W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziedzictwo Williama Coopera Napisy pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2867
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 11 Kwi '10   Temat postu: Dziedzictwo Williama Coopera Napisy pl Odpowiedz z cytatem

The Hour of Our Time - Dziedzictwo Williama Coopera (napisy PL)



Lista odtwarzania > http://www.youtube.com/watch?v=G2UakRkO5.....playnext=1

Film opowiadający historię życia i przedstawiający okoliczności śmierci Williama Coopera.
Cytat:

"W czasie rejsu z Portand do Seattle zobaczyłem na powierzchni - byłem w punkcie obserwacyjnym i zobaczyłem najbardziej niesamowitą rzecz, jaką kiedykolwiek było mi dane zobaczyć w moim całym życiu.
Ten widok miał ogromny wpływ na moje rozumienie wszechświata i świata, w którym żyjemy. Chciałbym, żeby każdy mógł doświadczyć czegoś podobnego.
Zobaczyłem wylatujący z oceanu, z powierzchni wody, ogromny statek w kształcie dysku, o rozmiarach lotniskowca klasy Midway, który jest olbrzymi.
Wyleciał z oceanu i unosił się w powietrzu, zakręcił się wokół własnej osi i zniknął w chmurach.
Byłem wstrząśnięty, oniemiały, dosłownie odebrało mi głos. Nie mogłem wypowiedzieć słowa. Pierwszą myślą było poinformować oficera pokładowego, że widziałem latający dysk - na moje szczęście, nie mogłem mówić.
Stało się coś, co o ile mi wiadomo było absolutnie niemożliwe. Służyłem w Siłach Powietrznych, znałem możliwości naszego lotnictwa i będąc tu na pokładzie łodzi podwodnej, na mostku dowodzenia, doskonale wiedziałem, co jest niezbędne, by z kolei zanurzyć się pod wodę - jedno wykluczało drugie.
Widziałem coś, co wyszło z wody i poleciało w powietrze wykonujac manewry,
potem obniżyło się i wpadło w wodę z ogromną prędkością, nie kontaktując się z nią. Właściwie nawet nie zetknęło się z jej powierzchnią. Woda w jakiś magiczny sposób otworzyła się przed nim. To coś musiało połączyć się z wodą. Każdy sprzęt, który posiadaliśmy, przy takim zetknięciu z wodą, rozpadłby się na kawałki. To jak uderzenie w mur. Tak więc, widziałem technologię tak zaawansowaną, że prawa fizyki jakie znamy przestały obowiązywać a było to w roku 1966."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za materiał. Cenie tego człowieka za poświęcenie i bezinteresowność.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Końcówka 2 filmu mnie rozwaliła, prawie jak w 'americans are not stupid'... Ameryka pierwszą demokracją w historii świata - no nieźle <lol2>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj nie widzę by kierowca strzelał do JFK

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

300-323 (klatki) lookaj na kierowce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafax




Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś polscy naukowcy obliczyli skąd mieli strzelać strzelcy i ilu ich było dochodząc do niezwykle ciekawych wniosków. Co ciekawe, discovery to puścił. Czy ktoś może ma ten film?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8575
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
300-323 (klatki) lookaj na kierowce...



Coś tam widać, ale nie jestem przekonany. Każdy kto strzelał z pistoletu wie,że broń powoduje odrzut, do tego gazy prochowe osiadłyby na szybie oddzielającej kierowcę od prezydenta. Na szybie odzielajacej byłoby widać otwór wlotowy pocisku , którego kąt sugerowałby użycie broni przez kierowcę. Zresztą nie widać momentu kiedy pocisk przechodzi przez szybę, być może mały kaliber to by tłumaczył, ale mały kaliber nie spowodowałby takiego odrzutu głowy prezydenta. Można założyć, że jest to jakaś "nietypowa" broń, nieznana nikomu technologia, która nigdy nie ujrzy świała dziennego Smile
Pozostaje jeszcze świadek w postaci drugiej kobiety, a domniemana broń jest w odległości niecałego pół metra od jej głowy, więc mimo szoku może by coś słyszała/widziała, ale to jest tylko kobieta Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 13 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm, próbuje dostrzec coś ciekawego Wyspa.Widać ,że kierowca
odwraca się moment wcześniej ,pada strzał i znów ogląda się przed siebie..


A może po prostu dostał kulkę od kierowcy ale w klatkę piersiową a następnie z daleka dla pewności...chociaż nie... z tyłu koszuli ma ślad kulki..


_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziedzictwo Williama Coopera Napisy pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile