W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

awatar  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 5396
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 21 Kwi '10   Temat postu: awatar Odpowiedz z cytatem

Powiem coś o ksywce i awatarze.
Poboczny wnuczek, miał szmaciaka tego co jest w mapedach i zwie się Ernie.
Ogladał też i mapedy i oczywiście zauważył podobieństwo tego szmaciaka którym się bawił. Jako że nie dosłyszał wyraźnie brzmienia 'Erni', nazwał go sobie więc Erwin.
Miałem w zbiorach filmowych tego dzieciaka, psim swędem ukadrowanego tego szmaciaka, ale był gdzieś tam na poboczu na złym tle i wymagał więc fotoszopa. Zrobiłem mu fotke na stop-klatce no i wyglądał sobie tak na wstępie:

Tak powstał więc pomysł na awatar równocześnie z ksywką, kiedy to zarejestrowałem się na forum. A Erwin na awatarze przybrał takie oblicze:

Gdy po czasie chciałem ulepszyć tego awatara i zrobić mu już elegancki pozowany portret cyfrówką w dobrym świetle, okazało się że szmaciaka podarowano już innemu dzieciakowi w rodzinie i na chwilę teraźniejszą przebywa w piwnicy i w pudle tekturowym, z racji pójścia w odstawkę przez kolejnego małego właściciela. Dotarcie więc do niego natrafiło na przeszkody niewarte pokonywania.
Zaczaiłem się więc z cyfrówką ustawioną na 1/15 sekundy wprost na TV gdy leciał Ernie i Bert.
I tak udało mi się najciekawiej utrafić zadumanego Erniego z pośród kilkunastu różnych ujęć. Nowy awatar osadziłem po kwietniowej dowcipnej akcji Bimiego z pomieszanymi awatarami we wszystkich tematach na forum.

Najwięcej mnie ubawiło kiedyś, jak pcl zidentyfikował tego szmaciaka, że to maped. Ale nie zajarzył, że to szmaciak delikatnie mówiac trochę odbiegający od orginału.

było to w dyskusji pod linkiem:
viewtopic.php?t=7623&postdays=0&postorder=asc&start=400
i można sobie pośledzić o czym wtedy gadało się.
Tu cytuję fragment z pcl:

@Prawdziwy:
Ja już trochę postów temu wyczułem, że awatar Erwina jest kukiełką z Muppet Show, a on sam jest najprawdopodobniej gorliwym niedouczniem jeho organizacji. To, że nie ma go na zał. obrazku nie oznacza, że go tam nie ma http://robbie93andhotchildxox.net/Muppet.jpg.
Słabnę, gdy czytam Erwina! Jest coraz gorzej. Czubkowanie na maxa!

No i podał link w necie, gdzie było zbiorowe zdjecie mapedów, ale akurat Ernie tam wyjątkowo nie występował, dlatego pcl pisał "To, że go tam nie ma"

Cholera. Teraz ten link już nie działa, bo usunieto go z serwera w podanym miejscu. Były wszystkie mapedy jakby na klasowym zdjęciu na zakończenie roku szkolnego, a Ernie nieobecny, tak jakby był na zwolnieniu lekarskim.

Zadam zagadkę przy okazji dla forumowiczów. Czy ktoś wie dlaczego Ernie ma trzy palce i kciuk, a nie normalnie pięć wszystkich palców? Oczywiście wiadomo, że w rękawiczce animator wsadza dwa swoje palce do jednej norki rękawiczkowej. Ale po co to udziwnienie? Czy ktoś wie? Chcę to porównać z swoją wiedzą na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


awatar
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile