W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak to jest?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1857
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 22 Lip '10   Temat postu: Jak to jest? Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem jak to jest?

Tutaj, na forum wbijamy, wielu z nas się kłóci, sprzecza, wali sobie po forumowym pysku. I to jest ok, ale w tzw realu nie mamy takiej siły przebicia, bo to co dzieje się w sejmach, tv nie ma zbyt wiele z dyskusją wspólnego.

Dlaczego ludzie są często dupkami mimo tego, że tak naprawdę nie znaczą nic w "hierarchii"(pomijam tych, którzy się sprzedają i są wysoko, to garstka).

Dlaczego ludzie, mimo tego że ich to wkurwia, zapierdalają 8h do roboty tylko po to, żeby mieć na żarcie, które pozwala im mieć siłę na zapierdalanie kolejny dzień?

Czy życie faktycznie do niczego nie prowadzi? A jeśli prowadzi, to do czego?
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko opiera się na strachu. Prawdziwe zmiany wymagają od nas poświęcenia. Poświęcenia, czasu, pieniędzy , a nawet zdrowia ( co za tym idzie i życia). Trzeba też coś sobą reprezentować, jakaś charyzma. Do tego jeszcze trzeba się zorganizować, gdyż samemu to wiecie co można. A żeby się zorganizowac trzeba komuś zaufać. A z zaufaniem do ludzi to u nas kiepsko.
Wielu czeka na coś, jedni na lidera za którym mogliby pójść, inni na odpowiedni moment, a większość czeka na lepsze jutro, pokładając nadzieję w Bogu, demokratycznych wyborach itp.

Jaka kolwiek opozycja ( zorganizowana) do władzy/elit rządzących nie istnieje. Zatem jakieś głębsze reformy są nie możliwe. Tak naprawde to wszyscy czekamy na kolejny ruch z ICH strony , np tak jak my na tym forum czekamy kiedy USA zaatakuje Iran, żebyśmy mogli sobię trochę popierdolić i wylać trochę jadu na USIzrael.
Napisałbym coś więcej, ale mam robotę do zrobienia Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie

Wkurwia mnie to że czekamy, a potem rozmawiamy o tym co się stało. Ja wiem, że zapobieganie jest trudne, o ile nie niemożliwe, ale rozmowa o przeszłości niewiele nam daje.

To coś w stylu "Panie i Panowie, rozjebali Irak, wiedzieliśmy, dzisiaj wszczepili mi czipa, wiedziałem, że tak będzie"
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glopez napisał:
wiedziałem, że tak będzie

musiało coś być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zycie samo w sobie nigdzie nie prowadzi, ono po prostu jest. To człowiek bawiący sie w sterownika decyduje jaki kurs obrac, czy bladzic w kolko czy wyruszyc na rozpietosci oceanow. To gdzie zakotwiczy jest wylacznie zalezne od jego sily, rozumu i zdrowego zdeterminowanego ducha x))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusty napisał:
Glopez napisał:
wiedziałem, że tak będzie

musiało coś być.



wiesz i jesteś jeszcze bardziej sfrustrowany, czujesz się w pewien sposób osaczony, i na dodatek wszyscy wmawiają ci, że nie masz racji.
I w tym momencie, okazuje się, że chuja wiesz. Walczysz z NIMI ( tak ci się wydaje), a nie wiesz, że pierwszą bitwę musisz stoczyc na swoim podwórku. Bitwę o siebie. Tak, żeby nie oszalec Smile
Kiedy wygrasz tę bitwę, możesz śmiało się poświęcic i znajdą się tacy którzy cię nie będą uważali za wariata.
Wygrałeś tak naprawdę najważniejszą bitwę. I nie jest ważne czy później przegrasz, czy wygrasz, jesteś wygrany, jesteś Królem Życia Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawałek o co niektórych z tego forum Wink





... jeden koniec drogi wszystkim
Pytanie jak nas zapamiętają?

Każdy może stac się nieśmiertelny Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 22 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
kawałek o co niektórych z tego forum Wink
Heh, tak się składa, że właśnie album z którego ten kawałek pochodzi bardzo często ostatnio mi przychodził do głowy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak to jest?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile