W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27417
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 22:24, 26 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
którzy uważają że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, a ci co mają świadomość, że to nie było żadne wyzwolenie mają limit 1.


Mirkas nie rób sobie jaj. Armia Czerwona niewątpliwe wyzwoliła Polskę z pod okupacji Niemców gdyby tego nie zrobiła to w tej chwili jest duża szansa, że nie pisałbyś tego, co piszesz, ani ja bym nie pisał, biorąc pod uwagę skalę sukcesów Niemców w niszczeniu Polaków.
Niemcy zajebali, doprowadzili do utraty życia circa 6 milionów Polaków w czasie 6 lat.
Innymi słowy wyzwolenie z pod okupacji niemieckiej to jest FAKT a zupełnie inną sprawą jest, że ZSRR po wojnie doprowadził stopniowo do nowej okupacji Polski, ale niewątpliwe nieporównywalnej z okupacją niemiecką. Można powiedzieć, że ZSRR zrobił z Polski kolonię {mordowano tych, którzy na kolonialną rzeczywistość się nie godzili, ale ZSRR nie miał w planach anihilacji narodu polskiego, co mieli w planach Niemcy}, jak też z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej tak jak jankesi zrobili kolonię z Włoch, czy zachodnich Niemiec.
Po pierwsze ZSRR nie zajebał 6 milionów Polaków i nie doprowadził do migracji kolejnych circa 4 milionów.
Co więcej pod tą okupacją liczba Polaków z circa 24 milionów urosła do circa 38 milionów.

Jeśli, więc rozmawiasz z ludźmi, którzy opowiadają ci o czasach komuny to znajdź ludzi, którzy opowiedzą ci o czasach niemieckiej okupacji. Wówczas będziesz być może miał skalę porównawczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O i następny ekspert ElComendante, którego mimo że nie wymieniłem, to nie zapomniałem. Tu nie jest dla mnie akurat zaskoczeniem, ale jest nim to, że Ihlet się z tym zgadza...
ElComendante napisał:
Mirkas nie rób sobie jaj. Armia Czerwona niewątpliwe wyzwoliła Polskę z pod okupacji Niemców gdyby tego nie zrobiła to w tej chwili jest duża szansa, że nie pisałbyś tego, co piszesz, ani ja bym nie pisał, biorąc pod uwagę skalę sukcesów Niemców w niszczeniu Polaków.

Nie robię sobie jaj. Nie mogę tylko pojąć, że wierzycie w te brednie, które tu wypisujecie. Pytanie czy wy na prawdę w to wierzycie?
Słowo wyzwolenie, oznacza z definicji odzyskanie niepodległości, uzyskanie wolności. Nie chodzi mi tu o jakieś łapanie za słówka, czy na siłę dowodzenie swoich racji, tylko o nazywanie rzeczy po imieniu.
Skoro przyznajesz, że ZSRR okupował Polskę po wojnie, to musisz rozumieć, że nie może być mowy o wyzwoleniu, a co najwyżej odbiciu niewolnika, który dalej niewolnikiem pozostał. Pozostał, a nie stopniowo stał się nim na powrót, jak sygerujesz:
ElComendante napisał:
Innymi słowy wyzwolenie z pod okupacji niemieckiej to jest FAKT a zupełnie inną sprawą jest, że ZSRR po wojnie doprowadził stopniowo do nowej okupacji Polski

Stopniowej? Czyli, że najpierw uwolnił? To możesz podać mi daty, okres w jakim Polska była wolna po 2 wojnie światowej?

Armia Czerwona przekroczyła granicę naszego kraju bez wypowiedzenia wojny, nie po to by nas wyzwolić i oswobodzić, jak twierdzisz Ty i inni tutaj na forum (za pewne przypadkiem w większości sami uprzywilejowani użytkownicy), tylko po to by wyzwolić siebie, swój kraj, by zniszczyć, przepędzić wroga jak najdalej, aż na jego pierwotne terytorium, a przy okazji zagarnąć sobie jego wojenne zdobycze terytorialne, czyli nasze ziemie.
To o jakim wyzwoleniu wy tu pie..olicie?

Nie ma w zasadzie dyskusji na temat problemu suwerenności Polski w latach 1944/1945–1989, bo nikt normalny nie twierdzi, że Polska była suwerenna w tym czasie, podobnie jak nikt normalny nie twierdzi, że Ziemia jest płaska. No ale mowa o ludziach normalnych, których jest deficyt, którym jakoś dziwnie często administracja upier..la limit.

Stalin na przejętych (a nie "wyzwolonych") ziemiach polskich ustanowił od razu swój rząd niezależny od tego w Londynie, czyli zastąpił marionetkowy aliancki rząd, marionetkowym komunistycznym, czyli w rzeczywistości radzieckim rządem (albo pro-radzieckim, jak by ktoś się upierał).

ElComendante napisał:
Jeśli, więc rozmawiasz z ludźmi, którzy opowiadają ci o czasach komuny to znajdź ludzi, którzy opowiedzą ci o czasach niemieckiej okupacji. Wówczas będziesz być może miał skalę porównawczą.

Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że ja nigdzie nie twierdziłem, że okupacja niemiecka była lepsza, jak insynuujesz, bo ja w ogóle nie porównywałem okupacji, bo to odbieganie od tematu, przesuwanie dyskusji na boczny tor. Nie zamierzam tu dyskutować, która okupacja była gorsza, podobnie jak nie zamierzam dyskutować, czy gorsze są rządy PiS-u czy Platformy, albo czy gorzej oberwać prętem po piszczelach, czy pałą po głowie... Prywatnie uważam, że Hitler i Stalin mieli tych samych mocodawców (taka jest moja opinia i mam do niej prawo) i dyskusja na temat, który z nich był lepszy/gorszy nie ma najmniejszego sensu.
Wojna była prowadzona przez bestialskie, mordercze władze, rządy przeciw ludności, a nie że alianci i komuniści przeciw faszyzmowi... Zarówno faszyzm, jak i komunizm, jak i obecna dupokracja, amerykański imperializm jest ich dziełem. Ale nie zamierzam przekonywać tu nikogo, że tak jest - wyraziłem swój pogląd, opinię.

Słuchałem ludzi, którzy opowiadali o czasach niemieckiej okupacji, i o czasach jak ruskie ich "wyzwalali", jak to tu ładnie nazywacie. Wielu twierdzi, że ruskie byli gorsi od Niemców - powtarzam tylko co słyszałem wielokrotnie (nie mi to oceniać, i nie mam ochoty rozprawiać kto był gorszy).

ElComendante napisał:

Po pierwsze ZSRR nie zajebał 6 milionów Polaków i nie doprowadził do migracji kolejnych circa 4 milionów.

Ale też "zajebał" nie mało, życie każdej jednostki jest cenne jak byś nie wiedział qrwa... Nie doprowadził do migracji, bo zamknął granice i trzymał niewolników w więzieniu, jakby ludzie mogli swobodnie podróżować, to większość by spierdoliła z tego kołchozu, niewielu by pozostało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie bestia wytropiona,osaczona i ubita. Wieczną sławą okrył się młody wojownik
ze sławetnego rodu Mirmidonów niejaki Kroni. Inni wojownicy i wojowniczki to
naganiacze,potężnym wrzaskiem płoszący hydrę .
Tak,to niezaprzeczalnie ona ukryta pod mizerną postacią Mikołaja Rozbickiego.
A olśniło mnie spostrzeżenie Wkurwionego,że przecież tenże MR,jest z Poznania.
Wszystko się zgadza. Po kolei naprowadzam. Jak zawsze polecałem tę moją perłę gdzie się
dało, tak i na tym blogu,prowadzonym przez służby,co tak skomentowałem od mojego
wejścia. Za to Bimi skazał mnie na jedno pierdnięcie na dobę,pozwalając różnym
mikrocefalom drzystać nieustanną sraczką. Ale z moich zaproszeń na mój blog
jakieś 2 czy 3 lata temu zakpił „okrutnie” a to taką sztuczką. Śmiej się bestio.
Któregoś dnia patrzę, a tu mi nabiło tysiące wejść,niczym u St.Michalkiewicza.
Patrzę k..a jeden i ten sam ip czy jak tam to nazywacie. Na moich oczach wali wejście za
wejściem,co parę sekund.Wszystkie z Poznania,kilkadziesiąt tysięcy. Potem trochę mniej
z Bydgoszczy i Wrocławia. Czyli on siedzi w głównej jamie w Poznaniu,a jego wspólnicy
w tych dwu miastach. Wykorzystali przy tym aparaturę służb służącą do namierzania
w internecie różnych przestępców ,dla zrobienia kawału staremu papabempie.
Wy wszyscy też zapomnijcie,że jesteście anonimowi w internecie,chronieni itp.
Jesteście namierzeni,jak chcieli to mieli wasze adresy i nazwiska. Taka to prawda dwa.
Puszczał bestia prowokacyjne tematy,zdaje się „jebać policję”.Jamci to natychmiast
uśmierzył,czując,że niejeden głupek może sobie narobić kłopotu. Podjudzał do wystąpień p-ko policji
też JUR,licząc na jakiś zamęt w kraju,czemu byłem przeciwny,tłumacząc małogłówkom,
że policja to podstawa funkcjonowania państwa,choć kurestwa jak wszędzie i tam nie
brakuje. Trafiliśmy tu na forum wyjątkowe,gdzie łamane były wszelkie prawa
internetowe,dzięki narzędziom w niepowołanych rękach.
Teraz pozostało tylko uwieńczyć laurem głównego bohatera, a reszcie odtańczyć
zwycięstwo wokół zwłoka zboka.
Ja w moją nagrodę polecam normalne wejścia na fredromn.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednymi słowy @papa twój ból dupy bierze się z osobistego urazu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po chuj @papa się z tym blogiem reklamujesz? Myślisz że kogoś tutaj interesuje tama bobra albo poezja o ptaszkach i walizeczach? I jeszcze masz do kogoś pretensje że leje ciepłym moczem na twój blog? Może mnie też uważasz za agenta, bo sabotuje twój blog o bobrzych tamach? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:06, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
O i następny ekspert ElComendante


A i owszem.

Mirkas napisał:
Pytanie czy wy na prawdę w to wierzycie?


Nie obrażaj mnie. Ja coś albo uznaję, albo nie uznaję. Wierzyć to sobie może jakiś debil.

Mirkas napisał:
Skoro przyznajesz, że ZSRR okupował Polskę po wojnie, to musisz rozumieć, że nie może być mowy o wyzwoleniu


Przyjąłem, że wyzwolenie jest użyte w kontekście uwolnienia od czegoś. Jeśli kontekst jest "odzyskanie niepodległości" to niewątpliwe Armia Czerwona żadnej wolności ze sobą nie niosła. Tak jak zgodnie z porozumieniami z Jałty nie niosły by jej wojska amerykański i brytyjskie.
Mirkas napisał:
Stalin na przejętych (a nie "wyzwolonych") ziemiach polskich ustanowił od razu swój rząd niezależny

Wszak Rząd Tymczasowy w założeniu miał być złożony z Polaków z kraju i zagranicy wskazanych przez radzieckich, jankesów i dżemojadów, czyli ni mniej, ni więcej i co oczywiste agentów radzieckich, brytyjskich i amerykańskich polskiego pochodzenia. Rząd londyński był zatem olany nie li tylko przez Stalina, ale przez całą trójkę już podczas jałtańskiego "krojenia chleba". W tym kontekście po prostu Stalin był bardziej cwany, niż koleżkowie z Zachodu.
Nie zauważyłem by "lodziarzom" z rządu londyńskiego to jakoś przeszkadzało, bo dalej robili "łaskę" swoim brytyjskim mocodawcom.
Nomen omen chciałbym poznać kogo wskazujesz jako tych "dobrych" w '45, bo na mój gust to w owym czasie można nawet mówić o samo-zniewoleniu, które akurat zostało wykonane na rzecz radzieckich przez Polaków, ale w innym kontekście mogło nastąpić przez Polaków na rzecz jankesów-dżemojadów.

Mirkas napisał:
To możesz podać mi daty, okres w jakim Polska była wolna po 2 wojnie światowej?


Jeśli używamy słowa WOLNA to niestety po IIWWŚ nie mogę wskazać żadnej daty.

Mirkas napisał:
Armia Czerwona przekroczyła granicę naszego kraju bez wypowiedzenia wojny, nie po to by nas wyzwolić i oswobodzić


Ja twierdzę li tylko, że Armia Czerwona zakończyła niemiecką okupację, czyli najbardziej bestialską okupację narodu polskiego w historii jego istnienia. Natomiast uwolnienie z pod jednej okupacji nie jest sprzeczne z ustanowieniem po takim uwolnieniu kolejnej okupacji.

Mirkas napisał:
Nie ma w zasadzie dyskusji na temat problemu suwerenności Polski w latach 1944/1945–1989, bo nikt normalny nie twierdzi, że Polska była suwerenna w tym czasie.


Imputujesz coś czego nigdzie nie napisałem. Albowiem nigdzie nie napisałem, że Polska była suwerenna, jako że napisałem, iż ZSRR utworzył na terenie Polski protektorat, kolonię.

Mirkas napisał:
Słuchałem ludzi, którzy opowiadali o czasach niemieckiej okupacji, i o czasach jak ruskie ich "wyzwalali", jak to tu ładnie nazywacie. Wielu twierdzi, że ruskie byli gorsi od Niemców - powtarzam tylko co słyszałem wielokrotnie (nie mi to oceniać, i nie mam ochoty rozprawiać kto był gorszy).


Fakty mówią same za siebie. 6 milionów ofiar niemieckiej okupacji w 6 lat.
Jeśli w latach 45-51 wskażesz mi taką liczbę ofiar wśród Polaków ze strony radzieckich to będziemy mogli mówić o tak samo brutalnej okupacji.

Mirkas napisał:
Ale też "zajebał" nie mało, życie każdej jednostki jest cenne jak byś nie wiedział qrwa... Nie doprowadził do migracji, bo zamknął granice i trzymał niewolników w więzieniu, jakby ludzie mogli swobodnie podróżować, to większość by spierdoliła z tego kołchozu, niewielu by pozostało...


Jeśli chcesz rozmawiać umoralniająco to mijasz się z celem. Taka rozmowa nie ma sensu ani ze mną, ani w ogóle, czyli z nikim kto potrafi używać czegoś, co nazywa się "mózg" we właściwy sposób albowiem oczywistą, oczywistością jest, że w dychotomii zabójstwo - brak zabójstwa każde zabójstwo jest zbrodnią i jest czynem nieetycznym. Wydawało mi się, że jest to oczywista, oczywistość i rozmawiam z rozsądnym człowiekiem, który rozumie, że rozmawiamy jedynie o jednej stronie owej dychotomii.
Albowiem przyjmując założenie, że każde zabójstwo jest zbrodnią można na polu etycznym rozważać gradację owych zabójstw, choćby w zakresie ich brutalności czy bestialstwa. W takim przypadku istnieje niewątpliwa różnica pomiędzy zabiciem kogoś strzałem z pistoletu w łeb a mordowaniem kogoś poprzez "dziabanie" go siekierą podczas tortur przez kilka godzin. Tak samo jak istnieje w takim przypadku różnica pomiędzy zamordowaniem jednej osoby a zamordowaniem miliona osób. Nomen omen gradację takową stosuje się nie tylko na polu etyki, ale również na polu prawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Tu nie jest dla mnie akurat zaskoczeniem, ale jest nim to, że Ihlet się z tym zgadza...

Widzisz Mirkas, tak się składa że mam dane z zasobnego źródła. Mój dziadek, Polak z Litwy, szedł z ruskimi od Lenino do wałów pomorskich, gdzie rany go zastopowały. Widział dużo. Z całą pewnością nie był on, ani jego kumple okupantem porównywalnym od Niemców. Wojna ma wiele oblicz. Żadna relacja nie jest kompletna.
Dobrze zaś prawisz, że ruskie nie dali Polsce niepodległości. My im dawaliśmy węgiel, oni za to brali od nas statki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:01, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ihlet

Nie będę polemizował z tym, że Stalin nie dał nam niepodległości. To oczywiste. Ale rachunek ekonomiczny z ZSRR, nie był tak oczywisty jak piszesz. Co prawda mnóstwo towaru szło tam na eksport, ale tak taniej ropy i gazu, to my nigdy nie mieliśmy i już mieć nie będziemy...

@ElComendante

Słusznie prawisz. Trzeba jasno sobie przyznać. Niepodległość po 1945 r. w tym miejscu była niemożliwa. A po 1989 r. byłą mało realna. Jednak po 1989 r. głupki rządzące samy się pchały w dupę Amerykanom, żeby tylko wejść do NATO. A była wtedy realna opcja neutralności. Jednak nawet przy neutralności wojskowej, należałoby zadbać o uniezależnienie się ekonomiczne od kapitału i wschodniego i zachodniego. A to wcale łatwe nie byłoby, nie mówiąc już, że nasze "elyty" były i są stanowczo na to za głupie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:32, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że jednym zdaniem się nie odda rzeczywistości. Jak bym miał opisać jednym zdaniem lata po 89 rzekłbym: My dla jankesów walczyliśmy w Iraku, a oni wciągneli nas w konflikt z ruskimi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Zakres działań i sianie chaosu pod pozorem pozytywnych działań, to praktycznie cała działalność Mikołaja Rozbickiego vel Bimi.
Doskonale pokrywa się też tematyka jawnego działania i tutejszego forum.

Co do metody kontroli internetu, właśnie teraz widać ją na wyraźnym przykładzie - Rozbicki korzenie w policji i chaos czego by
nie robił. Całość działalności spełnia zasadę kontroli internetu - tworzenie centrów informacji (np. for) i napełnianie internetu
chaosem, w efekcie odbieranie mu wartości informacyjnej bo to medialna sfera nie koncesjonowana - nie można sterować
trzeba odebrać wartość. Szerzej w linku poniżej

viewtopic.php?t=7581&postdays=0&postorder=asc&start=0


Zauważyłeś jak po ujawnieniu, że Bimi to Mikołaj Rozbicki, nastąpiła fala agresji i wulgaryzmów? Na następnej stronie, gdzie już nie widać zdjęć Bimi funkcyjni rozpoczęli
w ogóle inny temat. Dobrze się składa bo od razu pojawiają się przykłady techniki kontroli internetu, kto może zrozumieć niech sam sprawdzi.

[img]https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiowofzg5rLAhWMB5oKHTKJAOEQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fczasprzebudzenia.wordpress.com%2Fidea%2F&psig=AFQjCNFlJqfOiPq6QETw_toqKmqr3__-rQ&ust=1456734092233037[/img]

Przypominam Bimi to Mikołaj RozBicki - wiele wyjaśni analiza jego działalności wraz z forum prawda2. Jawna i tajna część aktywności pokaże o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawskaN. napisał:
multipro napisał:
Zakres działań i sianie chaosu pod pozorem pozytywnych działań, to praktycznie cała działalność Mikołaja Rozbickiego vel Bimi.
Doskonale pokrywa się też tematyka jawnego działania i tutejszego forum.

Co do metody kontroli internetu, właśnie teraz widać ją na wyraźnym przykładzie - Rozbicki korzenie w policji i chaos czego by
nie robił. Całość działalności spełnia zasadę kontroli internetu - tworzenie centrów informacji (np. for) i napełnianie internetu
chaosem, w efekcie odbieranie mu wartości informacyjnej bo to medialna sfera nie koncesjonowana - nie można sterować
trzeba odebrać wartość. Szerzej w linku poniżej

viewtopic.php?t=7581&postdays=0&postorder=asc&start=0


Zauważyłeś jak po ujawnieniu, że Bimi to Mikołaj Rozbicki, nastąpiła fala agresji i wulgaryzmów? Na następnej stronie, gdzie już nie widać zdjęć Bimi funkcyjni rozpoczęli
w ogóle inny temat. Dobrze się składa bo od razu pojawiają się przykłady techniki kontroli internetu, kto może zrozumieć niech sam sprawdzi.

[img]https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiowofzg5rLAhWMB5oKHTKJAOEQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fczasprzebudzenia.wordpress.com%2Fidea%2F&psig=AFQjCNFlJqfOiPq6QETw_toqKmqr3__-rQ&ust=1456734092233037[/img]

Przypominam Bimi to Mikołaj RozBicki - wiele wyjaśni analiza jego działalności wraz z forum prawda2. Jawna i tajna część aktywności pokaże o co chodzi.


Laughing Laughing Laughing

@ElComandante, @Mirkas, @Ihlet

Wypłacił wam już Bimi gaże za działalność agenturalną na forum, czy nie? Bo mi jeszcze nie, ale będę go molestował żeby w tygodniu przelew zrobił Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@ElComandante, @Mirkas, @Ihlet

Wypłacił wam już Bimi gaże za działalność agenturalną na forum, czy nie? Bo mi jeszcze nie, ale będę go molestował żeby w tygodniu przelew zrobił Laughing


Wiesz ja działam na wyższym poziomie finansowania jedynie z siłami imperialnymi, które zapewniają największe możliwości. TSD-PLA, GRU, DCS w zależności od "mądrości etapu" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 28 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta.. Mikolaj R. Im zaplaci. Facet, ktory chce organizowac zrzutke na kamerke do nagrywania audycji.
To na pewno Bimi no no.. bo wcale nie kupowal bitow kiedy byly praktycznie za darmo i wydanie kilku stowek to dla niego wyzwanie.. Laughing
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 29 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ihlet napisał:
Jasne, że jednym zdaniem się nie odda rzeczywistości. Jak bym miał opisać jednym zdaniem lata po 89 rzekłbym: My dla jankesów walczyliśmy w Iraku, a oni wciągneli nas w konflikt z ruskimi Smile


Ale to miałoby dużo więcej prawdy niż twierdzenie, że ZSRR sprzedawaliśmy węgiel, a spłacaliśmy im to masłem. Tak naprawdę nikt nie wie, kto był na tym handlu do tyłu. A ludzie w ZSRR wtedy byli też przekonania, że dokładają do Polski, Czechosłowacji, Węgier, Rumunii, itd...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterani,stara wataha.Co z wami?.Larum grają.Wasza wirtualna ojczyzna zajęta przez
mikrocefalnych imigrantów,a wy zaszyliście się w norkach i trwożnie wyczekujecie
jak to się skończy. Wchodzę tu raz jeszcze aby zmiażdżyć wstrętnego pajęczaka śmierdziela,
który ośmielił się zaatakować mnie swoim smrodem. Najprzód jednak opiszę aktualną sytuację
tego forum. Wydaje się,że jakiś czas temu została rozwiązana umowa firmy z prowadzącym
je Bimim. -Wasze zadanie wykonane,więcej danych o tej twojej trzódce nam już nie trzeba,
wiemy o nich wszystko.- to co mam teraz zrobić z tą prawdą?-A ch..j nas to obchodzi,
rób z nią co chcesz. W tej sytuacji Bimi znalazł się w impasie. Prowadzić dalej to nie ma sensu
a zamknąć szkoda,bo jakby nie było włożył w to wiele wysiłku.
Rozwiązaniem byłoby przerobienie tego badawczego forum na rozrywkowo-komercyjnego
jak dawne fzn lub obecne „zmiany na ziemi' itp. Wtedy wpadnie za reklamę picy lub pantofli
parę groszy i będzie na kamerkę,a może i piwo z kaszaną.
A ty nędzny smrodzielu nawet dupy nie masz,żeby cie w nią kopnąć.Jak wpadniesz do
do koszyka z jagodami,baba je wyrzuca. Tak i zasmrodziłeś to forum,gdzie drzewiej
ucierali się godni siebie i inteligentnej bestii szermierze rzeczowej dyskusji.
Zasmrodziłeś,że Bimi tu miesiącami nie wchodzi. Bo brzydzi go twój smród robalu.
Gdy ja po latach tu zajrzałem,natychmiast przebudził się z letargu,jak miszka, gdy mu w barłogu
na ślepia wiosenne słońce padnie. Co do wierszyka,to chciałbym,żeby mi wyskoczył chociaż jeszcze
jeden tak udany.Ale na nic talent,jak duch nie wzlata. Walizeczka to atrybut podróżniczki,
jak u ciebie torba gdy z nią wybierasz się w obce lasy,gdzie kij na ciebie czeka.
Mając miast mózgu ,smrodziel bluzgu,nie jesteś w stanie zrozumieć alegorii na takich
jak ty robaków,szukających obcych rajów. Ten mądry ptaszek ich nie szuka,choć czasami
udaje. Wataha do boju z robalami, a inteligentnej bestii nie trzeba dobijać,ale nawet jej pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 04 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Papacośtam

Marny z ciebie poeta, ale próbuj dalej, bo sukces to podobno 3/4 pracy i 1/4 talentu, więc może jak się postarasz to osiągniesz w najlepszym razie 3/4 sukcesu Wink

Tak swoja drogą. Nie obraź się - a widać że chyba poczułeś się dotkniętym do żywego - ale ja szanuję swój cenny czas i na prawdę nie mam zamiaru marnować go na oglądanie bobrzych tam i żeremi, czy wierszyków o ptaszkach czy nielubianych politykach. Jakbyś napisał coś konstruktywnego, coś co wnosi jakąś nową jakość do życia potencjalnego czytelnika (poszerza jego horyzonty myślowe itd.), przysparza mu wiedzy i przydatnych informacji o życiu, o świecie, o polityce, historii itd. to by można było się tym blogiem zainteresować. Ale nikt normalny nie będzie tracił czasu na bobrze tamy! Czy ty to rozumiesz? Osobiście nic do ciebie nie mam, ale nie zamierzam tolerować takiego rynsztoka i stroszenia piórek, tym bardziej jeśli nie masz nic do zaoferowania (a już na pewno nic co warto by było brać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawskaN. napisał:
multipro napisał:
Zakres działań i sianie chaosu pod pozorem pozytywnych działań, to praktycznie cała działalność Mikołaja Rozbickiego vel Bimi.
Doskonale pokrywa się też tematyka jawnego działania i tutejszego forum.

Co do metody kontroli internetu, właśnie teraz widać ją na wyraźnym przykładzie - Rozbicki korzenie w policji i chaos czego by
nie robił. Całość działalności spełnia zasadę kontroli internetu - tworzenie centrów informacji (np. for) i napełnianie internetu
chaosem, w efekcie odbieranie mu wartości informacyjnej bo to medialna sfera nie koncesjonowana - nie można sterować
trzeba odebrać wartość. Szerzej w linku poniżej

viewtopic.php?t=7581&postdays=0&postorder=asc&start=0


Zauważyłeś jak po ujawnieniu, że Bimi to Mikołaj Rozbicki, nastąpiła fala agresji i wulgaryzmów? Na następnej stronie, gdzie już nie widać zdjęć Bimi funkcyjni rozpoczęli
w ogóle inny temat. Dobrze się składa bo od razu pojawiają się przykłady techniki kontroli internetu, kto może zrozumieć niech sam sprawdzi.

[img]https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiowofzg5rLAhWMB5oKHTKJAOEQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fczasprzebudzenia.wordpress.com%2Fidea%2F&psig=AFQjCNFlJqfOiPq6QETw_toqKmqr3__-rQ&ust=1456734092233037[/img]

Przypominam Bimi to Mikołaj RozBicki - wiele wyjaśni analiza jego działalności wraz z forum prawda2. Jawna i tajna część aktywności pokaże o co chodzi.


Czy zauważyłem? Oczywiście, przecież metody kontroli internetu od dawna szczególnie mnie interesują, więc i wnioski coraz bliższe rzeczywistości, jak mniemam.
Smutne jest, że MiRo to inteligentny gość i można by z nim interesująco podyskutować. Ale. Ale dusi go nakaz. Dusi bo ludzie inteligentni mają swoje potrzeby
wynikające z ich poziomu, a tu takie sprowadzenie do parteru przez dyrektywę. Musi boleć, dlatego właściwie mu współczuję. Potępiam to co robi, ale jako
człowiekowi należy mu się współczucie, bo jest w sytuacji bez wyjścia. Zabrnął za daleko, pokazał przełożonym swoje talenty przez co nie ma dla niego
drogi powrotnej.

Mikołaju, jest wyjęcie, jest możliwość przeskoczenia ponad problemem - Eckhart Tolle.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 20:29, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteście nieźle jebnięci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzedziłeś mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:43, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ihlet napisał:
Jasne, że jednym zdaniem się nie odda rzeczywistości. Jak bym miał opisać jednym zdaniem lata po 89 rzekłbym: My dla jankesów walczyliśmy w Iraku, a oni wciągneli nas w konflikt z ruskimi Smile


A ja bym napisał: "Miałeś chamie (Kaczyński, Tusk, Wałęsa, Kwaśniewski, Balcerowicz, Boni, Bielecki, Jan Maria Rokita, Kropiwnicki, Olszewski i inni) złoty róg..."


Po 26 latach od czerwcowych wyborów 1989 (Boże to już prawie 27 lat...) Polska się cofa.
W dupie mam jankesów i ruskich oraz Irak. Po prostu mnie to jebie.
Ale nie zapomnę nigdy, że Kaczyński, Tusk i reszta zgnoili i upodlili ten kraj. Banda złodziejaszków i kombinatorów wyprzedała Polaków za czapkę gruszek, za prywatne korzyści sprzedali Polaków!
Zamiast robić jakieś KODy srody jakieś PiSomanie, ludzie powinni wyjebać na śmietnik historii Kaczora i Donalda.
Rozliczyć złodzieji i zarządac przepadku mnie an rzecz skarbu państwa a złodzieji jak Kaczyński czy Tusk osądzić i zamknąć w obozie pracy.
Mam dla was propozycję:
Zróbcie ściepke ogólno narodową na bilet w jedna stronę na księżyc dla Kczora i Tuska a dla reszty na Hawaje, niech jadą i niech nie wracają więcej.

I tyle w temacie opisania tego co jest po 1989 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie, tylko trzeba Goral mocodawców też wyjebać, a to już się nie da....niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:43, 06 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile dobrze pamiętam bimi ma na imię piotr, swego czasu dostępny był z nim wywiad na youtube i z wyglądu i tembru głosu nijak do rozbickiego niepodobny zatem nie twórzcie wirtualnej rzeczywistości. i jeszcze jedno bimi w ufoków nie wierzy i reaguje na wzmianki o nich w dość specyficzny sposób Smile ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 07 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do "błyskotliwych" konspirologów i badaczy "metod kontroli internetu". Skro Bimi stworzył sobie nową tożsamość bo nie chce być utożsamiany z "prawdziwym" sobą czyli Mikołajem Rozbickim, to dla czego wybrał sobie nick, który według waszej karkołomnej interpretacji nawiązuje do jego imienia i nazwiska poprzez Bi Mi = Mikołaj Rozbicki? To albo się ukrywam i konspiruje albo nie?

Ciekawostka. Jeśli od nicka "papabempa" odejmiemy literki a, b, e, m, p, a i dodamy do tego literkę "i" którą zamienimy miejscami z pozostałą literką "a", to wyjdzie "pipa"! Czyli już wiem kim w realnym życiu jest użytkownik @papabempa! Cool

Haha ale go zdekonspirowałem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 12 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Mam pytanie do "błyskotliwych" konspirologów i badaczy "metod kontroli internetu". Skro Bimi stworzył sobie nową tożsamość bo nie chce być utożsamiany z "prawdziwym" sobą czyli Mikołajem Rozbickim, to dla czego wybrał sobie nick, który według waszej karkołomnej interpretacji nawiązuje do jego imienia i nazwiska poprzez Bi Mi = Mikołaj Rozbicki? To albo się ukrywam i konspiruje albo nie?


Aby osoba mogła wykonywać zadania tego typu zadania agenturalne, musi ona być do pewnego stopnia socjopatą inaczej nie poradziła by sobie psychicznie. Służby począwszy od UB doskonale o tym wiedzą i prowadzą nabór pod tym kątem. Są to szczególnie wartościowe dla nich osoby. Czyli lekceważenie innych spowodowało
nierozważny wybór nicka, a także pewność wsparcia przez "swoich" co dobrze widać w tym temacie.

Istnieje tez psychologiczna prawidłowość wg której podświadomość dąży do ujawniania kłamstwa. Tutaj także wiedzą o tym służby i prowadzą odpowiednie szkolenia zachowań blokujących to dążenie podświadomości.

Ogólnie całość staje się jasna, kiedy przyjmiemy model kontroli internetu (i nie tylko) oparty o stwarzanie głównego nurtu, w odróżnieniu od przejmowania kontroli i inwigilacji. Po prostu nie ma nad czym przejmować kontroli jak i nie ma kogo inwigilować, bo procent rozumiejących system kontroli jest tak nikły, że zwyczajnie wystarczy ich zignorować.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 373
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 13 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale, chyba nawet dla ciebie @multipro nie ulega wątpliwości, że rozważania "kim jest bimi" są kompletnie wtórne.

Ważne, w jak głupi sposób uznałeś się być jednym z tych wielu idiotów na forum.

Nic tego nie wyleczy.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   » 
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile