Jerzy








Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

Chyba udajesz głupiego?
Nie czy Piłsudski był zły czy dobry ,ale czy był wielbłądem?
A ten Ulicki podwaza ogólnie fakt mordu ,a nie ilośc trupów.
Nie widzisz różnicy?

Niech sobie podważa - to jego problem.
Jak wyjdzie na ulicę i zacznie to wygłaszać to też obwinisz całe miasto?

Mam wrażenie, że wszystkim nagle zależy na tym, aby wolne forum przestalo być wolne.

Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za poglądy wyrażane przez poszczególnych użytkowników.
Starczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Cytat:
To znaczy co? jaki fragment procesu w Norymberdze mowi o tym ,ze ZOSTALO UDOWODNIONE ,ZE MOZNA KOGOS ZAMORDOWAC SPALINAMI DIESLA?



Jestes chory i głupi .Tyle.

A jak chcesz sie dowiedziec o Aushwitz i komorach to poswięć ze 3 h i czytaj:
http://rodman.most.org.pl/Archiwum/IIWS/4.htm

i zamilcz juz..............


Czytalem
Ale tam tez nic nie ma na temat tego jam mozna kogos mordowac przez tydzien spalinami diesla.
Co mam jeszcze czytac?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jerzy Ulicki-Rek
Wszystkie Twoje wątpliwości min te dtyczace drzwi są omówione tu: http://rodman.most.org.pl/Archiwum/IIWS/4.htm

Oczywiscie nie zajrzałeś tam nawet tylko dalej lejesz swoje domysły.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gnosis, dane na temat tego ilu żydów zginęło w czasie holokaustu są sprzeczne. różne źróła podają wartości od setek tysiecy do sześciu milionów... którym mam wierzyć?


Nie chodzi o ilość o to bym sie nie burzył!!!
Chodzi o negowanie faktu mordu.Niech to bedzie nawet 10 osób.Mi wystarczy.Nie widzisz róznicy w negowaniu ilosci ,a negowaniu faktu????!!!!!

_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gnosis napisał:

Chyba udajesz głupiego?
Nie czy Piłsudski był zły czy dobry ,ale czy był wielbłądem?
A ten Ulicki podwaza ogólnie fakt mordu ,a nie ilośc trupów.
Nie widzisz różnicy?

Niech sobie podważa - to jego problem.
Jak wyjdzie na ulicę i zacznie to wygłaszać to też obwinisz całe miasto?

Mam wrażenie, że wszystkim nagle zależy na tym, aby wolne forum przestalo być wolne.

Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za poglądy wyrażane przez poszczególnych użytkowników.
Starczy?




Tego "holo-testu" aby sprawdzic na jaka strone trafilem ,uzwalem kilkanascie razy,zanim mnie szlag nie trafil i zalozylem wlasna,polska strone.
Uderz w stol...nozyce sie odezwa.
Zwrocice uwage na jedno; wszyscy ci ktorzy mnie atakuja nie PRZEDSTAWIAJA ZADNYCH ARGUMNETOW MOGACYCH POPRZEC ICH PUNKT WIDZENIA .
Atakuja mnie i moje poglady NIE MAJAC ODWAGI WDAC SIE W DYSKUSJE.

FAJNY DIALOG.... Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komory gazowe:

Pokazywane turystom w Auschwitz Komory Gazowe zostały zbudowane (wstawione) przez komunistyczny rząd w Polsce w 1948 r. w celach propagandowych „The Herald“ Glasgow, Saturday July 21,2001. Tylko w obozie głównym stoją jeszcze komora gazowa i krematorium. Ta budowla jest rekonstrukcją, w dodatku marną: w piecu brakuje wyciągu, komin jest atrapą. „Der Spiegel” nr 4 1995 str 50 / Teraz wchodzimy do komory gazowej, mówi do mnie przewodnik. Później czytam u van Pelt i Dwork, że ta komora gazowa i krematorium, do których bałam się wkroczyć, są zrekonstruowane na podstawie tych z Birkenau. W Auschwitz podobnych urządzeń nie było. To pisze Shoa -expertin Linda Grant in The Guardian (London), 5. 4. 1997
Odpowiedż
Jeśli krematorium w obozie głównym zostało zbudowane (czy wstawione) w 1948 r., to jakim cudem znajduje się ono na zdjęciu z egzekucji pierwszego komendanta obozu Rudolfa Hoessa, która to egzekucja miała miejsce w roku 1947? (Istnieją także zdjęcia tego budynku z 1945 r). Znów drobna pomyłka? Czy może krematorium zbudowano jednak wcześniej?

Krematoria w Auschwitz II czyli Birkenau zostały oddane do użytku w roku 1943. Krematorium IV, oraz II (kwestia kolejności) w marcu tego roku, V - w kwietniu i III - w czerwcu. Krematorium IV zostało podpalone w czasie buntu więźniów Sonderkommando, który miał miejsce 7.10.1944 r. II i III zostały unieruchomione 25.11.1944 r., 20.01.1945 r. wysadzono je w powietrze. Krematorium V zostało wysadzone w powietrze w nocy z 25. na 26.01.1945 r.

W krematorium II i III znajdowało się po pięć pieców z trzema retortami (5x3 = 15 x 2 = 30), w krematoriach IV i V dwa piece po osiem retort = 16. Razem 46 (czterdzieści sześć)

Istnieją plany ich budowy i zdjęcia. Na terenie Muzeum w Brzezince można zobaczyć ruiny po nich. Czy nie można uznać ich za dowody? Poparte zeznaniami byłych więźniów i załogi KL Auschwitz.


oryginalny plan krematorium I
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Bimi napisał:
gnosis, dane na temat tego ilu żydów zginęło w czasie holokaustu są sprzeczne. różne źróła podają wartości od setek tysiecy do sześciu milionów... którym mam wierzyć?


Nie chodzi o ilość o to bym sie nie burzył!!!
Chodzi o negowanie faktu mordu.Niech to bedzie nawet 10 osób.Mi wystarczy.Nie widzisz róznicy w negowaniu ilosci ,a negowaniu faktu????!!!!!


To moze wezmiemy za tylek Shlomo Morela?

Jesli twoja granica to 10 trupow to co powiedziec o naszym bohaterze?
Co najmniej 150 razy tyle!!!
i jeszcze jedno :
Do 1990 chyba oficjalna ilosc zamordowanych Zydow mowila o 6 ciu milionach?Zgadza sie?
W tym 4 melony w Oswiecimiu.
Zgadza sie?

Potem liczaba 'zagazowanych" spadla nagle do 1,5 miliona czyli 2,5 miliona mniej niza poprzednio
Ile jest 6 milionow minus 2,5 miliona?
W holo-matematyce to znowu 6 milionow....
Zgadza sie?
Czy w miedzyczasie odkryli nowy oboz gdzie znalezli te brakujace gdzie indziej 2,5 miliona?Bo wszystko mozliwie...Smile


Jerzy
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzwi;


Zdjęcie to (jeżeli w ogóle pochodzi z krematorium na terenie KL Auschwitz) przedstawia zapewne drzwi między magazynem zapasowych ruszt, a składem popiołu ze zwłok, który znajdował się przed komorą gazową w budynku krematorium I. W każdym razie podobne do dziś się tam znajdują (może zrekonstruowane). Ściana pomiędzy komorą gazową a składem popiołu została w pewnym momencie wyburzona. Zdjęcie zamieszczone przez Thota jest poza tym bardzo niekonkretne jako dowód - przedstawia drzwi, ale nie ma ich otoczenia, nie ma niczego, co wskazywałoby na konkretne miejsce w krematorium I. Jean-Claude Pressac w swojej, cytowanej już uprzednio książce: „Auschwitz: Technique and Operation of the Gas Chambers” zamieszcza fotografie gazoszczelnych drzwi z komór gazowych, mają one zupełnie inny wygląd.



Gazowano nie tylko w komorach gazowych, znajdujących się w krematoriach. Na początku 1942 r., czyli w czasie kiedy nie zbudowano jeszcze czterech obiektów w Birkenau, likwidowanie przybyłych ludzi dokonywane było w zaadaptowanych do tego celu domach wysiedlonych z Brzezinki chłopów - Harmaty i Wichaja - tzw. białym i czerwonym domku (nazwy nadane od wyglądu zewnętrznego).

Właściciele „czerwonego domku” zostali wysiedleni bodajże w 1941r. Po dostosowaniu budynku, dokonywano w nim gazowania. Kiedy uruchomiono krematoria w Birkenau czerwony domek został zburzony. Po wojnie wrócili jego właściciele i odbudowali dom, w tym samym miejscu, ale nie na tych samych fundamentach.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://rodman.most.org.pl/Archiwum/IIWS/8.htm
Cytat:
Zeznanie Henryka Taubera:
źródło: Franciszek Piper - "KL AUSCHWITZ 1940-45"

Oświęcim, dnia 24 maja 1945 r. Sędzia śledczy w Krakowie Jan Sehn, członek Komisji dla Badania Zbrodni Niemiecko-Hitlerowskich w Oświęcimiu przesłuchał na wniosek w obecności i przy współudziale wiceprokuratora Sądu Okręgowego w Krakowie Edwarda Pęchalskiego w trybie art. 254 w związku z art. 107, 115 kodeksu postępowania karnego b. więźnia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu nr 90124, który zeznał co następuje:

[...]

Na tym czynność i protokół niniejszy zakończono. Odczytano.

Świadek (-) Henryk Tauber

Prokurator

( -) Edward Pęchalski

(-) Jan Sehn

_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za poglądy wyrażane przez poszczególnych użytkowników.


To niczego nie załatwia. Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.

Wolność wyrażania swoich poglądów to jedno ale publiczne głoszenie kłamstw to co innego.


Obozy koncentracyjne były nie tylko w znanym nam dzisiaj Oświęcimiu. Było też wiele małych, prowizorycznych obozów w okolicach mniejszych miast, na przykład w Inowrocławiu w Kujawko Pomorskim. Wiem o tym bo jestem z tamtych stron. Znam ludzi po przejściach i tych których rodzin członkowie byli w obozach. Dlatego nie mogę znieść jak ktoś wciska tutaj kit że tego nie było, skoro wiadomo że było.



Działalność Jerzego ci zaszkodzi Bimi. To na autorze forum i na moderacji spoczywa prawna odpowiedzialność za treść forum, ponieważ masz na nie wpływ i możesz modyfikować jego elementy.

Chyba nikt nie chce żeby to forum zdobyło sobie reputacje taką jak BLOOD AND HONOUR ?

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ostatni post w tym temacie .
Bimi zawiodłeś mnie.
Mysle ,że IPN do Ciebie zapuka. "

Ladnie...
ten sam patent: najpierw oburzenie uczciwego patrioty,potem sugestia:"JAk to mozliwe ,ze ty tego nie widzisz, " a jesli nadal nie dziala to co wtedy:
"IPN do Ciebie zapuka.

Z mossadem czy bez?

Jerzy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
gnosis napisał:
Bimi napisał:
gnosis, dane na temat tego ilu żydów zginęło w czasie holokaustu są sprzeczne. różne źróła podają wartości od setek tysiecy do sześciu milionów... którym mam wierzyć?


Nie chodzi o ilość o to bym sie nie burzył!!!
Chodzi o negowanie faktu mordu.Niech to bedzie nawet 10 osób.Mi wystarczy.Nie widzisz róznicy w negowaniu ilosci ,a negowaniu faktu????!!!!!


To moze wezmiemy za tylek Shlomo Morela?

Jesli twoja granica to 10 trupow to co powiedziec o naszym bohaterze?
Co najmniej 150 razy tyle!!!
i jeszcze jedno :
Do 1990 chyba oficjalna ilosc zamordowanych Zydow mowila o 6 ciu milionach?Zgadza sie?
W tym 4 melony w Oswiecimiu.
Zgadza sie?

Potem liczaba 'zagazowanych" spadla nagle do 1,5 miliona czyli 2,5 miliona mniej niza poprzednio
Ile jest 6 milionow minus 2,5 miliona?
W holo-matematyce to znowu 6 milionow....
Zgadza sie?
Czy w miedzyczasie odkryli nowy oboz gdzie znalezli te brakujace gdzie indziej 2,5 miliona?Bo wszystko mozliwie...Smile


Jerzy
Smile


Nie chodzi o liczbe tylko fakt
Liczba jest sporna i można ja weryfikować.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
grand, jakbym miał za to banować, to musiałbym zbanować 20% tego forum Smile


ja tam bym się nie gniewał. Wink

AndrzejH napisał:
Zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok podawany jest do publicznej wiadomości. itd.


wolność słowa ok .... ale sa pewne granice. skoro to podpada pod paragraf to ban popieram podwojnie.

poza tym wszystkim, którzy tak chętnie poddają rewizji historyczną wersję wydarzeń gratuluje: za kilka lat będziemy musieli obalać tezę, że polacy negują holocaust, ponieważ to oni go zorganizowali.
niektórzy "patrioci" powinni czasem używać mózgu analizując potencjalne skutki swoich działań, a nie tylko do szukania wszechobecnego spisku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Nie chodzi o liczbe tylko fakt
Liczba jest sporna i można ja weryfikować.


ale jaki fakt? fakt, że 10 mordów to już holokaust? (bo tak twierdzisz)
moim zdaniem nie - holokaust, w moim rozumieniu, to miliony wymordowanych żydów.

pozwól, że w tym miejscu zacytuję wikippedię:
Cytat:
Holokaust – określenie stosowane do prześladowań i zagłady milionów Żydów[1] przez władze III Rzeszy oraz jej sojuszników w okresie II wojny światowej.


myślisz, że słowo "milionów" jest w tej definicji zbędnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi Tak.
Holocaust odnosi sie bowiem do planów zagłady całego narodu żydowskiego przedstawionego na konferencji w Wa/enesse(nie pamietam jak sie pisze).

Jeżeli naziści zdołaliby zamordowac 10tys żydów też byłby to element holocaustu.

Tak trudno to pojąc?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sam widzisz są różne definicje
ty masz taką, wikipedia ma inna, a pan jerzy ma jeszcze inną...
osobiście myślę, że nic byście mu przed sądem nie udowodnili.
chyba że mielibyście tego f.pipera po swojej stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do przeczytania jak ktoś jeszcze nie zna szokujący raport rotmistrza Witolda Pileckiego z Auschwitz:
http://www.polandpolska.org/dokumenty/witold/raport-witolda-w.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jak sam widzisz są różne definicje
ty masz taką, wikipedia ma inna, a pan jerzy ma jeszcze inną...
osobiście myślę, że nic byście mu przed sądem nie udowodnili.
chyba że mielibyście tego f.pipera po swojej stronie Smile


Jest 1 definicja tylko Ty nie umiesz czytac.
Wikipedia mówi co potocznie oznacza to okreslenie tz jak ono sie ma do faktów czyli milionów.

Tak samo pod definicja 9/11 masz napisane że zgineło 3 tys ludzi , ale nic by sie nie zmieniło jakby zgineło 10tyś albo 100.

Naprawde coraz bardziej watpie w twą inteligencje.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 108, 109, 110   » 
Strona 2 z 110

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holokaust
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile