W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bill Gates wpędzi nas w epokę lodowcową  
Podobne tematy
Będą tworzyli chmury1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4747
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 14 Maj '10   Temat postu: Bill Gates wpędzi nas w epokę lodowcową Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bill Gates, jeden z najbogatszych ludzi świata i współzałożyciel Microsoftu, coraz poważniej inwestuje w "zielone" technologie, które mają pomóc ludzkości przetrwać zmiany klimatyczne. Prosto z rąk miliardera 4,5 miliona dolarów otrzymają David Keith z Uniwersytetu Calgary i Ken Caldeira z Carnegie Institution for Science, którzy są twórcami teorii o ochłodzeniu ziemskiej atmosfery za pomocą sztucznego tworzenia chmur. Projekt jest w tej chwili w fazie wstępnych eksperymentów. Prowadzone są dokładne analizy w laboratorium. Wkrótce jednak naukowcy zaczną realizować swój pomysł praktycznie i wówczas potrzebne będą pokaźne fundusze. Według planu chmury będą tworzone po środku Oceanu Spokojnego na obszarze około 10 tysięcy kilometrów kwadratowych. Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru, które będą wyrzucać na wysokość około kilometra bardzo drobne kropelki słonej morskiej wody. Ich celem będzie stworzenie pasa chmur o większej niż zazwyczaj możliwości odbijania promieni słonecznych. To będzie swego rodzaju kurtyna, która nie dopuści do przedostawania się do powierzchni oceanu zbyt dużych ilości promieniowania słonecznego, co ma zaowocować spadkiem temperatury powietrza i wody w oceanach, a więc powstrzymania ocieplania się klimatu. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Centrum Konsensusu Kopenhaskiego wynika, że za sumę 9 miliardów dolarów można zbudować około 1,9 tysiąca statków, które brałyby udział w projekcie tworzenia i rozjaśniania chmur nad światowymi oceanami. Wciąż jednak pozostaje niepewność jakie konsekwencje może mieć takie sztuczne wytwarzanie chmur na tak wielką skalę? Historia pokazała, że próby manipulowania pogodą kończyły się katastrofami, które zamiast pomagać, tylko przysparzały ludzkości problemów. Przypomnijmy, że to nie pierwszy projekt związany z manipulowaniem pogodą w który inwestuje Bill Gates. W 2009 roku opatentował on kilka metod dzięki którym można będzie zmniejszyć siłę tropikalnych cyklonów rodzących się nad wodami Zatoki Meksykańskiej. Aby nie powtórzył się dramat z pamiętnego huraganu Katrina, Bill Gates zamierza użyć całej floty potężnych statków, które za pomocą specjalistycznego sprzętu będą mieszać wodę w zatoce, tak, aby ciepłe wody z warstwy powierzchniowej ochłodziły się po dostawach chłodniejszych wód z głębin. Skąd Gates weźmie fundusze na tak kosztowny projekt? Na pewno nie z własnej kieszeni, ponieważ zapowiada, że część pieniędzy zostanie przeznaczona z polis ubezpieczeniowych wykupywanych przez mieszkańców zagrożonych huraganami obszarów. Spory wkład w finansowaniu projektu miałyby mieć także władze federalne. Poniżej więcej informacji na ten temat.


twojapogoda.pl

A tak maja wyglądać te statki:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anty_kredytowiec




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Gates ma rozdwojenia jaźni.

Jak czytamy powyżej chce ochładzać ziemię za pomocą sztucznych chmur. Będzie trzeba zużyć na ten cel olbrzymie ilości energii. Po pierwsze na wytworzenie odpowiednich urządzeń a po drugie na ich zasilanie. Powstanie wtedy dużo CO2.

Jednocześnie ten "filozof" jest zwolennikiem mordowania ludzi (a przynajmniej uszkadzania ich zdrowia) przy pomocy szczepionek po to, aby zmniejszyć wytwarzanie CO2, które według niego przyczynia się do wzrostu temperatury na ziemi.
(patrz viewtopic.php?t=10975)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za głupoty ludziom próbują wcisnąć. Bardzo dobrze, że chcą tworzyć więcej chmur, ale po co ludziom kłamać? Chmury są najsilniejszym czynnikiem... ogrzewającym atmosferę. Nie CO2, lecz woda. Jak oni chcą ochładzać atmosferę substancją o cieple właściwym ponad 4000 J/kg*K?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3492
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chmury juz dawno sie robi. Mozna je robic przy pomocy agregatu, jak na filmie ponizej i podgrzewajac wode w oceanie czy innym akwenie. Wode podgrzewa sie odpowiednia czestotliwoscia fal nakierowanych na akwen. W mikrofalowce tez mozna "podgrzac" falami wode, zeby szybciej parowala czy nawet gotowala sie. Tak naprawde, to falami wprawia sie wode w drgania. Drgaja czaseczki wody czy innego materialu powodujac sie jego rozgrzanie. Miejscowo wprowadzajac w drganie powietrze mozna spowodowac zapalenie sie jego, co potocznie nazywa sie plazma. Tak mozna spowodowac pozar w domu i wtedy wszystko pali sie bardzo szybko. Czasem takie kule plazmy widzi sie na niebie. HAARP sie bawi, a ludzie nie potrafia tego nazwac.

http://www.youtube.com/watch?v=fZmr8KqPLhc&feature=youtube_gdata_player

Szkopul jest w tym, ze przy szybkim parowaniu akwenow wodnych traci sie duza ilosc wody bezpowrotnie, bo zawsze jej czesc przy duzym ogrzaniu rozpada sie na wodor i tlen, a te pierwiastki spalaja sie w sloncu lub sie ulatniaja. Dzieki takiej rabunkowej gospodarce, juz wiele jezior, rzek, stawow jest sucha, a wody w oceanach i morzach tez juz nie jest duzo. Jak usuniemy z nich wszystkie smieci i budowle sztuczne, to okaze sie tragedia.

Kto zostanie ? Bill Gates zapewne byl na tym uzgodnieniu !

http://www.sfora.pl/Przepowiednie-na-2011-rok-Sad-Ostateczny-juz-w-maju-a27800
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
Co za głupoty ludziom próbują wcisnąć. Bardzo dobrze, że chcą tworzyć więcej chmur, ale po co ludziom kłamać? Chmury są najsilniejszym czynnikiem... ogrzewającym atmosferę. Nie CO2, lecz woda. Jak oni chcą ochładzać atmosferę substancją o cieple właściwym ponad 4000 J/kg*K?


HansieOlo czyżbyś należał do grona wyznawców EKO-bełkotu że naturę trzeba poprawić ludzką ręką tworząc między innymi sztuczne chmury ? ...Jak się słucha takich bredni to na usta cisną się słowa z mojego ulubionego filmu
"Ludzie ludzie ,czasami jest mi trudno sobie wyobrazić jak udało wam się dojść aż tak daleko?"
Pocieszający jest jednak fakt że ziemia zdmuchnie w końcu ze swojej powierzchni ludzkie bękarty ....
Polecam zrozumiesz czy nie - najwyżej się pośmiejesz

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans Olo




Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy należy, czy nie, trudno będzie komukolwiek jednoznacznie stwierdzić. Kieruję się raczej dosyć oczywistymi pobudkami. Otóż im więcej chmur tym więcej ciepła, im więcej ciepła, tym bliżej do urodzaju z przed 1000 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 04 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Olo napisał:
Czy należy, czy nie, trudno będzie komukolwiek jednoznacznie stwierdzić. Kieruję się raczej dosyć oczywistymi pobudkami. Otóż im więcej chmur tym więcej ciepła, im więcej ciepła, tym bliżej do urodzaju z przed 1000 lat.


Im więcej chmur tym więcej ciepła im więcej ciepła tym więcej urodzaju im więcej urodzaju tym ceny spadają im więcej ceny spadną tym ludzie bardziej się nażrą im ludzie bardziej się nażrą tym bardziej się spasą im grubsi będą tym bardziej będą chorzy ...Wink itd
Wydaje mi się że ludzie za dużo maja pożywienia i raczej nie jest problemem skala urodzaju lub nieurodzaju ale sposób dystrybucji i monopolistyczne praktyki ...
Ale spoko skoro to są oczywiste pobudki to masz do nich prawo Wink
Ja jednak zamiast tworzenia sztucznych chmur wolał bym kampanie społeczna na rzecz zniesienia grawitacji bo cel to "wzniosły"
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anty_kredytowiec




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Goska

Zastanów się co ty piszesz.

Goska napisał:
Chmury juz dawno sie robi. Mozna je robic przy pomocy agregatu, jak na filmie ponizej i podgrzewajac wode w oceanie czy innym akwenie. Wode podgrzewa sie odpowiednia czestotliwoscia fal nakierowanych na akwen.

O ile wiem nikt tutaj nie kwestionuje tego, że chmury można wytwarzać. Nie wiem więc po co przekonujesz wszystkich, że to jest możliwe.

Przedstawiasz nawet jak to można zrobić. Wydaje mi się jednak, a jestem inżynierem, że mikrofale nakierowane na zbiornik wodny nie będą skuteczną metodą tworzenia pary. Jestem więc ciekawy czy sama to wymyśliłaś czy skądś to wiesz? Chodzi o to, że dopóki nie dojdzie do wrzenia, nieznaczna różnica temperatury wody ma znikome znaczenie dla parowania. Natomiast znaczne podgrzewanie całego oceanu będzie mało realne. Na filmie, który przedstawiasz woda raczej jest rozpylana niż podgrzewana.

Goska napisał:
W mikrofalowce tez mozna "podgrzac" falami wode, zeby szybciej parowala czy nawet gotowala sie. Tak naprawde, to falami wprawia sie wode w drgania.

Nie rozumiem dlaczego piszesz "podgrzać" w cudzysłowie czyli przenośni. Chodzi o to, że odpowiednie mikrofale dosłownie podgrzewają wodę a nie "podgrzewają" w przenośni.

Goska napisał:
Drgaja czaseczki wody czy innego materialu powodujac sie jego rozgrzanie.

Tutaj też się mylisz. Drgania cząstek to to samo co temperatura. Dlatego błędne jest twoje twierdzenie, że drgania cząstek wody rozgrzewają ją. A tak właśnie rozumiem to, z błędami napisane, zdanie.

Goska napisał:
Miejscowo wprowadzajac w drganie powietrze mozna spowodowac zapalenie sie jego, co potocznie nazywa sie plazma.

Po pierwsze nawet rozgrzane powietrze nie zapali się. Spalanie, z definicji, jest to reakcja chemiczna przebiegająca między materiałem palnym a utleniaczem. Co według ciebie będzie utleniaczem dla rozgrzanego powietrza?

Po drugie, możesz sobie wprawdzie, na własny użytek, nazywać plazmę zapalonym powietrzem. Ale nawet wtedy 'plazma' nie będzie potoczną nazwą. Nazwą potoczną będzie 'zapalone powietrze'.

Goska napisał:
Tak mozna spowodowac pozar w domu i wtedy wszystko pali sie bardzo szybko.

Dobrze że to napisałaś, bo niewielu wie, że pożary domów bywają nagłe Smile
Mam tylko jedną wątpliwość czy można mikrofalami, takimi jak te w mikrofalówce, spowodować pożar. No bo o tym chyba piszesz. Być może by się jakoś dało, ale mam co do tego wątpliwości. Przedmioty nie zawierające wody nie chcą się podgrzewać nawet w mikrofalówce. Więc się nie zapalą. Przedmioty mokre podgrzewają się, ale tylko do temperatury wrzenia wody, więc też się nie zapalą.
Dlatego nie jest prawdą to co napisałaś, że tak można spowodować pożar. I tutaj znowu mam pytanie czy sama wymyśliłaś, że tak powstanie pożar czy skądś to wiesz?

Goska napisał:
Czasem takie kule plazmy widzi sie na niebie. HAARP sie bawi, a ludzie nie potrafia tego nazwac.

Jeżeli widziałaś takie kule plazmy na niebie to proszę napisz o tym dokładniej. Gdzie i kiedy? Może zrobiłaś zdjęcia? Smile Bo ja niczego takiego nie widziałem.

Goska napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=fZmr8KqPLhc&feature=youtube_gdata_player

Szkopul jest w tym, ze przy szybkim parowaniu akwenow wodnych traci sie duza ilosc wody bezpowrotnie, bo zawsze jej czesc przy duzym ogrzaniu rozpada sie na wodor i tlen, a te pierwiastki spalaja sie w sloncu lub sie ulatniaja.

Tutaj znowu zachwycasz mnie swoją niewiedza z zakresu fizyki.

Więc po pierwsze, aby rozbić wodę na tlen i wodór potrzebne są wysokie temperatury, powyżej 1000°C. Nie wydaje mi się że takie temperatury będą potrzebne przy produkcji pary. Tym bardziej, gdyby parę produkować, twoim sposobem, podgrzewając akwen przy pomocy fali to takie temperatury są nierealne.

Po drugie, piszesz bzdury, że stracimy wodę bo wodór i tlen spalą się w słońcu lub ulotną. To stwierdzenie jest tak durne, że trzeba by napisać mnóstwo tekstu, aby je wyprostować. Napiszę więc tylko tyle, że utlenienie wodoru powoduje ponowne powstanie wody a więc nic nie przepada. Poza tym spalanie nie potrzebuje wcale słońca.

Goska napisał:
Dzieki takiej rabunkowej gospodarce, juz wiele jezior, rzek, stawow jest sucha, a wody w oceanach i morzach tez juz nie jest duzo. Jak usuniemy z nich wszystkie smieci i budowle sztuczne, to okaze sie tragedia.

Czasami gdy jeden głupiec coś powie to i stu mędrców tego nie wyprostuje.

Na czym opierasz tezę, że wody jest w oceanach za mało?
Na czym opierasz tezę, że jeziora są suche bo produkowane są chmury?

Ja ciągle słyszę coś odwrotnego, że z powodu ocieplenia i topienia lodowców grozi nam podniesienie poziomu wód i zalewanie lądów Smile

Goska napisał:
Kto zostanie ? Bill Gates zapewne byl na tym uzgodnieniu !

http://www.sfora.pl/Przepowiednie-na-2011-rok-Sad-Ostateczny-juz-w-maju-a27800

Napisałem ten przydługi komentarz do twojego postu ponieważ uważam to forum za zbyt cenne, aby zaśmiecać je takimi bzdurami jak te które wypisujesz. Mam nadzieję, że nie jesteś dywersantem tylko słodką, młoda dziewczyną, która chce dobrze. Chętnie zaproszę Cię na obiad aby to sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anty_kredytowiec napisał:
Bill Gates ma rozdwojenia jaźni.

Będzie trzeba zużyć na ten cel olbrzymie ilości energii. Po pierwsze na wytworzenie odpowiednich urządzeń a po drugie na ich zasilanie.
(patrz viewtopic.php?t=10975)


"Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru"

dla mnie ten pomysł nie byłby głupi gdyby ocieplenie klimatu było faktem a nie mitem.

lepiej jakby przeznaczył tę kasę na wynalezienie nowego źródła zasilania (lub aby zapłacił koncernom na jej udostępnienie, bo niewątpliwie już coś takiego istnieje)

temat ponadto jest pewnym potwierdzeniem istnienia haarp.

za taką kasę można by wykończyć BP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:


"Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru"

dla mnie ten pomysł nie byłby głupi gdyby ocieplenie klimatu było faktem a nie mitem.



Niepotrzebnie przerwałeś cytat w tym miejscu.
Pełne zdanie:
"Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru, które będą wyrzucać na wysokość około kilometra bardzo drobne kropelki słonej morskiej wody.

Wszystko by było pięknie jakby wszystkie te słone kropelki spadły z powrotem do oceanów. Nikt jednak tego nie potrafi zagwarantować. Co się stanie gdy taki deszcz spadnie na ląd to nie muszę tu nawet próbować tłumaczyć.

Przecież podatek klimatyczny do czyjejś kieszeni musi trafić, a tam kolejka z wyciągniętymi rękami już się dawno ustawiła. Kreowanie kogoś na dobroczyńce narodów to tak przy okazji.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anty_kredytowiec -
- pomysł zaproszenia Gosi na obiad jest świetny zresztą wszyscy chcemy ja poznać ,myślę że Gosia ucieszy się najbardziej jeśli zaproponujesz coś z mikrofali Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 24 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy wpisac gdzies w internecie nawet po chinsku slowo "mikrofalowka" i po sekundzie Goska nawija temat o HAARP.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 24 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa. No ja tez sie dołącząm do tych dziwnych teori: To napewno reptilianie są i przygotowują naszą planete do kolonizacji. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 25 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:

Wszystko by było pięknie jakby wszystkie te słone kropelki spadły z powrotem do oceanów. Nikt jednak tego nie potrafi zagwarantować. Co się stanie gdy taki deszcz spadnie na ląd to nie muszę tu nawet próbować tłumaczyć.



No to sprobujmy

Wodór jest najpowszechniej występującym pierwiastkiem we Wszechświecie. Występuje w gwiazdach i obłokach międzygwiazdowych.

W stanie wolnym występuje w postaci gazowych cząsteczek dwuatomowych H2, tworząc wodór cząsteczkowy. Na Ziemi w tej postaci występuje w górnej warstwie atmosfery (0,9%).

Kwas chlorowowodorowy jest bardzo niebezpieczną, bezbarwną cieczą dymiącą w powietrzu, o duszącej woni. Jest bardzo żrący i może powodować poważne oparzenia.
Chlorowodór powstaje wtedy, gdy dwa gazy wodór i chlor łączą się lub, gdy chlorek sodu (zwykła sól) reaguje z innym kwasem, kwasem siarkowym.

Pytanie do chemikow.
Reakcja zajdzie czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 26 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem chemikiem, ale zaryzykuje, ze nie zajdzie. Potrzeba jeszce kwasu siarkowego HCl. Do pierwszej metody potrzeba czysty chlor.

Wkleje reszte tego co miales

Otrzymywany jest :
poprzez bezpośrednią syntezę H2 i Cl2 (reakcja inicjowana fotochemicznie (potrzebne jest światło) ma charakter łańcuchowy i może przebiegać wybuchowo)
H2 + Cl2 → 2HCl

Poprzez ogrzewanie mieszaniny chlorku sodu ze stężonym kwasem siarkowym (reakcja przebiega w dwóch etapach):
pierwszy zachodzi w temperaturze pokojowej:
H2SO4 + NaCl → HCl↑ + NaHSO4
natomiast drugi wymaga podgrzania do 800 °C:
NaCl + NaHSO4 → HCl↑ + Na2SO4

Transport chlorowodoru może się odbywać w butlach stalowych. W przemyśle używany do produkcji kwasu solnego i niektórych syntez np. chlorku winylu.

Naturalnie występuje w gazach wulkanicznych.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 26 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego tak komplikujecie.

Zacytuje jeszcze raz:
"Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru, które będą wyrzucać na wysokość około kilometra bardzo drobne kropelki słonej morskiej wody. "

Nie musi zachodzić żadna reakcja wystarczy, że ta słona woda spadnie na ląd to nastąpi całkowita degeneracja środowiska i przy większym stężeniu dany teren zamieni się w pustynię (plażę).


.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
Nie wiem dlaczego tak komplikujecie.



.


Z czystej ciekawosci.

@Wld
W wyniku spalania siarki powstaja SOx, ktore lacza sie z woda i mamy H2SO4. Slynne kwasne deszcze. Czyli w niektorych rejonach mozna znalezc kwas siarkowy w powietrzu.

@ostrozny
Masz sporo racji. Powiedzenie spalic i posypac sola nie zwielo sie z niczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 27 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, a skad HCl?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bill Gates wpędzi nas w epokę lodowcową
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile