W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kurs jasnowidzenia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3945
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 27 Maj '10   Temat postu: Kurs jasnowidzenia Odpowiedz z cytatem

Dobry filmik,
tylko troszkę brzydko się kończy i w zasadzie nie wiadomo co ma na celu.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film ma na celu pokazanie że takie kursy to zwykłe oszustwo i żerowanie na naiwniakach Very Happy Nie można się nauczyć jasnowidzenia.

Jest jeszcze kurs samodoskonalenia - Silvy , jestem ciekaw czy ten kurs tak naprawde komuś pomógł orócz tego, że człowiek po takim kursie nauczył się wchodzić w stan Alfa Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super.

Ja byłem na kursie Metody Silvy i mogę śmiało powiedzieć, że ten kurs to wspaniała rzecz.

Czy mi pomógł? Ja twierdzę, że tak. I nie wdaję się w żadne wojny - chcesz to przyjmij to, nie to nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alvin88 napisał:
Super.

Ja byłem na kursie Metody Silvy i mogę śmiało powiedzieć, że ten kurs to wspaniała rzecz.

Czy mi pomógł? Ja twierdzę, że tak. I nie wdaję się w żadne wojny - chcesz to przyjmij to, nie to nie.

a zdradzisz więcej? w czym pomógł ten kurs Silvy?-poważnie pytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alvin88 napisał:
Super.
Ja byłem na kursie Metody Silvy i mogę śmiało powiedzieć, że ten kurs to wspaniała rzecz.
Czy mi pomógł? Ja twierdzę, że tak. I nie wdaję się w żadne wojny - chcesz to przyjmij to, nie to nie.


Ok, przyjmujemy, że ci pomogło.
Ale pochwal się, ile cię skrobnęli? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 29 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Alvin88 napisał:
Super.
Ja byłem na kursie Metody Silvy i mogę śmiało powiedzieć, że ten kurs to wspaniała rzecz.
Czy mi pomógł? Ja twierdzę, że tak. I nie wdaję się w żadne wojny - chcesz to przyjmij to, nie to nie.


Ok, przyjmujemy, że ci pomogło.
Ale pochwal się, ile cię skrobnęli? Smile

No właśnie! Ile zapłaciłeś za coś do czego sam mógłbyś dojśćSmile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, mówiąc prosto i dosadnie - moje pieniądze i mogę z nimi zrobić co mi się żywnie podoba - iść na Kurs Metody Silvy, wydać na panienki, wrzucić do klopa i spłukać i nikomu nic do tego.

Po drugie - szczerze mówiąc nie pamiętam (360 PLN?). A wyjaśnienie tego jest proste - kurs robiłem w bardzo dawno temu - w Łodzi (chociaż jestem z Poznania, a raczej okolic - ale wtedy nie było kursów w Poznaniu) - kwiecień 1995. Więc cena i tak nikomu nic nie powie, no, ale było coś w tych okolicach. Sam kurs + inne - czego tu nie wliczyłem (żarcie, hotel, bilety etc.).

Po trzecie - cena i inne cuda powinny być gdzieś na stronie: Metoda Silvy - chyba 450 PLN z tego co piszą. Wiec nie jest to majątek. Z tego co wiem, jest zwyczaj że jak skończyłeś jeden kurs, to możesz powtarzać ten sam rodzaj kursu ile Ci się tylko razy podoba, w dowolnym kraju i języku (pod warunkiem, że danym kraju i języku ten kurs jest prowadzony legalnie) za 10% ceny aktualnej - czyli jeśli ja skończyłem kurs podstawowy, który kosztuje 450 PLN w chwili obecnej to mogę go powtarzać za okazaniem legitymacji czy dyplomu ukończenia kursu + chyba dowód osobisty za 45 PLN. Dotyczy Polski oczywiście - ceny w UK czy we Francji mogą być inne (lokalna cena), ale obowiązuje ta sama reguła. Chyba to dość proste jest.
Warunkiem jest chyba odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie się - liczba powtarzających jest zawsze dość duża (jakieś nawet 80% ludzi na kursie - ja sam powtarzałem chyba ze 3-4 razy). Podaj mi inne kursy, szkoły czy nauki który mają podobny system - nie ma ich chyba zbyt wiele. Za tą cenę masz kurs + podręcznik kursu + legitymacja + dyplom + naprawdę niezapomniane wrażenia z kursu. Rzecz prosta, że dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie czy inne rzeczy tego typu we własnym zakresie. Są też zawsze jakieś stoiska z książkami i płytami o tematyce kursu lub podobnej - ale nie chcesz nie kupujesz. (Ja nigdy na tych stoiskach nic nie kupiłem - przynajmniej w tej chwili nie mogę sobie tego przypomnieć). Jest też kawa i herbata i inne picie za opłatą - herbata jest symbolicznie - 1 PLN czy coś takiego - nie pamiętam - wiem, że raz w Poznaniu chyba była - ale też wybór należy do Ciebie czy kupujesz czy nie.
Jest chyba też opcja (nie jestem tu do końca pewien, ale coś mi mówi, że tak właśnie jest), że jak Ci się nie podoba to po pierwszym dniu możesz wstać powiedzieć, że rezygnujesz, i że chcesz swoją kasę z powrotem. Dostajesz całość i idziesz do domu. Podaj mi inne kursy, szkoły czy nauki który mają podobny system - nie ma ich wiele (chociaż coś mi mówi, że chyba nauka angielskiego systemem Callana ma coś podobnego - 2 tygodnie próby - potem albo zostajesz i płacisz za te dwa tygodnie + resztę kursu, lub mówisz, że Ci się nie podoba i idziesz do domu).
Zresztą polecam stronę wyżej wymienioną - dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz, a jak nie to pisz na priv, chętnie pomogę w ramach swoich skromnych możliwości - jeśli będę mógł.

Kurs wiele mi pomógł - jest to jak nauka pływania z podręcznika versus nauka na basenie z doświadczonym instruktorem, który pomoże, wytłumaczy i tak dalej. Zawsze można zadać pytanie - cokolwiek.

Swoją pierwszą poważna pracę tu w UK dostałem właśnie dzięki tej metodzie - przynajmniej tak właśnie to oceniam. Kiedyś zdałem egzamin na studiach dzięki tej metodzie. Jest kilka rzeczy czy sytuacji, które dzięki tej metodzie się rozwiązały. Niedowiarkom mówię, że ja NIE wierzę, że to działa, ja WIEM, że to działa. A jak? Ni cholery mnie to nie interesuje. Ważne, że działa i że działa dla mnie.

Kilka fajnych znajomości zawarłem dzięki tej metodzie również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alvin88 napisał:
................................ Niedowiarkom mówię, że ja NIE wierzę, że to działa, ja WIEM, że to działa. A jak? Ni cholery mnie to nie interesuje. Ważne, że działa i że działa dla mnie.

Kilka fajnych znajomości zawarłem dzięki tej metodzie również.

i to jest własnie przyczyna ,że nikt mnie nigdy na takim kursie nie widział i nie zobaczy.
Ja swoje klocki układam sam .
Jaką masz zatem gwarancję,że ktoś nie "wprogramował" ci małej , jednej , jedynej- nieużywanej na razie sugestii? czegoś co w danym momencie uczyni z ciebie narzędzie w cudzych rekach?
To samo pytanie co Tobie zadałem kiedyś koledze kończącemu taki kurs w szkole we Wrocławiu (mój pierwszy niepokój wzbudził fakt ,że w tej szkole taki kurs jest obowiązkowy) . Mój rozmówca wyjaśnił mi obrazowo :" to jest tak jakby ktos przewiercił ci w czaszce otwór dzięki któremu możesz korzystać z obszarów, które dotąd nie były dostępne ".

Moja opowieść na ten temat dość długa - ja po prostu uważam,że nic nie dzieje się z przypadku ( to moja praktyka ) i jesli w danej chwili nie mam jakichś zdolności to widać w danej chwili nie są one potrzebne. Wiem,że jak usilnie -krok po kroku pracuje nad sobą, to systematycznie pojawia się to co ma sie pojawić- równiez stosowne "narzędzia". Mamy zawsze wszystko czego potrzebujemy.
Zakładanie sobie jakiegoś nieznanego "dopalacza" z niewiadomym sterowaniem......nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, obiektywizmu temu programowi nie można zarzucić. Jednak być może znaleźli takiego oszusta i go nakręcili. Najważniejszy jest fakt, że ten profesorek jawnie zaprzecza badaniom prowadzonym przez najważniejsze instytuty psychologiczne na świecie... A już nie mówiąc o nagrodzie nobla...
Ehhh... Nie warto liczyć na obiektywizm polskiej TV
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to była za nagroda nobla, bo chyba nie słyszałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 30 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagroda Nobla o przepływach energetycznych między komórkami, to, że komórki komunikują się między sobą, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kurs jasnowidzenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile