W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
mein kampf - hitlera (do wglądu) / biblia i mordowanie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7821
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
...przytoczyłem to przykazanie bez komentarza, aby uzmysłowić absurd zawarty nie tyle w Biblii, ile w umysłach jej tłumaczy i interpretatorów.
dokładnie o to chodzi ...

Easy_Rider napisał:
...Ale tak właściwie, to czy istnieje wyraźna różnica miedzy zabijaniem i mordowaniem ...
Czy może istnieć zabijanie, które nie jest mordowaniem? Czy ludzie pozbawieni życia np. podczas wybuchu bomby w Hiroszimie zostali zabici, czy zamordowani? Jest według mnie tylko jeden przypadek, kiedy zabicie nie jest zamordowaniem - wykonanie prawomocnego wyroku sądowego kary śmierci, pod kontrolą wymiaru sprawiedliwości.
Pozdrawiam.
...istnieje jeszcze inny przypadek kiedy zabicie nie jest zamordowaniem - wtedy gdy napadnięty człowiek broni siebie albo innych zaatakowanych. ...
Na to właśnie powołują się komentatorzy Tory, którzy uzasadniają dla czego napisane jest Lo tircach, a dopuszczone jest harok ...
...według w/w mordowanie jest celowym działaniem mającym doprowadzić (często w sposób podstepny) do pozbawienia życia innych ludzi, zwłaszcza bezbronnych ...

w związku z tym możemy śmiało stwierdzić, że mieszkańcy Hiroszimy zostali zamordowani z premedytacją ... gdyż "zbożnego celu" jakim było przyśpieszenie zakończenia wojny na warunkach korzystnych dla Amerykanów nie można uznać za działanie w obronie koniecznej ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Adolf Hitler był katolikiem?

http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=1485


P.S Nie od dziś wiemy, że katolicyzm to największa sekta na świecie, a ateizm to jedyna słuszna droga do poznania świata i zapewne samego siebie. Hitler był geniuszem, wiedział jaka droga jest dla niego przepuszczalnie najlepsza. Wybrał ateizm.. My tez jesteśmy ateistami na forum i rozumiemy jego postepowanie Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck napisał:
... Prawo jest bardzo pokaleczone i szczerze chętnie stałbym się takim zabójcą morderców na własną rękę ;...
raz jeszcze nawiążę do Tory ...
...otóż zawarte w niej nakazy zabijania morderców, w żadnym wypadku nie dopuszczają zabijania ich na własną rękę ...
....o winie i o skazaniu takiego człowieka [wg. w/w "Ksiegi" ] decydował sąd ...

zaś każdy, kto zemściłby się sam (tj. na własną rekę) automatycznie stawał się mordercą ...



Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
mandarck napisał:
... Prawo jest bardzo pokaleczone i szczerze chętnie stałbym się takim zabójcą morderców na własną rękę ;...
raz jeszcze nawiążę do Tory ...
...otóż zawarte w niej nakazy zabijania morderców, w żadnym wypadku nie dopuszczają zabijania ich na własną rękę ...
....o winie i o skazaniu takiego człowieka [wg. w/w "Ksiegi" ] decydował sąd ...

zaś każdy, kto zemściłby się sam (tj. na własną rekę) automatycznie stawał się mordercą ...
)


Niestety ale potęga pieniądza jest dziś bardzo wpływowa i jak to powiedział M.A Rotchild : "dajcie mi kontrolę nad produkcją pieniędzy, a przestanie mnie obchodzić kto tworzy prawo". Rzecz w tym żeby nie zabijać z zemsty lecz z czystego rachunku ukarania działalności człowieka/mordercy. Cool
pozdrawiam Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FredekZgredek




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LaughingLaughingLaughing Easy, ja od wieku 2 lat śmigałem do katolickiego przedszkola.(to się dokładnie nazywało "ochronka") Wierz mi na wszystkich ścianach był krzyż, a w kaplicy był taki na dwa metry wysoki.

Nie miałem z tego powodu traumatycznego dzieciństwa, baa! powiem więcej, wydaje mi się, że dzięki temu mam wielki szacunek do życia, i człowieka. Na bank własne dzieci posłałbym do takiej "miejscówki" Smile

Easy_Rider napisał:
@Scorpio - wszyscy uważają wizerunek krucyfiksu za coś normalnego, ale spróbuj spojrzeć na to oczyma dziecka. Czy pozwoliłbyś swojemu kilkuletniemu dziecku (a może już wnukowi?) oglądać filmy z okrutnymi scenami mordowania i wizerunkami trupów?
Nie jestem buddystą, ale zawsze zastanawiałem się, dlaczego w buddyźmie symbolem religijnym jest uśmiechnięty Budda, a w chrześcijaństwie musiała być od początku taka programowa "smuta"?

Ponadto, jeżeli pozostajemy już w kręgu światopoglądu chrześcijańskiego, to przecież w tym wszystkim nie chodzi o to ciało na krzyżu, które nie jest celem, lecz o ducha zmartwychwstałego. Dlaczego więc symbolem chrześcijaństwa nie jest uśmiechnięty Jezus, który zwyciężył śmierć? Ano właśnie - czy Jezus kiedyś w ogóle się uśmiechał? Nigdy nie był tak przedstawiany w jakiejkolwiek ikonografii. A dlaczego - oto jest pytanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FredekZgredek




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 04 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy, na Miłość Boską, proszę nie szastaj wyrywkami z kontekstu myślowego, kulturalnego, nie mieszaj Nowego Testamentu ze Starym. Ta "książka" powstała w parę tysięcy lat, i żeby nią się sprawnie posługiwać trzeba mega wiedzy i niesamowitego umysłu. Inaczej się wygłupisz...

Dowód: nastękałeś mnóstwo cytatów, a Boruta Cię pozamiatał jednym hasłem.

Wniosek: Nie używaj broni, którą nie potrafisz się posługiwać, bo zrobisz sobie "ziazi" Smile

Sorry, jeżeli to zabrzmiało w tonie "pouczającym", ale to taka życzliwa rada na przyszłość, OK Smile



Easy_Rider napisał:
Boruto - masz rację, przytoczyłem to przykazanie bez komentarza, aby uzmysłowić absurd zawarty nie tyle w Biblii, ile w umysłach jej tłumaczy i interpretatorów.

Ale tak właściwie, to czy istnieje wyraźna różnica miedzy zabijaniem i mordowaniem (oczywiście w obu przypadkach mamy na myśli ludzi, nie zwierzęta)? Przecież w większości cytowanych wyżej sentencji z Biblii Starego Terstamentu, słowo "zabijanie" można bez przeszkód zastąpić słowem "mordowanie".
Czy może istnieć zabijanie, które nie jest mordowaniem? Czy ludzie pozbawieni życia np. podczas wybuchu bomby w Hiroszimie zostali zabici, czy zamordowani? Jest według mnie tylko jeden przypadek, kiedy zabicie nie jest zamordowaniem - wykonanie prawomocnego wyroku sądowego kary śmierci, pod kontrolą wymiaru sprawiedliwości.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fredziu - wydaje mi się, że co do samego aktu zabijania, to nie ma istotnych różnic między tym, co było kilka tysięcy lat temu, a tym, co jest teraz.

Natomiast chciałbym wrócić jeszcze do Mein Kampf. Otóż w tym wszystkim, co dotychczas działo się wokół tego utworu, zadziwia cel, dla jakiego tak zaciekle czynniki oficjalne zwalczały wszelkie publikacje tej książki. O co tutaj chodzi?

Otóż wydaje mi się, że chodzi o to, że tam właśnie nie ma nic szczególnego. Ot, takie sobie wspominki i przemyślenia działacza partii narodowo-socjalistycznej, z paroma fragmentami "antysemickimi", ale nie różniącymi się tonem od niektórych dzisiejszych wydań prasy nacjonalistycznej lub stron internetowych. Żadnego nawoływania do mordowania Żydów ani ideologii ludobójstwa. I tu dochodzimy, jak mi się wydaje, do sedna sprawy. Czytelnik może zapytać: skąd więc wziął się holokaust, skoro w tym dziele, przedstawianym jako ideologia hitleryzmu, nie ma nic na ten temat? Ano właśnie - może holokaust stworzył ktoś inny, albo nie było go wcale w tym wydaniu, w jakim przedstawia się go dzisiaj? To są pytanie niebezpieczne dla Przedsiębiorstwa Holokaust, stąd też prawda o Mein Kampf nie powinna ujrzeć światła dziennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

To są pytanie niebezpieczne dla Przedsiębiorstwa Holokaust, stąd też prawda o Mein Kampf nie powinna ujrzeć światła dziennego.


w samo sedno Easy_Rider
gdyby ta książeczka pojawiła się w ksiegarniach nagle mogłoby się okazać że holokaust wymyslili żydzi

dwa tysiące lat temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisal tak
Cytat:
P.S Nie od dziś wiemy, że katolicyzm to największa sekta na świecie,


Jak juz kiedys pisalem slowo katolicyzm nie istnieje w slownikach polskich,poslugujac sie tym slowem zaprzeczasz prawdzie, a o prawde na tym forum walczymy.to raz a dwa : w dzialalnosci kosciola nie ma oznak sekty,sekta to co innego,zapraszam do przestudiowania tego slowa bo puki co blyszczysz niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mayky_Mayako




Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Miłośników Zawiłych Tematów.
Od dłuższego czasu czytam regularnie to forum, zardzo mi się podoba zawartość merytoryczna tematów, częściej Was czytuję niż fora paintballowe (chociaż głęboko w tym siedzę) i jestem pod dużym wrażeniem.
Natomiast raczej mi sie nie podoba w wielu przypadkach styl dyskusji na ciekawe tematy, gdzie najciekawszą sprawę, potrafi popsuć kilka postów w stylu: "Jesteś niedouczony....gadasz bzdury, idź się lecz, po...ny jesteś,
jak nie wiesz to siedź cicho...." itp.
Z tego powodu dopiero dziś zdecydowałem się zarejestrować i dodać coś od siebie. Pomyślcie ile osób, z tego samego powodu zrezygnowało z uczestniczenia w życiu forum. Dla przykładu, podałem Wasz adres na forum mojej drużyny paintballowej, gdzie większość z nas to zapaleni historycy, poszukiwacze prawdy, kopacze artefaktów wojennych. Znajomi zajrzeli, przelecieli pobieżnie i stwierdzili, że to forum jest ch... warte, ponieważ banda pajacy przekrzykuje sie na temat kto ma rację i jest mądrzejszy, zamiast prowadzić konstruktywne dyskusje.
Na szczęście ja trochę bardziej zagłębiłem się w tematy i moje zdanie jest juz trochę inne. Zwracam uwagę na wartościowe teksty, a nie na to kto dziś jest górą, bo pojechał po innym.
Pomyślcie jednak o tym, że naprawdę mądrzy ludzie, którzy mogliby wnieść dużo światła w omawiane tematy, są po prostu zbyt poważni, żeby uczestniczyć w durnych przepychankach, jakie się tu odbywają.
Tym sposobem forum się nie rozwija w takim tempie, w jakim mogłoby się rozwijać. a Wy krążycie w kółko i tak naprawdę większość
wartościowych informacji przechodzi bokiem.
Moim zdaniem Wasze forum jest zajebiste, jednak jakby nie było, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i powtarzam, dużo mądrych ludzi z tego właśnie powodu, zostawi wiedzę dla siebie, zamiast podzielić się z Wami.
Patrząc dotychczas oczami obserwatora, zauważyłem, że są to tak śliskie sprawy, o których mówicie, że właściwie każdy ma rację, każdy ma swoją prawdę i swoje zdanie, więc można wyrażać swoje opinie, jednocześnie nie podważając zdania innych. Myślę, ze tak będzie korzystniej dla wszystkich głodnych wiedzy. Zdarza się, że ktoś pomyli fakty, można mu grzecznie uwagę zwrócić, jednak krytykowanie i atakowanie kogoś za poglądy, na rzeczy o których, na dobrą sprawę nikt nie ma pojęcia, jak było naprawdę, heh albo błędy w tekscie(sic!), to ośmiesza tylko krytykującego i pokazuje, że nie zależy mu na dochodzeniu do prawdy, tylko narzuceniu innym swojej prawdy.
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem swoim pierwszym postem, ale chyba tylko niemądry człowiek potraktowałby moją wypowiedź jako urazę Wink.
Jest sporo tematów, do których ja, a także inni chętnie by się podłączyli, więc wierzę, że jeśli tak mądre osoby jak Wy, wyciągniecie wnioski i zaczniecie dbać o dostęp do wiedzy, będziemy mogli podyskutować w bardzo fajnych klimatach, czerpiąc co raz więcej z wiedzy kolejnych osób, które się przyłączą.
Pozdrawiam Mayky Mayako
P.S. Przepraszam, że tu napisałem, ale w tym miejscu byłem najbardziej zażenowany...
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę...Bo to JA jestem największym wojownikiem w tej dolinie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
My tez jesteśmy ateistami na forum i rozumiemy jego postepowanie


k'woli ścisłości ja nie jestem ateistą Wink
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mayky_Mayako napisał:
Witam Wszystkich Miłośników Zawiłych Tematów.
Od dłuższego czasu czytam regularnie to forum, zardzo mi się podoba zawartość merytoryczna tematów, częściej Was czytuję niż fora paintballowe (chociaż głęboko w tym siedzę) i jestem pod dużym wrażeniem.


Paintaball! Echh, musze kiedyś w to wejsc Smile . Na bank lepsze niż onanizm na onlinowych FPSach.

Cytat:
Natomiast raczej mi sie nie podoba w wielu przypadkach styl dyskusji na ciekawe tematy, gdzie najciekawszą sprawę, potrafi popsuć kilka postów w stylu: "Jesteś niedouczony....gadasz bzdury, idź się lecz, po...ny jesteś,


Masz rację. Niestety. Sad


Cytat:

Jest sporo tematów, do których ja, a także inni chętnie by się podłączyli, więc wierzę, że jeśli tak mądre osoby jak Wy, wyciągniecie wnioski i zaczniecie dbać o dostęp do wiedzy, będziemy mogli podyskutować w bardzo fajnych klimatach, czerpiąc co raz więcej z wiedzy kolejnych osób, które się przyłączą.


To ja powiem tak. Bimi - gospodarz forum - jest częsciowo odpowiedzialny za ten zły stan, ale z drugiej strony jest to koleś tolerancyjny, nie mający zapędów dyktatorskich i pozwalający na luz. Jeśli woją aktywnością dasz dobry przykład, to może zdołasz przeważyć szale.

No, a teraz małe ostrzeżnie Smile. Nie jestem wrażliwy na swoim punkcie, ale teochę mnie denerwuje gdy przyłapie kogoś na zmyślaniu albo na czystej prowokacji. Np. gdy po godzinie szukania poważnych wpadek pewnego polityka, ktoś mi replikował: "bluźnisz". Albo jak mi inny w żywe oczy kłamał co do szczegółow obrony przecwlotniczej USA.

Będę też robił sobie żarty z przegiętych tematów, takich jak ten:

viewtopic.php?t=1152

bo uważam, że forum powinno trzymać jakiś przyzwoity poziom. Poza tym luzik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
... gdyby ta książeczka pojawiła się w ksiegarniach nagle mogłoby się okazać że holokaust wymyslili żydzi dwa tysiące lat temu


Zgadza się. Wszak mieli do tego doskonały podręcznik - Biblię (cytaty - patrz wyżej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, no bez takich ludzie. Holokaust miał miejsce. Tylko jego skala i znaczenie zostały nadmuchane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Ej, no bez takich ludzie. Holokaust miał miejsce. Tylko jego skala i znaczenie zostały nadmuchane.


zgadza sie miał miejsce

co to jest holokaust
Holokaust: żydzi nakłaniają i zmuszają ludzi do mordowania żydów na masową skale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 06 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:

Holokaust: żydzi nakłaniają i zmuszają ludzi do mordowania żydów na masową skale


Absurd? Niekoniecznie.

Jakiś czas temu była na tym forum omawiana sprawa masowego napromieniowania przez Izrael w 1951 r. dziesiątków tysięcy dzieci Żydów sefardyjskich silnymi dawkami promieniowania rentgenowskiego (35 tys. razy wyższymi od dopuszczalnej), pod pozorem zwalczania grzybicy strzygącej. Był to program eugeniczny, skierowany na eliminację słabszych czy odstających od "normy rasowej" szczepów społeczeństwa (ciemniejsza skóra). Ta sprawa dopiero niedawno została ogłoszona przez jedną z gazet izraelskich.

Czy w świetle tego aż tak nieprawdopodobna jest hipoteza, że również Holokaust był w rzeczywistości żydowskim programem eugenicznym (kryteria nie są jednak przejrzyste), wykorzystującym Hitlera do przeprowadzenia tej operacji, którą ktoś musiał mu "podpowiedzieć" później. Jednocześnie, organizatorzy tej akcji zapewne myśleli już na dziesiątki lat naprzód o czymś w rodzaju Przedsiębiorstwa Holokaust.

Czym bowiem wytłumaczyć milczenie i brak reakcji USA na dostarczane przez wywiad AK zdjęcia i informacje na temat obozu Auschwitz? Do dzisiaj wielu ludzi zastanawia się, dlaczego alianci nie zbombardowali torów kolejowych prowadzących do obozu, mimo że byli w stanie dolecieć, aby zbombardować pobliskie zakłady chemiczne w Dworach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że w tym temacie trwa ożywiona dyskusja. Szkoda tylko że mało o Main Kampf.

A co do samego holokaustu. To od obozów poczynając a na dokumentach i samych więźniach którzy do dziś jeszcze żyją muszę powiedzieć że holokaust na pewno miał miejsce.

A obecne wykorzystanie faktu holokaustu przez dzisiejszy Izrael do uprawiania polityki to osobny temat.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

To od obozów poczynając a na dokumentach i samych więźniach którzy do dziś jeszcze żyją


na pewno to mordowali Polaków ,Ruskich,Rumunów, Niemców itd
miedzy nimi byli żydzi

Polaków również mordowali ukraińcy , z Polskich Dzieci robili Wianuszki Na Drzewach
Polaków również mordowali kacapy, strzałem w tył głowy
oraz na inne sposoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
...na pewno to mordowali Polaków ,Ruskich,Rumunów, Niemców itd
miedzy nimi byli żydzi

Polaków również mordowali ukraińcy , z Polskich Dzieci robili Wianuszki Na Drzewach ...
Kiedyś z Ezim poruszyliśmy ten temat na jednym z forów...ale szybko zośtalismy "przywołani do porządku" ...

...my Polacy (inaczej niż Żydzi) nie chcemy pamietać o "naszym" holokauście ...

ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich na ludności polskiej

Uwaga: strona zawiera drastyczne zdjęcia i relacje świadków tamtych wydarzeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak przy okazji. Jest zapotrzebowanie na wyrwanie Ukrainy w strefę wpływów "atlantyckich". Jak wyglada ta polityka w Polsce? Straszą Rosją, na Ukrainie ostentacyjnie popieraja "pomaranczowych", którzy sympatyzują z UPA, a Wajda kręci film o Katyniu. Katyń jest nagłaśniany, a Wołyń wyciszany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ ER
gratuluje zakłamania - skuteczność Twoich procesów dowodowych jest porażająca. Idąc dalej tropem, który wyznaczyłeś należy dojść do wniosku, że nigdy nie miał miejsca atak na Polskę i kampania wrześniowa. W końcu Mein Kampf o tym nie wspomina (no tak! pewnie dlatego jest zakazany w Polsce). Zawsze śmiałem się z Twoich poglądów, a także z kompletnej niezdolności do samodzielnego myślenia, ale zamiłowanie do łykania wszystkiego co jest w drugim obiegu i dorabiania do tego pseudointelektualnych teorii zasługują już tylko na politowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KTO NIE WIDZIAŁ NIECH PŁACZE



" Tarnopol, jesień 1943 lub 1944 roku. Terroryści OUN-UPA dokonali okrutnego mordu na polskich dzieciach. W alei starych drzew, do każdego drzewa przybijali wokół małe dzieci, tworząc tzw. "wianuszki" Aleję tę, na rozwieszonym transparencie nazwali "drogą do samostijnej Ukrainy"."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



pomordowani mieszkańcy wsi Połowce:

"...w nocy na 16 stycznia 1944 r. uprowadzeni przez terrorystów-banderowców, ...
Stwierdzono ..., że ofiary były rozebrane, torturowane, twarze ofiar zmasakrowane przez obcięcie uszu, nosów rozcięcie szyi, wydłubanie oczu, duszenie za pomocą sznurów..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie strony polska i ukraińska robiły sobie nawzajem odwetowe pacyfikacje.
Tak naprawdę nie wiadomo kto zaczął.

Ale temat jest o Main Kampf.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
...Ale temat jest o Main Kampf.
racja ...ale musimy wiedzieć, że "jabłko nie pada daleko od jabłoni"

nacjonaliści ukraińscy w swoim okrucieństwie znacznie przewyższali podwładnych "autora" ("niewinnnej ksiązeczki") Main Kampf ...


Przyjacielu Cool ... Pytasz kto zaczął ...?

nie bądź do przesady polit-poprawny ...

Polacy na Kresach stanowili mniejszość, która dodatkowo uszczuplona została w wyniku dwóch fal (wielkich) wywózek w 1940 i 1941 roku ...

Nasi rodacy, pozbawieni przywódców i większości mężczyzn w wieku poborowym nie myśleli nawet zaczynać walki z przeważającym (dozbrojonym przez hitlerowców) żywiołem ukraińskim ...

delegacja Polskiego Państwa podziemnego, która udała się na rozmowy z Ukraincami w celu wyjaśnienia kwestii spornych została w bestialski sposób wymordowana ...
a 13 lipca 1943 ... jednocześnie zaatakowane zostało kilkadziesiat wsi i kolonii zamieszkałych przez ludność polską ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


mein kampf - hitlera (do wglądu) / biblia i mordowanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile