W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żenada  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2623
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
solariso




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 13 Kwi '10   Temat postu: Żenada Odpowiedz z cytatem

Dziś w wieczornym paśmie w telewizji TVN24 Daniel Olbrychski po polsku i po rosyjsku odczyta apel o pojednanie, jaki portal Onet.pl wraz z Fundacją Badań Europejskich "Sarmacja", "Nową Europą Wschodnią" oraz "Tygodnikiem Powszechnym" wystosował do obywateli Federacji Rosyjskiej.

"My, obywatele Polski, która przez ostatnie siedemdziesiąt lat wciąż nie pogodziła się z utratą swoich najlepszych synów zamordowanych w lesie katyńskim, zwracamy się do obywateli Federacji Rosyjskiej z podziękowaniami i apelem o pojednanie" – brzmi początek apelu zatytułowanego "Spasiba!", który można przeczytać w portalu Onet.pl w trzech językach: po polsku, rosyjsku oraz angielsku.

http://wiadomosci.onet.pl/2154570,11,dan.....,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada to dobry wątek, żeby napisać o słowach Karolinki ( chyba). 14-to letniej harcerki z charakterystycznymi rudymi włosami i wielkimi warkoczami. Widać ją było nie raz przed Pałacem Prezydenckim. Otóż dzisiaj była gościem TVPinfo i chyba program wymknął się spod kontroli, gdy mała bez zażenowania mówiła o chamstwie ludzi przed Pałacem. O tym jak wrzeszczeli na siebie, rozpychali a do tego leciały bluzgi w stronę harcerzy.

No cóż, to było chyba pierwsze i ostatnie pytanie jakie redaktor zadał Karolinie. Za to chociaż na chwilkę zrobiło się... normalnie - po Polsku - ktoś wreszcie powiedział prawdę, która w całym tym medialnym pączku z lukrem wyglądała naprawdę śmiesznie.... żenująco.
Coś mi się zdaje, że Karolinki już przed Pałacem nie zobaczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomnieli jej dać tekstu ?????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad votem Millaisa.Sądząc po setkach tysięcy wpisów,L.Kaczyński miał b.dużo zwolenników.
Przed wypadkiem,nic takiego nie było!.Słyszałem i widziałem jak chamstwo sterowane i z głupoty rynsztokiem
obelg przelewało się wobec Niego przez media .A to był chyba ostatni Polak katolik, patriota,któremu zależało na tradycyjnych
wartościach.Nigdy nie "wybierałem" ale Kaczyńskich wyjątkowo popierałem i w ten sposób też.
Zdarzyło mi nawet przyczynić do powstania "koalicji nadziei".To ja zasugerowałem pewnemu politykowi,
żeby wszedł w układ polityczny właśnie z Kaczyńskimi.Zrobił to i przez jakiś czas miało się ku lepszemu,
ale potem koalicja się rozpadła jak każdy wie nie z winy PISu.Więcej nie mogę pisać bo gdzieś czai się złość
"gdybyśmy nie weszli w koalicję,dalej siedzielibyśmy w ławach".
Te fałszywe,judaszowskie łzy krokodyle ostatecznie pogrążają tych wszystkich "nawróconych" na dno moralnego
piekła.
Polecam "Miasto Zakazane" na - fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj w TVP 1 Pospieszalski przepytywał ludzi stojących w kolejce do trumny, co drugi pluł jadem na "tych co opluwali pana prezydenta" :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w tym tłumie było takie babsko które podejrzewam że gdyby miała kałacha w ręku to by poszła i wybiła wszystkich przed nią żeby umiłowanemu prezydentowi kwiatka położyćSmile
po prostu miłość chrześcijańska
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co dwóch ostatnich wypowiedzi.
Było już hasło Komorowskiego "Jaki prezydent, taki zamach".
Teraz należało by sparafrazować i napisać:
Jaki prezydent, taki klimat pożegnania.
Na wierzchu pompatyczny i mocno rozdmuchany.
W środku, ... zresztą każdy widzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 14 Kwi '10   Temat postu: Re: Żenada Odpowiedz z cytatem

solariso napisał:
Dziś w wieczornym paśmie w telewizji TVN24 Daniel Olbrychski po polsku i po rosyjsku odczyta apel o pojednanie, jaki portal Onet.pl wraz z Fundacją Badań Europejskich "Sarmacja", "Nową Europą Wschodnią" oraz "Tygodnikiem Powszechnym" wystosował do obywateli Federacji Rosyjskiej.

"My, obywatele Polski, która przez ostatnie siedemdziesiąt lat wciąż nie pogodziła się z utratą swoich najlepszych synów zamordowanych w lesie katyńskim, zwracamy się do obywateli Federacji Rosyjskiej z podziękowaniami i apelem o pojednanie" – brzmi początek apelu zatytułowanego "Spasiba!", który można przeczytać w portalu Onet.pl w trzech językach: po polsku, rosyjsku oraz angielsku.

http://wiadomosci.onet.pl/2154570,11,dan.....,item.html


A dlaczego Olbrychski nie odczytał tego jeszcze w swoim rodzimym języku Question Chyba się go nie powinien wstydzić Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żenada
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile