W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Skandal wokół Frankfurter Allgemeine Zeitung  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2731
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 16:50, 23 Paź '14   Temat postu: Skandal wokół Frankfurter Allgemeine Zeitung Odpowiedz z cytatem

Skandal polega na tym że jeden z tamtejszych liczących się dziennikarzy,Udo Ulfkotte,po raz pierwszy w życiu powiedział (i napisał ) prawdę.



z niemieckimi napisami https://www.youtube.com/watch?v=b40ya3kgcdY
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 23 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko koleś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 23 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakończył grubym akcentem, widać zdaje sobie sprawę, że seryjny samobójca takiego przypadku nie przepuści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 23 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisał o tym bloger marucha.
Wkleiłem nie dawno fragment tu:
III Wojna Światowa (muzułmańsko-chrześcijańska).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 23 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniał tylko uprzedzić słuchaczy, że nie planuje samobójstwa. Cool Tak naprawdę Ulfkotte nie powiedział niczego, czego byśmy nie wiedzieli, nie odkrył żadnej Ameryki. Właśnie to jest w tym wszystkim najsmutniejsze – cała "przełomowość" zdarzenia polega nie na tym co, lecz kim (że tak z ruska napiszę) zostało powiedziane. Jak działają presstytuki, wie pszek, wiem ja, wie Bimi, wie to każdy, ale dopiero wtedy, kiedy eksplikuje to taki średnio rozgarnięty – ale za to mainstreamowy – bubek, ludzie (może) łaskawie to zauważą.

A intelektualnie – wydawałoby się – niedosiężne zwykłemu śmiertelnikowi mechanizmy działania prasy, wyjaśnia np. ten tekst: http://www.mediaite.com/online/politico-.....ten-by-bp/

W kontekście szczucia EU na Rosję wrzucę jeszcze artykuł Polish Government Adopts New Strategy for National Security.
http://www.defense-aerospace.com/cgi-bin.....&cat=3
Moją uwagę zwróciły zwłaszcza te fragmenty :
Cytat:
Additionally law enforcement within the arms control area needs to be executed more effectively
Cytat:
Another primary goal is to protect Poland, including provision of conditions which would make it possible to maintain common security and public order, along with internal stability of the country and functioning of the critical infrastructure
Ani chybi przewidują jakąś rebelię (np. po zakręceniu kurków z gazem). Ale czy Polactwo na to stać? Oj, chyba się Sikorskie po ostatniej wpadce zlękły nie na żarty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 28 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

John Swinton, redaktor naczelny NY Timesa (należącego do żydowskiej rodziny Sulzbergerów) 12 kwietnia 1893 r. mówił:

„Niezależna prasa w Ameryce nie istnieje. I wy o tym wiecie. Nie ma nikogo wśród was, który ośmieliłby się pisać własne opinie i już wiecie, że jeśli to uczynicie, to nie byłyby nigdy opublikowane. Mi płacą tygodniówkę po to, bym trzymał swoje uczciwe opinie daleko poza gazetą. Wielu z was otrzymuje podobną pensję za podobne rzeczy i każdy wie, ze gdyby chciał być takim wariatem by pisać uczciwie, szybko znalazłby się na ulicy w poszukiwaniu innej pracy. Jeśli ja ośmieliłbym się napisać to, co myślę naprawdę, znalazłbym się bez pracy w ciągu 24 godzin.

Dziennikarski interes polega na niszczeniu prawdy, na świadomym okłamywaniu, znieważaniu, warowaniu u nóg bogactwa oraz na sprzedawaniu własnego kraju i swojej rasy za kawałek chleba powszedniego.

Czym jest to szaleństwo, by wznosić toasty za niezależna prasę? Jesteśmy tylko wasalami bogaczy za kulisami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy.

Nasze talenty, nasze możliwości i nasze losy są własnością innych. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”


Tu mamy kolejny acz rzadki przyklad kogos, kto wstal od tego stolu, ktory w tym przypadku pewnie byl suto zastawiony.

Respekt. Applause
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Skandal wokół Frankfurter Allgemeine Zeitung
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile