W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kanalie 1  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 7468
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konik polny




Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 13 Lis '09   Temat postu: Kanalie 1 Odpowiedz z cytatem

Jak to nie dobrze, kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, wtedy ma trochę czasu, potrafi czytać i pisać. Wtedy dowiaduje się, że nie wszystko mu wolno mówić, czy pisać, bo są paragrafy, które zakazują takich przypadków. Wywnioskowałem z tego, że Polak Żydowi nie może nic powiedzieć, natomiast Żyd, może opluwać Polaka, kiedy chce i jak chce. Nie ma przeszkód. Mało tego, premierzy Polski i Prezydenci, zachęcają Żydów na całym świecie do opluwania Polaków. Pod tym względem za komuny było lepiej! Dzisiaj jak kanalia Żydowska Gross napisała książkę „Strach”, to zamiast protestu władz, pan premier Tusk w programie II TVP ( Też Żydowski), zapytany przez Tomasza Lisa o tą książkę, powiedział „każdemu wolno pisać, co chce”. Zgodnie z tym piszę, że czytałem gdzieś, że Donald Tusk, tak jak i bracia Kaczyńscy, są potomkami Żydowskimi. Dalej Lech Wałęsa (Lejba Kohen), były premier Mazowiecki (Icek Dikman), były prezydent Kwaśniewski ( Izaak Stollcman ), też byli Żydami. Kto jeszcze się ukrywa pod Polskimi nazwiskami będąc Żydem.
Jedynym prawdziwym Polakiem jest Władysław Bartoszewski! Przepraszam bardzo, profesor Bartoszewski, który mimo to, że jest przechrzczony, to jeszcze jest kanalią Żydowską nad kanaliami. Zatrudniony przez rodaka Tuska na stanowisku „Podsekretarza stanu do spraw Żydów” w MSZ, robi co chce. Mając wykształcenie średnie (wątpliwe), został profesorem (bez dyplomu). Dzisiaj wszystko jest Żydowskie, TVN, Polsat, TVP, a szczególnie program II. Tam nadaje się Żydowskie filmy jak np.: „Klan” i „Złotopolscy”. Wszystkie filmy historyczne są poobsadzane w głównych rolach przez Żydów np.: „Faraon”, „Potop”, „Ogniem i mieczem”, ”Chłopi” ( rola główna), „Popioły” (rola główna), i.t.d.
Nawet nasze najlepsze komedie Pana Chęcińskiego.
To jest tylko kawałek moich rozważań, które doprowadziły mnie do jednego wniosku, a mianowicie:
1). Holokaustu w czasie drugiej wojny światowej nie było. Żydzi sami stworzyli holokaust, grając w ten sposób na uczuciach ludzkich i mieli rację, bo wszyscy ich żałują.
Prawdziwym przykładem był pan Bartoszewski, który z wyglądu dostał się do obozu w Oświęcimiu jako Żyd, z którego został zwolniony, bo przez pomyłkę nie został obrzezany. Rabinowi omsknął się skalpel!
2). Wszyscy Żydzi z całej Europy uparli się na biedną Polskę, a niektórzy traktują ją, jako ziemia obiecana. Przykładem również jest pan Bartoszewski, który ma rozdarte serce. On okupuje Polskę, a jego syn Izrael.
3). Polskie władze Żydowskie, jeżdżą po wytyczne do Izraela. Przykładem tego są nasze wojska w Iraku i w Afganistanie. To również uzgodnili ze swoim rodakiem Buschem. Polscy żołnierze mogą ginąć w imię gwiazdy Dawida.
4). Przed wojną 1939 roku Polskie były ulice a Żydowskie kamienice. Dzisiaj jest inaczej. Dzisiaj jest wszystko Żydowskie, nawet prawo. To też mają dzięki Hitlerowi! Dojdzie jeszcze do tego, że Hitlerowi Żydzi będą stawiać pomniki.
Na zakończenie muszę powiedzieć, że chciałem w Internecie poszukać dobre zdanie o Żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego muszę stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie. Niech pan premier i prezydent zakonotują sobie to, że Żyd, choćby nawet dostał wścieklizny, to nigdy nie będzie Polakiem.
Dziwny jest ten świat. Czytam w Internecie felieton profesora z Afryki Południowej, o „Kubie rozpruwaczu”, który przed wojną grasował i mordował bezbronne kobiety w Londynie i zanim doczytałem do połowy, pomyślałem sobie, że musiał to być Żyd. I doczekałem się. Pod koniec felietonu dowiaduję się, że faktycznie był to Żyd i w dodatku z Kielc. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że rzeczywiście jestem genetycznie uczulony na Żydów.
Przekleństwo podobieństw i skojarzeń. Gdy usłyszałem w telewizji i zobaczyłem człowieka, który w Austrii, przez trzydzieści lat przetrzymywał w piwnicy własną córkę, pomyślałem sobie, że jest bardzo podobny do pana Macierewicza, a szczególnie oczy. Potem przeczytałem w gazecie, że ten pan jest Żydem, pomyślałem sobie, że podobizna do pana Macierewicza jest nie możliwa. Przecież pan Macierewicz jest Polakiem.
Dalej usłyszałem o tym, że weryfikacja Narodu Polskiego, dotyczy tylko ludzi zmuszonych do donoszenia przez ubowców, którzy byli Żydami. A ubowcy Żydzi nie mogą być ścigani. Przypomniał mi się jeden Żyd, który nazywał się po Polsku Różański, którego tak mile wspomina chluba i historia naszego lotnictwa, Pan Generał Skalski. O nim się teraz nie pisze, ani się nie wspomina, bo historię Polski przerabiają Żydzi.
Historycy Żydowscy czasami sami naprowadzają człowieka na ślad kłamstwa. Pisali kiedyś w komunie, że NKWD to byli sami Żydzi, bo Żyd potrafi mordować bezbronnych. Dla tego skojarzyłem z tym faktem morderstwa polskich oficerów na Ukrainie. Nie tak dawno czytam w gazecie, a tam wymieniają żydów, którzy mordowali kwiat Polskich Oficerów.
W pewnym towarzystwie, ja zawsze nadaje tok rozmowy o Żydach ( bo jestem genetycznie uczulony na Żydów i z tego jestem dumny) jedna pani spojrzała na mnie, a ja zauważyłem w jej oczach łzy. Zapytałem tyko. Powiedziałem coś niewłaściwego? Pomyślałem sobie, może to Żydówka. Jednak nie. Ja się nie mylę z w/w powodów. Po chwili pani ta mówi, że na kresach w 1939 roku mieli niewielki majątek. Jak to podczas wojny, zjechała się cała rodzina, bo okolica była spokojna. Wtedy przyjechało NKWD, a Żydzi pokazywali. To burżuj! To burżuj! To burżuj! Rodacy wtedy w rosyjskich mundurach strzelali każdemu w czoło. Płakała, że nie można było jej utulić.
Naliboki, to miejscowość niedaleko Nowogródka, od którego wzięła się nazwa puszczy, Puszcza Nalibocka. W okresie wojny czterej bracia Żydzi utworzyli w środku puszczy enklawę, w której przebywało około 1400 Żydów. Pewnego dnia przyszli w nocy i spalili całe osiedle, oraz rozstrzelali sto dwadzieścia osiem osób, w tym czworo kobiet i kilkoro dzieci. Chciałem opisać tyko jeden barbarzyński przypadek. Na podwórek pewnego gospodarstwa weszło kilku bandytów Żydowskich, między którymi była Żydowska baba, trochę podobna do Goldy Meir. Gospodarz miał dwóch synów. Nagle z bandy słychać głos, że ma na podwórko wyjść starszy syn. Chłopiec wyszedł, miał szesnaście lat. Pół kroku przed bandę wyszła Żydówka, podniosła karabin do twarzy i padł strzał. Chłopiec zanim upadł to matka jego widziała, jak po strzale odleciała mu prawa ręka z łopatką. Żydówka strzeliła ze specjalnej kuli, którą Niemcy nazywali „Dum-Dum”. Tylko splunąć! Kanalia!
W okresie „ Operacji Wisła”, z Ukrainy wiele rodzin przybyło na ziemie odzyskane. Z ich opowiadań dowiedziałem się, że na Ukrainie przed wojną i po wojnie chodziły bandy ukraińskie i mordowali Polskie rodziny a nawet całe wsie. Z ciekawości wrodzonej wypytywałem o szczegóły, więc opowiadali. Wszyscy byli czarni, z czarnymi długimi brodami, czarne oczy. W tym momencie zamyśliłem się. Kiedy szedłem do stawki wojskowej, to wpuszczano nas po pięciu. Jedyny tylko ja miałem narodowość polską i obywatelstwo polskie. Pozostali mieli narodowość Ukraińską. Jednak nie o to chodzi. Chodzi o to, że każdy był jasnym blondynem i miał niebieskie oczy. Z tego wniosek, że to byli Żydzi.
Atak Alkaidy na USA, był sprowokowany przez Izraelski MOSAD. Prowokacja była potrzebna, bo inaczej prezydent USA Georgie Busch, nie ma powodu atakować Iraku i Afganistanu. Izraelici wiedzieli nawet, o której godzinie, samoloty uderzą w budynki. Przecież musieli zarobić na filmach. Kanalie. Prawdopodobnie wszystko się działo za zgodą prezydenta Bucha, aby narodowi Amerykańskiemu zamydlić oczy, że to Żydzi boją się Alkaidy.
Wydaje mi się, że należy sprowadzać Palestyńczyków do Polski, aby pomogli nam Polakom walczyć z gangreną Żydowską.
Czytam dalej w gazecie, że poseł Gowin proponuje, aby obok krzyża w Sali sejmowej, powiesić gwiazdę Dawida. Najpierw pozbawili laskę marszałkowską Orła Polskiego w Koronie, gdzie przez wieki był symbolem Polskości. Już mamy gwiazdę Dawida, na pomniku wywiezionych Polaków na Syberię, przez Rosyjskich Żydów. Pozbyliśmy się „Zbornego Sulinowa”, to w zamian otrzymaliśmy Żydowskie miasto „Oświęcim”. Kto się na taką zamianę zgodził?
Miałem nadzieję, że LPR ujmie się za Polakami, jednak pomyliłem się. Wszyscy Polacy, którzy idą do sejmu, patrzą, aby się nałapać pieniędzy. Nie obchodzą ich losy Narodu Polskiego, który w dalszym ciągu jęczy w niewoli Żydowskiej. Dzisiaj Polonia zagraniczna składa się tylko z Żydów.
Nasze władze, czy to premier, czy prezydent, taką nawiązali łączność z Polonią, że Polacy wstydzą się przyznać do Polskości i profesorowie i studenci w USA.
Dla zamydlenia oczu Polaków, wznawia się proces Wojciecha Jaruzelskiego, że zginęło kilku Górników. Jest to proces bardzo ważny, ale nie najważniejszy. Gen.Jaruzelski powinien być sądzony za to, że w referendum, w czasie stanu wojennego, nie pozwolił Polakom odpowiedzieć na jedno pytanie w referendum: „ Czy chcesz przejść z niewoli Sowieckiej do niewoli Żydowskiej”.
To też jest prawda! Na święto „Jom Kippur” jest potrzebna świeża ludzka krew, do wypieku mac, oczywiście musi pochodzić z morderstwa. Tak nakazał im ich bóg z rogami, który również wybrał ich do piekła. Dla tego są narodem wybranym. Nakazał im robić obrzezanie! Obrzezanie jest wskazane dla lepszego współżycia z mężczyznami! Skórka nie przeszkadza!
Jeśli ktoś, kto nie zna historii Pana Jezusa, to jak zobaczy, że w Polsce są takie nazwiska jak, Piłat, Annasz, Kajfasz, Herod, Barabasz, i.t.d. Pomyśli sobie i słusznie, że Polacy ukrzyżowali Pana Jezusa.
Myślę sobie, że pozbywanie się Żydów powinniśmy zacząć od Episkopatu Polski i to od biskupów. Największą niegodziwością jest obsadzenie pierwszej stolicy Polski, Gniezna, przez Żyda, na stanowisku biskupa głównego i pomocniczego!
Jeśli nie pozbędziecie się Żydów z Kościoła Polskiego, to już w krótkim czasie będziecie dawać śluby innowiercom i śpiewać „naród wybrany chwali swego pana”. Wydaje mi się, że już w historii mieliśmy nadludzi przez 5 lat w Polsce!

Konik polny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry plan! tylko co to jest ten "kosciol polski"? chyba nie masz na mysli kosciola katolickiego, co? bo polski to on nigdy nie byl, co najwyzej polska jego Very Happy ale jesli jednak o ta organizacje chodzi to proponowalbym rozszerzenie planu o usuniecie calego episkopatu z samym kosciolem wlacznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest "prawda info", czy jakaś rasistowska Polonica ? BZDURY i to do tego rasistowskie !


Co za różnica jakiej kto jest narodowości, chcesz mi wmówić że wśród innych nacji oprócz Żydowskiej nie ma szuj itp ? To bezsensu. Polsce zaś na chwilę obecną nie grozi żadne zagrożenie ze strony mniejszości jakiejkolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neron kanalia też był Żydem, przecież prześladował chrześcijan.
Domicjan parszywa kanalia też Żyd przebrzydły.
I Trajan kanalia, który rozkazał mordować chrześcijan.
Septymiusz Sewer, Maksymin Trak, cesarz Decjusz , kolejne Żydowskie kanalie.

I choć trudno w to uwierzyć nawet Jezus z Nazaretu był Żydem, Pan nasz Zbawiciel.
Tacy to są Ci Żydzi, że wszędzie się pchają.

To jest mocny kawałek:
Cytat:
Na święto „Jom Kippur” jest potrzebna świeża ludzka krew, do wypieku mac, oczywiście musi pochodzić z morderstwa. Tak nakazał im ich bóg z rogami, który również wybrał ich do piekła. Dla tego są narodem wybranym. Nakazał im robić obrzezanie! Obrzezanie jest wskazane dla lepszego współżycia z mężczyznami! Skórka nie przeszkadza!
Smile

Kapitalne energie i emocje. Pan nasz i Zbawca nie koniecznie takich oczekuje, ale żydowski bóg z rogami już tak.

Już Einstein twierdził, że dwie rzeczy są nieskończone. Wszechświat i ludzka głupota. Aczkolwiek u kresu życia wyrażał wątpliwości co do tego pierwszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Polsce zaś na chwilę obecną nie grozi żadne zagrożenie ze strony mniejszości jakiejkolwiek.

Twierdzisz, że Żydzi nie stanowią w Polsce mniejszości? Że jest ich (Was?) więcej od nas? TY ANTYSEMITO!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis nie bardzo rozumiem co chciałeś mi powiedzieć/przekazać. Twierdze że w Polsce ich prawie nie ma. Bo tak jest. Chyba mi nie powiesz że masz w mieście dzielnice żydowską, a handel jest w 90% w rękach żydowskich? Problemy narodowościowe występowały w II Rp i jest to ciekawy temat na dyskusję historyczną. Gdy np. na Kresach Wschodnich czy w Galicji czy nawet w Kongresówce Żydzi stanowili większość w handlu i nie dopuszczali do niego wcale Polaków. Gdy przeludniona wieś galicyjska chciała wysyłać młodych do pracy do miasta, a Ci tam byli blokowani przez zwartą silną grupę Żydowską. W zachodnich województwach zaś byli Niemcy i tam Polacy natrafiali na podobne problemy z Niemcami. Dochodziło do często jednak do współpracy obu narodów i w sumie oprócz paru ekscesów obie nacje względnie funkcjonowały. Chociaż Polski rząd przedwojenny namawiał Żydów do emigracji do Palestyny. W ogóle duża ilość Żydów w Polsce była wynikiem głównie ukazu carskiego który pozwalał im się osiedlać jeszcze za rozbiorów tylko w "zachodnich guberniach" czyli na ziemiach dawnej rzeczpospolitej, w ten sposób car chciał odwrócić uwagę Polaków od caratu i stworzyć sztucznie konflikt Polsko-Żydowski.

Natomiast dzisiaj może to stanowić jedynie problem historyczny zwący się: "Stosunki Polsko-Żydowskie przed II wojną światową" i taki problem zaiste stanowi. W dzisiejszych czasach nie mamy w Polsce żadnych problemów narodowościowych (takie są np. we Francji na linii Muzułmanie-Francuzi), kraj raczej jednolity jest trawiony przez inne problemy głównie natury gospodarczo-finansowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 13 Lis '09   Temat postu: Re: Kanalie 1 Odpowiedz z cytatem

Konik polny napisał:
Niech pan premier i prezydent zakonotują sobie to, że Żyd, choćby nawet dostał wścieklizny, to nigdy nie będzie Polakiem.


no to jest pewien problem bo o ile premier miał dziadka w wehrmachtcie to obecny "prezydencina" jest żydem że tak powiem pełną gębą i wątpliwe jest by sobie zakonotował to co piszesz o żydach. swoją drogą jeżeli prześledzi się działania organizacji której wraz z bratem przewodzi i porówna się z rzekomo spreparowanymi protokołami mędrców syjonu to wniosek może byc tylko jeden pis = to syjonistyczna V kolumna której celem jest rozpieprzenie Rzeczpospolitej i zastąpienie jej przez pollin. piszesz o kościele katolickim żeby oczyścić go z żydów. fajnie tylko jak oczyścić z żydów coś co jest stricte żydowskie? większość tzw katolików zapieprza do tych ponurych budowli zwanych kościołami w których unosi się odór śmierci by kłaniać się żydowi. nie Bogu. żydowska religia pozbawiła nas 1000 lat temu tożsamości, kultury, historii i religii. do przyjęcia chrześcijaństwa słowianie byli jedyną wolną nacją w europie. nie było królów (niewolnictwa też nie stosowaliśmy, owszem byli jeńcy wojenni ale byli oni zwalniani po kilku latach prac społecznych Smile ) ba nawet kapłanów nie było, nie potrzebowaliśmy światyń by oddawać cześć Bogu. no ale nie o tym chciałem. w swej zapiekłej nienawiści do żydów popełniasz pewien błąd, wszystkich zgarniasz do jednego wora a to jest spore naduzycie. czy takiego korczaka też masz za śmiecia? a jezusa w którego wierzysz mimo że j e s t żydem (bo wszystko co wyjdzie spomiędzy nóg żydówki jest żydem) ? bydlaki są w każdej nacji - fakt że u żydów kurestwo jest cechą... hmm wróć, u syjonistów. mówienie o zydach jako o narodzie to tak jak nazywanie chrześcijan narodem - co mijałoby się z prawdą. cholera chyba deczko nieskładnie piszę ale tankuję własnie. w robocie powiesili mi portret zyda liczącego kasę bo to podobno szczęście przynosi, dziwnym trafem od tego czasu wszystko sie pier...i chyba ten z potretu nie lubił gojów Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=dWsnCb0kxpQ&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiros




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak już podesłali jakiegoś prowokatora, żeby potem ogłosić że to forum to jakaś wylęgarnia rasistów. PROPONUJĘ ZBANOWAĆ TEGO KONIKA POLNEGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda kiros.Smutne ale prawdziwe
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~Koniku polny. Czego się spodziewasz po narodzie który nie ma własnego kraju? To tak, jakbyś wpuścił do domu osobę bezdomną. Zrobi wszystko żeby u Ciebie zostać na zawsze, żyjąc na Twój koszt. Swoim działaniem będzie się starał wywołać u Ciebie poczucie winy za to że chcesz go wyprosić (podobnie zachowują się alkoholicy). Ponieważ jest bezdomnym, jego postępowanie może daleko odbiegać od ogólnie przyjętych norm moralnych, bo jeśli przykładowo Ciebie okradnie, to gdzie masz zamiar go szukać? Załóżmy że schroni się u innego człowieka dobrej woli stosując taktykę wypróbowaną na Tobie. Załóżmy też, że przypadkowo odkryjesz jego nowe miejsce schronienia. Czy zaryzykujesz najściem czyjegoś domu po to by atakować gości tego domu? (Bo przecież został gościem za zgodą właściciela, a ten czuje się zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno swoim domownikom, jak też gościom). Paranoja... Ale sami na to pozwalamy. Pozwalamy sobą manipulować, przymykamy oko na występki, tłumaczymy sobie że to niechcący gość naraził nas na straty itd... Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij - hmm no powiem ci ze rzadko kiedy moglbym sie podpisac pod cudzym postem. natomiast klip ktory dolaczyles jest przesmieszny Very Happy az trudno uwierzyc ze ktos moglby to zrobic na powaznie Laughing
tak czy inaczej uwazam ze nie ma powrotu do jakichs tam tradycji i wierzen sprzed tysiaca lat. to jakas skrajna forma sentymentalizmu. mysle ze stac nas na cos nowego, cos co obejmuje tez technologie. taki slowianski cyberpunk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej do obyczajów słowiańskich pasuje steampunk, napędzany na parę robo-światowid, to jest to :).
Nie rozumiem, czemu ludzie doczepili się narodu żydowskiego, owszem, większość światowych elit finansowych, to z tego co wiem Żydzi, i bez wątpienia kanalie (Rotschildowie, Rockefelerowie, etc), ale co to ma wspólnego z przeciętnym Ickiem który prowadzi spożywczy na rogu? Tego typu słowa to czysty, niczym nie poparty rasizm, i to w najgorszej postaci, bo powodowany debilnymi plotkami, które wymyślił średniowieczny pijak. Macę robi się z krwi? Takich głupot w życiu nie słyszałem, a przecież dużo czasu przebywam w internecie. Jak dla mnie, typowy trollizm, ewentualnie biorąc pod uwagę tematykę forum, podpucha. Jak to mawiał Lem, "nigdy nie przypuszczałem, że na tym świecie jest tylu głupców, dopóki nie połączyłem się z internetem".
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero napisał:
Jak to mawiał Lem, "nigdy nie przypuszczałem, że na tym świecie jest tylu głupców, dopóki nie połączyłem się z internetem".


Nie wiem czy świadomie, ale przytoczyłeś słowa żyda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tego? Choćby i wszyscy Żydzi z wyjątkiem jednego byli kłamcami, złodziejami i krętaczami, to i tak nie można powiedzieć, że "Żydzi to kłamcy, złodzieje i krętacze", bo będzie to oszczerstwo względem tego uczciwego.
Żyd, Polak, Niemiec, Francuz, Ekwadorczyk, wszyscy to ludzie, i zasługują na to, aby oceniać ich po ich własnych czynach, a nie grupy do której należą. Owszem, stereotypy mogą pomóc, w stylu, jak usiądzie koło mnie Cyganka w tramwaju, to włożę rękę do kieszeni, żeby mnie nie okradła. Ale są dobre tylko do momentu, w którym mój ewentualny zysk jest większy niż strata ocenianej osoby, czyli w tym wypadku, przesadą byłoby na przykład zastrzelenie jej "na wszelki wypadek". Trochę to skomplikowane, ale jak nad tym trochę pomyśleć, to ma to moim zdaniem ręce i nogi.
Zawsze są cztery warianty. W dwóch się mylimy, w dwóch mamy rację. W dwóch coś zrobimy, w dwóch nie, czyli w moim przykładzie byłoby to mniej więcej tak.
a1. Cyganka chce nas okraść, my ją zabijamy. Nasz zysk jest stosunkowo niewielki do jej straty, ale tracimy też z powodu popełnienia przestępstwa, najprawdopodobniej trafiamy do więzienia.
a2. Cyganka nie chce nic nam zrobić, a my ją zabijamy. Nie zyskujemy nic, ona traci wszystko.
b1. Chce nas okraść, my nic nie robimy. Jej zysk jest wprost proporcjonalny do naszej straty.
b2. Nie chce nas okraść, my nic nie robimy. Zero zysków i strat dla żadnej ze stron.
Wynik? Rozważając tą sytuację możemy zauważyć, że w żaden sposób nie możemy osiągnąć zysku, podobnie jak cyganka, która w 3 przypadkach na 4 nic nie zyskuje, a w 2 traci wszystko. Ergo, zastrzelenie jej to zły pomysł.
Z kolei, jeżeli po prostu będziemy bardziej uważać, to jej bilans zysków is strat pozostanie bez zmian, podobnie jak nasz.
Rozpisałem się strasznie, i do tego nie na temat, do tego wygląda to wszystko jak schemat działania robota, ale wiele razy się przekonałem, że ta metoda naprawdę daje pozytywne efekty w życiu codziennym i kontaktach międzyludzkich. Zawsze staramy się wymyślić rozwiązanie, które w zależności od naszego charakteru, da nam lub drugiej osobie najwięcej opcji wygrywających. Jeśli pieprzę od rzeczy, to serdecznie przepraszam, ale o tej godzinie mój mózg nie funkcjonuje już zbyt dobrze :( .
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero napisał:
I co z tego? Choćby i wszyscy Żydzi z wyjątkiem jednego byli kłamcami, złodziejami i krętaczami, to i tak nie można powiedzieć, że "Żydzi to kłamcy, złodzieje i krętacze", bo będzie to oszczerstwo względem tego uczciwego.
Żyd, Polak, Niemiec, Francuz, Ekwadorczyk, wszyscy to ludzie, i zasługują na to, aby oceniać ich po ich własnych czynach, a nie grupy do której należą.

Po prostu wystarczy umówić się, że mówiąc o żydzie mówimy o tej gorszej części żydów, czyli o Jidach.

Zero napisał:

a1. Cyganka chce nas okraść, my ją zabijamy. Nasz zysk jest stosunkowo niewielki do jej straty, ale tracimy też z powodu popełnienia przestępstwa, najprawdopodobniej trafiamy do więzienia.
a2. Cyganka nie chce nic nam zrobić, a my ją zabijamy. Nie zyskujemy nic, ona traci wszystko.
b1. Chce nas okraść, my nic nie robimy. Jej zysk jest wprost proporcjonalny do naszej straty.
b2. Nie chce nas okraść, my nic nie robimy. Zero zysków i strat dla żadnej ze stron.

A Jiyd powie: Aj, aj coś mi tu nie pasuje. Ona wkłada rękę do mojej kieszeni, a gdzie tu moja zysk? Skoro ona chce mię okraść, to ja ją zaprowadzić przy pomocy znajomego policjanta, do sędziego, który jest u mnie zapożyczony, żeby jej dał wyrok, który będą do mojej kieszeni spłacać jeszcze jej dzieci. Aj waj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Słowian to Putin i carowie także byli Słowianami, podobnie jak żołnierze rosyjscy tłumiący polskie powstania, a jednak nie są wam solą w oku. Solą jest wam naród z którym nawet granic nie mamy.

Ogólnie co do panslawizmu, to budzimy się to nie jest wczesne średniowiecze za dużo jest wzajemnych sprzecznych interesów i sprzecznej historii między państwami słowiańskimi. Dokładnie tak jak napisał Zero każdy zasługuje na to by oceniać go po jego czynach. Mało macie w Polsce zawiści, chamstwa, obojętności na ludzką krzywdę itp ? po co wyszukiwać sobie dodatkowo problemy narodowościowe których nie ma ?


Konik Polny skłamał:
Cytat:

1). Holokaustu w czasie drugiej wojny światowej nie było. Żydzi sami stworzyli holokaust, grając w ten sposób na uczuciach ludzkich i mieli rację, bo wszyscy ich żałują.
Prawdziwym przykładem był pan Bartoszewski, który z wyglądu dostał się do obozu w Oświęcimiu jako Żyd, z którego został zwolniony, bo przez pomyłkę nie został obrzezany. Rabinowi omsknął się skalpel!


To dziwne bo w trakcie procesu Norymberskiego linia obrony zbrodniarzy nie polegała na zaprzeczaniu zbrodni... Wręcz przeciwnie ci ludzie ją potwierdzali.

A tak w ogolę to nie polecam głosić takich pierdół publicznie nazywa się to kłamstwem oświęcimskim z tego co pamiętam.


Przykłady do czego może prowadzić chora nienawiść rasowa.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Chciałbym w to wierzyć , jednak media robią swoje. Zobacz Teodoryk jak pompowane jest Wałęsowe bolenie kolana i kręgosłupa.
W kilka chwil można ustawić społeczeństwa przeciw sobie.
A czy rzeczywiście nie ma konfliktu ?
Oficjalnie nie, ale pod stołem żrą sie o wpływy, kasę i władzę.

http://prawica.net/node/9287

Cytat:
Prezydent Izraela: "wykupujemy Manhatan, Polskę i Węgry"




Tak jak mówisz. Wyzysk rodzi nienawiść, bunt, agresję. Wracamy wiec do starej śpiewki - system. I to podstawa, podłoże wszelkiego zła. Pieniądze, władza...
pzdr.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, czyli kapitalizm, mają kasę więc wykupują. ja zaś zauważyłem że polski majątek został rozprzedany zachodnim korporacją, ale w kapitalizmie to jest najbardziej dozwolone masz kasę kupujesz. ja akurat jestem zarówno przeciwko rasizmowi jak i przeciwko kapitalizmowi, jak widać te dwie idę się nakręcają i nakręcają także nienawiść rasową, bo "tamten wykupuje nasze państwo" , tylko jak Polacy sami siebie wyzyskują to nic się nie dzieje ? To nie jest wina narodu tylko systemu nie ważne kto wykupuje by wyzyskiwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby wykupił i rozbudowywał, unowocześniał polski przemysł, czy jakąkolwiek inną gałąź naszej do niedawna gospodarki, pewnie wszyscy bylibyśmy zadowoleni. Jednak doprowadzenie do ruiny, dewastacja i rozkradanie mienia - raczej do legalnych transakcji handlowych nie należy. Co innego kupić, a co innego ukraść, wyłudzić. nie sądzisz? Kogo więc bronisz? Confused
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślec podobnie jak ty, ale ja widzę to w szerszym kontekście celowego doprowadzenia do ruiny dla własnego zysku. Nie bronię tego... bronię jednej z nacji która jest niesłusznie oskarżana o monopol w takim działaniu, podczas gdy tego typu działanie dla gnojenia innych ludzi dla zysku można znaleźć w każdej nacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślec podobnie jak ty, ale ja widzę to w szerszym kontekście celowego doprowadzenia do ruiny dla własnego zysku. Nie bronię tego... bronię jednej z nacji która jest niesłusznie oskarżana o monopol w takim działaniu, podczas gdy tego typu działanie dla gnojenia innych ludzi dla zysku można znaleźć w każdej nacji. takim przykładem była także III rzesza która niszczyła inne narody dla swojego egoistycznego zysku, i dlatego trzeba się bronić przed nawrotami faszyzmu i nazizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro największe na świecie majątki i korporacje są w rękach syjonistów, zaś ci załatwiają interesy pomijając dobra i kultury narodów których kosztem dokonują swoich rozgrywek, to z jakiej racji miałbym kierować jakiekolwiek pretensje do innych nacji? Mówiąc o żydach, mowa rzecz jasna o tych talmudycznych szujach, nie zaś o bidnym Icku prowadzącym mały sklepik (on dla nich się nie liczy, podobnie jak żydowska biedota podczas II wojny światowej, która posłużyła jako towar za który teraz domagają się kasy tytułem odszkodowań holokaustycznych). Ci bogacze wstydzą się swoich biednych współplemieńców, jednak nie zrywają z nimi medialnej więzi pozornego braterstwa. Przecież mogą się przydać w przyszłości. Wystarczy więc spowodować nastroje antysemickie i poświęcić partię towaru w postaci kilkuset szeregowych Icków - jako obiektu agresji, co w konsekwencji będzie skutkować kolejnym "przepraszam", czyli podłożeniem się do odpowiedzialności (czytaj - odszkodowania). To jest dopiero interes. Zarabiać na czymś czego się nie chce. Często kilka razy na tym samym poległym osobniku...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Teodoryk, ,aro_klb i reszta hmm.. "Polaków" a nie lepiej jak pogadacie sobie na temat bezczelnych Gojów po wyjściu z synagogi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@ Teodoryk, ,aro_klb i reszta hmm.. "Polaków" a nie lepiej jak pogadacie sobie na temat bezczelnych Gojów po wyjściu z synagogi ?



Czy i ty jesteś kolejnym oszołomem wszędzie widzącym żydów, w każdej wypowiedzi która nie zgadza się z twoim poglądem odnajdujesz "ich"? Laughing, współczuje . No cóż niektórzy wszędzie widzą "ich", inni "żydów", jeszcze inni "masonów" to taka przypadłość, można Ci jej tylko współczuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Teodoryk
Wszędzie hmm...? No wszędzie nie,o 5.30 rano pociągami tramwajami, autobusami i starymi autami jadą do ROBOTY Polacy. Są ich miliony i zapieprzają za 1400zł na łapę .
Żydów widzę tam gdzie są .Czyli w polityce, w mediach w zarządach spółek itd... . Ty i tobie podobni " możecie mi ubliżać, nazywając mnie oszołomem ,moherowym beretem czy jak tam chcesz .Przyzwyczaiłem się bo to przecież w dyskusji z wami norma. Nie zmieni to faktu ,że od tysięcy lat wszystkie narody które miały z wami styczność was nienawidzą.A jeśli twierdzisz ,że żydów w Polsce nie ma i np TVN, GW to czysto rdzenne media polskie
to się kompromitujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kanalie 1
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile