W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziwne tematy z soboty na niedziele  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3662
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 21 Mar '10   Temat postu: Dziwne tematy z soboty na niedziele Odpowiedz z cytatem

Siemka Smile Jestem po paru piwach Very Happy, ale hmm czuję ze coś musze napisać Very Happy.
Fuck ludzie my chcemy wszyscy tego samego, i nie chcemy tego samego, i wszyscy jesteśmy tacy sami. Ja wierzę w dobro, w miłość, w coś co jest nad nami, i czym sami jesteśmy. Ktoś inny wierzy w Jezusa, w Boga, ale w rzeczywistości wierzy w to samo co ja. Jeszcze ktoś inny w nic nie wierzy, ale wierzy w dobro, i mimo ze raczej nie nazwie tego miłością, to wydaje mi się że w to wierzy.
Widzimy wszyscy że wszystko jest nie tak, że tak nie powinno być. Widzimy do czego to zmierza, i co prawdopodobnie sie stanie.
Więc o co nam chodzi ? Co my w ogóle robimy? Przeciez właśnie to co teraz robimy, to jest własnie to czego nie chcemy.
Ten swiat wygląda tak jak wygląda, ponieważ każdy działa na swoje konto, nikt nie myśli o innych. NWO to jest odzwierciedlenie tego co własnie my tutaj robimy.
Każdy myśli o swojej prawdzie, o swoim Ego, o sobie. Ci ludzie tam u góry o czym myślą?
Każdy musi dojść do swojej prawdy, to fakt.Ale jak narazie, to do jakiej prawdy doszlismy?
Myślę, że większość z nas doszła do tej samej. Współpraca, miłość, zmiana tego co jest
Może to jeszcze nie czas by całkowicie odkrywac czym się jest, i czym jest to wszystko co nas otacza?
Moze narazie mamy inne zadanie. Może nasze pierwsze zadanie, to współpraca, empatia, nauczenie się życia ze sobą, zmienienie tego świata, przejscie do kolejnego etapu?
Mi się wydaje, ze wszystko wskazuje na to, ze właśnie czegoś mamy się tutaj nauczyć. Sami indywidualnie, i jako całość.
Hehe ok ide spać Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 21 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe chciałem jeszcze coś dopisać, ale chyba bezcelowe to jest.
Bimi możesz wyrzucić ten temat, bo jest o wszystkim i o niczym, ale tak to już jest po paru piwach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 21 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he , proponuję założyć temat "po piwku" , chętnie dołączę do dyskusji , będąc w nastroju Smile Tylko nie wiem jak by to wpłynęło na merytoryczność forum Smile
Ogólnie bardzo pozytywny post.
Pozdrawiam i na zdrowie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 21 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogół ludzi na tej planecie pozbawiona jest instynktu samozachowawczego , bazują na wysokim ego , mylą wiedze z inteligencją , dodając do tego manipulacje elit ( od dziecinstwa,aż po dziś dzień ) śmiem twierdzić , że 75% ludzi na tej planecie to ROBOTY Wink no i dobrze , nastolatkowie sami się wyniszczą , pokolenie JPII i JP100% , niech słuchają jeszcze więcej tego gówna ( HH ) na youtube , szybciej trafią pod most albo pod pociąg Wink ludzie w średnim wieku też się wyniszczą, brak pracy, nostalgia dnia , brak partnera życiowego, etc DOBRZE IM TAK , umrzyjcie pojeby Wink no starsi to wiadomo , mohery , babie i dziadki z RM i wszechobecne choroby , gińcie Wink Takim oto sposobem bez pomocy iluminatów się wyniszczycie , DOBRZE WAM TAK Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 22 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer - zajebiście dobrze napisałeś - widzę, że piwko Ci służy Wink

Jeśli będziesz wybierał się do Wrocławia daj znać to chętnie niejedno z Tobą wychylę.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 23 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dobrze że nie pisałem po większej dawce, bo pewnie już by to tak ładnie nie wyglądało Wink Ale czasami tak mam, średnio co 2 tygodnie lubie poimprezować, a wtedy mega pozytywnie na wszystko patrzę Very Happy. We Wrocku ostatnio ostro imprezowaliśmy, i na pewno nie był to ostatni raz, tak że bedzie okazja Wink
XTC masz rację, 75% ludzi to roboty, tylko dlaczego tak jest. Gdyby nie internet, to większość z nas pewnie dalej była by takimi robotami. Widzimy też dokładnie co powoduje ze ludzie sa robotami. Więc czy powinnismy miec pretensje do tych ludzi?. Był okres że też byłem lekko wku.... tą całą sytuacją, że dookoła mnie są same roboty. Nie było to wcale pozytywne, ale zajarzyłem że nie mogę mieć do tych ludzi pretensji. Jak dobrze zauważyłeś oni byli i są cały czas indoktrynowani. Zajarzyłem tez że my, którzy obudzilismy się juz z tego snu, musimy zacząć działać. Tylko by skutecznie zacząć działać musimy się zacząć jednoczyć. Nie narzekać, i płakać ze dookoła są roboty, tylko zacząć się organizować, i działać. Największy problem jest właśnie w tym, że ludzi którzy już trochę więcej wiedzą o tym co sie w ogóle na tym świecie dzieje, nie potrafią dojść do porozumienia, do wspólnych wniosków, do wspólnego działania. To własnie w nas jest największy problem, nie w tych ludziach którzy są indoktrynowani. Musimy olać różnice które nas dzielą, i nam przeszkadzają, wybrac wspólne cele które nas łączą, a głównym celem nas wszystkich jest obudzenie reszty społeczeństwa. Wiele jest różnych teorii spiskowych, i w zasadzie co głowa to inna teoria, i inne spojrzenie na świat. Ale jest wiele rzeczy które nie sa teoriami, ale są faktem, i jest ich bardzo dużo, i własnie na nich powinnismy sie skupić. Pokazać jak działa system bankowy, jak działają korporacje, jak działa globalizm itd. W tym wszyscy się zgadzamy, i w interesie nas wszystkich jest poinformowac o tym reszte społeczeństwa. Ale niestety znów zamiast skupiać się na rzeczach które nas łączą, skupiamy się na tych które nas dzielą. Mam nadzieję, że ludzie też zaczną się budzić z tego drugiego snu w którym już wiedzą co jest grane, ale dalej dają się manipulować, i dzielić. Przecież to jest jasne jak słońce, że nie mogą zabić Jonesa, Icke, PJ... itd.(choć jest możliwe że któryś z nich z nimi współpracuje, lub ze sami tez nieświadomie dezinformują) i jedyne co mogą zrobić to siać strach, dezinformacje, i prowokować nas byśmy byli przeciwko sobie, obysmy tylko się nie zjednoczyli. Bo wiedzą że jeśli to zrobimy, to przegrają.
Mam nadzieję że coraz więcej ludzi zacznie się budzić z tego drugiego snu, i zaczniemy się w końcu jednoczyć, bo wszyscy mamy ten sam cel Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 15 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo żydków w jednym miejscu Smile
http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 17 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel co to za pedalska potańcówka w tym linku ?
Nie widać tam kobiet Mr. Green
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziwne tematy z soboty na niedziele
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile