W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dziś Gruzja jutro Ukraina a póżniej Polska   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3073
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 21 Lip '17   Temat postu: dziś Gruzja jutro Ukraina a póżniej Polska Odpowiedz z cytatem



Były prezydent za dużo wtedy powiedział Laughing Cool Laughing

Film z powiązanych na dokladke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 06 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziś Gruzja, jutro Ukraina, a potem mój kraj moja ojczyzna" ~słowa Kaczyńskiego.* - te słowa należy rozumieć tak: Dziś Gruzją , jutro ukrainą — a w końcu uzbrojoną w głowice atomowe Polską będziemy drażnić i prowokować Rosję ...
... A dziś to już wiadomo, że to Gruzja pierwsza strzelała na stronę rosyjską - a nie odwrotnie - potwierdzone info => patrz raport ONZ <= ale niestety nie odszczekane powszechnie przez pejsatków,
... którzy tak długo drażnią i podsycają konflikt aby wreszcie mogli zakrzyknąć "aj waj pobili mnie napadli, gwałtu~! biją~!!" -czyli stara syjonistyczna metoda "na ofiarę" .. -i stare odwieczne syjonistyczne marzenie: zrobić z Rosji swoje eldorado (jakie mięli jeszcze do niedawna na U-krainie ) ..


 
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 07 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest proroctwo kurduplowatego parcha, jak tylko się wypełni to zrobią z niego świętego, zobaczycie.... Polaczki też lubią tworzyć swoją martyrologię i składać ofiary, by potem wynosić bohatyrów na ołtarze...
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 03 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
"Dziś Gruzja, jutro Ukraina, a potem mój kraj moja ojczyzna" ~słowa Kaczyńskiego.* - te słowa należy rozumieć tak: Dziś Gruzją , jutro ukrainą — a w końcu uzbrojoną w głowice atomowe Polską będziemy drażnić i prowokować Rosję


Oj nie wsmak @czekasiowi-kochasiowi te różne Piskorskie, Pitonie.. Confused Sykulińskie. On chętnie dodałby Sy-n-kulińskie (bo tak chętnie się Syn-do wszystkiego dodaje, synkracja... i t.d. Confused) -- i udawał że to Skurwysynku - lińskie... Confused A potem jeszcze na bezczela udaje że to niby nie on jest ze szkoły czekistowskiej Confused -lub czekistosko-marksoskiej... Confused , choć sam ma jak wół na czole wyryte: Czekan. W dodatku to czekanem sam Stalin się posłużył wysławszy owo hasło w cztery strony świata, jako przestrogę do wszystkich rozłamowców. Rolling Eyes Idea
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dziś Gruzja jutro Ukraina a póżniej Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile