W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W Polsce można zarejestrować nowe zawody   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2518
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 28 Maj '10   Temat postu: W Polsce można zarejestrować nowe zawody Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avedis88




Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liberalizam, zawsze jakoś mi się kojarzył z szeroko rozumianym racjonalizmem, który stoi w opozycji do dziedzin pseudonaukowych i tutaj pojawiają się dwie bardzo nurtujące mnie kwestie. Pierwsza zapewne bardzo oczywista po tym co już napisałem, czyli jak Platforma Obywatelska, która oczywiście jest rzekomo partią liberalną, może robić takie rzeczy, gdzie tu jest rozum, natomiast druga sprawa, to dlaczego uznając prawnie takie rzeczy, nie uznają jednocześnie takiej instytucji jak Radio Maryja, nie uznają w sensie, nie wydawania zezwoleń na zbiórki publiczne, czy cofania dofinansowań na ich uczelnię, a przecież ideologia RM tez jest oparta na takich samych ważkich ideologiach jak to o czym wspomina się w tym materiale. Z drugiej strony będzie więcej ludzi do ściągania z nich podatku, od siebie proponuję jeszcze rejestrację prostytutek, sutenerów, żebraków i oczywiście niezależnych bimbrowników, żeby od ich dochodów również pobierać podatek. Jak wszyscy to wszyscy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jeśli są ludzie, którzy czują potrzebę korzystania z usług astrologa, wróżki czy bioenergoterapeuty, to nie powinno się ograniczać działalności osób, które oferują takie usługi. Równie dobrze można by zabronić działalności kosmetyczkom, biurom matrymonialnym, bo w tych przypadkach również nie zawsze uiszczona opłata = konkretny, wymierny i przewidywalny efekt/towar w zamian. Czasem ludzie korzystają z usług takich ludzi po to, żeby się lepiej poczuć.
Z drugiej strony mamy ludzi, którzy idą do bioenergoterapeuty zamiast do lekarza. Trzeba przyznać, że konwencjonalna medycyna nie jest idealna i często bardziej szkodzi niż pomaga, jednak z poważnymi schorzeniami poradzą sobie tylko cudotwórcy, a tych jest naprawdę niewielu.
Dla mnie jasnowidzenie jest faktem, bo sam go doświadczyłem. Bioenergoterapia pozostaje dla mnie w sferze rozmyślań. Natomiast astrologia jest nauką bardziej ścisłą, niż większości się wydaje. Myślę, że jeśli coś nie jest szkodliwe, to nie ma sensu tego zabraniać. Czy istnienie takich zawód jest szkodliwe? Dla ludzi z głową na karku nie - bo oni wiedzą jak do tego podchodzić. Dla niedojrzałej części społeczeństwa - owszem - ale rząd raczej jest daleki od zwalczania naiwności. Tak jak we wszystkim, tak też w tym zagadnieniu trzeba znaleźć złoty środek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W Polsce można zarejestrować nowe zawody
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile