W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rychły koniec Generalnej Guberni  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1988
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 03 Sty '20   Temat postu: Rychły koniec Generalnej Guberni Odpowiedz z cytatem

Byłem tu jako jeden z pierwszych dokładnie 10 lat temu. Jeżeli ktoś jeszcze czyta tutaj cokolwiek, to pamięta tak jak w 2009 roku zacząłem przygodę z tym forum tak w 2020 zgaszę za sobą światło ostatnim postem. Nie łudźcie się przepowiedniami cioci Łudzji, obszar nad Wisłą po raz kolejny szykowany jest na rozwałkę, a ci, którzy tam jeszcze zostali - razem z nim do eksterminacji.

Analizuję ten cyrk już 10 lat, widzieliście mnie w odsłonach tutaj, widzieliście mnie na kanale absolutarianin na yt, zostawiły mnie dwie żony uznając za nierokującego, w międzyczasie dostałem 'złote usta' prawdy2, nauczyłem się czterech języków, poznałem nieco świat, dziękuję i pozdrawiam, nawet smutnych panów ze spec służb czytających być może tego pożegnalnego posta, o ile jeszcze mają na taki nieszkodliwy portal środki operacyjne, tak, nie ma sensu nawet benzyny spalać po mnie jadąc, jestem sam i nieuzbrojony. Nawet już z hackingu nic nie pamiętam. Ale nie szkodzi, nie ważne już, czy się mylę, czy nie, bo za to mój Mistrz rzekłbył "za kilka lat będziesz wytrawnym consigliere", a było to właśnie kilka lat temu.

I oto przyjęcie się kończy, ostatni pijani odurzeni chwilowym uniesieniem historii leżą pod stołem, wkracza personel sprżatający. Ochrona zamyka od strony Berlina bramę, już wypisują mobilizacyjne rachunki, ktoś ogląda niepotrzebnie długo puste butelki po tanim szampanie "Zielonej Wyspy"...

Czy mogę jakieś wnioski przedstawić tutaj wąskiej, rozpierzchłej publice? Mogę.

W ciągu tych dziesięciu lat udało mi się zaczepić w kraju Dantego i nie musieć wracać. Na tyle zdała się moja praca, na tyle wystarczyło $. Nie znalazłem żadnej kobiety, którą chciałbym chronić, ani żadnego mężczyzny, z którym chciałbym walczyć o tamten nadęty bajzel. O ten tutaj zresztą też nie. Nie wiem nawet, czy chciałbym któremukolwiek z nich podać rękę.

Może po tej wojnie, jak trochę zmężnieją. Generation of snowflakes. Melt under pressure.

A jednak ziemia donikąd nie zmierza, wszystko powtarza się z zegarmistrzowską precyzją na kołach czasu. Jedni przychodzą, inni wychodza z tej kolonii karnej zapomnianej przez Boga w galaktyczym pyle, bo przez historię? Tej nie pamiętają już nawet po 80ciu latach. A to wszystko już było, już grali ten film, w starym kinie.



A wy, co na ten temat sądzicie?
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem do końca o co ty pytasz, bo niby trochę pytasz, a jednak stwierdzasz, niby o swoim życiu a o wszystkim i o niczym? W pewnym momencie czytania tego przydługiego tekstu wyglądało to jak list pożegnalny, i nie wiedziałem co mam z tym robić? Dzwonić na policję, na niebieską linię czy chuj tam wie gdzie się zgłasza, że ktoś chce popełnić samobójstwo? Chaos. No ale do sedna. Czy będzie w tym roku wojna i Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi, w wyniku spisku podstępnych Żydów? Czy Rosja zaatakuje i zrobi z nas pustynię nuklearną, a USA nie kiwnie nawet palcem? No cóż, słyszę tą samą śpiewkę już 15 lat, i dalej nic i śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że i tym razem nic... chuja się stanie. Jeśli ktoś byłby odważny, to mogę nawet z nim iść o zakład, o dowolną kwotę pieniędzy, że Polski nie zmiecie w tym roku wojna nuklearna Rolling Eyes


Cytat:
Nie łudźcie się przepowiedniami cioci Łudzji


Ciocia Łucja czyli jedno z tych konfabulujących dzieci od mistyfikacji fatimskiej? No cóż, wrzucałem już w tym temacie film, autorstwa niejakiego Lupa Sceptyka z yt, gdzie owa mistyfikacja została rozebrana na czynniki pierwsze i obalona doszczętnie. Tak że no, jeśli opierasz się na "przepowiedniach" konfabulującej dziewczynki, i to dla ciebie jest wystarczający powód żeby szykować zapasy konserw na 10 lat i powolutku pakować się z tobołami do betonowego bunkra... No to mogę ci życzyć jedynie powodzenia i otrzeźwienia zarazem Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem , baby mu trzeba Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren Cfaniaczku, założysz się, a jak przegrasz, to liczysz, że ja cię będę za kasą w tym opadzie radioaktywnym szukał? Jeszcze może w cebulionach zakład chcesz przyjąć? Laughing

Widzę, że wszystko po staremu. A jednak ludzie się nie zmieniają.

Co do samobója, to trochę szkoda mi jeszcze ten teatr w antrakcie opuszczać, ale na policję możesz na wszelki wypadek zadzwonić, tylko pamiętaj, żeby mówić w jidysz. Udzielą więcej informacji. Przynajmniej się dowiecie, czy już nie jesteście wycięci na firewallu Wink

@Ordel, matko boska święta, ty żeś napłodził w ciągu ostatnich 10 lat 5117 postów, to daje średnio 1,5 dziennie. Gdybyś tą energię poświęcił na budowanie rakiety - bylibyśmy już na księżycu, może jako pierwsi. I jeszcze powiedz, że jakaś z tobą wytrzymała Laughing
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 21:00, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mielibyśmy wojować to za kilkanaście latek i to sami ze sobą wg mnie beczką prochu na której siedzimy to antykulturowe pokolenia dla których zabranie słabszemu to normalny tryb życia wszakże okradany sam jest sobie winien bo jest
słabszy\ głupszy\ograniczajacy się pewnymi zasadami\ i wgl jego wina że traci\<<<=== można sobie jedno wybrać

Mimo wszystko mowa pożegnalna nie napawa optymizmem i smutne by było ze ktokolwiek z naszej zwariowanej gromadki odchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadumałem sie nad tym co napisałeś. Niedawno odświeżyłem sobie Mad Max i z rozpędu zacząłem pykać w Fallouta2 ale jednak nie sądzę by czekała nas aż tak smutna przyszlość. Nie wykluczam natomiast nasilającej się kontynuacji likwidacji tutejszej ludności. Podnoszenie i tworzenie nowych podatków, za którymi będą szły ciągłe podwyżki, słaba służba zdrowia, słabe szkolnictwo, wyprzedaż za bezcen wszystkiego co ma jakąkolwiek wartość, wszechstronne utrudnianie życia przy chceniu załatwienia czegokolwiek potrafi podciąć skrzydła. Spora część ludności dlatego już wyjechała, wielu jeszcze to rozważa a inni jakos sobie tutaj radzą. Demografia jednak sama sobie nie poradzi a chętnych na produkcję młodych Polaków nie widać więc dlatego uważam, że tutaj nie warto robić wojny ponieważ za kilkadziesiąt lat rodowity Polak to będzie jedynie rzadki okaz w rezerwacie pełnym pejsatych panów, dla których będą pracowali posiadacze polskiego dowodu lecz o korzeniach UA.

Co do ostatniego posta to się zastanów, może jednak warto jeszcze powymieniac sie spostrzeżeniami od czasu do czasu. Lub póki możemy Wink
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolutarianin napisał:


@Ordel, matko boska święta, ty żeś napłodził w ciągu ostatnich 10 lat 5117 postów, to daje średnio 1,5 dziennie. Gdybyś tą energię poświęcił na budowanie rakiety - bylibyśmy już na księżycu, może jako pierwsi. I jeszcze powiedz, że jakaś z tobą wytrzymała Laughing


Budowanie rakiet zostawię tobie . Nie wiem jak ty , ale ja mam tu rozrywkę , rozumiesz Wink .
Wiesz ja "uczę" budować rakiety Laughing .


Snujesz czarne scenariusze w konwencjonalnej historii , coś cię zgryzota wzięła . Trochę się chwalisz , trochę żalisz , ale ogólnie jest dobrze .
Nie przejmuj się że wszystko jebnie , kiedyś na pewno . Albo że będzie przynajmniej gorzej , ale wtedy wszędzie będzie chujowo nawet w kraju Dantego Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jest najlepsze miasto? Genova czy Monako czy coś pomiędzy?

Bo południe Włoch to rozumiem głęboki PRL w odniesieniu do obecnej Polski.
W Rzymie dużo rodaków słyszałem, stoją pod meczetami niczym zombie,
trudnią się pielgrzymskim biznesem adaptowania JP2 żółtkom-turystom,
bo zawsze szansa że jakieś szekle wpadną na wędkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 04 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rypnie, to cała Europa, kryzys rozleje się na cały kontynent i nawet nie do końca pewnym jest czy uchowają się jakiekolwiek enklawy spokoju jak Szwajcaria czy Islandia. Jeśli już faktycznie miało by do czegoś dojść, to ja schronienia szukał bym raczej na Antypodach.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 04 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że Australię opchnęli żółtkom. Poza tym trochę tam duszno teraz bo jakieś pożary majo Surprised
https://www.henrymakow.com/2020/01/has-a.....china.html
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 05 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Tylko że Australię opchnęli żółtkom. Poza tym trochę tam duszno teraz bo jakieś pożary majo Surprised
https://www.henrymakow.com/2020/01/has-a.....china.html


Szczerze to wolę Chińczyków od Anglo-sasów, zresztą zawsze pozostaje jeszcze Nowa Zelandia, Fidżi, Patagonia, Kanada czy inny kraj/obszar na uboczu wielkiej geopolityki, gdzie szanse na objęcie kryzysem są mniejsze (nie mówię że zerowe, ale lepsze to niż nic).

PS: @Good why, Chińczycy podobno zwalczają wpływy międzynarodowego żydostwa, więc ty chyba też powinieneś być za nimi? Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rychły koniec Generalnej Guberni
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile