W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Manipulacja Wiadomości TVP  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4227
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 28 Mar '10   Temat postu: Manipulacja Wiadomości TVP Odpowiedz z cytatem

Wiadomości 27.03.2010
godz.12.00

W 1:52 rozpoczyna się materiał :

- PRZECIW BUDOWIE MECZETU -

Muzułmanie chcą zbudować w Warszawie meczet, Stowarzyszenie Europa Przyszłości mówi nie i zorganizowało dziś w stolicy protest.W południe przy rondzie Powstańców Syberyjskich działacze stowarzyszenia będą pikietować w imieniu zaniepokojonych obywateli.Nowy meczet ma powstać na Warszawskiej Ochocie a o zgode na budowe zgłosiła sie Liga Muzułmańska Rzeczpospolitej.Według organizatorów dzisiejszej pikiety Liga Muzułmańska to organizacja powiązana z Bractwem Muzułmańskim którego cele są sprzeczne z wartościami Europy.Podkreślają że byrmistrz Ochoty wydał zezwolenie bez głębszego
zbadania sprawy a inwestor zadeklarował ośrodek kultury muzułmańskiej a nie meczet.

Od słów "inwestor zadeklarował" widzimy fragment tłumu który pali kartkę papieru z Gwiazda Dawida.


Kilka pytań do telewizji :

Czemu miał służyć zamieszczony urywek z tłumem ?.
Może kojarzycie przebitki po zamachu 9/11 w mediach tłumu wiwatujących ludzi i póżniejszych problemów z nim wynikajacych.
Kawał dobrej "Mysiej" roboty panowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 28 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem to w telewizji , po tym materiali pokazywali 9/11 ... napisałem o tym w jednym z postów pod tematem w viewtopic.php?t=11310
Dobrze by było wrzucić jakiś fragment który to pokazuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 28 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem wczoraj w tv że jakaś tam grupa czy organizacja powiedziała że nie zgodzą się na budowę meczetu dopóki muzułmanie nie podpiszą oświadczenia że nie będą prowadzić świętej wojny Laughing
co za debile.

swoją drogą, zważywszy an to że liczba katolików w polsce maleje, a liczba muzułmanów rośnie powinno sie oddawać muzułmanom kościoły żeby je przerabiali na meczety - o wiele taniej wyjdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 28 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theonly mówisz o wiadomościach o 19:30 tam to było już dopracowane, cały artykuł o islamizacji Europy, moim zdaniem powinno być to na zasadzie broni atomowej, jeżeli już likwidujemy i zabraniamy to wszystkim bez wyjątków, także kościołów i synagog też powinno się zabronić budować, przypominam, że każda religia jest chorobą i opium dla mas, islam również, a nawet dużo gorszym niż chrześcijaństwo, dlatego i tylko dlatego nie popieram budowy meczetów, ale na tej samej zasadzie i kościołów i synagog itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 28 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to były wiadomości o 19:30. Trudno było nie zauważyć tej propagandy
http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/27032010-1930/1436605
Fajnie jak ktoś by mógł wyciąć fragment który nas interesuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 28 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
słyszałem wczoraj w tv że jakaś tam grupa czy organizacja powiedziała że nie zgodzą się na budowę meczetu dopóki muzułmanie nie podpiszą oświadczenia że nie będą prowadzić świętej wojny Laughing
co za debile.

swoją drogą, zważywszy an to że liczba katolików w polsce maleje, a liczba muzułmanów rośnie powinno sie oddawać muzułmanom kościoły żeby je przerabiali na meczety - o wiele taniej wyjdzie


Tak chcę zobaczyć Bimi twoją minę kiedy Islam w końcu zaleje Europę i będą wprowadzać swoje porządki przy pomocy"ognia i miecza" jak to robił kiedyś kościół katolicki za czasów inkwizycji
Sikorski ma rację religia to opium dla mas dzisiejszy Islam wojuje jak kiedyś Katolicyzm(który we współczesnych czasach osłabł).
Nie jestem ani za Katolicyzmem,Islamem czy Judaizmem(zbrodniczy syjonizm) wierzę w Boga ale pod postacią inteligentnej energii,która stworzyła wszechświat lub jest wszechświatem(a my w nim żyjemy) każda religia uzurpuje sobie prawo jako jedyna prawdziwa zwalczając inne wyznania każdy powinien wierzyć w co chce byle nie narzucać siłą swojej wiary innym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 29 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


jak zwykle pokazali masę meczetów, ale nie tego o którego chodziło
przypomnę swojego posta z Jewish Community tower Warszawa
viewtopic.php?t=11198
Cytat:
jeśli już podajesz informacje to pełne,
bo budują ośrodek kultury muzułmańskiej, który zawiera meczet, nie uważam to za coś niezwykłego sporo naszych placówek kulturalnych na świecie zawiera katolickie kaplice.
[Kliknij tutaj aby powiększyć obrazek]
wyznawców islamu jest 5 krotnie więcej w Polsce, niż wyznawców wyznania mojżeszowego...

_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 29 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieklawy jestem jak islamskie mohery odnosza sie do ateistow i innych religii

osobiscie meczety mi nie przeszkadzaja
jak zaloze swoj kosciol tez chce stawiac swoje miejca do ceremonii Smile

zauwazyliscie wsrod przeciwnikow meczetu kolesia z flaga izraela? hehe

manipulacje mamy w kazdych wiadomosciach
zauwazysz ja jesli wiesz na co zwracac uwage

myslalem kiedys by brac wiadomosci i rozbrajac na czynniki pierwsze
pelna analiza ale szkoda mi narazie na to czasu
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 29 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Tak chcę zobaczyć Bimi twoją minę kiedy Islam w końcu zaleje Europę i będą wprowadzać swoje porządki przy pomocy"ognia i miecza" jak to robił kiedyś kościół katolicki za czasów inkwizycji

a ja chcę zobaczyć twoją gdy okaże się że to nie islam tylko syjonizm...
wiesz, właściwie to już powinieneś ją mieć - może zapostuj zdjęcie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 29 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do 1989 r. zamachy w Europie były dziełem "czerwonych" (tudzież brunatnych przebranych za czerwonych)

nie przypominam sobie żadnego zamachu w ZSRR

Tim Osman aka Bin Laden walczyl wtedy dzielnie z sowietami

po 1989 zmieniły sie priorytety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dość przypadkowo trafiłem na te "wiadomości".

Pokazali, że Polacy nie chcą meczetu z minaretem, potem, że inne już w Polsce są i jest wszystko fajnie, następnie pokazali protesty z Francji, gdzie ludzie też nie chcieli meczetów z minaretami.

Oczywiście me(n)dia zrobiły z protestujących wariatów pokazując jakiegoś cymbała co to boi się Alkaidy itp. brednie.

Ja mam natomiast takie spostrzeżenie, że protestującym chodziło o minarety z których muzułmanie będę obowiązkowo "drzeć ryja" na całą okolicę i to łączy protestujących w Polsce i Francji - jeśli się mylę dajcie znać Wink

Prawdę mówiąc bicie dzwonów w kościele też nie jest przyjemne dla ucha i w okolicy nie chciałbym mieć żadnego (gdyby chcieli mi jakiś wybudować przyłączyłbym się do protestu) - choć łatwiej się do tego przyzwyczaić niż do "darcia ryja".
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kościoły naparzające na dzwonach są przejebane, mnie to tez wpienia - spać nie można.

zgadzam się: zarówno dzwonienie oraz wyjce z wież, szczególnie jak ludzie śpią, powinni być zakazane. w obrębie stref zamieszkania. pod groźbą kary administracyjnej. bo przecież nie więzieniem Smile

ale myślę, że nie trzeba ich zakazywać - jakby sytuacja wymknęła się spod kontroli zawsze będzie można się przeprowadzić do czech Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, w Holandii też naparzają w dzwony? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety - na poprzedniej chacie, kościół był jakieś 200-400m w linii prostej od mojego okna. w niedziele rano napieprzali już koło 9-tej, ale tak z 15 minut non stop.
i jak tu spać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Manipulacja  Wiadomości TVP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile