W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dowód na oszustwa TV FOX?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 869
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 08 Gru '07   Temat postu: Dowód na oszustwa TV FOX? Odpowiedz z cytatem

Faked TV News 0n 9/11 - Foxed Out Part 2



b.dobry filmik przedstawiający manipulacje materiałem video dokonane przez stację FOX na żywo 9/11 oraz późniejsze cenzorowanie materiałów archiwalnych.

w filmiku mamy dowód na ingerencję w zapis z godziny 9:09 i wymazanie (częściowe) klipu "nose out", przedstawiającego uderzenie w WtC2 nagrane z helikoptera na zachodnim wybrzeżu, jak również dowód na cenzorowanie wypowiedzi świadków - to co dalej retransmitowane było przez CNN na FOX-ie zastąpiono rozmową w studio - przypomina mi to praktyki telewizyjne TVP 1 za obecnego zarządu

na tym właśnie moim zdaniem polega tv fakery - na fałszowaniu i wymazywaniu niewygodnych treści, niezależnie od ich rodzaju, cenzurze etc; samoloty mnie w tym kontekście nie interesują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



MSNBC ujawnia kreowanie wiadomości przez "FAUX" News

Sposób uprawiania dziennikarstwa przez FOX NEWS wyszedł na jaw - ujawniono wewnętrzne memorandum zalecające dziennikarzom np. pokazywanie zadowolonych powstańców z Iraku na wieść o zwycięstwie Demokratów w wyborach do Kongresu - od razu przypomnialo mi si epokazywanie na światowych antenach wiwatujących palestyńczyków w kontekście 9/11

przykład krajowy - WIS 24 / onet.pl i sposób omawiania debaty Kwaśniewski - Tusk...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś czytałem, że 30% widzów FOXA wierzy w BMR w Iraku. To pewnie te rednecki z Terrostormu A.Jonesa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jest wiele nie jasności związanymi z relacjami telewizyjnymi z 9/11. Mnie również ciekawi ten temat ale teorie że media sfałszowały relacje na żywo to wg mnie kompletna bzdura !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dla ciebie TV Fakery to jest coś innego, ale wszyscy Ci 'experci' od tego mówią, że samoloty nie istniały - bez opamiętania. Spamują gdzie sie da...

Im nie da sie wytłumaczyć, ze nawet zafałszowane nagrania nie znaczą, ze samoloty nie istniały, a znaczą ze nagrania sa zafałszowane. I dlatego to jest missinfo... I wiele osób utożsamia sie z tym bo uważa, ze każdy kto pisze - 911 was an inside job - chce dobrze, podczas gdy jest dokładnie odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JIM, BOB!! %-DDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fałszowanie samolotów jest dla mnie absurdalne z tego powodu, że żadne ładunki wybuchowe nie zasymulują tak dokładnie "sylwetki" samolotu wybitej w ścianie - ci którzy o tym piszą wychodzą z założenia że żaden aluminiowy samolot nie jest w stanie przebić skrzydłami stalowych kratownic - w związku z czym w WTC uderzyło coś innego a obraz poddano obróbce. Możliwe? Tak, ale nieprawdopodobne. To o czym piszę to raczej CENZUROWANIE.

Śmieszne nieco jest czasami tylko to, że ludzie wyśmiewający tv fakery następnie udowadniają że nie było żadnego samolotu przy pentagonie a wszyscy świadkowie którzy go widzieli to agenci Smile Tutaj jest jednak inna możliwość - o 9:43 nad pentagonem przeleciał EC-130 ale to już inna bajka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku Pentagonu, to nie mamy zdanej taśmy pokazującej co kolwiek, ale GH jest bardziej prawdopodobna wersja. I z powodu nie dostępności taśmy powstają takie teorie i jeszcze da sie to przeżyć bo przecież w LC nawet tak autorzy sugerowali... Tego pewnie nigdy nie dowiemy sie...

A TV Fakery które mówi, ze nie było samolotów uderzających w WTC, wyradza szkody dla ruchu bo jak sam stwierdzasz - raczej niemożliwe było bu ustawienie ładunków żeby otworzyły takie uszkodzenia jak samoloty...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast wykorzystywac swoje umysły do rzeczy użytecznych, rozprawiacie sie nad bzdurami! Samoloty były i kropka. Widocznie ci ktorzy szerza poglady, ze ich nie było, robia to swiadomie by ogłupiac opinnie publiczna w tym i was, ktorzy podłapali co nieco. Nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


MSNBC ujawnia kreowanie wiadomości przez "FAUX" News

Sposób uprawiania dziennikarstwa przez FOX NEWS wyszedł na jaw - ujawniono wewnętrzne memorandum zalecające dziennikarzom np. pokazywanie zadowolonych powstańców z Iraku na wieść o zwycięstwie Demokratów w wyborach do Kongresu - od razu przypomnialo mi si epokazywanie na światowych antenach wiwatujących palestyńczyków w kontekście 9/11



Polecam rewelacyjny dokument "OUTFOXED : Rupert Murdoch's War on Journalism", w ktorym jest pokazane do czego ta stacja jest zdolna .
Mysle ze latwiej komus bedzie uwierzyc w manipulacje medialną w sprawie 9/11 gdy obejrzy ten film najpierw a przynajmniej straci wiare w rzetelnosc mediow . Very Happy

http://video.google.pl/videoplay?docid=6737097743434902428
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Zamiast wykorzystywac swoje umysły do rzeczy użytecznych, rozprawiacie sie nad bzdurami! Samoloty były i kropka. Widocznie ci ktorzy szerza poglady, ze ich nie było, robia to swiadomie by ogłupiac opinnie publiczna w tym i was, ktorzy podłapali co nieco. Nie wiem.


Wysil umysł i przeczytaj jeszcze raz mój post - piszemy tu o edytowaniu materiałów przez FOX i usuwaniu / cenzurowaniu treści a następnie o "skryptowaniu" wiadomości (demokraci = terroryści)... sprawa samolotów jest bezdyskusyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa. Popatrz na posty tuz przed moja wypowiedzia. Chyba lepiej byloby zostawi taki temat na forum autorskim niz doprowadzac do takich głupich rozwodow. Chyba, ze cieszysz sie wraz z innymi nadmiarem czasu pieprzac farmazony - teraz pewnie dajac głupie argumenty przeciw teoriom jak "fałszowanie dowodów"... Jakos "dziwnie" odchodzac od głownego problemu, ktorego ni jak poki co nie rozwikłacie.

Lepiej przedstawic ludziom owe fragmenty programow tv jak to jest w twoim drugim temacie i tyle.

Temat juz sie zaczyna zle, a za strone, dwie pewnie bedzie jednym wielkim bełkotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Negowanie samolotów w WTC, to jakaś wybitna paranoja. Pentagon to kwestia otwarta. Tutaj nie ma chyba jasnych dowodów co uderzyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



wersja "archiwalna" FOX5 zawiera fragmenty powklejane z różnych stacji, ABC i, CNN i ABC, z niepoprawną adnotacją typu "courtouesy WNYW"... jeżeli nie mają nic do ukrycia to czemu podmieniają pliki archiwalne?

i dlaczego - początkowo - cała akcja prezentowana jest z ujęć stacjonarnych skoro na miejscu były wozy transmisyjne WNYW?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dowód na oszustwa TV FOX?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile