W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3607
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alex2007




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 19 Gru '07   Temat postu: Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników,

Chciałbym tutaj wydzielić kilka tematów, ale zacznijmy od początku...

Tolerancja dla pedalstwa
Strasznie dużo się krzyczy na ten temat, nawet "Oświecona" Europa paluszkiem pogroziła. Proszę mi pokazać przykłady prawnej, lub instytucjonalnej dyskryminacji osób o odmiennej orientacji seksualnej. Zastrzegam, że nie powinno się brać pod uwagę braku zgody na "małżeństwa" dwóch prześlicznych chłopców. Termin "małżeństwo" istnieje już kilka tysięcy lat i oznacza tylko i wyłącznie związek dwóch osób płci odmiennej (pomijam tu wątek wielożeństwa). a biadanie nad dyskryminacją przypomina mi żale beznogiego inwalidy, którego nie zaproszono do "Tańca z Gwiazdami". Oczywiście, związki homoseksualistów można rejestrować, ale na litość boską, nie pod tą nazwą. Jakie inne argumenty mają ci panowie (i panie):
- wspólne rozliczanie z fiskusem - to da się załatwić przez taką właśnie rejestrację,
- dziedziczenie na wypadek śmierci partnera - a kto im broni sporządzić testament i wyznaczyć tego drugiego, jako beneficjenta;
- opieka w chorobie - prawna rejestracja nie ma tu nic do rzeczy;
wspólne zamieszkanie - a kto im tego broni?
- adopcja dzieci - i tu mówię stanowcze nie! Jakie wartości taka para przekaże adoptowanemu dziecku i jak mocno będzie zwichnięta jego psychika?

Należy oddzielić dwa pojęcia "akceptacja" i "tolerancja". Z homosiami jest tak, że są oni tolerowani (nikt nie organizuje pogromów), ale nie są akceptowani w sensie zgody na ich orientację. To tkwi głęboko w większości ludzi (tak mi się wydaje) i żadne upomnienia Komisji Europejskiej tutaj nie pomogą.

Podam przykład: w domu, w którym mieszkam, mieszka też dwóch takich panów. Nikt nie spluwa na ich widok, nie uśmiecha się jednoznacznie. A dzieje się tak dlatego, że oni się nie afiszują, żyją sobie spokojnie i nie wadzą nikomu, ani też nie nawracają na swoją orientację.
I tak powinno być - żyj i pozwól żyć innym na swój sposób.
Wydaje mi się, że władze różnych miast, które zabraniają "Parad Równości", w gruncie rzeczy działają właśnie w interesie tych ludzi. Widok obściskujących się facetów, lub "Drag Qeens" działa na normalnego człowieka jak czerwona płachta i powoduje tylko wzrost poziomu agresji wobec nich.

Jeżeli mowa o demonstracjach, to zastanawia mnie jeszcze jedno. Wyobraź sobie, że jesteś wyznawcą jakiejś idei (nieistotne jakiej). Masz dobrą pracę, zarabiasz nieźle i masz rodzinę na utrzymaniu. I oto pewnego dnia dowiadujesz się z telewizji, czy z internetu, że za dwa dni, gdzieś tam ( na przykład w Lizbonie), odbędzie się demonstracja w obronie twojej idei. Czy rzucasz wszystko (pracę, rodzinę) wsiadasz do samolotu ( na własny koszt i lecisz, aby sobie podemonstrować, najprawdopodobniej dostać też pałą, spędzić noc w areszcie i zaznać podobnych atrakcji. Sądzę, że takich ludzi jest bardzo mało.
Tymczasem ruchy pedalskie chlubią się ilością ochotników z innych krajów. Na logikę trzeba przyjąć założenie, że jakaś rozległa i bogata siatka stoi za tym (kolejna teoria spiskowa?).
Powiem jeszcze, że dosłownie zgrozą przejmuje mnie doniesienie, że w Kalifornii wykreśla się z podręczników słowa "mama" i "tata". To już jest zamach na podstawy społeczeństwa.


Kolor skóry
Określenie "Murzyn" - a cóż jest w tym obraźliwego. Obraźliwe są określenia "Czarnuch", "Asfalt" itp. i takie powinny być rzeczywiście zakazane. Jeżeli używamy słowa"Afroamerykanin", to jak nazwać murzyna mieszkającego na przykład na Białorusi (podejrzewam, że kilku by się tam znalazło). Proponuję "Afrobiałorusin" - prawda jak to poprawnie brzmi?
Gdzieś wyczytałem (nie pamiętam już gdzie) taką historyjkę ze Stanów. Mianowicie jakaś kobieta została zwolniona z pracy w instytucji państwowej, bo stwierdziła, że nie lubi czarnej kawy i zostało to odebrane jako uwaga rasistowska. Ręce opadają...

Muzułmanie
Nie zamierzam dyskutować na temat ich wiary (zbyt mało o niej wiem). Ale faktem jest, że "Oświecona" Europa zachowuje się wobec nich tchórzliwie (za wyjątkiem jednej, jedynej Oriany Fallacci). Prawda jest taka, że otwarte zostały drzwi, przez które napływa masa czarnej i śniadej hołoty, która nie zamierza i nie umie pracować, a jedynie pasożytować na koszt gospodarzy. Zresztą, chyba w ubiegłym roku pokazali swoją wdzięczność we Francji demolując ileś dzielnic i paląc ileś samochodów.
A Europa i USA co robią? A więc wycofują nazwę "Boże Narodzenie", żeby ich broń Boże nie urazić.

Pozdrawiam wszystkich i ciekawy jestem Waszego zdania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow. kolega chyba z młodzierzy wszechpolskiej.

rozumiem, że wątek miał na celu dowartościowanie się? Smile

1. jestem tolerancyjny dla pedalstwa (nie mam nic przeciwko rejestracji ich związków),
2. okreslenia murzyn nie uważam za zawsze obraźliwe, jednak czasem - w zależności od kontekstu i zamiaru
3. natomiast co do muzułmanów to traktuje ich identycznie jak chrześcijan czy przedstawicieli wszelkich innych sekt: jak ofiary własnej ułomności oraz cudzej perfidii. nie sądzę żeby byli większymi nierobami niż przecięny polak spod nocnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alex2007




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 19 Gru '07   Temat postu: Dowartościowanie Odpowiedz z cytatem

Kolego Bimi,
Nie mam nic wspólnego z Młodzieżą wszechpolską (wiek nie ten, a i ideologii ich nie podzielam absolutnie)
Co do dowartościowania - nie odczuwam takiej potrzeby.

Jeżeli chodzi o Arabów - spędziłem w Iraku 4 lata na kontrakcie (jeszcze za czasów Saddama - druga połowa lat osiemdziesiątych) i wiem co mówię.
Pracować oni nie lubią.

Poza tym proponuję żeby dyskutować o poglądach bez wycieczek osobistych.

Wyraziłem swój pogląd i nie oczekuję, żeby wszyscy mnie na rękach nosili.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do alex2007

Co do koloru skóry i sprawy pedziów popieram cię.

Ale w stosunku do muzułmanów zdecydowanie się nie zgadzam.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dziwny wątek, ale pedalstwu precz (na zdrowy rozsądek), o muzułmanach wiem niewiele, ale baaaaaaaaaaaaaaardzo mi się nie podoba kwestia sprzedawania polskich uzdrowisk szejkom arabskim. Jasna cholera nie po to tyle krwi się poszło jebać na tą Polskę, żeby teraz jakiś bogaty z ropy przyjeżdżał tam pieprzyć swój harem dziwek. Uzdrowiska są dla nas, tego by chcieli nasi dziadkowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak by sprzedawali uzdrowiska biznesmenom niemieckim czy francuskim to by było ok ?

Co ma Islam do tego ?

Zazdrość tutaj mówi przez ciebie.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Niemcy i Francuzi też tak samo Polacy. Chodzi o to że uzdrowisko w rękach państwa może się na coś przydać, a taki szejk to nie wiadomo co z nim zrobi, mu nie są pieniądze potrzebne więc raczej nie otworzy biznesu tylko zamknie się tam ze swoimi dziwkami i bedzie ruchańsko Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 19 Gru '07   Temat postu: Re: Dowartościowanie Odpowiedz z cytatem

alex2007 napisał:
Kolego Bimi,
Nie mam nic wspólnego z Młodzieżą wszechpolską (wiek nie ten, a i ideologii ich nie podzielam absolutnie)
Co do dowartościowania - nie odczuwam takiej potrzeby.

Po prostu tekst wydał mi się bardzo nazistowski.

Cytat:
Co do dowartościowania - nie odczuwam takiej potrzeby.

Najwyraźniej uważasz, że pedały i islamiści to ktoś gorszy niż ty.
Pedały bo napastują cię swoją rozwiązłością, a islamiści bo robić im się nie chce...
Co do murzynów nie wiem - raczej wręcz przeciwnie bo chciałbyś zakazać wyrazów "czarnuch" oraz "asfalt" Smile

Swoją drogą, jeśli uważasz, że "czarnuch" oraz "asfalt" powinny zostać zakazano, to dlaczego nie "pedalstwo"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 19 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mm Jaki temat ; ]. Co do homoseksualizmu się zgadzam, akceptuję jak nie widzę, inaczej czułbym się zgorszony i nie wiem jakbym zareagował. Słowo "murzyn" nie jest obraźliwe gdy używa się we właściwy sposób bo jeżeli się powie "murzyni zrobili ..." w kontekście wymienienia jakiejś grupy to ok. Lecz mówiąc do kogoś "ty murzynie" to tak jakby wyszydzało się jego kolor skóry, można powiedzieć do niego po imieniu bądź po prostu "proszę pana" : ). Czy muzułmanie dobrze pracują czy nie to nie moja sprawa i sam tego nie sprawdziłem Rolling Eyes ale robią zajebiste kebaby hej ;- )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alex2007 napisał:
Jeżeli mowa o demonstracjach, to zastanawia mnie jeszcze jedno. Wyobraź sobie, że jesteś wyznawcą jakiejś idei (nieistotne jakiej). Masz dobrą pracę, zarabiasz nieźle i masz rodzinę na utrzymaniu. I oto pewnego dnia dowiadujesz się z telewizji, czy z internetu, że za dwa dni, gdzieś tam ( na przykład w Lizbonie), odbędzie się demonstracja w obronie twojej idei. Czy rzucasz wszystko (pracę, rodzinę) wsiadasz do samolotu ( na własny koszt i lecisz, aby sobie podemonstrować, najprawdopodobniej dostać też pałą, spędzić noc w areszcie i zaznać podobnych atrakcji. Sądzę, że takich ludzi jest bardzo mało.
Tymczasem ruchy pedalskie chlubią się ilością ochotników z innych krajów. Na logikę trzeba przyjąć założenie, że jakaś rozległa i bogata siatka stoi za tym (kolejna teoria spiskowa?).


takich ludzi może byc bardzo mało ... na przykład po kilkaset z kilku krajów ... ale nagle robi się ich dużo bo zebrali sie w jednym miejscu.
w ogóle co to za smieszna argumentacja: a jeżeli opłaca to organizacja homoseksualistów, w której opłacasz składki i ona kupi Ci bilet to wtedy co? a jeżeli sam jesteś dość zamożny i stać Cie na tak trip to wtedy co? "rozległa i bogata siatka stoi za tym" - no tak.. na przykład kilka procent ludzi na świecie, bo tylu mniej wiecej jest homosexualistów.


Cytat:
Muzułmanie
Prawda jest taka, że otwarte zostały drzwi, przez które napływa masa czarnej i śniadej hołoty, która nie zamierza i nie umie pracować, a jedynie pasożytować na koszt gospodarzy. Zresztą, chyba w ubiegłym roku pokazali swoją wdzięczność we Francji demolując ileś dzielnic i paląc ileś samochodów.
A Europa i USA co robią? A więc wycofują nazwę "Boże Narodzenie", żeby ich broń Boże nie urazić.

Pozdrawiam wszystkich i ciekawy jestem Waszego zdania.


ta część najlepsza:
urzeka mnie Twoja wiara w "dobroduszność" - jak to ujmujesz - "Oświeconej" Europy, ale czuję się zobowiązany sprowadzić Cie na ziemię:
u nas w Europie liczy sie tylko pieniądze.
te "otwarte drzwi" są otwarte tylko z jednego powodu: żeby Arab przyjechał tutaj wykonywać prace na które każdy europejczyk jest już za dumny... i za bogaty. imigrant to taki nie do końca niewolnik, ale wolny też na pewno nie. teraz pomyśl jak musi się czuć imigrantem drugiego pokolenia, taki, który wrócić nie może, a bycie pogardzanym wyrzutkiem też mu tak bardzo nie pasuje.
wiec zanim nastepnym razem sformułujesz teze o arabie, który gryzie łapę, która go łaskawie żywi, zastanów się czy chciałbyś, żeby do Ciebie podchodzono jak do niewdzięcznego psa, który nie chce harować za minimalną pensję, bo przecież jest "leniwy jak każdy arab".

tak jak Bimi uważam, że Twój post jest pełen pogardy i poczucia wyższości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli myslicie ,ze Arabowie sa leniwie to jeszcze nie widzieliscie mnie w akcji ..
A co mowic o pracowitosci Zydow?
Slynni sa z zamilowania do pracy.
Ale nie o tym chcialem :

"1. jestem tolerancyjny dla pedalstwa (nie mam nic przeciwko rejestracji ich związków), " cytat.

Nie odmmawiam im prawa do istnienia ale nie zgadzam sie na :

* reklamowanie tego typu zachowan

* promowanie pederastii pod plaszczykiem "obrony rownosci"

* uwazam ,ze sa miejsca ,gdzie pederasci nie powinni byc zatrudniani -na przyklad szkolnictwo ( czy straz pozarna zatrudni nalogowego podpalacza?Nie i bylibysmy zdziwieni gdyby tak zrobila.)


*stawianie znaku rownosci pomiedzy normalna rodzina a "rodzina w stylu :dwie mamusie ,ja i pies "albo" dwoch tatusiow ,ja i pies "

*konia z rzedem temu kto mnie przekona ,ze CHLOPIEC np. wychowany w rodzinie dwoch tatusiow bedzie normalny pod wzgledm psychicznym.

*legalizacja ich "zwiazkow" ? publiczna-nigdy .
Prawna: jesli "malzenstwo " pedalow sie rozwodzi i skarza sie o podzial majatku to ich prywatna sprawa.
Ale wprowadzenie tego do prawodwastwa bedzie PUBLICZNYM UZNANIEM TAKIEGO FAKTU a to bledne i z punktu widzenia religii i z punktu widzenia natury.

* zastanaiwa mnie rowniez kto i dlaczego uporczywie chce ograniczyc dzialanie N.O.P. do ganiania pederastow tak jakbny nie bylo innych rzeczy wartych "poprawienia"

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:17, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią skupić się na własnych problemach seksualnych i na siłę pchają się innym ludziom do sypialni? Wg mnie homofobia to natręctwo. Dwoje ludzi się kocha - i to uważa się za patologię. Mieszkanie obok pijany facet który nigdy w życiu nie powiedział "kocham Cię" tłucze kijem żonę i dzieci - i to jest normalne. Zamiast tracić energię na prześladowanie ludzi za odczuwanie miłości ukierunkowali byście swoje patologiczną chęć wtrącania się w daleko nieswoje sprawy gdzie indziej. Homosie byli są i będą tak samo jak zwolennicy seksu analnego, oralnego i - zupełna patologia - zwolennicy celibatu Smile. Tyle jest niegodziwości na tym świecie. Dajcie ludziom się kochać w tych ostatnich chwilach względnego spokoju przed nadejściem Nowego Porządku Świata.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jack Blood

Swiadomie lub nie powtorzyles pozornie sluszny argument uzywany przez tych ,ktorzy pederastie,wsztystko jedno z jakiego powodu, reklamuja.
Bylem pewien ,ze ten argument padnie .Mowie o porowaniu :maz pjak w normalnej rodzinie' bijacy dziecko i jako przeciwwaga :dwoje tatusiow kochajcych swojego syna.
Wybacz ale ja tego nie kupuje.
Dlaczego?
Bo jednej sytuacje mamy patologie spoleczna ktora mozna zmienic na rozne sposoby;rozwod,pozbawienie pijaka prawa rodzicielskich ,zakaz zblizania sie na okreslona odleglosc i inne legalne sposoby majace zapewnic bezpieczenstwo kobiecie i dzieciom.

Ale pomysl z zapewnianiem bezpieczenstwa dzieciom przez oddawanie ich w rece dwoch 'uczciwych,szczerych i kochajacych' pederastow to zupelnie co innego.
Podobnie jak dalekosiezne skutki spoleczne takiego rozwiazana.
Wez roniez pod uwage ,ze ci ,ktorzy pederastow tak gorliwie bronia moga (Moga?moga-dlazczego nie?0 uzywac tej zagrywki po to aby rozbijac normalana rodzine.
Biorac pod uwage procentowa ilosc rodzin gdzie maz pijak zneca sie nad dziecmi i ilosc tych normalnych rodzin twoj argument wydaje mi sie byc chybionym.

Jaki wpywa na spolecznstwo w calosci bedzie mial ojciec pijak znecajacy sie na dzieckiem?
Na spoleczsntwo-generalnie-maly.
Ale forsowaniei zmuszanie do uznania jako "normy spolecznej' zboczen-to zupelnie co innego.

Piszesz ,ze nie popierasz tego ,zeby ludziom zagladac do sypialni?
Zgadzam sie w stu procentach.
ALE NIE ZGADZAM SIE Z TYM ,ZEBY KTOS TE SWOJA SYPIALNIE WYSTAWIAL NA TRAWNIK NA PLACU I WRZESZCZAL PRZEZ MEGAFONY CO ON W NIEJ ROBI,PO TO ABY CI ,KTORZY NIE CHCA OGLADAC MUSIELI PRZYNAJMNIEJ USLYSZEC.
Albo jeszcze lepej ;zeby-uzywajac swoich wplywow uczynil ogladanie tej suy[pialni -obowiazkowe pod grozba kary .
Podobnie jak jakakolwiek krtytyke takie przymusowego ogladania.
"Holokaustyk" jest tutaj doskonalym na takie metody przykladem rowniez.

Uklony
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:40, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JackBlood
prześladowanie ludzi za odczuwanie miłości ukierunkowali byście swoje patologiczną chęć wtrącania się w daleko nieswoje sprawy gdzie indziej.

Oj kolego, tu jesteś niesprawiedliwy. Ja nikomu do wyra nie zaglądam i nigdy nie potępiałem nikogo za to co robi w sypialni. Sam natomiast coraz częściej widzę w telewizji mordę Biedronia i chyba zacznę uważać to za molestowanie. Bo prawda jest taka, że to homiki częściej dręczą heteryków niż odrotnie - i żeby to było jasne.
Chyba jestem w tym temacie tolerancyjny, nikt nic za to nie może jakim się rodzi. Nie toleruje jednak epatowania tego zjawiska i wymuszania pewnych postaw na reszcie społeczeństwa, na Boga, na przeważającej większości społeczeństwa!!
ps. a jeśli ktoś na głos wypowie hasło "prawo do adopcji" sam wyjdę na ulicę - z pałką i kamieniem w ręce! Evil or Very Mad

Do ciemnoskórych nie mam zupełnie nic - szczególnie pci pięknej Embarassed
Słyszałem jednak (z 1. ręki) o ich dużej niechęci do pracy, ale nie uważam tego za powód do dyskryminowania.

Arabów/muzułmanów? Cóż, tak samo jak buddystów podziwiam ich za wiarę, a sięgając na karty podręcznika histori - jestem im wdzięczny za uratowanie Platona i Arystotelesa. Bardzo mądry i bardzo przyjazny naród - wbrew temu co mówi się w TV Wink

Cytat:
Sikorski
Jasna cholera nie po to tyle krwi się poszło jebać na tą Polskę, żeby teraz jakiś bogaty z ropy przyjeżdżał tam pieprzyć swój harem dziwek. Uzdrowiska są dla nas, tego by chcieli nasi dziadkowie.

ten pościk mnie urzekł - szczerze mówiąc nie miałem wiedzy w tym temacie. Jeśli to prawda... to faktycznie kiszka, bo Ci, dla któych to bylo budowane (emeryci, renciści i chorzy) na pewno z tego nie skorzystają Sad
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
*konia z rzedem temu kto mnie przekona ,ze CHLOPIEC np. wychowany w rodzinie dwoch tatusiow bedzie normalny pod wzgledm psychicznym.


A co tu udowadniać, takie dziecko mając jednocześnie obraz związku partnerskiego w domu i widząc tysiące innego rodzaju par rodziców wśród swoich kolegów będzie akceptował oba zachowania a seksualność jest rzeczą wrodzona a nie nabytą (nie mówię tu o przypadkach wymuszenia orientacji przez traumatyczne przeżycia bo to jest już nienormalne same w sobie). Taki człowiek będzie więc bardziej normalny, bo nienormalny jest ktoś kto takich związków nie rozumie i nie akceptuje.
Zaznaczam, że normalność nie oznacza moim zdaniem poglądów większość ale bycie bliżej praw wszechświata (natury).

@Alex2007. Piszesz, że nie wiesz o co homoseksualiści walczą, bo są równi wobec prawa. Problem w tym, że nie. Prawo polskie na przykład w kwestii spodków jest bardzo skomplikowane i nadrzędną wartością są powiązania krwi w tym małżeństwa a drugorzędną testament. Jeżeli więc taki związek nie zostanie nazwany odpowiednio prawnie to automatycznie w sprawach spadkowych związek homoseksualny traktowany jest inaczej niż heteroseksualny.
Mówiąc inaczej słowo 'małżonek' w polskim prawodawstwie występuje w wielu miejscach i w momencie zalegalizowania związków homoseksualnych w każdym z tych miejsc trzeba by było to prawo zmienić, dopóki to nie zostanie zrobione związki te będą dyskryminowane prawnie. Takie są fakty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
. Nie toleruje jednak epatowania tego zjawiska i wymuszania pewnych postaw na reszcie społeczeństwa, na Boga, na przeważającej większości społeczeństwa!!


Nie oglądam TV i tego nie widzę. Panu też radzę olać mass media i skupić się na książkach i Internecie. Tu Pan Teletubisiów w damskimi torebkami nie znajdzie Smile

A prowadzenie polemiki z Panem Jerzym jest jak próba oświecenia Świętej Inkwizycji. Coś Pana zaślepia i nie jest to bynajmniej miłość. W te świąteczne dni radzę wszystkim poświęcić chwilę i pomedytować. Oczyścić się z nienawiści - to pozwala jaśniej myśleć. Przestańcie oglądać TV to Wam natychmiast wszystkie homofobie, terrorystofobie, kościelnofobie i inne fobie przejdą.

PS. Jest procentowo mały odsetek rodzin patologicznych - fakt. Ale są i są problemem znacznie większym społecznym niż związki homoseksualne (które w ogóle problemem społecznym nie są).
Tak więc w społeczeństwie istnieje problem poważny (patologiczne rodziny), a z drugiej strony jest dwoje ludzi się kochających.
Dlaczego nie ukierunkować energii skinów i z ich pomocą nie wybudować następnego centrum pomocy rodzinie? Nie słyszałem by kiedykolwiek glanowanie człowieka spowodowało, że przestanie on kogoś kochać. Co byście nie zrobili homosie będą się kochać. Nawet za kratami czy w wariatkowie gdzie pewnie chętnie byście ich widzieli. Nie chcecie ich chyba zabijać za swoje uczucia? A skoro nie to cały wasz wysiłek to marnowanie czasu i energii która jest w tej chwili potrzebna do głoszenia prawdy na temat 9/11 i NWO.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prowadzenie polemiki z Panem Jerzym jest jak próba oświecenia Świętej Inkwizycji. Coś Pana zaślepia i nie jest to bynajmniej miłość. W te świąteczne dni radzę wszystkim poświęcić chwilę i pomedytować. Oczyścić się z nienawiści - to pozwala jaśniej myśleć. Przestańcie oglądać TV to Wam natychmiast wszystkie homofobie, terrorystofobie, kościelnofobie i inne fobie przejdą. "

Czy nie za szybko Pan rezygnuje?
Przeciez jesli ma pan argumenty ,ktore moga i wierzy w swoj punkt widzenia- dlaczego z tego rezygnowac.
Ale zakladac z gory po jednym moim wpisie ,ze " jak wyzej' to chyba nieco dziwne.
Telewizora nie mam w domu od kilku lat i nie chodze do sasiadow aby go ogladacPoza tym widze tu wyrazny brak logiki : z jednej strony sugeruje mi pan ,ze moje "fobie' biora sie z ogladania tv a z tego co wiem to wlasnie tam przentuje sie najwieksza ilosc odmozdzajacego kitu ,ktory ma nas przekonac abysmy pokochali chociazby pederastow w imie "wolnosci jednostki"
A przeciez gdybym to ogladal to zamiast "homofobii" podzielbym panski punkt widzenia.
Prawda?
I te patetyczne "oczyscic sie z nienawisci"
Nazwanie kota -kotem,psa psem- a pedal pedalem to nie niemawisc.
To stwierdzenie faktu.
Bo jesli uwierzyc w to co pan pisze to oni sami siebie musza suie strasznie nienawidziec.
Mowia glosno o tym kim sa i to publicznie.
Ot nienawisc straszna!

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alex2007




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 20 Gru '07   Temat postu: Sprostowanie Odpowiedz z cytatem

Kolego Bimi,
Widzę, że nie zrozumiałeś treści mojego postu.
Pokaż mi miejsce, w którym stwierdzam, że murzyni, homoseksualiści i muzułmanie są gorsi ode mnie - nic takiego nie pisałem. Oni są po prostu inni (ani lepsi, ani gorsi) i mają takie samo prawo do istnienia jak ja.
Powtarzam - prześladowanie (w jakiejkolwiek formie) człowieka za jego kolor skóry, czy wyznanie, albo orientację seksualną, jest godne potępienia.

Przyklejanie etykietki "nazista", ani jakiejkolwiek innej nie jest też OK, bo inaczej to forum (bardzo zresztą dobre) zamieni się w piaskownicę. Nie znamy się, i zapewne osobiście się nie poznamy, więc jeszcze raz proszę - bez wycieczek osobistych.

PS. Co do określenia "pedalstwo" - masz rację - wycofuję się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JackBlood
Przestańcie oglądać TV to Wam natychmiast wszystkie homofobie, terrorystofobie, kościelnofobie i inne fobie przejdą.

święte słowa, święte słowa panie bracie Wink
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
...związek homoseksualny traktowany jest inaczej niż heteroseksualny...

bo też zwiazek homoseksualny jest zupełnie czymś innym, a niżeli zwiazek heteroseksualny ...

to tylko polit-poprawna indoktrynacja sprawia, że coraz wiecej ludzi wyparło (wypiera) ten fakt ze swojej świadomości ...



...żeby było jasne ... jestem przeciwnikiem dyskryminowania homoseksualistów ...czy jakiejkolwiek innej grupy społecznej, seksualnej lub wyznaniowej, i... jednoczesnie sprzeciwiam się nadawaniu przywilejów którejkolwiek z nich lub (wbrew zdrowemu rozsądkowi) niwelowaniu na siłę różnic istniejących miedzy nimi nimi ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy. Z jednej strony wykrzykuje Pan, że sobie nie życzy by publicznie ludzie obnosili się ze swoimi preferencjami seksualnymi, a z drugiej strony Pan publicznie obnosi się ze SWOIMI problemami natury psychologicznej - bo nie potrafię homofobii inaczej zakwalifikować. Więc proszę sobie wyobrazić, że tak samo jak Pana uraził by homoseksualista starający się przekonać Pana do homoseksualizmu, tak samo mnie razi Pańskie natarczywe nawoływanie do nietolerancji wobec ludzi którzy wg Pana krzywdzą samych siebie. Typowe zachowanie socjalisty. Stawia się Pan pomiędzy zwykłym człowiekiem i Bogiem i stara porządkować świat opierając się na własnych żądzach i fobiach traktując autonomiczne jednostki jak masę z której lepi się rzeźbę. Niech Pan zejdzie na Ziemię i spojrzy na ludzi takimi jakich natura ich stworzyła. Nie Pana zadaniem jest decydowanie kto kogo może kochać, z kim się spotykać, z kim całować czy z kim uprawiać seks. Jeżeli już musi Pan kogoś krzywdzić złym słowem to niech to lepiej będą politycy którzy posłali opłacanych z naszych podatków żołnierzy by w naszym imieniu a w interesie zachodnich korporacji pacyfikowali bogu ducha winnych cywilów w Afganistanie, Iraku, Jugosławii i niebawem Afryce. Nich to będą międzynarodowi bankierzy którzy poprzez system pieniądza dłużnego bogacą się kosztem wszystkich innych.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewaz zamaist argumnetow otrzymuje znowu cieniutkie insynuacje (ciekawym trafem skierowane tylko w moja strone ,pomimo tego ,ze ludzi potepiajacych POPULARYZACJE PEDERASTII W SPOLECZENSTWIE a nie samo zjawisko jako takie ,bo tu jestem i ja i inni tolerancyjny- wypowiadalo sie tu sporo) postanowilem ,na przykladzie pokazac panska celowa lub przypadkowa manipulacje.
Nie mam czasu na kontynuowanie tej przepychanki .

Panie Jerzy. Z jednej strony wykrzykuje Pan, że sobie nie życzy by publicznie ludzie obnosili się ze swoimi preferencjami seksualnymi, a z drugiej strony Pan publicznie obnosi się ze SWOIMI problemami natury psychologicznej "

To znaczy ,ze brak akceptacji dla pederastii to "problem natury psychologicznej"? Specjalisci twierdza ,ze pederastia moze byc wypadkowa takich problemow ale zeby odwrotnie?


- bo nie potrafię homofobii inaczej zakwalifikować.

moze szanowny rozmowca to wyjasni?
Moge jedynie powtorzyc to co powyzej :czy zdaniem mojego rozmowcy brak akceptacji dla zboczen to "problem natury psychologicznej?"




Więc proszę sobie wyobrazić, że tak samo jak Pana uraził by homoseksualista starający się przekonać Pana do homoseksualizmu, tak samo mnie razi Pańskie natarczywe nawoływanie do nietolerancji wobec ludzi ...
czy ja "nawoluje' do nietolerancji w stosunku do pederastow czy nie zgadzam sie na reklamowanie i gloryfikowanie takich postaw szczegolnie tam gdzie moga one trafic do ludzi mlodych ,emocjonalnie dopiero dojrzewajacych?

...którzy wg Pana krzywdzą samych siebie. ...

A co mnie to obchodzi czy oni SIEBIE KRZYWDZA CZY NIE?

BYLE NIE KRZYWDZILI INNYCH BO NIKT IM NIE DAL TAKIEGO PRAWA BEZ WZGLEDU NA TO JAKIMI ARGUMENTAMI POSILKUJA SIE ETATATOWI ,ZAWODOWI ROZBIJACZE RODZINY W CELU STWORZENIA SPOLECZENSTWA BEZ ZASAD,BEZ MORALNOSCI, BEZ UCZUC WYZSZYCH I TAKOWYCH WYZSZYCH POTRZEB.Polecam Orwella i Huxleya jako "prorokow" ostrzegajacych przed tym do czego moze to doprowadzic.


"Nie Pana zadaniem jest decydowanie kto kogo może kochać, z kim się spotykać, z kim całować czy z kim uprawiać seks. "

Oczywiscie ,ze nie.Dla mnie moze pan uwielbiac nawet swojego psa.
Obym tylko nie musial czytac w gazetach ,ze brak mojej aprobaty dla tej "szczerej przeciez ,milosci" to "dogofobia"



Ciesze sie ,ze kolega wlasnie mnie wyroznil i pominal innych czlonkow dyskusji ale jeslo moge cos powiedziec : az taki pazerny na uznanie to ja nie jestem.
Chetnie podziele sie z innymi panska uwaga ....Smile

Od tej pory jesli powoluje sie pan na cos co rzekomo mowilem-to z cytatem.
Nie lubie plotek.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź na Pana pytania znajduje się w zdaniach pod którymi je Pan wypisał.
Mam za to pytanie dla Pana. Jak rozpoznać co jest a co nie jest problemem socjologicznym?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:


"Odpowiedź na Pana pytania znajduje się w zdaniach pod którymi je Pan wypisał. "

Kpisz czy o droge pytasz?
To znaczy ja sam sobie odpowiedzialem na zadane tobie pytania?
tez fajnie...

Mam za to pytanie dla Pana. Jak rozpoznać co jest a co nie jest problemem socjologicznym?


Widze ,ze idziemy dalej.Do tej pory ograniczalismy sie tylko do "psychologicznych"
teraz juz :"socjologiczne".
Tylko czemu ma sluzyc ta bezmslna palanina?
Zeby sie kolega lepiej poczul?
Nie ma sprawy.

Ale na razie musze koleg zignorowac .
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź nie jest prosta. Problem socjologiczny powstaje kiedy stosunkowo duża liczba ludzi zaczyna nazywać coś problemem socjologicznym. Zgodnie z tą tezą problem homoseksualizmu staje się problemem socjologicznym kiedy duża ilość ludzi widzi to jako problem socjologiczny. Samo w sobie nic problemem socjologicznym nie jest. Rozumie Pan do czego zmierzam?

Jeżeli ktoś ma fobię - np panicznie boi się pająków (Arachnofobia). Widzi otaczające pająki jako problem socjologiczny i zaczynam swym lękiem zarażać innych by pomogli mi wytępić wszystkie pająki. Gdy uda się mu przekonać do swych racji wystarczające rzesze ludzi problem istnienia pająków stanie się powszechnie uznany za problem socjologiczny i walkę z tym problemem socjalistyczny rząd uzna za priorytet i wyda odpowiednie ustawy. W rzeczywistości jednak problemem nie są pająki lecz lęk przed nimi. Homofobia jak każda inna fobia jest problemem psychologicznym i da się go wyleczyć (np. hipnozą).
Adin, dwa, tri.... twai glaza ocin ciżolyje... Smile

PS. Faktem jest, że NWO ma w planie zniszczenie rodziny ale nie poprzez promowanie homoseksualizmu. Organizacje gejowskie (nie mylić z homoseksualistami) są narzędziem w rękach Elity ale ich zadanie jest zupełnie inne. Ich zadaniem jest tworzenie problemu socjologicznego, który potem wprowadzając nowe prawa i/lub odbierając inne wprowadzić nowy porządek. Tak na prawdę to właśnie dzięki Panu i innym reagującym na te tandetne prowokacje plan odnosi sukces. Manipulacja polega na tworzeniu grup homofobów by móc później przeciwko NIM (i przy okazji innym niewygodnym dla systemu) tworzyć prawne sankcje.
Problem > Reaction > Solution.
Im szybciej Pan i Panu podobni zrozumiecie jak działa Elita tym trudniej będzie Elicie tworzyć Nowy Ład. Ich władza w całości opiera się na propagandzie i manipulacji, bez tego są bezsilni.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile