W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pedofilia - KK w opałach   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 26517
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 06 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The Mike

Spoko spoko. Nie ulega wątpliwości, że sekciarski kościół produkujący czarnych szpiegów, konsumujący ziemię oraz budżet państwa tracić swoją władność pośród wiernych. My dzięki swojemu słowu możemy mieć w tym malutki udział. Sprowadzanie tych zakłamanych instytucji na boczne tory, a w konsekwencji na wykolejenie będzie się zwiększać z pokolenia na pokolenie, więc jeśli nie my to dzieło dokończą za nas potomni. Bardzo prawdopodobne, że sekta nie zniknie całkowicie, ale jako element życia społecznego zacznie się sama dostosowywać pod ludzi kiedy zacznie brakować wiernych.

Wiesz co mnie cieszy? W moim rówieśniczym otoczeniu zaczynają liczebnie dominować jednostki uważające kościół i inne wynalazki za kompletną bezużyteczność, ale to nie jest najlepsze. Najbardziej zabawną rzeczą staje się sytuacja, w której bogobojne ludki boją się odezwać słowem, bronić swoich/księży ideologii, ponieważ będą czuć się dyskryminowani. Tak jak oni dyskryminują jechowych, prawosławnych, lesbijki, gejów etc. Przyznanie się do tego i walczenie o wiarę kościoła jest już dla nich wstydliwym tematem, bo liczebnie nie ogarniają nacisku. Najwięcej jest ludzi, którzy wierzą, ale nie chodzą do kościoła - bo pierdolą hierarchię. Postęp zmierza w dobrym kierunku, bo myślenie przeciwko tej firmie przechodzi w standard.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:24, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The Mike
Cytat:
Astan, Twój pokaz "erudycji" szokuje.

W sumie w kontrze do argumentów, wyszły dwa fochy, posty pełne pretensji i usilnej chęci narzucenia swojego zdania.

Ok Smile

Gadaj z dupą, to Cię obsra. Tosz Ty to deklu przez swój antyklerykalizm przekonujesz do swojego zdania nonstop, a mi coś takiego, popaprańcu zarzucasz?

Miłego zwalczania skutków a nie przyczyn.

P.S. ,,W kontrze do argumentów". Jak mnie tego typu słowa rozwalają to sobie nie wyobrażasz.
@Venom
Cytat:
Wiesz co mnie cieszy? W moim rówieśniczym otoczeniu zaczynają liczebnie dominować jednostki uważające kościół i inne wynalazki za kompletną bezużyteczność

A co w tym dobrego? Każde pokolenie odrzuca jakieś zabobony(tak się mnie przynajmniej wydaje;]), nijak to jednak nie świadczy o jakości pokolenia.
Nie sądzisz, że to naiwne widzieć szansę na lepsze jutro w upadku kościoła?
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast się głupio obrażać lepiej podsumować: Ty sądzisz, że upadek kościoła nic nie da, bo ludzie łakną wiary i potrzebują tego rodzaju instytucji, która prędzej czy później zastąpi kościół w strzyżeniu baranków i dopóki jest jakiś kompromis i wszystko toczy się w miare pokojowo, to jest ok?
Dobrze rozumiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan jesteś dziwny przypadek

tutaj: viewtopic.php?p=214661#214661

piszesz:
Cytat:
Nie wierzę w Boga duszę itp, itd


a w tym temacie zaciekle bronisz kleru? Nie wiem gdzie tu logika. Czyli popierasz tą czarną mafię wyzyskiwaczy bo nie wierzysz w Boga Rolling Eyes dobre...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mala
Zaciekle bronię kleru? Się widzi, co się chce widzieć. Ponoć. ; )
Na początek uświadomię Cię, że ateizm nie wiążę się z antyklerykalizm.
Większość po prostu po tym, jak przestaje wierzyć w te bajki, myśli, że innych też trzeba oświecić.
To właśnie to uczucie oświecenia wam zamydla oczy.
Pozbyliście się jakiegoś farmazonu? Super. A nie wydaje się wam, że to tylko czubek góry lodowej?
Cytat:
Czyli popierasz tą czarną mafię wyzyskiwaczy bo nie wierzysz w Boga Rolling Eyes dobre...

Umyślnie manipulujesz czy na prawdę taka głupiutka i wąsko-widząca jesteś?
@The Mike
Nawet jak nie powstanie inna instytucja, to ludzie zostaną tacy, jacy byli.
Spójrz na ludzi. To czy człowiek wierzy w Boga nic nie zmienia. Można być pustogłowym ateistą, można być genialnym teistą. Liczy się to, co człowiek czyni, jak rozumuje czy kim jest, a nie jakie ma poglądy.
Bo co to zmienia, że ktoś wyrzuca pieniądze w błoto na jakąś zakłamaną instytucje? Inny za to marnuje czas i pieniądze na kosmetyki.

Wydaje mi się, że jeśli już jesteś takim wrogiem złych instytucji, to powinieneś zacząć od sieci kosmetycznej Rossmana. Pomyślisz sobie, że kpię, ale te sklepy swoją metodą i działaniem są o wiele gorsze od kościoła. Manipulują(,,chcesz być zdrowy, zacznij od skóry"), wmawiają(do 35% mniej zmarszczek), biorą za to grube pieniądze, nie warte produktów, mają swoich pasterzy(ci co łażą po domach i reklamują te gówna), a co najważniejsze idzie u nich więcej kasy niż w takim kościele(na pierwszy rzut oka).

Te pokolenie, które porzuci kościół będzie wykosmetykowanymi papciami ze zdolnościami umysłowymi o wiele niższymi niż poprzednie pokolenia. No ale nie będzie wierzyć w bajki ani nie da się zmanipulować wielkim religiom. Laughing Z deszczu pod rynnę.

Całe średniowiecze masy były oddane religiom, w tych czasach całe masy będą przeciwne religiom. A na świecie dalej równo gówno, w te czy we wte ludzie dalej naiwni i ślepi na największe złodziejstwa i manipulacje. Że Ty akurat odkryłeś jednego manipulanta, to nie znaczy, że nie ma na jego miejsce 10 nowych już gotowych do akcji. Ludzie po prostu chcą powierzyć czemuś swoje życie, nadać mu nawet najpłytszy sens i zawsze znajdzie się taka instytucja, która ich wyrucha. A czy to będzie kościół czy Rossman? TO jest chyba najmniej ważne.

Sorry za formę, w jakiej Ci to napisałem, ale jak zwykle pisałem posta na raty i wyszła papka.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan, to nadinterpretacja. Rosmana załozono z checi zysku, nikt o IQ powyżej 36,6 nie watpi, ze ideą funkcjonowania komercyjnego przedsiebiorstwa jest zysk. Firma zatrudnia masę ludzi, płaci podatki jest uczciwie prosperującym przedsiębiorstwem, jeżeli zaś nie uczciwie to ponosi konsekwencjie prawne. Czyli jest to zupełne przeciwieństwo kościoła!

Stawiasz tą firmą na przeciw instytucji, która twierdzi, że nie działa dla zysku ani władzy? Która przez to nie płaci podatków i osiąga ogromne wpływy, korzyści oraz władzę? Która pod tą przykrywką manipuluje strachem przed śmiercią twierdząć, że uczestnictwo i poddanstwo tej instytucji GWARANTUJE super zajebiste "życie po życiu"? Do tego nie ponosi żadnych konsekwencji swoich czynów?

Jak by prezes Rosmana krył wewnętrznymi dekretami korporacyjnymi pedofilów pracowników, to by tą firmę wyjebali w kosmos milion razy. Firma kk ma się zajebiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike
Cytat:
Firma zatrudnia masę ludzi, płaci podatki jest uczciwie prosperującym przedsiębiorstwem, jeżeli zaś nie uczciwie to ponosi konsekwencjie prawne


domysły czy fakty?

Nazwa Rossman jakoś tak zalatuję "starszymi braćmi we wierze."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
The Mike
Cytat:
Firma zatrudnia masę ludzi, płaci podatki jest uczciwie prosperującym przedsiębiorstwem, jeżeli zaś nie uczciwie to ponosi konsekwencjie prawne


domysły czy fakty?

Nazwa Rossman jakoś tak zalatuję "starszymi braćmi we wierze."


No fakt, przecież.

Jezeli chcesz, to zamów sobie sprawozdanie finansowe: http://www.krs-online.com.pl/rossmann-su.....46392.html

Szukałem natomiast krs, czy audytu w firmie zwanej kościół, bo przecież Astan porównał te dwie "instytucje" i na zasadzie porównania chciał udowodnić Rossmanowi nieuczciwośc i manipulację na miare tej koscielnej, więc zgadnijcie co?

Nie ma! Laughing Nie ma sprawozdan finansowych kościoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dupę mogą sobie włożyć te sprawozdania Very Happy
No pewnie ,że nie ma sprawozdzań kościoła nikt nie wie ile pieniędzy ma Watykan.
A dlaczego Cię to tak zaskakuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
w dupę mogą sobie włożyć te sprawozdania Very Happy
No pewnie ,że nie ma sprawozdzań kościoła nikt nie wie ile pieniędzy ma Watykan.
A dlaczego Cię to tak zaskakuje?


Zaskoczyło mnie porównanie Astana, który porównał sieć handlową z kościołem.

A czy mnie nie zaskakuje brak sprawozdan finansowych kośicoła?

Bardziej mnie zaskakuje brak Twojego i innych zaskoczenia, przyjeliście to jako normalne, właściwie nie wiem dlaczego, podczas gdy sami poddajecie się rygorystycznym wymogom fiskalnym, to zaskakujące jest z jaką łatwością przyjmujecie uprzywilejowanie kościołów.

Jezeli księża utrzymują się i czerpią zyski z uprawiania wiary, powinni być na równi rozliczani z wszystkimi, jeżeli zaś robią to TYLKO z potrzeby, powolania, z czystej radości wiary, która rozumeim i szanuję poniekąd, to niec to robią za darmo, normalnie pracując jak kazdy z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardziej mnie zaskakuje brak Twojego i innych zaskoczenia, przyjeliście to jako normalne, właściwie nie wiem dlaczego, podczas gdy sami poddajecie się rygorystycznym wymogom fiskalnym, to zaskakujące jest z jaką łatwością przyjmujecie uprzywilejowanie kościołów.


A co mam zrobić wjechać do Watykanu i zasztyletować białego papieża i czarnego papieża?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Cytat:
Bardziej mnie zaskakuje brak Twojego i innych zaskoczenia, przyjeliście to jako normalne, właściwie nie wiem dlaczego, podczas gdy sami poddajecie się rygorystycznym wymogom fiskalnym, to zaskakujące jest z jaką łatwością przyjmujecie uprzywilejowanie kościołów.


A co mam zrobić wjechać do Watykanu i zasztyletować białego papieża i czarnego papieża?


Przestac to tolerować, na początek. Ten mechanizm, z resztą nie tylko ten, funkcjonuje znakomicie, ponieważ ludzie nie protestują, siedzą cicho pod presją środowiska, która została lawinowo zapoczątkowana przez mistrzów inżynierii społecznej, którzy wiedzieli co i jak robią. Ale Ty nie jesteś bezsilna, im wiecej ludzi będzie mówić, protestować, nie akceptować, tym lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przestac to tolerować, na początek. Ten mechanizm, z resztą nie tylko ten, funkcjonuje znakomicie, ponieważ ludzie nie protestują, siedzą cicho pod presją środowiska, która została lawinowo zapoczątkowana przez mistrzów inżynierii społecznej,

No więc właśnie , a myślisz ,że to ,że Ty teraz tak "wykrzykując " na forum to nie jest ich palnem inżynerii społecznej?
Bo dla mnie to trochę brzmi podobnie jak przyszedł Michnik do Wojewódzkiego (do jego programu) i mówi Wojewódzki do niego, że On tu mu pomógł go wykreować na nowo -Michnika. Na to Michnik mu odpowiada nie to ja Pana wykreowałem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Cytat:
Przestac to tolerować, na początek. Ten mechanizm, z resztą nie tylko ten, funkcjonuje znakomicie, ponieważ ludzie nie protestują, siedzą cicho pod presją środowiska, która została lawinowo zapoczątkowana przez mistrzów inżynierii społecznej,

No więc właśnie , a myślisz ,że to ,że Ty teraz tak "wykrzykując " na forum to nie jest ich palnem inżynerii społecznej?
Bo dla mnie to trochę brzmi podobnie jak przyszedł Michnik do Wojewódzkiego (do jego programu) i mówi Wojewódzki do niego, że On tu mu pomógł go wykreować na nowo -Michnika. Na to Michnik mu odpowiada nie to ja Pana wykreowałem Laughing


Nie widzę związku. Michnik nie działa przeciw Wojewódzkiem, a Wojewódzki przeciw Michnikowi.

Jak mówienie (bo to tylko w Twojej głowie krzyk, ja nie krzyczę i jestem spokojny) o faktach może być wykorzystane przez tych szpeców?
Powiedz mi Tancząca gdzie sie mylę, uzasadnij to rzeczowo, ja przemyślę. Bo jak narazie rozmowa znowu schodzi na pierdoły i wyimaginowanych "ICH".

Kiedy tu całkiem realnie czarni z pejsatymi i turbaniastymi bezkarnie sobie hasają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 10 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzisz tej anologii?
Cytat:
Nie widzę związku. Michnik nie działa przeciw Wojewódzkiem, a Wojewódzki przeciw Michnikowi.


No Ty też nie działasz przeciw nim. Wojewódzkiemu wydaję się ,że to On teraz krzewi i modernizuje światopogląd Polaków. Natomiast to Michnik wykreował takich jak Wojewódzki po to ,żeby Ci mogli dalej niczym domnio działać "postępowo".
Ich założeniem i nie ma żadnych Onych tylko jezuitów jest obalenie chrześcijaństwa i stworznie jednej nowej religii. Uderzyli soborem watykańskim II czyli 50 lat temu wraz z rozpowszechnianiem ekumenizmu.
A religia to opium dla ludu i lud "musi" ją mieć i będą płacić podatki/datki/spadki/ofiary/darowizny whatever jak nie KK to tej nowej , która powstanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A religia to opium dla ludu i lud "musi" ją mieć i będą płacić podatki/datki/spadki/ofiary/darowizny whatever jak nie KK to tej nowej , która powstanie


Lud musi mieć religie, według nich właśnie. Według władz, bo nic bardziej nie ogłupia i nie uzaleznia.

Najlepszy, ciemny, pijany i bogobojny naród, płacący do króla, bo król ma kapłana, który może spowodowac ZAĆMIENIE. A król wie o co chodzi, więc żyje dobrze z kapłanem.

Nie widzisz tego dookoła? Mnie nie obchodzi, czy ktoś chce stworzyć NOWĄ religię! Mnie interesuje by jak najwięcej ludzi było świadomych manipulacji, wtedy żadna religia nie straszna. I żeby bylo jasne, to świadomość potęgi i pozytywnego wpływu wiary znam, jednak nie musi to być wiara w wyimaginoanego boga a tym bardziej ni emoże być religia w której ktoś żyje kosztem innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świadomość manipulacji... my też jesteśmi świadomi manlipulacji różnych zjawisk na świecie , a jednak poddajemy sie regułom systemu nie mówię tu np. w moim czy Twoim przypadku o kościele bo np. ja już z nimi skończyłam w tym sensie ,że nie przyjumuję żadnej kolendy itd. , ale generalnie o systemie.
To ,że jest się czegoś świadomym to nie znaczy ,że jest się gotowym do jakiejś zmiany w swoim życiu aczkolwiek jest to już pierwszy krok więc zawsze coś Smile
Częśc osób bycia świadomych manipulacji np. krk wskoczyła w inne pudełko jak właśnie całe to ezoteryczne gówno lub Ci trochę bardziej bystrzy wskakują w np. szkolenia NLP i później wprowadzają taką "religie" i różne jej chwyty do swojej korporacji czy też fiirmy i w ten sposób zyskują dalej swoich wyznawców/ klientów , którzy się temu poddają.
Człowiek generalnie lubi się samoszukiwać i przerzucać odpowidzialnośc za swoje ułomności na inncych lub sobie to wytłumaczy wg. jakiejś innej "religi" ,że taka właśnie jego karma.
Ja jestem bardziej pesymistką anieżleli optymistką jeżli chodzi o ludzi jako kolektyw. Natomiast jeszcze pozostała mi wiara w człowieka indywidualistę.
Cytat:
ktoś żyje kosztem innego.

No ,ale takie jest właśnie życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The Mike
Cytat:
Astan, to nadinterpretacja. Rosmana załozono z checi zysku, nikt o IQ powyżej 36,6 nie watpi, ze ideą funkcjonowania komercyjnego przedsiebiorstwa jest zysk.

I tylko dlatego, że to JAWNI naciągacze i wmawiacze, którzy płacą podatki, to już nie są szujami? Już nie wmawiają i nie opierają się na tym samym mechanizmie naiwności co kościół? Na dodatek kreują społeczeństwo na model jeszcze odleglejszy od normalnego niż robi to KK.

Co chcę zauważyć to, że mnóstwo instytucji i organizacji opiera się na tym samym mechanizmie bajki i wmawiania fałszywych wartości (kiedyś: żyj według biblii,dziś: bądź modny itp.), które mają być sposobem na dobre samopoczucie. Taka droga na skróty do szczęścia. I, o ile z Biblii można jeszcze coś wynieść, o tyle takie rossmany robią z ludzi stado prawdziwych baranów, których jedynym pragnieniem stanie się dopasowanie do reszty i posiadanie jakiś gadżetów.

Jak dla Ciebie takie instytucje są w porządku, gdy płacą haracz państwu i legalnie wciskają wała, to nie mamy o czym rozmawiać.

Legalne nie znaczy uczciwe. ;] Ta firma to z założenia zło po kroju kościoła, może nawet bardziej ogłupiająca i manipulująca niż kościół.
Cytat:
podczas gdy sami poddajecie się rygorystycznym wymogom fiskalnym, to zaskakujące jest z jaką łatwością przyjmujecie uprzywilejowanie kościołów.

Ja zwyczajnie chciałbym się ustawić tak, jak kościół a nie sprowadzać kościół do swojej przegranej pozycji.
Wolę życzyć sobie dobrze niż im źle. xD
Cytat:
Przestac to tolerować, na początek. Ten mechanizm, z resztą nie tylko ten, funkcjonuje znakomicie, ponieważ ludzie nie protestują, siedzą cicho pod presją środowiska, która została lawinowo zapoczątkowana przez mistrzów inżynierii społecznej, którzy wiedzieli co i jak robią. Ale Ty nie jesteś bezsilna, im wiecej ludzi będzie mówić, protestować, nie akceptować, tym lepiej.

Ja tam 99% energii życiowej pokładam w tym, żeby Mnie się wiodło a nie działam by upadł jakiś nic mi nie szkodzący, tylko wyimaginowanej odpowiedzialności uciekający kościół.

Z resztą, czemu obwiniasz kościół za to, że korzysta z przywilejów, które ktoś im dał. Ty byś nie korzystał? A może znasz kogoś kto by nie korzystał? ;>

Na razie zrozumiałem, że w kościele nie przeszkadza Ci to, że wciskają farmazon tylko to, że od tego farmazonu nie odprowadzają podatku. Laughing
Cytat:
Mnie interesuje by jak najwięcej ludzi było świadomych manipulacji, wtedy żadna religia nie straszna.

To nie wystarczy zostać ateistą, żeby nie być łatwowiernym.
Manipulacji poddają się teiści i ateiści.
Społeczeństwo ateistów niczym(może poza poczuciem wyższości ateistów) od społeczeństwa ateistów by się nie różniło. A jeśli coś by się zmieniło to co? Uświadom mnie, bo nie rozumiem.
@tanczaca
Cytat:
Ja jestem bardziej pesymistką anieżleli optymistką jeżli chodzi o ludzi jako kolektyw. Natomiast jeszcze pozostała mi wiara w człowieka indywidualistę.

thumright
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na razie zrozumiałem, że w kościele nie przeszkadza Ci to, że wciskają farmazon tylko to, że od tego farmazonu nie odprowadzają podatku


No to faktycznie nie bardzo mamy o czym rozmawiać, jezeli tylko tyle zrozumiałeś. Bo ja uważam, że wyrazam się wystarczająco jasno, a Ty założyles sobie jakieś filtry i przez nie odczytujesz moj przekaz.

Jezeli porównujesz dwie nieporównywalne rzeczy i na podstawie tego porównania wyciągasz wnioski, do tego przez pryzmat tych porównań czytasz co ja piszę, nie dziwne, że nie czaisz.

Widziałeś, by Państwo dotowało Rosmana?
Widziałeś przedstawicieli Rosmana w kazdej szkole i przedszkolu, za publiczne pieniadze przekonujących ludzi, ze Rosman to JEDYNE rozwiazanie problemów, a jak się nie poddadzą tej myśli, to pójda do kosmetykowego piekła?
Widziałeś Generała w wojsku Polski, czy policji, z nadania Rosmana, za publiczne pieniadze pilnującego interesu Rosmana w tych instytucjach?
Czy jeżeli Rosman sprzeda ci wybrakowany produkt, to nie masz prawa do reklamacji?
Czy z powodu Rosmana ludzie zabijają, bo uwazają, że inna drogeria to lepszy wybór,albo odwrotnie?
Czy jak nie chodzisz do Rozmana, to jesteś w jakiś sposób szykanowany lub dyskryminowany?

Jak masz do mnie pisać, to proszę ni etrać mojego czasu i pisz z sensesm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 20:49, 02 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
According to a December 16 report of an independent commission of sexual violence in Dutch Catholic institutions, thousands of children suffered at the hands of priests and nuns.

The report is based on the study, which involved more than 34,000 people. The Commission found that one in ten children in the Netherlands was exposed to violence. Among children who had spent some of their childhood in Catholic institutions, this figure is twice as high, according to "Interfax" .


http://www.vaticancrimes.us/2012/01/1in-5-children-in-netherlands-suffered.html


Cytat:
On December 16, 2011, NOS News broadcasted the official and final Deetman report that was published by the Commission of Inquiry into Sexual Abuse of Minors within the Catholic Church in the Netherlands.

After the world has learned of the organized crime schemes orchestrated by the Vatican through its priests and nuns in Ireland, Canada, USA, Australia, and Spain , now the world has learned that Holland was no exception. News reports show evidence of the abuse and torture that took place behind the doors of the corrupt and criminal Catholic institutions between 1945 and 1985, as revealed by this inquiry led by its Chairman Wim Deetman, Former Minister. This report indicates that of the 800 pedophile priests identified as abusers, 105 are still alive.

Beware of the Catholic Salesian Order and all of its other priests:
The investigation was initiated since when a stream of complaints got underway about the Salesians Fathers in Heerenberg, after unrest that already existed abroad, reached the Netherlands . After the reports of the Salesians priests surfaced, an alarming 1,500 testimonies further came forward. It turned out that priests systematically abused children in the Catholic institutions, just like in other nations.

http://www.vaticancrimes.us/2012/01/child-abuse-inquiry-reveals-at-least.html


link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sekciarscy kłamcy i fałszerze rzeczywistości ujawnili się znowu na Wikipedii. Przy haśle dotyczącym granicy wieku karalności za współżycie seksualne, Watykan wciąż na pierwszym miejscu, lecz usunięto "12 lat" i udekorowano debilnym bełkotem. Lecz prawdy dowiedzionej przez dra Grapnera nie podważono.

Niech ktoś zrobi i zabezpieczy screenshota. Gdybym miał bitcoiny to zrobiłbym zakład:

czy kłamcy i manipulanci grasujący na wiki usuną watykańskiego skurwiela z pierwszego miejsca listy, ukrywając w ten sposób fakt, że w Watykanie legalne jest obcowanie płciowe z 12-latkami?

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wiek_przyzwolenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 14 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....ncji_.html

dwa cytaty z tego artykułu:

Cytat:
Problemem jest także współpraca z wymiarem sprawiedliwości. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi.

- Niemożliwa jest współpraca w wypadku sakramentalnej tajemnicy spowiedzi, której nie wolno naruszyć. Tutaj Kościół będzie tego zdecydowanie bronił - podkreśla przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Michalik. Podobnie w przypadku tajemnicy kierownictwa duchowego.


I tu jako nieprofesjonalista mam pytanie. Każdy "cywilny" obywatel Polski, za ukrywanie przestępcy może iść do więzienia, zgodnie z zapisami Kodeksu Karnego.
Zatem czy funkcjonariusze KK, są w jakimś zakresie wyłączeni spod polskiego prawodastwa?


i drugi cytat:

Cytat:
Kościół nie zamierza też wypłacać odszkodowań ofiarom pedofilii duchownych. - Prawo polskie zakłada dwie rzeczy: odszkodowanie i zadośćuczynienie ofiarom takich przestępstw. I w jednym, i w drugim wypadku dotyczą one osoby, która popełniła ten czyn - wyjaśnia rzecznik Episkopatu Polski ks. Józef Kloch. - Tak stanowi prawo polskie i nie widzę tu żadnych wyjątków - podkreśla ks. Kloch.


to też ciekawe.

Analogicznie, za błędne decyzje urzędnika np. Urzędu Skarbowego per analogiam powinien odpowiadać on sam, a nie Skarb Państwa. Nieprwawdaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 06 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtu.be/YwYjEtcVu6E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 22:08, 26 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Grinning and giving a thumbs-up, Britain’s most senior Catholic cleric poses with his friend, disgraced paedophile Jimmy Savile.



http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....z2M166YKSl


Kardynał oskarżany o molestowanie księży rezygnuje z funkcji i nie jedzie na konklawe

Cytat:
Brytyjska gazeta "Observer" opisała list, jaki szkoccy księża katoliccy wysłali do nuncjusza papieskiego w Wielkiej Brytanii, domagając się rezygnacji kardynała Keitha O'Briena i wykluczenia go z konklawe. Pada tam oskarżenie o molestowanie.

Jeden ze skarżących opisuje, że do molestowania doszło podczas nocnych modłów. On był seminarzystą, O'Brien - jego przewodnikiem duchowym. Już po otrzymaniu święceń na wieść, że Keith O'Brian został mianowany biskupem, młody ksiądz zrezygnował z kapłaństwa.

- Mówiono potem, że zrezygnowałem, by się ożenić. To nieprawda, zrezygnowałem, ponieważ wiedziałem, że w przeciwnym razie pozostanę na zawsze zależny od O'Briana - cytuje skarżącego "Observer".

Jeden z oskarżających kardynała o molestowanie twierdzi, że z powodu tego, co zaszło, musiał poddać się długotrwałej terapii.

"Observer" cytuje księdza: - Musicie zrozumieć, że relacja między księdzem i biskupem jest wyjątkowa. Biskupowi obiecuje się posłuszeństwo. On jest więcej niż twoim szefem, więcej niż prezesem twojej firmy. Ma nad tobą ogromną władzę, kontroluje każdy aspekt twojego życia. Nie możesz go po prostu kopnąć w jaja.

Inny skarżący twierdzi, że mieszkał w parafii, gdy odwiedził go O'Brien i doszło do kontaktu seksualnego.

Kolejny ksiądz opisuje "niewłaściwe zachowanie" kardynała po suto zakrapianym wieczorze w latach 80.

Keith O'Brien znany jest z tego, że publicznie potępia homoseksualizm. Jest przeciwnikiem praw gejów, związków partnerskich, małżeństw i adopcji dzieci przez pary tej samej płci. W tym tygodniu w wywiadzie udzielonym BBC opowiedział się natomiast za zniesieniem celibatu księży.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,13458324,Kard.....z2M2Nb8LcI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alepoco?




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 36
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 04 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Astan, The Mike
1, Kościół a korporacje (np. Rossmann).
A, Szukając różnic skupiacie się na mechanizmach, jakimi powyższe organizacje się posługują. Nie znajdziecie ich. Kościół odniósł sukces, co oznacza, że był skuteczny. Racjonalnym jest kopiować dobre wzorce.
B, Różnica dotyczy ‘produktu’. Religia ‘oferuje’ coś nierealnego, nienamacalnego, nie logicznego , niezrozumiałego i nie opisowego. Po prostu produkt idealny- poza krytyką, bez daty ważności, dopasowany na każdy rozmiar, niepsujący się, odnawialny, ekologiczny, itd. Religia daje i wolność i bezpieczeństwo. Szkoda tylko, że po śmierci (to chyba jedyny mankament).
Można kupić krem redukujący 30 procent zmarszczek w trzy tygodnie, dżinsy w których człowiek czuje się dwa razy lepiej, inteligentną maszynkę do golenia wykonaną w technologii kosmicznej, czy cokolwiek innego brzmiącego równie niedorzecznie . To jednak nie zmieni faktu, że można te produkty zweryfikować.
C, Manipulacja jest wpisana w ludzkie życie. Jest jego częścią. Buntowanie się przeciw niej jest bezcelowe. Warto jednak zrozumieć na czym polega.
2, Czy religia ‘pierze mózg’?
A, Życie, wszechświat, prawa natury są nam dane. Tylko za pomocą rozumu (i jego logicznej struktury) człowiek może szukać odpowiedzi, poznawać, dedukować. Nie ma innej drogi.
B, Religia oparta jest na innym czynniku – na wierze. I z swej natury jest nielogiczna. A co za tym idzie –nie trzeba pisać.
3, Co do tematu głównego.
A, Jest zbrodnia musi być kara. Przynajmniej na takiej zasadzie opierała się cywilizacja zachodnia. Ja osobiście podzielam takie rozwiązanie. Jeśli jednak wbrew zdrowemu rozsądkowi , zsocjalizowane państwa odchodzą od bezwzględności kary – to logiczną konsekwencją jest pomachanie pedofilom na odchodne. Dla mnie to jest proste, pedofilię trzeba karać. [Choć wymiar kary wbrew emocjonalności tego tematu powinien być adekwatny do czynu. Ja mam takie wrażenie , że niedługo kara za zboczenie będzie większa niż za zabójstwo. ]
B, Moim zdaniem poważniejszym problemem jest STRUKTURALNE ukrywanie i tuszowanie spraw przez całą hierarchię kościelną. Jest to po prostu działanie ‘mafijne’ (paradoksem jest , że mafia wzorowała się na KK i dzisiaj opisujemy kościół używając słownictwa bandyckiego). Z tego powodu ja bym zdelegalizował Kościół.
_________________
1. Pisz po polsku, zasady językowe pomagają precyzyjnie wyrazić swoje myśli.
2. Odnoś się do konkretnych punktów. Nie będzie chaosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pedofilia - KK w opałach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile