W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Historia świata w 10 minut  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 26364
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 21.700 mBTC

PostWysłany: 20:09, 30 Mar '10   Temat postu: Historia świata w 10 minut Odpowiedz z cytatem

Mój trzeci film, tym razem na temat historii banków centralnych, oczywiście to tylko wybrane fragmenty, bo opisywanie wszystkich przekrętów w których maczały paluchy te małe kutafony, zajęło by dużo więcej niż 10 min Laughing. Starałem się zmieścić w jednej części, wiec tematy w filmie przedstawione są trochę skokowo. Poza tym nie wiedziałem już sam o czym wspomnieć, a co pominąć Razz



_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś niesamowity, montaż na 5/5, teksty 4/5, treść 4/5.
Nie chciał byś się zabawić nakręcenie czegoś większego? Może udało by się na forum zebrać materiał do napisania filmu pełnometrażowego.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne!!! Very Happy

zróbmy polskie loose change!

tak tylko dla uzupełnienia: śmierć Garfielda i Kennedy'ego miała nieco szersze podłoże...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Smokie82, jesteś "gość" , daje ci największą ocenę jaką może dac ci człowiek 666

Teraz pora na coś większego, coś co rozpierdoli wszystkich w drobny mak Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82

Początek filmu, motyw z banknotem i napisami "szał macicy", tematyczny, logiczny, konsekwentny, niczym czołówka z Jamesa Bonda
Wink, treść to dobry materiał żeby samemu poszperać i "pośledzić" do pełni szczęścia brakuje tylko lektora

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 30 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra robota!!!
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:17, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebiste. Tylko ten trylion tradycyjnie źle przetłumaczony (i jeszcze wielkimi literami). Trylion po angielsku to po polsku bilion. Ale już z bilionem, który jest miliardem było lepiej Smile

I coś mi nie pasuje ten fragment wideo z Bernanke do argumentu, że bankierzy wycofali pieniądze przed kryzysem. To przesłuchanie w kongresie dotyczyło tego komu Fed pożyczył (lub dał) pieniądze, a przecież pożyczenie nie jest wycofaniem pieniędzy. A poza tym to było już w trakcie kryzysu, bodajże w 2009 roku.

Wiem, że się czepiam, ale żeby te przekazy odnosiły skutek to muszą mieć pokrycie w rzeczywistości, a więc być zgodne z prawdą, bo się potem ludzie dowiedzą, że część treści to nieprawda i będzie efekt odwrotny od zamierzonego.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie, masz fajne zacięcie i oby tak dalej było!
Jeśli mogę coś skrobnąć na temat tej produkcji odnośnie otoczki,
to muzyka w podkładzie trochę przypomina Panzer General II a trochę amerykańskie produkcje o bohaterach wojennych Smile
Może coś lekko tajemniczego, minimalistycznego, dającego pobudzenie do refleksji? Mam wrażenie że przy obecnym podkładzie robi się dość pompatycznie po chwili. No i popraw mistrzu te tryliony Smile
A tak poza tym - to świetnie Ci to idzie i widać że stoi za tym pasja Smile
Przyznaję, że technicznie idzie Ci to bardzo składnie i aż oko cieszy, tym bardziej, że w powodzi marnej jakości materiałów - masz szansę produkować te, które będą perełkami zarówno pod kątem treści jak i techniki Smile
Tak trzymaj!
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny film Smokie82! Naprawdę masz talent! Myślę, że z jakimiś dodatkowymi osobami orientującymi się w tworzeniu filmów, bylibyście w stanie zrobić film totalnie porównywalny z Loose Change, czy wcześniejszymi produkcjami Alexa Jonesa.

W filmie motywem przewodnim są bankierzy, jednak w ujęciu uogólnionym:
Może pora wymienić z imienia i nazwiska, bankierów będących na top stanowiskach decyzyjnych banków centralnych i instytucji finansowych stojących za tym całym przekrętem i sprawdzić co mają wspólnego Smile zarówno teraz jak i za czasów prezydenta Jacksona.


_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 31 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
jesteś niesamowity, montaż na 5/5, teksty 4/5, treść 4/5.
Nie chciał byś się zabawić nakręcenie czegoś większego? Może udało by się na forum zebrać materiał do napisania filmu pełnometrażowego.
Przychylam się!
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, dla nas. Pojawiają się komentarze YT, że ten film zawiera wiele manipulacji, jeśli chodzi o formę.

Sądzę, że można by odejść od takiej standardowej formy ala Alex Jones z poważną muzyką itp. na rzecz czegoś z nutką humoru, przez to bardziej skłaniającego do przemyśleń.

Proponujecie wykonanie pełnometrażówki ale co można pokazać co nie zostało pokazane? Ja deklaruję współpracę bo jakieś tam umiejętności mam chociaż widzę, że do mistrza mi daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film miał tylko sprawić żeby ludzie nie mający pojęcia o tzw. „teoriach spiskowych” zaczeli szukać na własną rękę prawdy, dlatego taka a nie inna forma przekazu. Może to wyglądać na manipulacje, ale niestety o tych wydarzeniach całej prawdy się już nie dowiemy. Co do muzyki to wrzuciłem ja, bo mi się podobała może trochę rozprasza ale trudno. Z tym trylionem dałem dupy, tłumaczyłem w biegu ze słuchu i nawet się przez chwilę nie zastanowiłem że to jest źle. No i jakoś się nie martwię, co tam piszą na forum bo zawsze się znajdą takie „aduny” dla których „jest jedna racja i to jest ich racja”, lub wieczni maruderzy którym się nie podoba np. muzyka, bo jak byli mali to mama im śpiewała tą melodię do snu, a ja tą melodię podstawiłem pod hitlerowców. No ale przede wszystkim, film miał pokazać że każdy może zmontować swoją produkcje, bo skoro mi się udało to każdemu się uda. A z tym większym projektem to dobry pomysł ale potrzebni są tekściarze bo ja pisać nie umiem, to ma być krótko zwięźle i na temat, potrzebny scenarzysta który to wszystko skleci w jedną całość żeby było i logicznie i nie do podważenia. Ja mogę się zająć składaniem jak by jeszcze ktoś się znalazł chętny.

I dlaczego mam dziwacznego avatara????? Laughing
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jokerwader




Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemasz. Gdybyś potrzebował to mogę Ci pomóc z muzyką przy następnej produkcji, fajnie by było zrobić coś o chemtralsach, mam sporo materiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie, fantastyczna robota. Czy mógłbyś co nieco o warsztacie opowiedzieć? Wiesz narzędzia, soft etc. Tak jak zrobiłeś te druki na banknotach i dalej podobizny prezydentów na których przeprowadzono zamachy - pełny profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik powinien znaleźć sie w polecanych na głównej stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 01 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik, a zwłaszcza czołówka jest rewelacyjna. Po za tym powiem tak: parę rażących błędów ortograficznych, stylistycznych (choć stylistyczny może zostać). Popraw tą kropkę przy nr ! Przy skrócie nr nie daje się kropki Razz no i kolega zwrócił uwagę na błędne tłumaczenie.
Po za tym jak zawsze ekstra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owacje na stojąco!Brawo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Mudrasim




Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie , tak dobre że aż się zalogowałem żeby ci to napisać Very Happy
_________________
Ja w cuda nie wierzę, ja na nich polegam Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Good job.

Pomysl z banknotem widzialem juz na jakims filmie ale montaz prima sort.
marnujesz sie....krec jakies male formy....pozniej filmy...widac wyczucie...
Moze filmowka....?
Niech ktos w tym j...kraju zacznie krecic jakies filmy.....to co leci to syf. Mam dosc ogladania dylematów
moralnych wyksztalconych blachar, kilometrowych tasiemcow o niczym, klanowo multiplikatywnego zycia pseudo rodzinnego itp.

Tematy: (najpierw dokumenty) sie znajda....

Ale mam pytanie: czy rzeczywiscie odsetki nie są drukowane?

bo wydaje mie się, że nie drukowane są nawet nominalne wartości z uwagi na fakt, że w obiegu krazy i
tylko ok. 10%-max.15% nominalnej wartosci pieniadza.

I troche mylisz ludzi...szwindel nie polega na tym że jest za malo paieru w obegu tylko na tym, że w razie rozpierduchy nie jest dodrukowywany. Tj nie pokrywa się podazy z popytem. A to wynika z kolei z innego szwindlu kreatywnej ksiegowosci.
I to jest podstawowy szwindel wspolczesnych czasow kreatywna ksiegowosc. Bo z falszywie zawyzanych nominalnych wartości papierów wartościowych pobierane są już relane profity...zwykle oszustwo na mld $ dziennie.
narki. powodzenia
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry film, oby jak najwięcej takich. Dobrze by było, by też dodać trochę spraw z naszego podwórka.
My u nas na forum, przymierzamy się do stworzenia filmu z naszego podwórka właśnie.
http://docs.google.com/Doc?docid=0AYKiEFj5bciwZGdnZDcybTlfMGc1OWJtbmY2&hl=en
To link do scenariusza itp.
Fajnie by było, jakbyśmy połączyli wszyscy siły, i stworzyli w końcu coś dobrego na naszym terenie. Zachęcam do wpisywania się w tym dokumencie. Filmów związanych z USA jest już mega dużo, za to niewiele z naszego podwórka, aż dziwne Very Happy. Czas chyba zacząć to zmieniać.
Co do tamtego dokumentu, to ma być nawiązanie do VP, co pewnie znów wielu osobom nie będzie pasować. Myślę, że ostatecznie jeśli miałby z tego wyjść dobry film, a osoby które mogły by się zaangażować, a z powodu VP nie chciały by tego zrobić, to można by było ostatecznie temat VP olać. Choć nie wiem co inne osoby od nas o tym myślą, więc piszę tutaj za siebie. Jedno jest pewne musimy coś dobrego zrobić, by pokazać ludziom co jest grane, na przykładzie Polski.

Jeszcze jedna sprawa, za jakiś czas planujemy zacząć robić polskiego lektora do wszystkich ważniejszych filmów. Na razie jesteśmy w fazie kupowania mikrofonu Smile, ale za jakiś czas wszystko ruszy, i na pewno przy montowaniu dźwięku przyda się pomoc. Więc jak ktoś jest chętny, lub chce się czegoś więcej dowiedzieć, to piszcie na priva.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że wartałoby zrobić wersję anglojęzyczną

i pomyśleć nad jakimś pięknym kobiecym głosem w roli lektora Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 02 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten film to bomba.
smokie, karierę w mediach masz murowaną.
o ile jeszcze jej nie robisz, nikczemniku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powoli przymierzam się do filmu o 9/11, 10 minut to max, więc jak ktoś ma materiały i pomysł to pisać tu albo na priv.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takim filmie należy skoncentrować się na najistotniejszych kwestiach i pominąć te najbardziej kontrowersyjne (brak samolotów):

- spekulacje giełdowe, put options, załamanie sie kursów towarzystw lotniczych i ubezpieczeniowych oraz firm z WTC pod koniec sierpnia 2001

- aresztowanie Musasiego w SIERPNIU 2001, akcja Able Danger FBI, wiedza o zamachach

- operacja Bojinka z 1995,

- wiedza służb specjalnych, w tym kwestia tzw. izraelskich sprzedawców obrazów - agentów mossadu wydalonych z USA, szef komórki z florydy mieszkał obok mohameda atty

- gry wojenne prowadzone przez Norad i Pentagon 11.09

- zawalenie się kompleksu WTC, filmik z BBC z WTC7 w tle

- norad stand down - o 9.03 caly świat wiedział o ataku na USA, nie wiedizała o tym amerykanska armia ktora pozwoliła by o 9.37 waszyngton byl bez ochrony powietrznej!!! o 9.04 natychamiast wszystkie mysliwce usa powinny zapewnic ochrone dla pentagonu kongresu i elektrowni atomowych

- krotka sylwetka Osamy bin ladena - informacja o tym że jako Tim Osman byl agentem CIA, zdjecie Osamy z Brzezinskim (moge doslac)

- falszywe dowody, np. kwestia bagazu Atty, ktory zostal na lotnisku a zawieral caly sprzet nawigacyjny, pytanie wiec jak Atta kierowal potem samolotem?

- kwestia samolotow - brak danych w bazach BTS dla lotu AA11 i 77, samoloty nie zalogowaly sie bazy danych po starcie, inne dane od oficjalnych dla UA 93 i 175, żaden z piltow nei zdarzyl wyslac sotrzezenia

- glupota terrorystow ktorzy podawali rzekomo swe prawdziwe nazwiska kupujac bilety, kwestia kradziezy paszportow, Atta i Ziad Jarrah - w nawiązaniu do ostaniej kradziezy paszportow przez Mossad przy akcji w Dubaju

- pentagon - informacja o tym, że samolot trafil w jedyna czesc budynku ktora byla poddana remomntowi na wypadek uderzen pociskow, i ze w uderzeniu zginelo glownnie kilkadziesiat ksiegowych i audytorów, Rumsfeld mowiacy o tym ze nie moze sie doszukac 1 biliona dolarow (tryliona)

to tak na szybko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz link z szeregiem usystematyzowanych informacji związanych z powiązaniami 911:

arrow http://theinfounderground.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=5367

łącznie z cytatami wpływowych osób z innych służb wywiadowczych, którzy otwarcie mówią kto stał za atakiem 911:

Former Italian President Francesco Cossiga, who revealed the existence of Operation Gladio, has told Italy's oldest and most widely read newspaper that the 9-11 terrorist attacks were run by the Mossad, and that this was common knowledge among global intelligence agencies. In what translates awkwardly into English, Cossiga told the newspaper Corriere della Sera:

Cytat:
"All the [intelligence services] of America and Europe know well that the disastrous attack has been planned and realized from the Mossad, with the aid of the Zionist world in order to put under accusation the Arabic countries and in order to induce the western powers to take part in Iraq [and] Afghanistan."

Cossiga: US, Mossad behind 9/11
http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=38514&sectionid=351020606

Zasadniczo, jeżeli planujesz twierdzić, żę był to 911 was inside Job może warto sprawdzić, kim byli tak naprawdę ludzie tworzący Rząd Administracji Busha, czyli Neoconserwatyści tacy jak chociażby szef Pentagonu Perle, Wolfowitze, Fleishery i cała reszta, gdyż to pokazuje, że ten atak był bardziej Outside Job niż Inside Job Smile.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Historia świata w 10 minut
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile