W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znaleźli zwłoki z kulą w głowie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5843
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 24 Kwi '10   Temat postu: Znaleźli zwłoki z kulą w głowie Odpowiedz z cytatem

Znalazłem informację, która była podawana rzekomo na TVN. Funkcjonariusz BOR, który leciał w samolocie został znaleziony z kulą w głowie. Rosjanie się wytłumaczyli, że sam się zastrzelił i sprawa ucichła. Ktoś wie co i jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrwa może prawda może nie. Uważajcie na prowokację, bo chyba dążą by wzbudzić w Polakach określone uczucia. Z tym filmikiem do końca też nie wiadomo. Myślę, że ktoś przeżył oraz wykonano wyroki celowo, ze śmiechem, z tekstem, że "i to ma być prezydent?" (od razu mówię, że jest to powtórzone z jednej z analiz, ale nie wiem czy prawda, więc wybaczcie. Ponadto widać na filmie postacie ubrane w białe kombinezony. Mogą to być prowokatorzy, bo inaczej nie ubrali by się w tak charakterystyczny ubiór (chyba, że lakiernicy? -ale z bronią? . Jeśli to prowokacją, to w określonym celu. Myślę, że grubo chcieli Polaków upokorzyć i liczą na efekt. Jebańcy mają plan, qrwa sprytny, ale się hujki przeliczą.

Musimy coś wymyślić Q!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja
Nie podawaj plotek bo to tylko powoduje wiekszy bajzel.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum gazety.pl ktoś wspomina, że informację o tym podał Reuters. Sprawdziłem - nic takiego nie znalazłem.

Ten chaos informacyjny jest doprawdy irytujący, wygląda na to, że ktoś to zamieszanie wprowadza celowo. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widocznie mieli zaufanie do swoich żołnierzy, którzy wykonali robotę i sprzątnęli tych, którzy przeżyli. Przepraszam za kolokwializm, ale nie wierzę już w ani jedno słowo Rosjan. I teraz dochodzą kolejne dramatyczne i zastraszające dowody. Kula w głowie funkcjonariusza BOR-u (oczywiście Rosjanie stwierdzili, że sam się zastrzelił – gdyby to nie była taka dramatyczna katastrofa i przłożyć to na inną płaszczyznę rozumowania to przepraszam, ale “koń by się uśmiał”), następnie słynny już filmik, który zaraz po wrzuceniu do internetu został przez władze orsyjskie usunięty!!


Różne takie teksty idzie znaleźć w necie. Ponoć to nie Reuters tylko TVN podawał. To ten koleś, po którym gadali, że mu amunicja od ciepła wywaliła stąd postrzał.

Cytat:
W wiadomościach na tvn zaraz po tym jak cała
polska dowiedziala się o tej kaastrofie, podali,
że jedne zwłoki mają kulę w głowie, ale ze
wstępnych oględzin stwierdzają, że mógł to być
pracownik BOR,u i najprawdopodobniej postrzelił
się ze swojej broni, bo palił się żywcem. ja od
początku w to nie wieżę. ;/ nie jestem dzieckiem i
nigdy nie bawiły mnie takie historie, mówię
poważnie tak podał TVN


Następne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd TVN miałby takie informacje jak nie z Reutersa? Nie oszukujmy się - "polskie" media są w równym stopniu profesjonalne co niezależne.

Gdyby jednak informacja o kuli w głowie byłaby prawdziwa, to samobójstwo raczej odpada. Ludzie chroniący najważniejsze osoby w państwie są gotowi w razie potrzeby oddać życie za chronionych przez nich VIP-ów. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłby BOR-owiec, który przeżył katastrofę samolotu, to odnalezienie prezydenta i próba uratowania go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polakom potrzebny jest nowy mit, który będzie można eksploatować przez następne dziesięcioleci. Więc nie ma znaczenia czy znaleźli kogoś z kulą w czaszce czy też nie znaleźli.Za kilka dni,lub tygodni,będzie to kula z tyłu głowy w powszechnej świadomości ludu polskiego będzie to fakt niezaprzeczalny,a wszelkie próby dementowania odniosą skutek odwrotny.
Katyń I mocno już się "zużył" zwłaszcza w odbiorze młodego pokolenia , więc trzeba go wspomóc Katyniem II który ewentualnie na nowo rozpali płomień patriotyzmu.
"Upór, z jakim Polacy obstają przy tym, jak wyjątkowa była ich cierpiętnicza droga, sprawia wrażenie, jakby pozbawieni byli współczucia" - pisze Sonja Zekri w dzisiejszym wydaniu Süddeutsche Zeitung.
"Tak, jakby inne narody nie przeszły również tragedii, jakby akurat w tej mierze nie było ogromnej konkurencji" - pisze autorka komentarza na łamach monachijskiej gazety. "Białoruś utraciła w czasie II wojny światowej jedną czwartą swej populacji i wszystkie miasta. Armenia w zbliżający się weekend będzie znów czcić pamięć zagłady. A są to tylko dwa narody. I tylko w Europie.Pomimo, że dość osobliwie jawią się polskie wyobrażenia o wybawieniu świata przez Polskę (mickiewiczowska "Polska Chrystusem narodów"), należy jednak popierać wszelkie żądania o wyjaśnienie historycznych faktów. Tylko tam, gdzie przemilczana jest prawda, wygrywają mity. I tylko dlatego Katyń mógł stać się polską Golgotą".

http://biznes.onet.pl/niemiecka-prasa-po.....osci-detal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz wam powiem jak rodzą się plotki i mity. Wystarczy, w google wpisać "z raną postrzałową głowy", a w którymś tam wyniku, pojawia się odpowiedź wyszukiwania o nazwie: "20 Kwi 2010 ... KOLNO: Znaleziono zwłoki policjanta z raną głowy .... Premier na pogrzebie funkcjonariusza BOR - Pawła Krajewskiego". Tępak, który coś takiego przeczyta, nie otwierając linka, dorobi do tego swoją historię, a i jeszcze wciśnie, że coś takiego pojawiło się w tvn24, reuters i nie wiem gdzie jeszcze. Tylko tyle wystarczy, aby zasiać ziarno ploty.

Z mojej strony powiem tylko, że jestem przerażona sposobem myślenia niektórych ludzi.
_________________
The main cause of stress is daily contact with idiots.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się softsoul. Jednak nie możemy dementować takich czy innych poszlak, czy plotek. Osoba ta twierdzi, że widziała to na TVN. Ja szukałem informacji na ten temat i dałem źródła internetowe tylko dlatego, że w TVNie tego nie szukałem. Dowiedziałem się o tym nie z internetu tylko od koleżanki, która powiedziała mi, że oglądała to w TVNie, więc to nie jedna osoba, a już dwie mówią o tym, że oglądały to w TVN. Pytanie czy to im pamięć płata figle, czy TVN faktycznie gdzieś to ma w archiwum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekajmy az znajda zwloki z glowa w dupie.
Wtedy bedzie wiadomo ,ze zginal ten ,kto produkuje te sensacyjne odkrycia.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mi kolega powiedział, że też to widział w TVN. Rosjanie się wytłumaczyli, że chciał sobie ulżyć w cierpieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec_eurok




Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili nie można tej wiadomości ani lekceważyć ani traktować poważnie. Jeśli to faktycznie pojawiło się w TVN, prędzej przy później ktoś uczciwy zauploaduje to na Youtube.

W nawiązaniu do filmu Koli (ze strzałami) byłaby to ważna poszlaka. Funkcjonariusz BOR nie zastrzelił się przecież czterokrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję nie publikować informacji jeśli nie mamy na to jakiegokolwiek dowodu

mnie nadal zastanawia skąd ta plotka o 3 ciężko rannych pasażerach

jesli po 2 tygodniach dowiadujemy się tego o ktorej faktycznie samolot uderzył w ziemię to mamy problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że ci którzy stoją za tą tragedią złożyli swój podpis na okładce gazety bodajże Fakty i Mity, albo same Fakty (nie mogę tego nigdzie poszukać ,żeby wkleić linka,może ktoś na to trafi) . Strona jest cała czarna , na niej wierzchołek piramidy ze wszechwidzącym okiem i pod tym stos czaszek i podpis informujący o katastrofie prezydenckiego samolotu. Gdybym nie wiedział o co chodzi to bym się zdziwił , no bo co ma wszechwidzące oko i piramida czaszek wspólnego z katastrofą . Ten obrazek NWO i tragedię nie trudno skojarzyć.
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, powiem wam.

to były moje zwłoki - stara sprawa, gdy jeszcze pracowałem w BORze.

ale nic się nie stało - po 3 dniach zmartwychwstałem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
mnie nadal zastanawia skąd ta plotka o 3 ciężko rannych pasażerach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....zezyl.html

Cytat:
Nikt z pasażerów prezydenckiego samolotu, który rozbił się w rosyjskim Smoleńsku nie przeżył katastrofy, do której doszło, gdy maszyna podchodziła do lądowania. Na pokładzie był prezydent Lech Kaczyński z małżonką oraz najważniejsze osoby w państwie. MSZ Rosji potwierdza: nikt nie przeżył katastrofy. Według rzecznika polskiego MSZ, zginęło 88 osób. Rzecznik rosyjskiego ministerstwa spraw nadzwyczajnych podaje, że w katastrofie zginęło 96 osób. Chodzi o łączną liczbę członków delegacji i załogi samolotu.

KATASTROFA SAMOLOTU PREZYDENTA: Relacja na żywo| Kto był na pokładzie | Zdjęcia z miejsca katastrofy | Księga kondolencyjna| Serwis specjalny

Co się dzieje na miejscu katastrofy? Relacja na żywo: [...]

- Wszystkie osoby zginęły w tej niewyobrażalnej tragedii - powiedział rzecznik MSZ Piotr Paszkowski na brifingu przed MSZ. Według informacji MSZ na pokładzie miało być 89 osób. Zginęło 88 osób. Jedna osoba się nie stawiła na lotnisku przed wylotem. Była to Zofia Kruszyńska.

Piotr Paszkowski powiedział, że według informacji agencyjnych trzy osoby przeżyły, ale są ciężko ranne. Rzecznik MSZ twierdzi, że to na razie niepotwierdzona informacja. Źródła zbliżone do obsługi lotniczej podają, że na pokładzie samolotu znajdowało się też 7 osób załogi. Rosyjska agencja Interfax mówi o 96 ofiarach. To łączna liczba członków delegacji i załogi maszyny. Agencja Interfax poinformowała, że odnaleziono jedną z czarnych skrzynek prezydenckiego samolotu.

Paszkowski przekazał że do Polski płyną kondolencji. - Kanclerz Merkel próbuje połączyć się z Premierem Tuskiem - mówił. Zapowiedział, że zostanie powołana komisja, która będzie badała przyczyny wypadku. - Nie wiadomo, co było przyczyną, to zbieg różnych okoliczności. Możemy założyć, że samolot był w pełni technicznie sprawny - stwierdził. Rzecznik resortu dyplomacji przekazał, że w rządzie trwają przemieszczenia, i wkrótce zapadną decyzje, jak zorganizować życie państwa. Paszkowski mówił, że o katastrofie dowiedział się od polskiego ambasadora, który był na miejscu na lotnisku i czekał na polską delegację.
Ciąg dalszy na www...

Tak więc jakieś doniesienia miały faktycznie miejsce. Skoro tak, to raczej nie bez powodu. Pytanie, ile prawdy w tym. Jak wiele osób wspomniało - mnóstwo sprzecznych relacji (w szczegółach), mnóstwo poszukiwania sensacji na siłę, analiz. Męczy to...
Voltar napisał:
jesli po 2 tygodniach dowiadujemy się tego o ktorej faktycznie samolot uderzył w ziemię to mamy problem...
zakładając, że to prawda, to tak ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, jednak teraz byle kto rzuci jakiś ochłap a podobne fora zakwitną w spekulacje i dociekania. Celowo? Niech huczy... za parę dni ten sam TVN wyśmieje teorie spiskowe podając jakie to durnie gdybają w necie, i co do tej pory napierdzielili. he... he... he... To zaczyna się robić już nudne.
Poza tym - nie wydaje mi się....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Al Mudrasim


Tak przy okazji: te ich rewelacje o smoleńskiej katastrofie - sądząc po innych newsach na ten temat na portalu faktyimity.pl - pokrywają się z teoriami spiskowymi reprezentowanymi m. in. przez "Wybiórczą", a które mają tutaj swojego ambasadora w postaci Bimiego (który kilka postów wyżej przyznał się, że jest zombie). Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wiadomo ruscy to debile i wielbiają strzelać sobie w stopę. wierzycie w to? i fajnie idźcie walczyć za ścierwo najwybitniejszego syjonisty. wasza sprawa i wierzcie w co chcecie. tylko jedna sprawa dajcie mi motyw spisku... .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 24 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaz łupkowy, ponowny atak na Gruzję - tym razem pewnie bezkrwawy, niepewne sondaże, które nie odzwierciedlają rzeczywistości, groźba uszkodzenia rosyjskiej agentury w Polszy (w razie drugiej kadencji), czarny humor Putina (drugi Katyń, w rocznicę pierwszego). Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakty i mity - pismo ubeckie - można się domyśleć że będą kreować hipotezę kaczora-samolotowego dyktatora wbrew faktom i zapisom z czarnych skrzynek

co ciekawe, piramida z okiem na szczycie pojawiło się dzisiaj na portalu gazeta.pl przy newsie o wawelskim kaczorze! (specyficzne uchwycenie oświetlonej drogi wyglądające jak piramida z okiem na końcu) jak mi się uda to jutro wrzucę print screena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@JA, możesz nie siać dezinformacji? Ta informacja nie została potwierdzona NIGDZIE. Swoją drogą gdybym ja znalazł się w takiej sytuacji i miał przy sobie broń to chyba strzeliłbym sobie w łeb.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaką dezinformację Ci chodzi? Ja się tylko spytałem, czy to prawda! Czyż to forum nie jest od poszukiwania prawdy? Dostałem taką informację i chcę ją zweryfikować. Jak to nigdzie nie została potwierdzona? Co Ty za fleki gadasz? Dziesiątki osób widziało to w TVN i jak się ruskie tłumaczyły, że gość się sam zastrzelił. Osoby, które tego borowca na własne oczy widziały! Od tamtej pory cisza. Więc o co Ci chodzi chłopie? Ale nawet gdyby tego nie było w TVN i to by była zwykła internetowa plota to co spytać się o weryfikację nie mogę?? Poprosić o pomoc czy ktoś coś na ten temat słyszał? Nie mogę zakładać tematów do weryfikacji informacji, które do mnie dotarły? To po co w ogóle zakładać jakieś tematy z filmami i tymi podobnymi? Najlepiej jakby się ludzie nie wypowiadali, bo sieją dezinformację. A filmy to już w ogóle strach się bać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
O jaką dezinformację Ci chodzi? Ja się tylko spytałem, czy to prawda!

to chyba nie przeczytałeś tematu zanim go wysłałeś. Smile
ja np. jak się pytam to używam znaku zapytania.

gdzie właściwie znalazłeś tą informację "która była podawana rzekomo na TVN"? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 25 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka mi o tym powiedziała. Zacząłem grzebać po necie i znalazłem tylko te cytaty co wrzuciłem. Potem na drugi dzień kumpel mi o tym powiedział, że widział to na TVN. A co do pytajnika, Bimi przecież się nie da dawać żadnych znaków nawet myślników. Ty to przecież ustawiałeś zgadza się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znaleźli zwłoki z kulą w głowie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile