W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
USA pomogą mieszkańcom dotkniętym powodzią  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1802
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 25 Maj '10   Temat postu: USA pomogą mieszkańcom dotkniętym powodzią Odpowiedz z cytatem

USA pomogą mieszkańcom dotkniętym powodzią

Rząd Stanów Zjednoczonych przekaże Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi 50 tysięcy dolarów na rzecz natychmiastowej pomocy związanej z powodzią i zniszczeniami - informuje Konsulat Generalny USA w Krakowie.
Oficjalna ceremonia przekazania tych środków odbyła się dziś po południu w krakowskiej siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zarówno Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Lee A. Feinstein jak i Konsul Generalny Allen Greenberg przekazali w specjalnym oświadczeniu wyrazy solidarności z mieszkańcami Małopolski i innych regionów Polski w ich zmaganiach z ostatnią, tragiczną powodzią.

"Naród i Rząd Stanów Zjednoczonych pragną wyrazić mocne wsparcie dla polskich przyjaciół w tych trudnych dniach" - czytamy w komunikacie wydanym przez Konsulat Generalny USA w Krakowie.

http://wiadomosci.onet.pl/2174895,11,usa.....,item.html

Cóż, jakiś czas temu Polska również się nie popisała, wysyłając dla Haiti... też 50.000$. Podniosły się wówczas głosy, że to wstyd dac tak mało. Myślę, że nie warto oceniac, kto ile dał, ale że w ogóle coś dał. W tej chwili każda pomoc przyda się powodzianom.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....ka___.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 25 Maj '10   Temat postu: Re: USA pomogą mieszkańcom dotkniętym powodzią Odpowiedz z cytatem

aimfor2 napisał:


Zarówno Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Lee A. Feinstein jak i Konsul Generalny Allen Greenberg


Taaa...wypisz wymaluj amerykanie.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 25 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się zastanawiam o co tu chodzi... Rosjanie, Amerykanie skąd nagle te lizanie nam tyłka się wzięło, bo jakoś w odruchy serca szczerze wątpię.
Nie wydaje mi się żeby chodziło, tylko o ten "gaz łupkowy"(nie wiem, czy dobrze to napisałem ;p)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 25 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi123 napisał:
Ja to się zastanawiam o co tu chodzi... Rosjanie, Amerykanie skąd nagle te lizanie nam tyłka się wzięło, bo jakoś w odruchy serca szczerze wątpię.
Nie wydaje mi się żeby chodziło, tylko o ten "gaz łupkowy"(nie wiem, czy dobrze to napisałem ;p)


Chodzi o zwykłą reklamę do poprawienia wizerunku mocarstw ...
Czysto wizualna zagrywka za psie pieniądze taka darmowa reklama biorąc do ogólnego bilansu to
Od 4 czerwca wyższe opłaty za wizy do US
To jeszcze wyjdą na tym do przodu ...Jak zwykle
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 26 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdolona kurtuazja i darmowa reklama

przy okazji to wyprodukowanie jednej reklamy to koszt od kilku milionów wzwyż nie licząc czasu emisyjnego, który liczony jest w setkach tysięcy.

a tak za śmieszne 5 dych jest i reklama i emisja we wszystkich odmianach skurwiałej, a do tego ceremonia czyli najebka i balecik...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex2007




Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 26 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już to widzę, jak premier będzie na kolanach dziękował swoją wspaniałą angielszczyzną. Wydarzenie roku....
Ciekawe, czy szklane paciorki też dołączyli.
Mam złe przeczucie, że te pięć dych będzie Polskę drogo kosztowało (zwiększenie kontyngentu w Afganistanie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 26 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co to jest 50k $??
To jakaś jebana jałmużna a nie pomoc - to 150k zł to chyba jednej osobie pozwoliłoby naprawić część szkód. Nawet na natychmiastową pomoc to się nie nadaje.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 26 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehhehe Laughing oficjalna ceremonia przekazania 50 kawałków od wielkiego brata from juesendej, troche to śmieszne, ciekawe czy były werble i armatnie wystrzały w momencie przekazania koperty. No i jak znam życie TVN przerwał nadawanie swoich popularno-naukowych programów, aby relacjonować na żywo tą podniosłą chwilę. Ale ciekawsze jest to, czy aby po powodzi kontraktu na odbudowe zniszczonych terenów nie dostanie Halliburton. Oczywiście w TV nie powiedzą, że w trakcie tej 20minutowej ceremonii, USA wydało jakieś 1000 razy więcej na chu$a komu potrzebne wojny

A oto odpowiedz czemu tak nagle USA i Rosja nam "pomagają"

Cytat:
Złoża gazu jak stragan z pietruszką

Firmy poszukujące w Polsce gazu łupkowego będą mogły eksploatować jego złoża bez konieczności występowania o przyznanie koncesji wydobywczej. Wynika to z rządowego projektu nowelizacji Prawa geologicznego i górniczego, o czym dowiedział się "Nasz Dziennik".

Dotychczas koncesje były dwustopniowe - na poszukiwanie i na wydobycie. Teraz kto otrzyma koncesję poszukiwawczą, będzie miał zapewnione prawo wydobywania.

We wszystkich cywilizowanych krajach przetarg na koncesję wydobywczą jest sposobem na uzyskanie od inwestora najlepszych dla danego państwa warunków eksploatowania jego bogactw naturalnych. Tymczasem, zdaniem cytowanych przez gazetę ekspertów, prawo geologiczne i górnicze w tym kształcie w ogóle nie zabezpiecza polskich interesów związanych z eksploatacją złóż. Wkrótce wystarczy podpis urzędnika, by na dziesiątki lat pozbawić państwo pożytków z własnych zasobów naturalnych.

"Tu nie chodzi o pietruszkę, ale o naprawdę dużą forsę" - powiedział jeden z ekspertów.


http://biznes.onet.pl/zloza-gazu-jak-str.....rasa-detal
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


USA pomogą mieszkańcom dotkniętym powodzią
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile