W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest Bimi?  
Podobne tematy
Wolne Media14
Radio Wolne Media 195
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 27470
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzenszanren




Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franek Dolas napisał:

Dlaczego to takie ważne kim jest Obama?
Dlaczego to takie ważne co się stało z Usamą ibn Ladinem?
Dlaczego to takie ważne co się stało 10 kwietnia na lotnisku Siewiernyj?
Dlaczego to takie ważne kim jest JKM?
Dlaczego to takie ważne po co jest to forum?
Dlaczego to takie ważne, że B. Blida straciła życie?
Dlaczego to takie ważne kto zabił Marka Papałę?
Dlaczego to takie ważne co się wydarzyło w Madison County?


No i? Dlaczego?
_________________
Spisek??? Ależ skąd. Postęp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, czasem zawyżasz poziom intelektualny tego forum swoimi wypowiedziami BiMi, choćby ostatnią. Na większa polemikę na ten temat szkoda postów.

Co się tyczy tego forum to ważne jest, że można się tu paru ciekawych rzeczy dowiedzieć, z paroma mądrymi ludzmi podyskutować. Inna sprawa to kwestia anonimowości na tym forum, którą admin poruszył. Jest to dosyć ciekawa kwestia, godna zastanowienia. Ponieważ z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się tutaj większej liczby intelektualistów, w tym wywrotowców, jakichś ludzi czynu w stylu "spalimy Sejm". Nie jest więc chyba tajemnicą, że taka witryna jest monitorowana przez odpowiednie organa.

Kolejna kwestia to to, że właściciel forum popiera ogólnie popularyzowany tok myślenia. Czyli, patrząc na lewy róg loga forum, żadnych niewytłumaczalnych zjawisk, 100% marihuany, JP na 200%, zero religii, pacyfizm a'la dzieci kwiaty i żadnej wiedzy tajemnej. Jak to mówią Nihil Novi, czy cuś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 04 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://imageshack.us/photo/my-images/204/bimiaudycjausunita.jpg/

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/204/bimiaudycjausunita.jpg/[/img] Obrazek nie ukazuje się?

Niestety, jak widać, nagranie z pierwszej strony zostało usunięte. W trosce o tych co nie mogą zasnąć bez zaznajomienia się z głosem naszego admina, wrzucam plik tutaj

http://w953.wrzuta.pl/audio/3vMfQveun4E/poszukiwanie_prawdy_audycja

Miłych snów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 21 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora zakończyć temat. Dosyć dawno temu przypadkiem zobaczyłem nagranie Mikołaja Rozbickiego. W zasadzie nic specjalnego, taki wytrenowany wodolej ale utalentowana sztuka. Tematyka nagrania niewarta uwagi ale coś znajomego było w nagraniu, co nie dawało mi spokoju. W końcu w mózgu żarówka się zapaliła - przecież ja znam ten głos.

Myślę że poszukiwania i spekulacje tutaj się kończą. MIkołaj RozBIcki przyjął nick BIMI wykonując jedno ze swoich zadań w necie. Tutaj dla niepoznaki prezentuje celowo prymitywne zagrania, żeby nie był kojarzony z realną osobą, a użytkownicy dziwili się dlaczego on "taki" jest.

Zajrzałem jeszcze na blog Mikołaja Rozbickiego i tematyka wyraźnie odpowiada forum prawda2 i właśnie dziwi wielce, dlaczego nawzajem forum i Mikołaj Rozbicki tak się unikają - nasuwa się tylko jedno wyjaśnienie - mają szczególny powód.

Głos Bimi należy do Mikołaja Rozbickiego, mimo celowo pogorszonej jakości łatwo skojarzyć.
Nick BIMI pochodzi od nazwiska MIkołaj RozBIcki.
Mimo tożsamej tematyki forum i Mikołaj Rozbicki nawet o sobie nie wspomną (poza zdaje się jednym wspomnieniem na forum).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 22 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Bimi ma pewnie niezłą bekę z tego wątku. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 22 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroni napisał:
Pora zakończyć temat. Dosyć dawno temu przypadkiem zobaczyłem nagranie Mikołaja Rozbickiego. W zasadzie nic specjalnego, taki wytrenowany wodolej ale utalentowana sztuka. Tematyka nagrania niewarta uwagi ale coś znajomego było w nagraniu, co nie dawało mi spokoju. W końcu w mózgu żarówka się zapaliła - przecież ja znam ten głos.

Myślę że poszukiwania i spekulacje tutaj się kończą. MIkołaj RozBIcki przyjął nick BIMI wykonując jedno ze swoich zadań w necie. Tutaj dla niepoznaki prezentuje celowo prymitywne zagrania, żeby nie był kojarzony z realną osobą, a użytkownicy dziwili się dlaczego on "taki" jest.

Zajrzałem jeszcze na blog Mikołaja Rozbickiego i tematyka wyraźnie odpowiada forum prawda2 i właśnie dziwi wielce, dlaczego nawzajem forum i Mikołaj Rozbicki tak się unikają - nasuwa się tylko jedno wyjaśnienie - mają szczególny powód.

Głos Bimi należy do Mikołaja Rozbickiego, mimo celowo pogorszonej jakości łatwo skojarzyć.
Nick BIMI pochodzi od nazwiska MIkołaj RozBIcki.
Mimo tożsamej tematyki forum i Mikołaj Rozbicki nawet o sobie nie wspomną (poza zdaje się jednym wspomnieniem na forum).


Twoje życie jakoś się zmieniło po odkryciu tej jakże fundamentalnej prawdy (zakładając że to prawda)? Miało to na ciebie jakiś konstruktywny wpływ? Dzięki tej wiedzy poczułeś w końcu że twoje życie ma jakiś sens?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciekawskaN.




Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 22 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa wiadomość. Myślę że Bimi vel Mikołaj Rozbicki już się nie śmieje. Nie żeby odczuwał jakiś żal z powodu swojej działalności
ale tak się dzieje, że to co złe traci na znaczeniu kiedy przestaje być ukryte.

Co do znaczenia tego odkrycia to jest bardzo ważne. Jeżeli się zastanowić, wtedy sposób sterowania internetem staje się jasny. Co do ludzi którzy to robią,
wiadomo że zawsze tacy się znajdą, jednak nieocenione jest prześledzenie kariery internetowej takiej osoby a potem poskładanie jego działalności
w stosunku do ogólnego celu tych co płacą komuś takiemu. Przecież nie robi tego za darmo, jak wiemy sporo czasu pochłania taka aktywność
w sieci i realu. Osobiście sądzę, że teraz dopiero Bimi ma prawo nazywać forum "prawda" już bez 2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 22 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Bimiemu to na prawdę pochłania ta "działalność" sporo czasu, jak zagląda na forum raz czy dwa w miesiącu żeby napisać 2-3 posty.

Strashne... Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 22 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to Bimi przyznaj się kto ci płaci? Cool

Masoni, iluminaci, Mossad, CIA, ISIS, Soros, lobby mniejszości wietnamskiej w USA? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroni napisał:
Pora zakończyć temat. Dosyć dawno temu przypadkiem zobaczyłem nagranie Mikołaja Rozbickiego. W zasadzie nic specjalnego, taki wytrenowany wodolej ale utalentowana sztuka. Tematyka nagrania niewarta uwagi ale coś znajomego było w nagraniu, co nie dawało mi spokoju. W końcu w mózgu żarówka się zapaliła - przecież ja znam ten głos.

Myślę że poszukiwania i spekulacje tutaj się kończą. MIkołaj RozBIcki przyjął nick BIMI wykonując jedno ze swoich zadań w necie. Tutaj dla niepoznaki prezentuje celowo prymitywne zagrania, żeby nie był kojarzony z realną osobą, a użytkownicy dziwili się dlaczego on "taki" jest.

Zajrzałem jeszcze na blog Mikołaja Rozbickiego i tematyka wyraźnie odpowiada forum prawda2 i właśnie dziwi wielce, dlaczego nawzajem forum i Mikołaj Rozbicki tak się unikają - nasuwa się tylko jedno wyjaśnienie - mają szczególny powód.

Głos Bimi należy do Mikołaja Rozbickiego, mimo celowo pogorszonej jakości łatwo skojarzyć.
Nick BIMI pochodzi od nazwiska MIkołaj RozBIcki.
Mimo tożsamej tematyki forum i Mikołaj Rozbicki nawet o sobie nie wspomną (poza zdaje się jednym wspomnieniem na forum).




Bimi - MIkołaj RozBIcki we własnej osobie. Tutaj też łatwo rozpoznać jego głos.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ma zupełnie inny styl wypowiedzi a przede wszystkim poczucie humoru którego ten maruda nie ma za grosz.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to miał by być BImbaer MIsza?Ten drugi,to musi chujaduch.Agentura jak tu i nie tylko,pisałem nie musi już
łazić po zakładach,podsłuchiwać itp.Głupie świniaki zwabione pseudo twórczością w tej wirtualnej rzeczywistości
same wywalają swoje "wnętrzności" Wszystko o nich wiadomo i jak kiedyś wyraził się Bimi jest zanotowane.
Kiedyś może ta wiedza przydać się hodowcom.Wszyscy święci to agenci,jak się okazuje i czego domyślałem
się od dawna. Stasiek M. ciągle przywołuje rzekomą prowokację i fałszywkę z tym jego TW.
Jak wam się udało/a możecie podobno wszystko w tym zakresie/ to można chyba to rozszerzyć na inne przypadki.
Wiem,że wbrew mniemaniu pigletów śledzicie ,bo musicie,non stop te wirtulne wysranki mimo ,że pozornie
nie zaglądacie i odzywacie się tu.Bo do poziomu jakim popisuje się obecny zestaw "dyskutantów" nie warto
się zniżać i poniżać.Niemniej mógłbyś odnieść się do poruszonej przeze mnie sprawy największego
obecnie i tak podziwianego pierdoklety,pożerającego wszystkie bogoojczyźniane pieczenie.Jak to jest.
Bo jak nie to on jedyny taki czysty, jak woda w Bytomce w latach 60tych.

pazdrawlaju i polecam wodę czystą na fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
No, to Bimi przyznaj się kto ci płaci? Cool

Masoni, iluminaci, Mossad, CIA, ISIS, Soros, lobby mniejszości wietnamskiej w USA? Rolling Eyes

Zapomniałeś o cyklistach. Zwykle w ośmieszających komentarzach do wypowiadanej przez kogoś teorii pada „wszystkiemu winni są Żydzi, masoni i cykliści”. Wymieniłeś Mossad, także Żydzi odfajkowani, ale żeby było śmiesznie nie zapominaj o cyklistach. Wówczas można mieć bekę z tzw. "teorii spiskowych".

Mikołaj Rozbicki to nie Bimi, lub jak ktoś woli Bimi to nie policjant Rozbicki. Jak zauważyła aximia Bimi ma zupełnie inny styl wypowiedzi. Przy okazji, nie wiedziałem Bimi, że udzielasz wywiadów. W twoim głosie wyczułem pewną pasję poszukiwacza prawdy, której nie widzę w komentarzach, no ale to było parę latek temu. To nadal ty? Smile

Obciąłeś mi limit z 18 postów do 1, bo skrytykowałem twoją decyzję o zaproszeniu na forum znanego w internecie oszusta, którego zdekonspirowałem kiedyś dzięki temu forum właśnie. Oszust nadal działa ( http://hho-forum.cba.pl/viewtopic.php?p=17233#17233 także o niego się nie martw), ale nie na twoim prestiżowym forum, dzięki temu, że poinformowałem wszystkim kim jest Cudaczekhho i został spalony na starcie.

Mimo że tak mnie potraktowałeś, wyprowadzę tego biedaka z błędu, że nie jesteś tym oszołomem, i podwójnym agentem (jak sam o sobie twierdził) Rozbickim, bo jest cień szansy że za administracją tego forum kryje się zwykły człowiek, a nie jakaś agentura. Oni pochylą się nad każdym najmniejszym chwastem, z którego mogło by coś wyrosnąć, czego najlepszym przykładem jest ntv promująca właśnie takiego Rozbickiego, także dziwne by było, gdyby takie prestiżowe, największe w Polsce forum o tematyce obnażającej kłamstwa systemu było pozostawione w spokoju. No ale ja się nie znam na metodach infiltracji środowisk alternatywnych jakoś specjalnie...

Na davidicke.pl/forum jest wątek o tym Kim naprawde jest Mikołaj Rozbicki.

Odnośnie ntv tak przy okazji, to ten film mówi wszystko, jak to się mówi mądremu wystarczy:

co oczywiście nie deklasuje wszystkich i wszystkiego co zamieszczają, ale pokazuje z kim/czym mamy do czynienia.

Ale wracając do tematu...

Kroni napisał:
Zajrzałem jeszcze na blog Mikołaja Rozbickiego i tematyka wyraźnie odpowiada forum prawda2 i właśnie dziwi wielce, dlaczego nawzajem forum i Mikołaj Rozbicki tak się unikają - nasuwa się tylko jedno wyjaśnienie - mają szczególny powód.

Zgadza się mają szczególny powód - po prostu nadają na innych falach, nie lubią się, nie jest im po drodze...

Kroni napisał:
Mimo tożsamej tematyki forum i Mikołaj Rozbicki nawet o sobie nie wspomną (poza zdaje się jednym wspomnieniem na forum).

Jest trochę więcej tych wspomnień.

Jeśli Bimi byłby policjantem Rozbickim, to raczej nie zakładał by na swoim forum tematu "Polska Policja - mordercy i tchórze" , w którym to pisał "dzisiejsza polska policja już w zasadnie niczym nie różni się od niemieckiego Gestapo - metody mają wyjątkowo tożsame, a i cel pewnie podobny; trzymanie społeczeństwa w policyjnych ryzach, poprzez strach, bicie i mordy." Smile Co by sobie przełożeni pomyśleli? Smile
Nie wyśmiewał by turlaków Rajskiej nabijając się, że jej córka jest komunikatorem galaktycznym. Smile
Nie nazywałby raczej siebie psem, który "używa szantażu do promocji komunikatorów galaktycznych".
viewpost.php?p=203152

Natomiast Rozbicki na swoim blogu (czasprzebudzenia.wordpress.com/ewolucja-swiadomosci-czlowieka/) napisał "To nie jest dyskusja na poziomie i nie pozwolę na to. Macie oneta, pudelka i prawda 2 info. "

Musisz przyznać Kroni/ciekawskaN., że to grubo naciągane, wręcz wyssane z palca.

Franek Dolas napisał:

Dlaczego to takie ważne kim jest Obama?
Dlaczego to takie ważne co się stało z Usamą ibn Ladinem?
Dlaczego to takie ważne co się stało 10 kwietnia na lotnisku Siewiernyj?
Dlaczego to takie ważne kim jest JKM?
Dlaczego to takie ważne po co jest to forum?
Dlaczego to takie ważne, że B. Blida straciła życie?
Dlaczego to takie ważne kto zabił Marka Papałę?

To wszystko jest ważne, jeśli chce się zrozumieć, poznać otaczającą nas rzeczywistość, której częścią przecież jesteśmy my sami.

Bimi napisał:
a nie przyszło ci do głowy, jeden z drugim, że aby choćby móc zrozumieć to kim jest bimi, musielibyście mieć mózg który pozwala wam zrozumieć cały mój geniusz. co jest zwyczajnie niemożliwe, gdyż gdybyście byli sami aż tak genialni to nie zżulali byście się tu, jak jakieś śmierdzące menele, na moim prestiżowym forum. Smile najwyraźniej nie macie wstydu. ewentualnie wierzycie w anonimowość w sieci Smile

Mówi się, że niemożliwe nie istnieje.
"Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy zamiast wykrzesać siłę, by ją zmienić."
Monika Sawicka (z książki Siedem kolorów tęczy).
Jako że zacytowałem twoje słowa sprzed niespełna pięciu lat i od tamtej pory mogło się coś zmienić, może życie nauczyło Cię pokory..., to zapytam: czy nadal uważasz, że jesteś taki genialny?
I czy "prestiżowość forum" nie jest w sprzeczności z użytkownikami menelami? Czy czasem użytkownicy nie współtworzą forum? Czy banda debili może tworzyć prestiżowe forum?
No bo przecież administrator, chociażby nie wiem jak genialny, sam nie stworzy prestiżowego forum, a co najwyżej blog, stronę internetową...
No ale rozumiem, że mogłeś się wówczas wkurzyć, że zamiast podziwiać twój geniusz, ta "banda demili" zastanawia się "kim jest Bimi". Ale z drugiej strony czy to takie dziwne, że ludzi ciekawi skąd wziął się ten geniusz? Może chcieli by odkryć źródło tego geniuszu i skosztować z niego wody...?

Pozdrawiam wszystkich na forum, tych genialnych i tych maluczkich... Trzymajcie się i nie dajcie się [zwariować]. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak się stało. Dlaczego ja na to nie wpadłem - jak codziennie wykrzykiwał pewien pracownik urzędu patentowego.

Faktycznie lis upolowany, a bestyjka dobrze się maskował bo teraz można wiele zrozumieć z techniki kontroli internetu.
Jak nieraz pisałem, kontrola wykorzystuje naturalną bezwolność większości ludzi, więc etatowi zakładający niby prywatne
centra informacji są w stanie napełniać sieć dezinformacją, tematami zastępczymi, głupotą, ufo, jaszczurami, celowo wkładając
w te śmieci ważne tematy aby były kojarzone z takimi miejscami.

I do dalej? Ano kompletnie nic się nie zmieni, poza większym dyskomfortem Mikołaja Rozbickiego Bimi. Oczywiście ludzie
działający z takim fałszywym przekonaniem są na pograniczu socjopatii. Albo wprost nimi są. To wartościowy materiał
dla pionu służb zajmujących się kontrolą internetu, która polega na napełnianiu go bzdurnymi treściami i sprowadzaniem
ważnych rzeczy do poziomu szamba.

Nic się nie zmieni, bo odgórny nakaz musi być spełniony. Bimi teraz staje się dobrym przykładem, wyjaśnieniem metody
i celu kontroli sieci.

P.S. Szczególne starania w zaprzeczeniu tożsamości lisa, tylko dodatkowo potwierdzają znalezisko.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papabempa napisał:
I to miał by być BImbaer MIsza?Ten drugi,to musi chujaduch.Agentura jak tu i nie tylko,pisałem nie musi już
łazić po zakładach,podsłuchiwać itp.Głupie świniaki zwabione pseudo twórczością w tej wirtualnej rzeczywistości
same wywalają swoje "wnętrzności" Wszystko o nich wiadomo i jak kiedyś wyraził się Bimi jest zanotowane.
Kiedyś może ta wiedza przydać się hodowcom.Wszyscy święci to agenci,jak się okazuje i czego domyślałem
się od dawna. Stasiek M. ciągle przywołuje rzekomą prowokację i fałszywkę z tym jego TW.
Jak wam się udało/a możecie podobno wszystko w tym zakresie/ to można chyba to rozszerzyć na inne przypadki.
Wiem,że wbrew mniemaniu pigletów śledzicie ,bo musicie,non stop te wirtulne wysranki mimo ,że pozornie
nie zaglądacie i odzywacie się tu.Bo do poziomu jakim popisuje się obecny zestaw "dyskutantów" nie warto
się zniżać i poniżać.Niemniej mógłbyś odnieść się do poruszonej przeze mnie sprawy największego
obecnie i tak podziwianego pierdoklety,pożerającego wszystkie bogoojczyźniane pieczenie.Jak to jest.
Bo jak nie to on jedyny taki czysty, jak woda w Bytomce w latach 60tych.

pazdrawlaju i polecam wodę czystą na fredroman.blogspot.com

obawiam się że ta woda czysta na fredroman.blogspot.com nie jest aż tak czysta jak reklamujesz.
następnym razem spróbuj napisać coś zanim się jej napijesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 24 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
papabempa napisał:
I to miał by być BImbaer MIsza?Ten drugi,to musi chujaduch.Agentura jak tu i nie tylko,pisałem nie musi już
łazić po zakładach,podsłuchiwać itp.Głupie świniaki zwabione pseudo twórczością w tej wirtualnej rzeczywistości
same wywalają swoje "wnętrzności" Wszystko o nich wiadomo i jak kiedyś wyraził się Bimi jest zanotowane.
Kiedyś może ta wiedza przydać się hodowcom.Wszyscy święci to agenci,jak się okazuje i czego domyślałem
się od dawna. Stasiek M. ciągle przywołuje rzekomą prowokację i fałszywkę z tym jego TW.
Jak wam się udało/a możecie podobno wszystko w tym zakresie/ to można chyba to rozszerzyć na inne przypadki.
Wiem,że wbrew mniemaniu pigletów śledzicie ,bo musicie,non stop te wirtulne wysranki mimo ,że pozornie
nie zaglądacie i odzywacie się tu.Bo do poziomu jakim popisuje się obecny zestaw "dyskutantów" nie warto
się zniżać i poniżać.Niemniej mógłbyś odnieść się do poruszonej przeze mnie sprawy największego
obecnie i tak podziwianego pierdoklety,pożerającego wszystkie bogoojczyźniane pieczenie.Jak to jest.
Bo jak nie to on jedyny taki czysty, jak woda w Bytomce w latach 60tych.

pazdrawlaju i polecam wodę czystą na fredroman.blogspot.com

obawiam się że ta woda czysta na fredroman.blogspot.com nie jest aż tak czysta jak reklamujesz.
następnym razem spróbuj napisać coś zanim się jej napijesz.


Może mu akurat opryski nad źródełkiem robili? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to człowiek o wielu twarzach, aby przekonać się o tym wystarczy lektura jego postów, chronologicznie, od początku jego twórczości na tym forum. Zmeniał mu się styl pisania, odnoszenia się do bliźnich, a niekiedy nawet i poglądy. Pracowity, przewrotny kameleon, dużo zrobił, aby to miejsce nabrało obecnego kształtu. Początkowe deklaracje jakże zachęcające, przypomnę pierwszy post:


Bimi napisał:
Założyliśmy to forum by dać naszym czytelnikom bardziej bezpośrednią metodę kontaktu, nie tylko z nami, ale również ze sobą nawzajem.

Obiecujemy odpisywać na mądre pytania i ustosunkowywać się do merytorycznych zarzutów.

Prosimy o zachowanie kultury na forum, czyli o przestrzeganie zasady "nie rób drugiemu co tobie niemiłe".

Reszta wyjdzie w praniu.

Z pozdrowieniami,
Bimi


Reszta już wyszła w praniu.






Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach:
viewtopic.php?t=7581
viewtopic.php?t=12054
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Bimi to człowiek o wielu twarzach, aby przekonać się o tym wystarczy lektura jego postów, chronologicznie, od początku jego twórczości na tym forum. Zmeniał mu się styl pisania, odnoszenia się do bliźnich, a niekiedy nawet i poglądy. Pracowity, przewrotny kameleon, dużo zrobił, aby to miejsce nabrało obecnego kształtu. Początkowe deklaracje jakże zachęcające, przypomnę pierwszy post:


Bimi napisał:
Założyliśmy to forum by dać naszym czytelnikom bardziej bezpośrednią metodę kontaktu, nie tylko z nami, ale również ze sobą nawzajem.

Obiecujemy odpisywać na mądre pytania i ustosunkowywać się do merytorycznych zarzutów.

Prosimy o zachowanie kultury na forum, czyli o przestrzeganie zasady "nie rób drugiemu co tobie niemiłe".

Reszta wyjdzie w praniu.


z pozdrowieniami,
Bimi


Reszta już wyszła w praniu.



Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach:
viewtopic.php?t=7581
viewtopic.php?t=12054



Bimi, lubię Ciebie coraz bardziej.

Stefani, chyba zmieniłaś serial. To nie jest Moda na sukces. Bierzesz udział w serialu epistolarnym o tytule Kim jest Bimi.

Gdyby przeliczyć napisane posty na temat Bimi (8 stron!) na ślinę, którą trzeba byłoby zużyć na czytanie tego na głos…

Czy serial będzie kontynuowany?


Czy admin forum ma prawo mieć własne poglądy, zarządzać forum wg. „swego upodobania” ? Ma prawo nazwać swoje forum jak chce – PRAWDA JEDYNIE PRAWDZIWA, PRAWDA XXL, NAJŚWIĘTSZA PRAWDA ? - MA. Ma prawo być mądry/głupi/być agentem/zboczeńcem/nawiedzonym/… ? - MA.

A poza tym czy człowiek nie może zmieniać poglądów, nawet jak kameleon? Wg. cybernetycznej definicji CZŁOWIEK jest obiektem SAMOSTEROWNYM i podlega zmianom.

1. Każdy, kto ma jakikolwiek rewir aktywności, jest decydentem. Tak jak w firmie.
2. Jako posiadacz rewiru, decyduje o wszystkim co się w rewirze dzieje.
3. Decyzje dotyczące rewiru (jaki by on nie był) każdy podejmuje na podstawie wiedzy, doświadczeń i przekonań z nich wywiedzionych.
4. Z obserwacji na różnych forach każdy wie , że admini zwyczajnie skazują osoby, z którymi się nie zgadzają, na BANICJĘ. Albo ZMIENIAJĄ, manipulują wypowiedzi (głupek globalnowioskowy Bart)
5. W związku z powyższym oczekiwanie, że złośliwe obrażanie ( Siekierkowy), rozbudowane naciski epistolarne, udowadnianie agenturalności, głupoty, zboczenia, chamstwa, … da efekt zmiany stanowiska decydenta, jest skazane na porażkę. Z LOGICZNEGO punktu widzenia. Pisać na TYM forum nikt NIE MUSI.

Normalni ludzie nie mają natręctwa pisania. Ograniczanie możliwości wypowiadania dla wzdymanych tą potrzebą jest wielkim dyskomfortem, rozumiem to. Też mam ten rodzaj ZOK. W mojej sytuacji ograniczenie wypowiedzi do 1 posta było dobrodziejstwem.

Nawet gdyby Bimi był agentem (BND, GRU, MOSSAD, RAZWIEDUPR, VATICANO, …) to nie ma dla mnie znaczenia.

Z mojego punktu widzenia termin PRAWDA dotyczyć może jedynie rozpatrywania zagadnień związanych z NAUKĄ. Która zawiera prawa weryfikowalne empirycznie.

Informacje, które podaję są weryfikowalne. Dotyczą każdej ludzkiej dupy. Bez względu na rasę, wiek, płeć, przynależność narodową, religijną i PRZEKONANIA.

Oczywiście, z tym co piszę NIKT ZGADZAĆ SIĘ NIE MUSI. NIE MUSI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie zasadnicze pytanie. Po co wy siedzicie na tym forum skoro tutaj sama agentura i macie z tego powodu taki straszny ból dupy? Zmusza wasz ktoś do siedzenia na tym forum? Groził ktoś wam i waszej rodzinie, że jeśli nie będziecie tutaj zaglądać to ktoś z waszych bliskich zginie? Otruł wam ktoś psa i wybił szyby w oknach? Wysyłał pogróżki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja siedzę żeby się dowiedzieć co to za agentura.
na razie wiem tylko tyle, ze mam do czynienia z agenturą głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przemawia do mnie to podobienstwo glosu, nie powiedzialbym, ze to ta sama osoba.
Wedlug informacji o Mikolaju Rozbickim jakie znalazlem wynika, ze jest z Poznania i studiowal politologie. Bimi jak sam pisal mieszkal w Zielonej Gorze a pozniej w NL.
Temat dalej otwarty i pod znakiem zapytania Very Happy
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:04, 26 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hyh ludzie Smile Tak sobie zerkam na forum, prawie nie piszę bo... bo jakoś tak wyszło. I smutne jest jest jedno. To nie forum schodzi na psy (administracja, elita 18+) tylko z czasem ludzie idiocieją. Siedzę tu pewnie jakieś 5 lat a może nawet lepiej, hgw, wiem o czym piszę. I tak jak kiedyś piętrzyło się od fajnych i relatywnie merytorycznych dyskusji tak teraz jakość zeszła na psy. Nie ma co tu obwiniać Bimiego i innych uprzywilejowanych na forum. Naród idiocieje, młodzież zamiast szerzyć nowe horyzonty kretynieje szybciej niż zgredy. Ot i problem nie tego forum ale i rzeczywistości. Pokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 26 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ja siedzę żeby się dowiedzieć co to za agentura.

Jako że wspomniałem trochę mimochodem jakby o agenturze, to odpowiem. Wspomniałem tylko, tzn. dopuszczam taką możliwość, że może tak być. Nie twierdzę, że tak jest, dowodów nie ma, a tylko spekulacje. Podkreśliłem, że to tylko spekulacje (z mojej strony oczywiście).
Może trochę przesadziłem pisząc, że jest cień szansy że za administracją tego forum kryje się zwykły człowiek, a nie jakaś agentura. Dlatego przesadziłem, bo nie mam żadnych konkretnych dowodów, a jedynie spekulacje, a to za mało. Dlatego chciałbym wycofać, odwołać tamte słowa - nie mając dowodów, nie powinienem pochopnie rzucać takich oskarżeń.

A teraz wyjaśnię dlaczego takie spekulacje o agenturalności administracji się pojawiły.
Dlatego, że nie mogę pojąć w żaden sposób, czemu Bimi, któremu można wiele zarzucić, ale nie brak inteligencji i wiedzy podstawowej odnośnie historii i rzeczywistości w jakiej żyjemy, promuje na swoim forum najwyższą nagrodą (możliwością napisania 18 postów/dobę) ludzi (użytkowników), którzy uważają że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę, a ci co mają świadomość, że to nie było żadne wyzwolenie mają limit 1. Oczywiście rozumiem, że te limity mogą wynikać z innych "zasług", ale zbyt często tak się zdarza, zbyt dużo tego by można mówić o przypadku.

No chyba że Bimi też uważasz, podobnie jak mi.in pszek, aximia i goral_, że Związek Radziecki i Stalin byli wporzo, że Żołnierze Armii Czerwonej nieśli ludziom w Polsce wolność! Tak według was wygląda wolność? W takim razie nigdy nie dojdziemy do żadnego porozumienia, gdyż zupełnie inaczej definiujemy słowa. Zrozumienie definicji słów, języka jest podstawą do zrozumienia rzeczywistości i dla komunikacji międzyludzkiej, o czym doskonale wiedzą pociągający za sznurki, władcy much i specjaliści od inżynierii społecznej zarazem.

Tu jest o tym tak przy okazji:
"Wstęp do Trivium - Jan Irvin - napisy PL"

Mimo że komunę pamiętam jedynie z okresu dzieciństwa, dorastania, to jednak znam z opowiadań, lektury i doskonale wiem, że z wolnością to ona nie miała wiele wspólnego. Na pewno nie było tak, jak pisze goral_, że: "Socjalizm, dał każdemu szansę na rozwój. Po raz pierwszy w 1000 letniej historii Polski każdy miał takie same szanse." Teraz tak nie jest, za komuny tak nie było i nigdy w znanej historii nie było. Arystoteles nie wyobrażał sobie społeczeństwa bez niewolników i rzeczywiście nigdy nie było takiego za czasów tej cywilizacji. Człowiek zawsze był i jest niewolony przez różnego rodzaju władze, rządy, które ograniczają wszelką wolność i autonomiczność jednostki, np. zabraniając podróżowania w dowolne miejsce na Ziemi (za komuny np. nie dawali paszportu umożliwiającego wyjazd na Zachód), każąc płacić za wszystko nawet wodę i powietrze, nie możesz sobie nawet uwędzić jak chcesz jedzenia, kupić takiej żarówki jaką chcesz, czy uczyć samemu swoje dzieci tego co uważasz za słuszne... Można by tak długo wymieniać. A za komuny to w ogóle tych ograniczeń było tyle, że nie sposób wymienić. Nie mówiąc już o ograniczeniu wolności słowa (co teraz też jest, ale nie jest aż tak strzeżone, jest zwalczane innymi metodami, chociażby przez zalew szamba informacyjnego) - za to co tu piszę siedziałbym w więzieniu i poddawano by mnie torturom fizycznym i psychicznym (już samo pozbawienie wolności jet torturą).

Co do równości i równych szans, to użytkownik który wypisuje te brednie pewnie nie pamięta albo nie chce pamiętać, że takie sklepy jak Pewex i Baltona były dla uprzywilejowanych mających dostęp do obcych walut (których posiadanie i obrót nie były w pełni legalne) i bonów, czyli dla reżimowych marionetek trzymających społeczeństwo za mordę.

I jak to odbierać, że tacy goście wciskający ludziom na twoim forum ewidentne kłamstwa o "wolności" i "równości" za komuny mają przywileje, a taka stefani (z którą można się zgadzać, albo nie zgadzać) pisząca merytorycznie, o niewygodnych tematach dla władzy, pisząca składnie i na poziomie, nie wdająca się w pyskówki i wyzwiska jest tutaj ograniczana w możliwości wypowiadania się i zniechęcana?

Mówiłeś w tym wywiadzie i pisałeś, że założyłeś forum, bo miałeś dość kłamstw. W nazwie, domenie forum jest słowo prawda. To ja się pytam: co ma wspólnego wolność za komuny z prawdą? Albo "wyzwolenie" Polski przez Armię Czerwoną?

Czy naprawdę Bimi uważasz, że Stalin nie zasłużył na swoją mroczną opinię, że "odpowiedź na tak postawione pytanie wcale nie jest prosta"? Bo tak twierdzi pszek, któremu dałeś możliwość prowadzenia wątków autorskich, co też czyni na twoim prywatnym forum od pięciu lat bez przeszkód.
viewtopic.php?t=16086
I to ma być prawda historyczna?

On i jemu podobnie uprzywilejowani na tym forum (nie będę tu wymieniał wszystkich, bo kogoś bym pominął, a też nie wszyscy co mają 18 postów wypisują tu kłamstwa, bzdury, bo niektórych bardzo cenię...) promują taką nieco tylko "ulepszoną" wersję oficjalnej, mainstreamowej propagandy. Zakładają, że Hitler, Stalin... doszli do władzy w wyniku jakichś tam przewrotów itp..., że to oni faktycznie rządzili i rzeczywiście się nienawidzili, że to wszystko odbywało się na prawdę, spontanicznie/przypadkowo, czyli że nie było zaplanowane, nie miało drugiego dna, nie ma żadnych zakulisowych rządów, nie ma tak zwanego nwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 26 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omfred. said
2016-02-23 (wtorek) @ 16:49:20
Wielce Szanowny Panie Marucha?
Niemcy wykupili/nałupili/ tu wiele tytułów prasowych,telewizje itp Podobnie żydy i amerykanie.
Natomfred. said
iast Kacapy postawiły na agentów wpływu/na publikę itp/ w internecie.
Najgorszy z nich to niejaki Mirucha Wiecheter,rusofil dla kiast Kacapy postawiły na agentów wpływu/na publikę itp/ w internecie.
Najgorszy z nich to niejaki Mirucha Wiecheter,rusofil dla korzyści,Polakożerca.
Mieszka w Solnej a ruskie podpływają sabmarinami i przywożą im judaszowe srebrniki.
Może teraz wrzuci Pan mój grzeczny wpis.
Ależ wrzucam, proszę bardzo Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Tyle sobie robi z demaskacji prawdziwy agent Mirosław Wiechecki vel Marucha.
Myślalem,że go wkurwię chociaż,a tu wpis oakzal się dla niego nolens volens
laurką.No bo co,on w pewnym sensie dobrze robi.Skoro ruski tu żadnej mordy nie mają,
to chociaż tę wirtualną mordkie agientów internetowych.Bierze za to kasę bez żenady
i żyją z jakimś swoim rachatłukum nieźle w tej upadłej szfecji.Jeden z jego bachurków
niejaki Nick,zara mię wyprościł,że „my tu dobrze o tym od dawna wiemy”
No i proszę jakie totalne skurwienie nastało i w młodym pokoleniu.Czyli jakby komuna
wróciła,toby się do kapownictwa garnęli jak ich ojcowie i dziady.Nihil novi.
Ale ja przeżywszy komunę się nie skurwiłem,teraz nie wiem po co i na co,wlazłem
pośpiesznie do solidurności i ucierpiałem potężnym cierpieniem,bo mój szew okazal
wg.B.Wildsteina oficerem ub,a ja jedynym w tej Soli.Przeszło,minęło.
Misza Bimbauer też się tu nie krył ze swoją agenturalnością.
Raz wyliczył,że bierze nie mniej niż St,Michalkiewicz,a przecież nie wpuszcza reklam itp.
Ale głupich nie sieją,a zawsze ich nadmiar i jak kiedyś zeznał tu Misza”można im prawdę
pchać wszystkimi otworami,a i tak do mózgów nie dotrze,bo ich nie mają.
St.Michalkiewicz odgraża się,że was dopadnie,bo tera jego opcja rządzi,za te fałszywkie
jakąście tu wrzucili o jego TW,tfu.
A tak z miłosierdzia,choć to grzech ,to przerżnął bym naraz i tę wilczycę ze Stefani razem
na gołej Gei,bo one pod wiosnę zaczynają odczuwać neurastenię pisdeorum,no to jak tu
nie być empatycznie współciulnym

polecam wama krynicę wody czystej i przejrzystej

na FREDROMAN.BLOGSPOT.COM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 26 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakres działań i sianie chaosu pod pozorem pozytywnych działań, to praktycznie cała działalność Mikołaja Rozbickiego vel Bimi.
Doskonale pokrywa się też tematyka jawnego działania i tutejszego forum.

Co do metody kontroli internetu, właśnie teraz widać ją na wyraźnym przykładzie - Rozbicki korzenie w policji i chaos czego by
nie robił. Całość działalności spełnia zasadę kontroli internetu - tworzenie centrów informacji (np. for) i napełnianie internetu
chaosem, w efekcie odbieranie mu wartości informacyjnej bo to medialna sfera nie koncesjonowana - nie można sterować
trzeba odebrać wartość. Szerzej w linku poniżej

viewtopic.php?t=7581&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11   » 
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest Bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile