W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC jak wulkan  
Podobne tematy
WTC niczym wybuch wulkanu10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 3945
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 13 Maj '10   Temat postu: WTC jak wulkan Odpowiedz z cytatem

Porównanie efektów towarzyszących zawaleniu WTC do wulkanu nie jest moim wynalazkiem, gdyż pojawiało się ono wielokrotnie na różnych stronach "9/11 Truth", dotyczyło jednak samego momentu eksplozji WTC. Niedawny wybuch wulkanu na Islandii nasunął mi na myśl porównanie zdjęć obu zdarzeń.

To jest niedawny wybuch wulkanu na Islandii.



A to WTC 9/11.



Zdjęcie powyższe pochodzi z galerii Atak na WTC widziany z powietrza - inne zdjęcia są tam również ciekawe, jeżeli tylko ktoś chce na nie odpowiednio popatrzeć. Pył, tworzący jakby półpłynną lawę, jego kolor, sposób rozprzestrzeniania, widok słupa pyłu powstałego w kilkanaście sekund w miejscu WTC, ta charakterystyczna błękitna mgiełka jak przy topieniu metali - kto kiedyś przejeżdżał koło huty w Katowicach-Szopienicach, obecnie nieczynnej, to wie, o co chodzi. Ale niestety - widziały to miliony, ale niewielu wyciągnęło z tego jakieś konkretne wnioski.

Ale wróćmy do kwestii podobieństwa do wulkanu. Czy te gęste kłęby - nie tyle dymu, lecz jakby pylistej lawy, nie wyglądają identycznie? Zresztą widać, że w przypadku WTC nie unosi się ona do góry jak dym z pożaru, tylko spływa zaraz w dół. W przypadku wulkanu jest inna sytuacja, gdyż unoszenie tego kłębowiska pyłów jest spowodowane ciągiem gorących gazów, wylatujących z krateru.

Wygląda więc na to, że w WTC miało miejsce palenie się materiałów konstrukcyjnych, podobnie jak skał w wulkanie. Wskazuje to na zupełnie inny przebieg fizyczny zawalenia wież, niż wynikałoby z działania klasycznych materiałów burzących, o paliwie lotniczym nie wspominając.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 14 Maj '10   Temat postu: Re: WTC jak wulkan Odpowiedz z cytatem

Ciekawie gość mówi...


_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 14 Maj '10   Temat postu: Re: WTC jak wulkan Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:


Easy_Rider witamy ponownie po długiej przerwie.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwus Easy Rider Smile

Wróciłeś na dłużej? Oby.

Serdecznie pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ostrożny, Tomkiewicz - dzięki za pamięć i witam ponownie, również pozostałych moich zwolenników i oponentów. Ale tak właściwie - to ja nie tyle odszedłem, ile przestałem się wypowiadać, gdy dostałem limit 4, bo przy ówczesnej aktywności nie pozwalało mi to na normalne funkcjonowanie. Niemniej, przez cały czas, niemal codziennie wchodziłem na stronę, chociaż rzadko się logowałem, jedynie gdy potrzebowałem skorzystać ze swoich materiałów.

Czy pozostanę na długo? Trudno powiedzieć, to zależy od wielu czynników, w każdym razie przy limicie 4, będę musiał ograniczyć aktywność do tematyki wybiórczej. Mimo wszystko, chwała Bimiemu, że nie usunął mojego konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R_G_M




Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście autorowi wątku w niczym nie przeszkadzają RÓŻNICE widoczne na zdjęciach, jak chociażby fakt że dymy i pyły z wulkanu ostro pną się w górę.

"nie unosi się ona do góry jak dym z pożaru, tylko spływa zaraz w dół"
To chyba normalne że zimne pyły powstałe w wyniku zawalenia się a nie wybuchu budynku trzymają się przy ziemi w odróżnieniu od gorących pyłów/dymów powstałych w wyniku procesu spalania (np. w trakcie wybuchu).
Unoszenie się pyłów nisko nad ziemią świadczy o tym że wysoka temperatura była tylko w niewielkiej części budynku WTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już taki temat, po co zakładać nowy?

viewtopic.php?t=6463
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie - nie zakodowałem, że był już taki temat, nawet sam się tam wypowiadałem, z tym, że tam chodziło o sam moment jakby eksplozji budowli, a tutaj chodzi mi o podobieństwo kłębów dymu z wulkanu i z zawalonego WTC. Ale nie mam nic przeciwko temu, żeby przenieść posty z tego tematu do tamtego wcześniejszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia Easy'ego są lepsze od moich, no i aktualne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 23 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC jak wulkan
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile