W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27459
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:57, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Ale, chyba nawet dla ciebie @multipro nie ulega wątpliwości, że rozważania "kim jest bimi" są kompletnie wtórne.


Przecież dopiero teraz analiza działania forum Prawda2 dobrze pokazuje metodą kontroli internetu. Zatem bardzo ważne jest poznanie/ujawnienie kompletu elementów
niezbędnych dla poznania całości.

Teraz widać że kontrola jest kompleksowa bo na przykładzie przekroju działalności Mikołaja Rozbickiego vel Bimi możemy stwierdzić zakres stwarzania przez służby obszaru "poszukiwania prawdy" w internecie. Dlatego Bimi tak strzegł swojej anonimowości bo jego zadaniem jest też blokowanie poznania pełnego obrazu kontroli.

Tylko tyle i aż tyle.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:

Przecież dopiero teraz analiza działania forum Prawda2 dobrze pokazuje metodą kontroli internetu. Zatem bardzo ważne jest poznanie/ujawnienie kompletu elementów
niezbędnych dla poznania całości.

Tylko tyle i aż tyle.


Wydaje mi się że chodzi tu o "zniechęcenie" jako środek . Odchodzą ludzie którzy "ciekawie piszą " i posiadają wiedzę jak i doświadczenie . Pojawiają się "dzieciaki" zasypujące forum egzystencjalnym spamem . Poziom dyskusji spada . Tracisz chęci - stopniowo - mniej piszesz , twoje teksty są krótkie , nie zgłębiasz tematu , czytasz wybiórczo . Gdzie jest @pszek , @grzanek , @Tancząca , nawet @El się ostatnio zmył . Gdzie jest @Norbi i @Al z ciętą ripostą . @Easy coś tam skrobnie , ale nie jak kiedyś ...
Zniechęcenie , wypalenie .
@de jeszcze trzyma fason chociaż ostatnio , pewnie wyjechał gdzieś gdzie nie ma internetu , tudzież są fajniejsze rzeczy do robienia Wink
Ja , "zniechęcony" , ale nie rozczarowany , widocznie taka to ewolucja "życia" na forum . Stare odchodzi przychodzi młode i zabawa trwa od początku .
@BladyMamut również po przejściowym wysypie tekstu odpuścił .

Wieje nudą , ale tylko dla mnie no i może jeszcze ktoś by przystał Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
[........................

Wieje nudą , ale tylko dla mnie no i może jeszcze ktoś by przystał Wink


Smile Twoje wpisy czytam.

A co do przypuszczeń, że Bimi to Rozbicki to kompletna pomyłka.
Z tego co widziałem i słyszałem z jakichś nagrań Rozbickizupełnie nie pasuje mi
do Bimiego. Rozbicki to galareta taka - pięknoduch nieugruntowany.
Bimi ma zupełnie inne cechy charakteru choć też ma swoje odloty.
W ogóle ( to nie jest moja obserwacja ale zaczytana tu na forum)
mam wrażenie, że sam Bimi też jest już kimś innym niż keidyś.Zmienili sie administratorzy.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel
Mam inne rzeczy "na stole" a tu zaglądam sporadycznie, właściwie z nudów. Tak rzucić okiem co się dzieje, bo ciekawe linki się czasem trafiają. Ciekawe czasem posty, ale fakt coraz trudniej takowe znaleźć, a mi się z koniem kopać już nie chce.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
nie ulega wątpliwości, że rozważania "kim jest bimi" są kompletnie wtórne.

A czemu wtórne? Nie jest ważne kto administruje największe forum antysystemowe w Polsce?
Dla mnie akurat to ulega wątpliwości - dalej napiszę dlaczego.

multipro napisał:

Przecież dopiero teraz analiza działania forum Prawda2 dobrze pokazuje metodą kontroli internetu. Zatem bardzo ważne jest poznanie/ujawnienie kompletu elementów niezbędnych dla poznania całości.

Teraz widać że kontrola jest kompleksowa

To wszystko jest ważne, poznanie metody kontroli internetu, poznanie/ujawnienie kompletu elementów niezbędnych dla poznania całości. W takim razie skoro znasz te elementy, to czemu nie ujawniasz?
Uważam, że Mikołaj Rozbicki to nie Bimi i to jest moja opinia, a Ty uważasz, że jest, ale nie masz na to dowodów, a tylko poszlaki (i to słabe w mojej opinii). Zresztą to czy jest akurat Rozbickim nie jest takie istotne, jak to czy jest tym za kogo się podaje, czy w ogóle istnieje ktoś taki, czy może jednak forum administrują jakieś służby specjalne. Wiadomo, że gdyby tak było, to stworzyli by profil administratora, o którym napisali np. coś takiego: Motywacja: wkurzony bezczelnymi kłamstwami w mediach i bezkarnością zbrodniarzy, po namowie przyjaciół, założyłem to forum w 2005 roku by próbować szerzyć prawdę... prowadzę je w wolnym czasie i jakoś się kręci.

Podkreślam, że to są tylko domysły i spekulacje, ale to w końcu taki temat w dziale dyskusje ogólne, na tym bazujący.

multipro napisał:
Dlatego Bimi tak strzegł swojej anonimowości bo jego zadaniem jest też blokowanie poznania pełnego obrazu kontroli.

Każdy strzeże swojej anonimowości, a szczególnie ktoś prowadzący takie forum. To nie dziwi. Nawet bym rzekł, że za słabo Bimi strzeże swojej anonimowości, jak na kogoś prowadzącego forum w tak niebezpiecznej [nie ukrywajmy tego] tematyce i to może dziwić (mnie np. dziwi).

W swoim profilu w Kilka słów o mnie admin podał swój rocznik, napisał, że jest programistą, podawał też na forum, że jest z Zielonej Góry i obecnie mieszka w Holandii. Jak myślicie ile jest takich osób? Do tego, że jeszcze udzielił wywiadu zdradzając swój głos. Czy służbom specjalnym, czy jakimś innym ciemnym siłom, które przenikają, śledzą antysystemowców (np. na spotkaniach grupy Bilderberg tajniacy zatapiają się w tłum aktywistów, mieszają z protestującymi) sprawiło by trudność namierzyć Bimiego? I bez tych wszystkich 'ułatwień' namierzyliby go gdyby chcieli. A czy Bimi wygląda na przestraszonego? Jedzie przykładowo po policji równo. Very Happy
Zresztą najlepszym przykładem tego, że nie można sobie od tak pisać co chce w internecie jest Jerzy Ulicki-Rek. Trzeba być naiwnym by twierdzić, że środowisko alternatywne jest pozostawione samo sobie. Innym przykładem jest telewizja internetowa ntv, czym to jest wystarczy obejrzeć materiał wywiad z ich szefem Januszem Zagórskim nakręcony w ostatnie święta BN, który wkleiłem kilka postów wcześniej w tym temacie.

Pytanie za 100 punktów - czy największe i najstarsze forum antysytemowe obnażające kłamstwa i zbrodnie systemu jest pozostawione samo sobie bez kontroli odgórnej?

Może i tak, chciałbym by tak było - ale czy nie jest naiwnością tak twierdzić?

Co najmniej dziwne to wszystko, by nie rzec podejrzane. Już nie będę tu się o limitach i zniechęcaniu co niektórych rozpisywał, bo temat znany. Oczywiście dla niepoznaki niektórym wartościowym użytkownikom też daje 18 postów. Może nie tyle..., nie tylko dla niepoznaki, co żeby się wyprztykali, zapał poszedł w gwizdek i w końcu doszli do wniosku, że to walka z wiatrakami i zniechęcili.
O właśnie pojawił się post na potwierdzenie tego, co piszę:
de93ial napisał:
Ciekawe czasem posty, ale fakt coraz trudniej takowe znaleźć, a mi się z koniem kopać już nie chce.

Nikomu się z koniem kopać już nie chce, gdy nie widać rezultatów - po użytkownikach takiego forum człowiek by się spodziewał więcej niż po typowych zjadaczach chleba zwanych tutaj lemingami (Orwell ich nazywa prolami).

Czytając stare posty nieraz zauważyłem, że było tu dużo mądrych, ogarniętych, rozumiejących tematykę ludzi, którzy zamilkli na lata i nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

easy russian napisał:
Z tego co widziałem i słyszałem z jakichś nagrań Rozbickizupełnie nie pasuje mi
do Bimiego. Rozbicki to galareta taka - pięknoduch nieugruntowany.

Dokładnie i to ośmiesza tylko temat, zostawmy lepiej to, bo do niczego nie prowadzi.

Inną sprawą jest, że nawet jeśli Bimi istnieje i jest tym za kogo się podaje, to i tak nie wiele o nim wiemy i nie wiemy czy któregoś dnia nie stwierdzi, że już mu się nie chce..., że ma wyjebane i popie.doli system, przestanie opłacać domenę, serwer itd... i gromadzone latami zasoby pójdą w niebyt. Może też mu się coś stać, czego nie życzę..., i niczego nie sugeruję, ale po prostu nikt nie jest nieśmiertelny, niezniszczalny i wieczny, a wypadki chodzą po ludziach.
Skoro poruszyłem ten temat, to wiecie czy da się..., znacie jakieś sposoby na szybkie i sprawne zarchiwizowanie zawartości forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie te dyskusje nie mają najmniejszego sensu.
Posty z forum prawda2.info można od ponad roku bezproblemowo linkować na pejs-zbuka.
Czy obecny Bimi to ten sam Bimi, który zakładał to forum? Chuj z tym!!!
Obecnie zarówno obecny Bimi, jak i jego, forum są w całokształcie KOSZERNE!!!

W odróżnieniu np. od tej strony:
http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm

Jeśli macie konto na pejsie, to spróbujcie zamieścić linkę z powyższej strony, a następnie z niniejszego forum.

PRAWDA2.INFO jest obecnie FULL KOSHER!!!
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

Skoro poruszyłem ten temat, to wiecie czy da się..., znacie jakieś sposoby na szybkie i sprawne zarchiwizowanie zawartości forum?


https://www.httrack.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy tak wszędzie z tą koszernością i pejsami a ja wam powiem że im więcej zaczynam rozumieć tym mniej jestem przekonany co do tego że to Żydzi rządzą, a już na pewno nie tylko oni a co najwyżej wespół z innymi równie silnymi jeśli nie silniejszymi siłami jak np. Anglo-sasi którzy na ogół współpracują z Żydami ale też im nieraz koło pióra robili. To tylko takie moje spostrzeżenie, chociaż wcale si nie zdziwię jak teraz popłynie w moim kierunku potok wyzwisk od agentów i szabes gojów. Ja po prostu nie wierzę w ich omnipotentną i niepodzielną władze nad światem, mimo że jestem antysyjonistą, ale syjonizm to nurt prawicowy a ja zwalczam wszelką prawice na równi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:16, 16 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że światem rządzi pewne klasa społeczna. A że bogaci Żydzi do niej należą i odgrywają w niej sporą rolę to inna kwestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 16 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WASP czyli White Anglo Saxon Protesants czyli po polsku OSY są jedną z grup.

Są oni powiązani z Izraelem i Żydami, ale nie wszystkimi, tylko z konkretną grupą zwaną Syjoniści. Syjonizm to ruch nastawiony na materializm. Ich podstawą jest zbudowanie "raju na ziemi" a właściwie "królestwa Bożego", rzekomo Syjon jest miejscem, w którym ma powstać. Dlatego bawił mnie grzanek przykładowo, który utożsamiał syjonizm z ruchem politycznym. Ten ruch polityczny wynika z podstaw zupełnie niepolitycznych.

Plus kilka innych grup - smocza krew i smocze rody w Azji (Chiny i Japonia), Czarna Arystokracja w Europie (wywodząca się od Justyniana), itd. Punktem wspólnym dla tych różnych grup - przynajmniej na "zachodzie", jest Zakon Czarnego Słońca, stojący m.in. za Thule i Nazistami.

W skrócie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 18 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forged napisał:
Obecnie te dyskusje nie mają najmniejszego sensu.
Posty z forum prawda2.info można od ponad roku bezproblemowo linkować na pejs-zbuka.
Czy obecny Bimi to ten sam Bimi, który zakładał to forum? Chuj z tym!!!
Obecnie zarówno obecny Bimi, jak i jego, forum są w całokształcie KOSZERNE!!!

W odróżnieniu np. od tej strony:
http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm

Jeśli macie konto na pejsie, to spróbujcie zamieścić linkę z powyższej strony, a następnie z niniejszego forum.

PRAWDA2.INFO jest obecnie FULL KOSHER!!!


Zajrzałam na stronę www.uleszka...

i przeczytałam taki tekst:

Leszek Wiktor © Klimek
Rak to choroba, a nie wyrok śmierci
"Uleczyć nieuleczalne" Michał Tombak

Nie raz miałem okazję być świadkiem sytuacji, w których nawet silni duchem ludzie bledli, usłyszawszy straszną diagnozę - rak. Każdy przyjmował tę wiadomość jak wyrok śmierci, nie podlegający apelacji. Osoby poważnie chore doskonale rozumieją, że ich choroba jest nieuleczalna, jednak do ostatniej chwili starają się chwytać życia. Taki jest już człowiek - docenia zdrowie dopiero po jego utracie. Dzisiejsza medycyna nie może dać odpowiedzi na pytanie, jakie są przyczyny chorób nowotworowych. Jaka siła zmusza komórki naszego ciała do przekształcania się, rozmnażania z ogromną prędkością, aby później śmiertelnie wrastać w zdrowe tkanki, powodując ból i cierpienie? Lekarze i uczeni stworzyli wiele teorii, wyjaśniających mechanizm powstawania raka, ujawnili masę czynników rakotwórczych, stymulujących rozwój komórek nowotworowych. Jednak prawdziwej przyczyny nie udało się znaleźć. A nie udało się to, jak mi się wydaje, z następujących powodów (...)"

Bardzo ładny opis medycznego voodoo. Też miałam okazję być świadkiem takiej sytuacji. Sama również usłyszałam podobne słowa. Tylko dlatego nie było to kategoryczne oświadczenie: ma pani raka, że pan ordynator sam nie wiedział, co to za rodzaj zmiany, ale już szykował mi skierowanie na onkologię do Krakowa.
Jednak ja NIE UWIERZYŁAM. Myślę, że zawdzięczam taką reakcję dość opresyjnego i autorytarnego sposobu wychowania przez ojca. Który stale mnie karał za "niesłuchanie rodziców, babci , nikogo", a ja się buntowałam. I nie wpadłam w koleinę słuchania autorytetów.
I ta zmiana po prostu mi się wylała z ropą i krwią. Po 2 tygodniach na kolejnym badaniu usg ZMIANY NIE BYŁO.

Ja bym się bardzo cieszyła, gdyby na tym forum egzystowali sami agenci i Żydzi.Obawiam sie jednak, że możliwości zrozumienia spraw dotyczacych Praw Natury mają ograniczone z powodu "tunelowego" widzenia świata.

Nie pasjonują mnie sprawy na które nie mogę mieć żadnego wpływu - w rodzaju polityka czy ekonomia.
Na nic zresztą wpływu nie mam, nawet na członków mojej rodziny.
Myślę jednak, że każdemu człowiekowi zależy na życiu w zdrowiu. Jest to warunek wyjściowy i podstawowy dla egzystencji jednostki.

Całe życie interesowałam się sprawami zdrowia/chorób, ich przyczynami. Książki Tombaka też dawno temu zaległy na półce po przeczytaniu. Sprowadzanie problemów chorób do złego odżywiania, stresów i genów jest niewłaściwe.

Trzy lata temu trafiłam na www.learninggnm.com i z początku uznałam wywody w nim zawarte za częściowe medyczne
SF. Dlatego częściowe, że mam wykształcenie biologiczne i część informacji tłumaczących procesy biologiczne była nie do podważenia. Ponieważ pierwszym przykazaniem dla osób poznających nowy paradygmat medyczny było polecenie :SPRAWDŹ,SPRAWDŹ,SPRAWDŹ, zaczęłam sprawdzać. Miałam materiał do sprawdzenia spory- traumatyczne wydarzenia chorobowe w rodzinie mojej, moich przyjaciół, znajomych, sąsiadów.
I dlatego uważam za błędną interpretację przyczyn chorób podaną na stronie www.uleszka.

I byłoby dobrze, gdyby agenci wraz z Żydami zabrali się za czytanie i weryfikowanie PRAW NATURY. Szczęście w postaci zdrowia jest sprawą indywidualną. Kto się "źle prowadzi", musi ponieść biologiczne konsekwencje. Dobrze byłoby aby zawczasu o tym wiedział, nie dał się wciągnąć medycznej pytii w "leczenie". Nikt nie zasługuje na taką śmierć w męczarniach. Zwłaszcza dotyczy to dzieci, bo są one bez szans przy stosowaniu "procedur" leczniczych.

Forged - nie zapomnij zajrzeć na www.learninggnm.com



"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pray




Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 19 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
www.uleszka...

www.uleszka.

Nie działają te strony.


Co do Bimiego, to baptyjski misjonarz http://www.bimi.org/
Put In - włóż tu, włóż mi, chuj z tym jak to tłumaczyć, dla każdego jebanego rednecka oznacza jedno włóż mi, z Bimim jest tak samo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:38, 23 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Ja uważam, że światem rządzi pewne klasa społeczna. A że bogaci Żydzi do niej należą i odgrywają w niej sporą rolę to inna kwestia.


Tja, zupełnie inna kwestia. Przypadek kompletny. Jak 80% żydów w partii komunistycznej w Bawarii w 1919, 80% zakładających KPP czy 3/5 pierwszej dumy radzieckiej.
Elity neolibaralno kapitalistyczne w dupokracji neoliberalnej "bogaci Żydzi do niej należą i odgrywają w niej sporą rolę".
Normalnie same przypadki chodzą po tym świecie i to od wieków. Laughing
Gdzie nie spojrzysz to "przypadek" na/obok "przypadku" Very Happy
Boję się, że przez to stwierdzenie "to inna kwestia" zacznę mieć koszmary. Śnię o nowym, anarchistycznym systemie społecznym patrzę a tam 80% samych "przypadków". Cofam się w czasie na wiec słowiański, patrzę a tam znów 80% samych "przypadków". I zawsze pojawia się FortyNiner i mówi mi - "to inna kwestia". Laughing
Chyba nie będą dziś spał. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:58, 24 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezsenność się leczy... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LGBT




Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 12 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisz proszę co tam u ciebie, jak się toczy życie, programisty który za chlebem wyjechał, życzę ci wszystkiego dobrego, luksusowych dziwek w najekskluzywnieszych dzielnicach burdeli, najwyżej jakości zielska, dysków pełnych bitcoinów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 17 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
FortyNiner napisał:
Ja uważam, że światem rządzi pewne klasa społeczna. A że bogaci Żydzi do niej należą i odgrywają w niej sporą rolę to inna kwestia.


Tja, zupełnie inna kwestia. Przypadek kompletny. Jak 80% żydów w partii komunistycznej w Bawarii w 1919, 80% zakładających KPP czy 3/5 pierwszej dumy radzieckiej.
Elity neolibaralno kapitalistyczne w dupokracji neoliberalnej "bogaci Żydzi do niej należą i odgrywają w niej sporą rolę".
Normalnie same przypadki chodzą po tym świecie i to od wieków. Laughing
Gdzie nie spojrzysz to "przypadek" na/obok "przypadku" Very Happy
Boję się, że przez to stwierdzenie "to inna kwestia" zacznę mieć koszmary. Śnię o nowym, anarchistycznym systemie społecznym patrzę a tam 80% samych "przypadków". Cofam się w czasie na wiec słowiański, patrzę a tam znów 80% samych "przypadków". I zawsze pojawia się FortyNiner i mówi mi - "to inna kwestia". Laughing
Chyba nie będą dziś spał. Wink


Wytłumacz mi jak internacjonalistyczni żydzi o zabarwieniu bolszewickim mogą zarazem wspierać kolektywizm i wyścig szczurów. Nie ogarniam tego. Żydzi z KPP nie chcą zabić tych z Wall Street?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 17 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kyoumass

Wszystko wyjaśnia wielokrotnie już tutaj przytaczana heglowska dialektyka.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.040 mBTC

PostWysłany: 15:15, 03 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualizacja: http://ia600205.us.archive.org/31/items/.....prawdy.mp3
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 18 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



No i pozamiatane. Kiedy ktoś syczy jak wąż, wygląda jak wąż to musi być .....Bimi.
Teraz nie sposób aby sie wykręcił, nawet przy zmasowanym sprzeciwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 19 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale że Bimi jest Rozbickim bo nie rozumiem ? No i wątpie, bo Bimi zbytnio nie darzy policji sympatią a Mikołaj z tego co kojarze jest psem.
no i głos z audycji sie nie zgadza z Rozbickim
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 20 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kierowniku, nie doczytałeś albo co gorsza- nie zrozumiałeś jednego

Cytat:
nawet przy zmasowanym sprzeciwie


Po co brniesz w przegraną z góry sprawę? ..po co wypinasz pierś w bezsensownym oporze, po co wierzgasz??
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 20 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jest osobą (jedną z wielu), która poprzez stworzenie forum, dała możliwość stadu na poszerzenie swojej świadomości, ci co chcieli mogli poznać inny punkt widzenia, nie tylko beczeć przed kościołem. Przewinęło się tu wielu wartościowych i ciekawych ludzi, niektórzy nadal aktywni Very Happy
Swego czasu mocno zeschizowałem, wyjebał mnie z limitem 1, ale jakoś się wyczołgałem i mogę dalej pisać.
Obecnie zauważam wśród userów który pozostali mocno spięte odbytnice, nie ma się co obrażać na jakieś gówno, wydaje mi się, że jestem jakoś ponad tym. Nieraz przecież ktoś na mnie nasrał, czasem bez powodu, czasem dałem powód Very Happy, i się pytam co z tego? Very Happy
Zrobiłem się na starość refleksyjny i bardziej tolerancyjny.
Zamieszkałem na wsi, częściowo wytwarzam swoją żywność, a na świecie zaczął się odpierdalać jakiś dziwny cyrk, którego cele nie do końca są mi znane. Plusem tej sytuacji jest to, że tutaj na wsi żadny paszport kowidowy nie jest potrzebny, ludzie są bardziej życzliwsi, uprzejmi. Mniej wzajemnego pilnowania, donoszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 20 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
Bimi jest osobą (jedną z wielu), która poprzez stworzenie forum, dała możliwość stadu na poszerzenie swojej świadomości, ci co chcieli mogli poznać inny punkt widzenia, nie tylko beczeć przed kościołem. Przewinęło się tu wielu wartościowych i ciekawych ludzi, niektórzy nadal aktywni Very Happy
Swego czasu mocno zeschizowałem, wyjebał mnie z limitem 1, ale jakoś się wyczołgałem i mogę dalej pisać.
Obecnie zauważam wśród userów który pozostali mocno spięte odbytnice, nie ma się co obrażać na jakieś gówno, wydaje mi się, że jestem jakoś ponad tym. Nieraz przecież ktoś na mnie nasrał, czasem bez powodu, czasem dałem powód Very Happy, i się pytam co z tego? Very Happy
Zrobiłem się na starość refleksyjny i bardziej tolerancyjny.
Zamieszkałem na wsi, częściowo wytwarzam swoją żywność, a na świecie zaczął się odpierdalać jakiś dziwny cyrk, którego cele nie do końca są mi znane. Plusem tej sytuacji jest to, że tutaj na wsi żadny paszport kowidowy nie jest potrzebny, ludzie są bardziej życzliwsi, uprzejmi. Mniej wzajemnego pilnowania, donoszenia.


jeśli już, to zasobu informacji i wiedzy, bo z poszerzaniem świadomości jakiekolwiek forum ma zero wspólnego.
To, tytułem wyprostowania twojego refleksyjnego postrzegania.
a propos wsi...być może za krótko mieszkasz lub zbyt mało wiesz o jej mieszkańcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 20 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
albo co gorsza


Sugerujesz że jestem jednym z wielu kont Bimi, w sumie możliwe ale wątpie, i nie brne w żadne sprawy a prędzej nie zrozumiałem bo tylko chciałem odświeżyć by poznać zdanie @Gośka
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 20 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Bimi to nie wiadomo, ale pewne jest że ma wielkie ego. Co do forum to wiedza która tu jest podawana oświetliła mi drogę w niejednej sprawie ale też trzeba mieć filtr bo zostało niewiele osób które piszą coś wartościowego. Złote czasy to forum przeżywało jak ja zakładałem konto czyli jakieś 13-15 lat temu. Zapewne statystyki odwiedzin mogą to potwierdzić i wysyp nowych tematów.
Dziś , my obudzeni i świadomi tego co się dzieje na tej planecie, możemy tyle samo co przed obudzeniem Smile Czy to dobrze? Nie wiem, każdy ma inne spojrzenie, ja natomiast się cieszę że wiem i w sumie należą się słowa uznania dla Bimiego za to, że tak długo to ciągnie, niezależnie już dla kasy czy nie.

I miałbym jedną prośbę jeżeli mogę- czy można usunąć temat z dyskusji ogólnych - "Jak SKW obciąga". Wrzuciłem już go do ignorujących ale nadal mi się wyświetla. Miałem nadzieję że już o nim zapomną ci co tam piszą, ale nadal żyje. Wkurwia mnie niesamowicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11   » 
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile