W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Filmy po polsku - komentarze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 861
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 09 Gru '07   Temat postu: Filmy po polsku - komentarze Odpowiedz z cytatem

BIMI: dyskusja wycieta z tego wątka: viewtopic.php?t=806
=========================

No dobra, wszystko super. Dzięki. Ale zaraz, coś jednak mnie rusza w tych filmach oprócz treści. Tym czymś jest to że Polacy nie robią takich filmów!
W USA znaleźli się ludzie, którzy prawdę przelewają na ekran, a co? My mamy być gorsi? A może się mylę? Może są jakieś polskie filmy o spiskach (nie mylić z spisków z teoriami spiskowymi, dwie różne rzeczy)? Apeluję! Rodacy jeśli czujecie się na siłach do tej roboty, to do roboty! Uwierzcie takie działanie ma zwolenników w Polsce. Dlaczego mamy być gorsi? Sam wziąłbym się za to, ale mam 18 lat i nikt nie wziąłby na poważnie filmu gówniarza Laughing A są wątki np. działalność mediów w Polsce, sprzedana prasa, telewizja, mediotyzm w Polsce, wkład Polaków w New World Order (Olechowski, Brzeziński, fundacja Batorego, Szwajcowski, Sikora, Balcerowicz, Geremek, Belka, Tusk itd.), postawy dziennikarzy polskich wobec bredni Bilderbergów, Unia (jego mać) Europejska, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 10 Gru '07   Temat postu: Re: A co w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
wkład Polaków w New World Order (Olechowski, Brzeziński, fundacja Batorego, Szwajcowski, Sikora, Balcerowicz, Geremek, Belka, Tusk itd.), postawy dziennikarzy polskich wobec bredni Bilderbergów, Unia (jego mać) Europejska, itd.


Kaczyńscy fanatycznie pragnący instalacji tarczy antyrakietowej służacej za parasol dla wojsk inwazyjnych kraju, który na banknotach drukuje wiadomą piramidkę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thorez




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 13 Gru '07   Temat postu: Re: A co w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
No dobra, wszystko super. Dzięki. Ale zaraz, coś jednak mnie rusza w tych filmach oprócz treści. Tym czymś jest to że Polacy nie robią takich filmów!
W USA znaleźli się ludzie, którzy prawdę przelewają na ekran, a co? My mamy być gorsi? A może się mylę? Może są jakieś polskie filmy o spiskach (nie mylić z spisków z teoriami spiskowymi, dwie różne rzeczy)? Apeluję! Rodacy jeśli czujecie się na siłach do tej roboty, to do roboty! Uwierzcie takie działanie ma zwolenników w Polsce. Dlaczego mamy być gorsi? Sam wziąłbym się za to, ale mam 18 lat i nikt nie wziąłby na poważnie filmu gówniarza Laughing A są wątki np. działalność mediów w Polsce, sprzedana prasa, telewizja, mediotyzm w Polsce, wkład Polaków w New World Order (Olechowski, Brzeziński, fundacja Batorego, Szwajcowski, Sikora, Balcerowicz, Geremek, Belka, Tusk itd.), postawy dziennikarzy polskich wobec bredni Bilderbergów, Unia (jego mać) Europejska, itd.


Sikorski gorąco przyłączam sie do twojego apelu... mało tego, podam bardzo aktualny temat na taki film... mianowicie "polska ptasia grypa"

sam dokładnie nie znam szczegółów ale bardzo mnie ten nagły atak choroby zaciekawił... nagle w Polsce, w ciągu kilku dni wystąpiła ptasia grypa, a co najciekawsze jednego dnia w innym wojewudztwie, a następnego w innym. a unia zakaze nam eksportu do uni jeśli wykryje się ptasia grypę w kilku wojewudztwach (nie wiem dokładnie w ilu), a pozatym mięso przed swietami do Litwy pojedzie nie z Polski a z Niemiec !!!
Pozatym cała ptasia grypa wydaje mi się stworzona przez naukowców z USA dla konkurencji... bo nie wierze ze nagle sie pojawiła jakaś okropnie straszna choroba, która dotyka tylko ptaki i wędruje sobie z azji do unii..
Moim zdaniem ta cala ptasia grypa to pretekst do manipulowania rynkiem drobiu w europie (przyznam ze bardzo sprytnie wymyślony).

LUDZIE MYŚLCIE... nie dajcie sobie wmawiać, ze smadaja na nas nie wiadomo z kąd jakieś okropne nieszcześcia !!! każdy skutek ma przyczyne ... i nie ufajcie mediom... to broń w rękach tych wszystkich faszystów rzadzących światem (dobrze ze jeszcze nikomu nie przyszło do głowy cenzurować internet, choć to pewnie kwestja czasu).

APELUJE O ZDROWY ROZSĄDEK I O DZIAŁANIE... oni sprowadzają na nas większość nieszcześć i zwalaja winę na innych... to najgorsze świństwo...

pozdrawiam

Thorez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O stary wyjąłeś mi to z ust. Dzięki Bogu są w Polsce ludzie myślący.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak nawiasem mówiąc to nie lubię mięsa w ogóle, tylko ryby jadam z mięs, bo tylko ich mięso ma wartość odżywczą. Przecież wszystkie potrzebne nam białka i wapń są zawarte w mleku. A te których w nim nie ma są w rybach:) Cała reszta to warzywa i owoce no i sport ot i cała filozofia z dietetykąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietetyka wg Sikorskiego. Nie plec bzdur. Co prawda, napisałes czesc prawdy, ale i głupoty. Z reszta, kogo to obchodzi? Czy to powod do pisania nowego postu? Jesz co chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ok ok wiem wiem. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Filmy po polsku - komentarze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile