W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory prezydenckie 2010   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 16092
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais

Cytat:
No to się zesrało.... Kaczka na prowadzeniu (05.07.2010r godz. 00.47)

Ale czy to na pewno źle? Pomyślałem sobie że przecież prezydent po za vetem ma niewiele władzy. Ale i to jest już wiele. Blokowanie ustaw daje wymierne rezultaty. A skoro Komorowski, jako "mniejsze zło" podpisywał by wszystko co wychodzi spod piór PO prace naszego cyrku z Wiejskiej nabrały by tempa. Ale czy to dobrze? Moim zdaniem nie. Czy więc wybór kurdupla, który jak jego braciszek będzie blokował ustawy to taki zły pomysł?
Ja wiem że to wszystko chore. Ale takie są realia...
Męliśmy już próbę tego co potrafi spierdolić jedna rodzina w sejmie i w pałacu prezydenckim. Męliśmy już cyrk z rządem PO i z Lechem na najwyższym stołku. I nie sądzę, żeby trzecia opcja - Bronek w pałacu i Tusk szef rządu była czymś lepszym.... i ile wogóle mowa o czymś lepszym. Pierdolone bagno... kiedy się wreszcie skończy...


Cały Twój post jest rewelacyjnym zwierciadłem elektoratu wybierającego Bronisława K.
Czyli czym się charakteryzuje ten elektorat ?
Powtarzaniem , powtarzaniem , powtarzaniem i dwójmyśleniem.

''ma niewiele władzy , ale i to już wiele''- dwójmyślenie

''wybór kurdupla'- powtarzanie i zwracanie uwagi tylko i wyłącznie na wygląd , ale nawet nie w tym rzecz co wyolbrzymianiu różnicy B.K 174 cm, J.K 168 cm wzrostu

''blokował ustawy''- powtarzanie śp. L.K zawetował tylko 10 ustaw, podpisał 719

''I nie sądzę, żeby trzecia opcja - Bronek w pałacu i Tusk szef rządu była czymś lepszym.''
''No to się zesrało.... Kaczka na prowadzeniu''- dwójmyślenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tzw
Nie wiem, po jaką cholerę się męczysz. Jeśli Millais to typowy wyborca BK, to chyba sama rozumiesz, że ta powyższa wyliczanka nic nie da - ani on, ani żaden inny wyborca BK się nie "nawróci".

Wygrał Komoruski - no trudno. Czekają nas naprawdę ciężkie czasy - już się zastanawiam, jak tu się bronić przed efektami "500 spokojnych dni", w czasie których wprowadzona zostanie cenzura internetu, rozkradziony (nie mylić z prywatyzacją) majątek państwowy, deficyt poszybuje w górę tak wysoko, że ewentualny przyszły reformator państwa będzie musiał chyba sprzedać ze dwa województwa wraz z mieszkańcami - niewolnikami, aby go spłacić. Nie mówię już o utracie resztek suwerenności Polski.

Pozostała mi tylko pewna satysfakcja. Gdy kiedyś moje dziecko spyta się mnie, co zrobiłem aby "to" powstrzymać, będę mógł powiedzieć, że więcej niż 75% narodu - zagłosowałem na właściwą osobę.

Podsumowując, Polacy to "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
@Tzw
Nie wiem, po jaką cholerę się męczysz. Jeśli Millais to typowy wyborca BK, to chyba sama rozumiesz, że ta powyższa wyliczanka nic nie da - ani on, ani żaden inny wyborca BK się nie "nawróci".

Wygrał Komoruski - no trudno. Czekają nas naprawdę ciężkie czasy - już się zastanawiam, jak tu się bronić przed efektami "500 spokojnych dni", w czasie których wprowadzona zostanie cenzura internetu, rozkradziony (nie mylić z prywatyzacją) majątek państwowy, deficyt poszybuje w górę tak wysoko, że ewentualny przyszły reformator państwa będzie musiał chyba sprzedać ze dwa województwa wraz z mieszkańcami - niewolnikami, aby go spłacić. Nie mówię już o utracie resztek suwerenności Polski.

Pozostała mi tylko pewna satysfakcja. Gdy kiedyś moje dziecko spyta się mnie, co zrobiłem aby "to" powstrzymać, będę mógł powiedzieć, że więcej niż 75% narodu - zagłosowałem na właściwą osobę.

Podsumowując, Polacy to "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy".


Ej, pogięło was ludzie? Czapeczek się w słoneczku nie nosi?

Przecież ja pisałem o czymś wręcz przeciwnym.
Tańcząca błagam czytaj uważnie co piszę. Piętro niżej King Crimson napisał dokładnie to samo co ja, tylko lepiej, bo nad ranem a nie o północy przez ledwo widzące oczy. Więc co ty mi pierdolisz o jakimś dwójmyśleniu. To zwyczajna logika.
King Crimson napisał:
Po dłuższych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłby pat w rządach. Rząd z jednej opcji, prezydent z drugiej. Kiedy się wzajemnie blokują, nie podpisują kolejnych, debilnych ustaw my jakoś się adoptujemy i mamy szanse na rozwój. Warto zauważyć, że w większości pchane ustawy to jakieś buble prawne, albo niezgodne z konstytucją gnioty, które i tak rzadko trafiają pod trybunał i skutecznie uprzykrzają życie społeczeństwu. Szykują się poważne zmiany i obawiam się, że na gorsze. Jako podatnicy dostaniemy po dupie szybciej niż ustawa przewiduje. A teraz szanowni forumowicze obie łapki zacisnąć na kieszeniach i trzymać, kurwa trzymać!

Ale nie. Wy musicie mieć wroga. Nawet tam gdzie go nie ma....
Ech i jak tu wyglądać lepszych czasów...

No ale zesrało się raz jeszcze bo i ta opcja poszła do kosza. Mamy więc Bronka w Pałacu i rząd PO. Zadowoleni?

I na koniec - Ja nie utożsamiam się z żadnym elektoratem. Od kiedy mogę głosować zawsze głosuję na "mniejsze zło". Z czasem staje się to trudniejsze, bo to jak wyciąganie mniej śmierdzącego gówna z szamba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej zwalić nie będą mieli na kogo..
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu po raz pierwszy nie dało się głosować na mniejsze zło - na karcie wyborczej zagościły dwa zła większe, a do tego porównywalne. Wybieranie między lewicą a lewicą, między populizmem a populizmem - a tak na prawdę wybieranie między paraliżem politycznym a absolutną bezkarnością polityczną - 500 dni to dużo, szczególnie w momencie w którym na świecie szaleje kryzys, świeżo (stosunkowo) utraciliśmy ponownie niepodległość a w kraju jest coraz gorzej. A najgorsze jest to, że pewnie najbliższe wybory wygra tym razem PiS - czyli znowu nic się nie zmieni - a w każdym razie nie zmieni się na lepsze... chociaż może stanie się cud i ludzie zmądrzeją i przestaną głosować przeciwko Polsce, przeciwko sobie... ale obawiam się że już media zrobiły swoje, i na cud nie ma co liczyć.
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komor Bronisławski w pałacu to miażdżąca wygrana PiS Smile

Pomimo tego, że popieram Jarka, to po przemyśleniach stwierdzam, że wspaniale, że nie wygrał.

PO ma teraz 2 wyjścia - albo zagrać na przedterminowe wybory gryząc się z Chłopami (rozpad koalicji "niestety" nie pozwoli im reformować kraju), albo próbować coś zrobić z Chłopami do spóły - wtedy jednak w rzeczone 500 dni wypali się większość poparcia, bo albo nie zdążą zrobić nic i Jarek im to przypomni, albo zaczną coś faktycznie robić i ludzie jak podczas każdej reformy dostaną w dupę i się wkurwią i w wyborach parlamentarnych PO przerżnie z Jarkiem i ekipą sromotnie Smile

Jest tylko imo jeden jedyny warunek: Jarek musi wytrzymać "przemianę" - bo jeśli pęknie i przejdzie do ofensywy PO całą winę będzie próbowało zrzucić na niego.

Szkoda tylko tego, co przez ten czas ukradną...
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G. Lopez
''faktycznie zaczną coś robić''

taa...

Oni dalej będą lecieć tylko na wizerunku i stylu Palikota dalej będą straszyć Kaczyńskim.
Żadnych fundamentalnych i prosperujących reform nie będzie bo Oni nie mają po prostu pojęcia jak to zrobić. Pewnie do wyborów będą w miarę cicho siedzieć i starać się ,żeby żadne wałki nie ujrzały światła dziennego.
Nie dość ,że nie mają pojęcia co zrobić z tym krajem to jeszcze są zakładnikami Michnika, Jaruzelskiego,Putinów i Merkelów.
Komorowski i jego zaplecze nawet nie potrafiło podczas kampanii stworzyć pozoru ,że będą walczyć o interesy Polski jako silnego państwa w Europie.
To jest czas dla P.O brania łupów i nic ponadto.

Kaczyński zamiast robić ukłony do SLD mógł zrobić ukłony do ludzi , którzy pozostali w domach i spróbować ich przekonać dlaczego to jednak on byłby lepszym prezydentem.

Całe wybory to nie był wybór prezydenta to były wybory jak Polacy chcą aby wyglądała Polska.
Gdyby PIS miało taki monopol na władzę jaki ma teraz P.O to Olejnik , Lis i Wajda od plucia byliby mokrzy po same gacie
Laughing
Ciekawe czy P.O uszanuję tą drugą połowę głosujących na PIS i zaproponuję komuś z PiSu stołek marszałka?
Wyborcom Komorowskiego gratuluję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Jaro nie pęknie PO nie da rady w parlamentarnych - ryzykiem z szansą powodzenia była by pokerowa zagrywka z przyspieszonymi wyborami ale ona również może się nie udać.

Tańcząca - elektorat SLD to elektorat. Oni chodzą głosować bo czują taką potrzebę. Ktoś kto zostaje w domu nie czuje potrzeby i on nawet nie chciałby słuchać - mało istotne czy Jarka czy Bronka. Człowiek, który nie chodzi na wybory z założenia ma wyjebane na wszystkich kandydatów.

Co do dziennikarzy, to zajebiście im mina zrzedła jak Jaro po północy przekroczył 50% Very Happy , to mówiło samo za siebie Very HappyVery Happy
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją byłoby mieć ewentualnie 2 prezydentów i 2 rządy.
Każdy prezydent i rząd objąłby te wszystkie województwa w Polsce, w których wygrał.
Wszyscy ludzie byliby zadowoleni, bo rządziłby nimi ich prezydent.
A po latach byłoby widać, który prezydent odstaje, a który robi dobrą robotę,
Ale to by zrobiło trochę zamieszania. Wink
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Fajną opcją byłoby mieć ewentualnie 2 prezydentów i 2 rządy.
Każdy prezydent i rząd objąłby te wszystkie województwa w Polsce, w których wygrał.
Wszyscy ludzie byliby zadowoleni, bo rządziłby nimi ich prezydent.
A po latach byłoby widać, który prezydent odstaje, a który robi dobrą robotę,
Ale to by zrobiło trochę zamieszania. Wink


Zamieszania?
Toż to wojna domowa, a po niej dwa niepodległe państwa a w najlepszym razie stany. Naturalnie ta "Wschodnia Polska" konserwatywna i papieska stała by się... takim Parkiem Narodowym Tępoty i Zaściankowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
Zamieszania?
Toż to wojna domowa, a po niej dwa niepodległe państwa a w najlepszym razie stany. Naturalnie ta "Wschodnia Polska" konserwatywna i papieska stała by się... takim Parkiem Narodowym Tępoty i Zaściankowości.


Z wyrazami szacunku ale jak czytam takie komentarze to mam wielkie wątpliwości kto tu jest zaściankowy - nie wspominając już o tępocie ;P
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Fajną opcją byłoby mieć ewentualnie 2 prezydentów i 2 rządy.
Każdy prezydent i rząd objąłby te wszystkie województwa w Polsce, w których wygrał.
Wszyscy ludzie byliby zadowoleni, bo rządziłby nimi ich prezydent.
A po latach byłoby widać, który prezydent odstaje, a który robi dobrą robotę,
Ale to by zrobiło trochę zamieszania. Wink


Mam lepszy pomysł, zero prezydentów i zero rządów Very Happy Jak to widzisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powerplay

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

archetyp napisał:
Millais napisał:
Zamieszania?
Toż to wojna domowa, a po niej dwa niepodległe państwa a w najlepszym razie stany. Naturalnie ta "Wschodnia Polska" konserwatywna i papieska stała by się... takim Parkiem Narodowym Tępoty i Zaściankowości.


Z wyrazami szacunku ale jak czytam takie komentarze to mam wielkie wątpliwości kto tu jest zaściankowy - nie wspominając już o tępocie ;P


Jak możesz rozwiń tę "myśl". Płonę z ciekawości co masz do powiedzenia np o małopolsce. Oczywiście w temacie polityki. Bo wydawało mi się, że na innym wątku ten temat został już wyczerpany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
archetyp napisał:
Millais napisał:
Zamieszania?
Toż to wojna domowa, a po niej dwa niepodległe państwa a w najlepszym razie stany. Naturalnie ta "Wschodnia Polska" konserwatywna i papieska stała by się... takim Parkiem Narodowym Tępoty i Zaściankowości.


Z wyrazami szacunku ale jak czytam takie komentarze to mam wielkie wątpliwości kto tu jest zaściankowy - nie wspominając już o tępocie ;P


Jak możesz rozwiń tę "myśl".
Płonę z ciekawości co masz do powiedzenia np o małopolsce. Oczywiście w temacie polityki. Bo wydawało mi się, że na innym wątku ten temat został już wyczerpany.


W porządku - rozwinę myśl - myślę że ustalanie podziału (na Polskę wschodnią i zachodnią) na podstawie de facto stosunkowo niewielkich różnic głosów tj. tych "zwycięstw i przegranych" w poszczególnych województwach - to głupota! Rzeczywistość jest bardziej skomplikowana i ferowanie takiego poglądu (za mediami które dążą do podziałów w myśl zasady - dziel i rządź) to dopiero zaściankowość i tępota!
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za jaka prawdę tak was rajcuje jeszcze wynik pseudowyborów w pseudodemokracji? po 89 roku następuje totalna zapaść =

WIĘZI SPOŁECZNYCH
Rozczłonkowanie WYPRACOWANYCH DÓBR MATERIALNYCH ,przez OJCÓW I MATKI.
ZAISTNIAŁA WTÓRNA EMIGRACJA EKONOMICZNA.

Podstawiają wam rabini talmudyczni Gronkiewitz walce ,a wy łykacie ostatni oddech.

Dobrze ,że dawidowski przypomina o tym ,kto was trzyma za jaja i pi.....zdy.

viewtopic.php?t=12780


żałość ogarnia nad zdurnieniem SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Głosowali na Komorowskiego, bo miał za dużą kratkę"

Prezes poznańskiego PiS - Małgorzata Stryjska - apeluje o zbadanie sprawy wielkości kratek na wyborczych kartach do głosowania. Jej zdaniem, ludzie głosowali na Komorowskiego, bo kratka przy jego nazwisku była większa i narysowana grubszą linią.

Małgorzata Stryjska powołuje się na sygnały od ludzi - pisze Głos Wielkopolski . Dostała już 2 maile i trzy telefony świadczące o nieprawidłowościach związanych z kratkami na kartach do głosowania.

- Przekątna kratki przy nazwisku Jarosława Kaczyńskiego na karcie do głosowania była o 2 milimetry mniejsza od przekątnej kratki przy nazwisku Bronisława Komorowskiego.
Kratka prezesa Kaczyńskiego była też narysowana cieńszą linią - powiedziała prezes poznańskieo PiS. Jej zdaniem to działało na podświadomość głosujących.

Mało tego - Stryjska rozmawiała z jedna osobą, która, właśnie z powodu zbyt dużej kratki, zagłosowała na kandydata PO. Chodzi o jej 80-letnią ciocię.

- Kiedy się zorientowała, podarła ze złości kartę do głosowania. Panią, która leżała obok cioci, spotkało to samo.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....atke_.html


Białe, a czarne;
słodkie, a słone;
ciemne, a jasne;
inteligencja, a działacze PiS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cez napisał:
Cytat:
"Głosowali na Komorowskiego, bo miał za dużą kratkę"

Prezes poznańskiego PiS - Małgorzata Stryjska - apeluje o zbadanie sprawy wielkości kratek na wyborczych kartach do głosowania. Jej zdaniem, ludzie głosowali na Komorowskiego, bo kratka przy jego nazwisku była większa i narysowana grubszą linią.

Małgorzata Stryjska powołuje się na sygnały od ludzi - pisze Głos Wielkopolski . Dostała już 2 maile i trzy telefony świadczące o nieprawidłowościach związanych z kratkami na kartach do głosowania.

- Przekątna kratki przy nazwisku Jarosława Kaczyńskiego na karcie do głosowania była o 2 milimetry mniejsza od przekątnej kratki przy nazwisku Bronisława Komorowskiego.
Kratka prezesa Kaczyńskiego była też narysowana cieńszą linią - powiedziała prezes poznańskieo PiS. Jej zdaniem to działało na podświadomość głosujących.

Mało tego - Stryjska rozmawiała z jedna osobą, która, właśnie z powodu zbyt dużej kratki, zagłosowała na kandydata PO. Chodzi o jej 80-letnią ciocię.

- Kiedy się zorientowała, podarła ze złości kartę do głosowania. Panią, która leżała obok cioci, spotkało to samo.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....atke_.html


Białe, a czarne;
słodkie, a słone;
ciemne, a jasne;
inteligencja, a działacze PiS.



A ja apeluje, żeby zastanowić się nad wpuszczeniem, kobiet do polityki. Bo człowieka krew zalewa jak takie coś czyta, nie wspomnę tu już o tym że kobiety krew zalewa znacznie częściej niż mnie Laughing , a przecież w takich warunkach nie da się podejmować ważnych decyzji państwowych Smile .
Ludzie po 75 roku życia mają darmowy transport publiczny, więc powinni dla dobra kraju zrezygnować z części praw obywatelski ( przestać głosować ) . Najgorsze, że te stare pierniki stojąc nad grobem, zamiast myśleć o swoich wnukach/dzieciach , wciąż myślą o sobie. Szatańskie pomioty Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory prezydenckie 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile