W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na kogo głosujesz  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2327
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz ??
Platforma Obywatelska
0%
 0%  [ 0 ]
Prawo i Sprawiedliwość
69%
 69%  [ 9 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
15%
 15%  [ 2 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
15%
 15%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
Joker11




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 30 Cze '11   Temat postu: Na kogo głosujesz Odpowiedz z cytatem

z sondaży przedstawiajacych sie na onet.pl i wp.pl Platforma Obywatelska ma znaczna przewage na Prawem i Sprawiedliwoscia... wiec za posrednictwem tego forum zróbmy własny sondaż
Wiec głosujcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker11




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak obserwuje wejscia na ten watek i odsłon 26 a jeden glos!!! Ciezko jest sie wam zdecydowac na kogo zagłosowac ??czy moze nie macie zdania ??albo jestescie za słabo zorientowani w polityce?? ludzie na jesieni sa wybory i mysle ze to jest czas na zrobienie czego dla Polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcesz przez to powiedzieć, że ten jeden głos to twój?
kurwa, wstydził byś się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joker11 napisał:
Tak obserwuje wejscia na ten watek i odsłon 26 a jeden glos!!! Ciezko jest sie wam zdecydowac na kogo zagłosowac ??czy moze nie macie zdania ??albo jestescie za słabo zorientowani w polityce?? ludzie na jesieni sa wybory i mysle ze to jest czas na zrobienie czego dla Polski


Skoro jesteś tak zorientowany w polityce to chyba zapomniałeś o kilku opcjach w swojej ankiecie. A tak po za tym zapraszam do tematu:
viewtopic.php?t=16926

skoro chcesz "coś zrobić dla Polski"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz barana, który lata na wybory, to chyba się przeliczyłeś.

Nawet jeśli tacy się znajdą, to wątpię, by byli na tyle zidiociali, żeby zagłosować za kreaturami z partii, które wypisałeś - tzw. wielka czwórka.

I zastanów się, kto tu jest słabo zorientowany w polityce. Bo z tego, co widzę, TY jesteś w stanie dostrzec jedynie cztery lansowane przez media i braterskie sobie nawzajem partie dinozaurów. A partii w Polsce jest sporo, wyszukaj sobie.

Ja osobiście nie chodzę na wybory, nie lubię publicznie palić głupa. Taką ankietą można sobie dupę podetrzeć - nie ma opcji "myślę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Joker11 - żenua
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to są jakieś inne partie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 30 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie ma to jak oceniać swój temat na 2. To się nazywa samokrytyka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker11




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 01 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Jeśli szukasz barana, który lata na wybory, to chyba się przeliczyłeś.

Nawet jeśli tacy się znajdą, to wątpię, by byli na tyle zidiociali, żeby zagłosować za kreaturami z partii, które wypisałeś - tzw. wielka czwórka.

I zastanów się, kto tu jest słabo zorientowany w polityce. Bo z tego, co widzę, TY jesteś w stanie dostrzec jedynie cztery lansowane przez media i braterskie sobie nawzajem partie dinozaurów. A partii w Polsce jest sporo, wyszukaj sobie.

Ja osobiście nie chodzę na wybory, nie lubię publicznie palić głupa. Taką ankietą można sobie dupę podetrzeć - nie ma opcji "myślę".


dla takich ja ty ten temat jest poprostu za trudny w dupie mam te twoje "wyszukaj sobie" które nic nie moga zdzialac bo nikt ich do koryta nie dopusci po za tym to jest proste pytanie ,na jaka partie zagłosujesz w jesiennych wyborach ??? i tak Ci kurwa ciezko wybrac, masz do wyboru 4 bo te 4 sa przy korycie i trzeba wybrac mniejsze zło dla Polski sory ze nie zamiesciłem PJN i ruch poparcia Palikota ale te wlasnie dwie formacie to jakis absurd na scenie politycznej i nie wypisuj mi tu ze kaczynski sie zesrał a tusk ma oczy wilcze czy pawlak jest pojebany tylko odpowiedz na proste pytanie.A i jeszcze jedno jak bys chodził na wybory to bys wiedzial ze w kartach do głosowania nie ma opcji "mysle"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jaki błąd popełniłeś Joker zakładając tą ankietę? Już pal licho te niszowe partie ale nie dałeś opcji "W dupie mam świnie przy korycie i nie będę wybierał między świnią różową, brunatną czy w łatki bo świnia to świnia". A potem dziwisz się, że nikt w Twojej ankiecie nie głosuje. Jeśli układasz ankietę godną prezentera TVN'u to się nie dziw, że brak reakcji.

Joker11 napisał:
dla takich ja ty ten temat jest poprostu za trudny


Zajebiście. Czyli obejrzałeś TVN, zobaczyłeś, że są cztery partie, wymyśliłeś sobie idiotyczną ankietę i uważasz się za człowieka zorientowanego w polityce, który założył temat zbyt trudny dla nas, maluczkich. Gratuluję dobrego samopoczucia. Zastanawiam się tylko czy by przejrzeć na oczy musisz zrzucić partyjne okulary (co może być trudne) czy może po prostu wystarczy, że dorośniesz i przestaniesz się łudzić, że polityk to coś więcej niż świnia. W tym drugim przypadku jest jeszcze dla Ciebie nadzieja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joker11 napisał:
trzeba wybrac mniejsze zło dla Polski

Trzeba to myć ręce przed wyjściem z łazienki.

Jako świadomy swojego niewolnictwa mam gdzieś wybory mojego pana. Pora zrozumieć, że każdy polityk ma na celu podtrzymywanie takiego samego stanu rzeczy, jaki zastał, więc żaden "wybór" nie spowoduje jakiejkolwiek zmiany. Jedyny sposób na pokazanie swojego sprzeciwu to bojkotowanie wyborów, póki mamy jeszcze na to szanse.

Joker11 napisał:
A i jeszcze jedno jak bys chodził na wybory to bys wiedzial ze ...

@Joker11, napisałem przecież, że nie chodzę i Ciebie również zachęcam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Joker11

W "twojej" ankiecie brakuje opcji "nie głosuję"


Joker11 napisał:
A i jeszcze jedno jak bys chodził na wybory to bys wiedzial ze


Oyg... Dowartościowujesz się swoją rzekomą odpowiedzialnością za ten kraj?
Człowieczku żyjesz ułudzie.

peyot napisał:
uważasz się za człowieka zorientowanego w polityce, który założył temat zbyt trudny dla nas, maluczkich.

Otóż to. My maluczcy jesteśmy zbyt trudni dla tego tematu, by dać się pozamykać w spekulacjach partyjnych.



Zrozum @Joker11 jedno. Twój głos może dać ci uczucie moralnego spełnienia, ale wpływ na kartele już nie leży w tym geście. Wybierasz tylko salutujących wasali.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glosuje na SLD bo Napierdalski ma ladny krawat i media mowia ze ma ladna zone to trzeba im wierzyc. No i w ogole jest super tanczy, spiewa, gotuje szkoda tylko ze ucieka przed pytaniami starszej emerytki, ale nie dla plebsu polityczne sfery. biczes!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy inny, wszyscy tacy sami
więc jaki mamy wybór ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 13 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joker11 napisał:

trzeba wybrac mniejsze zło

a Co ty rozumiesz za mniejsze zło?
Wszystko zależy jak zada się pytanie w ankiecie http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Sondaz,2,ID430766950,n
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 14 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było zrobić w ankiecie tylko dwie opcje: Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska.
Po co dodawałeś aż dwie więcej ?

Poniżej cytat zaczerpnięty z jednego komentarzy na youtube:"No oczywiście. W Polsce można być albo z PiS albo z PO. A nie, sorry, jest jeszcze trzecia opcja: można mieć mózg. Ale to, jak widać, nie dla wszystkich."
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką sondę mógł wymyślić tylko ktoś kto nie przekroczył progu podstawówki. Z początku myślałem, że jest to ankiet z podtekstem ironicznym... po prostu żart. Ale jeżeli ktoś będąc na tym forum, czytając je i uczestnicząc w dyskusjach wymyśla taką ankietę Laughing to nie ma nadziei dla 'matki ziemi'. Rozumiem jak by to zrobiła 'owieczka idąca w stadzie i becząca tak jak jej zagrają' - a tu ZONK.
Mało się udzielam na tym forum (trochę spadła z poziomu jaki oferowała jeszcze kilkanaście miesięcy temu - ale to temat na inna dyskusje). Bimi nie jest w stanie dopilnować wszystkiego. A do tego to co się dzieje na Świecie po prostu przytłacza... człowiek patrzy i nie wierzy własnym oczom i uszom.
Co do ankiety to naprawdę jest to poziom onetu wp i innych mainstrem-owych mediów. Dyskusje na forum też zaczynają takie przypominać. Trudno - tam gdzie pięciu Polaków tam sześć przeciwnych zdań na jeden temat Wink

Pozdrawiam i proszę nie idźmy na wybory - im więcej osób to zrozumie tym lepiej. Nie pójście też jest rodzajem głosowania.
Jest takie zdanie z którym się zgadzam:
Nie głosowałeś w wyborach - masz prawo krytykować każdego.
_________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
— Carlos Ruíz Zafón
Cień wiatru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joker11 napisał:
Tak obserwuje wejscia na ten watek i odsłon 26 a jeden glos!!! Ciezko jest sie wam zdecydowac na kogo zagłosowac ??czy moze nie macie zdania ??albo jestescie za słabo zorientowani w polityce?? ludzie na jesieni sa wybory i mysle ze to jest czas na zrobienie czego dla Polski


Mafia polityczna już nawet nie wie jak mocniej dokręcić śrubę a tu zabłąkana owieczka robi jej kolejną darmową reklamę by się sprężyli w gnojeniu ludzi Liar
Facet, mafiozi ci płacą za te wypociny czy coś z głową na bakier d'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 16 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Joker11
Wsiadaj na swój spaceship i wracaj do domu.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 16 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
chcesz przez to powiedzieć, że ten jeden głos to twój?
kurwa, wstydził byś się Smile


Bimi, a Twoje poglądy polityczne przez co są ukształtowane? W PL nie przebywasz, nie wiesz/nie pamiętasz jak się tu żyje. Natomiast wyrażana przez Ciebie opinia czy przypadkiem nie jest zbudowana przez "nieupolitycznione" media? Dla mnie istotne jest, aby to nie PO zostało przy korycie, bo to największe skurwysyny, jakie rządziły. Wybór pomiędzy syfem a AIDS - lepszy syf (choć niestety syf).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 16 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jak kto ale osoby wypowiadające się na tym forum winny chyba sobie zdawać sprawę, że przykładanie ręki do tzw. demokracji jest wypisywaniem bezzwrotnego czeku in blanco na 4 lata na podstawie obietnic, które jak udowodniono kilkukrotnie są niczym więcej jak bezczelnymi kłamstwami w 98%.
Można nie nazwać inaczej tego zachowania jak idiotyzmem? Ja innego słowa nie znajduję.

I wyboru nie usprawiedliwia głosowanie na tzw. mniejsze zło, przeciw komuś a nie za konkretnymi rozwiązaniami czy dopasowywaniem się do woli większości, woli dodatkowo sterowanej przekazem medialnym.

Wg mnie jedynym sensownym zachowaniem jest nie pójście do głosowania co wyrazi dezaprobatę dla działań, które w ostatnim 20-leciu były podejmowane.

No chyba, że ktoś rozważa poparcie dla patriotycznego ruchu z zapleczem w Watykanie i USA co teoretycznie może być mniejszym złem niż poddańczy pakt z Niemcami i Rosją ale zawsze złem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 18 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja pójde na wybory pierwszy raz w zyciu bo i tak sa ENAWOZSŁAWS jak w innych bardziej rozwinietych krajach a te 'delegacje ' UE przyjezdzajace aby posprawdzac prawdziwosc wyborow to jedna wielka farsa , pojde bo nie jestem zacofany emocjonalnie jak wy ktorzy pierdola aby pierdolic i nic poza tym , pojde powiem dla komisji ze sa plebsem posmieje sie z nich jak smieje sie z was a wy dalej pierdolcie jacy to sa politycy DEBILE troche bystrosci MAGDALENKA tam wszystko ustalono POLSCY POLITYCY SA W ZMOWIE robia afery dla siebie dla plebsu mafia sponsoruje partie wszystko jest ukartowane i tak spoleczenstwo jest zahipnotyzowane ze jak powiesz cos co nie odpowiada jego/jej swiatopogladowi to jest w stanie sie wkurwic i moze zabic , iddzcie na wybory zaglosujcie na byle kogo wasz glos i tak nic nie da wszystko jak powtarzam jest ukartowane wiec to bez znaczenia czy zostaniesz w domu czy pojdziesz ok szmaty? taki motloch intelektualny a ktos taki jak ja musi pisac jak sprawa wyglada , bojcie sie boga frajerzy konformisci pierdoleni Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 18 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to może dolejmy trochę oliwy do ognia Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 18 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing kurwa jeszcze pewnie kase za to wzieli bio roboty jebane , pasozyty aktorskie za jeden dzien w serialu dostaja 10-20 tys i ciagle im malo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 18 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Laughing


Czas na odważne decyzje!


Wjazd z dyńki w te drzwi lepiej by odzwierciedlił jego stajla( + jakiś system of down w tle ),
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na kogo głosujesz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile