W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rewizja rzeczywistości  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1078
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 28 Kwi '08   Temat postu: Rewizja rzeczywistości Odpowiedz z cytatem

O tym nikt nie mówi

Oryginalny artykuł:
http://marinho.atspace.com/rewizja.html

11 września początkiem nowego porządku świata według syjonistów

Marcin Stefański

Rewizja rzeczywistości

Przyszłość ludzkości maluje się w czarnych barwach. Od ośmiu lat plan wprowadzania "nowego światowego porządku" realizowany jest już praktycznie jawnie. W 2004 roku wszczepiono pierwsze chipy podskórne [1], które mają być kluczowym elementem planu zniewolenia świata przez syjonistów. Wojny z Afganistanem i Irakiem (w kolejce czeka Iran) wywołano nie po to, by w czasach słabnącego dolara utrzymać go jako walutę wymienialną za ropę, ale by rozpocząć podbój świata i eksterminować większość mieszkańców planety [2]. Na oczach tysięcy ludzi i miliardów telewidzów, zamieniono w pył dwa wieżowce World Trade Center za pomocą wojskowych ładunków wybuchowych. Mieszkańcy Waszyngtonu mogli podziwiać super tajną operację wojskową. Pentagon został trafiony rakietą.


Dziura wylotowa w Pentagonie jest zadziwiająco symetryczna, pomimo iż kadłub samolotu nie mógł przetrwać takiego toru lotu.

Nieporozumienie
11 września 2001 roku jako piętnastoletni chłopiec nie rozumiałem, co dzieje się na ekranie telewizora. Kłęby dymu unoszące się nad Nowym Jorkiem nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Zdumiony byłem szybkim wskazaniem winowajców. Nie widziałem upadających wież. Kilka dni później, po obejrzeniu reportażu Mariusza Max Kolonki w TVP, zdziwienie wzbudził we mnie fakt, iż saudyjscy terroryści uczyli się pilotażu na tzw. awionetkach.
Opierając się jedynie na oficjalnych mediach, aż do 2007 roku byłem pewien, że czwarty samolot, który rozbił się koło miejscowości Shanksville został zestrzelony przez amerykańskie myśliwce. Na usprawiedliwienie dodam jedynie, że według Donalda Rumsfleda, to terroryści zestrzelili nieszczęsnego boeinga nad Pensylwanią [3]. W tym samym roku dowiedziałem się również o tym, iż 11 września w Nowym Jorku upadły nie dwa, lecz trzy budynki. Na podstawie przewidywań strażaków, godzinę przed kolapsem WTC7, w telewizji CNN poinformowano, iż budynek "już upadł lub upada" [4]. Dwadzieścia minut przed rzeczywistym zniszczeniem WTC7, reporterka kanału BBC powiedziała, iż owa budowla już się zawaliła, pomimo, że za jej plecami ukazana była panorama miasta, która pokazywała coś zupełnie odwrotnego.
Nowojorscy strażacy szybko wyciągnęli wnioski i zrozumieli, że jeżeli zniszczeniu uległy dwa budynki, to samo może wydarzyć się z kolejnym. Teren wokół WTC7 ewakuowano. Niektórzy mówili, że budynek WTC7 "eksploduje".

Prawda jest odległa
W poprzednim roku obejrzałem fragment przemówienia prezydenta Iranu Mahmuda Ahmedineżada, który twierdził, iż to członkowie rządu USA zorganizowali zamachy 9/11. Internetowa wyszukiwarka nakierowała mnie na szereg filmów dokumentalnych, których treść była wstrząsająca. Wtedy tak naprawdę po raz pierwszy zobaczyłem rozpadające się wieże i zrozumiałem jak wielki fenomen stanowi ten proces. Zostałem zasypany lawiną nieścisłości i „dowodów” na to, iż to nie Osama Bin Laden, lecz członkowie tajnej organizacji Nowego Porządku, której przedstawicielem w rządzie Stanów Zjednoczonych jest prezydent George W. Bush, zorganizowali zamachy 9/11 jako pretekst do rozpoczęcia wojen i wprowadzenia ograniczeń praw człowieka. Główne dowody na tę teorię to zniszczenie trzech budynków kompleksu WTC za pomocą ładunków wybuchowych i wystrzelenie rakiety w Pentagon przez rząd USA. Te argumenty pochodzą z dziwnych wniosków: Jeżeli nie ma zdjęć samolotu i jego większych fragmentów, to na pewno była to rakieta, zapewne typu tomahawk.


Namiot pod którym wynoszono zniszczone części rakiety.

W początkowej chwili upadku poszycie wież zapada się do środka, najprawdopodobniej w wyniku rozciągania się podłogosufitu ulegającemu procesowi rozszerzalności cieplnej [5], więc nie może być żadnej mowy o eksplozji. Na filmach wideo pokazujących upadek wież WTC oprócz tych wgięć można zaobserwować, iż kolaps przebiega nierównomiernie, co przeczy obiegowej opinii panującej wśród fundamentalistów "Inside Job". Utrzymują oni, że oficjalna wersja mówi o tzw. teorii pancake, czyli zgniatania pietra o piętro aż do samej podstawy, co miałyby symulować ładunki wybuchowe. Jednak na nic zda się moja własna próba interpretacji. Jak wiele innych nie jest podparta naukowymi obliczeniami.
W zagorzałej dyskusji, która toczy się na całym świecie, nie spotkałem się z rzeczową argumentacją. Nie widziałem jeszcze, by któryś z badaczy amatorów wysilił się, by opracować i podać dokładne właściwości fizyczne i zachowanie określonych materiałów w danych warunkach. Wątpię abym w najbliższej przyszłości ujrzał coś takiego.


Oto co pozostało po stalowej konstrukcji WTC

Presja rzeczywistości
Zabójstwo Kennedyego i Lądowanie Apollo 11 na Księżycu, to dwie teorie konspiracyjne z pozoru opierające się na podobnych mechanizmach. Ciężko laikowi odróżnić te sprawy, pomimo, że pomiędzy ich argumentacją jest ogromna różnica. Analogicznie można odnieść to dwóch spojrzeń na wydarzenia 11 września. Dyskusja na temat hologramów i ładunków wybuchowych przyćmiewa prawdziwe nieścisłości związane z zamachami. Wątpliwości zostały przedstawione przez Raya Novosielskiego w filmie "11. września. Walka o prawdę" [6] (Bez wyciągania wniosków i próby zmylenia widza).W wyniku awantury o rakietę w pentagonie nikt już dzisiaj nie rozmawia o wrześniowych wypowiedziach członków administracji USA. Zaraz po zamachach, Bush twierdził, iż nikt nie spodziewał się terrorystów na terenie USA, podczas gdy jakiś czas wcześniej otrzymał od FBI notatkę, w której ostrzegano o planach al-kaidy. Prezydent Bush nie chciał zeznawać przed komsiją bez wiceprezydenta Cheneya, nie zgodził się również na obecność kamer. Argumentacji do ataku na Irak dziś już sobie nie przypominamy. Najistotniejszy aspekt, czyli żródło finansowania terrorystów, zostało pominięte. Oczywiście nie jest to absolutnie żaden dowód na to, że USA zaplanowało ataki 9/11. Śledztwo nie dało wystarczających odpowiedzi, dlatego też pojawiły się teorie konspiracyjne.
Nikt nie może twierdzić, iż zna Prawdę.
Nie można narzucać Prawdy bez rzeczowej argumentacji, na podstawie własnych wyobrażeń i wiary.
Prawda istnieje, ale wydaje sie niemożliwa do odkrycia.


Obozy koncentracyjne w USA czekają na pierwsze przyjęcia?

1. Gazeta Wyborcza http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,68367,3166309.html
2. Alex Jones - EndGame ( Film Dokumentalny) USA
3. Wystąpienie Donalda Rumsfleda podczas wizyty w Iraku http://www.youtube.com/watch?v=vcR2MGzmn3o
4. CNN, 11 września godzina 16.10, Aaron Brown http://www.youtube.com/watch?v=N1LetB0z8_o
5. "rozszerzalność cieplna, dylatacja cieplna, fiz. zmiana rozmiarów ciała podczas ogrzewania; jest wynikiem wzrostu energii ruchu jego cząsteczek, prowadzącego do zwiększenia średnich odległości między nimi; ilościowo rozszerzalność cieplną ciał charakteryzuje współczynnik rozszerzalności objętościowej α, określający względny przyrost objętości ciała po jego ogrzaniu o 1 K." Encyklopedia PWN
6. 11 września. Walka o prawdę, 9/11 Press For Truth, film dokumentalny, USA, 2006, 53 min., reżyseria: Ray Nowosielski
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 28 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry artykuł, ale mam nadzieję rozpowszechniasz to na innych stronach . Bo tutaj to już było po wielokroć Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe spojrzenie na 11 września i skutki tego wydarzenia. Tyle od mojej osoby arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:34, 28 Maj '08   Temat postu: Re: Rewizja rzeczywistości Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
W 2004 roku wszczepiono pierwsze chipy podskórne [1], które mają być kluczowym elementem planu zniewolenia świata przez syjonistów
A niby taki wszczepiony chip podskórny co miałby za zadanie - marinho? Jeśli tylko lokalizację, to marnota takiego rozwiązania. Bo mi się wydaje, że chyba wszyscy mamy takie chipy i jesteśmy popodłączani do tych, którzy nami władają i są niewidzialni i mogą nas tymi chipami archiwizować, np co do zasobów pamięciowych. Śmię nawet rzucić hipotezę, że takie chipy możemy mieć jako konstrukcyjne wyposażenie od zarania jako ludzie. Niewidzialne chipy i nie do wykrycia, bo z materii niesprzężonej z naszą. Powiedzmy np. że z tzw ciemnej materii. Chip współdziałałby z naszym podczaszkowym oprogramowaniem mózgowym na zasadzie tylko sprzężenia informatycznego. Nadawanie zaś tego chipa byłoby już nie na naszych materialnych falach elektromagnetycznych, na sieć już całego systemu odbiorczego oplotującego ziemię.
Bo niby modlitwa ludzka prowadzona samą myślą jak miałaby być posłana do centrali? Jeszcze nikt nie zarejestrował emisji z czaszki gdy ktoś się modli. Jasne, że chipoteza jest do utrącenia dla tych co gustują w ewolucji jako źródło pochodzenia człowieka. Jednak dla tych co utwierdzeni są w stworzenie człowieka przez inteligencję, hipoteza może być postawiona. Więc wspomniane chipy byłyby tylko dziecinną zabawką co do tych już funkcjonujących od zarania ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Zaraz po zamachach, Bush twierdził, iż nikt nie spodziewał się terrorystów na terenie USA, podczas gdy jakiś czas wcześniej otrzymał od FBI notatkę, w której ostrzegano o planach al-kaidy.


Informacji podtrzymujących mit zagrożenia ze strony terrorystów użyciem samolotów do ataku dostarczyły też wywiady państw NATO. Wydaje mi się, że jest to wersja dla naiwnych. Ma tylko potwierdzać wysuniętą natychmiast po ataku teorię o udziale Al Kaidy. Nie wiadomo, jakimi kanałami informacja o notatce FBI dostała się do obiegu publicznego, w każdym razie wygląda to na przeciek kontrolowany, mimo że stanowi oskarżenie Busha i osób odpowiedzialnych za służby specjalne. Ale to może być tylko takie celowe dorabianie wiarygodności tej dezinformacji, natomiast głównym celem było podtrzymanie mitu Al Kaidy i stworzenia pretekstu do tzw. wojny z terroryzmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj można każdego zlokalizować, wystarczy użyć komórki, karty kredytowej lub wejść na internet... nie mówiąc o monitoringu ulicznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale monitorowanie myśli ludzkich Voltar, jest raczej zbyt odległe, aby tę umiejętność posiedli dzisiaj ludzie. Niemniej jednak coś takiego może się odbywać. Dla władzy tej najwyższej jest to narzędzie, które może być użyte w celu zteroryzowania, lub pokierowania. Niby zrzymamy się mówiąc o czymś takim, a w zasadzie modlimy się uważając, że jest to odbierane w centrali u "Nadzorców"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
Ale monitorowanie myśli ludzkich Voltar, jest raczej zbyt odległe, aby tę umiejętność posiedli dzisiaj ludzie.


Nasz umysł, to ostatni bastion wolności, któremu wydali wojnę dawno temu. Jeśli zdołają zdobyć naszą "świątynię" swobodnego myślenia, to koniec gry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RFID to rodzaj metki - dokładnie takiej jaką sie wiesza/wszywa w towary.
Przesuwa się czytnik i już wiadomo z kim/czym mamy do czynienia.

Chodząc z taka metką będzie wiadomo gdzie i ile czasu byleś co kupiłeś, ile masz na koncie, na co chorowałeś - będziesz nagi i bezbronny.

I o to chodzi!
Jeżeli zaczniesz się stawiać to sie usunie chip z bazy danych - nie istniejesz!
Gorzej niż bez dowodu dziś. Pełna kontrola ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
RFID to rodzaj metki - ...Chodząc z taka metką będzie wiadomo gdzie i ile czasu byleś co kupiłeś, ile masz na koncie, na co chorowałeś - będziesz nagi i bezbronny.

I o to chodzi!
Jeżeli zaczniesz się stawiać to sie usunie chip z bazy danych - nie istniejesz!
Gorzej niż bez dowodu dziś. Pełna kontrola ! Very Happy
Nasze mózgi zmodemowane z centralą u Nadzorców to już działające takie metki i to od zarania ludzkości. My ludzie jedynie neudolnie powielamy rozwiązania już istniejące. Przed Wszechmocnym i jego ekipą nie schowasz się nigdzie. Też może eliminować kogo chce z bazy danych. Nazywa się to śmierć na wieki. Brak np udostepnienia możliwości zmartwychwstania. W te sprawy wiele ludzi wierzy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin zastanów się nad sensem artykułu...
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rewizja rzeczywistości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile