W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 438615
Strona:  «   1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 27 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to dobrze powiedziane goral.
Może i masz rację - zdrajcom i złodziejom szacunek nie należy się nawet i po śmierci.
Szkoda, że tyle pomników im stawiają, np. tej wadowickiej mendzie, i temu od dziadów, co organizował legiony by walczyli "za polske" - sprawa stara, ale dzieciom w szkole wciskają cały czas kity jaki to był romantyczny bohater narodowy. A to zwykła masońsko-żydowska łachudra była, jak większość których system stawia na piedestale teraz.

Nie zmienia to jednak faktu, że zginęli tam też niewinni ludzie, którzy z polityką nie mieli nic wspólnego, np. stewardessy...
Chociażby ze względu na nich nie można zapomnieć o sprawie. Zresztą jestem przeciwny mordowaniu nawet złodziei i zdrajców bez sądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiggr




Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 16
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 17:49, 27 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko nie rozumiem jednego jeśli chodzi o wypowiedzi niektórych osób w tym temacie. A mianowicie dlaczego tak łatwo przyjmujecie wersję o zamachu / braku zamachu? Tak naprawdę to na razie chuja wiadomo na pewno! I niestety podejrzewam, że tak już zostanie. Ale poszukiwanie prawdy to bardzo mozolny proces i najzabawniejsze/ najsmutniejsze jest to, że prawie nigdy nie kończy się sukcesem. To że ktoś jest przekonany o jakiejś wersji, nie czyni jej prawdziwą. Dlaczego obrzucacie się nawzajem błotem tylko dlatego, że macie inne przekonanie o tym co naprawdę się stało? Co do "wartości" ofiar tego dramatu nie zamierzam z nikim dyskutować, kto by nie zginął to zawsze będzie dla kogoś tragedią. Jeśli nie dla całej ojczyzny, to na pewno dla setek krewnych itd. wylewanie wiadra z gównem na Kaczyńskiego nie zmieni faktu, że nie można być pewnym co do szczegółów zdarzenia. Dlaczego tak łatwo jest uwierzyć, że oficjalna wersja raportu o 9/11 jest gówno warta oraz że człowiek nie lądował na księżycu jednocześnie nie dopuszczając możliwości, że to nie był zwykły wypadek?
Mi nie sposób się nie zgodzić z @Mirkas'em

Cytat:
Sprawa Smoleńska śmierdzi na kilometr...


Nie będę się wymądrzał co do powstawania mgły w słoneczny poranek, bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale widywałem takie "cuda" nawet niedawno (co prawda w Norwegii), ale to żaden dowód na to, że w pod Smoleńskiem była naturalna.
Nie jestem ekspertem w dziedzinie zdjęć satelitarnych, ale ogon samolotu sam po prostu nie powinien się kurwa przemieszczać (tak tak są jeszcze złomiarze), co też jest tylko poszlaką. Zatajanie jakiegokolwiek dokumentu jest jednoznacznym dowodem, że nie wszystko co związane ze sprawą pasuje do oficjalnej wersji.

Aczkolwiek cieszę się że trafiłem na forum gdzie mamy tylu ekspertów z dziedziny: pirotechniki, lotnictwa, astronautyki, inżynierii wszelakiej maści, medycyny, psychologii, archeologii... ateistów, żydów, komuchów, lewaków, agentów obcych wywiadów oraz Bimiego, który jeszcze się nie powiesił, po przeczytaniu tego wszystkiego i zdecydowanie moją ulubienicę Gosię <3 WinkWinkWink

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie !

acha co do mnie - uprzedzając ataki - jestem żydem, gejem, muzułmaninem i w dodatku jestem czarny Very Happy Very Happy ach... jeszcze jedno
- tak zrobiłem laskę żeby się dostać na forum bez składania podania - ale to chyba oczywiste;))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:06, 27 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiggr napisał:
Ja tylko nie rozumiem jednego jeśli chodzi o wypowiedzi niektórych osób w tym temacie. A mianowicie dlaczego tak łatwo przyjmujecie wersję o zamachu / braku zamachu? Tak naprawdę to na razie chuja wiadomo na pewno! I niestety podejrzewam, że tak już zostanie. Ale poszukiwanie prawdy to bardzo mozolny proces i najzabawniejsze/ najsmutniejsze jest to, że prawie nigdy nie kończy się sukcesem. To że ktoś jest przekonany o jakiejś wersji, nie czyni jej prawdziwą. Dlaczego obrzucacie się nawzajem błotem tylko dlatego, że macie inne przekonanie o tym co naprawdę się stało? Co do "wartości" ofiar tego dramatu nie zamierzam z nikim dyskutować, kto by nie zginął to zawsze będzie dla kogoś tragedią. Jeśli nie dla całej ojczyzny, to na pewno dla setek krewnych itd. wylewanie wiadra z gównem na Kaczyńskiego nie zmieni faktu, że nie można być pewnym co do szczegółów zdarzenia. Dlaczego tak łatwo jest uwierzyć, że oficjalna wersja raportu o 9/11 jest gówno warta oraz że człowiek nie lądował na księżycu jednocześnie nie dopuszczając możliwości, że to nie był zwykły wypadek?


Bo co niektórzy zachowali tak zwany Zdrowy Rozsądek - zapomniana już cecha w Polsce.
Wizyta w Smoleńsku czysto polityczna, pod publiczkę, wcześniej impreza u kaczora - wszyscy najebani. Błasik nie zdążył wytrzeźwieć. Kaczor pewnie też tylko on był pasażerem więc jemu nie robiono badań.
Idzie informacja, że w Smoleńsku mgła, warunków do lądowania nie ma. Co robi każdy rozsądny, profesjonalny dowódca, prezydent pilot? Zmienia trasę, zwłaszcza, że na pokładzie znajdują się najwyższej wagi osoby w państwa!
Co robi samolot z prezydentem? Kurwa ląduje.... bo kto będzie kaczorowi, Błasikowi czy innym mówił co maj robić jak to są wybrańcy narodu, bogowie Polski i NATO.
Mało tego pilot który wylądował wcześniej informuje załogę, że jest ciężko, ze względu na kiepskie warunki pogody które się pogarszają. Informuje Protasiuka - "jest ciężko, nam się udało, możesz próbować" - czy ten pilot nie powinien być ścigany za jawne namawianie na sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy powietrznej? Na narażanie na niebezpieczeństwo najważniejszych osób w Państwie? Może on był w zmowie z terrorystami i zamachowcami?
Błasik otarł się już raz a może nie raz o śmieć z powodu błędnych decyzji. Poszukajcie w Googlach.
To nie pierwsza jego kozacka impreza.
Znając więc naszych "wybrańców" ich podejście i odrealnienie, mam 100% pewności, że katastrofa była wpisana w kalendarz wcześniej czy później musiało tak się skończyć. Zdrowy rozsądek to podpowiadał.
9/11 - kłamstwo? No pewnie, znów zdrowy rozsądek, nie przekaz TV ale zdrowy rozsądek. Budynek nie zawala się jak naleśniki w tempie swobodnego spadania bo to przeczy fizyce - i co więcej? Od pożaru plastiku stopiła się stal? W dodatku obłożona azbestem?Smile)) znów, zdrowy rozsądek.
Czy teraz rozumiesz?

ps. co do ofiar postronnych katastrofy Smoleńskiej. Własnie dla nich ja pisze, to co pisze, by wreszcie ktoś powiedział kto był odpowiedzialny za ich śmierć! I przestał pierdolić i kompromitować się o zamachu, sztucznej mgle z samowara czy pancernej brzozie. I tu znów wychodzi ci to co pisałem o Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiggr




Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 16
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:25, 28 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wizyta w Smoleńsku czysto polityczna, pod publiczkę, wcześniej impreza u kaczora - wszyscy najebani. Błasik nie zdążył wytrzeźwieć. Kaczor pewnie też tylko on był pasażerem więc jemu nie robiono badań.


W to nietrudno uwierzyć i ja wierzę, że tak właśnie było lub bardzo podobnie - niestety Sad(

Cytat:
Mało tego pilot który wylądował wcześniej informuje załogę, że jest ciężko, ze względu na kiepskie warunki pogody które się pogarszają. Informuje Protasiuka - "jest ciężko, nam się udało, możesz próbować" - czy ten pilot nie powinien być ścigany za jawne namawianie na sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy powietrznej? Na narażanie na niebezpieczeństwo najważniejszych osób w Państwie? Może on był w zmowie z terrorystami i zamachowcami?


Oczywiście mogę się mylić, ale dla mnie do dosyć oczywiste, że piloci mówiąc "możesz próbować" nie mówią o próbie schodzenia
tak długo aż koła uderzą o lotnisko/ziemię/brzozę itd. tylko o zejściu na bezpieczną wysokość i próbę wypatrzenia pasa...


Cytat:
9/11 - kłamstwo? No pewnie, znów zdrowy rozsądek, nie przekaz TV ale zdrowy rozsądek. Budynek nie zawala się jak naleśniki w tempie swobodnego spadania bo to przeczy fizyce - i co więcej? Od pożaru plastiku stopiła się stal? W dodatku obłożona azbestem?Smile)) znów, zdrowy rozsądek.


9/11 dla mnie kłamstwo oczywiste ale po tylu latach 100% odpowiedzi na pytania: kto za tym stoi? jak dokładnie wyglądał zamach- czego użyto do wyburzenia budynków? co stało się z prawdziwymi czterema samolotami? itd... NIE MA! i nie będzie - jak pisałem wcześniej:(

Cytat:
Czy teraz rozumiesz?
Nie do końca się rozumiemy Goral_ - ja nie neguję tego że to był wypadek - nie rozumiem tylko takiego toku rozumowania, w którym w wielkiej części posługujesz się zdrowym rozsądkiem a tam gdzie fakty nie pasują do założonej tezy, po prostu je odrzucasz - tak jak w przypadku zmieniającego miejsce ogona.

Ja kiedyś jak trafiłem na film Did we land on the moon? uśmiechałem się do siebie tylko, ale teraz po przestudiowaniu wielu materiałów mam zdecydowanie więcej wątpliwości niż pewności co do owego lądowania.

Jako taką ciekawostkę, która zmiata z powierzchni ziemi wszelkie teorie o tym, że samolot lądował gdzie indziej, że nie było zwłok itd. powiem, że rozmawiałem z człowiekiem, który był na miejscu tragedii zarówno w lesie kabackim jak i smoleńskim i mówił on że wspomnienia tej pierwszej tragedii odżyły totalnie. Tak samo zdeformowane ciała itd. - piszę o tym dlatego, bo jak pierwszy raz zobaczyłem materiał filmowy ze Smoleńska to uderzyło mnie, że na nagraniu nie widać ciał. Od razu zaczęły mnie nachodzić myśli, że to "podejrzane"... chyba za długo prawda2 odwiedzałem...

no nic to tyle - pozostaję dalej nieprzekonany Wink

pozdrawiam[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 29 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goral, po twoich postach wnioskuje, że albo jesteś judeoszczurem, który sieje judeopropagandę, albo jesteś debilem.

Jest wiele dowodów na to, że w Smoleńsku był zamach. Komisja Macierewicza już wie to od dawna. Problem w tym, że obwiniają za to Rosjan. A inicjatorzy tego zamachu są w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:22, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok ktoś wyjaśni? WTF



Bardzo licha ta brzózka, widziałem zdj gdzie wydawała się bardziej pancerna ale w sumie wszystko zależy od ujęcia, na niektórych i mój ptaszek wydaje się potężny haha Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 26 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dąb może upaść, gdy trzcina stawia czoło burzy

płotek mógł znajdować się pod innym kątem niż prostopadły do samolotu...
za wektor proszę obrać ścięty kawałek brzozy

doprawdy film jest tendencyjny a głównym jego zadaniem zapewne jest odgrzanie kotleta,
odciągając od dań świeższych, na których to potencjalni krytycy, tudzież krzykacze skupiać swą uwagę winni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 26 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolisz qrwa Laughing taki kit wciskaj aborygenom jakimś... widział busa Question płotu nie powinno być i qrwa nie wytłumaczysz tego jakiś bełkot zapodajesz poeta czy ki huj pierdolnij się 2 razy a potem obejrzyj jeszcze raz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 26 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik jest tendencyjny, @prawdziwek
dla porownania obejrzyj sobie to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 26 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem ostatniego filmu, ale patrząc na zdjęcie poglądowe, to ten samolot ląduje (klapy skrzydeł pawie całkowicie wysunięte) a nie odlatuje na pełnej piździe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rymek




Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:02, 27 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że po prostu tak się stało, aniżeli to był zamach, aczkolwiek nie odrzucam tej hipotezy, dając jej 10-15% szans prawdopodobieństwa. Przy założeniu, że była to celowa robota, myślę że należy pierdolić czy padał grad, czy kwas, jaka była wysokość brzozy, na podstawie przekroju pnia, czy też czy samolot nadawał się do użytku. Są pewne warunki, których badziewna aparatura TU-154 mogła nie zarejestrować, tak jak i ludzkich decyzji, które musiały być podjęte w ułamku sekund. Jeżeli ktoś twierdzi, że to zamach to myślę, że najważniejszym pytaniem powinno dlań być: któż to uczynił? Pamiętam, że świeżo po incydencie szybko obaliłem tezę zamachu, gdyż nie mogłem odnaleźć ani jednego powodu dlaczego ruscy mieliby zdejmować Kaczyńskiego? Za Gruzję? Nie sądzę. Wprawdzie ruskie spec służby byłyby do tego zdolne, ale przy tak ogromnym ryzyku, a tak mizernych korzyściach nie wydaję mi się, by im się chciało to robić. Kaczyński za mało znaczył politycznie, by go próbować rozjebać na własnym terytorium.
Nie ulega wątpliwości, że za Kaczyńskimi stało stronnictwo jankesko-żydowskie, także ich też wykluczam, no chyba że chcieli się pozbyć zużytych kukieł. Może czymś podpadli?
A co, jeśli to nasi pruscy sąsiedzi chcący wprowadzić Bronisława? Sprawić, by PO wreszcie mogła rozwinąć skrzydła, bo co jak co, ale Kaczyński jako prezydent miał jeszcze na coś drobny wpływ, a naszemu obecnemu, leciwemu prezydentowi jedyne, co wychodzi to odczytanie życzeń noworocznych, ale jest na tyle zajebisty, ażeby przemawiać w bundestagu...
Parę procent szans trzeba dać tajnym siłom. Szabateiści, Illuminaci i inne mroczne potęgi. Ale po chuj?
No i finalnie, ktoś z Polski! Ale kurwa kto? PO/służby? Laughing
Smutna prawda jest taka, że korzyści ze śmierci Kaczyńskiego odnieśli wszyscy. Ruscy dostali neutralny wariant, wreszcie ktoś kto nie będzie się wpierdalać między wódkę, a zakąskę. Niemcy dostali idealnego wasala, nasze stosunki są "fantastyczne", USA dostały pacynkę w wersji pacyfistycznej, PO władzę absolutną, zaś my Polacy spokojnego misiaczka, co pierdoli tak, że uszy krwawią.
Nie wiem co dobrego z tego miały siły wyższe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie, ze Kaczynski mial wielu wrogow. Jezeli ktos sprzeciwia sie niesprawiedliwosci , jest gnebiony.
PreZydent wyprowadzal panstwo na prosta a nue mozna bylo go obalic na goraco w inny sposob.
Ja kibicowalem PiSowi a teraz nie jestem z nimi na bierzaco. Kibicuje tez RN a stawiam na KNP. KNP tez jest atakowane z kazdej strony...
Wracajac do tematu to uwazam, ze zamachstanu musial byc zaplanowany z wyzszych pulapow. W samym PO jako partii raczej nie stawiam, by bylo takie posluszenstwo by gwarantowac beZpieczenstwo sprawcow.
Jezeli jednak tak jest, to Polska wisi w prozni.




(napisane z tekefonu)
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie, ze Kaczynski mial wielu wrogow. Jezeli ktos sprzeciwia sie niesprawiedliwosci , jest gnebiony.
PreZydent wyprowadzal panstwo na prosta a nue mozna bylo go obalic na goraco w inny sposob.
Ja kibicowalem PiSowi a teraz nie jestem z nimi na bierzaco. Kibicuje tez RN a stawiam na KNP. KNP tez jest atakowane z kazdej strony...
Wracajac do tematu to uwazam, ze zamachstanu musial byc zaplanowany z wyzszych pulapow. W samym PO jako partii raczej nie stawiam, by bylo takie posluszenstwo by gwarantowac beZpieczenstwo sprawcow.
Jezeli jednak tak jest, to Polska wisi w prozni.




(napisane z tekefonu)
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie ulega wątpliwości, że za Kaczyńskimi stało stronnictwo jankesko-żydowskie, także ich też wykluczam, no chyba że chcieli się pozbyć zużytych kukieł. Może czymś podpadli?"
Rozjebał im plan "Gruzja", co nie wprost powiedziała rok później Rice. To znaczy stwierdziła jakie były cele amerykańskie a jak wyszło. A wyszło, bo pojawił się Lechu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
Zgadzam sie, ze Kaczynski mial wielu wrogow. Jezeli ktos sprzeciwia sie niesprawiedliwosci , jest gnebiony.
PreZydent wyprowadzal panstwo na prosta a nue mozna bylo go obalic na goraco w inny sposob.
Ja kibicowalem PiSowi a teraz nie jestem z nimi na bierzaco. Kibicuje tez RN a stawiam na KNP. KNP tez jest atakowane z kazdej strony...
Wracajac do tematu to uwazam, ze zamachstanu musial byc zaplanowany z wyzszych pulapow. W samym PO jako partii raczej nie stawiam, by bylo takie posluszenstwo by gwarantowac beZpieczenstwo sprawcow.
Jezeli jednak tak jest, to Polska wisi w prozni.

(napisane z tekefonu)


kolego, Bóg z tobą -
Odnośnie pułapów o których piszesz, myślę że to sam Bóg wybrał twojego prezydenta na ofiarę i podobnie jak przed dwoma tysiącami lat postanowił go dla przykładu gawiedzi ukrzyżować ...Pechowo się jednak złożyło że brzoza nie udźwignęła dziejowego ciężaru ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Bóg z nami napisał:
Zgadzam sie, ze Kaczynski mial wielu wrogow. Jezeli ktos sprzeciwia sie niesprawiedliwosci , jest gnebiony.
PreZydent wyprowadzal panstwo na prosta a nue mozna bylo go obalic na goraco w inny sposob.
Ja kibicowalem PiSowi a teraz nie jestem z nimi na bierzaco. Kibicuje tez RN a stawiam na KNP. KNP tez jest atakowane z kazdej strony...
Wracajac do tematu to uwazam, ze zamachstanu musial byc zaplanowany z wyzszych pulapow. W samym PO jako partii raczej nie stawiam, by bylo takie posluszenstwo by gwarantowac beZpieczenstwo sprawcow.
Jezeli jednak tak jest, to Polska wisi w prozni.

(napisane z tekefonu)


kolego, Bóg z tobą -
Odnośnie pułapów o których piszesz, myślę że to sam Bóg wybrał twojego prezydenta na ofiarę i podobnie jak przed dwoma tysiącami lat postanowił go dla przykładu gawiedzi ukrzyżować ...Pechowo się jednak złożyło że brzoza nie udźwignęła dziejowego ciężaru ...

kolegami chyba nie jestesmy
ps
tak sie sklada, ze jestem polakiem, wiec prezydent rowniez moj
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To obecna premier i ten co psuł ostatnio przez dwie kadencje też jest twój ? Wszędzie są twoi ludzie i jeszcze Bóg z tobą...tylko ja nie jestem twoim kolegą Wink ...
Wytłumacz mi jeśli potrafisz a czytam między wierszami że jesteś (byłeś) PISofilem jak to jest że taki Radek Sikorski zostaje ministrem w rządzie PISu a wszyscy wiemy kim jest i dla kogo pracuje co dobitnie uwidoczniła sytuacja gdy POnownie został ministrem w rządzie Platformersów ??? Czy Kaczyńscy cierpią na braki kadrowe że wzięli do rządu człowieka który w "wolnej Polsce " został zawodowym ministrem bez względu na barwy polityczne ? Przecież wybierając go musieli wiedzieć co robią i kim on jest a jeszcze bardziej zdawać sobie sprawę kim jest teściu ??? Skoro Pis powierza tak wysokie stanowisko komuś takiemu to kim dla mnie jest pojedynczy PISofil który to wszytko łyka i pisze o wyprowadzaniu kraju na prostą poprzez jednego z bliźniaków i walce tegoż z mocami ciemności ? Wybacz ale głupkiem jest dla mnie a z głupkami się nie koleguję Wink
Kolegów mi wystarczy tych co mam nie muszę ich na siłę importować tak jak Kaczyńscy ministrów .
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty mnie nazwaleś kolegą.
Na twoje pytania odpowie internet. Nie jestem twoim chłopcem do bicia.
Czepiaj się wody, ziemi, hemoglobiny... takie sytuacje. Mistyfikacje, może chemie, proszki kurde... nie?
Nie mnie.

Narson.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nazwałem przyznaję , masz rację kolego Wink
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
http://synonim.net/inaczej-ironicznie
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:

kolegami chyba nie jestesmy


Pisze człowiek, który teoretycznie podąża za naukami Chrystusa. Jak widać, nie tylko tutaj, za naukami tych co go "oficjalnie" reprezentują co najwyżej, bo o samym Ch i jego naukach to malutko wie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 29 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty chyba nie masz na mysli przykazania milosci
ja cie osadzam? kogos osadzilem?
masz jakis uniwersalny wzor na kierowanie sie Bozym Prawem?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 29 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Zrozumienie płynące z wnętrza.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 29 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sie mijamy w odczytac
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 30 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że polactwo jest niżej w ewolucji niż aborygeni... nie dość że łyka wszystko, o wszystkim zapomina po 2 tygodniach to do dzisiaj nie nauczyło się jak sięgać po mydło bez wystawiania dupy do kutasa... do tego dało się podzielić: na jebniętych lewaków i popierdolonych "tradycjonalistów" i nie ma innych kryteriów albo to albo to, dla rozumu nie ma miejsca... Jedni pierdolą tylko o Kaczyńskim, huj że byli tam ludzie o niebo ważniejsi całe dowództwo sił zbrojnych, prezes NBP; no i ruscy zrobili zamach no bo ruscy jak myślisz inaczej jesteś ruskim agentem. Ale to jeszcze huj przy popierdolonych na maxa lewakach którzy łykają dosłownie wszystko i jeśli kurwa nie kupuje bajek że 55 tonowa maszyna rozjebała się w jakimś zagajniczku na kilkadziesiąt tysięcy kawałków na mokrym kurwa terenie bez jakiegoś wyrytego rowa rozpierdolił się o jakieś suche badyle to kurwa jestem z pisu katolik i huj wie co jeszcze. Ale trzeba lać na to ciepłym moczem i przyzwyczaić się że plemię między odrą a bugiem ma spierdolony gen zdrowego rozsądku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134   » 
Strona 130 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile