W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Historia świata w 10 minut  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 26378
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, przeciez Cossiga dawno temu zostal wyjasniony, facet mowil to w formie pamfletu, ile razy nalezy wyjasniac slowa wyrwane z kontekstu???

taki argument wystawia caly film na smiesznosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Ludzie, przeciez Cossiga dawno temu zostal wyjasniony, facet mowil to w formie pamfletu, ile razy nalezy wyjasniac slowa wyrwane z kontekstu???

taki argument wystawia caly film na smiesznosc

Pamfletu? A to, że połowa administracji Busha w tamtym czasie miała podwójne obywatelstwa izraelsko-amerykańskie to też przypadek. To może też Pamflet?
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że nie , chodzi mi tylko i wyłącznie o przypadek Cossigi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 14 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby uzyskać prawdę wystarczy zadać jedno pytanie - czy istnieje kraj bez długów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 15 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P4lm - Tak.
Np.:
Białoruś, chyba do niedawna (jedne informacje, że bez długów, a drugie mówią o parudziesięciu milionach dolarów długu).
Korea Północna Razz .

I parę innych państewek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 15 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy suwerenny kraj może sobie ogłosić że nie uznaje żadnych długów i nie zamierza ich spłacać...
i stanie się krajem bez długów Rolling Eyes
w rzeczywistości dług jest tylko obietnicą - w ekonomii jest walutą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Volare




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 19 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę skrytykować parę rzeczy które mi się nie spodobały:

2:24 - piszesz tylko fakt, a zero dowodów. Wczuj się w takiego sceptyka, co on teraz pomyśli? Od razu po przedstawieniu danych powinno być ukazane RZETELNE źródło.

2:35- Gdzie masz dowody ze bankierzy finansowali Hitlera?

3:04- Hawaje należą do USA. Gdzie są jakieś dowody ukazujące inną wersje wydarzeń?

8:26- Bardzo poważne oskarżenie. Co masz na poparcie?


Film ma ciekawą oprawę dźwiękową i graficzną. Ma kilka ciekawych faktów, ale te kilka byków które wymieniłem sprawiają, że film jest już nieprofesjonalny i nie spełnia swojej roli jaką jest przekonywanie ludzi.

Mam kumpli, oczytanych, z wiedzą historyczną, mądrze myślą.
Pokaże im taki film, i co?

Pokazane jest, że po zamachu ginie około 200 świadków. Gdzie dowód? Nie ma ? Czyli wychodzi, że kłamstwo. I już traci się po prostu zaufanie do autora.

Naprawdę apeluje o zmianę stylu, aby trafiać do większej ilości ludzi, bo taki jest tego cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój @Volare .Czepiasz się.Film jest całkiem niezły, rzecz jasna ,w swojej kategorii że tak powiem.W ciągu 10 minut nie można opowiedziec bajki o Kopciuszku a cóż dopiero historii "świata".Taki szkic ,zarys ledwie, wymaga skrótów i uproszczeń -to oczywiste.Żeby zainteresować kogoś kto nie "otarł się" o tę tematykę w zupełności wystarczy.
Cytat:
Mam kumpli, oczytanych, z wiedzą historyczną, mądrze myślą.
Pokaże im taki film, i co?

I nic.Jeśli znają ,jak powiadasz, historię, to nie pokazuj im tego filmu a zachęć raczej do zapoznania się z materiałami jaki można znaleźć w zwiazku z frazą finansowa międzynarodówka (choć lepiej zapisać to tak :Финансовый Интернационал )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volare




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 20 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, w takim razie film to tylko taki haczyk, sprawia, że delikwent jest zainteresowany tematyką NWO.

Gdzie znajdzie film/artykuł z żelaznymi dowodami na to, że NWO to fakt? Ja póki co takiego nie znalazłem.

Przez takie coś, całe środowisko teori spiskowych jest troche jak JKM. Racji dużo, poparcia mało.

Wszystko przez to, że nikt nie myśli do kogo tak naprawdę powinien kierować swoje słowa. Nikt nie myśli nad modelem przeciętnego obywatela i nie zastanawia się jak on myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Volare albo ja nie rozumiem ciebie, albo ty nie rozumiesz problemu.Na razie ,zakładam że w grę wchodzi druga ewentualność.
To co niektórzy umownie nazywają NOW (osobiście nie lubię i nie posługuję się tym pojęciem) ,to ogromny obszar,żeby nie powiedzieć -kosmos,zagadnień.Większość ludzi mimowolnie pada ofiarą błędu który polega na tym że łapczywie rzucają się na wszystko .Mówiąc "obrazowo" odgryzają kęs którego nie są w stanie przełknąć.Efekty tego są żałosne.Licealiści stają się "ekspertami" w dziedzinie biochemii ,fizyki ciała stałego,religioznawstwa,astronomii,historii,itd.
Niech cię bóg strzeże przed popełnieniem takiego błędu.Żądasz dowodu na wszystko ? Ja nie znam takiego dowodu a każdy kto twierdzi że zna - kłamie.
Cytat:
Gdzie znajdzie film/artykuł z żelaznymi dowodami na to, że NWO to fakt? Ja póki co takiego nie znalazłem.

Sprecyzuj swoje pytanie i powiedz która "gwiazda" z kosmosu NOW interesuje cię szczególnie.Ja wiem że wolałbyś obejrzeć jeden film o wszystkim ale to niemożliwe z powodów o których była mowa.
Wybierz sobie (a jest z czego), jedno ,góra dwa, zagadnienia i drąż,przekopuj się przez sterty materiałów ,weryfikuj informacje w nich zawarte a wtedy ani się spostrzeżesz jak minie kilka lat a ty będziesz ,wprawdzie nie dyplomowanym ale jednak ekspertem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 21 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był tutaj film pełnometrażowy, który odpowiada na pytanie, czy NWO istnieje, czy to tylko taki wymysł, czy realny fakt. Bardzo dobry dokument.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:25, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje :
„Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom kontrolować emisję ich pieniędzy ... to najpierw przez inflację, później przez deflację, banki i korporacje, które wyrosną dookoła nich, pozbawią ludzi całego majątku do czasu, aż ich dzieci obudzą się bezdomnymi na kontynencie, który zdobyli ich ojcowie” -- Thomas Jefferson /Letter to the Secretary (1802r.)
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnilyts




Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 29 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Smokie82
mógłbyś podać nazwy utworów użytych jako soundtrack ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Historia świata w 10 minut
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile