W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jałowe obszary poszukiwań na forach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6704
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 26 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tere fere....


bo autorytet....

nie po prostu wiekszosc ludzi jest zla...lepiej wydobyc z siebie zlo niz dobro...to latwiejsze i prostsze

cala nadbudowka psychologiczna to badziewie.....

po co ktos ma czynic tobrze? to kosztuje wymaga wysilku...czyz nie?

o ilez latwiej niszczyc, rabowac, zabijac.......

ludzie sa jak prad...... wija sie po najmniejszej lini oporu a pozniej kopia....w kalendarz

Jesli Tobie stworzymy warunki....wyjdzie z Ciebie zwierze...chyba sama w to nie watpisz....?????

bo autorytet mi kazal strzelac wiec jestem nie winny....i tak biedny chłop Adolfina i Josif stali sie ofiarami
oficjalnej historiografii alebowiem zbnbili 100 mln ludzich istnien.....

i jeden i drugi mogli by we wlasnych nocnikach mieszac gowno cale zycie gdyby nie wlasciwosci
kazdego ludzkiego bytu.....



Co do Admina...noc coz jaki jest Bimi kazdy widzi......on tez ma swoj nocnik i w nim miesza...
w koncu jak sam mowi to forum jest J.... EEGO Smile

Tu na tym forum poruszane są dobre watki......moze nie wszyscy jestesmy ludzmi sensu stricte?
wwezmy np. temat supersamcow i supersamic...tam za agresje odpowiada mutacja DNA......
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie są "wytworem" edukacji, mediów, religii itd. a nie bestiami, które są złe same z siebie i trzeba trzymać je w ryzach. Wszelkiej maści zwyrodnialcy, kryminaliści to zawsze tylko kilka procent danej społeczności, a nie większość. Jaki obecnie wpływ wywierają media na dzieci i młodzież chyba nie muszę tłumaczyć.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
Ludzie są "wytworem" edukacji, mediów, religii itd. a nie bestiami, które są złe same z siebie i trzeba trzymać je w ryzach. Wszelkiej maści zwyrodnialcy, kryminaliści to zawsze tylko kilka procent danej społeczności, a nie większość. Jaki obecnie wpływ wywierają media na dzieci i młodzież chyba nie muszę tłumaczyć.


Niemniej ważne jest, kogo media lansują. Czy tych ludzi i zachowania z normalnego obszaru czy tych/to co wynaturzone. Osiągany efekt jest stosowny do przedstawianego obrazu, pamiętając o fakcie, że 95 % ludzi to imitatorzy niezdolni do własnej oceny co można uprościć do stwierdzenia, że nie sens wiadomości kształtuje odbiorców a prosty przykład.

W praktyce wygląda to tak, że częste rozbudowane relacje o zabijaniu własnych dzieci,
wpływa na zwiększenie się ilości takich zachowań. Podobnie jest z innymi negatywnymi
zachowaniami. Po prostu ci rozumniejsi odbiorą sens relacji ale tych jest ok. 5 %, zaś imitatorzy dużo częściej podświadomie odbierają to jako przykład zachowania.

To dokładnie ten sam mechanizm działania jak w reklamie. Nie chcemy kupować badziewia jednak ci reklamujący mają to w ... iadomo gdzie, bo nie liczą się ci co rozumieją 5% a tylko statystyczna masa kierowana podawanym w reklamie przykładem. To przykład dzieła nie sens.

Główny kierunek oddziaływania na ok. 95% populacji odbywa się poprzez przykład. To jedna z ważniejszych, ukrywanych informacji a więc czyniona jałowym obszarem poszukiwań na forach. Jednak tylko wtedy kiedy są do fora sterowane przez tych co chcą ukrywać tę informację przed jej rozpowszechnieniem.

P.S.
Placebo - limit postów: 1 / dobę

Witaj w klubie, czy już zaczynasz rozumieć gdzie jesteś?

_________________
Limit postów 1 nie pozwala mi na szybką odpowiedź, gratulacje składać Bimi.
viewtopic.php?t=1306
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - wg mnie to bardzo ciekawy wątek i nie rozumiem dlaczego aż tak bardzo obniżasz jego ocenę [chcesz czy musisz] ?

Podaj proszę argumenty dlaczego wg Ciebie na ten wątek nie powinni natykać się nie zalogowani.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 24 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no stary, w takim razie powinieneś wymienić się mailami z pultasem, multipro i siostą stefani.
pogodacie sobie o tym do woli - bez limitów i zaniżania ocen Smile
kto wie - może nawet założycie razem jakąś stronę internetową...
dla mnie wypociny PPU mają wartość klozetową - nie przysyłaj mi linka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 25 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślisz suspenser, dlaczego temat o charakterze z założenia TEORETYCZNYM budzi tak silny opór i powoduje posuwanie się do tak drastycznych środków przez admina?

Mała podpowiedź - wątek pośrednio prowadzi do ujawnienia zorganizowanych działań różnej maści agentury, która opanowała fora również od środka (poprzez funkcyjnych).
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 10 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

dla mnie wypociny PPU mają wartość klozetową - nie przysyłaj mi linka Smile


Ok załóżmy, że to jest ten argument - co prawda jeden, ale musi być bardzo mocny skoro tak bardzo motywuje.

Tylko co oznacza skrót PPU ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 10 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

partia popierdolonych ułomów.
zwana również fanklubem bimiego Smile

do czego motywuje, bo nie zrozumiałem?
do tego by prosić o nie przysyłanie linka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 14 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematem tabu, pilnowanym przez „ciemne siły” jest zaplanowana przemiana ustrojowa europy środkowej. Chodzi o jak najbardziej sztuczne tej przemiany wywołanie i przeprowadzenie w sposób całkowicie kontrolowany. Kiedykolwiek pojawi się taki głos jest blokowany wszelkimi dostępnymi technikami.

Tak więc mamy Bolka, mamy masę agentury, mamy afery na skalę państwa, mamy FOZZ, mamy......... I nic z tego nie zostało wyjaśnione. Jedynym wnioskiem z tak konsekwentnego utrzymywania tej tajemnicy, jest jej ciągłe znaczenie w kontynuacji tak ludzi jak i metod władzy.

Ciekawe że już po 90 roku, dwie osoby z rodzin ludzi poszukujących zabójców ks.Popiełuszki w szpitalu śmiertelnie zatruły się alkoholem metylowym. Miało to miejsce w odstępie ok. 5 lat w latach 90 tych. Szczegóły w opracowaniach Sumlińskiego.

Blokowane są wszelkie próby symulacji sterowanej przemiany, z uwzględnieniem działań
władzy globalnej nie lokalnej. Dzieje się tak mimo ewidentnych międzynarodowych działań zorganizowanych w tej kwestii. Np. Polska przed przemianami zostaje zadłużona w ośrodku planowanym na przyszłą władzę, ukrywającym się pod szyldem Klubów Londyńskiego i Paryskiego. Potem przez agenturę i działania rządu inicjowane są protesty, przy czym później rangę nadaje się tylko tym co były firmowane przez ośrodki ściśle kontrolowane przez Bolków, zaś inne wręcz wymazuje się z historii. Podobnie dzieje się z ludźmi. Usunięci zostają ci autentyczni a pozostają sterowane szuje. W efekcie obraz historii tego czasu opiera się wyłącznie na strefie sterowanej.
cdn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 31 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
partia popierdolonych ułomów.
zwana również fanklubem bimiego Smile


Jakże niektórym łatwo przychodzi obrzucanie innych wyzwiskami.

Bimi napisał:

do czego motywuje, bo nie zrozumiałem?
do tego by prosić o nie przysyłanie linka?


Wychodzi na to, że nie masz argumentów, które uzasadniają odcinanie dostępu do tego tematu osobom niezalogowanym.

Chyba, że argumentem dla Ciebie jest "nie, bo tak mi się podoba" do czego sprowadza się odpowiedź w stylu PPU - dla innych jest to jednak nie argument, lecz tzw. chciejstwo ?

PS Jermaj dobrze prawisz - faktycznie tak jest ... niestety.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 16 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/youtube]

Fakt działania tej samej władzy niezależnie od ustroju dobrze ilustruje ten film.
To jest najważniejsze, że ludzie reprezentujący władzę dobrze wiedzą że w takich
przypadkach prawo ich nie obowiązuje i mogą zaniechać interwencji pomimo
kamer i dziennikarzy.

W takim razie potwierdza to analizę o sztucznej, kontrolowanej przemianie Solidarnościowej.
Po dziś dzień ci rządzą te same totalitarne zasady tylko obecnie przesunięte w „strefę cienia”
a dające się zauważyć jedynie sporadycznie w ekstremalnych sytuacjach, kiedy
okazuje się że prawo jest tylko dla tych na górze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 16 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jermaj napisał:
Fakt działania tej samej władzy niezależnie od ustroju dobrze ilustruje ten film.
To jest najważniejsze, że ludzie reprezentujący władzę dobrze wiedzą że w takich
przypadkach prawo ich nie obowiązuje i mogą zaniechać interwencji pomimo
kamer i dziennikarzy.
Już jakiś czas temu widziałem ten materiał. Pozostałem bez słowa. Ten materiał zasiał we mnie ziarno niepewności - zaczynam przyglądać się materiałom o Bolkach itp. Warto aby wiele osób to zobaczyło.
Jermaj napisał:
W takim razie potwierdza to analizę o sztucznej, kontrolowanej przemianie Solidarnościowej.
Po dziś dzień ci rządzą te same totalitarne zasady tylko obecnie przesunięte w „strefę cienia”
a dające się zauważyć jedynie sporadycznie w ekstremalnych sytuacjach, kiedy
okazuje się że prawo jest tylko dla tych na górze.
Coś w tym jest Wink. Może troszkę przesadzasz, ale masz sporo racji Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach sentymentalnej podróży do czasów, kiedy forum przedstawiało sobą jeszcze jakąś wartość, tj. – mówiąc bez ogródek (a nie uchybiając nikomu) – kiedy pisywał jeszcze wielki Palmer (którego [częściowy] ideowy spadkobierca – Szczypior – pisuje już, niestety, coraz mniej i coraz rzadziej), po raz kolejny oddałem się lekturze niewątpliwie inteligentnych wpisów wielkiej stefani, zamieszczonych w jej poniższym wątku autorskim. W toku reminiscencji naszła mnie myśl, którą chcę się niniejszym podzielić.

w nawiązaniu do eksperymentu Milgrama, stefani napisał:
Tymczasem okazało się, że większość ludzi bez względu na wiek, wykształcenie, pochodzenie etniczne itd. jest w stanie nawet zabijać jeśli autorytet będzie im to sugerował jako coś zupełnie naturalnego. Wyniki tego eksperymentu służą ludzkości, ponieważ ujawniają ogromne możliwości sterowania masami poprzez autorytety, które można dowolnie kreować.

stefani, cytując za http://www.masterminds.pl/Z,zycia.22/Pie.....a.509.html, napisał:
Większość osób sądzi, że myśli samodzielnie i jest niepodatna na wpływy. Jeśli jednak obok znajduje się osoba obdarzona autorytetem (laboratoryjny fartuch, mundur, odznaka), ich niezależność dramatycznie spada. Krótko mówiąc, przeciętny człowiek jest w stanie sprawiać ból nieznajomej osobie, a nawet doprowadzić do jej śmierci, jeśli autorytet twierdzi, że wszystko jest w porządku.

kontynuując, sefani napisał:
Eksperyment Milgrama wykazał, że większość ślepo podporządkowuje się autorytetom, a więc nie myśli i nie działa samodzielnie, jest bierna, bezwolna. Milgram miał chciał zbadać, dlaczego społeczeństwo niemieckie dało się tak łatwo zmanipulować nazistom - takie było pierwotne zamierzenie eksperymentu. Tymczasem okazało się, że większość ludzi bez względu na wiek, wykształcenie, pochodzenie etniczne itd. jest w stanie nawet zabijać jeśli autorytet będzie im to sugerował jako coś zupełnie naturalnego. Wyniki tego eksperymentu służą ludzkości, ponieważ ujawniają ogromne możliwości sterowania masami poprzez autorytety, które można dowolnie kreować.

Nie negując jakkolwiek autentyczności zjawiska, ośmielę się stwierdzić, że sposób, w jaki zinterpretowała wyniki eksperymentu stefani, wydaje mi się nie do końca słuszny. Na ile ją rozumiem, to stefani interpretuje wyniki eksperymentu tak, że "nauczyciel" wciskał guzik, mimo iż wiedział, że może zabić – tylko dlatego, że "autorytet" w fartuchu w jakiś magiczny sposób wykasował mu sumienie, pozbawiając go wszelkich skrupułów. Moim skromnym zdaniem – gdzie indziej jest pies pogrzebany. Wyników eksperymentu (ergo nadzwyczajnego sukcesu zarządców tego grajdołu) nie przypisywałbym jakimś nadzwyczajnym socjotechnicznym zdolnościom "autorytetu" – przyczyn upatrywałbym raczej w trywialnym na pozór braku wiedzy (w tym wypadku – z zakresu fizyki) "nauczycieli". Wg mnie "nauczyciel" naciskał guzik dlatego, że – z braku wiedzy – dawał wiarę zapewnieniom "autorytetu", że "uczniowi" na pewno nic się nie stanie, a jego krzyki to jedynie przesadzona reakcja lub wprost bluff. Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby "nauczyciel" wiedział (tzn. miał co do tego pewność, posiadał gruntowną znajomość tematu), że "już napięcie rzędu 100V bywa śmiertelne", nie wcisnąłby nawet "80-ki". Sam konformizm gojim to też nie jest jakaś transcendentna, nadnaturalna moc "stronnictwa weneckiego".

Myślę, że gojim w swojej masie nie rodzą się mniej inteligentni od starszych i mądrzejszych. W tym miejscu należy poczynić rozróżnienie między brakiem inteligencji (niskim IQ) a brakiem wiedzy (potocznie zwanym głupotą). Inteligencja to umiejętność analitycznego myślenia, zdolność kojarzenia faktów. Nie można jednakże – co oczywiste – kojarzyć faktów, których znajomości się nie posiada. Ujmując to jeszcze inaczej – gojim SĄ wyposażeni w mechanizm umożliwiający im ułożenie w całość przysłowiowej układanki (tutaj przypomina mi się nieodżałowany generał Konstanty Pietrow i jego "mozaikowy" obraz rzeczywistości – stojący w opozycji do "kalejdoskopowego"). To czego im brakuje, to – jej elementy. Zbyt wiele elementów – dodajmy.

kalfas napisał:
Tere fere....
bo autorytet....

nie po prostu wiekszosc ludzi jest zla...lepiej wydobyc z siebie zlo niz dobro...to latwiejsze i prostsze (...) bo autorytet mi kazal strzelac wiec jestem nie winny....i tak biedny chłop Adolfina i Josif stali sie ofiarami
oficjalnej historiografii alebowiem zbnbili 100 mln ludzich istnien.....

Nie – po prostu większości ludzi brakuje wiedzy (o tym, dlaczego – patrz: ustęp poniżej). Stalin to kwestia dyskusyjna, ale nt. motywacji stojących za ludobójczymi praktykami III Rzeszy – w ramach dygresji – skrobnę słówko. Otóż wydaje mi się, że statystyczny Hans strzelał w tył głowy pochwyconemu w łapance Polakowi nie dlatego, że hitlerowskiemu "systemowi edukacji", dzięki jakiemuś nadzwyczajnemu prestidigitatorstwu socjotechnicznemu, udało się wyprać mu mózg do tego stopnia, że zupełnie pozbawił go sumienia. Hitler i cała machina propagandowa III Rzeszy to nie byli magicy, hipnotyzerzy czy cudotwórcy. Cała ewentualna wirtuozeria dr. Goebbelsa polegała w najlepszym wypadku nie na usunięciu, a na modyfikacji hansowego sumienia – na umiejętnym wydobyciu, a następnie silnym zintensyfikowaniu szowinizmu naturalnie tkwiącego w narodzie niemieckim, a wymierzonego tradycyjnie – głównie przeciwko narodom słowiańskim. Nazistom udało się po prostu wmówić Hansowi, że Polak to nie człowiek, w związku z czym Hans, zabijając takiego Polaka, nie czynił nic zdrożnego – podobnie jak nie cierpiał z powodów wyrzutów sumienia ktoś, kto zabił muchę czy szczura. Szkodników się nie żałuje.

spaceship napisał:
Tu "pojechałaś" - czyli według twojej teorii trzeba się uczyć od podstwówki do przynajmniej magistra w jakiejś jednej dziedzinie. Następnie zagłębić się w nastepnech, żeby poszerzyć wiedzę. W miedzyczasie zarobić na chleb, o nie, przepraszam robić wszystko ekologicznie. Wychować jeszcze młodsze pokolenie w duchu wolności, żebyśmy nie stracili tego co próbujemy niby sami robić. Ale przy zdobytej wiedzy i siedzeniu w tym systemie światowym jaki istnieje, gdzie jest tu czas na zrozumienie świata

Cały szkopuł wg mnie tkwi właśnie tutaj. Statystyczny goj fizycznie nie jest w stanie sfalsyfikować każdej serwowanej mu informacji. Nie oznacza to jednak, że jakiś Rotschild, Morgan czy Kuhn urodził się był z wyższym IQ. On po prostu ma wiedzę, której brakuje gojowi. Gojowi zwyczajnie nie starcza czasu czy energii, jest zupełnie pochłonięty nieustannymi próbami związania końca z końcem. Dlaczego tak się dzieje?

Ostatnio przypadkiem wpadł mi ręce stary, zakurzony podręcznik do historii, wydany jeszcze za schyłkowego Gierka. Na marginesie – co prawda edukację szkolną już ładnych parę lat temu, ale do tej pory nie mogę wyjść z podziwu nad jakością wiedzy wtedy przekazywanej – w porównaniu z podręcznikami, które za moich czasów dostawały od MEN-u imprimatur. Piszą tam więc:
Jerzy Dowiat, Historia dla klasy 1 liceum ogólnokształcącego, wyd. XIV, Warszawa 1980, s. 95 napisał:
Rozumiejąc zmienność form politycznych, nie wyobrażał sobie jednak ten wielki uczony [Arystoteles – przyp. mój], by mogło istnieć społeczeństwo bez niewolników. Uważał je za tak samo niezbędne, jak istnienie narzędzi pracy. Był to pogląd powszechny. Pracy niewolników zawdzięczali bowiem obywatele ateńscy wolny czas, który mogli poświęcić życiu publicznemu i kształceniu swych umysłów.

Parafrazując znane powiedzenie rodem z Hamletaktoś musi harować, by swobodnie gromadzić wiedzę mógł ktoś. Jak zatem można się domyślać – zwierzchnicy "międzynarodowych rynków finansowych" łupią głupich, złych i występnych gojów nie tylko po to, by utrzymywać siebie (i wiele przyszłych pokoleń swoich następców) z kapitału – a więc bez konieczności brukania rąk zbożną pracą (to dobre dla głupich, złych i występnych gojów – nśp. rabbi Owadia uczył nas wszak: "Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie").

Konkludując już – za czasów Imperium Romanum do poskromienia plebsu wystarczało schlebianie jego najniższym potrzebom, streszczającym się w formule Panem et circenses! – do dziś dnia niewiele się w tej materii zmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jałowe obszary poszukiwań na forach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile