W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ron Paul&Korwin Mikke  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2651
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 03 Lut '08   Temat postu: Ron Paul&Korwin Mikke Odpowiedz z cytatem

Czytam w waszych postach jak porównujecie Rona Paula, do niejakiego Janusza Korwina Mikke. Czytam i nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Bo to tak jak porównywać prawdziwego patriotę z wrzodem na d....e! Po prostu żenada! Ron Paul nie kryje, że chciałby definitywnie skończyć ze spiskowcami rujnującymi Amerykę i cały świat, tzn. z illuminatami, masonami wszelkich obediencji, którzy stoją za wszystkimi tragediami jakie rozgrywają się na tej planecie. Zaś według pana Korwina Mikke be, be jest tylko Wielki Wschód Francji, ale już wolnomularstwo spod znaku rytu Szkockiego to jak najbardziej fajne chłopaki! I biada każdemu, kto ośmieliłby się sprzeciwiać zdaniuw tej akurat kwesti tego za przeproszeniem miłośnika i pierwszego zapiewajłę, ale chyba tylko według własnego mniemania, wolności wszelakich. I trzeba być albo zupełnie bezrozumnym człowiekiem, by takie rzeczy głosić, albo.... ? No właśnie kim może być człowiek,który dostaje niemal spazmów, gdy ktoś otwarcie rzuca mu w twarz, że wygaduje bzdury i że albo nie potrafi rozróżnic pomiędzy kłamstwem i prawdą, albo w tej kwestii kłamie zupełnie świadomie. Mnie wystarczyło obejrzeć video blog ze strony tzw. UPR z jakiegoś ich zlotu koło Poznania z ubiegłego roku, gdy Pan Mikke omal się nie zapluł z wściekłości, gdy ktoś z młodych uczestników tego zjazdu powiedział niemal otwarcie, że Wielki Wschód Francji i Ryt Szkocki to jedno i to samo, slusznie zresztą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rona Paula i K*rwina-Mikke łączy chyba tylko sposób traktowania ich przez media.Z tym że w przypadq Paula chodzi o to,że szkodzi NWO a K-Mikke jest po prostu idiotą.Bo jak nazwać człowieka który prawie otwarcie wyśmiewa osoby niepełnosprawne i żywi do nich niechęć?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
K-Mikke jest po prostu idiotą.Bo jak nazwać człowieka który prawie otwarcie wyśmiewa osoby niepełnosprawne i żywi do nich niechęć?


A masz na to jakieś dowody, może jakaś stacja których tam było pełno coś nagrała?!?

poza tym to chyba nie ten dział.
chyba że tworzy się jakaś nowa religia z dwoma bożkami
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiaora - ostrzeżenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, a przed czym to mnie ostrzegasz, jeśli wolno wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed wrzucaniem wątków nie tam gdzie powinny Wink

bo nie chce mi się potem tego przenosić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba, że trafiłem w dziesiątke co do niejakiego Korwinna Mikke i tak Cię to rozjuszyło. To, że ten chłystek jest takim samym prowokatorem jak Jones to wiem. Mnie to ni ziębi ni grzeje. Lepiej, jak to mawiał Karol Schulmaister, szef napoleońskiego kontrwywiadu, lepiej znać działających agentów przeciwnika, bo można kontrolować i przewidzieć ich ruchy, niż nie znać ich wogóle!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbys czytał uważniej to byś wiedział ze ten temat sam wałkowałem w zeszłym tygodniu...

porównywanie ich to nieporozumienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:00, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. JKM czasem coś ciekawego powie, ale dla równowagi pieprzy takie głupoty, że wstyd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM niestety ma etykietkę wariata... I chyba słusznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwołuje swoje słowa o wariacie, facet w końcu napisał coś mądrego:

Cytat:
- Trzeba mówić prawdę, a inni kłamią - tak Janusz Korwin-Mikke odpowiedział na pytanie Onet.pl - dlaczego jego blog jest tak popularny. Blog Janusza Korwina-Mikke w Onet.pl przekroczył 11 milionów odsłon - co jest absolutnym rekordem wśród blogów politycznych.
- Nie łudźcie się państwo - kiedy internet stanie się siłą polityczną zostanie ocenzurowany - ostrzegał podczas Internetowego Spotkania na Żywo Janusz Korwin-Mikke.

Lider UPR powiedział, że gdyby był prezydentem Polski to nie ogłosiłby żałoby narodowej po śmierci lotników. - Żałobę narodową ogłasza się po śmierci powszechnie znanych osób - mówił Mikke. Rozwiązaniem problemów wynikłych z ostatnich strajków celników według Korwina-Mikke powinna być amnestia celna dla kierowców TIR-ów. Zdaniem Mikkego - rząd powinien po prostu pozwolić im przejechać przez granicę bez kontroli.

Na strajki nauczycieli - zdaniem Korwina-Mikkego - najlepszym lekarstwem jest prywatyzacja szkół.

- Polska jest bardzo bogatym krajem - twierdzi Mikke. - Stać nas na Euro 2012 - dodaje.

- Jesteście Państwo okłamywani co do tarczy antyrakietowej - tu nie chodzi o ochronę przed Iranem! - mówił Mikke.

http://wiadomosci.onet.pl/1685617,11,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Voltarze, JKM mówi o tym od dawna, trzeba jednak czytać/słuchać/oglądać bezpośrednio, a nie z relacji osób trzecich.
iarO masz jakieś dowody na Twoje oskarżenia poza przekazem lewaków, którzy tą prowokację przygotowali?
KiaOro Porównywanie JKm`a do Rona Paula jest jak najbardziej uzasadnione ze względu na tożsamy program (w bardzo dużym procencie), szczególnie na gospodarkę (każdy głupek wie, że gospodarka jest najważniejsza). Mówi o wielkim wschodzie, a nie NWO? No cóż, każdy patrzy na swoje podwórko, a i my nie mamy pojęcia czy między ww. nie istnieją jakieś korelacje. Panie frasobliwy! Pan trafił w sedno, wynika to z tego, że JKM zbyt często wypowiada się o sprawach mało istotnych. Czasami jednak, wydawałoby się jego największa głupota, po głębszym przemyśleniu okazuje się świetnym pomysłem i vice versa.

Korwin nie jest doskonały, ale na pewno z obecnych polskich polityków to emu oddał bym władzę (właściwie UPR, a to nie tylko Korwin). Ich program nie jest idealny (np. brak przywrócenia standardu złota), ale jest zdecydowanie najlepszy z istniejących w naszym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqrcz napisał:
Korwin nie jest doskonały, ale na pewno z obecnych polskich polityków to emu oddał bym władzę (właściwie UPR, a to nie tylko Korwin). Ich program nie jest idealny (np. brak przywrócenia standardu złota), ale jest zdecydowanie najlepszy z istniejących w naszym kraju.

Taak. UPR słynie z idealnego programu. Laughing

Cytat:
Samorządy uzyskają zupełną dowolność w dysponowaniu swoimi funduszami i lokowaniu ich.

Prywatyzacja majątku produkcyjnego będzie dokonana możliwie szybko i bez żadnych ograniczeń.

Lecznictwo zostaje bezzwłocznie sprywatyzowane.

Szkolnictwo zostanie sprywatyzowane od razu

Nauka będzie płatna.

Ustają wszelkie dopłaty do leków, a opłaty za usługi szpitalne ustalane będą przez same szpitale. To samo dotyczy lekarzy.

Będą mogły powstawać wszelkie typy szkół, a jedynym kryterium będzie wola rodziców


W. Wydobycie

1. Urządzenia wszelkich kopalń będą mogły być sprzedane wraz z prawem do eksploatacji.


Kodeks Pracy i Układy Zbiorowe

1. Umowy te zostają zniesione, jednakże ich postanowienia będą nadal częścią już zawartych umów o pracę.

2. Umowy nowo-zawierane będą zupełnie dobrowolne i dowolne. Państwo dbać będzie o uczciwe wykonywanie tych dobrowolnych umów.

Wszelkie subwencje i dotacje, a także podatki szczególne zostaną zniesione najlepiej w następnym roku budżetowym.


Opieka społeczna

1. Opieka taka i działalność charytatywna winny być prowadzone przez prywatne organizacje, Kościoły, instytucje charytatywne (np. ,,Caritas”) a zwłaszcza osoby prywatne, które państwo wspomaga (zostawiając im pieniądze w kieszeniach).


Z. Związki zawodowe

1. Polska wystąpi z Międzynarodowej Organizacji Pracy (oraz kilku agend o­nZ, np. UNESCO).

2. Zniesie się specjalne ustawodawstwo związkowe.

3. Związki zawodowe z mocy prawa staną się stowarzyszeniami zwyczajnymi.

4. Wszelkie dodatkowe przywileje dla związków i ich działaczy przestają istnieć.

http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=79&aid=91
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się i nie znam, ale przy tym panowie z PO wypadają jak pseudo liberałowie.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenie Korwina za logikę. Natomiast to, że popiera to co zrobili "Chłopcy z Chicago" w Chile jest dla mnie tak bulwersujące, że mogę sobie to wytłumaczyć tylko całkowitą niewiedzą Korwina na ten temat. Polityka Chicagowskiej szkoły ekonomii to zenit krwiożerczego kapitalizmu w którym "pies zjada pasa". Dzisiejsza kryzysy to nic innego jak wynik deregulacji zafundowanych przez wychowanków tego pomiotu socjopatów.
To, że Pinochet dokładnie tak jak Hitler na wstępie zabrał się za mordowanie związkowców, wolnomyślicieli, inteligencji to Korwin nazywa "selekcją naturalną". Chwaląc "rewolucję w Chile" nie wspomina oczywiście , że cały ten system w bardzo krótkim czasie się rozsypał i miliony ludzi straciły oszczędności życia i do dziś, pracują za grosze kiedy 5% populacji pławi się w wręcz bajecznym bogactwie pochodzącym z pośrednictwia w grabieży zasobów naturalnych i wyzysku ludności.

http://www.onet.tv/28962,4451,1,3165978,1,1,0,0,wideo.html

Tak czy inaczej warto czytać to co Korwin pisze. Logika to coś tak rzadkiego w dzisiejszych czasach, że po prostu nie wypada ignorować ostatnich ludzi którzy się nią posługują. Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. No cóż Samorządy powinny mieć całkowitą wolność w dysponowaniu i lokowaniu swojego budżetu, inaczej nie są to samorządy, tylko jakieś socjalistyczne chore potworki, czyli Samorządy kontrolowane przez Centralę. Tylko co to ma już wspólnego z samorządnością?
2. Uważam, że jedyną metodą uleczenia chorej do bólu tzw. służby zdrowia powinna byc jej całkowita prywatyzacja pod warunkiem rozpędzenia na cztery wiatry tzw. ZUS-u i tzw. NFOZ, w których na utrzymanie armii darmozjadów do niczego nieprzydatnych idzie lwia część naszych pieniędzy przeznaczonych na ubezpieczenie zdrowotne. Wolałbym miec te pieniądze na prywatnym koncie, wtesy bym przynajmniej wiedział, że jestem leczony, gdy zapłace za to leczenie sam, a nie, że udaje się, iż się mnie leczy, gdy tak naprawdę daje się człowiekowi do zrozumienia po co panom lekarzykom głowę zawracasz człowieku, co sam kilkakrotnie na własnej skórze przetestowałem. Jakże inaczej byłem traktowany, gdy jeden raz zapłaciłem za swoje leczenie z własnej kieszeni, nie oglądając się na tzw. fundusz składek zdrowotnych, tym samym lekarzykom, ktorym wcześniej niepotrzebnie głowę ponoć zawracałem. Czułem się tak, jakby poza mną nie było żadnego innego chorego pacjenta w szpitalu. Jakaz diametralna przemiana w podejściu do leczenia panów doktorów.
3. Co do szkół, w których rodzice będą mieli prawo współdecydować, czego mają być nauczane ich dzieci, jestem jak najbardziej ZA!!!! Dlatego, że nie będzie w tego rodzaju szkołach nauczać się, że zboczenia, chociażby takie jak homoseksualism, to normalna rzecz, jak to się dzieje już w większości szkół na Zachodzie, oraz wielu innych idiotyzmów nakazywanych przez UE, by wpychać dzieciom gnój do głów i bredzić głupoty, że będą od tego bardziej światłe i mądrzejsze. Już teraz widać jaką to mądrzejszą młodzierz produkuje się niemal taśmowo w unijnych szkołach publicznych.
4. Z górnikami i kopalniami zrobiłbym to samo co Margaret Tchatcher w Wlk. Brytanii i byłoby po problemie !
5. Kodeks pracy winien być jak najbardziej zmieniony, a wszelkie subwencje na utrzymywanie jakichkolwiek darmozjadów winny być wręcz zakazane!
6. Opieka społeczna nie powinna być domeną, która zajmuje się państwo.
7. Jeśli chodzi zaś o związki zawodowe, to osobiście wszystkich tych gości popędził bym kijem jak najdalej od wszelkich firm i zakładów. Tych nierobów i darmozjadów, którzy żerują jak pasożyty, którymi są w rzeczywistości, nad niczego w większości nie zdającymi sobie z tego zwykłymi pracownikami, winno się wyekspediować na Saharę, niech tam wyjeżdżają sobie po swoich własnych grzbietach do karier, które są jedynym ich celem, a nie jakies dobro pracownika. Sam na własnym grzbiecie przetestowałem ich troskę o mnie i i o ludzi, z którymi pracowałem w TPS-ie w 2002roku. Na końcu nas wylano, a oni wypłynęli jak to zwykle wypływają szumowiny, po grzbietach tych, których oszukali. Dziś wielu z nich dochrapało się lepszych stołków w zamian, że tak zrobili w konia głupich roboli, którzy dali im się wykiwać jak przysłowiowi harcerze w ciemnym lesie. Dlatego jestem jak najbardziej ZA i to całkowita oraz ostateczną likwidacją wszelkich związków zawodowych, gdzie lądują zawsze przeważnie totalne nygusy i pasożyty, którzy zrobią wszystko, byle tylko nie robić nic, bo na sam widok ciężko pracującego człowieka robi im się gorąco ze strachu na myśl, że musieli by pracować tak samo, gdyby nie zostali działaczami związkowymi pełną gębą. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobił generał Pinochet w Chile? Mordował inteligencję? Jaką inteligencję? Mówisz o tych ciulach z Moskiewskich uczelni czasów Chruszczowa i Breżniewa? Człowieku wyluzuj, to nie inteligencja, nawet to coś nie stało przy inteligentnych ludziach. Pinochet uratował ten kraj od ruiny. Gdyby nie on, to Chile zamiast kwitnącego kraju jakim jest dziś, dzięki jego zasłudze,że zatrzymał czerwoną zarazę, którą chciała wprowadzić ta bolszewicka inteligencja inaczej, przypominałby dziś socjalistyczny raj El Comandante i wzoru walki o internacjonalistyczną wolność niejakiego Ernesto Che Guevary, czyli Kubę, wyspę jak wulkan gorącą, i to co jest prawdą z tych słów, to mianowicie, to że w istocie Kuba po ponad 40tu latach wprowadzania socjalistycznego Raju, w istocie przypomina stan i krajobraz po wybuchu wulkanu, z której to katastrofy, za cholerę nie może się pozbierać. Dlatego Pinochet jest aż tak znienawidzony przez czerwone męty, że zmienił kraj, który czerwoni zamienili niemal w ruinę, w kwitnące dziś państwo. Natomiast Fidel zamienił Kubę w rozlatujący się wychodek, którego smród powolnego konania w konwulsjach czuc już coraz bardziej. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Cenie Korwina za logikę. Natomiast to, że popiera to co zrobili "Chłopcy z Chicago" w Chile jest dla mnie tak bulwersujące, że mogę sobie to wytłumaczyć tylko całkowitą niewiedzą Korwina na ten temat. Polityka Chicagowskiej szkoły ekonomii to zenit krwiożerczego kapitalizmu w którym "pies zjada pasa". Dzisiejsza kryzysy to nic innego jak wynik deregulacji zafundowanych przez wychowanków tego pomiotu socjopatów.
To, że Pinochet dokładnie tak jak Hitler na wstępie zabrał się za mordowanie związkowców, wolnomyślicieli, inteligencji to Korwin nazywa "selekcją naturalną". Chwaląc "rewolucję w Chile" nie wspomina oczywiście , że cały ten system w bardzo krótkim czasie się rozsypał i miliony ludzi straciły oszczędności życia i do dziś, pracują za grosze kiedy 5% populacji pławi się w wręcz bajecznym bogactwie pochodzącym z pośrednictwia w grabieży zasobów naturalnych i wyzysku ludności.


Ha dokładnie ,ale to jeden z wielu przykładów. Korwin Mikke ekonomista od siedmiu boleści Laughing. Należy dodać do osiągnięć liberalnego kapitalizmu zrujnowaną Afrykę Evil or Very Mad
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afrykę to zrujnowalilokalni kacykowie, po ich wyzwoleniu się z imperialistycznej niewoli państw Zachodu, przy pomocy rąk Kremla, a nie liberalnej polityki. To wtedy zaczął się ten raj wprowadzania radzieckiej ekonomii w większości krajów Afryki i dzięki temu maja to co mają, więc nie piernicz tu farmazonów, że winę za to ponosi ekonomiczny liberalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie. Pinochet obalił prezydenta Allende, który był zbrodniarzem. Ten marksista doprowadził Chile takiej zapaści, że w sklepach nie było nawet octu. Ciekawe, że nie wspomniałeś o tym, że to trybunał konstytucyjny i kongres Chile oddał władzę w ręce wojska, pod przywództwem Pinocheta. Pinochet ocalił kraj od całkowitego upadku, ale co tam, lewacka propaganda robi swoje. Zapomniałeś jeszcze dodać jakim bohaterem był Che.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Co zrobił generał Pinochet w Chile? Mordował inteligencję? Jaką inteligencję? Mówisz o tych ciulach z Moskiewskich uczelni czasów Chruszczowa i Breżniewa? Człowieku wyluzuj, to nie inteligencja, nawet to coś nie stało przy inteligentnych ludziach. Pinochet uratował ten kraj od ruiny. Gdyby nie on, to Chile zamiast kwitnącego kraju jakim jest dziś, dzięki jego zasłudze,że zatrzymał czerwoną zarazę, którą chciała wprowadzić ta bolszewicka inteligencja inaczej, przypominałby dziś socjalistyczny raj El Comandante i wzoru walki o internacjonalistyczną wolność niejakiego Ernesto Che Guevary, czyli Kubę, wyspę jak wulkan gorącą, i to co jest prawdą z tych słów, to mianowicie, to że w istocie Kuba po ponad 40tu latach wprowadzania socjalistycznego Raju, w istocie przypomina stan i krajobraz po wybuchu wulkanu, z której to katastrofy, za cholerę nie może się pozbierać. Dlatego Pinochet jest aż tak znienawidzony przez czerwone męty, że zmienił kraj, który czerwoni zamienili niemal w ruinę, w kwitnące dziś państwo. Natomiast Fidel zamienił Kubę w rozlatujący się wychodek, którego smród powolnego konania w konwulsjach czuc już coraz bardziej. Pozdrawiam


Proszę dobrze przestudiować historię rewolucji w Chile i później się wypowiadać. Ta wypowiedź tylko potwierdza jakie mity krążą wśród niewyedukowanego społeczeństwa karmionego propagandową papką w przerwach między reklamami proszku do prania.

PS. Nie byłeś na Kubie to się nie wypowiadaj. Ludzi może nie stać tam na takie gadżety jak tu ale gwarantuję Ci że są szczęśliwsi niż Europejczycy. Nas się uczy chcieć tego czego nie potrzebujemy i nie chcieć tego czego potrzebujemy. Oni mają to czego człowiek na prawdę potrzebuje - czas dla rodziny. Pewnie tego w życiu nie zrozumiesz bo marzy Ci się Porsche Carrera i to wszystko o czym potrafisz myśleć. Sportowe auto to jednak nie wszystko w życiu i może pewnego dnia (zazwyczaj po jakiejś tragedii) zdasz sobie z tego sprawę.


Tak czy inaczej zarówno Chile jak i Kuba to nie są systemy które chciałbym zafundować moim dzieciom. Wy ludzi potraficie myśleć tylko zero-jedynkowo co całkowicie uniemożliwia kreatywną polemikę. Wystarczy, że człowiek uważa tortury i mordowanie związkowców, wykładowców uczelni wyższych i studentów za zbrodnie a już odzywa się stado papug drących się "komunista", "czerwony", "bolszewik".

KOMUCHY WYMORDOWAŁY 40 MILIONÓW WŁASNYCH OBYWATELI! To chyba oczywiste, że nikt tego systemu bronił nie bedzie.
Amerykanie wymordowali 60 milionów Indian, 2 miliony Koreańczyków, 1 Wietnamczyków i setki tysięcy obywateli innych podbitych państw. O tym również nie należy zapominać. Pieprzenie że "Pinochet uratował Chile" brzmi równie sarkastycznie co "Stalin uratował Rosję". Stawianie zielonych papierków jako wartości wyższej niż ludzkie życie to, wybaczcie, ale dla mnie szczyt obłąkania. Wszystkie państwa i systemy na tej planecie już są lub są w trakcie procesu uprowadzania przez ludzi z mechanicznym uszkodzeniem płata czołowego potocznie zwanych psychopatami (socjopatami). I trzeba być psychopatą by "śpiewać wielkie pieśni o dyktatorach tworzących po trupach dobrobyt dla wybranych 3-5%, niszcząc przy tym środowisko naturalne, grabiąc zasoby naturalne i eksploatując do granic resztę populacji.
Polecam lekturę:
www.psychopath.patrz.pl
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego, że na Kubie jest taki raj, rokrocznie setki amerykanów płynie tam na dmuchanych materacach Wink

Edit: A w Europie szykuje nam się większy komunizm niż na Kubie. Już niedługo towarzysze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqrcz napisał:
Edit: A w Europie szykuje nam się większy komunizm niż na Kubie. Już niedługo towarzysze!

jakby kuba była taka wielka jak europa to byłaby dla nas niedoścignionym wzorem Smile
nigdy nie bylem. slyszalem, ze niezle trzepią na granicy a nie wiem czy mozna kupic zioła na miejscu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

nigdy nie bylem. slyszalem, ze niezle trzepią na granicy a nie wiem czy mozna kupic zioła na miejscu Smile


Można se uprawić Wink
Słoneczka mają pod dostatkiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zamierzam jechać na tak długo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ron Paul&Korwin Mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile