W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Po co  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 685
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
h5n1




Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, załóżmy, że rząd usa sam rozwala sobie pentagon?

pytanie: po co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO,ropa,władza,pieniądze,chipy,kontrola.Natura człowieka jest taka iż jak dostaniesz palec to chcesz cała reke. W naszej naturze leży rządza władzy i pieniędzy.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11-9 to tzw. "operacja false flag". W skrócie: przebierancy dokonują zamachów w cudzym imieniu. Po co? By zaatakowany zrobił za nich robotę, np. poprowadził wojnę. Rząd skrycie zabija własnych obywateli i oficjalnie zwala winę na inne państwo, ktorego normalnie nie mógłby zaatakować, bo obywtaele nie zgodziliby się na wojnę. Albo inaczej: kraj X w tajemnicy atakuje kraj Y udając siły kraju Z. W odpwoiedzi X atakuje Z. Czasem rząd kraju Y działa w tajnym porozumeiniu z krajem X. Tak jest w przpadku USA i Izraela. Dawne, wykryte i udowodnione operacje. "lavon affair 1954" i "uss liberty 1967".


Cytat:
"Oczywiście, zwykli ludzie nie chcą wojny, ale w końcu to przywódcy kraju określają politykę i zawsze łatwo jest pociągnąć za sobą ludzi, niezależnie, czy jest to demokracja, faszystowska dyktatura, parlament czy dyktatura komunistyczna. Mając głos czy go nie mając, ludzie zawsze mogą być podporządkowani przywódcom. To łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to powtarzać ludziom w kółko, że są atakowani, oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. To działa w każdym kraju."


Hermann Göring na procesie norymberskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriot Act?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h5n1 napisał:
dobra, załóżmy, że rząd usa sam rozwala sobie pentagon?

pytanie: po co?


po co to robi za pomocą awionetki a tłumaczy że był to boeing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
h5n1 napisał:
dobra, załóżmy, że rząd usa sam rozwala sobie pentagon?

pytanie: po co?


po co to robi za pomocą awionetki a tłumaczy że był to boeing


Scenariusz był taki że "brudasy" porywają cywilne samoloty i walą nimi w symbole USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



10 września 2001 dzień przed atakami Donald Rumsfeld ogłosił, że Pentagon "ma problem" z doszukaniem się 25% swoich wydatków - ok. 2.3 biliona dolarów (wg nazewnictwa US 2.3 triliona - 12 zer).
To ponad 8 000$ na głowę każdego mieszkańca USA!
Ile to jest $2 300 000 000 000 $ ?!
Kurs z 10 września 2001 1,00USD=4,010PLN
to daje
9 223 000 000 000 zł

Na dzień dzisiejszy Polska jest tak zadłużona, że by spłacić ten dług każdy Polak, mały czy duży, chłopiec czy dziewczyna musieli by zapłacić po 58 000 zł. Przyjmując, że jest nas "Polactwa" 38 518 241 szt x 58 000 zł = 2 234 057 978 000 zł. Za tyle co "zgubił" Pentagon można by spłacić nasz dług 4,13 razy.

Czy Pentagon kiedykolwiek odnajdzie te pieniądze? Obawiam się, że nie.

11 września 2001 roku wg oficjalnej wersji samolot sterowany przez terrorystę, który najwyraźniej niechcąc zranić nikogo ważnego wykonuje niemożliwą ewolucję po czym uderza w REMONTOWANE skrzydło Pentagonu gdzie znajdują się jedynie robotnicy i...komputery na których między innymi przechowywane są informacje które mogły by pomóc w odszukaniu zgubionych 2.3 biliona dolarów.

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko komputery ale również kilkunastu księgowych i audytorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h5n1 napisał:
dobra, załóżmy, że rząd usa sam rozwala sobie pentagon?

pytanie: po co?


Chłopczyku/dziewczynko dam Ci dobra rade.
Poczytaj troche moich postów bo zadawałem oniegdaj podobne pytania.
szukaj-->autor"gnosis"

Nie zaśmiecaj forum tylko poczytaj wcześniejsze dyskusje w tym moje.
I mysl potem spij jedz znów myśl i kiedy juz bedziesz chciał zadac pytanie w stylu "po co" obejrzyj WT7 , obejrzyj Pentagon zobacz co to za część była , policz ile było dziur i gdzie "znaleziono " silniki i za miesiąc powiemy "witaj w klubie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może przetłumaczony przez KFI Terror Storm tu wrzućmy. Smile

http://video.google.com/videoplay?docid=330945914471163504

gnosis napisał:

Chłopczyku/dziewczynko dam Ci dobra rade.
Poczytaj troche moich postów bo zadawałem oniegdaj podobne pytania.
szukaj-->autor"gnosis"


Ja się długo opierałem przed obejrzeniem "Loose Change". Czułem, że te zamachy zostały nadużyte, ale przez myśl mi nie przeszło, że jest tak źle. No i szok. A potem już ruszyła lawina. Goolanie, ogladanie filmów, zrozumienie motywów. Im dłużej człowiek sie tym interesuje, tym wieksza szansa na przychylenie się do teorii spiskowych. Wątpliwości dotyczą tylko szczegółów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@frasobliwy

Zgadzam sie .U mnie inaczej.

11/9 powiedziałem komus z rodziny " kurcze po co te budynki wysadzili".

Myślałem ,że groziły zawaleniem albo coś.
Potem sie tym nie interesowałem.
A potem pare filmów i zawitałem tu.
I tak myśle ,że niechciałem uznać że jest az tak zle.

Zreszta mam złe doswiadczenia z innym "gałęziami" np medycyna, przemysł farmakologiczny , przemysł spożywczy itp.


Nie zgadzam sie tylko ,że "przychyliłem sie do teorii spiskowych"

Nie ma spisków.Są fakty i jest prawda i kłamstwo.

ps.fajny ten kawałek juz zasysam:)
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
h5n1 napisał:
dobra, załóżmy, że rząd usa sam rozwala sobie pentagon?

pytanie: po co?

Nie wiem.. Spytaj się takich forumowiczów jak : frasobliwy, ocochodzi, fredekzgredek.. To genialni ludzie, mający wiedzę o rzeczach nierzeczywistych w rzeczywistej rzeczywistości.. Ale wiesz.. Wg mnie po to, aby obudzić w ludziach strach przed III wojną światową.. Razz Razz Razz Razz


Jeżeli twoje wszystkie posty wnoszą do dyskusji tyle co ten to można śmiało powiedzieć że jesteś trollem.
Czemu ma służyć ten filmik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:

Jeżeli twoje wszystkie posty wnoszą do dyskusji tyle co ten to można śmiało powiedzieć że jesteś trollem.
Czemu ma służyć ten filmik?


oj ludzie - troche tolerancji w dyskusji: jak komuś nie podobają się wstawki XTC to niech ich nie czyta albo na nie nie reaguje. a filmik śmieszny - dla mnie najwiekszy wklad XTC do dyskusji od tysiacleci Razz



frasobliwy napisał:
Ja się długo opierałem przed obejrzeniem "Loose Change". Czułem, że te zamachy zostały nadużyte, ale przez myśl mi nie przeszło, że jest tak źle. No i szok. A potem już ruszyła lawina. Goolanie, ogladanie filmów, zrozumienie motywów. Im dłużej człowiek sie tym interesuje, tym wieksza szansa na przychylenie się do teorii spiskowych. Wątpliwości dotyczą tylko szczegółów.


generalnie jest tak, że pełna wiedza na jakiś temat wystarczy, żeby każdy przy zdrowym rozsądku mógł sobie wyrobić zdanie na dany temat. problem tylko w tym, że "pełna wiedza" to dziś towar deficytowy. w przypadku 11.09 pytanie pozostaje już tylko jedno: co wspólnego ma z tym DJ Dangermouse? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h5n1 zadał pytanie w tym wątku, dostał odpowiedzi, ale nie podjął dyskusji. Zamiast tego powtarza swoje wątpliwości w temacie związanym z technicznymi aspektami pentagonu

Napisal tam:
Cytat:

ghostface napisał:
bylo by oczywiste ze chodzilo o biora CIA itd


czyli uważasz, że zabicie paru tysięcy ludzi, rozwalenie amerykańskiego symbolu, milionowe straty to po prostu taka zmyłka? co Twoim zdaniem mogłobyć w tym budynku, żeby opłacało się robić coś takiego, zamiast po prostu zniszczyć to coś w jakiś bardziej konwencjonalny sposób?


h5n1, ak sobie wyobrażasz wojnę napastniczą w Iraku, Afganistanie (a w planach była Syria i Iran) bez odpowiedniego urobienia opinii publicznej? Jak sobie wyobrażasz ostentacyjne wspieranie bandytyzmu Izraela?

Trzeba było trochę postraszyć opinie publiczną, inaczej kupa.

Wyobraź sobie, że nie ma 11-9, 7-7 i Madrytu. W jaki sposób przekonać ludzi, że muzułmanie szykują dzihad? Pokazywać budki z kebabem?

A tak jest pieknie. Część opinii publicznej świecie wierzy, że np. zapędzeni do obozów uchodżców Palestynczycy planują dzihad, że Afganistan przebił się przez obronę NORADu, a Iran gdy bedzie dysponowął bronią atomową, to natychmiast dokona samobójczego ataku na "świat".

Czemu?

Bo jak "pokazał" 11 września muzułmanie są niezrównoważeni i żadni krwi niewiernych. Normalnie pogróżki pod adresem Iranu zahaczałyby o jawną bezczelność, a tak można wmówić, że ci porywający samoloty i ci w Iranie to to samo islamofaszystowskie gówno.

W Iraku wymordowano ok. miliona ludzi, a standard życia pozostałych znacznie się obniżyl od czasów rzadow Saddama Husajna. I znów. Krązy bajeczka o tym jak to bydło tłucze sie miedzy sobą, ale nawet BBC raz podało jak to brytyjscy przebierancy w stroju Arabów atakowali iracką policję.


milionowe straty to po prostu taka zmyłka? - ty się najpierw dokształć. L.Siverstein obłowił się na odszkodowaniu za WTC, ktore przynosiły straty i były do remontu.rozbiorki ze wzgledu na azbest. Masa prywatnych firm utuczyła się na wojnie z Irakiem, a Izrael z bandyty stał się "przedmurzem" naszej cywilziacji zmagającej się hordami dzihadystów.

Zadaj sobie raczej pytanie jaki cel mieli muzułmanscy ekstremiści w sprowadzeniu na swoje ziemie armii okupacyjnych. Bo to akurat się nie trzyma kupy. Straciło USA, stracili muzułmanie, ale zyskaly firmy zbrojeniowe, firmy naftowe i syjoniści. Nie patrz jak dziecko na kraje jako monolity, bo w ten sposob nigdy nie zrozumiesz polityki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Po co
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile