W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Królestwo Spokoju - Podróż do domu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 13661
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:25, 14 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
Nie jest dobre dla stada kiedy pasterz je zostawia by szukać jednej zbłąkanej owieczki gdyż na tak pozostawione stado czają się wilki .
Oczywiście nie masz racji, albowiem nic nie rozumiesz... Czy matka, której jedno dziecko się zagubiło nie zostawi drugiego w domu, i nie pójdzie szukać tamtego? A może powie: Eee tam, trudno, jedno w-te jedno we-wte, ważne teraz aby pilnować tego, które zostało, gdyż świat jest niebezpieczny.. (?) .. Otóż z tego bierze się cały zamordyzm i ucisk: z pogoni za (zazwyczaj iluzorycznym) tzw. bezpieczeństwem, a tym "wilkiem" to może być dosłownie wszystko - choćby nieszczęśliwy wypadek, którego nigdy nie sposób przewidzieć. To właśnie z tej przyczyny odgradzamy się od ludzi - aby czuć komfort "bezpieczeństwa"; poczucie zabezpieczenia, które tworzy wokół nas mur - stanowi część potępienia lub samousprawiedliwienia. Więc co zrobisz jako ojciec dwójki dzieci, kiedy jedno wyszło z domu i nie wraca ...będziesz pilnował drugiego, bo nie daj Boże, jeszcze i jemu może się coś złego stać?! ...Może może —a może nie może Na dwoje babka wróżyła ..Więc co Ty zrobisz, he? Pytam w tym momencie Ciebie, bo widzę że za wiele główkujesz na abstrakcyjne tematy chcąc to obliczać na ułamkach.. Szybko konkretnie i na temat, ..też będziesz mędrkował o "budowaniu mitów", "błogiej naiwności", "nadgorliwości", albo o "sprawiedliwych osądach i odrzucaniu pychy" Confused -czy podejmiesz ryzyko? Eh? Surprised


Zaprawdę - WIELKA JEST MĄDROŚĆ NASZEJ EWANGELII! Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. ALLELUJA!!
(**Pytanie do samodzielnej medytacji: Jaką postawę można określić jako "nadgorliwą" w powyższej sytuacji: wyjścia na poszukiwanie zbłąkanego dziecka, czy siedzenia na dupie w domu i pilnowania tych, które zostały?)




AKADEMIA STANISŁAWA - "O RODZIE OPALIŃSKICH h. ŁODZIA" (2019.12.13)

Cytat:
RÓD OPALIŃSKICH
1. Krzysztof i Łukasz Opalińscy
2. Kapitulacja pod Ujściem A.D.1655.
3. Katarzyna Opalińska.
4. Dzieje Rodu Opalińskich.
5. Dzieje Sierakowa i klasztoru sierakowskiego.





*************************************************************************************************
W tej chwili, gdy siedzę tutaj, nie boję się. W chwili obecnej nie boję się, nic się nie dzieje, nikt mi nie grozi ani niczego mi nie odbiera. Ale poza chwilą obecną istnieje głębsza warstwa umysłu, która świadomie lub nieświadomie myśli o tym, co może zdarzyć się w przyszłości, lub martwi się, że może się coś z przeszłości wyłonić i porazić mnie. Dlatego boję się przeszłości i przyszłości. Myśl włącza się i powiada: "Strzeż się, aby się to powtórnie nie zdarzyło" albo: "Przygotuj się na przyszłość. Przyszłość może być dla ciebie niebezpieczna. Dorobiłeś się czegoś, lecz możesz to stracić. Jutro możesz umrzeć, żona może od ciebie uciec, możesz stracić pracę. Możesz nie osiągnąć sławy. Możesz stać się samotny. Powinieneś zabezpieczyć swe jutro tak, aby być go pewnym".

Wolność zjawia się tylko wtedy, gdy człowiek widzi i działa, lecz nigdy w wyniku rewolucji. Widzieć to działać, a działanie takie jest natychmiastowe, podobne do działania w obliczu niebezpieczeństwa.
Nie ma wtedy miejsca na zastanawianie się, dyskusję czy wahanie. Niebezpieczeństwo zmusza do czynu i dlatego "widzieć" znaczy "działać" i "być wolnym".

Większość z nas boi się umrzeć, bo nie wie, co to znaczy żyć. Nie wiemy, jak należy żyć, i dlatego nie wiemy, jak należy umierać. Dopóki boimy się życia, dopóty będziemy się bać śmierci. Człowiek, który nie boi się życia, nie boi się też poczucia niezabezpieczenia, bowiem rozumie, że psychicznie, z wewnętrznego punktu widzenia, bezpieczeństwo nie istnieje. A gdy nie ma poczucia bezpieczeństwa i jest tylko nie mający końca ruch, wtedy życie i śmierć są tym samym. Człowiek, który żyje bez konfliktu, który żyje w pięknie i miłości, nie lęka się śmierci, bo kochać to umierać.

~Jiddu Krishnamurti, Wolność od znanego.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 09:47, 14 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
ordel napisał:
Nie jest dobre dla stada kiedy pasterz je zostawia by szukać jednej zbłąkanej owieczki gdyż na tak pozostawione stado czają się wilki .
Oczywiście nie masz racji, albowiem nic nie rozumiesz... Czy matka, której jedno dziecko się zagubiło nie zostawi drugiego w domu, i nie pójdzie szukać tamtego? A może powie: Eee tam, trudno, jedno w-te jedno we-wte, ważne teraz aby pilnować tego, które zostało, gdyż świat jest niebezpieczny.. (?) .. Otóż z tego bierze się cały zamordyzm i ucisk: z pogoni za (zazwyczaj iluzorycznym) tzw. bezpieczeństwem, a tym "wilkiem" to może być dosłownie wszystko - choćby nieszczęśliwy wypadek, którego nigdy nie sposób przewidzieć. To właśnie z tej przyczyny odgradzamy się od ludzi - aby czuć komfort "bezpieczeństwa"; poczucie zabezpieczenia, które tworzy wokół nas mur - stanowi część potępienia lub samousprawiedliwienia. Więc co zrobisz jako ojciec dwójki dzieci, kiedy jedno wyszło z domu i nie wraca ...będziesz pilnował drugiego, bo nie daj Boże, jeszcze i jemu może się coś złego stać?! ...Może może —a może nie może Na dwoje babka wróżyła ..Więc co Ty zrobisz, he? Pytam w tym momencie Ciebie, bo widzę że za wiele główkujesz na abstrakcyjne tematy chcąc to obliczać na ułamkach.. Szybko konkretnie i na temat, ..też będziesz mędrkował o "budowaniu mitów", "błogiej naiwności", "nadgorliwości", albo o "sprawiedliwych osądach i odrzucaniu pychy" Confused -czy podejmiesz ryzyko? Eh? Surprised



Twoja wiedza ci rozum odbiera . Nie ma to jak porównać pasterza ze stadem owiec do rodziny Laughing . Co zrobię jak z dwójki dzieci jedno się zabłąka ? Toć to 50% stada i w dodatku krew z krwi mojej . Ale skąd to miał byś wiedzieć skoro potomstwa nie masz .
Matka nie porzuci jednego dziecka by szukać drugiego . W stadzie zwanym Rodzina zazwyczaj jest dwóch "pasterzy" - m.in - po to by jeden z nich mógł ruszyć na "ratunek" , gdy drugi opiekuje się całą resztą .

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz w powyższym porównaniu . Nie bez znaczenia jest mowa o owcach i pasterzu . Owce to jedne z najgłupszych zwierząt , dlatego Pasterz może im wcisnąć każdy kit , a one wciąż będą "egzystowały" w błogiej nieświadomości co do swojej przyszłości . Licząc na fart że 99 owcom nic się nie stanie kiedy je porzucimy ( a kto wie czy nowego Pasterza w tym czasie nie znajdą ) , szukając jednej owieczki , trzeba mieś umysł szaleńca , egoistycznego mitomana , żerującego na naiwności owych Owiec .


Ja się ciebie nie będę pytał co zrobisz , bo doskonale wiem że nie masz pojęcia co byś zrobił , w końcu do tego jest potrzebne jakieś życiowe doświadczenie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 14 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naiwniak Durnia napisał:
Zaprawdę - WIELKA JEST MĄDROŚĆ NASZEJ EWANGELII!


Tak, wielkość waszej ewangelii opartej na sprytnie przerobionych plagiatach z religii pogańskich i gnostycyzmu. Zaprawdę wielkim geniuszem był ten który tą mistyfikację stworzył u zalania (św Paweł albo i sam rabbi Gamaliel, jeden chuj wie kto w tym palce maczał) Rolling Eyes

Tym się różni wiedza od wiary. Ja wiem że trawa jest zielona, ale ty pragniesz wierzyć że jest niebieska i chuj, nikt ci nie przegada Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 15 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
Twoja wiedza ci rozum odbiera . Nie ma to jak porównać pasterza ze stadem owiec do rodziny Laughing .
Z czego rżysz kretynie ? Czego nie kumasz? No przecież TU DOKŁADNIE O TO CHODZI - o jedną wielką R O D Z I N Ę .. "O krew z krwi..", jak to ładnie ująłeś.. A ty co sobie myślałeś .. że w tej przypowieści rozchodzi się literalnie o jakiegoś górskiego pasterza oraz dosłownie o stado 99 zwierząt na wypasie, oraz wilki z lasu, pewnie rasy arabskiej tak? Eh? . "Pasterz", w tradycyjnym ujęciu utożsamiany jest z Ojcem Niebieskim, o którym nauczał Jezus. No więc zwykła ziemska rodzina - dla takiego ateusza jak ty, ale zresztą nie tylko - to jak najlepsza analogia, do której można by się tu, w tym życiu, odnieść! Są jeszcze inne ale w zasadzie w każdej chodzi o jakiegoś (mądrzejszego) OPIEKUNA który kocha bezgranicznie każdego ze swych PODOPIECZNYCH. Takie to kurwa trudne do pojęcia czy jak , no więc pytam - z czego tak właściwie rżysz ciemięgo?? Eh? Confused
Cytat:
Co zrobię jak z dwójki dzieci jedno się zabłąka ? Toć to 50% stada
Czyli tak jak pisałem - żal.pl ciebie bardzo, że na ułamki chcesz to przeliczać... "..Sorry dziecko, tatuś nie pójdzie cie szukać bo jesteś tylko jednym z trójki i stanowisz mniej niż połowę stadka Confused tatuś ordel wziął sobie karteczkę i ołóweczek, i przeliczył sobie wszystko jak należy z rachunku prawdopodobieństwa, i wyszło mu że nie opłaca się ciebie szukać. Wcale a wcale; handluj z tym, dziecko drogie (ale nie tak znowu bardzo), no wyżej ułamka dziesiętnego nie podskoczysz. " . . .
A jakby się zgubiło jedno z dwójki - Noo to nie wiem... -pewnie byś monetą rzucał co nie.. Confused Chociaż to w sumie też nic pewnego, przecież nie masz gwarancji że odnajdziesz nawet te 50% , a ryzykujesz przy tym drugą połową potomstwa.. Idź pan w chui z taką "matematyką".. Znajdziesz jedno , zgubisz drugie... do dupy z taką robotą co nie Confused To w sumie zamienił stryjek siekierkie na kijek gra nie warta zachodu co nie ...

Cytat:
Ale skąd to miał byś wiedzieć skoro potomstwa nie masz .
A skąd ty kuźwha jasnowidzu wiesz, he Eh? , czy ja mam, czy nie mam... Nieee, no bez kitu (!) ... posiadasz jakieś dane na ten temat czy jak? Eh?
Cytat:
Matka nie porzuci jednego dziecka by szukać drugiego .
Serio? Eh? ..to co to za matka wyrodna? Confused

To jest dobre:
Cytat:
W stadzie zwanym Rodzina zazwyczaj jest dwóch "pasterzy" - m.in - po to by jeden z nich mógł ruszyć na "ratunek" , gdy drugi opiekuje się całą resztą .
Aaa... "PO TO" .. no co ty nie powiesz "po to.." .. fajnie że mi to wytłumaczyłeś.. to mówisz przezorny zawsze ubezpieczony, tak..?

Ty mi tu nie pierdol bajek o "zazwyczaju" !! Chyba wyraźnie masz napisane, czarno na białym jak krowie na rowie, że przypadek jest taki iż Pasterz jest akurat jeden, ty mi tu scenariusza nie zmieniaj, OK? -chcesz pisać narracje idź do filmu(!), a tu masz dokładnie ZADANĄ sytuację, bo o OKREŚLONĄ SYTUACJĘ TU CHODZI.. Czego znowu nie kumasz? Chcesz żeby w życiu było zawsze różowo i wygodnie tak? No sorry wujku dobra rada, ale przypadki chodzą po ludziach, przykładowo -ty albo żona, wybieraj, jedno jest w robocie , drugie się zajmuje samodzielnie przez bite 8-10 godzin, no bo ZAZWYCZAJ jest tak że jedno jest w robocie a nie że se we dwójkę spędzacie miło czas, handluj marzycielu, no nie ma tak, jedno musi robić na utrzymanie, no taka sytuacja, i co ty na to powiesz panie mądraliński, no i taka wariacja w temacie, ściśle określona - dzieciak gdzieś znikł nagle, no wyrwał się i uciekł, drugie jest spokojne , albo śpi ... I NIE, nie masz -żeby było śmieszniej- nikogo do pomocy, resztę dopisz sobie dalej, scenarzysto...

Cytat:
Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz w powyższym porównaniu . Nie bez znaczenia jest mowa o owcach i pasterzu .
Dokładnie - bo dla Boga jesteśmy jak głupie owce, czaisz baze? Czy może łudzisz się że jesteś dla Niego jakimś Równorzędnym PARTNEREM DO ROZMÓW?
Dziecko dla rodziców też jest jak głupiutka mała zagubiona owieczka, no nie wiem w czym widzisz problem, i próbujesz dokopać się przez środek ziemi do "drugiego" nieba. Będziesz się o porównanie przypierdalał? Serio? Przecież nie chodzi o gnojenie kogokolwiek że jest TYLKO głupią, zabłąkaną OWCĄ... —bo dla kogoś takiego jak Bóg Wszechwiedzący i tak nią jesteś... Surprised . Diluj.

Cytat:
Licząc na fart że 99 owcom nic się nie stanie kiedy je porzucimy ( a kto wie czy nowego Pasterza w tym czasie nie znajdą ) , szukając jednej owieczki , trzeba mieś umysł szaleńca ,
Nie ma i nie będzie żadnego "Nowego Pasterza", eugeniuszu Surprised , Gra jest typu "wóz albo przewóz".
To teraz pomyśl sobie tak - to TY się zgubiłeś.. I co mówi Bóg? : Sorry ordel , nie będę cię ratował muszę pilnować całej ludzkości.. A wiesz.. to bądź co bądź parę miliardów.. mam na głowie niezły bajzel , także sorry młody - mam cie od tego momentu gdzieś.
A teraz pomyśl sobie że jednak Ciebie poszedł szukać... ...zostawiając wszystko inne! - jak bardzo musi cię kochać!! Jesteś dla Niego tak samo ważny jak cała ludzkość Smile
Cytat:
egoistycznego mitomana , żerującego na naiwności owych Owiec .
Sorry, sam jesteś mitoman - co doskonale widać po hipotetyzującym tonie w stylu pierdum-dyrdum, którym sypiesz jak z rękawa.
Spójrz tylko ile miejsca zajęło mi samo zbijanie każdego jednego farmazona do którego musiałem się z konieczności odnieść. Niby taki krótki post, a udało ci się zmieścić w nim tyle szajsu Shocked

Cytat:
Ja się ciebie nie będę pytał co zrobisz , bo doskonale wiem że nie masz pojęcia co byś zrobił , w końcu do tego jest potrzebne jakieś życiowe doświadczenie
Jesteś kurwa bezczelny, i ta bezczelność ci rozum odebrała.
Na tej samej zasadzie pyszałku mogę powiedzieć to samo o tobie - chuja tam wiesz co byś zrobił bo przecież brakuje ci odpowiedniego doświadczenia życiowego, po pierwsze: nigdy przed podobnym wyborem nie byłeś postawiony (a może byłeś - i olałeś dzieciaka , he? Eh? Confused ), więc możesz sobie tylko gdybać.. po drugie: w razie czego masz przecież swoją połowicę do pomocy na każde wezwanie, ej! -albo ty jesteś dostępny 24h/7 dni w tygodniu.. a po trzecie (i najważniejsze) : masz przecie tylko jedynaczkę, więc i tak byś większego wyboru nie miał... Tak czy inaczej, summa summarum : chuia tam wiesz co nie?
Będzie mi tu prawił morały że nie mam doświadczenia życiowego, ha!, co za bezczelny, zadufany kpiarz, jak gówno wie w temacie, a sam nie posiada lepszego. Shocked Confused
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 15 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie @chemicloo, weź głęboki oddech, napij się herbaty z rumiankiem Very Happy


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 18 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SEJM WALNY RELACYJNY A.D.2019 - XIII SESJA - I POSIEDZENIE (2019.12.14 - SIERAKÓW)
(Obrady w Pałacu przy Stadninie)

Cytat:
EWANGELIA DNIA
Eliasz już przyszedł, a nie poznali go

Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza 17, 10-13

Kiedy schodzili z góry, uczniowie zapytali Jezusa:
"Czemu uczeni w Piśmie twierdzą, że najpierw musi przyjść Eliasz?" On odparł: "Eliasz istotnie przyjdzie i wszystko naprawi. Lecz powiadam wam: Eliasz już przyszedł, a nie poznali go i postąpili z nim tak, jak chcieli. Tak i Syn Człowieczy ma od nich cierpieć". Wtedy uczniowie zrozumieli, że mówił im o Janie Chrzcicielu.

Oto słowo Pańskie.








PROKLAMACJA KONFEDERACJI SIERAKOWSKIEJ (2019.12.14)

Cytat:
12 grudnia 1939 roku mieszkańcy Sierakowa, Międzychodu i okolicznych miejscowości zostali wyrzuceni z domów przez Niemców. W czwartek odbyły się uroczystości upamiętniające tamte wydarzenia.
Mimo że obchody rocznicy wygnania są organizowane od 11 lat, po raz pierwszy przypomniano je w formie żywej lekcji historii – w południe w Sierakowie odbyła się inscenizacja pierwszych wysiedleń. Jak twierdzi pomysłodawca Krzysztof Sobkowski, to najlepsza droga, aby dotrzeć do najmłodszego pokolenia.

Mieszkańcy powiatu międzychodzkiego na zabranie rzeczy mieli raptem kilkanaście minut. Mogli wziąć koc, chleb i to, co najpotrzebniejsze. Pieniądze i biżuterię musieli zostawić. Pociągi towarowe wiozły ich w nieznane. Jak się okazało, stacją końcową były okolice Niepokalanowa. Wywieziono tam wszystkich, którzy zdaniem Niemców byli przeszkodą w planach germanizacji – najczęściej rodziny powstańców wielkopolskich, właścicieli ziemskich oraz nauczycieli i artystów. W Niepokalanowie wypędzone rodziny musiały zacząć życie od nowa – znaleźć dom i pracę. Z pomocą przyszli okoliczni mieszkańcy i zakonnicy, którzy bezinteresownie przyjęli ich do siebie. Gdy wypędzeni po wojnie wracali do swoich domów, po raz kolejny musieli organizować życie na nowo. Często po powrocie okazywało się, że nie mają już nic.

Według badań historyków od grudnia 1939 roku Niemcy wysiedlili z Sierakowa i Międzychodu blisko 4 tysiące osób. Z całej Wielkopolski około 160 tysięcy.
Vide: https://poznan.tvp.pl/45762395/80-rocznica-wysiedlen-z-sierakowa-i-miedzychodu



*** * * * ***

A Kiedy Wy zaczniecie sejmować? Czy już naprawdę na nic Was więcej nie stać , li tylko na tępe spoglądanie w stronę knesejmu na wiejskiej, i co wam Une "uradzą"?
Król -i jego Rada, dają Nam przykład jak to powinno wyglądać, i czekają na odzew sejmików ziemskich i prowincjonalnych! Do siejmowania!!
W sumie widać, że ludzie, Polacy, potrafią się zebrać -na różne wiece prowadzone od Grygucia, poprzez Karonia, Ciborowską... do Michalkiewicza, przybywają tłumnie,
bez przerwy organizowane są jakieś spotkania tzw. "antysystemowców", centra edukacyjne.. i t.p. ........lecz niestety cała para idzie w gwizdek,
co z tego że się zbiorą i pogadają, kiedy nic nie uchwalą? ...nic nie podpiszą, niczego nie postanowią...
Brakuje konkretnych kroków prawnych! (przypominam, że nawet w bolszewickiej konstytucji wyraźnie stoi, iż władza sprawowana jest przez naród b e z p o ś r e d n i o Confused ) - gdybyż tylko, miast gromadzić się nie jako anonimowa tłuszcza, robili to samo pod szyldem sejmików, najlepiej sejmików określonych szczebli jednoczących się w harmonii z Królestwem, gdybyż proklamowali dokumenty oficjalnie, swoimi nazwiskami; od razu inaczej by to wyglądało, miałoby to inny wydźwięk!! — tak dla żydobolszewii, jak i dla siły Królestwa Polskiego! Mimo tych wszystkich zbiórek, zebrań, zjazdów, spotkań.. daje znać o sobie ogrom braku świadomości w narodzie ...nasza INERCJA Sad
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 23 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

* * * * * * * * *
ORĘDZIE BOŻONARODZENIOWE JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI DO POLACHÓW (2019.12.22)

Cytat:
EWANGELIA DNIA
Jezus urodzi się z Maryi
zaślubionej Józefowi, potomkowi Dawida


Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza 1, 18-24

Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak.
Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie.
Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: "Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów".
A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez Proroka: "Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel", to znaczy Bóg z nami.
Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie.

Oto słowo Pańskie.





– –*–– *** *– ––– –* ** ––– *** * *** *–– –––

* * * Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich poddanych Królestwa Polskiego ! * * *
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:38, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ORĘDZIE NOWOROCZNE dla KRÓLESTWA POLSKIEGO NA ROK 2020 (2019.12.30)

Cytat:
PIERWSZE CZYTANIE
Kto wypełnia wolę Bożą, trwa na wieki

Czytanie z Pierwszego Listu Świętego Jana Apostoła 2, 12-17

Piszę do was, dzieci, że dostępujecie odpuszczenia grzechów ze względu na Jego imię. Piszę do was, ojcowie, że poznaliście Tego, który jest od początku. Piszę do was, młodzi, że zwyciężyliście Złego.
Napisałem do was, dzieci, że znacie Ojca, napisałem do was, ojcowie, że poznaliście Tego, który jest od początku, napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, a zwyciężyliście Złego.
Nie miłujcie świata ani tego, co jest na świecie. Jeśli ktoś miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca. Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia, pochodzi nie od Ojca, lecz od świata. Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki.

Oto słowo Boże.


PSALM RESPONSORYJNY 96 (95), 7-8. 9-10 (R.: por. 11a)

Refren: Niebo i ziemia niechaj się radują.

Oddajcie Panu, rodziny narodów,
oddajcie Panu chwałę i uznajcie Jego potęgę.
Oddajcie Panu chwałę należną Jego imieniu,
przynieście dary i wejdźcie na Jego dziedzińce.

Refren: Niebo i ziemia niechaj się radują.

Uwielbiajcie Pana w świętym przybytku,
zadrżyj, ziemio cała, przed Jego obliczem.
Głoście wśród ludów, że Pan jest królem, †
On świat tak utwierdził, że się nie zachwieje,
będzie sprawiedliwie sądził ludy.

Refren: Niebo i ziemia niechaj się radują.


EWANGELIA – komentarze
Anna mówiła o Jezusie wszystkim, którzy oczekiwali Mesjasza

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 2, 36-40

Gdy Rodzice przynieśli Dzieciątko Jezus do świątyni, była tam również prorokini Anna, córka Fanuela z pokolenia Asera, bardzo podeszła w latach. Od swego panieństwa siedem lat żyła z mężem i pozostała wdową. Liczyła już sobie osiemdziesiąt cztery lata. Nie rozstawała się ze świątynią, służąc Bogu w postach i modlitwach dniem i nocą. Przyszedłszy w tej właśnie chwili, sławiła Boga i mówiła o Nim wszystkim, którzy oczekiwali wyzwolenia Jeruzalem.
A gdy wypełnili wszystko według Prawa Pańskiego, wrócili do Galilei, do swego miasta – Nazaretu.
Dziecię zaś rosło i nabierało mocy, napełniając się mądrością, a łaska Boża spoczywała na Nim.

Oto słowo Pańskie.





###################################################################################################################################################
Kiedy zignorujemy wielkie Tao, pojawi się 'humanizm': nazywa się tak sztuczną uprzejmość -i kierowaną zwyczajem "sprawiedliwość".
Kiedy pojawia się mądrość -powstają wielkie oszustwa. Mędrkowanie przeobraża się w Wielką Obłudę.
Kiedy brak zgody w rodzinie ...wymyśla się przykazania miłości.
Kiedy w państwie panuje chaos, pojawiają się lojalni urzędnicy.

~TAO TE KING (Lao-Tse : Drogi Cnoty Księga)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 11 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVI POSIEDZENIE RADY STANU (2020.01.03) - CZY JEZUS MIAŁBY SZANSE ZOSTAĆ PREZYDENTEM III RP?

Cytat:
PIERWSZE CZYTANIE
Chrystus objawił się po to, aby zgładzić grzechy

Czytanie z Pierwszego Listu Świętego Jana Apostoła 2, 29 – 3, 6

Najmilsi:
Jeżeli wiecie, że Bóg jest sprawiedliwy, to uznajcie również, że każdy, kto postępuje sprawiedliwie, pochodzi od Niego.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi, i rzeczywiście nimi jesteśmy. Świat zaś dlatego nas nie zna, że nie poznał Jego. Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest.
Każdy zaś, kto pokłada w Nim tę nadzieję, uświęca się, podobnie jak On jest święty. Każdy, kto grzeszy, dopuszcza się bezprawia, ponieważ grzech jest bezprawiem. Wiecie, że On się objawił po to, aby zgładzić grzechy, w Nim zaś nie ma grzechu. Ktokolwiek trwa w Nim, nie grzeszy, żaden zaś z tych, którzy grzeszą, nie widział Go ani Go nie poznał.

Oto słowo Boże.

EWANGELIA – komentarze
Chrystus jest Barankiem, który gładzi grzech świata

Słowa Ewangelii według Świętego Jana 1, 29-34

Jan zobaczył podchodzącego ku niemu Jezusa i rzekł: "Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata. To jest Ten, o którym powiedziałem: „Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie”. Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi".
Jan dał takie świadectwo: "Ujrzałem Ducha, który zstępował z nieba jak gołębica i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: „Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego na Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym”.
Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym".

Oto słowo Pańskie.


PAŃSTWA MORALNE, PAŃSTWA NIEMORALNE.
PAŃSTWA ZBÓJECKIE.


GŁOS ZABRALI:
J.W. Marian Redes - Radca Stanu, Starosta Generalny Nadodrza.
J.W. Jarosław Kierznikowicz - Radca Stanu, Marszałek Sejmu Walnego, Marszałek Wielki Koronny.
J.W. Cezary Mariusz Tousty - Radca Stanu, Kanclerz Wielki Koronny.
J.W. Ryszard Łuczak - Radca Stanu, Podkanclerz Wielki Koronny.
J.W. Alfred Łubniewski - Radca Stanu, Podkanclerzy Wielki Koronny.






HUSARIA KATOLICKA (2020.01.06) - CZY DEPOPULACJA JEST LUDOBÓJSTWEM?
Cytat:
CZY DEPOPULACJA JEST LUDOBÓJSTWEM?
JAK WALCZYĆ Z DEPOPULISTAMI?
PRAWO DEPOPULACYJNE.



ANTYFONA NA WEJŚCIE
por. Ml 3, 1; 1 Krn 29, 12
Oto przybył Pan i Władca, a w Jego ręku królewska władza i moc, i rządy.


PIERWSZE CZYTANIE
Chwała Boga rozbłyska nad Jerozolimą

Czytanie z Księgi proroka Izajasza 60, 1-6

Powstań! Świeć, Jeruzalem, bo przyszło twe światło i chwała Pańska rozbłyska nad tobą. Bo oto ciemność okrywa ziemię i gęsty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
I pójdą narody do twojego światła, królowie do blasku twojego wschodu. Rzuć okiem dokoła i zobacz: Ci wszyscy zebrani zdążają do ciebie. Twoi synowie przychodzą z daleka, na rękach niesione są twe córki.
Wtedy zobaczysz i promienieć będziesz, a serce twe zadrży i rozszerzy się, bo do ciebie napłyną bogactwa zamorskie, zasoby narodów przyjdą ku tobie. Zaleje cię mnogość wielbłądów – dromadery z Madianu i z Efy. Wszyscy oni przybędą z Saby, zaofiarują złoto i kadzidło, nucąc radośnie hymny na cześć Pana.

Oto słowo Boże.


EWANGELIA – komentarze
Pokłon mędrców ze Wschodu

Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza 2, 1-12

Gdy Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: "Gdzie jest nowo narodzony Król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać Mu pokłon".
Skoro to usłyszał król Herod, przeraził się, a z nim cała Jerozolima. Zebrał więc wszystkich arcykapłanów i uczonych ludu i wypytywał ich, gdzie ma się narodzić Mesjasz.
Ci mu odpowiedzieli: "W Betlejem judzkim, bo tak zostało napisane przez Proroka: A ty, Betlejem, ziemio Judy, nie jesteś zgoła najlichsze spośród głównych miast Judy, albowiem z ciebie wyjdzie władca, który będzie pasterzem ludu mego, Izraela".
Wtedy Herod przywołał potajemnie mędrców i wywiedział się od nich dokładnie o czas ukazania się gwiazdy. A kierując ich do Betlejem, rzekł: "Udajcie się tam i wypytujcie starannie o Dziecię, a gdy Je znajdziecie, donieście mi, abym i ja mógł pójść i oddać Mu pokłon". Oni zaś, wysłuchawszy króla, ruszyli w drogę.
A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, postępowała przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię. Gdy ujrzeli gwiazdę, bardzo się uradowali. Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; padli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę.
A otrzymawszy we śnie nakaz, żeby nie wracali do Heroda, inną drogą udali się z powrotem do swojego kraju.

Oto słowo Pańskie.






*** *** ***
Sława Królestwu !!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 11 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
XVI POSIEDZENIE RADY STANU (2020.01.03) - CZY JEZUS MIAŁBY SZANSE ZOSTAĆ PREZYDENTEM III RP?


Rada stanu fortu z poduszek! Laughing

A co do drugiej części, to nie, Jezus nie miał by na to szans, bo byłby on w dzisiejszym ujęciu lewakiem i wywrotowcem, i pewne koła biznesowe, mafijne i episkopat, by do czegoś takiego nie dopuściły Rolling Eyes

@chemicloo jakiś ty pocieszny. Głupi, ale przynajmniej zabawny momentami Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:56, 12 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anarchizujący demokrata napisał:

@chemicloo jakiś ty pocieszny.
Dziękuję.
Ty jeszcze bardziej.

Cytat:
Głupi, ale przynajmniej zabawny momentami Laughing
" G ł u p i " — to pojęcie względne.




VII Rada Wojenna Królestwa Polskiego (2020.01.10) - Alea iacta est! O wojnie propagandowej!

Cytat:
EWANGELIA NA DZIEŃ 10 STYCZNIA A.D.2020
Jezus jest Mesjaszem zapowiedzianym przez proroków

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza 4, 14-22a

Jezus powrócił mocą Ducha do Galilei, a wieść o Nim rozeszła się po całej okolicy. On zaś nauczał w ich synagogach, wysławiany przez wszystkich.
Przyszedł również do Nazaretu, gdzie się wychował. W dzień szabatu udał się swoim zwyczajem do synagogi i powstał, aby czytać.
Podano Mu księgę proroka Izajasza. Rozwinąwszy księgę, znalazł miejsce, gdzie było napisane: "Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność, a niewidomym przejrzenie; abym uciśnionych odsyłał wolnymi, abym obwoływał rok łaski Pana".
Zwinąwszy księgę, oddał słudze i usiadł; a oczy wszystkich w synagodze były w Niego utkwione.
Począł więc mówić do nich: "Dziś spełniły się te słowa Pisma, które słyszeliście". A wszyscy przyświadczali Mu i dziwili się pełnym łaski słowom, które płynęły z ust Jego.

Oto słowo Pańskie.


WOJNA PROPAGANDOWA - prowadzenie działań polegających na wpajaniu własnemu lub obcemu społeczeństwu przekonań, często niezgodnych z prawdą, które mają na celu wzmocnienie pozycji władzy danego państwa lub zmobilizowanie do określonego działania poddanego propagandzie społeczeństwa.


GŁOS ZABRALI:
J.W. Alfred Łubniewski - Radca królewski, Podskarbi Wielki Koronny
J.W. Cezary Mariusz Tousty - Radca królewski, Kanclerz Wielki Koroony
J.W. Jarosław Kierznikowicz - Radca królewski, Marszałek Wielki Koronny
J.W. Zyta Nadworny - Radca królewski, Senator Ziemi Gdańskiej



_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 17 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RADA GENERALNA KONFEDERACJI RYDZYŃSKIEJ (2020.01.13) - O KORONACJI KRÓLEWSKIEJ.
Cytat:
ŚPIEW PRZED EWANGELIĄ (Mk 1, 15)

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.

Bliskie jest królestwo Boże.
Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Aklamacja: Alleluja, alleluja, alleluja.


EWANGELIA NA 13 STYCZNIA A.D.2020
Jezus wzywa ludzi do nawrócenia i powołuje pierwszych apostołów

Słowa Ewangelii według Świętego Marka 1, 14-20

Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: "Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!"
Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do niech Jezus: "Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi". A natychmiast, porzuciwszy sieci, poszli za Nim.
Idąc nieco dalej, ujrzał Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego, Jana, którzy też byli w łodzi i naprawiali sieci. Zaraz ich powołał, a oni, zostawiwszy ojca swego, Zebedeusza, razem z najemnikami w łodzi, poszli za Nim.

Oto słowo Pańskie.


GŁOS ZABRALI:
J.W. Marian Redes - Starosta Generalny Nadodrza
J.W. Alfred Łubniewski - Podskarbi Wielki Koronny




** * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * **
...a w ostatnim odcinku "Musisz to Wiedzieć" red. Maciak wspomniał, o dziwo(!), o naszym umiłowanym królu i o naszym wspaniałym królestwie... A zatem Świadomość Królestwa powoli przebija się do ogółu pospólstwa — szkoda, że tak powoli dociera oliwa do knota, w tym tempie nie wiadomo czy Polacy zdążą się obudzić przed sądem ostatecznym Rolling Eyes


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:


Rada wojenna fikcyjnego królestwa złożonego z grupki mitomańskich błaznów Laughing Laughing Laughing

Niby z kim wy na tą wojnę idziecie? Jak będziecie tą wojnę prowadzić? Wystawicie ciężkozbrojną piechotę i konnicę, czy po nowoczesnemu, jakieś czołgi i myśliwce macie pochowane po hangarach? Rolling Eyes

Chyba że to jest innego rodzaju wojna? Co? Będziecie przesiadywać w piwnicach i pisać po internecie, walcząc o rząd dusz Laughing Laughing Laughing

Ale uważajcie, internet to masoński wynalazek, więc stąpacie po wrogim terytorium Confused Rolling Eyes

Za robotę byś się wziął, a nie się w rewolucje bawisz stary capie i dziwisz się że cie żona w dupę kopnęła bezproduktywny trutniu, internetowy partyzancie Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
a w ostatnim odcinku "Musisz to Wiedzieć" red. Maciak wspomniał, o dziwo(!), o naszym umiłowanym królu i o naszym wspaniałym królestwie... A zatem Świadomość Królestwa powoli przebija się do ogółu pospólstwa — szkoda, że tak powoli dociera oliwa do knota, w tym tempie nie wiadomo czy Polacy zdążą się obudzić przed sądem ostatecznym Rolling Eyes


O tak, nie wiadomo czy zdążycie "oświecić" naród przed "sądem ostatecznym", ale może zdążysz wymienić żarówkę w kuchni zanim się lazania w mikrofali zrobi Laughing Laughing Laughing

A kim ty ku*wa jesteś że chcesz ludzi budzić? Kto ci dał do tego prawo? Jakie masz ku temu kompetencje arogancki bucu? Co to jakaś sekciarska nowomowa, njuejdżowy żargon czy szurowski slang, gościu myśli że jest jakimś wybrańcem, że wylosował przepowiednię o ratowaniu świata w opakowaniu z chińskimi zupkami po promocji w biedronce? Będziesz nas oświecał lampką oliwną? Oświetlić to sobie możesz latarką busz w majtkach, pajacu Laughing Laughing Laughing

Skąd wy takich nawiedzonych debili na tym forum bierzecie? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho ... kogoś bardzo tyłek boli na wieść o Królestwie Polskim..

"...żona w tyłek kopnęłła"?? .... Shocked coś mnie sie zdaje, że jakoweś gówno przez azyreńską mendę przemówiłło... Eh? . To Ciebie chyba musiała kopnąć, że masz teraz dupy ból, jakowaś "STARA", bo nic tylko po internetach trolujesz i nerwy domownikom psujesz, a śmieci nie wyniesione ( i bynajmniej nie mam tu na myśli "twojej żony", bo aby choćby myśleć o ożenku to trzeba najpierw wyrosnąć z krótkich spodenek, chłopczyku ; nie mówiąc już o porzuceniu gejostwa, bo to sie jedno z drugim nie dodaje -powinieneś w końcu to zakumać ) Surprised ...

Cytat:
Za robotę byś się wziął, a nie się w rewolucje bawisz stary capie i
Ano właśnie otóż moja (dobra) robota- jam Goniec Króla, masz z tym jakiś problem szmaciarzu? a, i jeszcze tego brakuje ażeby mnie dorastający pederasta pouczał o pożytecznej funkcji, producent śmieci forumowych i aspołeczny odchyleniec Rolling Eyes (to chyba pedałki które nigdy nie myślą o założeniu rodziny są "trutniami"?), tyle w temacie wieczny, mały, zboczony gówniarzu.



_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieszkodliwy kretyn napisał:
A kim ty ku*wa jesteś że chcesz ludzi budzić? Kto ci dał do tego prawo? Jakie masz ku temu kompetencje arogancki bucu?
No chyba kim ty kurwa jesteś...? I już odpowiadam: tępą gnidą, która projektuje na innych swój własny smród. Sorry prostaku , ale to ty chciałeś ludzi zmieniać (leczyć) na swoją modłę... Mam ci przypomnieć, świrze? A tutaj, niekumaty śmieciu, nigdzie nie jest powiedziane że ktoś chce ludzi budzić Confused Shocked Laughing . Jest jedynie wyrażone ubolewanie, czy zdążą się obudzić na czas... Naucz sie czytać ze zrozumieniem, arogancki bucu - tak, tak... bo to ty jesteś aroganckim, zadufanym w sobie bucem... Drugiego takiego na tym forum ze świeczką szukać.

Cytat:
Jakie masz ku temu kompetencje arogancki bucu?
Srakie , pajacu.. Nie aspiruję do wykonania tego zadania. Kto ci nakładł gówna do głowy?

Cytat:
Co to jakaś sekciarska nowomowa, njuejdżowy żargon czy szurowski slang, gościu myśli że jest jakimś wybrańcem, że wylosował przepowiednię o ratowaniu świata w opakowaniu z chińskimi zupkami po promocji w biedronce?
No chyba kpisz .. albo mówisz / piszesz o sobie... Rolling Eyes

Cytat:
Będziesz nas oświecał lampką oliwną?
Ciebie? -tylko kijami oświecać.. Rolling Eyes Surprised

Cytat:
Skąd wy takich nawiedzonych debili na tym forum bierzecie? Rolling Eyes
debil- to pojęcie względne... ale jeśli szukasz bliższych informacji, pytaj swojego "STAREGO".
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nakręcił pajac, aż z dwóch multikont musiał przydługie riposty z masą obelg wypluć, bo by szurowi żyłka na czole pękła że bezkarnie obrażam jego sektę domorosłych rewolucjonistów Very Happy Laughing Laughing Rolling Eyes

Ubaw z pajaca i dobra zabawa Very Happy

A jak tam się król Edzio zapatruje na Podletzkiego koncepcję o tym, że żyjemy w 82 torusie gdzieś na karku kosmicznej małpy? Czy taka jest oficjalna wykładnia "naukowa" "królestwa polskiego"? Cool Rolling Eyes Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jak się nakręcił pajac, aż z dwóch multikont musiał przydługie riposty z masą obelg wypluć, bo by szurowi żyłka na czole pękła że bezkarnie obrażam jego sektę domorosłych rewolucjonistów Very Happy Laughing Laughing Rolling Eyes

Ubaw z pajaca i dobra zabawa Very Happy

A jak tam się król Edzio zapatruje na Podletzkiego koncepcję o tym, że żyjemy w 82 torusie gdzieś na karku kosmicznej małpy? Czy taka jest oficjalna wykładnia "naukowa" "królestwa polskiego"? Cool Rolling Eyes Laughing
Śmieszne, skaczesz jak małpka w zoo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałeś aż z trzech multikont kontratakować? Laughing Laughing Laughing

Ale beka z ciebie Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 19 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Musiałeś aż z trzech multikont kontratakować? Laughing Laughing Laughing

Ale beka z ciebie Rolling Eyes
No chyba z ciebie beka , że się tym bezustannie "zachwycasz", nie wspominając już o twojej mega-paranoi... a, i aż musiałeś cztery razy odpowiadać Shocked ... w tym dwa razy pod rząd, sam do siebie he he... Coś cie widać musiało dzisiaj nieźle podenerwować, że przypuściłeś wielokrotny atak Rolling Eyes ... Nie wnikam. A potem jeszcze masz klaunie z kosmosu obiekcje, że się coś tam odpowiada na te twoje schizy. Co za psychol.

Cytat:
bo by szurowi żyłka na czole pękła że bezkarnie obrażam jego sektę domorosłych rewolucjonistów
Nikt tu się nawet do twoich pożałowania godnych prób ataku na Królestwo nie odnosił... Z tego co widzę punktowano jedynie żałosne ataki osobiste, do których nie wiedzieć a propos czego i dlaczego się uciekałeś (znów nie wnikam w twoją poturbowaną psychikę), zważmy iż wyłapano tylko twoje marne próby manipulowania, oraz zwrócono uwagę na twą impotencję umysłową, vide niezdolność do czytania tekstu ze zrozumieniem Rolling Eyes Jaki ty masz iloraz inteligencji chłopcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 20 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i zgaszony-zatopiony na dzisiaj... Jak pet pod butem... Dostał chłoptaś 8 postów na dzień dobroci dla zwierząt —i z miejsca musiał się popisywać co to nie on... monkey I co, już nie fikasz pajacu, wyczerpao sie kakao?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 20 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i zgaszony-zatopiony na dzisiaj


To tak nie działa, że jak napiszesz że wygrałeś to znaczy że wygrałeś xDDDDDD

Dla twojej wiadomości pajacu, od razu po wczorajszej rozmowie położyłem sie do spania bo miałem na rano do roboty, i dopiero niedawno wróciłem. Tak że sobie nie pochlebiaj niedorozwoju, bo nie każdy tak jak ty siedzi na garnuszku i jest dyspozycyjny na tym forum 24h na dobę tylko po to żeby gównopostować, odpowiadać na każdą ripostę i archiwizować posty oponentów do 5 lat wstecz Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 20 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jawny zaprzaniec napisał:
To tak nie działa, że jak napiszesz że wygrałeś to znaczy że wygrałeś xDDDDDD
A jednak... tongue ...po prostu leżysz i kwiczysz.

Cytat:
Dla twojej wiadomości
sorry, ale nie odbieram telegramów od bezdomnych psów, które nie potrafią się jasno określić.

...i mógłbyś już śmieciu przestać śmiecić w tym temacie —bo tylko się ośmieszasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż miło patrzeć @chemicloo jak się wijesz w swojej goryczy i sam siebie okłamujesz Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 21 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na twoją nędzę umysłową to aż bardzo przykro patrzeć.

Cytat:
Musiałeś aż z trzech multikont kontratakować?
haha, że teraz jestem Jasnym już na 100%? Eh? Hheh , do niedawna jeszcze asekurowałeś się, że to może być ktoś o (podobno) podobnym sposobie wyrażania. Widzę że twoja paranoia postępuje, na co też strasznie przykro patrzeć. I wywnioskowałeś to sobie, genitaliuszu ...na podstawie- (he?), że niby koleś ma podobny "styl" do mnie? hahha... sorry liczą się twarde dowody, a nie jakieś wywiane z szafy wujcia wariatuńcia fluidy odbierane "twoim szustym smyzłem" . Możesz tym co najwyżej się podetrzeć.... co za przykry pacjent.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Królestwo Spokoju - Podróż do domu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile