W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Propozycje usprawnień  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3002
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 19 Maj '10   Temat postu: Propozycje usprawnień Odpowiedz z cytatem

W oparciu o doświadczenia z pewnego forum samochodowego:

Wchodzimy na nowe posty:

- klikając na dany temat przechodzimy nie na 1 stronę tylko na pierwszy nieprzeczytany post w temacie, wszystkie posty, które nie czytaliśmy mają adnotację z boku "nieczytane", bardzo fajna rzecz i dużo lepsza od jakiś bzdurnych zakładek - po prostu forum samo nam zaznacza w każdym temacie posty nieczytane

- najeżdżając na dany temat widzimy podgląd pierwszego i ostatniego postu, znacznie usprawnia to odczytywanie forum - nie trzeba klikać na wszystkie nowe posty tylko od razu widzimy czy jest coś interesującego





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 02 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawa propozycja - tylko co na to Bimi ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 02 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uważam, żeby zakładki były bzdurne.
skąd ja niby mam wiedzieć które posty ktoś se już przeczytał, a których jeszcze nie?
metoda oparta na czasie ostatniego logowania jest totalnie ułomna i dla mnie np. bezużyteczna, bo zakłada że przy każdym logowaniu czytam wszystko co się pojawiło od ostatniego logowania - to jest dopiero bzdurne Smile

co do podglądu wątku to diabeł tkwi w szczegółach.
jakby każdy pisał jedną czcionką, bez cytatów obrazków i filmów to może i miało by to sens. a tak to co kilka dni będzie wychodził nowy rzyg w podglądzie tematu, a ja będę musiał poświęcać swój bezcenny czas na poprawianie takich rzygów.
odpada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 23 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kwestii dodawania obrazków. Proponuję aby nie promować więcej serwisu imgur ponieważ u mnie on zupełnie się nie sprawdza i wprowadza w błąd. A po drugie jest cały w barwach Banderladii.
Proponuję promowanie serwisu zapodaj i jego formę wprowadzania obrazków na Forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 23 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem z mniejszymi serwisami jest taki, że potrafią szybko zniknąć z rynku, przez co serwowane przez nie obrazki przestają działać, przez co posty stają się nieczytelne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Propozycje usprawnień
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile