W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Breatharianism & Saving the Planet (PL)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2019
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 21 Kwi '10   Temat postu: Breatharianism & Saving the Planet (PL) Odpowiedz z cytatem

Breatharianism & Saving the Planet (1/3) (PL)
http://www.youtube.com/watch?v=xXOJqyes_tA

Breatharianism & Saving the Planet (2/3) (PL)
http://www.youtube.com/watch?v=geh7Ujs7_bw

Breatharianism & Saving the Planet (3/3) (PL)
http://www.youtube.com/watch?v=tJjj6AGJv6I


POBIERZ:

(server przeklej.pl) (wtopione napisy)
http://www.przeklej.pl/plik/breathariani.....12277048nq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś napisałem do Joachim M Werdin z pytaniem jak osoba pracująca ciężko fizycznie może nie jeść i nie pić i odpisał mi,że nie zna osoby niejedzącej,która by ciężko pracowała fizycznie tak więc ci wszyscy nie jedzący są dosyć chudzi i może jest to dobre jak nic się nie robi a nie gdy się dźwiga i przenosi w robocie żelazo ważące 90kg na plecach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio: Jericho Sunfire ciężko trenuje, a nie je i nie pije...

Jericho Sunfire - Exploring Human Potential (PL)


Cały ten bretarianizm to kwestia upory, samozaparcia i wiedzy jak do tego dojść (najważniejsze aby nie wymuszać tego procesu bo krzywda gotowa).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po trzech długich dniach, gotowania bigosu (wyszedł zajebisty)postanowiłem poczytać o tej waszej "pranie" obawiam się że w rezultacie okaże się to "prana" praniem mózgu ale nie będę krytykował czegoś czego nie znam i nie rozumiem być może nawet nie jestem w stanie pojąć ...kiedyś post według dr.Marii Dąbrowskiej odmienił moje życie więc z odpowiednią doza sceptycyzmu mieszanego z ciekawością wgłębiam się w temat połykania fotonów Smile z racji tego że opisywane na naszym forum metody odżywiania się ziemią doniczkową jakoś mi nie leżą...
Mam więc do was światłojady kilka pytań
- skoro jedzenie jest zbędne po co nam układ pokarmowy (zdaję sobie sprawę że układ wydalniczy możecie jakoś tam wytłumaczyć bo w sumie nawet światło może mieć produkty uboczne a i toksyny które wraz z krwią i limfą krążą po naszym organizmie wydalić trzeba... ale po co nam w takim razie zmysły smaku, ślinianki, po co kwasy żołądkowe, zęby po co ?

Ja lubię jeść ale kiedy zrozumiałem że im mniej jem tym jestem zdrowszy i lepiej się czuję przestałem krytykować wszelkie pomysły ograniczające napychanie się żarciem ale żeby kurwa żywić się blaskiem księżyca to już jak dla mnie ściana ...Czekam na wasz głos z drugiej strony tej ściany ....Pozdrawiam głodny i zaciekawiony Privilege

Ps...wróciłem właśnie z 58 strony wątku o katastrofie w Smoleńsku i stwierdzam że ostatnio bardzo popularna staje się nowa forma odżywiania w której również nie potrzeba gotować bo wszytko jest przygotowane ,polega to na codziennym przyjmowaniu medialnej papki ...Obawiam się jednak że nie jest to do końca zdrowe gdyż już w ok 20 wątku zauważyłem pierwsze symptomy nerwicy paranoidalnej która jest bardzo zaraźliwa i atakuje nawet osoby które papki na co dzień unikają ,jak się okazuje przenosi się ta zaraza poprzez sam kontakt z medialnym przekazem a źródłem zakażenia a może być nawet pojedynczy link czy filmik .... Mr. Green
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege: jakbyś oglądał film który dałem w 1 poście to byś wiedział że nawet Jericho Sunfire nie wiem po co jest żołądek i zęby hehe Razz i nie masz się co tak śmiać bo odżywianie się np energią słoneczną (chyba to samo co prana?) to fakt naukowy -> http://www.youtube.com/watch?v=9LQ0KxyKpfs tutaj gościu był poddawany bardzo rygorystycznym badaniom przez 411 dni przez około 20 naukowców z różnych krajów i co? i nie jadł nic i żyje i dalej naucza o solarianiźmie. Popatrz na czyste ładne niebo i może zobaczysz takie szybko poruszające się żółte pixele Wink ciekawe co to Wink

Jakbyś miał niedosyt to masz więcej info tutaj: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#bretarianizm_/_inedia -> na prawdę tutaj jest wszystko wyjaśnione co i jak więc Twój sceptycyzm się skurczy po obejrzeniu tych materiałów... no chyba że masz ogólnie to w głębokim poważaniu itd itp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 21 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa Smile
gdybym miał w głębokim poważaniu nie marnował bym posta z mojego limitu Wink te pixele o których mówisz to przyznam że je widziałem ale w sumie dopiero po zamknięciu oczu poruszały się nawet , tyle że nie brałem tego za jadalny popcorn a raczej pierwszy symptom że od gapienia się w słońce siada mi kineskop ...Jestem absolutnie przekonany że słońce daje nam energie i siłę każdy zdrowy człowiek jest to w stanie odczuć zwłaszcza wiosną leżąc na świeżej trawie i gapiąc się w niebo tyle że jakoś nie postrzegam tego jak karty menu a raczej impuls który nakręca inne wygaszone zimą i brakiem słońca mechanizmy ...
Odnośnie Autorytetów które brały udział w badaniu to dla mnie za mało Smile z prostego powodu Autorytety mówią nam że szczepionki są super a najlepszym lekiem jest Chemioterapia ....

"Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce."
OK w takim razie idę obejrzę te filmy w wolnej chwili tylko muszę jakieś owoce do przegryzania zabrać ze sobą na wszelki wypadek Wink
Pozdrawiam...
Ps mam nadzieję że rozruszam ci ten watek i zagoszczą tu inni spragnieni światła zajebista byłaby taka impreza ze słońcem na talerzu Wink zero zmywania Mr. Green
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Breatharianism & Saving the Planet (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile