W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Projekt strony  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 2353
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 27 Mar '10   Temat postu: Projekt strony Odpowiedz z cytatem

Przed lekturą tego wątku nalegam zapoznać się z poniższymi tematami:
viewtopic.php?t=9553
viewtopic.php?t=10317

Napiszę krótko o co mi chodzi: ostatnio prześwietlała mi idea, aby stworzyć stronę na bazie Wikipedii (tak jak Wiki2) na której ludzie będą mogli katalogować swoje opinie o wszystkich produktach.
Jest to reakcja na dzisiejszą jakość przedmiotów. Chcę wyprowadzić ludzi z tego letargu, przypominając im że nie to nie jest normalne, gdy kurewsko drogi sprzęt rozwala się po 3 latach użytkowania, o dziwo zaraz po utracie gwarancji.

Mam zamiar stworzyć coś na kształt znanej niektórym tutaj stronę Niezależnej Grupy Testingowej ale o szerszym zakresie działania.

Wszyscy którzy mają internet od dłuższego czasu, wiedzą że ten pomysł będzie początkowo powoli się rozwijał. Mam zamiar w przyszłości utworzyć bazę, która będzie biczem na niepokornych monopolistów.
Na początek wystarczy, że sami dodamy własne opinie o konkretnych produktach. Co i jakiej firmy produkt jest godny/nie godny kupna, jego opis: solidność, długość bezproblemowej eksploatacji, bezawaryjność etc.

Każdy z was z pewnością lubi dzielić się wiedzą z innymi. Ta strona da ludziom potężną możliwość poskromienia zaślepionych rządzą zysku skurwysynów.

Jeszcze raz zostanie wykorzystana potęga internetu - nieskrępowana wolność przepływu informacji.


Potrzebuję ludzi, którzy mogliby zająć się początkową redakcją oraz administracją i moderacją.

Chciałbym też omówić tutaj sprawę hostingu (ofc darmowy), ogólnego kształtu strony itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawne, bo też o tym myślałem.
Tzn. może nie do końca o tym samym.
Ja myślałem o stworzeniu bazy danych produktów, które się pierdolą.
Prosta wyszukiwarka, jakiś rating największego szmelcu "Worse 20" Wink i zmyślny oraz prosty system dodawania opini/komentarzy/ocen - gdzie to by trzeba wypośrodkować między spamem, a koniecznością rejestrowania i logowania.
Nie bawiłbym się w zajmowanie się pozytywnymi opiniami o produktach. Portal gdzie wytyka się buble byłby ostrzeżeniem dla producentów i miał jasno sprecyzowany cel. Znając mentalność ludzi z chęcią by wrzucali info o shicie, którzy zakupili.

Innymi słowy nie poszerzałbym zakresu takiej strony, ale znacznie bym go zawęził. Stawiam wszystko, że paradoksalnie zawężenie zakresu działalności strony poszerzyłoby grono odbiorców. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yy... w zasadzie się z tobą zgadzam Very Happy

Ładnie sprecyzowałeś. Wezmę to pod uwagę kiedy będę sklejał stronkę. Na razie zobaczę jak to będzie wyglądało od strony technicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt strony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile