W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zasiej ziarno   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3753
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz wziąć udział w akcji?
Tak, zasieję trochę ziarna.
66%
 66%  [ 16 ]
Nie, nie ma sensu, nie chce mi się.
25%
 25%  [ 6 ]
Waham się.
8%
 8%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
onufry




Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 09 Kwi '10   Temat postu: Zasiej ziarno Odpowiedz z cytatem

Wielu z was marzy o legalizacji konopi w Polsce. Organizujecie coroczne marsze. I nic. Nie przynosi to żadnego efektu. Zamiast postępu Rząd Polski delegalizuje coraz to kolejne rośliny.

Jedynym sposobem na legalizację konopi, jest oswojenie z nimi społeczeństwa. A najlepszym sposobem na oswojenie z nimi społeczeństwa jest ich powszechne występowanie. Dlatego chciałem zaproponować akcją: "Zasiej ziarno", polegającą na tym, aby obsiać konopiami siewnymi wszelkie pobocza dróg publicznych i miejsca ucząszczane często przez ludzi. Niech ta roślina stanie sią powszechna i wszechobecna. Niech zdezorientuje naszych polityków i stróżów prawa.

Czas ku temu mamy sprzyjający. Koniec kwietnia i początek maja to najlepszy czas do wysiewu. Wysiew nie jest trudny. Wystarczy rozsypać nasiona w miejscach słonecznych, nie zacienionych, równocześnie nie bagnistych. Warto też zwrócić uwagą aby nie siać w miejscach, gdzie jest regularnie wykaszana trawa. Jeżeli siejemy, to siejmy tam gdzie leży jeszcze stara trawa i gałązie z ubiegłej zimy. Skoro ktoś nie wykaszał tego miejsca, dotychczas, to duże prawdopodobieństwo, że nie wykosi i tym razem. A rośliny sobie poradzą. Wykiełkują i zakrólują nad innymi trawami.

Myślą, że to dobra kampania wyborcza dla naszych polityków, aby dać im do zrozumienia, że naród nie chce być ograniczany. Bo jeśli teraz wysiejecie, to efekty bądą właśnie na jesieni. Zmusi to wielu kandydatów wyborczych do wypowiedzenia sią na temat konopi, a chcąc pozyskać głosy być może wypowiedzą się pozytywnie.

Czy wysiew konopii siewnych zakłóci jakość konopi na nielegalnych plantacjach? Nie, to bzdura. Zresztą gdyby tak było, to Amerykanie rozsiewaliby je samolotami nad Afganistanem.

Gdzie kupić?
Konopie są tanie. Można je kupić bez problemu za kwotę 4-5 zł za 1 kg ziarna. Nasiona bez problemu kupimy na kilogramy w sklepach internetowych. Wystarczy wybrać dowolny sklep lub poszukać na własną rąką:

http://frufru.pl/sklep/product_info.php/products_id/364
http://www.allegro.pl/item954587611_kono.....karma.html
http://www.ptasiagrypa.gota.pl/?p=productsMore&iProduct=8
http://www.ptasiagrypa.gota.pl/?p=productsMore&iProduct=1
http://rybyozdobne.pl/konopie_paszowe_dla_ptakow_1_kg,62,570.html (tylko 4 zł za kilo)

Konopie kupicie też w waszych lokalnych sklepach ogrodniczych i nasienniczych. W sklepach zoologicznych bądą droższe, w sklepach ogrodniczych, zaopatrującymi rolników, dużo tańsze.

Decyzja należy do was. "Nie pytajcie co ta roślina zaobiła dla was, ale co wy zrobiliście dla tej rośliny". Oczywiście, akcja ta nie koliduje w żaden sposób z prawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 09 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry.
Ktoś już wcześniej miał podobny w 2005r.:
http://talk.hyperreal.info/thread/7;noco.....af5a3aefd3
Myślę, że warto spróbować.
Była by to totalna dezorientacja dla policji. Smile
Nikt nie byłby pewny, czy kszaczory rosnące pod lasem ktoś zasiał dla jaj czy jest to naprawdę dobry towar?. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 09 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najprostrza metoda jest rozmowa z najbilirzszymi i uswiadamianie ich a potem oni z nastepnymi niech rozmawiaja
z 2 tygodnie temu w teraz my byl minister sprawiedliwosci i byly minister zdrowia balicki. nikt z obecnych nie zapytal ministra z czego chce leczyc palaczy marihuany

pewnie odpowiedzial by z uzaleznienia
ale z jakiego? nie ma badan ktore potwierdzilyby ze trawa uzaleznia
bardziej niz czekolada czy wspinaczka

na trawie zarabia mafia ze sluzbami a panstwo chroni ich interesy
one nie pozwola by legalnie mozna bylo sobie posadzic ziolo
bo skad by brali kase gdyby palacze trawe zrywali ze swojego ogrodka?

wczoraj nieco bylo zamiszania z paleniem papierosow
i arukowicz czy jak tam ten z sld powiedzial ze jest za panstwem ktore
nie ogranicza tak wolnosci i jest za papierosami
ciekawe czy takim samym liberalem jest jesli chodzi o ziolo
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onufry - podoba mi się ta inicjatywa.

Jutro kupuję i porozsiewam Very Happy

Jestem ciekaw co z tego wyrośnie Laughing
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczery




Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 54
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że będzie grubo i głośno. Smile
Mój arsenał:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onufry




Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło, że pomysł się spodobał. Mój arsenał znacznie większy. Jest to około 15 kilogramów!. Smile Na razie ponad godzina siania za mną. Jeszcze 2 tury i będzie po ziarnie. Kosztowało, ale liczy się idea. Sam jestem ciekawy czy zejdzie. Ponoć mała canabis może wytrzymać przymrozki do -5. Testowy wysiew w doniczce był pozytywny. Ziarenko ładnie zeszło. Ciekawe jak spisze się w naturalnych warunkach.
Powiem, że sianie jest przyjemne. Ziarno to bardzo dobrze leci. Bez wysilania się można rzucić spokojnie kilka metrów, a jeżeli się do tego przyłożyć, to kilkadziesiąt metrów. Normalne, że im dalej tym promień rzuconego z jednej garści ziarna jest większy. Staram się obsiewać przydrożne nieużytki ale czasem ręka korci, jak widzę świeżo zasianą pszenicę. Jak macie mniejszą ilość, to warto rozsądnie wybrać miejsce siewu. Może to nic takiego ale cieszy, naprawdę cieszy. Warto też posłużyć się rozumem i nie siać promieniście od swojego domu. Policjanty zobaczą później na mapę, że wszystkie szlaki schodzą się do jednego punktu pod dom pana X.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 11 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onufry napisał:
Kosztowało, ale liczy się idea.

Pewnie, że tak.
Lepsze to, niż wrzucić tego piątaka w niedziele na tacę, co wielu niewątpliwie zrobi...
Sam, zainteresowałem się tego typu roślinami, po tym, jak w mojej miejscowości policja przydybała gości hodujących szlachetny towar.
Wtedy zacząłem sobie zadawać pytania, co to jest ta mj i dlaczego do cholery policja tak poważnie traktuje zwykłą roślinę. To był powód, żeby się tym zainteresować.

Dlatego z pewnością, tego typu akcja również sprawi, że ludzie zaczną się zastanawiać, dlaczego policja i media robią szum z jakichś przydrożnych krzaków? Czy ktoś tu jest nienormalny? Ja marzę jeszcze kiedyś wziąć do ręki makówkę, ostatni raz robiłem to jak miałem kilkanaście lat. Później politycy zakazały hodowli maku i pozostał jedynie sentyment.
Miejmy nadzieję, że ci nowo wybrani, po tej ostatniej katastrofie, będą bardziej tolerancyjni dla ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 08 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba już ostatni dzwonek. Smile

Nawiązując do religii,
to czy ziarno zejdzie, będzie zależało od tego na jaki grunt padnie,
jak w przypowieści o siewcy. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zasiej ziarno
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile