W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto rządzi tymi którzy nami rządzą  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 72271
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 25 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
„Samowybrańcy” i „błękitnokrwiści” boją się jak „ognia” obudzenia potęgi ducha i siły pokoleniowo-genetycznej Słowian ( Ariów), w tym Lechitów ( PoLachów).


Kraje Zachodu opanowane zostały przez tajne organizacje czarnej szlachty wywodzącej się z Babilonu w sojuszu chazarską judeo-satanistyczna mafią, także czcicielami szatana. Chazarzy podszywający się pod tożsamość żydowską i pochodzenie z terenów Izraela i Palestyny, są w istocie ludem pochodzenia turko-mongolskiego. Sięgając dalej w przeszłość wywodzą się z terenów starożytnego Sumeru, a następnie Babilonu, czyli m.in. obecnego Iraku, gdzie było w zamierzchłych czasach wielkie laboratorium genetyczne.

Podboje kolonialne prawie całego świata przez kraje ( Włochy, Hiszpania, Portugalia, Niderlandy, Wielka Brytania, Francja i USA) opanowane przez wymieniony sojusz zajęły im jedynie kilka wieków od odkryć geograficznych Kolumba.

Natomiast nie udało się im podbić i skolonizować Ziem Słowian/ Ariów ( czy znanych pod innymi nazwami, Wielkiej Lechii, Wielkiej Tartarii, Wedrusów itd. ) przez Egipt, Grecję i Rzym w starożytności.

Ani nie udało się tego w pełni dokonać przez wymienione kraje kolonizatorów w II tysiącleciu, mimo częściowych sukcesów. Historia Słowian jest jedną z największych białych plam fałszowania historii Świata przez tajne organizacje judeo- satanistyczne i „błękitnokrwiste” z Watykanem na czele.

W związku z powyższym zadawaliśmy sobie od dłuższego czasu pytania:

Jakie są przyczyny, że narody Słowiańskie nie dały się do tej pory w pełni podbić i skolonizować, a jedynie częściowo, mimo usilnych starań wymienionych tajnych organizacji „błekitnokrwistych”, judeo-satanistycznych i Watykanu przez ponad 2 tysiące lat ?
Dlaczego Słowianie, w tym zwłaszcza Lechici/PoLachy są tak metodycznie od co najmniej czterech wieków eksterminowani, zwłaszcza w dwóch ostatnich wojnach i cichymi metodami, także obecnie: ekonomicznymi, medycznymi, zatrutą żywnością, chemtrails i innymi, podczas tzw. transformacji ustrojowej ostatnich 30 lat ?
Co wiedzą o Słowianach, w tym Lechitach i Rosjanach te tajne judeo-satanistyczne organizacje, czego my nie wiemy ?

W dużym stopniu odpowiedzi na te pytania udzielił w poniższej wypowiedzi Menachem Mendel Schneerson Rabin chasydzki, filozof żydowski, kabalista, ostatni przywódca ortodoksyjnego odłamu Chabad – Lubawicz ( zmarł w 1994 r.).

Schneerson to bardzo ważna postać wtajemniczona w działalność i wiedzę wymienionych w zarysie tajnych organizacji Zachodu. Należy tu przypomnieć jeden epizod z życia jego teścia – Józefa Izaaka Scheersona, poprzedniego lidera Chabad Lubawicz,. [ za: marcin says: 19/03/2018 at 09:34 (Edit) ]

Józef Izaak w 1939 roku trafił do warszawskiego getta, chyba właśnie wtedy, kiedy zaczęto budować jego mur. To oczywiście nie musiało się dobrze skończyć i zorganizowane żydostwo podjęło wysiłek ewakuacji Schneersona z getta, angażując do tego najwyższych dostojników Rzeszy.
Wyjazd lidera Chabad Lubawicz z Warszawy do Nowego Jorku był nadzorowany przez samego admirała Wilhelma Canarisa szefa wywiadu i kontrwywiadu wojskowego III Rzeszy – Abwehry, (https://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_Isaac_Schneersohn), co – zdaniem żydów – pozwala na nazwanie Canarisa „sprawiedliwym” (http://www.jpost.com/Jewish-World/Jewish-News/Chabad-Make-Nazi-commander-a-righteous-gentile).

To oznacza że:

Po pierwsze – Józef Izaak Scheerson poprzedni lider Chabad Lubawicz był kimś bardzo ważnym w strukturach tajnych organizacji rządzących światem.

Po drugie - kontakty między tajnymi organizacjami zlokalizowanymi na terenach obu walczących stron trwały swobodnie przez całą wojnę światową.

Zaznaczyć należy, że prawie przez cały okres II Wojny Światowej na terenie Berlina oficjalnie rezydowali przedstawiciele światowych organizacji żydowskich (syjonistycznych) utrzymujący kontakty z władzami III Rzeszy, w tym tych, które koordynują obecnie oskarżenia wobec Polaków o organizację, udział i współudział w Holocauście.

Należy także zwrócić uwagę, że holocaust realizowany wobec Żydów przez III Rzeszę odbywał się przy pełnej milczącej aprobacie tych wszystkich struktur Syjonistycznych i Żydowskich, które oskarżają Polaków o wszelkiego rodzaju przewinienia dotyczące realizacji programu Holocaustu.

Chabadski przywódca Sanhedrynu Rebe Menachem Mendel Schneerson ujawnił pod koniec swego życia, a więc w latach 93-94 XX wieku, strategiczny plan tajnych judeo-satanistycznych organizacji zawarty w stwierdzeniu:
„A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”
I zdradził więcej szczegółów Planu „samowybrańców Boga”:

Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza.
Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.
Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
Słowianie, a wśród nich Rosjanie to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.
Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności .
Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji.
Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ.
Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas.
Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd.
To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe.
W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. chaosu, zamętu ), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich. Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo.
Do świadomości Słowian, profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie , antysemita”. Słowo, ˜Żyd” będą wymawiać szeptem. Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja , przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami,“ na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów , to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok)

Za: Monika S https://jewishdeathcamps.com/#section-home

https://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

Pod koniec życia Rabina Menachema Mendela Schneersona, czyli w 1994 r. ten długookresowy na wiele pokoleń plan wobec Słowian był zaawansowany w realizacji w wielu państwach, w tym w Polsce i w Rosji.

Podobnie postępowały wobec podbijanych ludów w Ameryce, Afryce, Azji i Australii europejskie kraje kolonialne rządzone przez te tajne judeosatanistyczne: chazarskie, „błękitnokrwiste” i Watykańskie organizacje.

Najpierw szli do tych ludów misjonarze z misjami nawracania na wiarę ( stąd częste wśród podbijanych ludów stwierdzenia: co misjonarz to agent imperialistów) i badacze naukowi, a następnie pozyskaną głównie przez nich wiedzę wykorzystywano do skłócania tych ludów, aby ze sobą walczyły i osłabiały się, tak jak w czasach współczesnych w byłej Jugosławii, obecnie na Ukrainie, a także między słowiańskimi krajami Polską, Ukrainą, Łotwą, Estonią i Litwą, a Rosją.

Kiedy narody i ludy zostały skłócone i rozbite na mniejsze państwa, to łatwo kraje kolonialne je uzależniały w sposób pokojowy lub podbijały zbrojnie.

Taki sam proces trwa od co najmniej 2 tysięcy lat wobec Słowian, szczególnie intensywnie w ciągu czterech wieków, a najbardziej za pomocą dwóch ostatnich wojen światowych, których celami była: eksterminacja Słowian i podział świata na tylko 16 państw według mapy w bibliotece Kongresu Stanów Zjednoczonych sporządzonej pod koniec 1941 r. przez żyda Gomberga ( następny artykuł to przypomni).

Istnienie takiego wielowiekowego planu wobec Słowian potwierdził pośrednio Adolf Hitler w raporcie do Himlera z dnia 4 marca 1944 r. gdzie napisał m.in. tak:
„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem.
Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.”

Na podsumowanie powyższej analizy przytaczamy stwierdzenie wybitnego pisarza angielskiego Gilberta Keitha Chestertona (1874 – 1936):
„Zawsze byłem stronnikiem polskiej idei, nawet wtedy, gdy moje sympatie opierały się wyłącznie na instynkcie (…)
Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej; i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół.
Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa.
Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski.
Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów
– i metoda okazała się niezawodną.”





Redakcja KIP


Dodam od siebie, gdyż temat mi niezmiernie bliski, podobna sytuacja ma się z Kurdami. Znam kilku osobiście, dobrze, no i z "obowiązku" koleżeńskiego nieco przybliżyłem sobie ich dzieje.
Są to ludzie, mimo ciemniejszego koloru skóry bardzo podobni do Nas. A na obczyźnie, w o wiele lepszym świetle każdy przedstawi Ci szefa Kurda w porównianiu z niemcem tak dla przykładu. Ze względu na to, że kurdyjska imigracja do Niemiec ( tam są ich największe diaspory w sumie nie wiem czy poza USA jesio gdzies wędrują w zauważalnej liczbie), 30 km ode mnie jest tzw "kurdyjska stolyca" Celle, to kwestia obecnie jedynie drugiego pokolenia. 30 latkowie w dużej mierze, urodzili się jesio w Turcji (Ci tureccy uciekali pierwsi) ażeby po 2-3 latach znaleźć się w niemczech. Dlatego Kurdowie są ze sobą bardzo dobrze jesio zżyci, ogólnie rzecz mówiąc; rodziny wielodzietne, rodzinne powiązania biznesowe, każdy Kurd ma kuzyna, brata, wujka, co ma to i tamto. I tutaj też wychodzi ich pomyślunek i zaradność, są to zwykle miejsca "niezbędne" do funkcjonowania na zachodzie; warsztaty, elektronika, telefony, nauki jazdy, gastronomia<fastfood>( w tej ostatniej wraz z Albańczykami, o których też mógłbym wiele napisać, przodują, w ilości personelu, najwidoczniej jest to jeden z celi napędzania stucznej migracji). Polacy z początku, jest masa wzmianek z prasy przed pierwszowojennej o zyciu Polonii w niemczech, byli podobnie ze sobą zgrani i współpracowali, ale druga ameryka, jak nazywam niemcy(A może 1.?) szybko zdegradowała łatwym pieniądzem, wszystkim w kredo i społeczną patologią przez to samo społeczeństwo i ich pasterzy napędzane,już dość mocno wymieszany element słowiański w rzeszy, który tam przecia był pierwszy to raz Smile, a dwa nawet już idąc za drukowaną wersją dziejów, od początków "istnienia" obu państw zjawisko migracji było na porządku dziennym i, w odróżnieniu do dzisiaj, obustronnej.Niemieckie-polaczki potrafią już swojego dziecka polskiego nie uczyć, nie generalizuję, celowo użyłem takiej etykietki.
Mieszkam trochę w rzeszy, mieszkałem też w innych krajach zachodnich, niemcy to początek, czego? No na pewno jakiegoś rozpierdolu (polecam na youtube kiedyś był taki ziomek JAck Caleib, to o czym o mówił, a ludzie się smieją i szydzą ja obserwuję to na codzień. Śmiesznie się jeździ rowerkiem po ukrywanych, a raczej nie pokazywanych przez googlemap trasach. Codziennie jeżdżę ok 20 km w środku nocy 2-5 godzina z puktu A do B różnymi trasami, tak wracam z pracy. Raz w miesiącu conajmniej mijam nieoznakowane transporty, wojskowe, lecz nie tylko, dziwnie wyglądające ciężarówki, codzienność to są dziwne rozbłyski na niebie(ludzie siedzą w domach i mogą 15 lat w jednym miejscu siedzieć i go nie znać, ja na szczęście jestem typem szwędacza, i wszędzie gdzie mieszkałem,musiałem poznać co do joty otoczenie.
A zatem dalej co do podobieństw,( nie będę tu się rozpisywał o historii całego ludu, można samemu), na pewno są autochtonami na swoich ziemiach, jak również uważam za takowych Słowian. Niepowtarzalne jednostki np. Saladyn wyżej wymienione sposoby adaptacji na obcym terenie, jak w przypadku Polaków, choć ze względu, na inny moim zdaniem"klimat" oraz "wymiar" działań skierowanych przeciw Kurdom, wydają się oni tak "egzotyczni" Nam ponieważ głośno się o nich zrobiło od czasu afery w Syrii. Wcześniej o Kurdystanie za łebka z kasety Dezertera w latach 90, nie pamiętam, aby przed rozpierdolem w Syrii, ktoś, gdzieś , w Polsce, wspominał o nich, czy dyskutował na temat Kurdów.Niestety Kurdowie są gnębieni przez każdą władzę, która z tego co mi wiadomo, mogę się mylić, nadeszła po Persach, (Polska miała względnie okresy, kiedy byliśmy niby na swoim, od 966 z każdym nowym sprzedawczykiem doprowadzano do tego co mamy np teraz:), kwestia zatuszowanej, przekłamanej historii). Gdyż z Persami to podobno są spokrewnieni, ponoć pochodzą w prostej linii od Medów abo są Medami, nie jestem w stanie tego póki co sam udowodnić, ale sami nieco bardziej ogarnięci Kurdowie śmiało twierdzą, że są potomkami Medów.(czy więc obszar zamieszkiwany przez Medów został "historycznie" pomniejszony, przekłamany? Według drukowanych niefaktów ich siedziby to skrawki północno-wschodniej Persji, a ja uważam, że Personie to v2 Medów. Szli i zabrali kuzynów na zachód. Przed tą całą hellenistyczną ekspansją i podbojem możliwe, że to Kurdowie rządzili na wschód i północ od Eufratu? Ze względu na to, że "historia" Mezopotami i Egitpu, to wstęp do jednej wielkiej bajii, musiał być on konkretnie wykonany. Póki co jak sam tam nie pojadę, nie śmiem snuć wniosków za daleko idących o historii doliny Tygrysu i Eufratu. Najbardziej krwawe i chyba nadlużej trwające,do teraz, dają im się we znaki sąsiadowanie z ludami tureckimi(Imperium Osmańskie, potem Turcja). Dyskryminacja na "standardową" skalę, zakaz języka, z reszania się itd z mniejszą lub większą zapalczywością . Kilka obietnic powstania ich państwa na przełomie stuleci, autonomie itd, no znana Nam bajka. Metody stosowane na mniejszościach. Tylko kto składał te obietnice? Tego nie wiem, nie chodzi mi o państwa czy imiona ludzi, a cel i czemu nie, nie jestem w stanie znaleźć czegoś o Kurdach, co nie bylo by "wikipedia",a nie mam czasu na sprawdzanie wszystkiego niestety jak leci, wolałbym tak na łatwiznę jakby kto mnie polecił książkę o próbach stworzenia Kurdystanu, tylko taką legitną, napisaną przez typa co 15 lat siedział na bliskim wschodzie i zbierał kurdyjskie podania, nie no żartuję, ale ja tak się zawsze za badanie ludzi zabieram, wybór mam taki jaki tygiel w rzeszy hehe. Traktowanie Kurdów na równi innymi Autonomiami w regionie to znaczny nietakt i ignorancja.
Więc dochodzę do sedna, bo tak szczerze mógłbym napisać, jesio fhuj więcej, no ale mi chodzi tylko o to aby ktoś też spróbował na własną rękę zobaczyć te podobieństwa.Zakłamywana historia (Sądzę, że kluczowym momentem będzie tu podbój Aleksandra), podobne cechy charakteru, które to po części z również po części podobnych warunków geopolitycznych. Kurdowie "nigdy" nie mieli państwa. Jak to możliwe? Jak wyżej wspomniałem, kto obiecywał gospodarzowi, że mu łaskawie dom odda? Oni mają przecież nawet własną religię. Monoteistyczną inną od żydowskiej, nie mówię, że lepsiej czy gorszej, dla mnie to jeden pies jeśli chodzi o polaryzacje, ale na pewno nie mniej niegdyś ważnej co teraz Judaizm. Jazydyzm powstał z Zaratusztrianizmu czy na odwrót? Otóż w moim przekonaniu Zaratustrianizm, jak Shinto był z początku religią dość pierwotną, mocno związaną z naturą, przede wszystkim ogniem, co mogło być dekonstrukcją, której sami nie byli świadomi, aby wykorzystać je idealnie jako narzędzie pogłębiania władzy. Okres restauracji Mejii to kiedy shinto zostało mocno zreformowane na modłę nowej polityki ekspansji, którą obrała wówczas, po ponad 260 letnich zamknięci Tokugawów . A Zaratusztrianizm był tako wykorzystywany w Persji, choć znacznie wcześniej(sęk w tym, że wszak każda religia ma to na celu, tutaj zauważalnie widać tą przemnianę z religii ludowej do ideologii wojny, inne religie nie zmieniały się aż tak tylko na wzór zmiany, bądź podjęcia takiej czy nie innej polityki w państwie. Ze względu na pierwotność wierzeń uważam, że Jazydyzm jest pewną formą ewolucji Zaratusztrianizmu, z masą naleciałości, również w swej istocie zdekonstruowane, a że tam w okolicy było tego sporo, było w czym wybierać. Jednak co ważne jest to ich religia, nie spotkasz Jazyda, raczej, który nie jest Kurdem, bądź jakoś z nim związanym, miejscem zamieszkania, ożenkiem np.

Z powyższego, choć nieco chaotycznie, wysnuwam sobie tako teorie, że Kurdowie, w tym morderczym cyrku, grają podobnie hujową rolę. Tak niby odległy naród, a jak swobodnie i bez udawania można się z nimi skumplować.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:57, 06 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cywilizacja chińska
- genialny wykład Doc. Kosseckiego





_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 07 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy S.
Dziekuje za dwa bardzo interesujące filmy.

Im więcej wiemy tym trudniej nami manipulować.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:53, 08 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dziękuję, tego mi było trzeba.


A tak miedzy nami, zawsze się zastanawiałem jak np. Ci nawiedzeni Biblią, w sensie nie ujmuję jej wartości, ale są tacy, którzy uważają ją za alfę i omegę, przez "marka" ostatnio trafiłem na forum zbawienie.com, tam takowych jegomości "poznałem" no i co, ciekawie piszą, a co najważniejsze z sercem(hehe), no ale jak oni tłumaczą istnienie o wiele rozleglejszej, może i starszej a na pewno o wiele liczniejszej kultury Dalekiego Wschodu..Tego się tam nie doszukałem, ale wiem, że w tym roku to już na 1000% koniec świata więc na oriencie kochani. A Giewont to Rycerz broniący zaginionego Izreala, gdyż to ofc, że to My Słowianie, co w tym jest ..Smile)
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 15 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję

„Zapytany o ocenę przemówienia prezydenta Dudy w Oświęcimiu Tomasz Gryguć, znany szerzej internautom jako "Pan Nikt" odpowiada, że to kopanie trupa leżącego przy drodze. Chodzi oczywiście o jakość kolejnych rządów III RP.

Także i tym razem nie było niespodzianki. Zdaniem Grygucia wystąpienie Andrzeja Dudy to trawestacja tow. Cyrankiewicza, skandaliczne i żenujące. Natomiast media w Izraelu mówiły jedynie o przemówieniu prezydenta Riwlina, który skorzystał z okazji, aby przypomnieć Polakom rolę jaką odegrali w holocauście, tj. złodziei, bandytów i morderców. "Żydzi chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bez wysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską" - mówi Gryguć i dodaje - "W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg". Gdybyśmy jednak mieli rząd narodowy "Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję, przechwycić ten rejon ideologicznie i kulturowo. Zagospodarować na nowo tę masę upadłościową. (...) Prawdziwy projekt "międzymorza" tj. Szwecja - Polska - Turcja byłby do zrealizowania, zwłaszcza w sytuacji chaosu, kiedy ład rekonstruowany jest na nowo. Dlatego zbrodnią wszystkich elit po 1989 r. jest niewykorzystywanie wielkich szans geopolitycznych" - puentuje "Pan Nikt". Więcej o koncepcji geostrategicznej dla Polski w książkach Tomasza Grygucia na stronie:https://3dom.pro/category/?q=pan%20ni...Polecamy też śledzić fanpage "Pana Nikt" na facebooku:https://www.facebook.com/1pan.nikt1/


Link do filmu eMisjaTv:
https://www.youtube.com/watch?v=XLgb2aOf3GI
http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/pos.....ic-szwecje

Dlaczego, mimo wszystko, powstają takie zdania, jak to w tekście pogrubione ?
Przecież oczywistym jest, że po 89', wszystkie panujące elity, istniejące szanse wykorzystywały i wykorzystują nadal. To, jakiś obłąkańczy dogmat; obwiniać o zbrodnię/zdradę kogoś, kto zdrajcą nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 15 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izrael dogadał się z Polską ?? w sprawie wypłaty 1 BILIONA ZŁ !?


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:34, 16 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja po raz kolejny zadam raz jeszcze to samo pytanie:
GDZIE JEST REAKCJA POLAKÓW W KRAJU NA TO CO SIĘ DZIEJE?
Mając dostęp do wiedzy- a filmy,które tutaj oglądamy- sa tej wiedzy wazna czescia - nikt nie może już mieć złudzeń co do tego co planują dla nas żydzi i ich płatne polskojęzyczne pachołki udające Polaków.

I co?
I nic?

Zadnych protestow?
Zadnych demonstracji w obronie ginącego państwa?

Ano skoro nie to zgodnie z przysłowiem ,ze każdy ma takiego pana na jakiego zasłużył bedziecie miec ,rodacy szanowni,żydowskiego poganiacza.
I do siebie tylko będziecie mogli mieć pretensje.

Tyle tylko ,ze marne to pocieszenie bo raz w żydowskich łapach -"legalnie" - będziemy mieć zerowe szanse na wolność.
ONi beda ustanwilali 'prawo" i ONI -"legalnie" beda kierowali aparatem terroru czyli policja i innymi jaczejka.

Jeśli obserwacje tego co oni wyrabiają w Palestynie niczego was nie nauczyły to zasłużyliście na to co was czeka.
Ale u nas będzie gorzej.
Palestyńczykami żydzi "tylko' gardzą.
Nas nienawidzą więc ich reakcja wtedy gdy będą mogli robić to co im się podoba bedzie zupelnie inna.




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 10:44, 16 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy.

Polacy mają w dupie, czy nimi będzie rządzić Mosiek, Helmut, czy inna parchata szumowina.
Co więcej, Polacy mają nawet w dupie to, czy Polska będzie w ogóle istniała jako Państwo.

Dla Polaka "patrioty" najważniejsze jest, że żydo-katolskich kościołów jest tyle samo, co placówek żydo-banków, no i przede wszystkim że "KACAPY" nie mają nic do gadania w "wolnej" i "suwerennej" katolickiej przenajświętszej III RyPy.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 16 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam sie ,ze masz racje i udawanie ,ze nie widze tego co się dzieje byłoby obłuda i pobożnymi życzeniami.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 16 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekt długoletniego stosowania technik socjotechnicznych.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 29 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



prof. A. Śliwiński
"Nacjonalizm gospodarczy jest naturalną reakcją na globalny kryzys ekonomiczny"



Herberta Kopca
rozważania o prawdzie, wolności i wartościach
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 11 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Londyn zemścił się na Moskwie za uwięzienie

brytyjskich komandosów w Syrii przez spetsnaz




18 kwietnia 2018



Tło "sprawy Skripala" i inscenizacja ataku chemicznego w syryjskiej Dumie.

Francuska strona internetowa Olivierdemeulenaere.wordpress.com poinformowała o schwytaniu brytyjskich żołnierzy 22 batalionu Specjalnej Służby Wojskowych (SAS) w Syrii, którzy koordynowali i wspierali terrorystów. Operacja armii syryjskiej została przeprowadzona podczas wyzwolenia obszaru Wschodniej Guty, przedmieścia Damaszku. Stało się to w lutym, kiedy znaczna siła wojsk rządowych, uwolniona od walk w prowincji Idlib, została przeniesiona do stolicy Syrii.

W związku z takim zwrotem wydarzeń, wyjątkowo nieprzyjemnym dla Londynu i "w odwecie" została spreparowana sprawa Skripala, a następnie zainscenizowano udramatyzowany "atak chemiczny". Ponieważ poprzedni scenariusz uwolnienia schwytanych i zdemaskowanych kuratorów i asystentów terrorystów przestał działać z powodu bliskości całkowitego wyzwolenia kraju z "umiarkowanej opozycji".

To nie było pierwsze schwytanie instruktorów NATO i żołnierzy sił specjalnych. W 2013 r. 23 żołnierzy Francuskiego Dowództwa Operacji Specjalnych (COS) zostało schwytanych w Aleppo. Nawiązali oni współpracę z jednostkami ISIS*, skoordynowali swoje działania i zapewnili "państwu islamskiemu" wsparcie techniczne. Jednak w wyniku tajnych negocjacji między Paryżem a Damaszkiem sytuacja została opanowana bez żadnego nagłośnienia. W tym samym czasie Syria otrzymała od Francji rekompensatę za utratę życia i zdrowia przez jej żołnierzy sił specjalnych oraz pewne preferencje, zarówno polityczne, jak i gospodarcze.

Rok wcześniej podobny scenariusz został rozegrany w Homs, gdzie schwytano 40 tureckich i 20 francuskich oficerów. Po mediacji w Libanie, schwytani oficerowie NATO wrócili do swoich jednostek.

Największy i głośny incydent z zatrzymaniem oficerów sił specjalnych NATO wspierających terrorystów miał miejsce w grudniu 2016 r. w Aleppo. Informacja została ujawniona. Początkowo podano informację o schwytaniu 14 wysokich rangą oficerów zagranicznych wojsk (lista imienna), którzy kierowali walkami prowadzonymi przez "państwo islamskie". Następnie dodano trzy kolejne nazwiska. Oficerowie ci pochodzili głównie z Arabii Saudyjskiej, Kataru, Maroka i Izraela. Ostatecznie lista wzrosła do 110 osób. Byli wśród nich Amerykanie, Francuzi i Anglicy. A to nie są "psy wojny" czy "dzikie gęsi" (czyli prywatne armie zawodowe), ale żołnierze, którzy są formalnie w służbie, w jednostkach specjalnych swoich krajów. Jest to więc rodzaj koalicji międzynarodowych terrorystów i sił NATO walczących o obalenie syryjskiego rządu.

Był to dobry materiał, który można wykorzystać w procesie negocjacji dotyczących przyszłego losu aresztowanego. A także otrzymać preferencje do rozmów w Astanie przygotowane ze wszystkimi uczestnikami konfliktu syryjskiego. Schwytani zostali zwolnieni w zamian za opuszczenie dwóch szyickich enklaw w Idlib oraz zwolnienie kobiet, dzieci i rannych żołnierzy.

Na początku tego roku nie było specjalnej potrzeby targowania się, w tym przypadku z Londynem, o uwolnienie brytyjskich sił specjalnych. I to, jak słusznie twierdzą eksperci, doprowadziło Londyn do wściekłości. Aby zakamuflować w przestrzeni informacyjnej "wyczyny" brytyjskich komandosów, została spreparowana sprawa zatrucia brytyjskiego szpiega, Skipala, mieszkającego w Wielkiej Brytanii. Jednocześnie na pierwszy plan wysunęły się wybory prezydenckie w Rosji, potrzeba nowych sankcji i wiele innych rzeczy w nadziei, że uda się utrudnić Putinowi ponowny wybór na prezydenta Rosji.

Kiedy Skripal cudem powstał z martwych, nakręcono niskobudżetowy film o ataku chemicznym w Dumie. Ale ten spisek zaczął pękać w szwach. Jednak oskarżyciele "kryminalnej konspiracji Assada i Putina " nie poddają się i bezczelnie kłamią nie przejmując się brakiem jakichkolwiek dowodów, które choćby uprawdopodobniały ich inscenizacje; np. w przemówieniu w parlamencie francuskim podano, że francuskie służby specjalne znają 44 przypadki masowego używania trujących substancji w Syrii.

W tym samym czasie francuskie służby specjalne popełniły szereg przestępstw na Bliskim Wschodzie. Jedna z najbardziej znanych osób została ujawniona stosunkowo niedawno. A teraz, gdy były prezydent Nicolas Sarkozy został objęty śledztwem, tajemnica stała się jawna. Według doniesień to właśnie Paryż zainicjował morderstwo Muammara Kaddafiego, aby ukryć fakt, że kampania wyborcza Sarkozy'ego została sfinansowana przez libijskiego przywódcę. 20 października 2011 r. Agent wmieszał się w tłum i strzelił Kaddafiemu w głowę.

"Odwaga" służb specjalnych, wykonująca delikatne zadania w innych krajach, z reguły staje się znana po pewnym czasie. Identyfikacja tego rodzaju nielegalnej działalności, z punktu widzenia prawa międzynarodowego, wywołuje skandale, które jednak szybko zanikają z powodu prowokowania "kontr-skandali" (szumu informacyjnego).

Niedawno wyszła na jaw działalność wspomnianych brytyjskich sił specjalnych SAS w Afganistanie. Dziennik "Daily Mail" opublikował artykuł ujawniający, że w tym kraju komandosi działali na równi przeciwko bojownikom talibskim ** i przeciwko ludności cywilnej. I z takim samym stopniem okrucieństwa.

W ciągu 13 lat, kiedy siły brytyjskie pozostawały w Afganistanie, otrzymano około siedmiuset doniesień świadków i ofiar złego traktowania przez SAS. Przez jakiś zamiatano to pod dywan. I dopiero po tym, jak śledztwem w sprawie jednego rażącego przypadku zainteresowały się media, które podniosły falę protestu, sytuacja zaczęła się zmieniać.

Komanda dokonywały egzekucji nieuzbrojonych mieszkańców, którzy nie mieli związków z terrorystami i stosowali wobec nich okrutne tortury. Podczas nalotu w prowincji South Helmand, Brytyjczycy zastrzelili czterech członków rodziny we własnym domu. Wszyscy zastrzeleni mieli ręce skute kajdankami. Nierzadko zdarzało się, że mordowali nieuzbrojonych nastolatków na oczach ich matek.

Fałszowanie raportów było stosowane wszędzie.

Niewątpliwie nadejdzie czas, a dowiemy się o "wyczynach" brytyjskich sił specjalnych w Syrii.

Ujawnia się wielka rola amerykańskiego wywiadu w dostarczaniu znaczącej pomocy tzw. „umiarkowanej syryjskiej opozycji” i bojownikom ISIS, wiele faktów jest znanych już teraz po wyzwoleniu terenów, które były w ostatnich latach kontrolowane przez ISIS.

23 września ubiegłego roku w wyniku zmasowanego ognia z moździerzy i artylerii rakietowej, „umiarkowana opozycja” pod patronatem USA zabiła rosyjskiego generała Walerij ASAP (instruktora wojsk syryjskich). Był na stanowisku dowodzenia 5. Ochotniczych Korpusów Szturmowych Armii Syryjskiej, aby pomóc w zarządzaniu operacją dla wyzwolenia Deir ez Zor.

Generał wiedział, że to właśnie wywiad amerykański koordynował działania antyrządowych terrorystów. Wywiad dał również terrorystom precyzyjne oznaczenie celów do prowadzenia ukierunkowanego ognia.

W odpowiedzi na dowodowe oskarżenia o zbrodnię popełnioną przez amerykańskie siły specjalne, Waszyngton zapewnił, że głównym celem Stanów Zjednoczonych jest walka z międzynarodowym terroryzmem, a rosyjskie oskarżenia są całkowicie bezpodstawne.

Trzy dni później, wideokonferencje Rosyjska podała niezbity dowód, współpracy amerykańskich agentów wywiadu, gdy wystrzelono rosyjskie rakiety na obóz radykalnej islamskiej grupy terrorystycznej „Hayat Tahrin al-Sham”, która pojawia się również na amerykańskiej liście jako terrorysta. W wyniku operacji zginęło 32 osoby, w tym grupa amerykańskich komandosów sił specjalnych, strzegących tego ugrupowania. Ogółem zabito 14 obywateli USA.

________

* Ruch „państwo islamskie” Decyzją Sądu Najwyższego z dnia 29 grudnia 2014 roku został uznany za organizację terrorystyczną, jego działalność na terytorium Rosji jest zabroniona.

** Ruch talibski został uznany przez Sąd Najwyższy Federacji Rosyjskiej w dniu 14 lutego 2003 r. za organizację ekstremistyczną, a jego działalność w Rosji jest zabroniona.



http://svpressa.ru/war21/article/198229/?cba=1
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 11 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska powinna w trybie natychmiastowym wypowiedezieć wszystkie umowy a Anglią!


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 12 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna antypolska prowokacja.
Ale czemu sie dziwic.Przez Anglia to taki sam żydolandia jak usrael i Niemcy
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 13 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska jest w Unii Europejskiej wiec Niemcy pilnuja tego, zeby Polska nie swiadczyla zadnych uslug Anglii. Teraz Polska jest pod silnym "protektoratem" niemieckim. Juz sie Polsce nie uda "zagladac" do USA czy do Anglii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie co oni rozumieją poprzez "sprzedanie" całego kraju? Przecia wytrzebienie z pierwotnej kultury i skierowanie ich oczu ku obcym antyludzkim wzorcom zapoczątkował i pielęgnował kościół.
Najpierw trzeba wytresować pachołów na odpowiedni tor myślenia.
Handel jakąś tam ziemią interesami to już wtórne konsekwencje tegoż procederu.
Bo tacy zniemczeni polacy, świadomie napisałem z małej litery, marzą tylko o tym aby życ na "poziomie" zachodnich sąsiadów.

P.S. Przeglądacie czasem internety? Te gówniane strony tzw memy itp. Od kilku, kilkunastu lat społeczeństwo rosyjskie jest ukazywane jak zlepek patologii, tacy ludzie pokroju kilku użytkowników tego forum(bez osobistych wycieczek Smile) pewnie w to wierzą.
Nie zdają sobie sprawy, że to wenecjanie bezpośrednio i cała kultura picia południowo zachodniej europy pośrednio chyba począwszy od XVI w. zaczęła rozpijać Słowian.
Super wykład

Piliście, pijecie?

w taki również sposób, za pomocą whisky i hazardu rozbito moralność, choć wszak nieco odmienna od Naszej, rdzennych ludów ameryki płn

Tak zaprzedane sumienia tej choćby jednej destrukcyjnej substancji pozwala na kreowanie myśli całych narodów.

P.S dodam z własnego doświadczenia, że w wieku licealnym 16-19 a w przypadku mojego otoczenia to już kilka lat wcześniej, setki moich znajomych(ze mną włącznie), jak nie co weekend to przy każdej okazji zachlewało się w trupa i byliśmy z tego niezmiernie dumni. Procesy myślowe jak i pogląd na wszystko kompletnie różnił się od tego jaki mieli "zdrowi" chłopcy, ale to były pizdy, lamusy, co potem z takich jak My wyrosło? No ja myślę, że się trochę ogarnąłem, liznałem wyroki narkomanie, wielu moich znajomych nie żyje, bądź siedzi a reszta kontynuuje ten proceder, tylko ze teraz to "odpowiedzialni" rodzice i "pracowite" kukły, dorosłe dzieci alkoholików.
Ostracyzm ludzi nie pijących nie posiadających chęci , serca cz po prostu nie widzących sensu tłumaczenia tak oczywistych kwestii jest olbrzymi, i to nie domena Słowian, unas jesio sto lat temu było by to nie do pomyślenia.
A we francji czy we włoszech? Od wieków dzieci były rozpijane przez swoich skurwysyńskich rodziców ku chwale KULTury.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 20 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiceprezes państwowej spółki Maciej Woźniak informuje nas,
że Duda i Morawiecki nie mają jaj !


Lub mają jaja ,
ale
CIA,
TRZYMA JE W GARŚCI!
=======================================

Pod naciskiem Ameryki wycofujemy się z interesów z Iranem
dodano dnia: 2018-05-20

Zgodnie z informacjami pojawiającymi się już od kilku tygodni, polskie przedsiębiorstwa będą musiały wycofać się z interesów z Iranem, przy czym zachodni członkowie Unii Europejskiej spodziewając się tego zagrożenia zastanawiają się nad sposobami ominięcia sankcji wobec tego kraju. Na rezultaty takich ustaleń nie zamierza jednak czekać Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, które zawiesiły swój projekt gazowy na Bliskim Wschodzie.

Wiceprezes państwowej spółki Maciej Woźniak poinformował media, że jego firma podjęła decyzję o zawieszeniu swojego projektu gazowego w Islamskiej Republice Iranu. PGNiG obawia się bowiem skutków powrotu sankcji wobec tego kraju, po tym jak amerykański prezydent Donald Trump podjął decyzję o wycofaniu się z porozumienia nuklearnego z Iranem. Firma uważa, iż obostrzenia mogą zostać nałożone w każdej chwili i z tego powodu nikt nie chce ryzykować, kiedy nie chodzi o wiercenia i poszukiwania węglowodanów.

PGNiG na początku ubiegłego roku zostało dopuszczone przez irańskie państwo do ubiegania się o wydobycie gazu i ropy naftowej, zaś spółka chwaliła się sporą rozpoznawalnością wśród irańskich kontrahentów. Dzięki temu PGNiG-ie miało szansę na udział w eksploatacji złóż w Sumar w zachodniej części Iranu.

Już wcześniej w mediach pojawiały się informacje o naciskach amerykańskiej dyplomacji, której nie podobało się nawiązywanie relacji pomiędzy Polską i Iranem. Z tego powodu miała ona zaoferować rządzącym surowce naturalne pochodzące ze Stanów Zjednoczonych i Arabii Saudyjskiej, a PKN Orlen już rozpoczął rozmowy na temat rozwijania współpracy ze swoim saudyjskim odpowiednikiem.

Tymczasem przedstawiciele dyplomacji Unii Europejskiej, Francji, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii spotkali się w tym tygodniu z irańskim ministrem spraw zagranicznych Mohammadem Dżawadem Zarifem. Głównym tematem ich rozmów było ominięcie amerykańskich sankcji wobec Iranu, aby tym samym nie ucierpiały na nich europejskie firmy, które po podpisaniu porozumienia nuklearnego z 2015 roku zaczęły podpisywać lukratywne umowy z irańskim rządem.

Na podstawie: businessinsider.com.pl.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 27 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glee314 napisał:
Kraje Zachodu opanowane zostały przez tajne organizacje czarnej szlachty wywodzącej się z Babilonu w sojuszu chazarską judeo-satanistyczna mafią, także czcicielami szatana. Chazarzy podszywający się pod tożsamość żydowską i pochodzenie z terenów Izraela i Palestyny, są w istocie ludem pochodzenia turko-mongolskiego. Sięgając dalej w przeszłość wywodzą się z terenów starożytnego Sumeru, a następnie Babilonu


Ja pierdole, człowieku jaki ty jesteś głupi to aż mi słów brakuje. Dalej to już nawet nie czytałem.

1. Ludy turecko-mongolskie pochodzą z Sumeru? A to ciekawe, czemu między Mongołami nie ma łączności genetycznej z Semitami? To samo tyczy sie Japończyków i Koreańczyków którzy są kuzynami Turko-mongołów i razem tworzą szerszą grupę tzw. ludów ałtajskich. I ciekawe skąd u Turko-mongołów wykształciła się mongoloidalna budowa antropologiczna a u innych ludów Sumeru i Babilonii jakoś nie? Np. skośne oczy (tzw. fałda mongolska) to efekt ewolucji w wietrznym i śnieżnym klimacie Ałtaju, a takie mutacje potrzebują kilkudziesięciu tysięcy lat żeby się wykształcić. Czemu między Turko-mongołami nie ma podobieństwa językowego z Semitami, skoro wywodzą się oni z Sumeru? Kurwa Mongołowie z Sumeru przybyli... no debil nad debile.

2. O teorii chazarskiej pochodzenia Żydów to juz mi się nie chce nawet pisać, bo wylałem już w chuj tekstu na ten temat. Po Aszkenazach jakoś nie widać podobieństwa z Mongoła, ale do Arabów to dosyć podobni z wyglądu mimo setek lat izolacji. U nas w okolicy nawet debile skinheadzi chcieli pobić jednego Aszkenaza bo mysleli że to uchodźca Arabski... Taki śniady Izraelczyk którego przodkowie mieszkali w mojej okolicy przed wojną, a teraz sobie przyjechał odwiedzić dom rodziców Laughing Laughing Laughing

3. A Judeo-sataniści to cie Glee świecą na cmentarzu zgwałcili Laughing Laughing Laughing

No debil nieopisany Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 09:41, 28 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glee
Daj sobie spokój z tymi kto tym zarządza i dlaczego. Szkoda na to Twego Czasu i Uwagi. Ty się zainteresuj sobą, zrozum kim jesteś, czym jesteś i dlaczego jesteś, a potem wiele rzeczy się ustawi. Trivium to dobry punkt startu, linki masz w mojej sygnaturze. I nie marnuj czasu na spiski, satanistów, loominatów, płaską ziemię i resztę tego syfu, który jest wrzucony po to aby zająć Ci Czas i Uwagę bo jak zużyjesz je na te gówna, nie zużyjesz ich na rzeczy naprawdę ważne.

Serio. Informacja, że jest klika bandytów, która żeruje na świecie wystarczy. A to jak działają ich umysły, jaki mają modus operandi, itd. Nie ma znaczenia. Nie ma. Znaczenie ma to tylko tak długo jak długą będą ludzie słuchających ich poleceń. A żeby ten łańcuch ustał każda jednostka musi w końcu kurwa wziąć odpowiedzialność za siebie i zrozumieć, że instynkt ekspansji i dominacji to jedno, a moralne granice, które NAKŁA SOBIE KAŻDY SAM to drugie. I chodzi o to aby używając drugiego ograniczyć swą własną chciwość i pazerność. I tyle.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 26 Cze '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Film ze specjalną dedykacją dla bezmózgów-karonistów.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 28 Cze '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem






_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 29 Cze '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 01 Lip '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wielka gra:
Polacy, Rosjanie, Chińczycy i Żydzi.

Ofiarą Rokossowski!

Wygrani:

Ochab i Gomułka i Gomułkowa!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 03 Lip '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz wszystkimi rzadza mieszance - nawet te po siedem ras !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22   » 
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto rządzi tymi którzy nami rządzą
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile