W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Królestwo Spokoju - Podróż do domu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 13674
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 01 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO POLSKIE — LEHII (2020.01.31) - ...aby tak jak My stanowili jedno.

Cytat:
Wszystko bowiem moje jest Twoje, a Twoje jest moje, i w nich zostałem otoczony chwałą. Już nie jestem na świecie, ale oni są jeszcze na świecie, a Ja idę do Ciebie. Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno.

DRUGIE CZYTANIE na 26 stycznia A.D.2020
Jedność chrześcijan

Czytanie z Pierwszego Listu Świętego Pawła Apostoła do Koryntian (1,10-13.17)

Upominam was, bracia, w imię Pana naszego, Jezusa Chrystusa, abyście żyli w zgodzie i by nie było wśród was rozłamów; abyście byli jednego ducha i jednej myśli.
Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Chloe, że zdarzają się między wami spory. Myślę o tym, co każdy z was mówi: «Ja jestem od Pawła, a ja od Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa». Czyż Chrystus jest podzielony? Czyż Paweł został za was ukrzyżowany? Czyż w imię Pawła zostaliście ochrzczeni?
Nie posłał mnie Chrystus, abym chrzcił, lecz abym głosił Ewangelię, i to nie w mądrości słowa, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża.

Oto słowo Boże.


AKLAMACJA PRZED EWANGELIĄ na 26 stycznia A.D.2020 (Por. Mt 4, 23)

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

Jezus głosił Ewangelię o królestwie
i leczył wszelkie choroby wśród ludu.

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.


EWANGELIA DNIA 31 stycznia A.D.2020
Rozwój królestwa Bożego

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (4, 26-34)

Jezus mówił do tłumów:
"Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię. Czy śpi, czy czuwa, we dnie i w nocy, nasienie kiełkuje i rośnie, sam nie wie jak. Ziemia sama z siebie wydaje plon, najpierw źdźbło, potem kłos, a potem pełne ziarno w kłosie. Gdy zaś plon dojrzeje, zaraz zapuszcza sierp, bo pora już na żniwo".
Mówił jeszcze: "Z czym porównamy królestwo Boże lub w jakiej przypowieści je przedstawimy? Jest ono jak ziarnko gorczycy; gdy się je wsiewa w ziemię, jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje się większe od innych jarzyn; wypuszcza wielkie gałęzie, tak że ptaki podniebne gnieżdżą się w jego cieniu".
W wielu takich przypowieściach głosił im naukę, o ile mogli ją rozumieć. A bez przypowieści nie przemawiał do nich. Osobno zaś objaśniał wszystko swoim uczniom.


EWANGELIA z 29 stycznia A.D.2020
Przypowieść o siewcy

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (4, 1-20)

Jezus znowu zaczął nauczać nad jeziorem i bardzo wielki tłum ludzi zebrał się przy Nim. Dlatego wszedł do łodzi i usiadł w niej, na jeziorze, a cały tłum stał na brzegu jeziora. Nauczał ich wiele w przypowieściach i mówił im w swojej nauce:
"Słuchajcie: Oto siewca wyszedł siać. A gdy siał, jedno ziarno padło na drogę; i przyleciały ptaki, i wydziobały je. Inne padło na grunt skalisty, gdzie nie miało wiele ziemi, i wnet wzeszło, bo nie było głęboko w glebie. Lecz po wschodzie słońca przypaliło się i uschło, bo nie miało korzenia. Inne padło między ciernie, a ciernie wybujały i zagłuszyły je, tak że nie wydało owocu. Inne wreszcie padły na ziemię żyzną i wydawały plon, wschodząc i rosnąc; a przynosiły plon trzydziestokrotny, sześćdziesięciokrotny i stokrotny". I dodał: "Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!"
A gdy był sam, pytali Go ci, którzy przy Nim byli, razem z Dwunastoma, o przypowieść. On im odrzekł: "Wam dana jest tajemnica królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach, aby „patrzyli uważnie, a nie widzieli, słuchali uważnie, a nie rozumieli, żeby się nie nawrócili i nie była im odpuszczona wina”".
I mówił im: "Nie rozumiecie tej przypowieści? Jakże więc zrozumiecie inne przypowieści?
Siewca sieje słowo. A oto są ci, którzy są na drodze: u nich sieje się słowo, a skoro je usłyszą, zaraz przychodzi Szatan i porywa słowo w nich zasiane. Podobnie zasiewem na gruncie skalistym są ci, którzy gdy usłyszą słowo, natychmiast przyjmują je z radością, lecz nie mają w sobie korzenia i są niestali. Potem gdy nastanie ucisk lub prześladowanie z powodu słowa, zaraz się załamują. Są inni, którzy są zasiani między ciernie: to ci, którzy wprawdzie słuchają słowa, lecz troski tego świata, ułuda bogactwa i inne żądze wciskają się i zagłuszają słowo, tak że pozostaje bezowocne. Wreszcie zasiani na ziemię żyzną są ci, którzy słuchają słowa, przyjmują je i wydają owoc: trzydziestokrotny, sześćdziesięciokrotny i stokrotny
".

Oto słowo Pańskie.




+++ +++ +++ +++ +++
Partie polityczne są w Królestwie Polskim z a b r o n i o n e . Godne to i sprawiedliwe.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 01 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jedność chrześcijan


Ten kto mówi o "jedności", ten z reguły ma na myśli władzę. Każda władza woli, żeby ludzie byli jednomyślni a nie wolni, i taki cel przyświeca tym co jednoczą, aby jak najwięcej ludzi zebrać w swoim baraku, a nie kilkudziestu rożnych barakach. Jakby nie to że ta sekta którą @chemicloo uskutecznia tutaj, ma marginalny, niemal zerowy wpływ na polskie życie publiczne, polityczne itd. to można by się tego nurtu obawiać, a pamiętajcie że w każdej ideologii gdy mówią o jednoczeniu, to znaczy że trzeba się ich obawiać - to taki znak ostrzegawczy jak jaskrawe kolory na skórze amazońskiej żaby.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten jak zwykle ma z czymś problem.

Oczywiście jest dokładnie odwrotnie - podzielonymi, niezjednoczonymi ludźmi łatwiej sterować i prowadzić ich na zatracenie. Przecież nie chodzi o to żeby zgadzać się pod każdym możliwym względem... Azyren jak zwykle wznosi chochoła, a następnie go dzielnie atakuje i pokazuje jaki jest groźny Laughing. Natomiast -zgodnie z logiką- to bezkształtna masa bez rozpoznania wspólnego celu (a niekoniecznie zaraz uniformu ideologicznego w który każdy musi się wbić będąc bacznie pilnowanym przez "strażnika z pałką"), stanowiąca zbieraninę zatomizowanych jednostek jest słaba i stanowi wręcz wymarzony dla każdego agresora obiekt do ataku. Już stare przysłowie mówi : dziel i rządź Rolling Eyes.
Prawdziwe przywództwo, biorące się ze zgody, z podzielanego razem stanowiska co do drogi jaką należy podążać, a nie butów jakie każdy członek grupy powinien wkładać, nie stoi w opozycji do zjednoczonych ludzi, ale odwrotnie: wyrasta z nich —jest właśnie wyrazem ich jednomyślności. Jednostka z charyzmą, wokół której gromadzą się słabsze i mniej zaradne jest zawsze ich szansą, ma ta -> metoda wiele wspólnego z "ekonomią działania w grupie", a nie z tyranią "władzy" złożonej z krwiożerczych wampirów, które nic poza żerowaniem na osłabionej tkance nie robią. Z tym drugim mamy do czynienia raczej obecnie - w tzw. republice polskiej gdzie naród, który utracił świadomość jedności, wspólnoty interesów, został kompletnie oddany we władztwo importowanej (inkorporowanej) szarańczy Surprised.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie istnieje i nigdy nie istniało coś takiego jak dobrowolna jednomyślność, już samo słowo JEDNOmyślność zawiera w sobie postulat "podporządkowania się" JEDNEMU/J. Oczywiście że to co podzielone jest słabe, ale z drugiej strony z tuzinów poglądów, opinii, samozwańczych przywódców, jak wybrać tą jedną jedyną i najwłaściwszą opcję? Otóż nie da się, zawsze ktoś będzie poopierał A, a ktoś inny B lub C. Do zaistnienia jednomyślności w takim układzie musi wystąpić impuls w postaci przymusu, który sprawi że całość lub chociaż dominująca większość, wybierze opcję A. Współpraca na zasadzie kooperacji, np. w przypadku zagrożenia wspólnym wrogiem, tak jak greckie polis w trakcie perskiej inwazji, jest postawą wskazaną, wszak wszyscy uczestnicy zachowali autonomię i niejednomyślność, tak Ateny były demokracją, Sparta oligarchią wojskową, Achaja federacją itd. ale w razie potrzeby walczyli ramię w ramię. Jednomyślność można zaprowadzić tylko siłą, a nawet jakby jednomyślność miała wystąpić dobrowolnie, co raczej się nie zdarza, ale załóżmy że tym razem tak będzie, ale lud wybrał by inną drogę niż proponujesz ty i twój guru, to co w takiej sytuacji zrobisz? Zaakceptujesz wybór narodu? Zaakceptujesz JEDNOmyslność ale nie po TWOJEJ myśli, tylko czyjejś innej? Ogarniasz co mam na myśli? Nie mówię żeby się nie jednoczyć przeciwko wspólnym wrogom, ale nie na zasadzie poddania się JEDNOmyśli, bo człowiek (a przynajmniej niektórzy z nas), po to ma rozum, aby myśleć, myśleć SAMOdzielnie.

Nie istnieje i nigdy nie istniało coś takiego jak wspólny interes, mogą co najwyżej istnieć wspólni wrogowie, którzy w kryzysowej sytuacji jednoczą nas z grubsza w jeden front, ale po pokonaniu wroga wracamy do status quo ante bellum lub do całkiem nowej sytuacji, gdzie nie każdemu podoba się jego aktualne położenie.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja ciesz pierdzielesz, ale rozprawki wysmarował... Rolling Eyes , a żeby to chociaż jeszcze jakiś sens miało ... groch z kapustą. Toż nawet się tego bełkotu nie chce czytać, szkoda czasu na te jego paradne wywijasy.

Azyren jak zwykle ma z czymś problem.
Najpierw wznosi chochoła, a potem go dzielnie atakuje...
-i przy tym nie pojmuje, biedaczyna, co się do niego mówi/pisze.... Smile

Boże co za pomyleniec.
Czy rozmowa z nim może mieć jakikolwiek sens? Lepiej uciąć ów bullshit, bo do czego to prowadzi? Ten maniak zawsze będzie odwracał kota ogonem Idea. (a przy tym pieprzył trzy-po-trzy)
Znalazł se miejsce na głoszenie swojej paranoicznie nonsensownej ideologii ...wyboru/wolności/(?)- cholera wie co to w ogóle jest, "filozof"... patykiem czesany. Rolling Eyes

Jedno można stwierdzić: warchołowi, jurgieltnikowi, i jawnemu zaprzańcowi nie w smak idea zjednoczonego społeczeństwa (zjednoczonego królestwa), skupionego we wspólnym froncie profileright profileleft przeciwko zakusom neomarksitowskich totalniaków.
Reaguje alergią na Słowa Pisma, niczym kaduk na święconą ...rózgę: "Upominam was, bracia, w imię Pana naszego, Jezusa Chrystusa, abyście żyli w zgodzie i by nie było wśród was rozłamów; abyście byli jednego ducha i jednej myśli." thumleft sunny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemicloo, tak bardzo nie ma sensu komentować tego co piszę, że aż to skomentowałeś w przydługim i bardzo agresywnym poście. Widać ci na odcisk nadepnąłem, bo takiej piany z mordy dostałeś w tym komentarzu, że pewnie nawet standardowa dawka leków uspokajających by ci tym razem nie pomogła Laughing Laughing Laughing

Słuchaj uważnie pajacu. Wiele sekt rości sobie prawa do osiągnięcia dominującej pozycji w społeczeństwie, i wszystkie one zawsze używają jednego, tego samego argumentu, żeby "zjednoczyć". Skąd wiadomo, że to akurat twoja sekta jest ta jedyna słuszna?


Wściekły sekciarz z pianą na ryju napisał:
nie w smak idea zjednoczonego społeczeństwa (zjednoczonego królestwa)


Jeśli to miało by być społeczeństwo zjednoczone w takim stylu, jak społeczeństwo Saudyjskie, pod ruzgą jednej, dominującej, przenikajacej wszystkie aspekty życia ideologii, to owszem, nie w smak mi.


Wściekły sekciarz z pianą na ryju napisał:
Reaguje alergią na Słowa Pisma


Owszem. Ameryki nie odkryłeś, myślę że na tym forum dobrze znane jest moje stanowisko wobec świętych ksiąg pustynnego, madianickiego demona Yahweh, oraz kłamliwej, krwawej i rasistowskiej epopei narodowej Izraela wraz z dodatkiem, budzącej wątpliwości, plagiatorskiej historii życia jednego z ichniejszych rabinów-reformatorów.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing , jak się miota fragles...


Przecież to, co tutaj wypisujesz to jest piękny przykład fanatyzmu schizofrenicznego pomyleńca, ot, choćby pierwsze z brzegu:

Cytat:
Nie istnieje i nigdy nie istniało coś takiego jak dobrowolna jednomyślność,
Ach.. jakież zgrabne, a przy tym ujęte w kategoryczne ramy bezwzględności, twierdzenie OSTATECZNE. Powiedz mi -długo nad tą "mądrością" dumałeś? I po ciężkiego grzyba mieszasz ze sobą te dwa pojęcia? Konia z rzędem kto mnie wyjaśni o czym ten schizofrenik pieprzy... ręce opadają... Zastanówmy się spokojnie, i logicznie, przecież ten nabzdyczony rumcajs plącze tu ze sobą coś takiego jak: a) "wolę" ludzką, oraz b) sposób myślenia (wewnętrzne przekonanie o czymś w danej sprawie) —przy czym usiłuje wywołać wrażenie że są one jakoś zasadniczo rozłączne, niezależne od siebie nawzajem. Po pierwsze: skąd my niby wiemy co komu w głowie siedzi... jak to zbadać? Co kto sobie myśli - to sobie myśli... Po drugie: nie ma fizycznej możliwości przymuszenia kogoś ażeby wewnętrznie, w swoim sumieniu, zgadzał się bądź nie zgadzał z kimkolwiek/czymkolwiek. To po prostu najzupełniej autonomiczny, niezależny od nikogo "odruch" każdego z nas, racja? Albo się z czymś (z kimś) zgadzamy - albo nie... "Nie istnieje coś takiego jak dobrowolna jednomyślność"??? ... bullshit! Doprawdy - nie rozumiem po co kleić tego rodzaju piramidalne konstrukcje (cóż to za kretyński chwyt erystyczny!?) ... ale skoro już to robimy, to można stwierdzić, że jednomyślność - gdziekolwiek się pojawia - jest wyłącznie DOBROWOLNA! Nie może być inna!
Każda jednomyślność, jako taka, jest z definicji, ze swojej natury(!) - d o b r o w o l n a .. Eureka!

Więc siądź teraz na dupie - i zastanów się nad sobą, o czym ty do mnie chrzanisz potłuczony chłopcze?! ...bo, serio, nie ze mną takie numery platfusie intelektualny..

I takich kwiatków jest więcej - więc chyba teraz rozumiesz matole dlaczego nie chce mi się nawet tego czytać, i "polemizować" tutaj z tobą, i rozbierać na czynniki pierwsze cały ten twój schizofreniczny bełkot pijanego spod płotu?? Za dużo bym na to tracił czasu, miejsca, i energii, .. a mi się najzwyczajniej w świecie nie chce spierać z gamoniem, który będzie w każdej odpowiedzi w dalszym ciągu zaśmiecał temat swoim spamem. LOGIKA.

No sorry, sam rozumiesz, zgodnie z twoim "przesłaniem" nie mogę się przecież z tobą zgodzić -bo nie możemy być jednomyślni (w tym ani w żadnym innym względzie). Poza tym zachodziłaby obawa, że ta "jednomyślność" nie jest dobrowolna.. ()

Ej, słuchajcie.. nie istnieje, ani nigdy nie istniało(!), coś takiego jak "dobrowolna zgoda"... Zgoda - gdziekolwiek się pojawia - zawsze jest narzucona! ...nie istnieje, ani nigdy nie istniało(!), coś takiego jak "dobrowolna solidarność" - każda solidarność jest wynikiem p r z y m u s u !
Laughing Smile Smile Smile


Cytat:
Jeśli to miało by być społeczeństwo zjednoczone w takim stylu, jak społeczeństwo Saudyjskie, pod ruzgą jednej,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:49, 08 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda czasu na tego tchórzliwego oligofrenika..


VIII Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa (2020.02.05) - Królestwo Polskie a Białoruś.

Cytat:
EWANGELIA DNIA - 5 luty A.D.2020
Jezus lekceważony w Nazarecie

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (6, 1-6)

Jezus przyszedł do swego rodzinnego miasta. A towarzyszyli Mu Jego uczniowie. Gdy zaś nadszedł szabat, zaczął nauczać w synagodze; a wielu, przysłuchując się, pytało ze zdziwieniem: "Skąd to u Niego? I co to za mądrość, która Mu jest dana? I takie cuda dzieją się przez Jego ręce! Czy nie jest to cieśla, syn Maryi, a brat Jakuba, Józefa, Judy i Szymona? Czyż nie żyją tu u nas także Jego siostry?" I powątpiewali o Nim.
A Jezus mówił im: "Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony".
I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu. Potem obchodził okoliczne wsie i nauczał.

Oto słowo Pańskie.


PRZEWODNICZĄCY RADY
J.K.M. Leh XII Wojciech Edward I - Rex Electus Poloniae - Lehiae

GŁOS ZABRALI:
1. J.W. Jan Gustaw Grudniewski - Generał - Hetman Wielki Koronny
2. J.W. Alfred Łubniewski - Podskarbi Wielki Koronny - Senator
3. J.W. Cezary Mariusz Tousty - Kanclerz Wielki Koronny - Senator
4. J.W. Ryszard Łuczak - Podkanclerz Wielki Koronny - Senator

Powiązane: (wieczór Marka Budzisza) https://www.youtube.com/watch?v=5TwE7vMDdKE




##################################################################################################
Nie można dwom panom wierności dochować, nie sposób służyć jednocześnie ziemi polskiej -i bolszewii.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 12 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REGNUM LEHIAE POLONIAE (2020.02.10) - CHROBRY, KRZYWOUSTY, JAGIELLOŃCZYK, HALLER A POMORZE.

Cytat:
ŚPIEW PRZED EWANGELIĄ (Por. Mt 4, 23)

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

Jezus głosił Ewangelię o królestwie
i leczył wszelkie choroby wśród ludu.

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

EWANGELIA DNIA - 20 luty A.D.2020
Jezus uzdrawia chorych

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (6, 53-56)

Gdy Jezus i uczniowie Jego się przeprawili, przypłynęli do ziemi Genezaret i przybili do brzegu.
Skoro wysiedli z łodzi, zaraz Go rozpoznano. Ludzie biegali po całej owej okolicy i zaczęli znosić na noszach chorych tam, gdzie jak słyszeli, przebywa. I gdziekolwiek wchodził do wsi, do miast czy osad, kładli chorych na otwartych miejscach i prosili Go, żeby ci choć frędzli u Jego płaszcza mogli dotknąć. A wszyscy, którzy się Go dotknęli, odzyskiwali zdrowie.

Oto słowo Pańskie.


Powiązane:
REWA 24 kwietnia A.D.2019
NIE MA POLSKI BEZ KASZUB - BEZ MORZA
https://www.youtube.com/playlist?list=PLXuvTFGs1nz-Lx6EHTI8xzu8e2e5AG0ov

SZCZECIN 27 kwietnia A.D.2019
https://www.youtube.com/watch?v=2FHfEp6t.....8e2e5AG0ov

WYSPA CHRZĄSTOWSKA - 17 luty A.D.2018
https://www.youtube.com/watch?v=FHcTSrsa3VQ

ANTONI ABRAHAM (1869-1923)
https://www.youtube.com/watch?v=NS-GZxP0upg


GŁOS ZABRALI:
J.W. Cezary Mariusz Tousty - Starosta Generalny Pomorza, Kanclerz Wielki Koronny
J.W. Marian Redes - Starosta Genralny Nadodrza
J.W. Alfred Łubniewski - Podskarbi Wielki Koronny




{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Można przestać wierzyć... —ale nie można przestać wiedzieć.

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:59, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyczny sposób myślenia niewolnika - "podążę za tym kto ma wpływy... Z dokładnie takim właśnie syndromem szukania protekcji "u wpływowych" Polska stacza się od wielu dekad po równi pochyłej -bo ciągle poszukuje towarzystwa "wpływowych" ... W 39 roku taki jeden debil, jeden z tych "wpływowych" dyplomatołków (którzy wszak tak motzno imponują chazorowi) powiedział : Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie!
To jest dokładnie sposób "zawierania sojuszy" oraz "sympatyzowania" jaki proponuje nam @Chazor. Brawo.
Byle tylko z "wpływowymi i silniejszymi" - nie ważne, że przy okazji prą w kierunku zupełnie niepożądanym, przeciwnym do naszego. Tym nie należy się przejmować zanadto, gdyż ..."wpływy" über alles!!
..A co z nie-wpływowymi opcjami? -tymi należy pogardzać, gdyż zjednoczenie się razem z nimi mogłoby jeszcze przypadkiem utworzyć siłę ...jakże niepożądaną Rolling Eyes .

To ty sobie podążaj za wpływowymi, skoroś taki mądry, oglądaj się na wpływowych ...a ja sobie wolę posłuchać Króla Edwarda Smile ...bo jak mówi przysłowie : lepiej z mądrym zgubić, niźli z głupim znaleźć (tongue)

Podejście zjeba - rechocze z faktu, że Króla lud nie słucha ...i nie ma on w narodzie szacunku i "wpływów".. Confused ... Tylko że to nie jest powód do śmiechu -a do głębokiej zadumy i "zatroskania" .. e-mosiek, z tego faktu że siła sejmików ziemskich również jest lekceważona i wzgardzana -to pewnie też tak samo zadowolony, co nie (?) ... że głos zwykłych mieszkańców i poddanych nie liczy się, ginie w rejwachu żydobolszewickiego "sejmu" okupacyjnego - który jako jedyny ma "wpływy" .. czyli co? - to też zapewne raduje tego chazarskiego skurwiela. Ha ha ha ... możecie sobie pokiwać palcami w butach na tych waszych sejmikach!! .. Nie macie żadnego wpływu na swój los !! (laughing x3) ... Confused ..Kuhźwa! No faktycznie - powód do śmiechawy i radochy ... Tylko z czego się ten kretyn śmieje? z samego siebie się śmieje! Chazorowi w to graj! ..ON w tym systemie czuje się jak ryba w wodzie, ...i braki wpływów królewskich sejmików ziemskich, zwykłych szarych poddanych, uciskanych przez żydo-republikę i umęczonych w tym nieludzkim systemie są dla niego takim samym wielkim powodem do radości i dumy jak brak wpływu króla, i jego Rady.. OT, Postawa KAPO z obozu koncentracyjnego .. BRAWO Applause Chazor! ..i jego wspaniały "spryt" -Ale czy to również dla nas powinien być jakikolwiek powód do głupiej radochy, że naród zniewolony ogłupiony nie trzyma z Królestwem? ...że głos sejmikowy ginie w kakofonii demokratycznych obrzezańców z wiejskiej?? Rolling Eyes

Cytat:
1. J.W. Zbigniew Wesołowski - Ziemia Szczecińska - Grodzka - c.d.
- O Polonii.
- O majątku narodowym.
- O koncesjach na wydobycie bogactw naturalnych.
- O edukacji.
- O inicjatywie Rządowej - kto daje sygnał do konkretnego działania?
- O złodziejach intelektualnych.
- Dobra infrastrukturalne.
- O przestępczości gospodarczej.
- O ekonomii fizycznej (budowanej na fundamencie nauki, a nie polityki).
- O duchowości i fizyczności człowieka.
- O państwach narodowych.
- O pokładach duchowych społeczności.
- Apel do Królestwa Polskiego - rozwijajcie nadal Sejmiki Ziemskie. Nie oddalać się wzajemnie od siebie!
- W jaki sposób stać się dyrygentem w państwie, gospodarzem?
- Polska musi zrezygnować z Unii Europejskiej.
- Polska musi zając się emerytami.
- Powiązanie emerytury i renty z wydobyciem bogactw.
- O zespole prezydenckim - eksperckim.
- O administracji państwowej.

J.W. Marian Redes - Marszałek.
- O wyborach Prezydenckich, Samorządowych, Parlamentarnych.
- O bezpieczeństwie Polski, rodziny, osobistym.
- Bezpieczeństwo Polski jest zaniedbywane!
- Wojsko Polskie może obronić tylko urzędników.
- O Doktrynie Grudniewskiego - "O obronie totalnej".
- Ukrycia podziemne.
- Brak koncepcji rozśrodkowania miast.
- Obecnie wieś nie wyżywi miasta w sytuacji wojny.

J.W. Alfred Łubniewski - Ziemia Łobeska.
- Po 1989 roku nas rozbrojono.
- Niewiele brakowało by Niemcy w roku 1985 przestali istnieć!
- Obecnie nas Niemcy rozbierają!
- Odebrano nam drobne rolnictwo.
- Tylko określeni ludzie dostali ziemię!
- W czasie wojny Polacy będą umierać z głodu! Obecnie Polski rolnik nie ma u siebie nic! Nie ma zboża! Nie ma kur!
- Musi być zachowany status rolnika, aby w sytuacji wojny wyżywić społeczeństwo!
- W USA uczy się żołnierzy mordować!
- Wojsko USA broni własnych koncernów [wydobywczych]!




-- —— -- —— -- —— -- -- —— -- —— -- —— --
Są dwa sposoby na łatwe życie: wierzyć we wszystko albo nie wierzyć w nic.
Obydwa zwalniają nas od myślenia.

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrzychlastCiula napisał:
Klasyczny sposób myślenia niewolnika - "podążę za tym kto ma wpływy... Z dokładnie takim właśnie syndromem szukania protekcji "u wpływowych" Polska stacza się od wielu dekad po równi pochyłej -bo ciągle poszukuje towarzystwa "wpływowych" ... W 39 roku taki jeden debil, jeden z tych "wpływowych" dyplomatołków (którzy wszak tak motzno imponują chazorowi) powiedział : Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie!
To jest dokładnie sposób "zawierania sojuszy" oraz "sympatyzowania" jaki proponuje nam @Chazor. Brawo.
Byle tylko z "wpływowymi i silniejszymi" - nie ważne, że przy okazji prą w kierunku zupełnie niepożądanym, przeciwnym do naszego. Tym nie należy się przejmować zanadto, gdyż ..."wpływy" über alles!!


Jak to ty powiedziałeś, sam konstruujesz sobie chochoła żeby go potem okładać. To co mówisz nie ma nic wspólnego z moimi poglądami, bo jakbym na prawdę był "oportunistą" to miałbym poglądy pro-amerykańskie, pro-syjonistyczne i pro-NATowskie, albo chociaż pro-watykańskie czy pro-brukselskie, bo to teraz najsilniejsze i najbardziej wpływowe siły, a nie mam. Tak że pierdolisz pan, a przez te pańskie pierdolenie przemawia żal, gorycz i głęboko skrywana uraza, za to że ważyłem sie wyśmiać koncepcje jakoby króla Edzia wynieść na tron niczym jakiegoś mesjasza żydowskiego u końca wieków, co zstąpi z nieba na błękitnym obłoczku i zwróci narodowi wybranemu ziemię obiecaną Laughing

Posłuchaj uważnie. Król Edward nie jest żadnym zapowiadanym przez proroków mesjaszem, ani niczym w ten deseń, jest po prostu zwykłym oszołomem, a garstka jego zwolenników to taka qasi-polityczna sekta, wszak cechą typową każdej sekty jest zamknięty charakter, pogarda do zewnętrznego świata i uświęcone przekonanie o zbawczej mocy i wybraństwie swego guru. Trzy razy check Wink


PajacCiula napisał:
lepiej z mądrym zgubić, niźli z głupim znaleźć


Jeśli chodzi o ciebie i o edzia, to raczej wyglądało by to tak, że głupi z głupszym w ciemnej dupie się zgubili Wink


PajacCiula napisał:
Podejście zjeba - rechocze z faktu, że Króla lud nie słucha ...i nie ma on w narodzie szacunku i "wpływów"


Oczywiście że nie ma, bo to niszowa sekta popierana przez garstkę ekscentryków, dziwaków i popierdoleńców i nic tego nie zmieni.


PajacCiula napisał:
Tylko że to nie jest powód do śmiechu -a do głębokiej zadumy i "zatroskania"


Każdy sekciarz w identycznymi słowy mówi z żalem o braku większego poparcia społecznego, dla jego sekty.


PajacCiula napisał:
ON w tym systemie czuje się jak ryba w wodzie, ...i braki wpływów królewskich sejmików ziemskich, zwykłych szarych poddanych, uciskanych przez żydo-republikę i umęczonych w tym nieludzkim systemie są dla niego takim samym wielkim powodem do radości i dumy


I znowu projektujesz na mnie swoje własne urojenia. Oczywiście że mi ten system nie przemawia do gustu, i chętnie bym go zmienił, ale na pewno nie na waszą "monarchię". Tyle w temacie.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-mosiek napisał:
bo jakbym na prawdę był "oportunistą" to miałbym poglądy pro-amerykańskie, pro-syjonistyczne i pro-NATowskie, albo chociaż pro-watykańskie czy pro-brukselskie, bo to teraz najsilniejsze i najbardziej wpływowe siły, a nie mam.
Ty w ogóle nie masz żadnych poglądów, już dawno to zauważyłem... Mdła klucha, człowiek szyderca, dogadałbyś się z Patolewiczem, te same schematy.. Rolling Eyes

Cytat:
Tak że pierdolisz pan, a przez te pańskie pierdolenie przemawia żal, gorycz i głęboko skrywana uraza, za to że ważyłem sie wyśmiać koncepcje jakoby króla Edzia wynieść na tron niczym jakiegoś mesjasza żydowskiego u końca wieków, co zstąpi z nieba na błękitnym obłoczku i zwróci narodowi wybranemu ziemię obiecaną Laughing
Laughing Jak coś piszesz to najpierw przemyśl dobrze co chciałeś powiedzieć, bo ci kluchy w gardle utknęłły Confused Surprised ... Bredzisz coś - jak zwykle zresztą.. A swoją drogą ...ciekaw jestem jakie ty koncepcje (jakoby) króla Edzia wyśmiewałeś... ?? :LOL:
he he , zapluty karzeł reakcji, to już chyba trzecia, ostatnia faza demencji u tego ...."filozofa" ...

Cytat:
Posłuchaj uważnie. Król Edward nie jest żadnym zapowiadanym przez proroków mesjaszem,
LOL ... kolejne polucje naszego genitaliusza.. Confused ....a niby kto mówi że Król Edward jest jakimś zbawcą, łamane na mesjaszem?? Shocked ... Wiesz, nie jest też marsjaninem ..ani świętym Mikołajem , hmmm możemy się tak bawić ... Tylko czemu to ma służyć?? Albo nie jest np. "męczennikiem za wiarę"..
Jest po prostu Królem (elektem).

(Racja, żaden Prorok Go nie zapowiadał.. Confused .....jeszcze coś 'odkrywczego' wypocisz?)

Cytat:
cechą typową każdej sekty jest zamknięty charakter, pogarda do zewnętrznego świata i uświęcone przekonanie o zbawczej mocy i wybraństwie swego guru. Trzy razy check
...chyba trzy razy się obsrałeś .. I to nie równo Surprised . Pogarda do "zewnętrznego świata"?? Pssst .. zmierz se temperaturkę w dupce.. "Uświęcone przekonanie" --- Confused (?) ... ...aby język giętki powiedział... Jak się ciebie czyta , to chyba trzy razy L Surprised Surprised Surprised L ... Przyznaj się, od zawsze miałeś trudności z artykułowaniem własnych "myśli" (w twoim wypadku to peryfraza), tak do bólu prostackich... że aż pokrętnych! Rolling Eyes Smile
"zbawczej mocy"?? "Guru"??? Nieee. nikt tu tak nie uważa.. Nie wiem o jakim "zbawieniu" ty do mnie rozmawiasz, i od czego, ale jeśli chodzi o zwykły przyziemny ratunek- to -po pierwsze, i zapamiętaj to sobie dobrze- każdy naród niejako sam siebie ratuje - wybierając Królestwo. Smile

Cytat:
Każdy sekciarz w identycznymi słowy mówi z żalem o braku większego poparcia społecznego, dla jego sekty.
Królestwo to nie sekta... a monarchizm to nie religia.

Cytat:
Oczywiście że mi ten system nie przemawia do gustu, i chętnie bym go zmienił, ale na pewno nie na waszą "monarchię".
A na "czyją" monarchię? Rolling Eyes
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 03 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KORONA KRÓLESTWA POLSKIEGO (2020.02.20) - ROK WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA - MOWA KRÓLEWSKA
Cytat:
PIERWSZE CZYTANIE
Godność ubogich w Kościele

Czytanie z Listu Świętego Jakuba Apostoła 2, 1-9

Bracia moi, niech wiara wasza w Pana naszego, Jezusa Chrystusa uwielbionego, nie ma względu na osoby.
Bo gdyby przyszedł na wasze zgromadzenie człowiek przystrojony w złote pierścienie i bogatą szatę i przybył także człowiek ubogi w zabrudzonej szacie, a wy spojrzycie na bogato przyodzianego i powiecie: "Ty usiądź na zaszczytnym miejscu", do ubogiego zaś powiecie: "Stań sobie tam albo usiądź u podnóżka mojego", to czy nie czynicie różnic między sobą i nie stajecie się sędziami przewrotnymi?
Posłuchajcie, bracia moi umiłowani! Czy Bóg nie wybrał ubogich tego świata na bogatych w wierze oraz na dziedziców królestwa przyobiecanego tym, którzy Go miłują? Wy zaś odmówiliście ubogiemu poszanowania. Czy to nie bogaci uciskają was bezwzględnie i nie oni ciągną was do sądów? Czy nie oni bluźnią zaszczytnemu Imieniu, które wypowiedziano nad wami?
Jeśli przeto zgodnie z Pismem wypełniacie królewskie Prawo: "Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego", dobrze czynicie. Jeżeli zaś kierujecie się względem na osobę, popełniacie grzech, i Prawo potępi was jako przestępców.

Oto słowo Boże.


Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem.
Ty masz słowa życia wiecznego.

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.



EWANGELIA na dzień 20 luty A.D.2020
– komentarze
Wyznanie Piotra i zapowiedź męki

Słowa Ewangelii według Świętego Marka 8, 27-33

Jezus udał się ze swoimi uczniami do wiosek pod Cezareą Filipową. W drodze pytał uczniów: "Za kogo uważają Mnie ludzie?". Oni Mu odpowiedzieli: "Za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za jednego z proroków".On ich zapytał: "A wy za kogo Mnie uważacie?". Odpowiedział Mu Piotr: "Ty jesteś Mesjasz". Wtedy surowo im przykazał, żeby nikomu o Nim nie mówili. I zaczął ich pouczać, że Syn Człowieczy wiele musi wycierpieć, że będzie odrzucony przez starszych, arcykapłanów i uczonych w Piśmie; że zostanie zabity, ale po trzech dniach zmartwychwstanie. A mówił zupełnie otwarcie te słowa. Wtedy Piotr wziął Go na bok i zaczął Go upominać. Lecz On obrócił się i patrząc na swych uczniów, zgromił Piotra słowami: "Zejdź Mi z oczu, szatanie, bo nie myślisz po Bożemu, lecz po ludzku".

Oto słowo Pańskie.

GŁOS ZABRALI:
J.W. Cezary Mariusz Tousty - Kanclerz Wielki Koronny
J.W. Jarosław Kierznikowicz - Marszałek Sejmu Walnego
J.W. Marian Redes - Starosta Generalny Nadodrza





KORONA KRÓLESTWA POLSKIEGO (2020.02.25) - Dwa światy...
Cytat:
PIERWSZE CZYTANIE
Warunki dobrej modlitwy

Czytanie z Listu Świętego Jakuba Apostoła 4, 1-10

Najmilsi:
Skąd się biorą wojny i skąd kłótnie między wami? Nie skądinąd, tylko z waszych żądz, które walczą w członkach waszych. Pożądacie, a nie macie, żywicie morderczą zazdrość, a nie możecie osiągnąć. Prowadzicie walki i kłótnie, a nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz.
Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga. A może utrzymujecie, że na próżno Pismo mówi: "Zazdrośnie pożąda On ducha, którego w nas utwierdził"? Daje zaś tym większą łaskę. Dlatego mówi: "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę".
Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was. Przystąpcie bliżej do Boga, to i On przybliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, uświęćcie serca, ludzie chwiejni! Uznajcie waszą nędzę, smućcie się i płaczcie! Śmiech wasz niech się obróci w smutek, a radość w przygnębienie. Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was.

Oto słowo Boże.


EWANGELIA na 25 lutego A.D.2020
Druga zapowiedź męki i wezwanie do pokory

Słowa Ewangelii według Świętego Marka (9, 30-37)

Jezus i Jego uczniowie przemierzali Galileę, On jednak nie chciał, żeby ktoś o tym wiedział. Pouczał bowiem swoich uczniów i mówił im: "Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi. Ci Go zabiją, lecz zabity, po trzech dniach zmartwychwstanie". Oni jednak nie rozumieli tych słów, a bali się Go pytać.
Tak przyszli do Kafarnaum. Gdy był już w domu, zapytał ich: "O czym to rozprawialiście w drodze?" Lecz oni milczeli, w drodze bowiem posprzeczali się między sobą o to, kto z nich jest największy.
On usiadł, przywołał Dwunastu i rzekł do nich: "Jeśli ktoś chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich". Potem wziął dziecko, postawił je przed nimi i objąwszy je ramionami, rzekł do nich: "Kto jedno z tych dzieci przyjmuje w imię moje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, nie przyjmuje Mnie, lecz Tego, który Mnie posłał".

Oto słowo Pańskie.

ZABRALI GŁOS:
J.W. Jarosław Kierznikowicz - Marszałek Wielki Koronny, Marszałek Sejmu Walnego
J.W. Marian Redes - Starosta Generalny Nadodrza




***********
Nasze dziady swoje ziemie
o pierś morza opierali,
nasze ojce swoje plemię
wrogom pod miecz oddawali.

Nasze dziady swoje miecze
obmywali w oceanach,
a my ojców swoich winy
obmywamy w swoich ranach.



_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 03 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tako rzecze jewangeli, haaaa-meeeeen Rolling Eyes

@chemicloo, ty i te twoje "mundruści" Rolling Eyes Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 04 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psy szczekają, karawana jedzie dalej...


2020.02.28 - WIZYTA W GDYNI i PUCKU



Światowe Forum Ludobójstwa Słowian


_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 04 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pytam, czemu rzekomo chrześcijański król używa pogańskiego symbolu kołowrota? Czyż nie po to wasi przodkowie ziemię tą utopili we krwi i ogniu, by nastało tu królestwo Jezusowe i by te wstrętne pogańskie symbole, zastąpić symbolem krzyża świętego? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 06 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uświadomiony element społeczeństwa otwartego napisał:
A ja pytam, czemu rzekomo chrześcijański król używa pogańskiego symbolu kołowrota?
Po to, żebyś się głupio pytał -i dziwował... Surprised












*** *** ***
Wiwat Sejm i naród cały !
Dziś nam nieba żywot dały.
Wiwat, krzyczcie, wszystkie stany,
Niechaj żyje król kochany !!

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 06 Mar '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszne ludki Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SENAT KRÓLESTWA POLSKIEGO (2020.04.28) - BIAŁE LUDZIKI ATAKUJĄ!

Cytat:
EWANGELIA na 28 kwietnia A.D.2020
Ja jestem chlebem życia

Słowa Ewangelii według Świętego Jana (6, 30-35)

W Kafarnaum lud powiedział do Jezusa:
"Jaki więc Ty uczynisz znak, abyśmy go zobaczyli i Tobie uwierzyli? Cóż zdziałasz? Ojcowie nasi jedli mannę na pustyni, jak napisano: „Dał im do jedzenia chleb z nieba”.
Rzekł do nich Jezus: "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Nie Mojżesz dał wam chleb z nieba, ale dopiero Ojciec mój daje wam prawdziwy chleb z nieba. Albowiem chlebem Bożym jest Ten, który z nieba zstępuje i życie daje światu".
Rzekli więc do Niego: "Panie, dawaj nam zawsze ten chleb!"
Odpowiedział im Jezus: "Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie".

Oto słowo Pańskie.


Zobacz także:
II Posiedzenie Rady Senatu
Artykuł W.J.Korab-Karpowicza

Głos zabrali Senatorowie Królestwa Polskiego:
J.W.S. Włodzimierz Julian Korab Karpowicz
J.W. Cezary Mariusz Tousty
J.W. Jarosław Kierznikowicz
J.W. Alfred Łubniewski




* * * * * * * * * * * * * * *
Wiwat Król kochany!
Wiwat Sejm, wiwat Naród, wiwat wszystkie stany!

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, właśnie miałem mówić że dawno nic nowego @chemicloo nie zamieszczałeś w tym temacie 😂
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 23 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LVIII RADA KRÓLEWSKA (2020.05.20)

Cytat:
447 ROCZNICA UCHWALENIA PRZEZ SEJM WALNY ELEKCYJNY ARTYKUŁÓW HENRYKOWSKICH - PACTA CONVENTA (20 maja A.D.1573 - 20 maja A.D.2020)

KRÓLEWSKA DELIBERACJA
Czy obierać, czy nie obierać na "Zjeździe Oliwskim Elit Narodowych" Prezydenta II RP i III RP?
Dano 19 maja A.D.2020 w Myszkowie


EWANGELIA na 20 maja A.D.2020
Duch Prawdy doprowadzi Was do całej prawdy

Słowa Ewangelii według Świętego Jana (16, 12-15)

Jezus powiedział do swoich uczniów:
"Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie. Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy.
Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi.
Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam objawi
".

Oto słowo Pańskie.


GŁOS ZABRALI:
Sz.P. Teresa Garland - Kandydat na Prezydenta III RP (rozmowa telefoniczna)
J.W. Jarosław kierznikowicz - Radca Królewski, Marszałek Sejmu Walnego
J.W. Alfres Łubniewski - Radca Królewski, Podskarbi Wielki Koronny

zobacz także:
O ARTYKUŁACH HENRYKOWSKICH - PACTA CONVENTA - A.D.1573 - A.D.2020


Ważna rozmowa (PLAY):
GDY KOŃCZY SIĘ PRAWO, ZACZYNA SIĘ ZWYCZAJ.



//*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\*/\*/*/*\\
Powinien być król, autorytet ostateczny i najważniejszy, jakaś rada koronna do tego. To było przez setki lat dobre. Komu to przeszkadzało? (…) Wydaje mi się, że w monarchii wszystko poukładane jest zupełnie porządnie.
~Kazik Staszewski
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 19:08, 29 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogadanka nadaje się do tego tematu -

Prof. Adam Wielomski: Konserwatyzm, cz.2: Edmund Burke

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:27, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko i treściwie...

DELIBERACJA KRÓLEWSKA - Dworek "ORLA" (2020.09.23)




— ** — — ** — — ** — — ** — — ** — — ** —
Wierzysz, że demokracja to najlepszy system rządów, jaki stał się udziałem ludzkości? Wierzysz, że demokracja najlepiej broni twoich praw, jest sprawiedliwa, twój głos ma realne znaczenie, a ty masz wpływ na rzeczywistość polityczną? Zadowala cię stawianie jakiegoś krzyżyka raz na kilka lat (który zresztą i tak -z dużą dozą prawdopodobieństwa- nie zostanie policzony)?? Myślisz że to jakiś PORZĄDEK? ...Ład Społeczny? Rolling Eyes Wobec tego ten bezbożny, lucyferyczno-masoński system >Anarchokracji< jest w sam raz dla ciebie. Udanego wekslowania swojej wolności na jakiegoś przypadkowego jarmułkowca z volks-listy tego czy innego "prezesa". thumleft
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anarchokracja to oksymoron, bo słowo anarchia samo w sobie oznacza brak władzy, a -kratos to po grecku rządzić, stąd wszystkie -kracje pochodzą.
Co do reszty bełkotu wyznawców samozwańczego króla w papierowej koronie i pelerynie z prześcieradła czy innego koca, to nawet szkoda się odnosić Smile

I ty hipokryto @zibiego krytykujesz, za brak równowagi psychicznej? Fakt, chłopak miał problemy z depresją i faszerował się chemią, o czym sam pisał na łamach forum, i miewa czasem różne nastroje, ale on to i tak jest w chuj normalny w porównaniu do ciebie @chemicloo, czy innych nawiedzonych zjebów z tego forum, wierzących w fikcyjne państwa, sekciarskie wykładnie jahwizmu, kosmiczne teorie spiskowe czy nowe nurty pseudonaukowe podnoszone przez zainteresowanych do rangi sekty religijnej z nieomylnym guru, nieomylną wykładnią wiary i własnymi dogmatami i doktrynami. Różne @chemisie i @debialiki to mają dużo większy problem z głową jak @zibimark, i az dziwne że go jak hipokryci tak szczują tekstami o lekach i leczeniu psychiatrycznym Very Happy

Przypomniał mi sie taki film, nie pamiętam już tytułu, o podopiecznych zakładu dla psychicznie chorych, którzy w wyniku buntu poprowadzonego przez charyzmatycznego psychopatę z tego zakładu, przejęli władzę nad ośrodkiem i zamienili się miejscami z personelem Smile Wypisz wymaluj forum P2 Very Happy Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 27 Wrz '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lot nad kukułczym gniazdem Wink Ale nie wiem, jak można zapomnieć tytuł tak wybitnego dzieła Razz
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Królestwo Spokoju - Podróż do domu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile