W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Królestwo Spokoju - Podróż do domu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 13666
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 21 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zacznijmy od końca..

chUizyren napisał:
Cytat:
No dobrze.. ..Pamiętaj.. Tłumacz.



Jak zwykle, gdy tylko dostajesz baty i nie potrafisz merytorycznie odpowiedzieć, to obracasz całe zdanie czy rozmowę w żart. Dobra technika obrony, ale nie na mnie, bo ja jak rentgenem widzę że talie kart masz lichą Wink
Jakie baty, co ty sobie wyobrażasz głupcze.. Po prostu ręce opadają jak się ciebie czyta, bo ja już nawet nie ogarniam o co się tobie rozchodzi pyszałku, ..pewnie ty sam straciłeś wątek.. Laughing

Cytat:
Dlatego zatrudnił bym na kierownika budowy inteligentnego inżyniera, nawet jeśli wywodzi się z klasy robotniczej,
A gdyby miał kompetencje a do tego pochodził z zacnego, starego rodu z tradycjami -to już nie?? Rolling Eyes

Cytat:
A według mnie co inteligencja i kompetencje to kompetencje... i inteligencja.
Popieram.. A kiedy łączą się jeszcze w parze z tradycją, kulturą i szczerym patriotyzmem to jesteśmy w domu thumleft

Cytat:
Dostawanie czegoś za darmo, np. dziedziczenie statusu, majątku, tytułów i funkcji, demoralizuje człowieka,
A ten dalej swoje... jak głuchy kataryniarz, na domiar puknięty w główkę. Nawet gdyby to była jakaś obowiązująca zawsze i wszędzie prawda, to o czym piszesz, a nie jest, to kiedy to w końcu do ciebie dotrze że Król Wojciech Edward nie dostał niczego takiego za darmo: ani statusu, majątku, ani tytułów ani funkcji, ...kapujesz głąbie inteligęcki "z nizin społecznych" Question Rolling Eyes .. -podobnie jak żadne z jego dzieci tytułu królewskiego też po nim nie odziedziczy na drodze spadku... Przestań w końcu smęcić niczym upośledzone dziecko z odziedziczonym zatwardzeniem mózgu. Laughing
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 21 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
gdzie te czasy, że działało coś takiego jak rapidshare ?
a co to takiego ten "rapidshare"? -bo nie ogarniam tych wszystkich nowinek. Pochodzę z czasów kiedy naprawdę wartościowe rzeczy przemycało się na dyskietkach magnetycznych - to taki prehistoryczny pendrive...



ZJAZDY ŁĘCZYCKIE CLERUS & SECULARUS

Cytat:
ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA
Wspomnienie obowiązkowe

EWANGELIA DNIA
Przypowieść o robotnikach w winnicy

Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza 20, 1-16

Jezus opowiedział swoim uczniom następującą przypowieść:
"Królestwo niebieskie podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy. Umówił się z robotnikami o denara za dzień i posłał ich do winnicy.
Gdy wyszedł około godziny trzeciej, zobaczył innych, stojących na rynku bezczynnie, i rzekł do nich: „Idźcie i wy do mojej winnicy, a co będzie słuszne, dam wam”. Oni poszli. Wyszedłszy ponownie około godziny szóstej i dziewiątej, tak samo uczynił.
Gdy wyszedł około godziny jedenastej, spotkał innych stojących i zapytał ich: „Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie?” Odpowiedzieli mu: „Bo nas nikt nie najął”. Rzekł im: „Idźcie i wy do winnicy”.
A gdy nadszedł wieczór, rzekł właściciel winnicy do swego rządcy: „Zwołaj robotników i wypłać im należność, począwszy od ostatnich aż do pierwszych”. Przyszli najęci około jedenastej godziny i otrzymali po denarze. Gdy więc przyszli pierwsi, myśleli, że więcej dostaną; lecz i oni otrzymali po denarze.
Wziąwszy go, szemrali przeciw gospodarzowi, mówiąc: „Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeś ich z nami, którzy znosiliśmy ciężar dnia i spiekotę”. Na to odrzekł jednemu z nich: „Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czyż nie o denara umówiłeś się ze mną? Weź, co twoje, i odejdź. Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi
".

Oto słowo Pańskie.


Z Wikipedii:
Ius spolii (łac. prawo łupu, zaboru) – we wczesnym średniowieczu prawo monarchy do przejęcia majątku ruchomego, będącego prywatną własnością zmarłych duchownych. Uprawnienie to było przyczyną napięć między władzą świecką i duchownymi.

W 1180 roku Kazimierz II Sprawiedliwy, panujący od niedawna w dzielnicy małopolskiej, chcąc wzmocnić swoją pozycję, zrzekł się iuris spolii po zmarłych biskupach i opatach na międzydzielnicowym zjeździe książąt i dostojników kościelnych w Łęczycy[1]. Ten akt zapoczątkował formalne uniezależnianie się Kościoła od władzy świeckiej.

Kaduk (łac. caducus 'upadający', później 'bezpański') – spadek pozostawiony bez dziedziców. Instytucja prawna wywodząca się z prawa rzymskiego (ius caducum). Związana jest z ograniczeniem dziedziczenia do określonego kręgu osób i ograniczeniami testamentowymi. W przypadku braku uprawnionych osób i braku testamentu spadek przypada władcy.
Kaduk, w Polsce nazywany początkowo puścizną, w średniowieczu przypadał władcy.






KONFEDERACJA GLIŚNIEŃSKA (13 lipca 2019) - AKT PROKLAMACJI KONFEDERACJI.

Cytat:
CEL KONFEDERACJI:
Odtworzenie polskiego Ziemiaństwa.

"Zaraz po napaści na Polskę 1 września 1939 r. Niemcy, a po 17 września Związek Sowiecki, rozpoczęły planową likwidację najświatlejszej części społeczeństwa: profesorów uniwersytetów, ziemian, wyższych urzędników, księży i oficerów. Na terenach przyłączonych do Rzeszy Niemcy zagarnęli polskie majątki ziemskie usuwając, właścicieli, mordując i zamykając w obozach. Nakazali likwidację Związku Ziemian. Pięciu spośród siedmiu prezesów okręgów Związku Ziemian zostało przez Niemców zamordowanych. Ten sam los spotkał Prezesa Rady Naczelnej ZZ Adolfa Bnińskiego z Gułtów, byłego wojewodę poznańskiego i senatora RP. W lipcu 1941 roku został aresztowany przez Gestapo za odmowę podpisania odezwy niemieckiej do narodu polskiego w sprawie wspólnej akcji antyradzieckiej i w jesieni 1942 roku po torturach zamordowany.

Na obszarze Generalnego Gubernatorstwa właściciele ziemscy (o ile nie byli w wojsku, oflagach lub nie zostali zamordowani) niemiecki okupant zostawiał w majątku, ustanawiając niemieckiego nadzorcę. Na terenach zagarniętych przez ZSRR NKWD likwidowało wszelkie gniazda polskiego ziemiaństwa, paląc dwory, niejednokrotnie razem z mieszkańcami (Szemetowszczyzna, Czombrów, Worończa).

Walka zbrojna polskiego podziemia – ZWZ, potem AK była, tak jak walka z zaborcami w wieku XIX, w dużej mierze oparta o bazę jaką stanowiło ziemiaństwo, ich dwory i pałace."

POLSKIE TOWARZYSTWO ZIEMIAŃSKIE : Tradycja i historia Ziemian Polskich
Motto:
Kultywujmy z przeszłości ziemiańskiej to co najwartościowsze,
budując przyszłość Rzeczpospolitej.





Niech Żyje Królestwo!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 22 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pariasSrula napisał:
To może zacznijmy od końca..


Lepiej żebyś zaczął od początku.


Cytat:
A gdyby miał kompetencje a do tego pochodził z zacnego, starego rodu z tradycjami -to już nie??


Nie no jak najbardziej. Pisałem przecież że na pierwszym miejscu liczą się dla mnie kompetencje, a nie pochodzenie. Problem z tym że z rozpieszczenia i wygodnictwa rzadko rodzą się dobre charaktery, wykuwane raczej w ferworze walki o poprawę swego i swoich ludzi, bytu.


Cytat:
A kiedy łączą się jeszcze w parze z tradycją, kulturą i szczerym patriotyzmem to jesteśmy w domu


Lepszy jest trzeźwy pragmatyzm niż szczery patriotyzm. Hitler też był szczerym patriotą, a zostawił swoja ojczyznę w ruinie. Patriotyzm owszem, ale co najwyżej na którejś tam pozycji z rzędu, po pierwsze inteligencja, kompetencje i pragmatyzm.

Co do tradycji, to jak np. ocenił byś takiego Mieszka I? Przecież patrząc z pozycji ówczesnych mu ludzi, był on anty-konserwatystą, niszczycielem tradycji i burzycielem starego, zastanego porządku, a jednak z pewnej perspektywy, jako pragmatyk i geopolityczny realista, być może uratował on naród polski przed grożącą mu eksterminacją? Lewacy, wywrotowcy i rewolucjoniści czasów starożytnych i średniowiecznych są konserwatystami i tradycjonalistami czasów obecnych; Pamiętaj że dzisiejsi chrześcijanie we wczesnym Cesarstwie Rzymskim byli wywrotowcami i niszczycielami tradycji, znienawidzonymi przez ichniejszych konserwatystów. Podobnie było w państwie Polan w X wieku.


Cytat:
jak głuchy kataryniarz


Wymyśl coś własnego. Poza tym weź trochę ochłoń, napij się herbaty z rumiankiem, wskocz do wanny z lodem, bo tak się wkurwiłeś na mnie za obrazę wielce majeststu, że ci zaraz żyłka w odbycie pęknie z nadmiernego ciśnienia Wink


Cytat:
na domiar puknięty w główkę


A ty jesteś "puknięty" nie powiem w co Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 22 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie no jak najbardziej. Pisałem przecież że na pierwszym miejscu liczą się dla mnie kompetencje, a nie pochodzenie.
Tak, to se możemy piłeczkę odbijać. A dla mnie liczy się w dzisiejszych czasach udokumentowane pochodzenie i co sobą przedstawiciel narodu reprezentuje jako patriota, bo od kompetencji to ma sobie dopiero ludzi dobierać, trudno oczekiwać żeby król sam pracował na jakiejś budowie jako "kompetentny inżynier". Więc o jakich my tu kompetencjach mówimy? Kompetencja w polityce narodowej to właśnie przede wszystkim szlachetna bogoojczyźniana postawa, szczere zainteresowanie losami własnego kraju, znajomość historii.. geopolityczne, strategiczne myślenie.. - to są, między innymi, kompetencje dobrego króla. I kiedy to jest, to reszta też przyjdzie. I większości tego nie sposób nabyć w żadnej szkole, marksistowski zjebie, a już na pewno nie we współczesnej. Pozostaje szukać wśród resztek tych wielkich, szlachetnych rodów które dobrze zapisały się w naszej historii, a nie jeszcze ich opluwać chamie, i odnosić się z dezynwolturą. Zbyt wielu pejsatych przechrztów przewija się na scenie politycznej żeby mnie rodowód delikwenta nie interesował, chazareński cwaniaczku, nie ze mną te numery... Próbujesz mi tu wciskać bajeczki, że z samych tylko "kompetencji" (jakich?- nie precyzujesz, zero konkretów) urodzi się jakiś dobrostan narodowy. Właśnie na takiej gadce-szmatce żydobolszewickie elyty jadą naiwnych polaczków od przeszło 30-tu lat. Złodzieje też są kompetentni w swoim fachu, no i? Niemiec też jest kompetentny w niszczeniu polskiej gospodarki... może ma stać według ciebie u sterów tego kraju? Na pewno wylegitymuje się jakimś dobrym papierem, gwarantuję ci to. Bankier też jest kompetentny - pytanie tylko w czym(?) i za ile. Więc kto ma stać na straży dobrobytu: bankierzy-finansiści(?) ..archeologowie ..rolnicy? drobni producenci jabłek?? -wiesz, bardzo kompetentni w swojej dziedzinie.. naukowcy-technokraci -a może filozofowie? -jakoś nigdy nie zostali dopuszczeni...Confused Słuchaj - jeżeli ktoś kto stoi na czele narodu nie będzie przede wszystkim Prawdziwym Polakiem, i to takim zakonserwowanym z dziada pradziada, to te jego "kompetencje" można o kant dupy... Współczucie wielkie że tego nie ogarniasz, tylko mydlisz oczy słodkopierdzeniem o bliżej niesprecyzowanych "kompetencjach"- albo jesteś płatnym trolem, albo sam masz tak sprany mózg, że nie wiesz nawet o czym mówisz i piszesz. Tak!- interesuje mnie pochodzenie każdego delikwenta ubiegającego się o mandat społeczny, jego rodowód, drzewo genealogiczne, DNA .. tak, jestem rasistą. Surprised

Cytat:
Wymyśl coś własnego.
A to niby nie jest moje? Confused

Cytat:
Lepszy jest trzeźwy pragmatyzm niż szczery patriotyzm.
Suchy pragmatyzm wyzuty z patriotycznej postawy do niczego nas nie zaprowadzi.. chyba że na manowce. Właśnie takich "pragmatyków" mamy cały czas u władzy. I tu muszę cię zmartwić - Król Wojciech Edward wyposażony jest w jedno i drugie tongue . Chcąc pozostawać w zgodzie z przedstawionym przez siebie poglądem powinieneś go popierać, obłudny fałszywcze.

Cytat:
Problem z tym że z rozpieszczenia i wygodnictwa rzadko rodzą się dobre charaktery, wykuwane raczej w ferworze walki o poprawę swego i swoich ludzi, bytu.
A od kiedy to pochodzenie "z zacnego, starego rodu z tradycjami" jest równoznaczne z rozpieszczaniem i wygodnictwem propagandowy zjebie?

Cytat:
Poza tym weź trochę ochłoń,
A ty weź w końcu zacznij trochę myśleć, gdyż krucho u ciebie w tej dziedzinie. Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 22 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chUizyren napisał:
dobre charaktery, wykuwane raczej w ferworze walki o poprawę swego i swoich ludzi, bytu.
Uważaj, bo tak se naładowałeś gębę kluskami, że ci kącikiem ust wypadają. Neutral
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 22 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ParobekChamSługa napisał:
A dla mnie liczy się w dzisiejszych czasach udokumentowane pochodzenie


Co ty kurwa konia do kłusu wystawiasz czy psa do oceny przed jury Laughing

Aż mi ciebie szkoda, jak patrze na twoją mentalność uniżonego sługi i pariasa. Te twoje elity "szlachetnych rodów" którymi się z takim uniżeniem zachwycasz, w przeszłości (dzisiaj pewnie to się wiele nie różni) były tak zdemoralizowane i zdegenerowane, że z czasem połowa arystokracji wymarła z powodu zjebania genów przez chów wsobny, bo kazirodztwo było wtedy u nich naturalna rzeczą, a kazirodztwo obok defektów genetycznych obniża również płodność. Więcej niebiesko-krwistych umarło na choroby genetyczne i weneryczne, niż od szubienic i bagnetów rewolucjonistów czy buntowników.

Jak na ciebie patrzę @chemicloo, na twoją żałosna uniżoność i poddaństwo, to mi przypominasz tego parobka Żakuja z filmu komediowego, francuskiej produkcji "Goście, goście" Laughing


Cytat:
bo od kompetencji to ma sobie dopiero ludzi dobierać


No co ty kurwa nie powiesz, kapitanie oczywisty Shocked Shocked Shocked

Jak najbardziej, nikt nie jest w stanie sam rządzić, jednak sama umiejętność doboru odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, też jest jakąś kompetencją.


Cytat:
I większości tego nie sposób nabyć w żadnej szkole


Mylisz się, mikrocefalny, uniżony, pariaski zjebie. W szkole dużo się można nauczyć jeśli się ma kompetentnych nauczycieli, bo nikt nie rodzi się alfa i omegą, a co najwyżej staje się nią dzięki ciężkiej pracy. Rodzić się można co najwyżej z pewnymi predyspozycjami, a nie z gotowymi kompetencjami. Dobrym przykładem jest książka "Sztuka Zwyciężania" opisujące życie, rządy i podboje Cyrrusa Wielkiego, zebrane przez Ksenofonta, gdzie na wstępie bohater utworu chwali swoich nauczycieli że nauczyli go sztuki wojennej i sztuki rządzenia, dzięki którym to naukom osiągną niebywały sukces rozbijając Imperium Asyryjskie i Medyjskie, i tworząc silny organizm państwowy. Merytokracja przede wszystkim.


Cytat:
Pozostaje szukać wśród resztek tych wielkich, szlachetnych rodów...


Które jebały się w kazirodczych orgiach... Szukaj, powodzenia. A może Czartoryskich na królów, wszak też ród szlachetny i błękitnej krwii? Może ty @chemicloo złe trzewiki całujesz? Rolling Eyes


Cytat:
a nie jeszcze ich opluwać chamie


Chamy to cię spłodziły i na świat wydały, czyniąc tym wielką szkodę gatunkowi ludzkiemu.


Cytat:
żeby mnie rodowód delikwenta nie interesował


No to pozwól że ci pomogę szukać ludzi niewłaściwego rodowodu. Hmmm... Jezus i "Królowa Polski" Miriam mają rodowód żydowski Rolling Eyes Toć to plugawe nasienie, nie lechickie, nie sarmackie, a semickie! tfuu.. Rolling Eyes


W resztę tego co piszesz to się nawet nie zagłębiałem, bo to taki festiwal spierdolenia że człowiek jak czyta co ty wypisuje to się zastanawia, czy ty jakieś tabletki bierzesz? Może jaką zupę grzybową wpierdalałeś? A może za dużo oprysków śliwek węgierskich? Rolling Eyes

Jakie ty masz siano w głowie, to nawet strach na wróble mógłby ci pozazdrościć. Że ty piszesz to co piszesz, masz świadomość że ludzie to czytają i ty kurwa żadnego zażenowania nie czujesz @chemicloo? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 22 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów chlewnia i pomyje w wykonaniu chUizyrena.. to aż szkoda czasu na czytanie tych jego rzygowin. Rolling Eyes

Cytat:
Te twoje elity "szlachetnych rodów" którymi się z takim uniżeniem zachwycasz, w przeszłości (dzisiaj pewnie to się wiele nie różni) były tak zdemoralizowane i zdegenerowane, że z czasem połowa arystokracji wymarła z powodu zjebania genów przez chów wsobny, bo kazirodztwo było wtedy u nich naturalna rzeczą, a kazirodztwo obok defektów genetycznych obniża również płodność. Więcej niebiesko-krwistych umarło na choroby genetyczne i weneryczne, niż od szubienic i bagnetów rewolucjonistów czy buntowników.
Rolling Eyes

Jakoś nie zauważyłem by kiedykolwiek wyszło z twojej strony cokolwiek konstruktywnego. Wiecznie tylko szydera, cynizm i jazda na najniższych emocjach... Masz coś do rodzin kultywujących patriotyczne tradycje, czy nie? Jest to według ciebie jakaś wartość dodana (sama w sobie), czy nie ma żadnej kompletnie wartości i o niczym kompletnie nie świadczy?? Eh? Bo nie wiem o co się rzucasz palancie... scratch Określ się- ogólnie jesteś przeciwnikiem wynoszenia z domu pamięci o przeszłych pokoleniach, historii rodziny, a jeśli -co się może zdarzyć- jest ona związana z historią ojczyzny- jeśli jakoś zapisała się (nie daj Boże chlubnie) na kartach dziejów — to tym gorzej, tak? Z tego co rozumiem, to chyba chcesz mi swoimi słowami jakoś powiedzieć, iż jesteś zaprzysięgłym przeciwnikiem wychowania w duchu poszanowania dla tradycji i rodzimej kultury, tak?? Rodzina z tradycjami, szlachetna wielowiekowa, patriotyczna... to jakiś "chów wsobny" tak? Powstała ze "zgnilizny moralnej" i "zjebania genów " ? ...no bardzo interesujące .. Rolling Eyes

Cytat:
Jak najbardziej, nikt nie jest w stanie sam rządzić, jednak sama umiejętność doboru odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, też jest jakąś kompetencją.
Applause Brawa za spostrzegawczość , gdzie to zapisać? Confused

Aż grdyka ci z jakiegoś powodu chodzi, niecodziennie maskujesz swoją niemoc intelektualną aż taką ilością inwektyw, no no.. "mikrocefalny, uniżony, pariaski zjebie." -i co jeszcze mi powiesz , głąbie kapuściany?

Cytat:
W szkole dużo się można nauczyć jeśli się ma kompetentnych nauczycieli, bo nikt nie rodzi się alfa i omegą, a co najwyżej staje się nią dzięki ciężkiej pracy.
Aha -mów mi tak jeszcze.. bardzo odkrywcze spostrzeżenia.. To z jakiejś twojej pracy habilitacyjnej??

Cytat:
Rodzić się można co najwyżej z pewnymi predyspozycjami, a nie z gotowymi kompetencjami.
Ach... nie wiedziałem... Shocked

Cytat:
Dobrym przykładem jest książka "Sztuka Zwyciężania" opisujące życie, rządy i podboje Cyrrusa Wielkiego, zebrane przez Ksenofonta, gdzie na wstępie bohater utworu chwali swoich nauczycieli że nauczyli go sztuki wojennej i sztuki rządzenia, dzięki którym to naukom osiągną niebywały sukces rozbijając Imperium Asyryjskie i Medyjskie, i tworząc silny organizm państwowy.
Fascynujące! ...masz jeszcze więcej równie ciekawych anegdotek??

Cytat:
Cytat:
Pozostaje szukać wśród resztek tych wielkich, szlachetnych rodów...



Które jebały się w kazirodczych orgiach...
Wspaniała wyobraźnia... wspaniała.. WIELKIE BRAWA!


Cytat:
W resztę tego co piszesz to się nawet nie zagłębiałem, bo to taki festiwal spierdolenia że człowiek jak czyta co ty wypisujesz(...)
Hmmm... To zastanawiające , bo mam dokładnie te same odczucia, graniczące z pewnością że mnie nie zawiedziesz, kiedy zabieram się do lektury twoich wypocin.. Rolling Eyes

Cytat:
masz świadomość że ludzie to czytają i ty kurwa żadnego zażenowania nie czujesz
..a niby co ja takiego żenującego napisałem, he? Eh? ... Ty lepiej uważaj na siebie -bo to co TY wypisujesz będą kiedyś czytały przyszłe pokolenia, wiesz? Sad ---Jakoś nie zauważyłem byś kiedykolwiek splamił się czym konstruktywnym, twórczym ...jaką pozytywną inwencją. Nigdy. Wręcz przeciwnie, dajesz się poznać jako jawny antypatriota, szyderca, pospolity grubianin i prostacki ćwok, mający za nic wszelkie uświęcone wartości (to o nich myślałem kiedy pisałem o współczesnej polskiej szkole, z której nic takiego raczej nie może dziś młodzież wynieść [jesteś tego dobitnym przykładem], a czego ty oczywiście prostaku nawet nie załapałeś, choć było to wyłuszczone wprost, ..tylko znów do mnie o jakichś "kompetencjach" klaunie.. -sorki, nie masz odpowiednich kompetencyj by prowadzić ze mną dyskusję na odpowiednim poziomie! Surprised). W praktyce chodzi ci wyłącznie o to, ażeby pluć swoim jadem i epatować szyderstwem na lewo i prawo. Plujesz na wszelkie wartości: na godność, uświęconą historię, zasługi, patriotyzm... Rozumu w tobie żadnego -bo gdybyś choć trochę myślał, albo znał historię, to wiedziałbyś że istnieją na tym świecie także ludzie zasługujący na szacunek.. Już w tym momencie będąc na twoim miejscu zapadłbym się ze wstydu, ale ty pewnie nie masz pojęcia co to takiego wstyd i hańba.. Confused
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 24 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, ty chyba @chemicloo faktycznie bezrobotny jesteś, bo zawsze szybko odpowiadasz, o każdej porze dnia, i to jeszcze nie raz się tak rozpisujesz, fakt faktem że głupio bo nic mądrego nie masz do zaoferowania, ale tak przewlekle, tak wodę lejesz że masakra? Kiedy ty masz czas to wszystko pisać? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 24 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja -chemicloo, tak? Laughing ...notoryczne zwidy / halucynacje / paranoje / urojenia / przywidzenia ... wiesz co chAzaryn, skonsultuj się z jakimś dobrym psychoterapeutą bo twój stan nie wygląda najlepiej -a jeszcze się pogłębia ta cała psychodela... heh he.

No a jeśli masz jakiś problem z moim "tajmingiem", cóż, szczególnie tobie pyszałku trzeba w miarę szybko odpisywać, ażebyś nie czuł się bezkarny w rozsiewaniu swojej zarazy umysłowej, oraz rozpasanej degrengolady — Confused bezwstydny gnoju. No baardzo przepraszam, że (czasami) tak duużo i "nic mądrego nie znajdujesz w tym dla siebie", wybacz -kutafonie, ale ... odkłamywanie i odkręcanie hektolitrów gangreny jaką tutaj serwujesz po prostu tyle czasu i miejsca zajmuje.. Confused (przecie nie wystarczy skwitować twoje występy prostym stwierdzeniem żeś głupi jak but, i kropka... albo zażartować z ciebie jaki to jesteś pocieszny klaun / trefniś, bo z tak zwięzłym ujęciem sprawy, jak się okazuje, też masz spory problem* cyt. "Jak zwykle, gdy tylko dostajesz baty i nie potrafisz merytorycznie odpowiedzieć, to obracasz całe zdanie czy rozmowę w żart."




23 sierpnia 2019, WIZYTA KRÓLA NA GÓRNYM ŚLĄSKU - KATOWICE



_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 27 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZJAZD ŁĘCZYCKI 24 sierpnia A.D.2019

Cytat:
KOMUNIKAT KRÓLEWSKI

W dniu 11 lipca A.D.2014 Uniwersałem Zakliczyńskim zaproponowaliśmy polskim możnowładcom i hierarchom Kościoła w Polsce cykliczne, począwszy od 2015 roku, sierpniowe Zjazdy Łęczyckie, nawiązujące do Zjazdów Zjednoczeniowych z XII wieku, szczególnie do Zjazdu Łęczyckiego A.D.1180.

W roku 2019, już jako Król Polski nawiązaliśmy do tego Uniwersału i zwołaliśmy Otwartym Listem Królewskim (www.metrykakoronna.org.pl) Zjazd Łęczycki na dzień 24 sierpnia A.D.2019.

W Zjeździe Łęczyckim A.D.2019 w dniu 24 sierpnia w Kolegiacie w Tumie (Łęczyca) uczestniczyli:

J.K.M. Wojciech Edward Rex Poloniae

J.W. Jarosław Kierznikowicz - Marszałek Wielki Koronny, Marszałek Sejmu Walnego, Kasztelan Gdański, Marszałek Ziemi Kaszubskiej - Gdańskiej

J.W. Marek Chatou - Starosta Generalny Ziemi Mazowieckiej, Kasztelan Warszawski

J.W. Alfred Łubniewski - V-ce Marszałek Ziemi Kamieńsko-Szczecińskiej, Podskarbi Wielki Koronny, Kasztelan Koszaliński

J.W. Ryszard Łuczak - Marszałek Ziemi Wielkopolskiej, Kasztelan Poznański

J.W. Brygida Andreasik - Marszałek Ziemi Legnicko-Głogowskiej, Hydrolog Wielki Koronny

Kolejny, rocznicowy Zjazd Łęczycki odbędzie się 22 sierpnia A.D.2020.

Dano 26 sierpnia A.D.2019 w Myszkowie na Ziemi Korony Polskiej w Czwartym Roku Naszego Panowania

Wojciech Edward Rex Poloniae






Cytat:
AKT ODDANIA POLSKI OPIECE NAJŚWIĘTSZEJ PANNY MARYI
z 25 sierpnia A.D.1920
Imprimatur: św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)
Kościół klasztorny oo.Bernardynów pw. Niepokalanego Poczęcia w Łęczycy
24 sierpnia A.D.2019 godz. 19'00 po Mszy Świętej







AKT WDZIĘCZNOŚCI ZA CUD NAD WISŁĄ 25 sierpnia 2019




Viva Cristo Rey!

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 27 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domorosłego pajace poubierane w firanki i prześcieradła Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 27 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałem że tylko na to zwrócisz uwagę hipokryto Laughing -i nie będziesz w stanie powstrzymać się od skomentowania, tego ubioru.. (jesteś przewidywalny do bólu dupy, wiesz o tym?) .. dlatego zawczasu przygotowałem odpowiednie grafiki:





Zawsze tak ochoczo komentujesz niecodzienną stylówę? Confused ...chyba nie. To też są "domorsłe pajace"?? Confused ...no być może.. tylko że skoro już traktujesz kogoś po ubiorze, to wypadałoby dla zwykłej ludzkiej uczciwości jechać za to po wszystkich i równo... I zawsze przy okazji zwracać na to zasadniczą i niczym nieskrępowaną uwagę, głośno i wyraźnie wyrażać swoją opinię, a nie- chować się za zasłoną "dobrych manier" "obyczajności" i "konwenasów". No jak to z tobą jest? ...jak ktoś jest pajac to albo nie bierze się w tym udziału, albo zwraca się pajacowi uwagę wprost, no nie wiem.. to jeszcze głupiej powiem ci tak w rozkroku stać .. bez kitu. No Ale ty oczywiście jesteś na to za mały.. taki mały chazareński obłudnik ... obśmieje jednych, ale drugich "klaunów" już nawet nie zauważy Confused więcej! -chętnie weźmie udział w "uroczystości"... -no bardzo ciekawe, czy jak byłeś kiedyś zaproszony (w charakterze gościa) na inaugurację jakiegoś roku akademickiego swojego kolegi, albo wezwany na rozprawę sądową, to czy też byłeś taki chojrak, "mocny w gębie", nazwałeś np. jakiegoś profesora klaunem i błaznem, przebranym w kożuch (a przecież jest lato), ...albo śmiałeś się w twarz sędziemu, -prokuratora nazwałeś "przebierańcem" i stwierdziłeś, że chyba nie będziesz brał udziału w tym "cyrku" bo to jakieś niepoważne jest a osoby go organizujące nadają się raczej do wariatkowa Confused
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 06 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KONFEDERACJA GOSTYNINSKA (5 września 2019) - KORONA KRÓLESTWA POLSKIEGO

Świetna prelekcja Króla Wojciecha Edwarda dot. m.in. anschlussu Białorusi przez Rosję Putinowską.

Cytat:
EWANGELIA DNIA - 5 września A.D.2019
Cudowny połów ryb i powołanie apostołów

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 5, 1-11

Pewnego razu – gdy tłum cisnął się do Jezusa, aby słuchać słowa Bożego, a On stał nad jeziorem Genezaret – zobaczył dwie łodzie stojące przy brzegu; rybacy zaś wyszli z nich i płukali sieci. Wszedłszy do jednej łodzi, która należała do Szymona, poprosił go, żeby nieco odbił od brzegu. Potem usiadł i z łodzi nauczał tłumy.
Gdy przestał mówić, rzekł do Szymona: "Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!" A Szymon odpowiedział: "Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci". Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać. Skinęli więc na współtowarzyszy w drugiej łodzi, żeby im przyszli z pomocą. Ci podpłynęli; i napełnili obie łodzie, tak że się prawie zanurzały.
Widząc to, Szymon Piotr przypadł Jezusowi do kolan i rzekł: "Wyjdź ode mnie, Panie, bo jestem człowiekiem grzesznym". I jego bowiem, i wszystkich jego towarzyszy w zdumienie wprawił połów ryb, jakiego dokonali; jak również Jakuba i Jana, synów Zebedeusza, którzy byli wspólnikami Szymona.
A Jezus rzekł do Szymona: "Nie bój się, odtąd ludzi będziesz łowił". I wciągnąwszy łodzie na ląd, zostawili wszystko i poszli za Nim.

Oto słowo Pańskie.


ROCZNICE
1103 – Został uposażony klasztor benedyktynów w Mogilnie.
1580 – I wojna polsko-rosyjska: wojska polsko-węgierskie zdobyły Wielkie Łuki. W trakcie rabowania palącej się twierdzy doszło do eksplozji prochowni, w wyniku której zginęło 200 Polaków i Węgrów oraz większość załogi moskiewskiej.
1651 – Powstanie Chmielnickiego: koło Trypola chorągwie dowodzone przez hetmana Marcina Kalinowskiego wciągnęły w zasadzkę i doszczętnie wybiły 3 tys. Kozaków z grupy Wasyla Zołotarenki.
1735 – W Wiedniu podpisano preliminaria pokojowe pomiędzy Francją a Austrią.
1924 – We Lwowie ukraiński student Teofil Olszewski dokonał nieudanego zamachu na prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego.


PRELIMINARIA POKOJOWE (ang. preliminary peace z łac. praeliminaris - przygotowawczy od prae 'przed' i limen dpn. liminis 'próg; wejście') – tymczasowy układ, wstępna umowa między dwoma lub więcej wrogimi stronami, zazwyczaj państwami lub rządami, prowadzącymi wojnę. W umowie tej strony konfliktu zbrojnego lub wojny ustanawiają długotrwałe zawieszenie broni oraz przyrzekają (zobowiązują się) zawrzeć traktat pokojowy lub przywracają pokój, pozostawiając szczegółowe kwestie dotyczące pokoju do uregulowania w późniejszym terminie.


TEMATYKA POSIEDZENIA:
1. Sprawa Preliminariów Pokojowych po II Wojnie Światowej
2. Sprawa granic Polski po II Wojnie Światowej
3. Traktat Wersalski i Traktat Ryski a granice wschodnie.
4. Dlaczego III RP uznała rozbiory ziem wschodnich II RP po 1990 roku?
5. Dlaczego referendum z 1946 roku dotyczyło wyłącznie granicy zachodniej?
6. Proces aneksji Białorusi przez Rosję a granice Polski. Rosja ante portas!
7. Dlaczego Rosja okupuje Ziemię Królewiecką?
8. Stanowisko Królestwa Polskiego Wobec Ziemi Królewieckiej i granic wschodnich.




Precz z judeobolszewicką demokracją ! precz z tzw. " wyborami (*) " !! -nie oczekujmy, że ta hucpa cokolwiek kiedykolwiek zmieni... Confused
... i na pohybel każdemu kto w nich / w niej / uczestniczy, w ten czy w inny sposób.

Tylko Królestwo.
Vivat chrześcijański Król Wojciech Edward Leszczyński, Rex Poloniae
!


* Wszelkie partie polityczne są w Królestwie Polskim zabronione - Godne to i sprawiedliwe.
** bo . . . Kto na "wybory" chodzi..(Shame on you) — Ten sam sobie s z k o d z i Neutral .
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 06 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha jakie rymowanki nasz poeta przywalił Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 06 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej łatwo będzie ci zapamiętać Very Happy
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 06 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupot nie warto zapamiętywać, szkoda miejsca na dysku Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 07 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ale to wcale nie są żadne głupoty..Confused Kto na wybory chodzi, ten naprawdę sobie szkodzi Surprised Bez kitu.. Łatwo zapamiętasz!
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 08 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ty masz lat @chemicloo? Ale tak poważnie Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 08 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt, że jestem starszy od ciebie, więc z szacunkiem do starszych, synek.


ZJAZD OLIWSKI (2019.09.07) - Conversatorium przedzjazdowe ZJAZDU ELIT w dniu 10 grudnia A.D.2019

Cytat:
PIERWSZE CZYTANIE
Prawdziwa mądrość

Czytanie z Księgi Mądrości 9, 13-18

Któż z ludzi rozezna zamysł Boży albo któż pojmie wolę Pana? Nieśmiałe są myśli śmiertelników i przewidywania nasze zawodne, bo śmiertelne ciało przygniata duszę i ziemski namiot obciąża rozum pełen myśli.
Mozolnie odkrywamy rzeczy tej ziemi, z trudem znajdujemy, co mamy pod ręką – a któż wyśledzi to, co jest na niebie? Któż poznał Twój zamysł, gdy nie dałeś Mądrości, nie zesłałeś z wysoka Świętego Ducha swego?
I tak ścieżki mieszkańców ziemi stały się proste, a ludzie poznali, co Tobie miłe, i zostali ocaleni przez Mądrość.


Oto słowo Boże.


EWANGELIA na 8 września A.D.2019
Kto nie wyrzeka się wszystkiego, nie może być uczniem Jezusa

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 14, 25-33

Wielkie tłumy szły z Jezusem. On odwrócił się i rzekł do nich: "Jeśli ktoś przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem. Kto nie dźwiga swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem.
Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw i nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie? Inaczej, gdyby położył fundament, a nie zdołałby wykończyć, wszyscy, patrząc na to, zaczęliby drwić z niego: „Ten człowiek zaczął budować, a nie zdołał wykończyć”.
Albo jaki król, mając wyruszyć, aby stoczyć bitwę z drugim królem, nie usiądzie wpierw i nie rozważy, czy w dziesięć tysięcy ludzi może stawić czoło temu, który z dwudziestu tysiącami nadciąga przeciw niemu? Jeśli nie, wyprawia poselstwo, gdy tamten jest jeszcze daleko, i prosi o warunki pokoju.
Tak więc nikt z was, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem
".

Oto słowo Pańskie.







ZJAZD KATOLICKI CHRISTIANITATIS - CONVERSATORIUM PRZEDZJAZDOWE A.D.2019



zobacz także:
https://diecezjazg.pl/litania-do-matki-bozej-rokitnianskiej/


Szczęść Wam Boże, poddani Jezusa Chrystusa, Przenajświętszej Panienki,
i królewscy poddani Króla Wojciecha Edwarda I
- radujcie się albowiem Królestwo jest bliskie... Smile

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:01, 11 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SENAT KRÓLESTWA POLSKIEGO (2019.09.10) - II RADA SENATU - GDAŃSK OLIWA

Cytat:
EWANGELIA – komentarze
Wybór Dwunastu

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 6, 12-19

Pewnego razu Jezus wyszedł na górę, aby się modlić, i całą noc trwał na modlitwie do Boga.
Z nastaniem dnia przywołał swoich uczniów i wybrał spośród nich dwunastu, których też nazwał apostołami: Szymona, któremu nadał imię Piotr, i brata jego, Andrzeja, Jakuba, Jana, Filipa, Bartłomieja, Mateusza, Tomasza, Jakuba, syna Alfeusza, Szymona z przydomkiem Gorliwy, Judę, syna Jakuba, i Judasza Iskariotę, który stał się zdrajcą.
Zszedł z nimi na dół i zatrzymał się na równinie; był tam liczny tłum Jego uczniów i wielkie mnóstwo ludu z całej Judei i z Jeruzalem oraz z nadmorskich okolic Tyru i Sydonu; przyszli oni, aby Go słuchać i znaleźć uzdrowienie ze swych chorób. Także i ci, których dręczyły duchy nieczyste, doznawali uzdrowienia.
A cały tłum starał się Go dotknąć, ponieważ moc wychodziła od Niego i uzdrawiała wszystkich.

Oto słowo Pańskie.


zobacz też:
I POSIEDZENIE RADY SENATU (interaktywne)
z 14 sierpnia A.D.2019
https://www.youtube.com/watch?v=2NSOr6OtgOg



WNIOSKI WOBEC

POSIEDZENIE (INTERAKTYWNE) RADY SENATU OTWORZYŁ KRÓL POLSKI WOJCIECH EDWARD I

Przedstawił Uchwały Sejmu Walnego z 3-4 października A.D.2019 m.in.:

UCHWAŁA – SANCYT
SEJMU WALNEGO
W NIEPOŁOMICACH
Nr 2015.10.04/18

SEJM WALNY W NIEPOŁOMICACH W DNIU 4 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU NIE ZGADZA SIĘ
NA WYPŁATĘ, BEZ ZGODY SEJMU WALNEGO I SEJMIKÓW ZIEMSKICH,
Z PIENIĘDZY PUBLICZNYCH W IMIENIU POLSKI I POLAKÓW
JAKICHKOLWIEK ŚRODKÓW LUB PRZEKAZANIE MAJĄTKU NARODOWEGO
NA POKRYCIE ROSZCZEŃ – ODSZKODOWAŃ, KOMUKOLWIEK
A SZCZEGÓLNIE DLA DIASPORY ŻYDOWSKIEJ ORAZ np. DLA BANKÓW etc.,
JAKO W DOMNIEMANIU PSEUDOROSZCZEŃ.

Vide: http://www.metrykakoronna.org.pl/dane/DI.....LOMICE.pdf

GŁOSY WOLNE - VOTA SENATORSKIE
1. Senator Królestwa Polskiego J.W. Cezary Mariusz Tousty
2. Senator Królestwa Polskiego J.W. Alfred Łubniewski
3. Senator Królestwa Polskiego J.W. Jarosław Kierznikowicz


KONKLUZJA -> [patrz] REZOLUCJA
SENATU KRÓLESTWA POLSKIEGO
z 14 sierpnia A.D.2019


1. Napominamy
- 88 (osiemdziesięciu ośmiu) Senatorów USA - autorów Listu do Mike Pompeo,
- Pana Donalda Trumpa - Prezydenta USA,
- Pana Mike'a Pompeo - Sekretarza Stanu USA,
- Pana Benjamina Natanjahu,
o zaprzestanie ataków na Polskę i konkretne wypowiedzenie się do 8 września A.D.2019 w sprawie
Konferencji Pokojowej, kończącej II Wojnę Światową z udziałem Królestwa Polskiego, pod rygorem infamii ipso facto dla:
- 88 (osiemdziesięciu ośmiu) Senatorów USA - sygnatariuszy Listu do Mike Pompeo,
- Pana Donalda Trumpa,
- Pana Mike Pompeo,
- Pana Benjamina Natanjahu.
2. Prosimy Kościół w Polsce oraz Stolicę Apostolską - Państwo Watykan o mediację w sprawie Konferencji Pokojowej kończącej II Wojnę Światową.
3. Napominamy Przedstawicieli III RP, by nie kontynuowali Rokoszu Dudy w postaci "wyborów parlamentarnych" skierowanych przeciwko Królestwu Polskiemu. Mamy własny Sejm Walny i nie potrzebujemy "sejmu" i "senatu" okupacyjnych.
4. Napominamy Polaków by do 8 września A.D.2019 jasno określili się, czy stoją przy Rokoszu Dudy (udział w "wyborach parlamentarnych" III RP , czy po stronie Królestwa Polskiego - Sejmików Ziemskich i Sejmu Walnego z Królem Polski Wojciechem Edwardem I na czele.
5. Proponujemy geopolityczną roszadę w postaci:
- budowy Wielkiej Frankonii w zachodniej Europie pod przewodnictwem Francji,
- budowy Wielkiej Lechii w środkowej Europie pod przewodnictwem Królestwa Polskiego,
- budowy Wielkiej Rosji pod przewodnictwem Rosji
aby sprostać rosnącej potędze Chin.
6. Nie wykluczamy ogłoszenia stanu wojny Królestwa Polskiego z USA i Izraelem przez Sejm Walny i Króla po 8 września A.D.2019 w przypadku gdy napomnienie braterskie nic nie da.
7. Przestrzegamy Pana Donalda Trumpa, by jak onegdaj Napoleon, nie namawiał III RP do wojny w ramach koalicji III RP z USA np. z Iranem. Nie ma zgody Senatu Królestwa Polskiego do traktowania Polaków jak "mięso armatnie".
8. Apelujemy do Polaków a antywojenne pokojowe marsze oraz popieranie stanowiska Królestwa Polskiego.
9. Sejm Walny Królestwa Polskiego powinien wypowiedzieć się po 8 września A.D.2019, czy w sytuacji nie podjęcia przez USA i Anglię rozmów pokojowych, zmierzających do zakończenia II Wojny Światowej, potraktować USA i Anglię etc.,jako wrogów w obecnej sytuacji rozejmu, w trwającej II Wojnie Światowej (odwrócenie sojuszy).

PAX VOBISCUM!

Victoria in Jesu Christo!

Dano 14 sierpnia A.D.2019 w Myszkowie na Ziemi Korony Królestwa Polskiego

Wojciech Edward Rex Poloniae






a dla tych, którzy ciągle czują niedosyt : ad perpetuam rei memoriam Smile

DRUGIE KRÓLOWANIE STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO 1733-1736 (królewska prelekcja z dnia 26 marca 2019)

Cytat:
KOLEKTA

Wszechmogący Boże, niech nas nie opuszcza Twoja łaska, † ale niech nas utwierdza w świętej służbie * i zapewnia nam nieustannie Twoją pomoc. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków.

Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza 18, 21-35

Piotr podszedł do Jezusa i zapytał: "Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy?"
Jezus mu odrzekł: "Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.
Dlatego podobne jest Królestwo Niebieskie do króla, który chciał się rozliczyć ze swymi sługami. Gdy zaczął się rozliczać, przyprowadzono mu jednego, który był mu winien dziesięć tysięcy talentów. Ponieważ nie miał z czego ich oddać, pan kazał sprzedać go razem z żoną, dziećmi i całym jego mieniem, aby dług w ten sposób odzyskać.
Wtedy sługa padł mu do stóp i prosił go:
„Panie, okaż mi cierpliwość, a wszystko ci oddam”. Pan ulitował się nad owym sługą, uwolnił go i dług mu darował.
Lecz gdy sługa ów wyszedł, spotkał jednego ze współsług, który mu był winien sto denarów. Chwycił go i zaczął dusić, mówiąc: „Oddaj, coś winien!” Jego współsługa padł przed nim i prosił go: „Okaż mi cierpliwość, a oddam tobie”. On jednak nie chciał, lecz poszedł i wtrącił go do więzienia, dopóki nie odda długu.
Współsłudzy jego, widząc, co się działo, bardzo się zasmucili. Poszli i opowiedzieli swemu panu wszystko, co zaszło.
Wtedy pan jego, wezwawszy go, rzekł mu:
„Sługo niegodziwy! Darowałem ci cały ten dług, ponieważ mnie prosiłeś. Czyż więc i ty nie powinieneś był ulitować się nad swoim współsługą, jak ja ulitowałem się nad tobą?”
I uniósłszy się gniewem, pan jego kazał wydać go katom, dopóki mu nie odda całego długu.
Podobnie uczyni wam Ojciec mój niebieski, jeżeli każdy z was nie przebaczy z serca swemu bratu
".

Oto słowo Pańskie.


TEMAT
Jadwiga Lechicka - "Rola dziejowa Stanisława Leszczyńskiego oraz wybór jego pism"
http://kpbc.umk.pl/dlibra/doccontent?id=26279

Mowa abdykacyjna Króla Stanisława Lezczyńskiego miana w Królewcu A.D.1736
http://www.quomodo.org.pl/dane/biuletyn/.....skiego.pdf

DOM LESZCZYŃSKICH
https://en.wikipedia.org/wiki/Leszczyński




Doprowadzę pustkę do kresu - zachowam pełny spokój ...i wtedy wszystkie rzeczy będą wzrastać — a ja czekać będę ich powrotu.
Wszystkie rzeczy rozkwitają i wzrastają -do swego początku. Powrót do początku nazywa się spokojem, a spokój nazywa się powrotem do życia.
Powrót do życia nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem, a nieznajomość stałości czyni zło.
Znający stałość staje się mądrym, mądry staje się sprawiedliwym, a kto jest sprawiedliwy — staje się panującym.
Panujący podąża za Niebem, Niebo podąża za Tao, a Tao jest wieczne. Do końca życia nie zazna niebezpieczeństwa.

~TAO TE KING (Lao-Tse : Drogi Cnoty Księga)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 11 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Wy za slogany wypisujecie ? Sie z tym krolem bedziecie modlic ??? Co to znowu za kukielkowo !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 11 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Co Wy za slogany wypisujecie ? Sie z tym krolem bedziecie modlic ??? Co to znowu za kukielkowo !!!!


thumleft
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 14 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZJAZD KATOLICKI CHRISTIANITATIS (2019.09.12) - Dzień I - R o k i t n o

Cytat:
CO OZNACZA BOŻY POKÓJ I BOŻE POJEDNANIE?

EWANGELIA DNIA - 12 września A.D.2019
Przykazanie miłości nieprzyjaciół

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 6, 27-38

Jezus powiedział do swoich uczniów:
"Powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. Jeśli cię kto uderzy w policzek, nadstaw mu i drugi. Jeśli zabiera ci płaszcz, nie broń mu i szaty. Dawaj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie.
Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to należy się wam wdzięczność? Przecież i grzesznicy okazują miłość tym, którzy ich miłują. I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaka za to należy się wam wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to należy się wam wdzięczność? I grzesznicy pożyczają grzesznikom, żeby tyleż samo otrzymać.
Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, ubitą, utrzęsioną i wypełnioną ponad brzegi wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie
".

Oto słowo Pańskie.






ZJAZD KATOLICKI CHRISTIANITATIS (2019.0912) - PRZESŁANIE POKOJU Z ROKITNA

Cytat:
PIERWSZY DZIEŃ ZJAZDU KATOLICKIEGO CHRISTIANITATIS A.D..2019 w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej 12 września A.D.1683
Przesłanie Pokoju Rokitniańskie Króla Polski Wojciecha Edwarda I oraz Starosty Generalnego Ziemi Wielkopolsko-Lubuskiej




ZJAZD KATOLICKI CHRISTIANITATIS (2019.0912) - POLSKA POD KRZYŻEM W ROKITNIE!

Cytat:
Ks. Kustosz Sanktuariu Matki Bożej Pokoju w Rokitnie
Piotr Bortnik kieruje Słowa na temat Modlitwy "Polska pod krzyżem"
w dniu 14 września A.D.2019




Naszym to sercom Bóg dzisiaj powierza
W nagrodę zasług Ojcowskich i trudów,
Miecz Archanioła i Chorągiew Krzyża,
Sprawę Ojczyzny i sprawę wszechludów.
. . .
I drogę naszą widzim tem niemylniej,
I obejmujem sztandar nasz tem silniej,
Ufając Panu że ostatni z braci
Trzymać go będzie póki tchu nie straci :
Bo tylko pod tym przenajświętszym znakiem
Polska jest Polską i Polak Polakiem.


~Śpiewakowi "Mohorta" bratnie słowa, Karol Baliński
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 14 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Laughing Laughing Laughing

Król (wirtualnego królestwa) i mianowany przezeń starosta Laughing Laughing Laughing

Ależ ci ludzie mają przyrost ego i spaczony obraz rzeczywistości, mianując się wymyślonymi tytułami i funkcjami Rolling Eyes Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 10:43, 14 Wrz '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, ty jesteś "wymyślony", Confused

... "p o k o r n y" paranoiku Rolling Eyes

a Królestwo Polskie jest rzeczywiste (co bardzo cię najwyraźniej boli): http://www.metrykakoronna.org.pl/


aha, i twój obraz rzeczywistości z pewnością nie jest spaczony.. masz przecież swojego r e a l n e g o prezydęta (którego sobie obierasz w wyborach powszechnych), r e a l n y sejm i senat ,
masz swoich r e a l n y c h marszałków, ministrów ... itd. (- którzy tytuły swe, n i e w y m y ś l o n e , otrzymali z nadania realnego suwerena .. itd) Rolling Eyes

..no trzymaj z nimi dalej sztamę -skoro ONI tak bardzo ci odpowiadają Rolling Eyes .. każdy sobie sam wybiera kogo popiera i za kim/za czym optuje Rolling Eyes .



KONFEDERACJA GLIŚNIEŃSKA - 13 września A.D.2019 - ODEZWA ROKITNIAŃSKA
Cytat:
W języku staropolskim termin "ziemiaństwo" oznaczał szlachtę zamieszkującą określoną ziemię, ale także wszystkich, którzy zajmowali się rolnictwem - uprawiali ziemię - (a więc również chłopów).
Tak szeroki zakres pojęcia był używany jeszcze do połowy XIX w. Najczęściej jednak ziemianami nazywano szlachtę-posesjonatów. Od połowy XIX w. do ziemiaństwa zaliczano posiadaczy majątków powyżej 50 ha. Byli to najczęściej przedstawiciele dawnej magnaterii (często posiadający tytuły arystokratyczne) oraz średniej i drobnej szlachty. Ziemianie krytykowani byli przez środowiska związane z Gazetą Polską oraz z pismem satyrycznym Tandeciarz. Określano ich mianem kasty dziedzicznych gnuśnych próżniaków.
Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ziemiaństwo


_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Królestwo Spokoju - Podróż do domu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile