W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kredyt hipoteczny w CHF czy EURO?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 2045
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 26 Maj '10   Temat postu: Kredyt hipoteczny w CHF czy EURO? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Główną z działalności banków jest kredytowanie i wiadomo, że grają do swojej bramki.

Jak brałem kredyt kilka lat temu bardzo namawiali na złotówkowy mimo, że wydawał się sensowniejszy w CHF. Potem frank skoczył w górę i rata również ale nadal jest niższa niż podobnego kredytu w PLN.
Teraz jak interesowałem się kredytem to proponują w EURO bo niby najlepsze warunki. Czy jednak to nie rodzaj pułapki? Co się może stać jak EURO zacznie nawalać? Czy aby na pewno kredyt w EURO to dziś najrozsądniejsze rozwiązanie?
Co o tym myślą Ci co co znają się na kasie? Bo przyznam szczerze, że mam mieszane myśli co do tego teraz. Bo jak coś się będzie działo z EURO to z jednej strony będzie tracił na wartości co kredytobiorcy by się podobało, z drugiej pewnie skoczy oprocentowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kredyt  hipoteczny w CHF czy EURO?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile