W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku  
Podobne tematy
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Czyje to służby specjalne szczują 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
101 gł.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 438952
Strona:  «   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 132, 133, 134   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wypadek pokazał jak chyba genetycznie w 95% Polaków jest zakodowana ucieczka do kościoła czy księdza w tragicznym momencie. Tylko że tragedia tego momentu została wykreowana przez media (nie mówię tu o bliskich ofiar, bo to jest zrozumiałe). Znów po pięciu latach można było zobaczyć stada biednych, zagubionych owiec pędzących do jedynej alternatywy jaką znaja i mają mocno wrytą w podświadomość. Pytanie tylko czy czarni są w stanie tą falę zatrzymać na dłużej. Choć sądząc po ich drętwych kazaniach, to tylko chwilowa hipnoza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore, choć jest was więcej wierzę, że jesteście Polakami na wymarciu.
rozpierdolicie się przez własną głupotę, jak i ten wasz hero kaczyński.
a wtedy my wrócimy do kraju i w końcu zaprowadzimy sielanę .... Laughing
Wink

naprawdę myślisz, że przedkładam życie polaka nad życie innego człowieka, z innego kraju?
jeśli tak to faktycznie jesteś fanatykiem - nie dziwię się że głosowałeś na kaczyńskiego.
za to jako polak jestem najbardziej kompetentny by uświadamiać ci twoje narodowe wady - i zamierzam to robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Żadnemu politykowi nie można zaufać - nie o tym mówiłem.
Mówiłem o tym, że Rosjanie mogli się zachować jak urzędnicy, a zachowali się jak pełni współczucia ludzie. Już sam ten fakt że puścili film o Katyniu - szkoda im Polaków. Są ludźmi, pomimo że Kaczyński ciągle na Rosję pluł.
Tyle dobrego osiągnął ten kozaczący głupek. Szkoda tylko że aż takim kosztem.


Ale jak ugięli kark to zgłoszą sie następni. Czas pokaże. Rozmontowywanie potęgi zaczęło sie przecież już dawno.I teraz można swobodnie Putinowi podtykać kwity, których wcześniej nawet nikt nie ważył sie wyciągnać z szuflady. Może być jeszcze baaardzo ciekawie, bo wszystko ma swoje granice.Znając życie i pazerność, nie tylko tych naszych "polityków" będą chcieli więcej , więcej i więcej...

Sorry dopisałem Razz
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dalej nie rozumiem o czym mówisz.
masz na myśli jakiś cel?
chcesz żeby co się stało? żeby rosja ukajała się aż tak by na skutek tego oddać kreml polskim żydom? ewentualnie amerykańskim?
fantasta z ciebie Smile

w sumie to nie dziwię się że fani rusofoba kaczyńskiego nie potrafią docenić gestu rosji w obliczu zaistniałych okoliczności.
ale powinniście się wstydzić.

Cytat:
I teraz można swobodnie Putinowi podtykać kwity, których wcześniej nawet nikt nie ważył sie wyciągnać z szuflady. Może być jeszcze baaardzo ciekawie, bo wszystko ma swoje granice.Znając życie i pazerność, nie tylko tych naszych "polityków" będą chcieli więcej , więcej i więcej...

Nic takiego się nie stanie. To że Putin okazał współczucie w obliczu tragedii nie znaczy że okaże tez głupotę w obliczy przekrętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
becli




Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego (tvnwarszawa.pl)
Jedna z ciekawszych wypowiedzi z forum:

"Stadion Narodowy im. Ofiar Katastrofy Lotniczej w ...
19:05 | ~Ja
... Smoleńsku? Lub jakoś tak. Uhonorujmy wszystkich którzy zginęli. Nie zależnie od poglądów politycznych. Ponad podziałami.

ja bym skroocił nazwę tylko do stadionu ofiar. Będzie jak ...
19:35 | ~jasiu
... ulał pasowało do naszej reprezentacji w 2012 "

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1651910,0,,.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co wasze swary, spory głupie i tak wszyscy wylądujemy w zupie Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imamiah




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W zasadzie wszystko, co zostaje z rozbitego samolotu, poza pocztą dyplomatyczną stanowić może dowód w śledztwie i musi być zabezpieczone

Szczątki samolotu, w którym leciały najważniejsze osoby w państwie i wysokiej rangi wojskowi, mogą zawierać także tajemnice państwowe, takie jak sprzęt do szyfrowanej łączności, które z pewnością świta prezydencka miała.

Inna rzecz, w jakim są one obecnie stanie. Poczta dyplomatyczna jest przewożona w teczce, która przypomina zwykłą teczkę, tyle że solidniejszą. Zdaniem Jerzego Dziewulskiego, antyterrorysty, który brał udział w akcjach ratowniczych po katastrofach dwóch IŁ -ów na warszawskim Okęciu, taka teczka jest płaska i mocniejsza, ma więc szansę przetrwać katastrofę.

Kwestia ochrony poczty dyplomatycznej jest jasno uregulowana w prawie międzynarodowym. Zgodnie z art. 27 konwencji wiedeńskiej o stosunkach dyplomatycznych "poczta dyplomatyczna nie powinna być otwierana ani zatrzymywana". Przesyłki tego typu powinny posiadać widoczne znaki zewnętrzne określające ich charakter i mogą zawierać jedynie dokumenty dyplomatyczne lub przedmioty przeznaczone do użytku urzędowego. Można je natomiast powierzyć nawet kapitanowi samolotu, by na przykład przekazał ją ambasadorowi.

Bardziej skomplikowana jest kwestia przedmiotów i dokumentów, które stanowić mogą tajemnicę państwową (wojskową). Gdyby śledztwo toczyło się w kraju, na ujawnienie takiej tajemnicy prokuratorzy musieliby dostać zgodę jej dysponenta, a więc odpowiednio ministra obrony czy spraw zagranicznych.

Na terenie innego kraju te ograniczenia nie obowiązują, obowiązuje natomiast zasada wzajemności, przejrzystości śledztwa, która nakazywałaby uzyskanie takiej zgody od państwa – dysponenta tajemnicy. Co do zasady obowiązuje procedura kraju, w którym prowadzi się śledztwo.

Takie kwestie w obecnej sytuacji powinien rozstrzygać wspólny zespół rosyjskich i polskich prokuratorów (pojechało ich do Rosji siedmiu). Podstawę prawną jego funkcjonowania zawiera umowa między Rzecząpospolitą Polską a Federacją Rosyjską o pomocy prawnej i stosunkach prawnych w sprawach cywilnych i karnych oraz przepis polskiej procedury karnej, w szczególności art. 589 (d). Stanowi on, że prokuratorowi delegowanemu do zespołu na terytorium innego państwa (o czym decyduje prokurator generalny) przysługują uprawnienia prokuratora państwa obcego.

Jak powiedział "Rz" prokurator płk Jerzy Artymiak z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, te przepisy były podstawą powołania zespołu rosyjskich i polskich prokuratorów zajmujących się inwentaryzacją i oględzinami szczątków prezydenckiego samolotu.


http://www.rp.pl/artykul/460650_Tajemnice_panstwowe_w_rozbitym_samolocie_.html

Otwiera się dzięki temu pewna przestrzeń do manipulacji.

@XTC88
Lepsze od bojkotu jest oddanie pustego głosu w wyborach. Gdy znaczna część nas to zrobi, będzie to znaczyło co innego niż że "nie chciało nam się iść głosować" albo nam "nie zależy".

Edit:

Cytat:
Rosyjscy eksperci zakończyli już obdukcję ciał, które z miejsca katastrofy dotarły do Moskwy. - Obrażenia, jakie ponieśli wskazują, że zginęli na skutek silnego wstrząsu i oparzeń - donosi portal Life News, powołując się na jednego z lekarzy obecnego przy badaniach. Według niego, wiele ciał jest zwęglonych nawet w 50 proc.

Ciała, które trafiły ze Smoleńska do Moskwy zostały dokładnie opisane. Na specjalnych kartkach umieszczono krótki opis portretu oraz ekspertyzę zębów. - Do badań DNA pobrano od ofiar włosy i paznokcie, ma to pozwolić na identyfikację tych ciał, których ustalenie tożsamości nie jest możliwe - dodaje informator Podniosą wrak, bo wciąż szukają ciał


http://www.tvn24.pl/-1,1651909,0,1,zgineli-od-wstrzasu-i-oparzen,wiadomosc.html

Edit 2:

Cytat:
W związku z tym, że do tragedii doszło na terytorium Rosji, już dziś pojawiają się różnego rodzaju teorie spiskowe związane z katastrofą. Dlaczego?

Ponieważ do tragedii doszło na terytorium Rosji, gniew może się obrócić przeciwko Rosjanom, szczególnie, że w kontekście Katynia, wciąż jesteśmy wobec nich nieufni
Aleksandra Sarna, psycholog
- Musimy się z tym liczyć. Coś trzeba zrobić ze smutkiem, który odczuwamy, on sam nie zniknie, dlatego będziemy szukać winnych. Już teraz na forach internetowych można spotkać wpisy, że „Ruscy to nas zawsze dobiją”. Nie ufamy Rosjanom. W kontekście Katynia wciąż uważamy, że kłamią. W internecie pojawiają się pytania: czemu to Rosjanie zabrali czarne skrzynki, dlaczego sprawę katastrofy będzie badać komisja polsko-rosyjska, a nie tylko polska, o czym świadczy fakt, że zwłoki prezydentowej nie zostały przywiezione razem ze zwłokami prezydenta? W obliczu tragedii umykają nam zupełnie naturalne rzeczy, jak np. to, że zwłoki muszą być w fatalnym stanie, bo takie są prawa fizyki. Cześć gniewu na pewno obróci się w stronę pilota, co jest naturalnym mechanizmem, bo on bezpośrednio odpowiadał za bezpieczeństwo swoich pasażerów. Pozostaje tylko współczuć rodzinie pilota.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj nie zaglądałem na forum dopiero teraz przeczytałem zaległe komentarze i mam do was kilka uwag

Bimi ..Nie wiem po co wyśmiewasz przy okazji Haarp nikt na tym forum nie napisał chyba o tym ani jednego zdania więc zastanawiam się dlaczego piszesz o tym ty sam ? Chcesz sprowokować Gośkę Wink
-------------------------------------------
Cytat:
Srebrny medal za zasługi dla obronności dostał od szefa MON pilot kpt. Grzegorz Pietruczuk, który nie wykonał rozkazu prezydenta Kaczyńskiego w drodze do Tbilisi
Pilot właśnie wyszedł z depresji - powiedział wczoraj Bogdan Klich w Radiu ZET. Szef MON odznaczył go za "przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie". Chodzi o lot 12 sierpnia prezydenckim tu 154 do Gruzji, kilka dni po wybuchu konfliktu między Gruzją i Rosją. Lech Kaczyński leciał z misją wsparcia prezydenta Gruzji Micheila Sakaaszwilego razem z prezydentami Estonii, Litwy i Łotwy. W Symferpolu dosiadł się prezydent Ukrainy


Jasno wynika z tej historii że nie tylko nasze władze to imbecyle ale równie głupi są prezydenci Estonii, Litwy i Łotwy i Ukrainy skoro latają stadnie, rozumiem że skłania ich do tego poczucie iż są gołębiami pokoju a te i srają i latają w grupie ...To że nad Gruzją pilot miał rację a nie świta-elita mnie nie dziwi wszak pilot zanim zacznie latać musi trochę szkół ukończyć , politykom do pracy wystarczy tylko kurs tuczenia trzody chlewnej a nawet sama instrukcja obsługi koryta...

--------------------------------------------------------------------------
Drogi użytkowniku kwiateq kiedy czytałem twoje posty od ok 15 strony pomyślałem sobie że jednak Bimi ma rację że są limity komentarzy.
Nie dlatego że się nie zgadzam z tym co piszesz bo przecież na tym polega to forum ze każdy może wyrazić swoje zdanie ale żeby tak się stało trzeba mieć swoje zdanie może ono być błędne można się mylić,ale trzeba mieć swoje zdanie...a czy to jest twoje zdanie ?
Napisałeś/cytowałeś
Cytat:
Jak na razie odtwarzają czarne skrzynki razem z Polskimi prokuratorami, wiadomo ze samolot byl sprawny nie bylo zadnej awarii..

- skąd wiesz że Polscy prokuratorzy są godni zaufania ? czy to jakaś grupa zawodowa na której polegasz ?
- Wiadomo że samolot był sprawny ? nie było żadnej Awarii ? Ja nie mówię że tak nie było ale żeby napisać wiadomo !!! Skąd ci to kurwa wiadomo z TVN24 ? chwilę wcześniej pisałeś
Cytat:
"operujmy danymi i faktami"
mówisz o faktach wieczornych czy popołudniowych na twoim miejscu poczekał bym na "kawa na ławę" lub "pytanie na śniadanie" Więc limit postów jest jak najbardziej słusznym narzędziem ale lepszy jest jednak Ignor i zaraz pierwszy raz sprawdzę jak on działa...Mam nadzieję że forum stanie się przez to czytelne ...
Ps.nie cytuję więcej bo nie chcę ciebie pogrążać

----------------------------------
To co pisałem kilkanaście stron wcześniej podtrzymuję a całej prawdy nie poznamy nigdy ...


privilege napisał:
Ja też uważa że to był wypadek
- To prawda że są osoby które na tym bardzo korzystają ale to nie jest jeszcze dowód
- Tym bardziej nie uważam że Kaczyński był jakimś zagrożeniem na geopolitycznej scenie bo dla kogo ?
- Dla Putina ? żart gdyby tylko Rosjanie chcieli to przy ich środkach zrobili by z niego już dawno winnego lub uciszyli by go bez takiego rozmachu wystarczyło dać Anecie krawczyk 1000 rubli a by go pogrążyła razem z Gosiewskim i paroma jeszcze a DNA przyszło by z Moskwy
- ktoś pisał że IPN podpadł Rosji ...Rosji potrzebni są rusofoby to dodaje krwi w żyły ich mocarstwa więc w to też nie wierzę bo teraz sami będą szukać w Polsce wrogów ich mateczki Rosji /a sprawa Lecha i Gruzji tylko z pozorów wyglądała groźnie
-Wielu uważa że ta katastrofa jest na rękę Tuskowi ,to prawda ale czy na pewno ? za 4 lata Tusk będzie rozliczony z nieograniczonych rządów jakie teraz przed nim, więc automatycznie jego poparcie powinno zacząć spadać już od poniedziałku nawet w pseudo sondażach TVNu ...Kiedy był Kaczyński wszystkie niepowodzenia Platforma mogła wkładać na karb prezydenta że coś zawetował że przeszkadza teraz nie będzie winnych ...
-ludzie zwłaszcza w takim bitym w dupę narodzie jak nasz zawsze solidaryzują się z ofiarami co też wpłynie na wynik wyborów o ile to w ogóle będą wybory...PO i Pis pomimo szczekania na siebie jedli z jednej miski czy jak wolicie koryta ...
Ps.nauczeni wydarzeniami z przeszłości nie możemy co prawda niczego wykluczyć ale zbyt duża była to masakra aby to były porachunki wewnątrz naszego Państwa czy też nauczka Rosji dla nas.
Rosja też traci na tym wypadku to ich (produkcji) samolot ich ziemia ich goście
Rosji nie zależy na takim wizerunku ...Według mnie to był zwykły wypadek którego rozmiar potęguje niekompetencja naszych władz i organizacja tego lotu ....Z tym ze teraz ktoś może to wykorzystać jeżeli by chciał obarczyć winą Rosję...My prawdy nie dowiemy się nigdy możemy tylko usłyszeć wersję którejś ze stron



Cytat:
Nawet zachowanie Rosji przez ostatni tydzień które było powiedzmy nieprawdopodobnie łaskawe dla nas nie jest żadnym dowodem że maczali w tym palce ...Zbyt wiele oczywistych poszlak wskazuje na Rosjan a takie zamachy są jednak domeną Amerykanów gdzie zawsze oni stoją w cieniu a gawiedź od razu ma na kim wieszać psy ...Może się mylę ale żałobny dramat jaki teraz na cały świat odgrywają Putin z Miedwiediem podpowiada mi że w ich głowach jest jedna myśl "kurwa ale mamy teraz kanał z tymi polakami " wystarczy teraz jedno słowo ze kapelusza Ameryki że są jakieś Rosyjskie poszlaki tej katastrofy i Rosja poprze wszytko w obawie o złą sławę łącznie z wysłaniem wojsk do Iranu czy choćby na księżyc...
Moim zdaniem to był wypadek ale teraz jest cała masa scenariuszy do wykorzystania i naprawdę nikt z nas nie wie czy powstanie z tego prawdziwy dramat nie tylko dla Polski ale może i dla całego świata nakręcony przez Amerykańskie studio czy tylko skończy się na lokalnym filmie katastroficznym wyreżyserowanym przez rosyjskie FSB ...

Ps. Pisałem jakiś czas temu że wiele wskazuje na to że Ameryka i Rosja bardzo się do siebie zbliżą bo Ameryce potrzebny jest nowy kamikadze ...poczekamy zobaczymy

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://czarnowidz.salon24.pl/169925,wysw.....zmaiast-te

Cytat:
Wyświetlono "Wyspę" Ługina - skąd inąd znakomity film, ale film o oświecenieu religijnym prawosławnego mnicha.

Poniżej mail z Rosji od znajomego



Dorogoj,
Vasil Ignatienko napisal do mnie maila z kondolencjami. Przesylam ci
fragment, byc moźe najciekawszy z tego listu (tlumaczenie slownikiem
internetowym przez Vasila, a wiec wybacz mu):

Jedyne źe gniewaĹlo mnie wczoraj, poinformowalo, źe w telewizji po
programie RTR "Wiesti" obiecali pokazac film "Katyn" czeka na show.
News
spiker oglaasza film "Katyn", ale zamiast pokazali reźyser Paul Lungin
"Wyspa".

Niezly hit.

Matwiej

Jeśli ma ktoś informację z Rosji niech potwierdzi.

Jeśli to prawda to cała łamigłówka propagandowa się układa.


Razz
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Bimi ..Nie wiem po co wyśmiewasz przy okazji Haarp nikt na tym forum nie napisał chyba o tym ani jednego zdania więc zastanawiam się dlaczego piszesz o tym ty sam ? Chcesz sprowokować Gośkę Wink

no a jak inaczej, sugerując że był to zaplanowany zamach, wyjaśnisz to, że była mgła? czy może też należysz do tych co uważają że nie było mgły? swoją droga to dziwne: oni nie widzą mgły na tym filmie na którym ja widzę... tak to my się nigdy nie dogadamy Smile
wracając.
przecież jeśli, zgodnie z sugestiami niektórych, miał to być zamach pozorujący wypadek przy lądowaniu to ruscy prócz przestawienie wysokościomierza musieli tez załatwić mgłę. bo bez mgły każdy pilot wyląduje - choćby mu wszystkie instrumenty nawaliły. latanie bez przyrządów to podstawowa umiejętność każdego pilota.

więc: przestawili wysokościomierz, wybudowali antenę (o którą zaczepił samolot), zaaranżowali nieudane próby lądowania wcześniejszego samolotu (coby potwierdzić że warunki były trudne) , wszystko było przygotowane... ale skąd mieli pewność, że akurat będzie mgła?
jedyne wytłumaczenie jest takie że sobie mgłę sami zrobili - ergo: ruski haarp Laughing

to nie ja was wyśmiewam - sami się ośmieszacie swoimi kolejnymi teoriami które w ogóle nie trzymają sie kupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Żadnemu politykowi nie można zaufać - nie o tym mówiłem.
Mówiłem o tym, że Rosjanie mogli się zachować jak urzędnicy, a zachowali się jak pełni współczucia ludzie. Już sam ten fakt że puścili film o Katyniu - szkoda im Polaków. Są ludźmi, pomimo że Kaczyński ciągle na Rosję pluł.
Tyle dobrego osiągnął ten kozaczący głupek. Szkoda tylko że aż takim kosztem.

wiesz co bimi, strzelacie sloganami i uprzedzeniami. Mam zaliczone wojsko i z doświadczenia wiem że np. pijany pułkownik często zataczał się po jednostce, młody wystraszony żołnierz na warcie oczywiście grzecznie odprowadzał go do łóżeczka. Starszy żołnierz kład go na cycach wzywał dowódcę warty. No i najczęściej cieszył się później urlopem wypoczynkowym w nagrodę. Wyrobiłeś sobie teorie o tym że kaczor zastraszył pilota i ten jak pizda z podkulonym ogonem wykonał rozkazy szych. Tylko to są twoje spekulacje, nie masz na to najmniejszego dowodu tylko swoje wydaje mi się +uprzedzenia. Nakręcone przez wprost tryskających obiektywizmem dziennikarzy, którzy ci sprzedali taką bajkę. To tak nie działa, cokolwiek można powiedzieć o Polskim wojsku to właśnie, gdyby pilot wymiękł przed Kaczyńskim, byłby skończony, każdy by mu w twarz mówił, że jest pizdą. Jednak jeśli by się postawił byłby za to szanowany, a też sztuka postawić się facetowi który kończy urzędowanie, zwłaszcza że następcy to docenią.

Z tym że nikt nie mówi na zachodzie o katyniu to się nie zgodzę, pozwolę sobie przytoczyć
wiraz
Cytat:
http://www.google.com/trends
tak na szybko:2pozycja lista po lewej; 3 pozycja lista po prawej
dzięki temu ...

dla hasła katyn massacre
http://www.google.com/trends/viz?q=+katyn+massacre&graph=weekly_img&sa=N
[img]http://www.google.com/trends/viz?q=+katyn+massacre&graph=weekly_img&sa=N
[/img]
dzięki temu wypadkowi masakra w katyniu stała się numerem jeden na wyszukiwarce w USA, przy okazji jednej ludzie dowiadywali się o drugiej.

prawda jest taka, że nie mamy pojęcia co się stało. Jednak była to jak dotąd największa tego typu katastrofa lotnicza, nigdy w historii się podobna nie zaryło, więc dobrze było by prześwietlić wszystkie wątki.
BO na razie jesteście śmieszni upierając się przy jakiejkolwiek wersji odrzucając resztę.
W starych dobrych czasach gdy jeszcze posługiwano się logiką, podstawową zasadą dedukcji i śledztwa było. Stworzenie maksymalnie wielkiej liczby hipotez, eliminacje nie możliwych i rozpatrywanie reszty w kolejności od najprawdopodobniejszych. Hipotezy upadały nie dlatego, że były nieprawdopodobne tylko dlatego, że były niemożliwe.
Teraz mamy modę na logikę, pasterza owiec. tzn pasterz rzuca hipotezy, a owce dorabiają do nich rzeczywistość.

Fakty są takie, wszyscy powinniśmy się modlić by to był wypadek.
BO to jest teraz biała kartka na której można pisać wszystko. Można wysuwać dowolne hipotezy i kierować owcami w dowolne strony. Jeśli chciałbyś obciążyć Rosję, nie musisz jej formalnie oskarżać, wystarczy trochę insynuacji, wyciągnięcie jakiś kolejnych filmików z odpowiednim komentarzem i owce w zależności od potrzeb będą kochały lub nienawidziły Rosję. Najlepsze w tym będzie to że Rosjanie nigdy się przed tym nie obronią, Putin zdaje sobie z tego sprawę dlatego staje na głowie by pokazać dobrą wolę.
Czytałem komentarze na CCN i tam rozwaliło mnie, że tam są głosy wprost oskarżające Rosję i nikt się z tym nie szczypie. Hasła typu głupi Polacy dwa razy dali się zrobić w tym samym miejscu, czy też że jest to kolejny zamach Rosji po zamachu na prezydentów Gruzji i Ukrainy.

Nie wiem co się stało, ale chce wyjaśnienia wszelkich wątków, bo jest to po prostu bardzo poważna sprawa. Której konsekwencje mogą być jeszcze donioślejsze.

Mówiło się tu o możliwym wybuchu # wojny światowej, dzięki temu wypadkowi każdy ma otwartą drogę by iść na krucjatę przeciwko Rosji.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstrahując od przyczyn katastrofy. jakie by one nie były - konsekwencje jakie nastąpią (następują!) będą adekwatne do jej rozmiarów.
jakie były konsekwencje po zamachach 11 września, jakie były konsekwencje po
zamachu na Franciszka Ferdynanda?
przytaczana przez privilege'a informacja
Cytat:

Srebrny medal za zasługi dla obronności dostał od szefa MON pilot kpt. Grzegorz Pietruczuk, który nie wykonał rozkazu prezydenta Kaczyńskiego w drodze do Tbilisi
Pilot właśnie wyszedł z depresji - powiedział wczoraj Bogdan Klich w Radiu ZET. Szef MON odznaczył go za "przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie". Chodzi o lot 12 sierpnia prezydenckim tu 154 do Gruzji, kilka dni po wybuchu konfliktu między Gruzją i Rosją. Lech Kaczyński leciał z misją wsparcia prezydenta Gruzji Micheila Sakaaszwilego razem z prezydentami Estonii, Litwy i Łotwy. W Symferpolu dosiadł się prezydent Ukrainy


przypomniała mi, że nie tak dawno temu zebrały się w jednym miejscu głowy państw byłego bloku wschodniego.
5 głów. to miejsce było wówczas stroną konfliktu. to miejsce jest ciekawe również ze względu na jego historię. głębszą i dalej drążącą niż ostatnie wieki.

proszę o trzymanie się z daleka od potyczek słownych i personalnych podkopów, zależy mi na zestawieniu jak największej ilości konceptów.

teraz i tutaj to się nazywa 'teoria spiskowa', kiedyś i gdzie indziej byłaby to politologia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:
abstrahując od przyczyn katastrofy. jakie by one nie były - konsekwencje jakie nastąpią (następują!) będą adekwatne do jej rozmiarów.

moim zdaniem gówno nastąpi a nie konsekwencje - adekwatnie do rozmiaru ofiar katastrofy Smile
pisowi przybędzie parę procent - po tyle ubędzie... po czym z czasem wszystko wróci do normy.
politycy jak kradli tak kraść będą, a amerykanie jak rządzili polska tak rządzić będą dalej.
nic się nie zmieni.
pieprzysz głupoty jak telewizja; jeszcze w sobotę wieszczyli krach złotówki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i obyś się nie mylił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z kolei chciałbym żeby coś się zmieniło.
ale nie ma ku temu żadnych powodów.
kaczyński, jak i wszyscy w tym samolocie to były zaledwie pionki - nikt kto ciągnie za sznurki nie będzie się zniżał do latania na modły do katynia. szczególnie wiedząc, że kaczyński wybierał pilota samolotu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego wątku powoli robi się pierdolnia... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie wyglądał zupełnie inaczej gdy twierdziłeś że antena o którą zahaczył samolot stała 50m od pasa, a samolot miał system lądowania kompatybilny z tym na lotnisku...
wtedy to nie była pierdolnia - a raczej zwykła dezinformacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ? Ja nie mam żadnej teorii na temat mgły, zamachu czy katastrofy ...Bo niby skąd miałbym to wiedzieć a fakty popołudniowe mnie nie przekonują ... Mnie interesuje kto i jak to teraz wykorzysta ...i tylko tyle do tej pory pisałem w tym temacie (może nie czytasz uważnie) ...Osobiście wolę Rosjan niż Żydo-Amerykanów mówię tu zwyczajnie o społeczeństwie nie o sterach władzy... Wśród Rosjan mam przyjaciół, długo z nimi pracowałem poza językiem nie widzę różnicy między Rosjaninem a Polakiem ...Dlatego martwi mnie fakt że smoleńska mgła padnie na oczy Polakom i zaczną siebie nawzajem najpierw podejrzewać a potem nienawidzić a ktoś inny będzie się temu przyglądał z uśmiechem i dolewał oliwy ...I to akurat bez względu an to czy była to katastrofa czy cokolwiek innego ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie interesuje kto i jak to teraz wykorzysta ...

skoro to cie interesuje to ci powiem.
moim zdaniem w stosunkach międzynarodowych nikt nijak tego nie wykorzysta.
pis wykorzysta to nieco to podciągnięcia sobie sondaży - i na tym się skończy.
plus tysiące, a może nawet miliony, internautów wykorzystają to do zrobienia z siebie totalnych idiotów.

kaczyński był nikim za życia i jest nikim po śmierci - nikt poza jego populistycznym elektoratem nie traktował go poważnie i nie sądzę by po jego śmierci mogło się to zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Ta lista pasażerów krążyła po prostu ot tak, już od kilku dni, z maili na maile"


O tym, że lista pasażerów była znana wszystkim od dawna; że polskie służby miały obowiązek nie dopuścić do lotu prezydenta, polityków i generałów jednym samolotem; o tym, że prezydent miał kilka dni temu postanowienie wyjazdu do Katynia pociągiem z wdowami i sierotami katyńskimi... - o tym wszystkim w rozmowie z Robertem Witem Wyrostkiewiczem mówi red. Anna Pietraszek, doradca zarządu Telewizji Polskiej w wywiadzie dla Portalu NaszaPolska.PL.

***

Jak to możliwie, że miała Pani listę pasażerów kilka dni przed tragicznym odlotem prezydenckiego Tupolewa?

Dostałam tę listę od młodych dziennikarzy, którzy prosili mnie o radę z kim przeprowadzić ewentualnie wywiady. Ta lista pasażerów krążyła po prostu ot tak, już od kilku dni, z maili na maile. Potem siedziałam w domu, to było w poniedziałek, i zastanawiałam się jak to możliwe, że ja mam pełną listę generałów, kapelanów, polityków, którzy lecą z prezydentem i że ta lista jest w obiegu. Wierzyć mi się nie chciało, że oni wszyscy są na tej jednej liście. Pomyślałam, że może będą rozdzieleni, że może to tylko lista obecności w Katyniu. Nie mogłam tego pojąć i niestety wziąć na serio. Generał Skrzypczak mówił niedawno w telewizji, że po wypadku Casy podkreślano wymóg bezpieczeństwa, że kiedy leci kilku dowódców to trzeba ich rozdzielać, a przecież z polskimi generałami leciał prezydent, nie tylko głowa państwa, ale zwierzchnik sił zbrojnych, osoba odpowiedzialna za całe bezpieczeństwo kraju! Trzeba teraz zwrócić uwagę na to jakim cudem znaleźli się w jednym samolocie generałowie, politycy i sam prezydent? Jakim cudem ta lista krążyła od tak po Internecie? Jakim cudem!? Czy nasz prezydent był tak kompletnie pozbawiony ochrony? Kto pracował nad tym, żeby on był tak nagi? Czy nikt nie myślał o ich ochronie?... Niemożliwe. To się samo nie stało.

Mówiła Pani niedawno o podróży prezydenta Kaczyńskiego do Katynia pociągiem. Razem z rodzinami katyńskimi. Taki wariant podróży potwierdził Pani również tragicznie zmarły w tej katastrofie minister Stasiak. Niestety w ostatniej chwili prezydent podjął decyzję lub ktoś go przekonał do lotu drogą powietrzną. Co Pani o tym sądzi?

Rozmawiałam niedawno z ministrem Stasiakiem. Rozmowa dotyczyła kwestii transmisji, które były planowane od dawna w Telewizji Polskiej. I to co powiem za chwilę mówię z pełną odpowiedzialnością jako doradca zarządu Telewizji Polskiej. Przez godzinę rozmawiałam z ministrem Stasiakiem. Przekazałam nie tylko swoje rady medialne, ale przede wszystkim doświadczenie. Robiłam bowiem pierwszą transmisję satelitarną z Katynia. Wymyśliłam ją i doprowadziłam do realizacji jako świeżo upieczona absolwentka Akademii Obrony Narodowej. Zresztą, gdybym nie skończyła akademii nigdy nie zrobiłabym tej transmisji i naraziła telewizję na wielkie niebezpieczeństwo. Teraz właśnie minister Stasiak pytał mnie o sprawy chronienia przekazu medialnego tam w Katyniu. Powiedziałam mu wszystko co mówiło mi moje doświadczenie; na co należy zwracać uwagę. Czego się strzec. I wtedy też odważnie zasugerowałam, żeby prezydent polejechał z wdowami katyńskimi pociągiem. Byłby to najbezpieczniejszy środek transportu. Po drugie, media mogłyby zobaczyć prezydenta, najważniejszego człowieka w państwie, który zauważył wdowy, sieroty katyńskie. Prezydenta, który byłby z nimi. Do tego pani Maria Kaczyńska, cudowny człowiek, który miał wspaniały kontakt z ludźmi starymi... Prezydent się zgodził. Dostałam informację, że prezydent podchwycił ten pomysł, że pojedzie z wdowami i sierotami katyńskimi pociągiem. Zaczęliśmy myśleć, żeby wysłać na bieżąco informacje z satelity z tej podróży prezydenta pociągiem do Katynia. Potem przyszła wiadomość, że tak go obsiedli, że jest decyzja, że poleci, a te wdowy pojadą same. Pomyślałam sobie, kolejny prezydent, który nie docenił wdów i dzieci katyńskich. Ktoś mu to odradził. Ktoś mu to odebrał... Ciekawe dlaczego?...

Jest Pani doktorantką Akademii Obrony Narodowej – Podyplomowego Studium Operacyjno-Strategicznego. Ukończyła Pani elitarne szkolenia NATO. Jak Pani ocenia fakt, że służby specjalne dopuściły do lotu jednym samolotem prezydenta, polityków, generalicji Wojska Polskiego i wielu najważniejszych osób w państwie?

Odpowiadam: to niemożliwe, żeby do takiej sytuacji dopuścić. Na rozum zwykłej absolwentki Akademii Obrony Narodowej, wiem, że to na logikę nie jest możliwe. Jeśli ktoś myślał nad przygotowaniem tego lotu, a zapewne myśleli różni ludzie, to ktoś myślał, żeby stało się tak jak się stało. Nie widzę innego wyjaśnienia. Komuś zależało, żeby tak się stało. Szef sztabu... dowódcy... niemożliwe. Ktoś nad tym myślał. Nie jesteśmy państwem głupków. Nie jesteśmy też wojskiem ciemniaków. Mamy służby specjalne i mamy Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Mamy generałów z prawdziwego zdarzenia z nominacji natowskich. Nie jest możliwe, żeby taka głupota zawładnęła wszystkimi i żeby doszło do wysłania najważniejszych w państwie osób jednym samolotem.

Znała Pani wiele osób z listy pasażerów tragicznie zmarłych w wypadku samolotu Tupolew. Czy serce pomieścić może tyle strat na raz, w jednym momencie?

W sercu wszystko się może zmieścić. Tam jest cała miłość do Polski. Ale w głowie to mi się wszystko nie mieści (płacz). Żeby mieć takich wspaniałych ludzi i ich nie chronić... to kim my jesteśmy? To jaką my mamy policje, BOR, służby?

W chwili napływania informacji o tragedii była Pani w studio telewizyjnym, aby komentować zaplanowane wcześniej uroczystości w Katyniu. To było chyba najtrudniejsze studio telewizyjne w Pani życiu...

To była najprawdopodobniej moja najcięższa próba dziennikarska, żeby się opanować; żeby sprostać. Kiedy wchodziłam do studia układałam sobie w głowie ile trzeba mówić o księdzu Peszkowskim, kapelanie Rodzin Katyńskich. Chciałam, żeby o nim usłyszeli Polacy. Chciałam, żeby dotarło do ludzi, że apel pojednania i przebaczenia miał miejsce 15 lat temu, a nie podczas środowego spotkania Tuska i Putina. A o tej środzie premiera Tuska mogę powiedzieć, że to była czarna środa. Nie było ani jednego świadka Katynia. Nie wspomniano o księdzu Peszkowskim nawet słowem. A kiedy w czasie antenowym były wolne chwile i moje ekipy dobijały się, aby puścić materiał przygotowany o orędziu księdza Peszkowskiego do narodu polskiego wygłoszonym w kwietniu 1995 roku, do wszystkich polityków, do wszystkich dowódców, do całego narodu, to z telewizji przychodziła odpowiedź, że nie. A ciekawe dlaczego? Czyżby ksiądz Peszkowski miał odebrać splendory środowego wydarzenia? Dzisiaj chciałam o tym mówić w studio telewizyjnym.

Politycy, zwłaszcza Prawa i Sprawiedliwosci, generalicja WP, duchowni, prezes IPN, prezes PKO, naukowcy, dyplomaci... kwiat polskiego Narodu zginął w Katyniu - można powiedzieć - po raz drugi. Co dalej z Polską?

Popatrzmy chociaż tylko na Janusza Kurtykę, na pana prezesa IPN. Przecież to był młody człowiek, który połowę swojego życia dorastał do swej roli politycznej, wybitnej, wyjątkowej, trudnej. Te 20 lat młodości, to połowa jego życia. Odtworzyć takiego drugiego człowieka tego formatu, to kolejne 40 lat. I może znowu o to chodziło... Przecież teraz finalizują się śledztwa IPN. Finalizuje się sprawa zachowania istoty IPN, czy w ogóle istnienia Instytutu. Największe śledztwo IPN to śledztwo dotyczące zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki i zabójstw dziesiątek innych księży. Było przecież komando, które mordowało księży. Mieliśmy nadzieję, że to śledztwo zostanie skończone przed beatyfikacja księdza Jerzego. Ale nie ma prezesa Kurtyki… Czy to przypadek? 2 września 1999 roku wyszłam ze szpitala w Aninie, gdzie leżał ciężko chory ksiądz Peszkowski. Nie wiadomo było czy przeżyje. Znalazłam się w takim miejscu, gdzie fetowano sukcesy pana Komorowskiego. Miał swoje święto. I tam spotkałam oficera Urzędu Ochrony Państwa. Nie powiem czy mężczyznę czy kobietę. Ten oficer UOP wziął mnie na słowo i zapytał: "To jak ten Twój ksiądz? Żyje jeszcze?" Powiedziałam mu, że martwimy się bardzo czy przeżyje do rana. Usłyszałam wtedy coś strasznego. Oficer UOP powiedział: "Niech zdycha. Niech zdycha ten czarny, co nam tylko przeszkadza". Nigdy tych słów nie zapomnę. Oficer UOP... 99 rok... Więc jaką my mamy wolną Polskę? Jaką my mamy wolną Polskę, kiedy teraz ich wszystkich już nie ma?

Dziękuję Pani za rozmowę

Rozmawiał Robert Wit Wyrostkiewicz

http://np.wolnapolska.pl/index.php?optio.....d=42:gowne
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to był zamach, jest to pewne i absolutnie niepodważalne. kaczyński zamachnął się prewencyjnie na pilota gdyby ten miał obiekcje co do lądowania w takich warunkach a pilot zamachnął się na ster. ot i cały zamach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytam inaczej bimi (i inni): co konkretnie chcialbys, aby sie w Polsce zmienilo?

kolejna marionetka (szpieg wiadomo kogo) "rzadzacy" Polska?
sprecyzuj dokladnie co bys chcial aby sie zmienilo
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest wątek o tym co ja bym chciał żeby się zmieniło.
raczej o tym jak prezydent polski dokonał zamachu na "elitę" przy pomocy własnej głupoty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:
Mnie interesuje kto i jak to teraz wykorzysta ...

skoro to cie interesuje to ci powiem.
moim zdaniem w stosunkach międzynarodowych nikt nijak tego nie wykorzysta.
pis wykorzysta to nieco to podciągnięcia sobie sondaży - i na tym się skończy.
plus tysiące, a może nawet miliony, internautów wykorzystają to do zrobienia z siebie totalnych idiotów.

kaczyński był nikim za życia i jest nikim po śmierci - nikt poza jego populistycznym elektoratem nie traktował go poważnie i nie sądzę by po jego śmierci mogło się to zmienić.


Akurat Kaczyńscy i Pis najmniej mnie interesuje bo u nas był burdel i taki sam burdel będzie nadal ...Ale skoro wydarzyła się katastrofa o której jednak mówi cały świat i którą winą obarczyć łatwo można Rosję co z kolei może doprowadzić do niezłego burdelu a na pewno napięcia stosunków światowych to taki USrAel może upiec na tym niezłą pieczeń i o tym mówię ...Chyba że masz i za debili a światem rządzi Marcinkiewicza dupa...

Bimi napisał:
stosunkach międzynarodowych nikt nijak tego nie wykorzysta.


W stosunkach międzynarodowych wykorzystuje się wszytko a co dopiero taki dar losu ...

Bimi napisał:
kaczyński był nikim za życia i jest nikim po śmierci


Brazylia 3 dniowa żałoba ...Nie wiem czy po papieżu była dłuższa ? więc kimś jednak była a na pewno teraz będzie bez względu czy go lubimy czy nie ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

To zamień ten wątek na jakiś o tym, że to nie talibowie rozwalili WTC tylko mossad. Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 132, 133, 134   » 
Strona 22 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile